Режим затемнення на Samsung, щоб зберегти батарею: що це, як увімкнути?

Налаштування мобільного пристрою дозволяють встановити режим DOMMING, у тому числі для смартфонів Samsung Galaxy. Останнім часом інтерес до теми темного фону збільшується через економію акумулятора через бажання збільшити роботу телефону. Це дійсно, і які варіанти можуть бути використані для розширення автономного зарядного пристрою. Фактично, чорноти фон телефону ефективна для збереження зарядки, оскільки дисплей пристрою містить багато активних матриць на органічних світлодіодді. Оскільки кожна матрична піксель при передачі чорного фону відключена, у зв’язку з цим темне поле допомагає зменшити зарядку акумулятора. Тому, якщо ви помітили, що вони частіше почали заряджати ваш телефон, ви можете вибрати один з таких розмірів варіанту потемніння.

Увімкнути темне поле на мобільному пристрої, може бути декількома простими параметрами:

Для цього з’єднання потрібно перейти до параметрів смартфона з існуючих програм. Далі потрібно знайти потрібне меню, де відображається дисплей, в якому відображаються дані яскравості, фільтр фільтрів та інші функції параметрів. При виборі їх потрібно натиснути на налаштуваннях, утримується 1-2 секунди, а потім на дисплеї, в якому вимикається темний колір режиму. Після проведення простих дій, фон телефону перекладається в правильний тон.

Щоб виконати другий варіант, потрібно отримати доступ до цих налаштувань.

Для цього вам потрібно буде повторити пальцем з верхнього краю екрана вниз і повторити кілька разів, щоб відкрити потрібну панель. Ви можете знайти кнопку затемнення, натиснувши та тримаючи його протягом декількох секунд, ви отримаєте бажаний результат. Ваш екран буде перетворено в темне поле.

See also  Як зробити яскравість на комп’ютері. Налаштування яскравості в Windows 8

зробити, чорний, samsung, змінити

Активація темних тем на смартфоні Android

Процедура включення для темного фону часто виконується через налаштування пристрою. Ви також можете використовувати сторонні програми, які будуть встановлені з Google Play. Нижче наведено докладні інструкції щодо активації потрібного режиму.

У налаштуваннях на Android 9

Щоб увімкнути темну тему на Android 9, спочатку запустіть налаштування, то:

  • Перейдіть до розділу “Екран”.
  • Листять і натисніть “Розширений”.
  • На сторінці відкриється, натисніть на елемент “Тема пристрою”.
  • З запропонованого списку виберіть “темний”.

Після виконання цих дій, дизайн екрана зміниться. Щоб повернути дисплей оригінального перегляду, виконайте інструкції в останній точці виберіть “Світло”.

Використання сторонніх програм

Цей метод є універсальним і придатним для будь-якої версії операційної системи. Тепер у Google Play є багато додатків, здатних здійснити відсутність функції. З найбільш якісним з них можна знайти нижче.

Чорно-сіра тема

зробити, чорний, samsung, змінити

Програма абсолютно безкоштовна і працює без реклами. Принцип установки зменшується до зміни стандартної теми на пристрої, що може вплинути на дисплей дисплея. У процесі використання відсутності вильоту та замерзання були виявлені. Запуск працює гладко і стабільний, а не уповільнюючи систему.

Темна тема задумує

зробити, чорний, samsung, змінити

Після запуску програми потрібно буде встановити на смартфоні CM Launcher. Саме з цією установкою ця тема буде працювати правильно. Згідно з оглядами, проблеми з дизайном не спостерігаються, однак є скарги на велику кількість реклами. На жаль, такі комунальні послуги не в змозі замінити офіційний чорний дизайн. Вони можуть змінити стиль робочого столу, але не системні програми. Але якщо інших варіантів немає, то таке програмне забезпечення може стати хорошою альтернативою.

Чистий чорний пусковий тема

зробити, чорний, samsung, змінити

Досить комфортний запуск, що характеризується швидкістю та плавною роботою. Щоб увімкнути тему, вам потрібно завантажити на пристрій ME Launcher. Ви можете зробити це самостійно або натиснувши кнопку “Завантажити з Google Play” у програмі. Після цього змініть стандартний Loncher, щоб щойно встановити. Зовнішній дизайн робочого столу повинен значно змінюватися.

Як змінити фон під час виклику Samsung

Для початку цей екран, як показано вище, показаний лише в момент, коли ви не використовуєте телефон. Якщо ви користуєтесь телефоном під час дзвінка, фон виклику не змінюється, і дзвінок про дзвінок відображається як попередження.

See also  Створіть програму для Android та iOS. Інструменти AR (розширена реальність):

Для того, щоб змінити фон під час дзвінка в оболонці OneUi, яка встановлюється на всіх телефонах Samsung, вам потрібно зробити наступне.

Клацнувши на будь.Якому екрані, ви можете потрапити в режим попереднього перегляду і побачити, чи такий фон задоволений дзвінком. Якщо ви хочете завантажити своє зображення, щоб встановити його як фон під час дзвінка, натисніть у верхній частині екрана.

Вибір буде надана можливість встановити фон за допомогою галереї або використання EMODI.

Таким чином, ви можете легко змінити фон виклику на Samsung, якщо ви шукали таку можливість.

Як видалити чорний фон на Samsung?

Відкрийте налаштування мобільного пристрою та в категорії “Дисплей” активуйте перемикач біля елемента “Нічний режим”. Весь інтайз мобільного телефону буде трансформований і стане найбільш чорним.

Більшість стабільних версій мікропрограми MIUI є функція вимкнення темного режиму. Для того, щоб вимкнути: 1) Перейдіть до розділу “Налаштування” та в розділі “Персоналізація”, виберіть “Екран”; 2) Вимкніть “темний режим”, натиснувши на перемикач.

Налаштуйте зовнішній вигляд на Інтернет Samsung

Samsung Internet дозволяє налаштувати розмір тексту веб-сторінки та меню відповідно до налаштувань. Налаштування майбутнього меню недоступна навіть для великих гравців, таких як Google Chrome або браузер EDGE.

Ось кроки для налаштування появи браузера Інтернет Samsung:

На додаток до цих двох налаштувань, ви також можете керувати веб-сторінками для масштабів масштабування та запит на робочому столі. Він також пропонує дуже цікаву особливу функцію відображення відкритих вкладок під адресою, яка доступна лише в робочому столі.

Ви також можете налаштувати домашню сторінку або домашню URL-адресу значок, щоб завантажити користувальницьку веб-сторінку, а не швидкі посилання доступу.

Як увімкнути темну тему на Samsung

На Samsung телефонів темна тема називається режимом затемнення. Тому багато користувачів іноді не можуть знайти, де його включити. Насправді, все робиться елементарним кількома способами.

Перший і найпростіший. Ми переходимо до налаштувань телефону та відкрийте розділ дисплея.

зробити, чорний, samsung, змінити

Після цього просто поверніть темний елемент.

зробити, чорний, samsung, змінити

Через кілька секунд тема телефону буде змінюватися до темряви. Як ви бачите, все дуже просто.

Інший спосіб зробити темну тему на Samsung. Через шторку сповіщень. Це ще простіше і не вимагає різних поїздок меню. Просто відкрийте завісу і знайдіть на одній з сторінок точку потемніння режиму.

See also  Налаштування навантажувача на LG Smart TV. Додаткові DNS-адреси для Smart TV LG

Як змінити колір клавіатури на будь-якому телефоні Samsung?

зробити, чорний, samsung, змінити

Ми вмикаємо тему телефону в темряві.

Як зробити чорну тему по телефону?

Щоб активувати нічну тему, запустіть “Налаштування”, а потім перейдіть до розділу “Додатковий”, в якому ви повинні вибрати “Особливі функції”. У самому нижній частині цього розділу слід активувати перемикач перемикання перед “інверсією квітів”, внаслідок чого вся операційна система Android стане темною.

Щоб перейти до них, вам потрібно відкрити додаток “Налаштування” та перейти до розділу “Display”. Натиснувши на таблицю “режим затемнення”, ви можете увімкнути чорну тему, натиснувши на ім’я точки. Перейти до додаткових параметрів.

Як увімкнути темний режим у всіх ваших програмах Android

Перш ніж ми почнемо, вам потрібно спочатку перевірити кілька речей. Для початку вам потрібна ОС Android 10 на вашому пристрої, щоб техніка працювала. Тоді вам потрібно буде увімкнути режим розробника та перейти до наступних дій:

  • Перейдіть до параметрів розробника на своєму пристрої.
  • Вам буде представлено меню функцій та варіантів, в яких потрібно знайти розділ “Апаратне прискорення візуалізації”.
  • У цьому розділі потрібно знайти та активувати функцію “Переосмислити включення темної теми”.

Після цих простих дій функція повинна набрати силу. Настав час перевірити ефект того, що ви тільки що зробили. Знайдіть одне із встановлених програм, в яких досі немає темного режиму. Наприклад, APP AliexPress та Yandex Zen. Як бачите, тепер вони перебувають у темному режимі.

Як змінити колір клавіатури на будь-якому телефоні Samsung?

зробити, чорний, samsung, змінити

Вам потрібно буде перевірити, чи добре примусовий темний режим в інших програмах, які ще не підтримують цю функцію. Швидше за все, більшість програм перемикаються в темний режим і будуть відображатися правильно.