Table of Contents

Встановлення Windows 7 на ноутбуці з флеш-накопичувача. Секрети налаштувань BIOS

Перед завантаженням нової ОС рекомендується зробити резервні копії важливих файлів з типу розділу жорсткого диска, де ви плануєте завантажувати операційну систему та копіювати їх на зовнішній пам’ять.

Створення установки Windows 7 USB-Flash-Drive

 • Другий комп’ютер, не на Android, щоб правильно підготувати флеш-накопичувач та інші пристрої.
 • Привід даних. Usb Flash.
 • Диск з Windows 7 для 32- та 64-бітної системи або зображення ISO.
 • Windowssetupfromusb програмне забезпечення для програмного забезпечення 1.0.
 • Якщо ви завантажили підтримку з SD-Windows Installer Software на цій картці. Інсталяційний диск повинен бути оригінальним, його версія не рекомендується.

Перед завантаженням зображення вкажіть тип процесора. Asus EEE PC виконаний на основі 32-розрядного Intel Atom N550, для якого позначка x86 має бути в ім’я. За 64-розрядні. X64.

Програма WindowsSetupFromusB 1.0 потрібно конвертувати флеш-накопичувач або SD для завантаження або встановлення форматів

Покрокові інструкції щодо створення завантажувального флеш-накопичувача

Завантажити WindowsSetupFromusB 1 з Інтернету 1.0, розпакуйте його в будь-яку зручну папку та запустіть.

 • У верхній половині вікна натисніть кнопку RM Prepusb.
 • У вигляді 3bootoptions натисніть на першу точку, у полі 4filesystemanderderrides вкажіть NTFS та підготуйте систему приводу.
 • Зачекайте завершення процесу встановлення.
 • Після підготовки флеш-накопичувача, закрийте вікно RMP Repumb. У основній частині сайту додайте до USB-диска Виберіть рядок “Vista / 7 / Server 2008”.
 • Вставте диск за допомогою програми у дискових дисках (диск) ПК або встановіть віртуальне зображення за допомогою інструментів демона. За допомогою вікна програми WinSetupFromusB у вибраному рядку вкажіть шлях до інформаційних файлів.
 • Натисніть кнопку GO і зачекайте, доки процес копіювання завершиться.

Коли все готово, файли Windows 7 повинні відкриватися на USB-флеш-накопичувачі.

Завантаження з установки USB Flash Drive на нетбуку

Windows 7 на нетбуку ASUS може бути встановлений з флеш-накопичувачем. Стандарт на цьому пристрої завантаження виконується з HDD. Змінити конфігурацію можлива через BIOS ASUS.

Раніше, перш ніж увімкнути нетбук, переконайтеся, що привід знаходиться в USB-порту. Увімкніть ПК і завантажитися на BIOS. У процесі запуску “TAP для налаштування” повинен бути напис. На ноутбуках ASUS є F2.

Bios буде потрібен у послідовності запуску запуску завантаження з приводів. Натисніть функцію HDD та у вікні програм, вкажіть особисту флеш-карту. Після цього поверніться до вікна, виберіть функцію пріоритету завантажувального пристрою, встановіть частоту завантаження, щоб перший флеш-накопичувач спочатку у списку.

Перейдіть до основного вікна встановлення Windows і на вихідний елемент натисніть на savechangesexitexit. З подальшим включенням нетбук буде завантажуватися з флеш-накопичувача, а вікно завантажувача з’явиться під час процесу запуску, який встановлюється WSF USB програмним забезпеченням до зберігання даних.

Відкрийте початок Vista / Win7 / Server 2008Setuporpe / Recovery IsoFRMartition та натисніть кнопку Enter. З’явиться вікно Windows OS, тоді потрібно працювати на запитах, що з’являються на екрані.

Після копіювання кожного файлу нетбук перезавантажиться. Важливо не забути витягнути флеш-накопичувач, щоб завантаження не виконується знову.

встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити
встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити
встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити
встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити
встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити

Завантаження ноутбуків ASUS з флеш-накопичувача

Загалом, алгоритм повторюється ідентичним всім способом, але є кілька нюансів, з якими ми будемо читати далі.

See also  Який фокус на вибір для камери відеоспостереження. Інафокальний об'єм для камер спостереження

  Сам по собі вам знадобиться завантажувальний флеш.Накопичувач. Методи створення такого приводу описані нижче. Детальніше: Інструкції щодо створення флеш-накопичувача та завантажувального накопичувача з Windows та Ubuntu та Ubuntu

Зверніть увагу, що на цьому етапі виникають проблеми, описані нижче у відповідному розділі статті!

У випадку, якщо проблеми спостерігаються, прочитайте нижче.

Перевірка налаштувань BIOS

Без завантажувальної флеш.Накопичувача та попередньо встановленої ОС, BIOS буде виконуватися автоматично, або натисніть клавішу ESC з частотою близько 3 разів на секунду, коли ви вмикаєте ноутбук, щоб потрапити в меню завантаження.

Примітка: Точки виборів, позначені X Спочатку меню не представлено до встановлення Windows

У меню «Завантажити» та виберіть Enter Setup

За замовчуванням усі заводські налаштування зроблені правильно і нічого не потрібно змінювати. Важливо налаштувати швидке завантаження, яке буде встановлено в Enabled, а безпечний параметр керування необхідно встановити у відключених. Відсутність запуску CSM сторінки на вкладці завантаження не має, у моєму випадку це також не було.

У меню завантаження швидка опція завантаження повинна бути встановлена ​​в Enabled

встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити

У меню безпеки параметр керування безпечним завантаженням повинен бути встановлений у відключених

Перевірте та змініть та зберігайте параметри BIOS, якщо це необхідно. Вимкніть ноутбук.

Вирішення можливих проблем

На жаль, але не завжди процес завантаження з флеш-накопичувача на ноутбуці ASUS успішно. Ми проаналізуємо найпоширеніші проблеми.

Bios не бачить флеш-накопичувач

Можливо, найчастішою проблемою з завантаженням з USB-диска. У нас вже є стаття про цю проблему та її рішення, тому, перш за все, ми рекомендуємо це. Однак, на деяких моделях ноутбуків (наприклад, ASUS X55A) у BIOS є налаштування, які ви хочете відключити. Це зроблено так.

  Перейти до BIOS. Перейдіть на вкладку “Безпека”, ми досягаємо захищеної точки управління завантаженням і вимкнемо її, вибравши “відключений”.

Щоб зберегти налаштування, натисніть клавішу F10 та перезавантажте ноутбук.

У ньому ми знаходимо параметр “Launch CSM” і увімкніть його (положення “увімкнено”). Натисніть F10 знову і виконуйте ноутбук. Після цих дій, флеш-накопичувач повинен бути правильно визнаний.

Друга причина проблеми характерна для флеш-накопичувачів за допомогою записаних Windows 7. Це неправильна схема розмітки розділу. Довгий час основний формат був MBR, але з випуском Windows 8, головна позиція взяла GPT. Щоб мати справу з проблемою, перезапустіть програму Flash Drive Rufus, вибираючи “MBR для комп’ютерів з BIOS або UEFI” у параметрі MBR для комп’ютерів та UEFI, а також встановіть “FAT32”.

Третя причина. Проблеми з USB-портом або сам флеш-накопичувач. Перевірте спочатку роз’єм. Підключіть диск до іншого порту. Якщо проблема спостерігається, перевірте флеш-накопичувач, вставляючи його в свідомо робочий роз’єм на іншому пристрої.

Під час завантаження з флеш.Накопичувача тачпада та клавіатура не працюють

Рідко знайдено проблемою, характерною для ноутбуків найновіших версій. Вирішення його до абсурдних простих. Підключіть зовнішні пристрої управління до USB.Вільних роз’ємів.

встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити
встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити
встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити
встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити
встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити
встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити
встановлення, флеш-накопичувача, asus, завантажити

Як їхати та налаштувати ноутбук ASUS K52 K42 для встановлення Windows 7 або 8 з флешки або диска?

Якщо ви вирішили самостійно встановити операційну систему, ви повинні знати деякі правила налаштування ноутбука, без чого ви не можете зробити. Давайте дізнаємось сьогодні, як налаштувати ноутбук BIOS для встановлення операційної системи Windows Seven або 8.

Ми взяли модель ноутбука Asus K 42. До речі, модель K 52 налаштована однаково.

Так. Увімкніть наш ноутбук і виготовляйте в BIOS, що відбувається, натиснувши клавішу “F2”.

Налаштування нагородних BIOS для завантаження із зовнішніх ЗМІ

Після того, як ми ввели внутрішню систему налаштування, нам потрібно знайти вкладку “Boot”, яка відображає всі підключені пристрої, з яких ви можете запустити ноутбук.

Проти завантаження напису UEFI, слід ввімкнути.

Тепер, навпроти першого пристрою, нам потрібно встановити наш жорсткий диск або привід, якщо ми поставимо з диска.

Я натискаю Inter і виберіть наш жорсткий диск st9320325as.

Тут ми натискаємо кнопку “Enter” і виставте наш USB-флеш-пам’ять замість жорсткого диска.

See also  Як підключити Wi-Fi до комп'ютера.

Після цього ми створюємо налаштування та перезапустіть ноутбук.

Все, системний параметр для завантаження з флеш-накопичувача. Тепер, після перезавантаження ноутбука, він буде запущений з флеш-накопичувача, на якому ви встановили зображення операційної системи.

У випадку, якщо встановлення з оптичним приводом вимагається за допомогою DVD, то ви перш за все вийшли жорсткий диск, а на другому, встановіть оптичний привід. Ці маніпуляції здійснюються ключем “F6”.

У раніше опублікованих інструкціях ми вже розібрали налаштування системи BIOS на ноутбуках ASUS, і вони в принципі однакові.

Незважаючи на подобність пристроїв, багато застарілих версій ноутбуків можуть мати різні типи BIOS, що впливає на методи її встановлення.

Крім того, більш сучасні моделі ноутбуків вже мають біос по-російськи, де можна легко провести налаштування.

На цьому ми закінчуємо наші вказівки, але ми радимо вам дотримуватися нашого сайту, щоб не пройти нові поради.

Щоб переглянути візуальну версію цієї інструкції, перегляньте відео під текстом:

Як перейти та налаштувати ноутбук ASUS X550 BIOS для встановлення Windows 7, 8 з флеш-накопичувача або диска.

У сьогоднішній огляд я розповім вам, як перейти до ноутбука BIOS ASUS X550.Також я опишу налаштування завантаження з приводу або флеш-накопичувача, щоб встановити Windows.

Перший поворот на ноутбуці.Натисніть кнопку живлення та негайно натисніть клавішу F2, щоб потрапити в ноутбук ASUS X550 BIOS.

Отже, ми потрапили в біос.Після цього перейдіть на другу вкладку “Розширений”.На цій вкладці, спустившись, натиснувши клавішу Вниз клавіша на клавіатурі до рядка конфігурації USB.

Ми переходимо до конфігурації USB, натиснувши клавішу Enter на клавіатурі.На цій вкладці режим попереднього завантаження XHC1 змінюється на “вимкнено”.

Тепер з “Advanced” перейдіть на вкладку “Безпека”.На цій вкладці спуститься нижче та шукати рядок “Control Control”.

Ми змінюємо “Контроль завантаження безпеки” на “вимкнено”.Натисніть Enter.

Після цього перейдіть до вкладки “Boot”.Перейдіть до рядка “швидкого завантаження”.

Змінити “швидкий завантаження” на “вимкнено”.Натисніть кнопку ENTER.

Потім ми перезавантажимо.Для цього перейдіть до останньої вкладки.На верхній лінії двічі натисніть кнопку Enter.

Ноутбук йде, щоб перезавантажити, також натисніть клавішу F2, щоб потрапити в BIOS.Ми потрапили в BIOS і повернуся до вкладки “Boot”.Тут після перезавантаження рядок запуску GSM змініть “вимкнено”, щоб “увімкнено”.

Після чого я знову перезавантажую.Щоб перезавантажити, також перейдіть до останньої вкладки та двічі клацніть клавішу Enter у верхній лінії.

Комп’ютер знову йде до перезавантаження.Ми знову повинні перейти до BIOS, для цього натисніть клавішу F2 знову.Тепер на вкладці “Boot” у нас є чотири типи завантаження.

Перше завантаження з жорсткого диска.Другий з флеш-накопичувачем.Третій з приводом.Четверте з флеш-дисками в режимі УЄФІ.

Налаштування нагородних BIOS для завантаження із зовнішніх ЗМІ

По-перше, нам потрібно покласти в флеш-накопичувач USB, якщо у вас немає UEFI.

Тепер перейдіть до останньої вкладки та натисніть два рази, введіть першу лінію.Ноутбук піде, щоб перезавантажити, і ми побачимо, чи буде навантаження від нашого флеш-накопичувача.

Для цього натисніть кнопку живлення та перед тим, як відобразити логотип ASUS або завантаження вікна, негайно почати натискання клавіші “F2” або “DELET”.

Якщо все правильно, ми побачимо BIOS, як на фото.

Ось короткий опис ноутбука, але ми не зацікавлені. Тепер найцікавіше почнеться.

Перейдіть до вкладки “Безпека”.

Перейдіть до меню “Secure Boot” та перейдіть до цієї опції. Ми бачимо там.

І тут ми вимкнемо “безпечний керування завантаженням”, тобто переставити з “увімкнено”, щоб “вимкнено”.

Подальше повернення до початкового меню, тобто перед вкладкою “Безпека” через клавішу “ESC”.

І перейдіть на вкладку “завантаження”.

І тут ми вмикаємо опцію “запустити CSM”. Ми робимо, як на фотографії.

Після вибору з’являється вікно з попередженням, яке коротко означає, що “налаштування, або опція стали активними, потрібно буде перезавантажити.”

Ну, збережіть налаштування та перезавантажте ноутбук. Клацніть “F10” і виберіть “Y (так)”, натисніть “Enter” та Asus X751LA перезавантаження ноутбука.

Знову ж таки, ми вводимо BIOS і переходимо на вкладку “Boot”, має бути новий варіант.

Тут я демонструю пріоритет завантаження з пристроїв, у цьому прикладі я встановлюю свою флешку, ви також можете поставити диск для завантаження.

See also  Як оновити WhatsApp на Android. Маленький простір у пам'яті користувача

П.С.: Пріоритет встановлюється клавішами “” та “-“.

Майже всі налаштування над ноутбуком ASUS X751LA при завантаженні з флеш.Накопичувача.

І остаточна дія буде заощадити налаштування. Ми також врятуємо їх через “F10” і “Enter”.

І ноутбук перезавантажений і завантажується з флеш-накопичувача або прикладу, як приклад, який я мав завантаження з флеш-накопичувача та успішно встановлених Windows.

П.S.: Я рекомендую, щоб після встановлення Windows, Reconfigure BIOS завантажують з жорсткого диска.

Це все налаштування ноутбука BIOS ASUS X751LA для завантаження з флеш-накопичувача або приводу.

Але якщо ви все ще хочете встановити Windows 7, то перейдіть до вкладки безпеки.

Далі ми спускаємося, щоб забезпечити меню завантаження та натисніть кнопку Enter.

Видимий такий екран, вимкніть безпечний керування завантаженням, що містить його від включення для відключення.

Щоб зробити подальші налаштування, вам потрібно буде перезавантажити ноутбук з збереженням параметрів BIOS. Для цього натисніть клавішу F 10, такий вікно з’явиться, і виберіть Так і клацніть Enter.

Ноутбук вимикається та увімкнеться і не забувайте, що для встановлення Windows 7 з флеш-накопичувача наші BIOS не повністю налаштовано, тому ми негайно натискаємо клавішу F 2.

Ми йдемо на вкладку завантаження. У параметрах завантажувального конфігурації вимкніть швидкий завантаження (з включеного перекладеного в вимкнено), а запустіть CSM увімкнення (від вимкнутих, щоб увімкнути). Повинні працювати, як на малюнку.

Збережіть налаштування та повторно введіть BIOS. Перейдіть до вкладки «Зберегти вихід», і якщо всі ви зробили правильно, то ви повинні побачити картину, як я, за винятком моделі жорсткого диска, приводу та флеш-накопичувачів.

Виберіть свій флеш-накопичувач, який ми натискаємо Enter і завантажуємо з флеш-накопичувача.

Плюс Цей спосіб запуску завантаження з флеш-накопичувача не є зміною пріоритетів на завантаження, але одноразовий запуск з флеш-накопичувача або приводу, який виключає випадкові навантаження під час включення. Припустимо, ви вимкнете ноутбук забули витягнути USB-флеш-накопичувач або диск з ноутбука, і з великою часткою ймовірності наступного запуску ноутбука не буде правильним, довге, а іноді ОС не зможе почати.

Встановлення та налаштування Ubuntu на ASUS EEE PC

Вам потрібно завантажити останню версію Ubuntu і встановити його на флеш-носіїв. Ви можете зробити це за допомогою Unetbootin в системі Windows або через програму “Система. Адміністрація. Створення диска для завантаження”. Вставте флеш.Накопичувач USB та увімкніть нетбук. Натисніть кнопку ESC. Через меню виберіть пристрій, Flash та натисніть на Enter. Інсталяція Ubuntu запуститься. Завершивши його, щоб налаштувати ОС: Видаліть нижню частину, натиснувши на праву кнопку миші, а потім “Видалити панель”.

 • Cardapio замість панелі меню;
 • Dockbarx замість списку Windows;
 • У центральній частині. Примусові аплети та виконання програми.

Праворуч системний монітор, що контролює навантаження процесора, а також перемикач на робочому місці.

Для звуку використовуйте швидку та “легку” утиліту Decibelaudioplayer. Vlc знадобиться VLC.

Щоб налаштувати Ubuntu, вам доведеться встановити: Nvidia драйверів, модуль ядра ACPI_CALL, сценарій перемикання GPU, VGA для подальшого завантаження з трьома режимами. Щоб встановити енергозбереження, щоб зберегти, рекомендується вимкнути непотрібні послуги та послуги.

Привіт, мене звуть Володимир! Я займаюся програмуванням від 7 класу. Ось чому я маю такий великий барунда моїх плечей. Я люблю вести свій блог і пояснити новачок складними речами з простими словами. Додати до закладок і підтримувати зв’язок;)