Як знайти телефон Samsung, якщо ви його втратили: інструкції

Розробники оперативної системи Android переконалися, що їхні користувачі можуть знайти Samsung викрадений або втрачений телефон. Ця функція стає доступною завдяки спеціальним інструментам Google та третім.Партійним додаткам, які також будуть обговорюватися в цій статті. Якщо ваш телефон Samsung втрачено, ви можете визначити розташування пристрою, видаляти дані з нього, а також блокувати пристрій.

Основні принципи пошуку

Цей метод може бути здійснений за кілька хвилин. Все, що потрібно. Обліковий запис Google. Раніше треба було зв’язатися з ним, тепер ви можете керувати функціями пошуку за допомогою облікового запису Google на своєму комп’ютері. Важливо підготувати телефон до зникнення заздалегідь, t. До. Постфадум ця прерогатива буде неможлива. Для цього потрібно ввести вхід до свого облікового запису через смартфон.

Ви можете реалізувати це в розділі “Налаштування”, а потім “Профілі”. Тут ви знайдете підрозділ, де ви повинні ввести пароль і ввійти з вашого облікового запису. Роль пошукової системи тут виконує систему GPS, яка відображає геолокацію на екран.

Для того, щоб операція пошуку стало можливим, ви повинні переконатися, що:

 • Пристрій виходить з Інтернету;
 • Gps увімкнено;
 • Відповідність із програмою “Знайти мій пристрій”, яку можна завантажити в Google Play.

знайдіть, телефон, samsung

Ви здійснили дії, дозволять отримати віддалений доступ до пристрою, використовуючи додаток “Знайдіть мій пристрій”. Після встановлення програми розділ, в якому ви можете виконувати дії за допомогою ПК, з’явиться в меню телефону.

 • Якщо пристрій втрачено в квартирі, ви можете ввімкнути на ньому гучний сигнал виявлення;
 • Знайдіть телефон через обліковий запис у Google, за умови включеного GPS;
 • Блокуйте вхід на телефон і відобразіть повідомлення на екран, який з’явиться при кожній спробі включення;
 • Видаліть будь.Які дані з пристрою, виключаючи їх відновлення.

Пошук у Google

Тепер ви можете перейти до пошуку телефону через комп’ютер. Головне, що в той же час пристрій увімкнено, і був у мережевій зоні (в іншому випадку його пошук повинен буде відкласти до гарного моменту).

 • Перейдіть до свого профілю Google;
 • Виберіть потрібний пристрій у списку, переконавшись, що ця інформація відповідає пристрою;
 • На екрані з’явиться розташування загубленого телефону;
 • Якщо ви не знайдете втрату, будучи поблизу об’єкта, увімкніть гучний звук (функція доступна навіть за відсутності SIM-картки).

Ви можете скористатися пошуком через обліковий запис вдома, коли вам потрібно знайти телефон, розташований у режимі звуку.

Загублений телефон. Як знайти?

Це навіть не так багато про функцію пошуку в цілому сервіс під назвою Smartthings Знайти. Samsung присвятив йому цілу статтю про свій портал новин

Завдяки цій службі ви можете легко і швидко знайти галактичні пристрої, що запускають Android 8 та новіші. Smartthings Знайти використовує технологію Bluetooth з низькою енергією (BLE) для пошуку пристроїв та ультравидобового зв’язку (UWB). Перший використовується для пошуку людей, інфікованих коронавірусом. На підставі цієї технології спільне застосування Apple та Google, яка зробила багато шуму кілька місяців тому.

Також BLE давно використовується одним з головних конкурентів Samsung. Apple. Починаючи з iOS 12, користувачі можуть шукати свої смартфони за допомогою пристроїв інших користувачів, які були поруч. Для цього загублений гаджет навіть у вимкненому стані з поданою батареєю можна надіслати сигнал про його розташування в простір навколо себе. Коли смартфон чоловіка проходить повз, спіймав цей сигнал, він перейде на сервер координат розташування, і користувач зможе знайти свій гаджет хоча б у лісі, навіть у сусідньому дворі.

знайдіть, телефон, samsung

Google вже може показати позицію смартфона на карті. Але тільки якщо це увімкнено. Інакше це буде останнє фіксоване положення.

See also  Як вирізати музику на Samsung Galaxy. Чому це може знадобитися

Так само, Samsung пішов, скориставшись гарною ідеєю. Відповідно до інформації, яку поділяється південнокорейська компанія, після того, як гаджет є автономним протягом 30 хвилин, він починає давати сигнал, який, як у випадку iPhone, фіксується іншими галактичними гаджетами. Це буде можливим не тільки смартфони, але й навіть дивитися і таблетки таким чином.

Як дізнатися, де пристрій є, заблокуйте його або видаліть дані з нього

Якщо ви втратите телефон або планшет, підключені до Smart Wears Wear Wear від Google, він може бути в змозі знайти його за допомогою своєї допомоги.

Використання функціональності Google для пошуку втрачених Samsung

У пошуках відсутнього смартфона Samsung ви також зможете допомогти Google Photo Service.

Щоб працювати з ним, буде потрібна наступна:

 • Ваш втрачений пристрій повинен мати доступ до Інтернету;
 • Параметр “Резервне копіювання та синхронізація” у Google Photo потрібно активувати;
 • Хтось повинен сфотографувати з пристрою Samsung, який ви втратили.

Якщо ваш пристрій дійсно був викрадений, ви можете знайти його за допомогою функції резервного копіювання та синхронізацію в Google Photo. Якщо ви активуєте цей параметр у програмі, то всі зображення, зроблені на вашому Samsung, будуть завантажені на ваш обліковий запис Google Photo.

Чому це важливо? Оскільки завантажується не тільки зображення, але також дані про місце, де його видаляли. Тому, якщо злодій не вийшов з вашого облікового запису Google і знімав телефон на камеру, нові фотографії можуть з’явитися у ваших Google Photos.

Очевидно, що він працює тільки, якщо втрачений телефон має активне підключення до Інтернету. І ви надали дозвіл програми використовувати ваше місцезнаходження. Будьте обережні, якщо ви можете знайти свій втрачений Samsung, який цілком може бути домашня адреса злодія. Зверніться до цієї інформації до поліції за лову зловмисника.

Що потрібно зробити, щоб знайти гаджет:

 • Перейдіть до https: // www.Google.Com / PHOTO / OF / and Log використовуйте свій обліковий запис Google, до якої зареєстровано ваш Samsung;
 • Перевірте, чи була зроблена фотографія після втрати пристрою;
 • Якщо так, то натисніть на зображення;
 • Тепер натисніть значок інформації у верхньому правому куті;
 • На стороні, яка з’являється, ви можете переглянути інформацію про фотографію, включаючи місце, де його видалено.

Вбудовані інструменти пошуку телефону

Ряд виробників пропонують власний телефонний відстеження. Ось варіанти від Google (для будь-якого телефону Android) та Samsung (для пристроїв Samsung).

Найпростіший спосіб знайти телефон

Google Знайти моє додаток пристрою є обов’язковим для користувачів Android та однієї з найбільш корисних додатків Android. Якщо ви додаєте обліковий запис Google у своєму пристрої Android, функція “Знайти пристрій” буде автоматично включена. Ви можете підтвердити, що служба працює, натиснувши кнопку “Налаштування”, а потім виберіть “Google” та Open “Знайти мій пристрій”. Іноді до останнього елемента буде необхідно відкрити елемент “Безпека”. Після цього він залишається лише для того, щоб переконатися, що функція увімкнена.

знайдіть, телефон, samsung

Тож коли ця функція увімкнено, ви можете знайти свій гаджет, просто перейшовши на сторінку пошуку пристрою. Таким чином, ви можете шукати не лише телефони, але й планшети, і навіть години. І вони також можуть бути віддалено стерти та блокувати.

Щоб розпочати пошук, вам потрібно буде або завантажити програму з Google Play, або перейти на спеціальний сайт. У першому випадку не забудьте вийти з облікового запису, якщо ви шукаєте свій смартфон з чужого. В іншому випадку ця людина зможе відстежувати положення вашого пристрою.

Якщо ви використовуєте веб.Версію, то функціональність буде однаковою, але вам не доведеться просити нікого встановити програму та надати вам телефон. Проблема полягає в тому, що часто під рукою просто немає комп’ютера, і вам доведеться вдатися до допомоги інших користувачів.

Як знайти загублений Samsung

Samsung пропонує свій шлях пошуку загубленого телефону для своїх користувачів. Знайдіть мій мобільний телефон. Тільки люди з рахунком Samsung можуть використовувати його.

Щоб перевірити, чи включено відповідний параметр, відкрийте параметри телефону. Тепер перейдіть до пункту “Біометрія та безпека”, а всередині Виберіть “Пошук пристроїв”. Якщо параметр не активовано, це можна легко зробити, перемістивши відповідний перемикач.

знайдіть, телефон, samsung

Ви також можете вибрати, чи хочете ви включити параметри віддаленого розблокування та надсилання останніх місць. У першому випадку Samsung буде записувати ваш PIN-код, пароль або графічну клавішу, яка дозволить вам розблокувати пристрій, навіть якщо ви забули його. Після активації ви можете керувати своїм телефоном навіть віддалено. Параметр “Надіслати останній місце” є дуже важливим, оскільки він визначає, що акумулятор повинен бути розряджений і надсилає дані про останню відоме положення телефону для серверів Samsung.

See also  Який телефон краще, ніж Lenovo або LG. Redmi Примітка 10 Pro: Переваги та недоліки

Знайдіть телефон. Це також найпростіший спосіб пройти через сайт, який покаже всю важливу та необхідну інформацію про розташування вашого смартфона.

Тут ви можете придбати вибрані гаджети вручну за допомогою Aliexpress

Знайдіть мій мобільний Samsung. Пошук

Офіційне рішення Samsung. Функціональний пошук послуг для пристроїв цього бренду.

 • Обліковий запис Samsung повинен бути прив’язаний до телефону або планшета
 • Пристрій повинен бути включений
 • Інтернет повинен працювати
 • Потрібно включити “Місцезнаходження / геолокація” та “Пошук мого мобільного пристрою”

Перейдіть до. Https: // findmymobile.Samsung.Com / і увійдіть у свій обліковий запис. Зробіть це, як з комп’ютера, так і з ноутбука, так і іншого смартфона чи планшета.

На сторінці негайно відображатиме розташування вашого смартфона або якщо вона вимкнена. Остання точка включення. На самому телефоні надійде повідомлення про місце розташування.

знайдіть, телефон, samsung

За допомогою смартфона ви можете віддалено зробити такі дії:

 • Зателефонуйте. На смартфоні на певний час на найвищій гучності буде грати сигнал
 • Блок. Пристрій буде заблоковано, під час пошуку на карті все одно буде працювати. Плюс буде відключено Samsung Pay, і ви можете залишити свої контакти на екрані для спілкування
 • Позиція відстеження. В режимі реального часу на карті покаже інформацію про місце розташування пристрою
 • Видалити дані. Все, що знаходиться на смартфоні, буде стикається, він також буде очищений, а карта SD, якщо вона не була вилучена
 • Резервне копіювання. Дані з телефону будуть скопійовані до хмари
 • Отримати дзвінки / повідомлення. Відображатимуть останні 50 дзвінків та повідомлення
 • Розблокувати. Розблокує пристрій
 • Продовжити час роботи
 • Вибрати піклувальників

Зателефонуйте свій номер з іншого телефону. Отже, ви зрозумієте. Чи знайшов хтось його, чи працює він, або, можливо, був вкрадений.

Якщо SAMSUNG вимкнено, а зарядка до нього залишалася, то з великою часткою ймовірності це просто викрадено. У цьому випадку негайно заблокуйте пристрій або видаліть усі дані. Далі, візьміть документи з нього, є код і перейдіть до поліції Напишіть заяву. Не забудьте зателефонувати оператору мобільного зв’язку та заблокувати SIM-картку або негайно перейти до свого офісу та змінити його (старий буде заблоковано).

знайдіть, телефон, samsung

Якщо Samsung увімкнено. Подивіться на карту, де знаходиться ваш пристрій, і перейдіть до пошуку. Якщо він не заблокований, перший, блок. Вам потрібно шукати принаймні в радіусі 25 метрів, оскільки GPS може мати таку помилку.

знайдіть, телефон, samsung

Як тільки ви прибудете на місце, почніть звучати на телефон, щоб його можна було шукати.

Як знайти Android і Samsung телефон або крадіжку

Цікавий! Imei, ваш Samsung може шукати лише поліцію, тому вони мають ці повноваження, тому, коли ви подаєте заяву на втрату або крадіжку, обов’язково надайте їм цей код. Ви завжди можете побачити його на праці або поле з пристрою. Крім того, додайте їх до чорного списку сайту. Https: // www.Imei.Інформація / Загублений прилад /.

Пошук облікового запису Google

Якщо ви налаштували двоступеневу автентифікацію, то резервний номер мобільного або резервного коду повинен бути записаний або друкувати під час налаштування цієї функції.

Цікавий! Функція “Знайти пристрій” вмикається автоматично, коли телефон прив’язаний до телефону. Якщо ви вимкнули його вручну, то знайдіть пристрій буде досить проблематичним.

Як знайти телефон. Геолокація

Пошук геолокації за допомогою GPS. Найкращий і швидкий варіант. Для того, щоб він працював, обліковий запис Google повинен бути пов’язаний на суглобовому пристрої, функції включені: “Місцезнаходження / Геолокація” та “Знайти пристрій”. Вони активуються за замовчуванням, коли обліковий запис приписується (якщо ви не звернулися їх вручну). Також пристрій повинен бути включений в Інтернеті.

Важливий! Якщо ввімкнено двоетапну автентифікацію, вам знадобиться номер телефону, який ви використовували, коли він налаштований, або резервний код, який вам потрібно десь записати.

Відкрийте офіційну службу Google. Https: // www.Google.Com / android / знайти та виберіть потрібний пристрій зі списку, якщо у вас є кілька з них.

See also  Як покласти дзвінок на розмову на Samsung.

Візуальна карта відображатиме інформацію про розташування, якщо смартфон вимкнено, остання точка відображатиметься там, де він увімкнено. Сам смартфон помітить, що його знайшов сервіс.

Важливий! Помилка місця розташування може досягти 25 метрів і більше, тому, коли ви їдете в пошук. Вивчення та територія поблизу та увімкніть звуковий сигнал. Про це нижче.

знайдіть, телефон, samsung

Крім того, тут відображатиметься наступна інформація про пристрій:

Дії, які можна зробити віддалено:

Мийка. На найвищому обсязі буде грати звук аж 5 хвилин. Отже, йдучи до місця, ви можете почути, де знаходиться пристрій

Блок пристрою. Пристрій буде заблоковано таким чином, як встановлено: відбиток, графічні ключі або інші. Плюс ваш обліковий запис Google буде розв’язаний. Якщо блокування не налаштовано. Він буде встановлений автоматично, вам доведеться вказати PIN-код. На заблокованому екрані ви можете залишити повідомлення до знайденого, наприклад, ваш мобільний телефон, до якого ви можете зателефонувати, щоб бути повернуті на ваш смартфон. Ця функція не вимикає пошук на карті.

Очистити пристрій. З’їдено, як правило, всі дані з пристрою. У цьому випадку відстеження на карті також вимикається. Щоб знову зробити такий втрачений телефон. Вам потрібно ввести пароль з останньої прив’язаної облікового запису Google. Використовуйте функцію, лише якщо ви впевнені, що ваш смартфон не повернеться, і він загублений назавжди. За допомогою SD.Картки дані можуть не бути видалені, їх також слід враховувати (зловмисник може возити його банальною).

Якщо телефон увімкнено, і його ще ніхто не знайшов, перейдіть до місця, де він був загублений, і увімкніть функцію виклику, шукайте звук. Дивіться щонайменше 25 метрів у радіусі.

Якщо телефон вимкнено, і ви впевнені, що зловмисники його вкрали, то, перш за все, варто блокувати пристрій або негайно очистити його (коли ви знайдете доступ, можна відновити). Далі перейдіть до поліції та напишіть заяву про втрату / крадіжку. Обов’язково візьміть з собою паспорт та придбання документів. Прапорець або коробка, а також мати.

Крім того, у цьому випадку варто зателефонувати своєму оператору та заблокувати SIM.Карту або негайно піти в офіс і пересилати його. Тож ми уникнемо можливого шахрайства за допомогою номера телефону. Крім того, ви можете попросити, щоб смартфон, як правило, заблокований у стільниковому мережі на IMEI. Ви також можете додати на сайті чорний список. Https: // www.Imei.Інформація / Загублений прилад /.

Цікавий! Якщо вимкнено, але остання точка включення показана, ви можете поїхати туди і не запитував когось, хто знайшов смартфон.

Як знайти телефон Android і Samsung втратив або викрадений

Далі він залишається лише чекати і сподіваюся на краще, це можливо, що ваш пристрій незабаром буде знайдений, і ви повернете його.

Чи можу я знайти телефон без Інтернету

знайдіть, телефон, samsung

Samsung все ще працює і працює, щоб досягти того ж результату у пошуку відсутніх пристроїв, таких як Apple

Але це не єдина інновація оновленого знаходження мого мобільного. Samsung розробники також навчали інструмент пошуку, щоб визначити місце розташування таблеток, розумних годин, бездротових навушників та інших аксесуарів Bluetooth. Правда, пошук буде можливим лише у тому випадку, якщо смартфон, з якого здійснюється пошук, був останній пристрій, до якого підключено гаджети. Якщо ця умова буде виконана, можна буде знайти аксесуар, навіть якщо з’єднання вже зламане.

Однак, перш ніж яблучні корейці все ще дуже далеко. Незважаючи на те, що вони реалізували так званий офлайн-пошук за моделлю Crowdfunding, щоб втілити пошук пристроїв Samsung, і не вдалося. І тим часом iPhone та MacBook пропонують таку можливість з минулого року. Розробники Apple змогли змусити своїх пристроїв зберігати невеликий відсоток зарядки у випадках зникнення. Завдяки цій енергії достатньо для того, щоб вони транслювати сигнал Bluetooth протягом цілого місяця з моменту повного розряду.