Просто завантажте програму і дотримуйтесь інструкцій нижче!

На детективах SPY, гаджет, що забезпечує зміну виклику, коли дзвінок є одним з необхідних атрибутів фахівців та їх антагоністів. У часі використовувалася голосова заміна, коли дзвінок допомагає героям, щоб виграти час. Але вони використовують цей метод переважно в кінотеатрі, у реальному житті лиходій рідко занепокоєні, визнаючи свій голос у розмові по телефону чи ні. Що стосується численних програм для смартфонів та настільних програм, які дозволяють зателефонувати дивним голосом, це лише інструмент для незвичайних вітання та малювання. Якщо вам це потрібно, негайно зберегти статтю про закладки: від цього ви дізнаєтеся, як змінити голос на телефоні в режимі реального часу прямо на мобільному телефоні, а також про те, що настільний інструмент зможе допомогти не змінювати Голос, записаний у формі аудіофайлу.

Як змінити голос під час дзвінка? Захищений GSM зв’язку Роджер

Показати всі програми Згорнути таблицю

Вбудовані інструменти на iPhone, ні на голосі Android абонента не можна змінити, щоб отримати таку можливість завантажити Ameller. Також, наприклад, для надсилання анонімного голосового повідомлення, генератор браузера можна побачити, з якого ми почнемо огляд інструментів для аудіоперетворень та Парнкова.

Створення нової мелодії рингтону, запис голосу або розваги з друзями. Це лише кілька причин, чому так багато людей вважають за краще перевіряти програми для зміни голосу. Переважна більшість цих додатків мають добре обладнані бібліотеки звукових ефектів, які дозволяють користувачам розважитися зі своїми друзями та почути, як вони будуть звучати, якщо вони були п’яні або вдихані гелію. Тож давайте подивимось на деякі найкращі програми для зміни голосу на ринку.

Хочете змінити свій голос у відео на Windows та Mac і не знати, яке програмне забезпечення може задовольнити цю вимогу? Спробуйте відео.Редактор Wondershare filmra9, який надає кілька способів змінити голос, наприклад, зміну голосової швидкості або змінити висоту звуку. Завантажте пробну версію нижче та дізнайтеся більше про створення створення відео за допомогою Filmora9.

Зміна голосу знаменитостей. Обличчя

Ціна: безкоштовно, але пропонує покупки в додатку.

Якщо ви хочете бути як улюблений телеведучий з зірки кіно, то “Зміна голосу знаменитостей”. Один з найкращих варіантів, які ви можете зробити. Окрім стандартного набору параметрів, програма також дозволяє вимагати нових голосів, оскільки його технологія для машинного навчання може наслідувати голос майже будь.Якої людини. Однак знаменитості голосові перемикачі наразі доступна лише англійською мовою та не може модулювати мову на інших мовах. Крім того, ви повинні зробити покупку у Додатку, щоб отримати доступ до всіх функцій програми або розблокувати необмежене використання програми.

See also  Android не бачить картки пам'яті.

Як змінити голос під час дзвінка? Захищений GSM зв’язку Роджер

 • Автоматична голосова модуляція
 • Величезний вибір голосових фільтрів
 • Заявка генерує відеофайли, які краще адаптуються до аудиторії в соціальних мережах, ніж аудіофайли.
 • Великі враження від знаменитостей

Свапчат

Ціна: безкоштовно, але пропонує покупки в додатку.

Сумісність: iOS 10.0 або новіші, Android 4.4 або новіше

Snapchat є однією з найбільших платформ обміну повідомленнями на ринку, що використовується щодня більш ніж 203 мільйонами користувачів. Ми раніше розповіли, як змінити підлогу в Snapchat, крім того, програма дозволяє користувачам знімати короткі моменти або так звані фотографії та ділитися ними з друзями. На додаток до сотень відеофільмів, Snapchat також пропонує широкий спектр Voil змінює, що Snaps роблять більш цікаві. Навіть у цьому випадку параметри звукозапису, які пропонує Snapchat, далекі від ідеалу, оскільки програма не дозволяє вам редагувати файли, які ви створюєте з ним. Використання Snapchat швидко викидає акумулятор, тому ви повинні звернути увагу на те, як часто ви використовуєте цю програму.

 • Простий процес голосової модуляції
 • Великі варіанти обміну повідомленнями
 • Надає вам доступ до великої спільноти подібних людей
 • Лінзи та фільтри оновлюються щодня

Голос змінився

Зміна голосу за допомогою цієї програми не займе більше декількох хвилин вашого часу. Вам просто потрібно запустити програму та натисніть кнопку мікрофона, щоб почати записувати повідомлення або жарт, який ви хочете змінити. Коли ви задоволені записом, що ви зробили, ви можете вибрати один з більш ніж двадцяти голосових ефектів, які змусять вас ходити по Gnome, робот або іноземців. Параметри для обміну файлами дозволяють публікувати свої аудіозаписи в будь-якій платформі соціальних мереж за вашим вибором або зберігаючи файли та використовувати їх так само, як ви хочете.

 • Розважальний і простий у використанні
 • Простий триступеневий процес модуляції
 • Хороший вибір голосових фільтрів
 • Відмінний варіант розподілу файлів

Voicy: Змінити голос знаменитості

Ціна: безкоштовно, але пропонує покупки в додатку.

зміна, голос, виклику, android, змініть, свій

Випуск для вашої улюбленої знаменитості може бути забавним способом відтворення друзів у соціальних мережах. Voicity пропонує широкий вибір знаменитості вокальної імітації, яку ви можете використовувати, щоб ви були на знаменитій актрисі або телевізійному ведучі. Заява використовує технологію машинобудування, яка може створити більше, ніж сорок аватарів і дозволяє користувачам експериментувати з різними голосовими ефектами. Безкоштовна версія програми пропонує лише обмежені можливості, тому, якщо ви хочете отримати доступ до всіх функцій Voics, ви повинні вибрати щотижневу щомісячну або річну підписку.

 • Обладнана потужною технологією машинобудування
 • Пропонує широкий вибір голосових аватарів.
 • Процес швидкої модифікації голосування
 • Відмінний вибір, якщо ви хочете зробити пародію

Відео голос Changer. Смішний редактор

Ціна: безкоштовно, але пропонує покупки в додатку.

Зміна голосів у відео, яке ви пишете на iPhone або iPad. Це простий процес, який вимагає мінімальних зусиль. Ви можете використовувати цю програму для iOS, щоб записати відео, яке збирається дублювати, або імпортувати їх з альбомів, в яких вони зберігаються. Застосування відеозолю. Чудовий варіант, якщо ви хочете дублювати відео безпосередньо з вашого телефону, оскільки це дозволяє вам змінити голоси у вашому відео та змусити їх звучати, як миші, ведмеді або привидів. Вибір пропонується понад тридцять голосових ефектів, тому ви можете легко вибрати той, який найкраще підходить для редагованого відео.

 • Оснащений відеозаписом
 • Відмінні можливості для перезапису
 • Багатий вибір голосових ефектів
 • Дозволяє користувачам поділитися своїми творами. Instagram та інші соціальні мережі.
See also  Як змінити піктограми Android. Ми ставимо живі шпалери для Android

Голосовий ключ Androidrock

Ну, ця заявка на зміну голосу з розробника androidrock може потиснути старий користувач inteeis і обтяжений рекламою.

Ви можете змінити свій голос до голосу робота, марсіану, гіганта, а також під водою і під впливом гелію. Ви можете просто написати звук, слухати різні ефекти, а потім зберегти або поділитися темами, які вам подобаються.

зміна, голос, виклику, android, змініть, свій

Диференційований фактор цього голосового застосування Chandger має бути звуковим ефектом комбо. Як робот качка або робота прискорюється, щоб запропонувати тут.

Деякі з цих комбо заблоковані, але ви можете перевірити їх, переглянувши привабливість відео, що, безумовно, виправдано, і вам не потрібно витрачати гроші на версію Pro.

Безкоштовний голосовий зміна. Звукові ефекти голосові ефекти

Мушили над друзями, змінюючи голос!

Розробник: Молочні додатки Примітки Аудіо редактор Голосовий рекордер Категорії: програми для Android, музики, аудіо, голосового змін

Зміни голосу з ефектами

Веселіться та грайте близько, змінюючи голос з різними ефектами в цьому додатку

Detector de Radares fijos y Moviles Категорії: Android.Програми, музика, аудіо, голосовий зміна

Як працює голосовий модулятор?

Голосовий модулятор змінює частоту людського голосу за допомогою мікропроцесорів, що використовуються в його дизайні. Потім це змінює висоту і тон, а також додає певного спотворення. В результаті голос користувача стає абсолютно невпізнанним. Наприклад, людина може звучати як жінка або навпаки. Використовуйте модулятор надзвичайно простий.

Пристрій підключається до гнізда навушників у мобільному телефоні. У цьому випадку він працює, а також стандартна гарнітура. Користувач може налаштувати рівень модуляції, щоб отримати бажаний результат. Голосовий модулятор, як правило, має невеликі розміри, тому ви можете носити його з вами.

Голосовий модулятор з регульованим JS-2013

Існує багато різних модуляторів на ринку в широкому діапазоні цін. Однак, ви не повинні бути зацікавлені в найбільш дешевих рішень. Недорогі модулятори не тільки ненадійні, але й непридатні для телефонних розмов. В основному вони використовуються в розважальних цілях, наприклад, на вечірках або дні народження. Краще негайно придбати професійне обладнання.

Такий пристрій є голосовим модулятором JS-2013, який був розроблений для роботи з мобільними та стаціонарними телефонами. Найважливішою перевагою цієї моделі є широкий тональний діапазон. Користувач може змінити голос до чоловіка або жінки. Пристрій працює від акумулятора, тому ви можете використовувати його будь-де і в будь-який час. Наприклад, на дорозі.

Голосовий модулятор Digiscan Labs Istranger

Альтернативне рішення. Це модулятор Digidsan Labs Istranger. Ця модель дозволяє змінити голос у діапазоні двох режимів. Низький і високий. Зміни можуть бути зроблені до або під час розмови. Модель сумісна з більшістю смартфонів, доступних на ринку, і ефективним джерелом живлення забезпечує 6 годин безперервної роботи.

See also  Як я можу використовувати монітор комп'ютера. Додавання дошки

Обидва модулятори об’єднують одну повну анонімність під час телефонних розмов. Вони допоможуть вам отримати інформацію простою та невидимою.

У статті розглянули найпопулярніші програми, які допоможуть змінити голос під час розмови на телефоні Android. Не зупиняйтесь на одній версії: Встановіть кілька версій, здійснюйте пробні дзвінки протягом 10-15 секунд і збережіть їх у пам’яті пристрою. Далі ви можете слухати всі опції та вибрати найбільш успішний і оригінальний. У коментарях задавати питання та налаштування програм. Напишіть, яка з перерахованих вище, вам найбільше сподобалося, тому ми допоможемо вам визначити майбутні читачі теми, а також запропонувати свої варіанти, і ми додамо їх до списку.

Це спеціаліст. Автор інформаційних статей на смартфонів Android та смартфонів iOS. Експерт з вирішення проблем з комп’ютерами та програмами: встановлення, налаштування, відгуки, поради щодо безпеки для ваших пристроїв. У вільний час, займається дизайном та розвитком сайтів.

Голосовий редактор

Перший інструмент для зміни голосу на Android буде застосуванням студії SoulApps Developer Soulapps. Існує велика кількість ефектів, які можуть бути застосовані до звукової доріжки, повністю змінюючи голос. Вам потрібно лише записати що-небудь до вбудованого голосового диктофона або відкрити внутрішнє сховище та вибрати будь-який аудіофайл із пам’яті пристрою. Всі модифіковані аудіописи можуть бути збережені в окремій папці.

Крім того, програма може витягти звук від голосових повідомлень у своїх соціальних мережах або посланцям (потрібно забезпечити дозвіл), щоб ви могли змінити оригінальні голоси ваших друзів. Єдиними явними недоліками застосування є велика кількість дратівливої ​​реклами та місць. Коріваси перекладу на російську мову.

 • Простий і інтуїтивно зрозумілий Inteeis.
 • Знає, як слухати голосів безпосередньо.
 • Кілька десятків ефектів (пресетів), щоб змінити голос.
 • Ручне редагування звукових доріжок.
 • Обрізання будь-яких аудіо фрагментів.
 • Вбудований еквалайзер і “ревербе”.

Голосовий перетворювач з ефектами 3.Вісім.Одинадцять

Ефекти перетворювача з ефектами. Це весело та просте додаток для написання зміненого голосу з різними спеціальними ефектами та непередбачуваним результатом.

Це стало занадто нудним? Тоді ви знаходитесь! Якщо є визнані іграшки та перегляд фільмів, настав час змінити роль діяльності та взяти собі щось безглузде, веселе і марне. Запишіть свій голос, змініть його та насолоджуйтеся результатом. У вашому арсеналі більше 40 різноманітних спеціальних ефектів: робот, зомбі, чужорідні, дитина, п’яниця та багато, багато інших.

Поділіться своїми маленькими творами мистецтва з друзями в соціальних мережах та посланцям, запишіть всілякі жарти і придумайте свій власний стиль. З нашою програмою ви можете створити навіть музичну картку як зображення з власним голосом. Занадто лінивий, щоб записати себе? Не біда! Створіть виступи з тексту лише декількох клацань!