Ремонт жорсткого диска, який не виявляється / розпізнається в BIOS без даних

Ваш жорсткий диск не відображається на ПК і не визначається в BIOS? Якщо ваш жорсткий диск не може бути визнаний, дізнайтеся, що на цьому керівництві про те, як відновити та відновити непотрібний / невизнаний жорсткий диск у BIOS без втрати даних.

Ця сторінка представлена ​​повними рішеннями, які допоможуть вам виправити жорсткий диск або SSD, не знайдено в персональних комп’ютерах та ноутбуках з Windows 10/8/7, без втрати даних.

Проблеми з компютером

Чому комп’ютер бачить зовнішній диск? Якщо портативний привід не відображається у менеджері керування дисками на Windows 7, навіть після підключення до іншого роз’єму, він залишається з’ясувати, чи є все, що має ПК та зовнішній диск. Коли комп’ютер не бачить диск, але під рукою є інший ПК, то вам потрібно спробувати підключити привід до нього. У випадку, коли наявні комп’ютери не виявляють зовнішнього диска, можна зробити висновок, що він зламав і не підлягає відновленню.

Якщо Windows 10 не бачить привід, але він визнається на інших комп’ютерах, це означає, що операційна система не має необхідних водіїв, щоб виявити його. Безумовно, його можна знайти за допомогою менеджера пристроїв на комп’ютері. Щоб відкрити його, ви повинні зателефонувати до командного рядка за допомогою Windows R, введіть devmgmt там.Msc та натисніть Enter.

У вікні, який відкривається, користувач повинен перевірити всі доступні диски для наявності значка у вигляді жовтих знаків оклику. Якщо така картина виявлена, то проблема полягає в тому, що водії. Потрібно клацнути правою кнопкою миші на жовто-знайомий пристрій, перейти до властивостей і прочитати повідомлення, яке розкриває суть помилки. Якщо ви буквально скопіюєте цей напис на пошукову систему Google, то з великою ймовірністю виявлені результати допоможуть вирішити проблему, оскільки інші користувачі, ймовірно, вже натрапили на такі проблеми.

Подібні системи системи важко виправити. Якщо комп‘ютер перестав бачити диск порівняно недавно, ви можете запустити відновлення системи. У менеджері пристроїв також рекомендується спробувати оновити драйвер або повернутись до попередньої версії, в результаті чого жорсткий диск може почати відкриватися. Вам все одно потрібно спробувати видалити пристрій зі списку, сподіваючись, що коли Windows XP неодноразово підключається, він зможе правильно налаштувати його.

Виправлення програмних помилок з зовнішнім жорстким диском

Проблеми з визначенням підключення та жорсткого диска можуть виникати з багатьох причин, пов’язаних із програмним конфліктом. Спочатку вам потрібно перевірити роботу диска в вбудованому утиліті управління дисками. Навіть якщо в каталозі “Комп’ютер” не відображається службовий диск, меню управління буде видно.

Відкрийте утиліту “Диск управління”, натиснувши праву кнопку миші на кнопці запуску та виберіть відповідний елемент. Ви також можете відкрити утиліту, натиснувши PCM на “Start”, вибравши елемент “Запусті” та ввівши команду Diskmgmt.Msc.

У вікні, яке відкриється, ми знаходимо необхідний диск. Якщо диск не відображається у цьому вікні, він може вказувати на проблеми з драйверами пристроїв або USB.Портами. Також не відображений диск є основним симптомом фізичного пошкодження приводу.

See also  Монітор не запускається на комп'ютері. Джерело сигналу

Якщо диск присутній у “Управління дисками”, але не відображається в провіднику, можливо, цей привід вимагає форматування та маркування.

Комп’ютер не бачить жорсткий диск, що робити?

Щоб виконати ці дії, ви повинні дотримуватися наступних кроків:

Виберіть проблему приводу в меню “Управління дисками”, натисніть елемент PCM та виберіть пункт “Створити простий Том”.

У першій вікні, що відкривається, натисніть кнопку “Далі” і потрапите до розміру майбутнього диска. За замовчуванням вибрано максимально можливий обсяг. Виберіть потрібний розмір диска та натисніть “Далі”.

Наступним кроком створення диска буде присвоєно лист. Виберіть лист і натисніть “Далі”.

У наступному вікні ви повинні вибрати файлову систему, в якій буде відформатовано зовнішній жорсткий диск. В даний час найпопулярніша файлова система є NTFS, тоді як Exfat використовується для вирішення високо спеціалізованих завдань. Виберіть потрібну систему та продовжити кнопку “Далі”.

На останньому вікні просто натисніть кнопку “Готово”, щоб розпочати процес створення нового диска. Варто зазначити, що перевізник буде відформатований, тому ми настійно рекомендуємо піклуватися про безпеку всіх важливих даних та файлів з диска.

Відсутність водіїв

Є випадки, коли при підключенні зовнішнього жорсткого диска комп‘ютер бачить його, але не читає, він зазвичай пов’язаний з відсутністю драйверів на контролері USB.

Перевірте для водіїв наступним чином:

 • Запустіть “Диспетчер пристроїв” та відкрийте розділ USB-контролерів.
 • Якщо поруч із назвою будь-якого пристрою відображаються червоні або жовті позначки, ви повинні встановити водія.

Драйвери можуть бути встановлені за допомогою будь-якої компіляції, така як “рішення драйверів” або “SAMDrivers”.

Як це відбувається

Один.Один. Тривожні написи

Відмова завантаження диска. Вставити системний диск і PESS Enter. Часто це напис бачить користувачів, вирішуючи, що їх комп’ютер “не бачить диска”. Залежно від платформи та типу обладнання (комп’ютера, ноутбука або деякого мультимедійного пристрою), можливі інші тривожні написи: “Правильний жорсткий диск не знайдено”, “Попередження! Жорсткий диск не знайдений! Натисніть будь-яку кнопку, щоб продовжити!”,” Внутрішній жорсткий диск не знайдено “,” Невдача жорсткого диска “,” не знайшла жодних жорстких дисків, встановлених у вашому комп’ютері “, і більше. Немає сенсу перерахувати все. Їхня сутність ясно. Комп’ютер не бачить диска. На додаток до HDD, він також може йти про CD / DVD, флеш-носій або SSD. Але в першій частині цієї статті ми будемо детально оформлювати на жорсткому диску, як у більш популярному джерелі проблем.

Один.2. Жорсткий диск не може бачити BIOS

Якщо це єдиний привід у цьому комп’ютері, з якого повинна бути завантажена операційна система, ви, ймовірно, побачите напис на чорному екрані: невдача для завантаження диска. Вставити системний диск і Pess Enter.

Логічний. Оскільки диск не вирішив на BIOS, з неї неможливо завантажити.

Комп’ютер не бачить жорсткий диск, що робити?

Якщо ви завантажені з іншого пристрою (інший жорсткий диск, компакт-диск або спалах, він не має значення), потім у керуванні компютером пристроїв (залежно від версії операційної системи, він може виглядати іншим) серед дисків, які нам потрібні Диск не визначений.

В обох цих випадках, ввівши меню “Стандартні CMOS” BIOS, ви можете переконатися, що бажаний диск серед визначених пристроїв не є.

Один.3. Список підозрюваних і пошук винуватця

Отже, під підозрою може бути: потужність та петлі даних, материнська плата та HDD сама. Підключіть жорсткий диск до інших вільних петель, щоб покладатися на перші підозрювані.

Потім, якщо у вас є інший, очевидно, хороший жорсткий диск, підключіть його до місця розташування проблеми, щоб переконатися, що справа не знаходиться в материнській платі. Якщо немає такого, то ви можете підключити диск на інший комп’ютер і подивитися, що зображення однакова.

See also  Як підключити Wi-Fi до комп'ютера.

Природно, ця стаття не розглядається фахівцям для відновлення даних або створення та ремонту комп’ютерів. І якщо ви читаєте до цього місця, я смію припустити, ви не є фахівцем у такому роді. Тому я не буду описувати можливі способи подальшого вивчення вашого диска за допомогою вимірювання тестера опору при різних частинах електроніки або підключення до диска до спеціальних програмних та апаратних комплексів, таких як PC-3000. Але, з іншого боку, чомусь я хочу вірити, що дим і каустичний запах, ритмічне натискання, дроблення або інші сторонні прояви з системного блоку або ноутбука, ви вже давно подумали, і ви негайно вимкнули комп’ютер. Таким чином, якщо відбулося принаймні щось з перелічених, то всі діагностичні кроки, описані вище, не є неправомірними. Ваш диск не працює. І ви вже зрозуміли. Варто відзначити, що в цьому випадку ви, ймовірно, спрацюєте з несправності електроніки або механіки диска.

У цьому випадку не потрібно, щоб створити несвідомі дії: знову застосувати потужність на диск, спробуйте перевірити його з деякими програмами, розібравшись, щоб дізнатись, що всередині, відкрутіть та змінюйте плату та так далі. Зупиняйтеся і добре подумайте про вашу головну мету. Це принципово зрозуміло, що ви найбільше лякаєтесь у поточній ситуації: необхідність витрачати гроші на новий жорсткий диск або відсутність доступу до важливих даних. Якщо раптом доведеться вибрати: робочий диск, але без даних, або дані з цього диска на інший носій (так, на жаль, це доведеться його купувати). Що б ви обрали? Звичайно, один з інших не може бути виключений, але після всіх необхідно поставити це питання. Відповідь на це допоможе вам зрозуміти, що для вас головне, і що вторинний. І які частини цієї статті будуть корисні для вас.

Один.4. Система не бачить диска

Буває, що диск у BIOS визначається, але в Windows немає. Точніше, Windows не може працювати з цим диском (або флеш-накопичувачем). Наприклад, у менеджера пристроїв ви можете побачити досить мирний:

Але якщо ви подивитеся на властивості цього у цьому випадку, натиснувши на нього правою кнопкою миші та вибираючи відповідний елемент у спадному меню, ви побачите:

І в диспетчері диску і взагалі є така дивна картина:

Ос не бачать жодних властивостей цього диска, включаючи розмір, не визначає його розмір. Ви, можливо, підозрювали щось неправильно, побачивши, що ваші диски E: і F зникли в системі:, а саме ці листи були призначені для розділів цього жорсткого диска, який ви підключені до другого. Ну, якщо розділи такого диска не призначені літери, коли він з’єднаний на другий, то легко здогадатися, що станеться, якщо ви спробуєте завантажитися. Право, нічого не буде. Ос не буде завантажуватися, і ви будете читати одну з написів, перерахованих на самому початку статті на чорному екрані. Цілком імовірно, що цей диск має проблему з інформацією про сервіс. Прошивку, зшиту на заводі. Без цього диск можна вважати несправним, навіть якщо ви бачили, що він був знайдений у BIOS. Такий же діагноз може бути поставлений майже у всіх випадках, коли диск зовнішно поводиться як повністю працівник (тобто, він не мовчав, але він правильно обертається і блискучим головам і не робить з іноземних звуків), але це є не визначено в BIOS.

Неправильні параметри BIOS

Біос. Це материнська плата. Вона завантажується навіть за відсутності ОС та зберігає налаштування обладнання. Різні покоління HDD, материнських плат, версій OS та BIOS можуть спостерігати питання сумісності. Потім потрібно налаштувати параметри вручну.

See also  Як вимкнути експедицію на Samsung. SMS пересилання до іншого номера

Почнемо з, рухаючись до BIOS. Коли комп’ютер увімкнено, перший. Це перший, який відображає екран відбору, в нижній частині якого є рядок, як “press del, щоб запустити налаштування”. Натисніть клавішу Видалити, доки екран не зміниться, щоб перейти до BIOS. Іноді замість дель натисніть, вам потрібна інша клавіша, або взагалі немає такої лінії. Спробуйте натиснути функціональні клавіші F1-F5 або клавішу Escape.

жорсткий, диск, визначається, комп, ютером

Щоб розпочати визначення пріоритету навантаження.

  Знайдіть вкладку завантаження на екрані BIOS та перейдіть до нього, використовуючи стрілку на клавіатурі та клавіші Enter.

жорсткий, диск, визначається, комп, ютером

жорсткий, диск, визначається, комп, ютером

жорсткий, диск, визначається, комп, ютером

Крім того, може знадобитися встановити режим SATA, сумісний з IDE.

  Знайти параметр Bios Bios, пов’язаний з SATA. Він зазвичай називають “операція SATA”, “Onchip SATA TYPE” або “Налаштуйте SATA як”.

жорсткий, диск, визначається, комп, ютером

Проблеми з видимістю обладнання для ПК можуть бути пов’язані з несправною функцією в BIOS. Він зазвичай виникає через неправильно налаштування. Ви можете спробувати скинути їх до заводу.

  Перейти до BIOS. Перейдіть до меню “Вихід” та виберіть “Відновити за замовчуванням” або “Налаштування налаштування за замовчуванням”. Підтвердьте скидання налаштувань.

Конфліктні пристрої

Наступна причина, що ноутбук або ПК не бачить жорсткий диск. Конфлікт підключених пристроїв. Як відомо, дві жорсткі диски, як одна і різні марки, можуть викликати проблеми та конфлікти в системі.

Щоб вирішити цю проблему, ви повинні окремо підключити та налаштувати кожен. Таким чином, вони не будуть конфлікти і можуть працювати в той же час.

Причина

Є певні причини, чому жорсткий диск не визначається. Така проблема може стосуватися не тільки першого підключеного диска до комп’ютера. Основний жорсткий диск може зупинити роботу, а завантаження ОС буде неможливим. Розрізняються такі причини розбиття:

 • Перше з’єднання нового жорсткого диска.
 • Фізичний розрив жорсткого диска.
 • Слабка система охолодження або блок живлення.
 • Помилка BIOS або неправильне налаштування.
 • Проблеми з проводами або поїздом.

Якщо користувач має невеликий досвід, то при діагностиці та вирішенні проблеми можуть виникнути труднощі, особливо якщо MacBook не бачить жорсткий диск.

Комп’ютер не бачить зовнішнього жорсткого диска

Труднощі з розпізнаванням та відкриттям зовнішніх драйверів диска найчастіше пов’язані з наступним:

 • Usb гнізда не видають достатню напругу до диска. Щоб виключити цю версію, підключіть диск до задніх USB-портів, розташованих на материнській платі.
 • Привід підключений до USB-версії 3, з якою вона несумісна. Щоб перевірити, підключіть його до USB 2.0.
 • Кабель або адаптер, що з’єднує диск з компютером, має дефект або великий опір (гасити сигнали через лінію даних).
 • Сам диск несправний.

Якщо ПК не бачить пристрій у знімному випадку (випадку), якщо це можливо, видаліть його та підключіть його безпосередньо за допомогою порту SATA. Причиною неможливості може лежати в адаптері USB-SATA, побудованого у справу.

Зовнішні диски з інтеграцією USB часто відмовляються через розпад роз’єму. У деяких випадках такі пристрої можуть бути перетворені під інтенсивністю SATA. Це неестетичне і не надто надійне, але дозволяє зберігати інформацію. Якщо модифікація диска не підтримує таку зміну, то його можна відновити лише шляхом заміни дошки контролера.