Звук відсутній на честь телефону, що робити?

Ми використовуємо телефон як завжди, здійснюємо дзвінки, слухайте музику та переглядаємо відео, і раптом звук раптово зникає. Ми перезавантажуємо смартфон, спробуйте запустити різні програми, але ще немає звуку. Пошук смартфонів підлягають цій проблемі, як і будь-які інші гаджети. І зустрівся з відсутністю звучання на нашу честь, ми намагаємося вирішити, що робити далі. Що робити, якщо звук зникає на нашій честю смартфон, які причини проблеми та як це виправити. Ми розповімо про це в нашому матеріалі.

Причини відсутності звуку на честі можуть мати як програмне забезпечення, так і апаратне характер. І іноді досить важко визначити, що саме винуватцем дисфункції.

Як правило, серед найпоширеніших причин втрати звуку можна виділити наступне:

 • Існує випадкова відмова від честі;
 • Звук випадково вимкнено користувачем (у налаштуваннях або режимі активації “Не турбувати”);

На смартфоні, ні динаміка, ні навушники не працюють. Як виправити

Якщо ви перевірили мобільний пристрій, і вийшло, що звук у навушниках не працює, так і через головний динамік, це може означати, що проблема з’явилася на рівні програми. Телефон може зняти через конфлікт заявки. Або через деяку додатку. Щоб спробувати вирішити цю ситуацію простий метод, спробуйте видалити останню програму або гру, яку завантажується з ринку PLAY.

Програми, через які не вдалося видалити динаміку, можна видалити через головне меню. Тримаючи свою піктограму кілька секунд і натиснувши на хрест у кутку. Якщо такі дії не допомогли, скиньте налаштування на фабрику. Це радикальний метод, але інші, на жаль, немає. Скидання дозволить вам повернути смартфон до стану, в якому він був перед ударом ваших рук з полиць магазинів. Скидання можна виконувати через оболонку у налаштуваннях. Але рекомендується зробити це через відновлення.

 • Знайте, що після скидання налаштувань, всі ваші файли користувача на смартфоні будуть видалені. Додатки, ігри та всі їхні налаштування з кеш-пам’яткою також будуть видалені;
 • Вам потрібно вимкнути телефон;

Якщо смартфон знову повертається після завершення вікна відновлення, натисніть кнопку «Скидання», то вказуйте та підтверджуйте. Тепер ви можете перевірити, чи працює динамік на вашому мобільному пристрої.

See also  Комп'ютерне джерело живлення не працює. Найчастіші несправності

Що робити, якщо немає звуку

Залежно від типу відео, виникнення, проблема буде змінюватися, а алгоритм вирішення проблем. Це пов’язано з тим, що різні типи відео взаємодіють по.Різному з телефоном. Наприклад, ролики браузера працюють не безпосередньо, але через ядро ​​браузера та скрипти на сайті. І завантажені відео використовуйте інші засоби для цього.

звук, працює, android, режим

У браузері

Почнемо з найчастішого клієнта, щоб переглянути фільми та анімаційні серії, а саме від браузера.

Кожен браузер базується на будь-якому ядрі. Наприклад, Chrome та Edge використовують ядро ​​хрому, щоб зробити це. Отже, цей нуклеозний підхід до обробки відео безпосередньо залежить від кінцевого результату. Тобто, якщо ви використовуєте деякий маловідомий вбудований клієнт, щоб переглянути улюблені валики, тобто ймовірність того, що вони не будуть завантажені або будуть дефектними.

Тому перше, що ми рекомендуємо, це змінити браузер до чогось з наступного:

Якщо один з запропонованих варіантів вже використовується, це можливо, що він визначений неправильно або почалися віруси. Так, троянці люблять ховатися не тільки в ОС, але і в браузерах, тому що через них є головний потік даних. Щоб перевірити браузер для вірусів (на прикладі Google Chrome), виконайте наведені нижче дії

звук, працює, android, режим

Тепер залишається чекати, сама система знайде та усунення вразливості. Проблема також може бути пов’язана з окремим сайтом, який використовує програвач, який не підтримується на телефоні (наприклад, на основі Flashplayer). У цьому випадку ви можете шукати лише відео-вміст на іншому сайті.

На YouTube

Смішні відео, а з недавнього часу є також короткі скорочення. Це те, що приваблює людей у ​​цій службі. Однак навіть помилки відбуваються в ньому, коли грає з аудіо. Ви не можете звинувачувати у самому форматі відео, тому що всі ролики перетворюються на один кодек перед завантаженням. Тому проблема може бути в невідомих оновлень.

Щоб вирішити, потрібно відкрити товарний ринок, знайдіть сторінку YouTube та натисніть “Оновити”. Друга причина. Це проблеми з кеш-пам’яті. У цьому випадку його потрібно видалити таким чином:

звук, працює, android, режим

звук, працює, android, режим

звук, працює, android, режим

У відеопередачі

Ми розглянули проблеми, пов’язані з окремими програмами. Тепер давайте спробуємо з’ясувати системні невдачі. Один з них. Неправильно визначений вихідний пристрій звуку. Ми не полегшимо деталі, але просто ми пропонуємо виконати ці дії:

звук, працює, android, режим

Ці дії, так чи інакше, дозволяють скинути динаміки за замовчуванням. Якщо у самому фільмі немає звуку, але інші звукові сповіщення працюють належним чином, це означає, що вам потрібно шукати третій-партійний гравець. На щастя, на ігровому ринку є багато.

На телевізорі Android

Android TV. Це ОС для телевізорів із розумними функціями. Якщо звук не працює на телевізорі, то ми рекомендуємо просто запустити майстер усунення неполадок. Залежно від моделі, алгоритм дій може змінюватися.

See also  Як підключити дол до Android. Як підключити Android як джойстик?

Що робити, якщо на телефоні немає звуку

Перш ніж шукати поломку телефону, дивіться перед налаштуваннями. Клацніть на гучність змін гучності, у вікні з’явилися на стрілці. Окремі параметри повинні відображатися для різних системних параметрів:

Якщо під час зателефонування є звук, і під час перегляду відео немає, то не потрібно, щоб справа в розбиті телефону. Можливо, ви просто вимкнули звук мультимедіа. Якщо все в порядку з налаштуваннями, то розгляньте кожну можливу ситуацію окремо.

Очищення з’єднувача аудіо мобільного пристрою

У деяких випадках (особливо актуальних для iPhone), смартфон може наведіть курсор у режимі підключення довідників, в якому зовнішній звук вимкнено.

 • Використовуйте зубочистку для чистого видалення з внутрішньої поверхні роз’єму бруду. Село, пух, папір тощо.;
 • За допомогою бавовняного тампон обережно очистіть зовнішню поверхню з’єднувача;
 • Якщо волога потрапила всередину з’єднувача. Ретельно стрибайте всередині фен. Ви також можете покласти пристрій у тепле місце на деякий час, наприклад, на підвіконні, освітленого сонцем;
 • У випадку, якщо з’єднувач застряг, спробуйте просто підключити та вимкнути навушники до нього. Ви також можете ретельно стукати на пристрій.

Перевірена техніка корекції

Отже, звук сповіщень про честь, Huawei зник. Як виправити? Рішення є послідовним повторенням, описаного нижче:

Перший етап. Перевірте основні налаштування

Якщо SMS стане без звуку, ви спочатку виконаєте наступне:

 • Натисніть на значок, який на смартфоні несе відповідальність за налаштування;
 • У розділі виберіть пункт “Звук”;
 • Обережно огляньте варіанти, запропоновані в ньому. Важливо, щоб переконатися, що режими “без звуку” і “не турбуються”, не знаходяться в активному стані.

Якщо вони включені, деактивація обов’язково.

Другий етап. Перевірте налаштування сповіщення

Для цього вам не потрібно залишити попередній розділ, якщо у вас є честь смартфона або Huawei. Натисніть підрозділ “Звуки сповіщень”. Якщо встановити “ні”, то змініть цей параметр до іншого.

Третій етап. Скидання пам’яті та налаштування телефону

Якщо попередні дії не давали позитивного результату, необхідно переїхати до розряду, оскільки це може статися певною проблемою програмного забезпечення. І це можна лише усунути. Початок:

 • Ми повертаємося до налаштувань;
 • Перейдіть до розділу “Програми”. Він натискається на підрозділ з точно такою ж назвою;
 • Виберіть “Повідомлення”, а потім “Пам’ять”, запустіть процедуру скидання.

Щоб перевірити результат, ми, безумовно, перезапустіть мобільний пристрій. Якщо це не допоможе, то останній варіант залишається:

 • Ще раз натисніть значок на екрані, який виглядає як передача;
 • Ми йдемо до пункту “Система”;
 • Я впевнено натискаю кнопку “Скидання”. І в ньому. Скинути всі налаштування.

Перезапустіть смартфон знову і перевірте наявність звукових повідомлень.

Якщо телефон зник на телефоні / на Android, Android / Samsung / Xiaomi / Honor / Huawei Smartphone

Читайте, чому звук звук на телефоні з вхідними SMS, дзвінки, відтворення музики, навушники. Ми розуміємо всі причини і що робити. Таблетки та телефони Android не виникають з звуком. Вони можуть бути пов’язані з невдачею програмного забезпечення та апаратними розладами.

See also  Як налаштувати проксі на Android. З телефоном все в порядку, але доступу немає

Несправності виникають у зв’язку з некомерційним використанням, інсталяцією програми не з марного ринку або нормальних деталей. Скажіть мені, чому звук звук по телефону і як позбутися цієї проблеми.

Технічні питання

Такі несправності з’являються після падіння, стискаючи смартфон або його контакт з вологою. Останні викликає коротке замикання або окислення на материнській платі. У цьому випадку негативний ефект вологи не може відчути негайно, але набагато пізніше. Не рекомендується спробувати зафіксувати пристрій без належного досвіду. Зверніться до сервісного центру для допомоги.

Наявність захисту пристрою відповідно до IP68 / 69 не гарантує абсолютну вологість.

З чого почати?

Незалежно від того, яка операційна система встановлюється на пристрої. Ios (iPad / iPhone) або Android. Найголовніше. Це не піддаватися панічним емоціям. Часто дефект може бути усунений вдома, не звертаючись до фахівців.

Уважно думайте, коли звук зник? Запам’ятайте свої останні дії з смартфоном. Він не впав, у ньому не було рідини (вода, солодкі напої)? Чи може хтось сторонній використаний пристрій (знайомий, діти)?

Якщо виключені вищезазначені впливи, то вам потрібно перевірити правильність налаштувань аудіо. Наприклад, для “iPad” ситуація можлива, коли бічний вимикач вимикає звук. Варто переглядати параметри, щоб спростувати або підтвердити ту ж саму версію.

І, можливо, просто обсяг виставлено на “0”. Це також відбувається. Загалом, пройдіть через всі звуки, пов’язані зі звуком. Якщо правильно налаштовано, то проблема є апаратним забезпеченням.

Зникли на Android і не вмикається в налаштуваннях

Звук може дотримуватися системного конфлікту з стороннім додатком. Спробуйте вимкнути або видалити програму. Після встановлення, які проблеми зі звуком, і перезапустіть пристрій.

Більш складна опція. Запустити безпечний режим та перевірте, чи звук працює без сторонніх програм. Якщо звук працює в безпечному режимі, то саме все є одним із програм. Тільки зможуть визначити, який з них і видалити його.

Якщо ці параметри не принесли бажаний результат, вам потрібно скинути пристрій до заводських налаштувань. Всі дані видаляються, тому не забудьте резервне копіювання.