Щоб скинути налаштування iPhone запитує обмеження пароля. Що робити, якщо ви забули обмеження пароля на iPhone або iPad

Функція “обмеження” або, як це також називається, “Батьківський контроль”. Це можливість обмеження доступу користувачів iPhone, iPad до певних функцій або програм на своєму пристрої iOS. Ця функція включена достатньо. Для цього перейдіть до “Налаштування”. “Основні”. “Обмеження” та перед активацією, вкажіть пароль.

Використовуючи функції “обмеження”, можна заборонити дитину або підлітковому віці, який є основним користувачем пристрою, доступ до сайтів, що містять вміст для дорослих, або, навпаки, дозволяють доступу до конкретних сайтів, заборона всім іншим.

Ви також можете нав’язати обмеження на музику, фільми, телевізійні шоу, книги, програми та навіть Siri, забороняючи його визнати філію словника, наприклад.

Крім того, функція “обмеження” здатна запобігти зміні налаштувань конфіденційності для ряду послуг та програм, серед яких “Послуги геолокації”, “Контакти”, “Календарі”, “Фото”, “Доступ до Bluetooth” та багато більше.

Проблема виникає, коли забутий встановлений пароль обмежень.

Як змінити обмеження на iPhone (з паролем)

Цей метод вимагає попередніх обмежень пароля. Це також офіційний спосіб скидання обмеження Apple iPhone. Тут ви можете змінити та скинути обмеження пароля на iPhone без комп’ютера.

Вам буде запитати, чи потрібно змінити пароль часу або вимкнути пароль часу екрана. Просто виберіть перший.

Захист пароля в iOS діє гірше в режимі DFU

забули, обмеження, ipad, місце

Dfu (оновлення прошивки пристрою). Спеціальний режим, який надає доступ до інженерного меню, дозволяє відновити прошивку та T.D. Фокус полягає в тому, що в DFU немає обмежень щодо кількості спроб введення пароля.

See also  Встановіть WhatsApp Messenger на iPad. WhatsAppp Messenger веб-версія

Таким чином, якщо ви вказали мету, ви можете вибрати код і розблокувати смартфон. Якщо вводити номери вручну вводити вручну, ви можете придбати гаджет для автомобіля частково за 500 доларів (вже дешевше). Але є більше професійних систем, вони набагато дорожчі.

Vryvy, Tarana, Ugar та Rzhach. Grane, Bib, Tolik

Давайте подивимось, як роблять професіонали. Для навчальних цілей, звичайно.

Сервіс “Знайти iPhone

Якщо функція “відновлення iPhone” була активною на вашому гаджеті, ви можете розблокувати iCloud. Детальніше про те, як це можна зробити:

  • Використовуйте браузер на комп’ютері або іншому пристрої та перейдіть на офіційний веб-сайт iCloud;
  • Заповніть процедуру авторизації, ввівши свій ідентифікатор Apple;
  • Далі потрібно відкрити меню “Усі пристрої” та виберіть пристрій, який заблокований;
  • Натисніть “Erase iPad“. Після цього всі дані видаляються, а з ними пароля летить.

Як видалити пароля батьківського контролю, коли ви забули [рекомендовано]

Якщо ви забули свій пароль для батьківського контролю на iPhone, ви також можете звернутися до професійного рішення. Тут ми настійно рекомендуємо потужний інструмент для видалення пароля батьківського контролю, розблокування iPhone для того, щоб ви безпосередньо стерти пароль.

  • Вимкніть або видаліть пароля батьківського керування на iPhone, iPad та iPod.
  • Видалити будь-який пароль (4/6-значний, ідентифікатор обличчя / сенсор), включаючи пароль екрана.
  • Відновити або розблокувати обмеження пароля, коли ви забули пароля батьківського керування.
  • Безпечно порушувати межі батьківського контролю без втрати даних iOS.

Крок 1 Для вільного завантаження та встановлення цього програмного забезпечення для видалення пароля батьківського керування до комп’ютера двічі клацнувши кнопку завантаження вище. Потім запустіть його та виберіть варіант часу екрана.

Крок 2 Натисніть кнопку Пуск, а потім підключіть iPhone до нього за допомогою USB-кабельного застібка.

Крок 3 Деякі основні відомості про ваш пристрій iOS буде вказано там після успішного з’єднання. Потім натисніть кнопку Почати знову.

забули, обмеження, ipad, місце

Крок 4 Якщо ваш пристрій працює iOS 12 або пізніший, а функція “Знайти мій iPhone / iPad” вимкнено, ця програма негайно почне розблокувати код доступу до свого пристрою.

Якщо ваш пристрій працює на IOS 11 або попередніх версіях, а резервна копія iTunes не розшифровується, ви можете безпосередньо отримати граничний код. Але якщо ваша резервна копія iTunes була зашифрована, вам потрібно ввести пароль, щоб продовжувати розшифрувати. Через деякий час код доступу до коду буде видалений.

See also  Як відключити просування на iPad Pro. Як блокувати рекламу на YouTube

забули, обмеження, ipad, місце

Коли видалення пароля завершено, ви можете перезавантажити iPhone, а потім повернутися до часу екрана. Тепер Пароль батьківського контролю буде видалений. Ви можете легко налаштувати там різні параметри.

Що робити, якщо обмеження пароля iPad була забута?

Це відбувається досить часто, і без відповідних знань, ця проблема може зростати у велику проблему. Люди часто встановлюють такі паролі, але вони рідко використовують їх, тому ви забули їх досить легко.

За допомогою такого часто стикаються, якщо це необхідно, скиньте всі налаштування на планшеті, це такі дії, які обмежують пароль обмежень. Найпростіший спосіб скидання обмежень пароля полягає в тому, щоб повністю відновити iPad через iTunes, але в цьому випадку не буде інформації про планшет.

Але що робити, якщо є необхідність зберегти інформацію? У цьому випадку ніщо не залишається, як знайти більш ніжні методи.

Запустіть iTunes та підключіть iPhone або iPad, де ви хочете дізнатися обмеження пароля. У верхній частині панелі iTunes ми натискаємо піктограму iPhone.

забули, обмеження, ipad, місце

У бічному меню виберіть. “Огляд”. У розділі “Резервне копіювання” виберіть “Цей комп’ютер” і натисніть “Створити копію зараз”. Це займе деякий час на цю операцію, тут просто зачекайте, поки iTunes робити все.

забули, обмеження, ipad, місце

Важливий! Необхідно вимкнути “шифрування локальної копії”, інакше резервна копія буде зашифрована, і навіть PINFinder не зможе з’ясувати обмеження пароля на своєму пристрої!

Після створення резервного копіювання буде створено, нам знадобиться програма PINFINDER, яка покаже нам обмеження паролів.

Як скинути обмеження пароля. Коли ви пам’ятаєте обмеження пароля

З точки зору безпеки вашого iPhone, ви краще регулярно кидаєте код обмеження доступу. Коли ви пам’ятаєте пароль, ви можете легко скинути код рестрикції на iPhone. Прочитайте нижче, щоб скинути пароль обмеження iPhone.

Крок 2 Натисніть “Обмеження”. Введіть існуючий пароль.

забули, обмеження, ipad, місце

Крок 3 Коли ви натискаєте “Вимкнути обмеження“, ви попросять ввести зміщення пароля.

забули, обмеження, ipad, місце

Крок 4 Коли ви знову вмикаєте “обмеження”, вам буде запропоновано ввести новий пароль. Щоб скинути новий зараз.

See also  Як підключити IPGA до Android. Як підключити GamePad до Pubg Mobile через ShootingPlus

забули, обмеження, ipad, місце

Як відключити час екрана без шуму та пилу

Виявляється, пароль є останнім часом зберігається у резервній копії пристрою у абсолютно доступній формі. Немає захисту та шифрування. Входять і взяти.

Подібна ситуація була з паролем від граничного розділу для попередніх версій IOS.

Ентузіасти Github розробили просту утиліту терміналу для отримання пароля з резервного копіювання системи.

Перейдіть на сторінку проекту та завантажте останню версію програми для MacOS або Windows.

Підключіть iPhone до комп’ютера та запустіть iTunes.

У розділі підключеного пристрою змініть спосіб створення резервної копії з iCloud до цього комп’ютера та застосування змін.

Створити резервну копію iTunes.

Запустіть завантажену утиліту. Програма запитає пароль, якщо ввімкнено варіант шифрування резервного копіювання. Для тих, хто не пам’ятає цей пароль, є інструкції щодо скидання.

забули, обмеження, ipad, місце

Через хвилину програма дасть повідомлення, в якому буде скаже встановлений пароль із часу екрана.

Так само, ви можете з’ясувати пароль з обмежень у IOS 11 та старіших версіях системи.

Для особливо досвідчених і вразливих:

Утиліта абсолютно безпечна, вона розміщена на одному з найбільших порталів, де програмісти та розробники поділяються за розробками та прикладами коду.

Вихідний код утиліти представлений, будь-який користувач розбирання може самостійно переконатися, що програма не збирає дані користувачів і не надсилає нічого в мережу.

Слабке місце великого будинку 2 проти 6 порушників у іржі / РА

На момент роботи утиліта може взагалі відключити від мережі або включити брандмауер для відстеження мережевих потоків.

На жаль, діти, які встановили обмеження використання певних програм або тимчасових обмежень, можуть скористатися цим методом.

Apple потрібно щось зробити з цим, але судячи з того, що пароль довгий час зберігався у незахищеній формі, ситуація не збирається виправляти.

До закладок