Чому тремтять курсор миші? Основні причини та варіанти їх вирішення

Доброго часу.

У цій ноті ми поговоримо про неправильну роботу миші: коли курсор поворот, уповільнює, але все ще рухається (t.Е. Миша взагалі реагує на ваші дії). Якщо ваша миша не відповідає і не працює. Я рекомендую вам цю інструкцію.

Я також зазначаю, що ми не будемо розбирати мишу та усунути їх. Паяння несправностей (питання лише доторкнеться до проблем програмного забезпечення. Тоді ви маєте на увазі мишу з нами апріорі вважається хорошим, а ПК / ноутбук оцифрований на іншому).

Перш ніж почати

Якщо курсор миші повністю замерзає, ви можете використовувати наступні клавіші для взаємодії з операційною системою:

Вкладка вкладки та зрушення: Перемикання між елементами на екрані.

Вгору / вниз стрілка / вліво / вправо: переміщення між елементами на екрані та розгортання елементів у списках.

Введіть та простір: Виберіть (ліва кнопка миші) на екрані.

Додаток та Ctrl Shift F10: Display Contextual (клацання правою кнопкою миші).

Ви також знайдете додаткові клавіатурні скорочення для певних дій, оскільки список рухається нижче.

Енергозберігаючий пристрій

Найбільш поширеною причиною є неправильні параметри енергозбереження. Цей варіант актуальний для будь.Якого типу миші. Щоб позбутися від заморожування, потрібно змінити налаштування в диспетчері пристрою. Останнє відкривається, натиснувши PCM у меню “Пуск”.

Диспетчер буде великою кількістю предметів. Метою є відключення енергозбереження. Особливості процедури безпосередньо залежать від типу миші:

 • Розділ, відповідальний безпосередньо для самих мишей. Відповідні для будь-яких пристроїв. Потрібно натиснути пункт PCM і вибрати “Властивості”. У налаштуваннях потрібно видалити один галочку, щоб побачити, який ви можете на скріншоті нижче.
 • Розділ “Bluetooth”. Підходить тільки для відповідного типу мишей. Процедура проводиться таким же чином, як зазначено вище. Слід зазначити, що відключення енергозбереження в цьому розділі часто неефективна, тому ви повинні вдатися до зміни параметрів інших розділів.
 • Розділ “Прилади ходу”. Цей варіант вважається найбільш ефективним і придатним для будь.Яких мишей, але є певні труднощі: знайти бажаний пристрій складний.

зависає, мишу, комп, ютері, робити, робот

 • Розділ, відповідальний за USB. Звичайно, цей параметр підходить лише для пристроїв, які потребують USB-з’єднання. Вимкнути в той же час, вам не потрібна сама миша, а концентратор.

Після внесення змін до параметрів перезапуску ПК не потрібно.

Чому миша не працює: ліквідація причин

Причини влаштовано в порядку їх популярності, і наведені у формі питань. Кожне рішення та пояснення. Вийшовши з ними і дотримуючись рекомендацій, ви, мабуть, усунуте причину і заощаджуйте на службі майстра.

1) Ви перезавантажили комп‘ютер / ноутбук?

Незалежно від того, наскільки смішно і трит не було, але перша рекомендація, коли така проблема з’являється (і багато інших, до речі). Спробуйте перезапустити комп‘ютер / ноутбук. Цілком можливо, що виникнення помилки буде усунена після перезавантаження.

2) Чи працює порт миші та USB?

Які б фірми та виробник не мали миші (Logitech, A4Tech, Oklick, Defender та T.D.). Рано чи пізно будь.Який шматок заліза виробляє термін служби.

На миші, до речі, має дуже сильний вплив (не з найкращої сторони) комп‘ютерні ігри: всілякі стрільці, стратегії тощо., т.Е. Тоді там, де активно використовується цей маніпулятор.

Отже, якщо миша не працює після перезавантаження. Спробуйте підключити її до іншого пристрою: ноутбук, ПК тощо. Основне завдання: переконайтеся, що все в порядку з мишею, і вона працює

Миша для перевірки підключеного до ноутбука

Якщо миша на іншому компютері працює, то другий, який я рекомендую зробити. Це перевірити порт USB, до якого ви його підключите.

Наприклад, підключіть флеш.Накопичувач до цього порту: якщо потрібно працювати з ним. Швидше за все, все добре з портом. До речі, також рекомендується спробувати підключити мишу до іншого USB.Порту.

В допомогу!

Usb.Порти не працюють. Що робити

Примітка!

На багатьох клавішах є додаткові USB.Порти, до яких багато користувачів з’єднують мишу. І я повинен помітити, що часто ці порти “баггі” (тому для надійної діагностики. Підключіть мишу до USB-порту до задньої стінки системного блоку).

Отже, якщо все в порядку за допомогою миші та з USB-портом, ми йдемо далі.

Хоча, я повинен помітити, що якщо USB-порт та робоча миша. Тодішній явище миші “параліч” дуже рідко.

Уповільнює, баггі, лаги, зависає Windows 10, Windows 8 або Windows 7 миші. Вирішена!

3) не взяв батарею? (Якщо у вас є бездротова миша)

Також дуже часта причина у відмові до роботи. Подана батарея в миші. Це, звичайно, належить до бездротових мишей.

Тому, щоб почати або замінити акумулятор на новий, або заряджати його. І спробуйте використати його знову.

Також зверніть увагу на саму акумулятор. Іноді це може окислювати і бути покрита білою цвітінням (див. На фото нижче). Якщо сталося щось подібне. Можливо, цей окислений акумулятор пошкодив контакти всередині самої миші (і нічого іншого не залишається. Як змінити мишу до нового).

See also  Як налаштувати Smart TV на TCL. Як підключити TCL до Інтернету через кабель?

4) Якщо у вас є PS / 2 миші, ви спробували підключити його до USB-порту?

Якщо у вас є миша, підключена до порт PS / 2, спробуйте підключення до USB-порту за допомогою адаптера (добре, що вони часто приходять з самим миші).

До речі, я також рекомендую звернути увагу на вилку такої миші: PS / 2 вилки Використовуйте кілька тонких штифтів, які легко згинати, якщо ви не обережно вставляєте таку вилку в порт.

До речі, зворотні адаптери з USB на PS / 2 також є досить популярними, якщо USB-миша є баггі, вона може бути підключена до PS / 2 порту (до речі, вони все-таки роблять це, щоб зберегти USB-порти для більш необхідних “Речі).

5) Ваш курсор рухається, але часом він замерзає, рухається повільно, тремтять?

Більш поширеною проблемою миші. Це повісити, коли при відкритті вікна (або його закриття, складання), раптом він замерзає і не рухається. Це трапляється як найчастіше, через:

 • Ви намагаєтеся відкрити / закрити вікно підвішування або програми. У цьому випадку комп‘ютер намагається отримати відповідь з програми, не відповідає на натискання миші. Спробуйте відкрити диспетчер завдань: Кнопки Ctrlshiftesc і побачити, чи є програми, які не реагують;
 • Примітка. Щоб видалити завдання, скористайтеся кнопкою вкладки та стрілки ( → ,, ←). Коли вказівник на завдання: натисніть комбінацію ShiftF10 (на ноутбуках це можливо ShiftFNF10). Далі виберіть опцію “Видалити завдання” та натисніть клавішу Enter.

6) Ви перевірили налаштування миші?

Отже, спочатку потрібно відкрити панель керування. Це можна зробити так:

Далі, використовуючи стрілки, введіть клавішу Enter та Tab на клавіатурі:

Панель керування \ Обладнання та звукові пристрої та принтерів.

Потім покладіть вказівник на пристрій миші (миша управління USB або подібна) та натисніть комбінації кнопки Shiftf10 (на ноутбуках за допомогою мультимедійної клавіатури. Кнопки ShiftFNF10). У спливаючому вікні виберіть “Налаштування миші”.

Далі відкрийте розділ “Параметри покажчика”. І встановіть такі налаштування:

 • Переміщення миші швидкості: встановіть по.Своєму;
 • Я рекомендую поставити галочку навпроти високої точності керівництва;
 • Я рекомендую вимкнути доріжку вказівника (інакше він починає “багатий” зі стрілки вказівника);
 • Решта параметрів можна залишити за замовчуванням.

Зміна налаштування миші

Ви можете зазнати невдачі в одній настройці миші, після чого курсор починається на кілька секунд при переміщенні екрана. Спробуйте повторно ініціалізувати цей параметр.

Розгорніть меню «Пуск» та натисніть на значок передач, щоб ввести налаштування Windows. Перейдіть до розділу “Пристрої” та відкрийте “мишу” на лівій панелі.

Переключіть опцію “прокрутити неактивні вікна, коли ви наведете на них” на “вимкнено”.

Клацніть на нього ще раз, щоб увімкнути. Перевірте, чи грає курсор, коли ви рухаєтеся на робочому столі. Повторіть цей процес кілька разів.

Крім того, щоб усунути проблему, відкрийте диспетчер завдань та перевірте процесор, пам’ять та завантаження диска різними програмами. Якщо деяка програма надмірно завантажує один з цих ресурсів, це може бути причиною курсора. Спробуйте відключити його безпосередньо в диспетчері завдань. Щоб це зробити, клацніть проблему, клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Видалити завдання”.

1] Чиста миша та миша

Це може здатися дурним, але в багатьох випадках будь-яка з цих проблем є проблемою. Ми більше не мають м’ячів миші, але навіть ці лазерні промені можуть забруднювати. Очистіть нижню частину миші. По-друге, очистіть мишку, в якій пил може накопичуватися протягом багатьох років використання! Якщо це допомагає, не забувайте про це для майбутнього.

Ще одна основна дошка, але існує можливість того, що USB-порт, до якого підключено вашу мишу, або ключ бездротової миші не вдалося. Спробуйте підключитися до іншого порту і подивитися, чи працює він для вас.

3] Повернення до налаштувань за замовчуванням

Завжди корисно бачити, чи працює ваша миша відповідно до налаштувань за замовчуванням. Тому що ми маємо справу з проблемою вказівника, виконайте такі дії:

 • Перейдіть до налаштувань пристрою.
 • Натисніть на мишу та тачпад.
 • На правій панелі натисніть кнопку Додаткові параметри миші.
 • На вкладці “Покажчик” натисніть за умовчанням.
 • Натисніть кнопку Застосувати і OK.

4] Вимкнути гладке прокручування

зависає, мишу, комп, ютері, робити, робот

Ви можете сповільнити як горизонтальну, так і вертикальну прокручування миші в налаштуваннях миші. Також називається гладкою прокруткою, вона допомагає, якщо ви думаєте, що сайти прокручуються вгору і вниз занадто швидко.

5] Оновлення або Rollback водій миші

Вам потрібно оновити або повернути водії. Можливо, що після оновлення Windows ваш драйвер повинен оновити. Навпаки, якщо ви щойно оновили драйвер миші, і проблема почалася після цього, вам потрібно відкоти драйвера.

У меню Winx, відкрити диспетчер пристроїв. Виберіть мишу та відкрийте властивості правою кнопкою миші. Потім перейдіть до розділу “Драйвер”. Відкат доступний лише в тому випадку, якщо оновлення було останнім. Якщо це не так, натисніть “Оновлення драйвера”, і Windows автоматично перевірять наявність проблем.

6] Перевірте, чи вимикається ваш комп‘ютерний миша

Якщо ви використовуєте ноутбук, управління електроенергією може відключити пристрої, які не використовуються для економії енергії. Це може статися з базою даних USB. Щоб змінити це, перейдіть до Універсального контролера Serial Serial Serial Tire USB управління живленням Видаліть прапорець “Дозволити комп‘ютер вимкнути цей пристрій”.

Якщо у вас є кілька USB Root HUB, ви можете спробувати змінити їх поодинці і подивитися, який вам підходить.

7] Оновіть графічні драйвери

Якщо ви стикаєтесь з проблемою під час використання графіки чи ігор, найкраще оновити драйвери. Якщо у вас є Intel, оновіть його графічні драйвери від диспетчера пристроїв. Якщо у вас є nvidia, ви можете зробити те саме. Є ще два параметри, які потрібно змінити для Nvidia.

 • Відкрийте панель управління NVIDIA від системного лотка та змініть високопродуктивний процесор Nvidia на автоматичному виборі. Це переконається, що водій використовує найкращі варіанти, придатні для миші.
 • Друге, що ви можете зробити. Це відключити частку Nvidia в налаштуваннях програми GeForce Experience.
See also  LG Monitor не відтворює звук. Як отримати звук на двох моніторах?

8] Встановіть без затримки тачпада

Якщо це станеться на ваш сенсорній панелі, ви можете спробувати встановити затримку на нуль. Відкрийте “Налаштування” “пристрої” “Миша та сенсорка”. Тут ви можете встановити затримку перед кліками без затримки.

Ці поради допоможуть вам вирішити проблему висячого або висячого покажчика миші в Windows 10. Якщо у вас є інші пропозиції, будь ласка, поділіться.

 • Клавіатура або миша не працюють
 • Ліва кнопка миші не працює
 • Клацніть правою кнопкою миші клацніть правою кнопкою миші або повільно відкривається.

Причини

Перша, як правило, пов’язана з супроводжувальним положенням. Водіями. Крім того, внутрішня система системи та рідкісні конфлікти між підключеними пристроями впливають на правильну роботу. Або просто неправильна конфігурація.

 • Пошкодження дроту;

 • Погана або відсутня потужність на порт підключення;

 • Проблеми всередині маніпулятора.

Апаратні помилки. Ліквідація

Незалежно від версії операційної системи, встановленої на компютері, будь то Windows 7 або Windows 10, перше, що звернути увагу, це цілісність самого пристрою. Якщо раптом зовнішній збиток чітко видно на компоненті підключення, існує значний шанс, що боль або інше порушення контактів можуть виникати всередині на дошці. На жаль, за відсутності відповідних знань та необхідного обладнання, буде важко вирішити проблему.

Основні причини, тому курсор миші може уповільнити

Для бездротових мишей

Найчастіше ця проблема (з курсором гальма) застосовується до бездротових мишей (як з радіомодами, так і для версій Bluetooth). Тому перші кілька слів про них.

Відстань до адаптера

Зверніть увагу на який USB-порт з’єднаний адаптером радіо миші, і де він розташований. Наприклад, якщо ви використовуєте USB-порт на задній панелі ПК, а миша розташована 2-3 метра від нього. Це можливо, що причиною гальм лежить на відстані.

Примітка!

Загалом, бездротові миші можуть працювати на відстані ≈ 10 метрів (деякі моделі та до 15 м.). Але з досвіду я можу сказати, що багато моделей неправильно починають працювати вже і 3 м.

Поради щодо цього досить прості:

Адаптер підключений до порту USB передньої панелі системного блоку

Батареї

Ще одна досить популярна атака бездротових мишей. Відсортованих акумуляторів. Крім того, необхідно розуміти, що, коли акумулятор сидить у процесі, миша зупиняється негайно, але поступово:

 • Спочатку ви зменшуєте яскравість зменшення світлового діода (якщо є);
 • Далі, іноді зупиняється, щоб запустити свої кліки (але якщо ви змінюєте акумулятор в миші в місцях. То все, здається, тимчасово відновлюється);
 • Після того, як проблеми з переміщенням курсора починається: для них важче виділити текст, він реагує повільніше до ваших дій і.;
 • І лише тоді миша перестане працювати взагалі.

До речі, якщо ви не користувалися миші протягом більше місяця, а старі батареї залишалися всередині нього. Вони можуть окислювати (і пошкодити контакти всередині корпусу). У цьому випадку миша часто повинна бути змінена після батарей.

В допомогу!

Бездротова миша не працює, що робити. Https: // OCOMP.Інформація / Не-Работает-Беспроводна-Мішка.Html

Перевірте параметри миші

Щоб відкрити параметри миші. Натисніть кнопки WinR, до вікна “Run”, введіть команду керування миші та натисніть Enter.

Альтернатива: відкрийте панель керування Windows, а також у розділі “Обладнання та звук”, дотримуйтесь посилання “Миша”. См. Скріншот нижче.

Обладнання та звукова миша (панель керування Windows)

Далі потрібно розкрити вкладку “Покажчик” та встановити швидкість його руху (деякі занадто низькі для занадто низьких, і вони вважають, що миша сповільнюється).

Також зауважте, що елемент “Покажчик дисплея”.

Спробуйте підключитися до іншого порту

Для діагностичних цілей надзвичайно бажано підключити мишу до іншого USB-порту (до речі, ви також можете за допомогою спеціального. Адаптери підключіть USB-мишу до порту PS / 2). Часто завдяки PS / 2, можна повністю позбутися проблеми (це стосується ПК).

До речі, також зверніть увагу на тип портів: тепер найчастіше зустрічається USB 2.0 та USB 3.0 (останні позначені синім, див. Малюнок нижче). Якщо ви миша підключені до USB 3.0. Спробуйте використовувати USB 2.0.

Якось я зустрів одного ноутбука, який має 2 USB.Порти 3.0 (з одного кінця) не дозволяв з’єднувати ні джойстик, ні миша (повільні руйнування та очікування не спостерігалися). Але USB.Порт 2.0 (з іншого кінця). Ідеально працював з цими гаджетами.

Ще один орієнтовний приклад: USB 2.0 та USB 3.0

Що з поверхнею, по якій ковзає миша

Залежно від типу миші. Її робота може суттєво залежати від поверхні, від якої вона рухається:

 • Оптичні муси добре працюють на більшості видів поверхонь, за винятком глянсових та скляних покриттів;
 • Лазерні миші завжди працюють і скрізь (але вони дуже чутливі до різних нерівностей, крихти, пилу);
 • М’яч мишей (тепер вони рідко зустрічаються). Для них особлива. Килим (на поверхні звичайного письмового столу. Вони працювали з рук погано).

Отже, що я все це, навіть сучасні оптичні миші (найпопулярніший тип) не завжди добре працюють на деяких поверхнях. Якщо поверхня вашого столу дещо “не стандарт” (наприклад, спеціальні були оброблені. Вологоізоляція). Це може вплинути на роботу миші.

See also  Комп'ютер не бачить USB-принтера. Драйвер принтера не розпізнається - алгоритм дій

Як би там не було, я рекомендую спробувати роботу миші з спеціальними. Килим (це не тільки частина декору, але й поліпшення точності курсора Керівництва)). У крайніх випадках взяти простий аркуш паперу для діагностики (формат А4) і покласти під мишу.

Що з завантаженням процесора та диска

Серйозно привабливо при роботі миші (і вся система в цілому) може висока навантаження на процесор або жорсткий диск. У той же час, прокатка не виключається (протягом 1-5 секунд., Коли миша не рухається взагалі).

Бездротові миші

Бездротові миші, швидше за все, страждають через скручування курсора. Все через нестабільність сигналу, переданого радіомодулем або адаптером Bluetooth. Однак бездротова периферія більш зручна, ніж кабель. Дроти не плутаються, не перериваються і не заважають роботі. Щоб вирішити проблему з посмикуванням курсора, потрібно зрозуміти, що є причиною для ривка.

Відстань до адаптера

Потрібно перевірити, який порт адаптер миші пов’язаний і як далеко від нього. Наприклад, якщо робочий роз’єм на задній стінці комп‘ютерного блоку, а периферія віддаляється від нього до декількох метрів, можливо, сигнал поставляється з перервами.

Бездротові миші можуть працювати на відстані 10-15 метрів від джерела. Однак на практиці багато моделей неправильно ловлять сигнал вже 3-4 метра.

Якщо використовується комбінований периферійний набір з одним адаптером, це також може бути причиною ривок. Краще придбати окрему мишу та клавіатуру.

Батареї

Ще одна причина збоїв у роботі курсору. Недоліки заряду миші. Якщо акумулятор сідає, пристрій перестає реагувати не одразу, а поступово. Передумови:

 • Індикатор світла (якщо такий є) починає заповнюватися;
 • Кнопки перестають відповідати, відповісти на квитанцію або затримку (якщо ви виймаєте та вставлять акумулятори, змініть їх місцями, проблема тимчасово зникає);
 • Курсор миші посмикується: важко виділити текст, реагувати з квитанцією, неправильно тощо.
 • Останній етап. Миша повністю перестає працювати.

Якщо пристрій не використовувався давно, а батареї залишалися всередині. Контакти всередині корпусу можуть окислювати. Через це буде порушено не тільки джерело енергії, але й саму мишу.

Вирішення проблеми. Замініть акумулятори всередині пристрою. Миша негайно почне працювати так, як слід.

Основні причини, тому курсор миші може уповільнити

Найчастіше ця проблема (з курсором гальма) застосовується до бездротових мишей (як з радіомодами, так і для версій Bluetooth). Тому перші кілька слів про них.

Відстань до адаптера

Зверніть увагу на який USB-порт з’єднаний адаптером радіо миші, і де він розташований. Наприклад, якщо ви використовуєте USB-порт на задній панелі ПК, а миша розташована 2-3 метра від нього. Це можливо, що причиною гальм лежить на відстані.

Примітка!

Загалом, бездротові миші можуть працювати на відстані ≈ 10 метрів (деякі моделі та до 15 м.). Але з досвіду я можу сказати, що багато моделей неправильно починають працювати вже і 3 м.

Поради щодо цього досить прості:

 • Підключіть USB-адаптер до передньої панелі ПК;
 • Зменшити відстань між адаптером та мишею;
 • Між іншим. Я помітив більше одного разу, що якщо у вас є один звичайний адаптер USB для миші та клавіатури (зараз такі набори), вони можуть з’явитися. Гальма. Краще, щоб миша та клавіатура мають окремі адаптери.

Адаптер підключений до порту USB передньої панелі системного блоку

Батареї

Ще одна досить популярна атака бездротових мишей. Відсортованих акумуляторів. Крім того, необхідно розуміти, що, коли акумулятор сидить у процесі, миша зупиняється негайно, але поступово:

 • Спочатку ви зменшуєте яскравість зменшення світлового діода (якщо є);
 • Далі, іноді зупиняється, щоб запустити свої кліки (але якщо ви змінюєте акумулятор в миші в місцях. То все, здається, тимчасово відновлюється);
 • Після того, як проблеми з переміщенням курсора починається: для них важче виділити текст, він реагує повільніше до ваших дій і.;
 • І лише тоді миша перестане працювати взагалі.

До речі, якщо ви не користувалися миші протягом більше місяця, а старі батареї залишалися всередині нього. Вони можуть окислювати (і пошкодити контакти всередині корпусу). У цьому випадку миша часто повинна бути змінена після батарей.

Помилки програми: Рішення

Проблеми з апаратом виникають набагато менше. У більшості випадків програмне забезпечення винне. Більшість сучасних USB-мишей, як правило, незалежно визначаються операційною системою Windows і встановлюються. Але не завжди це добре, оскільки деякі гаджети мають свою специфіку. І стандартний універсальний водій не підходить.

Коли маніпулятор висить, використовуйте програмне забезпечення, яке забезпечується виробником, укомплектований за допомогою миші. Або завантажте офіційні водії від авторитетного ресурсу. У дуже багато випадків це допомагає вирішити проблеми такого типу.

Якщо після встановлення нових водіїв, висять, а потім перевірте “Менеджер пристроїв”. У присутності значків, поряд з яким присутній знак / знак оклику, необхідно їх перевстановити.

Встановлення та калібрування миші полягає в наступному:

Можливо, швидкість встановлюється занадто низькою. Ви можете перевірити цей параметр у “Параметри покажчика”.Проблеми, які можуть спричинити неможливість нормальної роботи маніпулятором, дуже великою кількістю. Обов’язково перевірити їх все. Тільки цей шлях може позбутися від повішення. Перш за все, ви повинні звернути увагу на водії.