Підготовка до встановлення Windows

Перезапустіть ноутбук і перейдіть до BIOS. Для кожної моделі Lenovo має свій спосіб ввести біос. Інформація повинна бути в інструкціях для пристрою. Для більшості моделей кнопка F2 підходить або видаляється.

Тепер ви знаходитесь у головному меню BIOS, внизу, з якого присутній розділ навігації.

Перш за все, ви повинні відключити захист. З цією метою перейдіть до безпеки → Захист розділу завантаження та натисніть кнопку Enter.

У цьому вікні потрібно встановити значення інвалідів, щоб вимкнути захист.

Після цього потрібно повернутися до головного меню, просто натиснувши ESC.

Перейдіть до вкладки завантаження (його можна назвати запуском).

У першому розділі цієї вкладки слід відобразити ваш флеш-накопичувач. Виберіть його та помістіть його у верхній частині списку за допомогою навігаційних клавіш.

Знайдіть елемент завантаження UEFI / LEGAY та виберіть режим Legacy. Іноді це потрібно зробити, перш ніж змінити порядок завантаження залежно від системних вимог.

Після цього натисніть F10 та підтвердьте збереження всіх змін, натиснувши кнопку Enter.

Тепер вам потрібно знову перезапустити ноутбук. Іноді це може знадобитися підтвердити завантаження з знімного диска. У цьому випадку просто натисніть потрібну клавішу і зачекайте.

Якщо ви все це зробите, ви не працювали вперше. Спробуйте ще раз. Якщо ви сумніваєтеся у ваших здібностях, ви просто замовите службу підтримки Windows Professional та ремонт ноутбуків Lenovo, тому ви будете 100%, впевнені, що установка ОС швидко пройде швидко і ефективно.

Часті питання

Деякі цікавляться, чи потрібна деяка спеціальна версія Windows для ноутбука, на відміну від персонального комп’ютера? Ні, Windows є одним для всіх, важливо лише вибрати правильну версію: XP або сім / 10, залежно від конфігурації вашого ноутбука або моноблока.

Щоб встановити Windows 7/10, у більшості випадків буде достатньо знати, що у вас є принаймні два гігабайт оперативної пам’яті, а для версій x64 потрібно від 4 Гб. Інший час, якщо водій з драйверами для Windows 7/10 постачався з ноутбуком, а з будь-якої причини потрібно встановити Windows XP, то перед встановленням він повинен буде завантажити всі драйвери для цієї ОС.

Далі ви завантажуєте з завантажувального диска з розподілом операційної системи та дотримуйтесь інструкцій майстра інсталятора. Процедура не відрізняється від установки на звичайному комп’ютері. Також перевстановлення не відрізняється від установки. Тільки на етапі вибору цільового диска, потрібно форматувати його, т.Е. Стерти старі дані. Щоб отримати додаткові відомості, перегляньте мій безкоштовний курс “Як встановити Windows 7”

Як встановити Windows 7

Переконайтеся, що версія ви хочете поставити 64x-біт. Важливо, тому що ви просто не знайдете необхідних драйверів на 34-розрядні.

Виробник встановлюється таким чином навантаження, що операційна система буде завантажена лише з внутрішнього жорсткого диска, тому вам потрібно вимкнути захист та змінити налаштування в BIOS.

Щоб запустити режим BIOS, потрібно запустити після пристрою або перезавантаження, чекаючи 1-2 секунд., Коли логотип виробника Lenovo з’являється на екрані кілька разів, натисніть клавіші FNF2. Важливо мати час, поки не розпочалася завантаження ОС. Ключ F12 дозволяє переміщати між розділами та змінювати положення в меню, використовуються клавіші /-. Ключі F5 та F6. Це навігація між елементами в меню.

See also  Як зробити жорсткий скидання на LG. Сервісне меню

Якщо ви зацікавлені в тому, як встановити Windows 7 на Lenovo IdeaPad 100-15BY ноутбук, то є ключ Novo, щоб зателефонувати до меню BIOS, виробник підкреслює, що комп’ютер повинен бути вимкнений.

Також, залежно від моделі ноутбука, ключові комбінації можуть відрізнятися. Параметри можливі як клавіші DEL, F2 або ESC.

Щоб задати налаштування, необхідні для вибору налаштування BIOS.

Далі, перейшовши до точки виходу та встановіть параметри:

Перейдіть до пункту меню завантаження та встановіть наступні налаштування:

Ми скасували пріоритет завантаження за замовчуванням та встановили потрібні вам параметри, тепер потрібно повернутися до пункту меню виїзду та зберегти. Зміна змін. Так.

Зовнішній USB-диск повинен бути підключений до вашого ноутбука. Тепер вам потрібно перейти до меню завантаження, натиснувши клавішу F12 або клавішу Novo та виберіть Меню завантаження, де буде відображено ваш пристрій. Він повинен вибрати, а потім сам Windows розпаковує файли. Потім виберіть повну установку.

Далі потрібно розділити робочий простір до розділів за допомогою кнопки “Створити”. Розглянемо це за системою, для повноцінної роботи, краще залишити принаймні 30 Гб. Коли ви закінчите розділення всіх доступних просторів, потрібно виділити розділ, виділений для системи та натисніть установку. Дотримуйтесь інструкцій майстра налаштування та зручного використання для використання звичайного Inteeis!

Процес установки

Щоб встановити систему на ноутбуці, вам потрібно вимкнути його та підключитися до порту, створеного завантаження носія. Попередньо конфігурація BIOS дозволить системі незалежно, з якого диска потрібно було завантажити. Іноді це може знадобитися на етапі включення, щоб натиснути будь-яку кнопку, щоб активувати встановлювач. На екрані з’явиться інформація про це.

Система почне розпакувати установки файлів, після чого відкривається головне вікно перед користувачем. Тут вам доведеться вибрати пункт “Повна установка”.

Використовуючи вбудований інструмент Інсталятор, ви можете керувати розділами диска. Він забезпечує можливість форматування бажаного розділу, видалити його або розділити існуючий диск до нових секторів. Після завершення всіх маніпуляцій потрібно вибрати конкретний носій для системи та запустити установку. Процес повністю автоматичний і не потребує втручання користувача, доки не з’явиться перше вікно, що не з’явиться вже встановлена ​​операційна система.

Увага! Комп’ютер під час встановлення ОС перезавантажить кілька разів. У цей час неможливо спробувати використовувати його або повністю відключити.

Створення завантажувального флеш-накопичувача

Як встановити з Windows 10 Flash Drives. Reverstalling OS

Не всі користувачі мають завантажувальний диск з операційною системою. Тому вони часто вдаються до процедури створення завантаження флеш-накопичувача на основі будь-якого зображення, що дозволяє встановлювати ОС.

встановлення, lenovo, флеш-накопичувачами, підготовка, bios

Створення завантажувального флеш-накопичувача

Як перейти та налаштувати ноутбук BIOS Lenovo G505, 500 для встановлення Windows 7, 8 з флеш-накопичувача або диска.

Перш за все, вам потрібно подбати про завантаження відповідної збірки до комп’ютера. Краще завантажувати зображення з офіційних джерел, тому що в Інтернеті існує безліч не найвищих якісних асамблей, які також часто вбудовані в різні види шкідливих програм. Оптимальний варіант буде зображенням з сайту розробника.

Далі потрібно вимагати спеціальної програми створення завантаження флеш-накопичувача. Найбільш поширеними є програми Ultraiso та Rufus. Ви можете безкоштовно завантажити програмне забезпечення на офіційних ресурсах.

Створення завантажувальної носії на прикладі програми Ultraiso:

  • У головному вікні потрібно відкрити раніше завантажене зображення через меню “Файл”.
  • Тепер варто вибрати позицію “написати зображення жорсткого диска”.
  • Виберіть потрібний диск із запропонованого списку.
  • Встановіть необхідні налаштування.
  • Натисніть клавішу “Написати”. Soft запропонує видалити всі дані, доступні на приводі. Вона повинна бути прийнята.
  • Після того, як програма буде видана повідомлення про завершення процедури, привід можна видалити та використовувати для переосмислення Windows на Lenovo.
See also  Як увімкнути BIOS на комп'ютері. Як увійти до BIOS на комп'ютері, що працює "вісім"?

Важливий! При створенні завантажувального накопичувача в будь-якому випадку вибрано режим USB-HDD.

встановлення, lenovo, флеш-накопичувачами, підготовка, bios
встановлення, lenovo, флеш-накопичувачами, підготовка, bios
встановлення, lenovo, флеш-накопичувачами, підготовка, bios
встановлення, lenovo, флеш-накопичувачами, підготовка, bios
встановлення, lenovo, флеш-накопичувачами, підготовка, bios
встановлення, lenovo, флеш-накопичувачами, підготовка, bios

Встановлення Windows 10

Натисніть кнопку Встановити. Далі я вибираю макет і мову установки. Я згоден з ліцензійною угодою.

Я видаляю всі розділи на SSD і створюю нові. Далі я вибираю розділ для встановлення Windows 10.

Початок копіювання файлів. Після перезавантаження вимкніть флеш-накопичувач.

Після перезавантаження потрібно налаштувати основні параметри Windows 10:

Після цього потрібно перезавантажити комп’ютер.

Як перейти та налаштувати ноутбук BIOS Lenovo G505, 500 для встановлення Windows 7, 8 з флеш-накопичувача або диска.

Один

На цьому процесі встановлення завершено. Я звертаюся до налаштування.

Встановлення вікон на Lenovo з флеш-накопичувачами

Привіт усім сьогодні скаже вам, як встановити Windows 8.1 на ноутбуці Lenovo G50-30, ця стаття є продовженням статті, як замінити HDD на SSD на ноутбуці Lenovo G50-30. Здається, це встановлює Windows простий випадок, але з ноутбуками є найновіші, це добре, що вони вирішені.

Увімкніть свій ноутбук і вставте завантажувальний флеш-накопичувач, якщо ви не знаєте, як це зробити, ось 7 способів створити завантажувальний флеш-накопичувач. Навантаження ноутбука розпочнеться, і ви негайно побачите, що він клянеться, що немає нічого, щоб встановити систему.

Встановіть Windows 8.1 на ноутбуці Lenovo G50-30-02

Ми бачимо попередження за замовчуванням завантажувальний пристрій відсутній або завантажувальний

Встановіть Windows 8.1 на ноутбуці Lenovo G50-30-3

Ми перезавантажуємося, і ми повинні потрапити в BIOS зроблено цю комбінацію клавіш FnF2

Встановіть Windows 8.1 на ноутбуці Lenovo G50-30-01

Встановіть Windows 8.1 на ноутбуці Lenovo G50-30-05

Встановіть Windows 8.1 на ноутбуці Lenovo G50-30-06

Перейдіть до меню режиму завантаження та завантаження та встановіть режим підтримки LEGACY, цей режим необхідний для встановлення з флеш-накопичувача або у моєму випадку з Zalman Box.

Встановіть Windows 8.1 на ноутбуці Lenovo G50-30-07

Всі збережені вузли FNF10 і все, що ви почнете завантаження з вашого пристрою. Після встановлення Windows 8.1 Через день мій ноутбук Lenovo G50-30 не завантажив, і з’явився чорний екран, я раджу вам читати, як це виправити.

Встановлення BIOS Lenovo G50-30

Щоб потрапити в BIOS Lenovo G50-30, вам потрібно натиснути FNF2 або ліворуч поруч із кнопкою живлення, є кнопка на боці, натиснувши його, ви телефонуєте це вікно. Виберіть налаштування BIOS.

У точці ліцензії Windows, зрозуміло, що немає побудованих клавіш. Ви також можете побачити технічні характеристики Lenovo G50 30.

Перш за все, необхідно скинути налаштування за замовчуванням, перейдіть до пункту виходу та виберіть Налаштування за замовчуванням.

Тепер у OS оптимізованому елементі за замовчуванням виберіть пункт OS Win7.

Ми йдемо до завантаження, де ви повинні бути виставлені:

Наступним кроком буде елемент конфігурації, де виберіть USB-режим на USB 2.0, це робиться так, щоб ви могли встановити Windows 7 64 x у режимі Legacy Support.

Перейдіть до завантаження знову і в першій першочерговій пріоритетній точці

Ми зберігаємо всі налаштування на елементі збереження виходу або натисніть F10.

Далі, зателефонуйте меню завантаження завантаження та виберіть свій носій завантаження, незалежно від того, чи буде це завантажувальний флеш-накопичувач або Virtual CD-ROM Zalman, з якого ви можете почати встановлення Windows 7 на G50-30.

See also  Встановлення GTA SAN ANDREAS на Android.

Важливо також встановити Windows 7 64 x, він повинен бути з DVD-диска, якщо є або від носія, підключеного до порту USB 2, на USB 3.0 У мене були сині екрани

Встановлення вікон на Lenovo з флеш-накопичувачами

Тепер ви побачите на фотографіях, наскільки легко і просто ви можете налаштувати BIOS на ноутбуці Lenovo G505, щоб завантажити з флеш-накопичувача або приводу. У цьому прикладі я покажу, як завантажитися з приводу. Аналогічним чином, ви також можете завантажувати з флеш-накопичувача.

Ця модель ноутбука поставляється з Windows 8, і як ми вже розуміємо BIOS UEFI. Але мені сподобалося BIOS, той факт, що можна переключити роботу жорсткого диска від AHCI до IDE, але це не є точкою.

Давайте звернемося до налаштування ноутбука Lenovo G505 BIOS. По.Перше, нам потрібно потрапити в сам BIOS, оскільки ми вимикаємо ноутбук і натисніть кнопку поруч із кнопкою живлення ноутбука.

Якщо хтось не зрозумів фото. Маленька кнопка зі стрілкою.

Після натискання кнопки ноутбук увімкнеться і з’явиться меню.

Ми будемо зацікавлені в 2 та 3 елементах (“Налаштування BIOS” та “Меню завантаження”).

П.С.: 4 елемент, щоб відновити вікна з зображення, записаного на жорсткому диску, тобто якщо жорсткий диск змінився або вже перевстановлений у відновленні системи, то цей елемент можна видалити =).

Заходьте в “Налаштування BIOS” і перегляньте короткий опис ноутбука. Нас не цікавить.

Далі перейдіть на вкладку “Безпека”, зробіть, як на фотографії.

Ми вимикаємо опцію “Захищене завантаження” на “Відключеному”.

І тепер ми переходимо до цікавої речі, це до вкладки “завантаження”.

І так у налаштуваннях за замовчуванням у вкладці “Boot” ми бачимо, що BIOS працює в режимі “UEFI”, нижче ми робимо як у фотографіях

Передача режиму “завантаження” у режим “застаріла підтримка”, і з’являється інший параметр.

Параметр “пріоритет завантаження” передається в режим “Legacy First”.

І вони майже закінчили налаштування BIOS для завантаження з накопичувача або флеш.Накопичувача на ноутбуці Lenovo G505.

Ми повинні зберегти налаштування. Для цього перейдіть на вкладку “Вихід”.

Тут ми вибираємо “Зберегти зміни” і вимкнемо ноутбук з кнопки, або “Вихід Збереження змін” та вимкнено кнопку включення на включення. В майбутньому я поясню, чому вам потрібно це зробити.

І те саме, чому потрібно було вимкнути ноутбук? Я показав налаштування вимкнення “UEFI” та з можливістю завантаження з флеш.Накопичувача або накопичувача, але в той же час я не видав початкового пріоритету запуску ноутбука.До. Знову потрібно було перезапустити для появи пристроїв.

Тим самим полегшуючи та спрощуючи для нас завантаження з флеш.Накопичувача або накопичувача.

Вимкнувши ноутбук, знову натисніть кнопку відновлення (яка зі стрілкою). Тут ви не будете вводити “BIOS Setup”, але ми звернулися до вкладки “Boot Menue”.

Виберіть і натисніть “Enter”, і Voila Переглянути всі пристрої, з яких ми можемо завантажити.

П.С.: Флеш-накопичувач буде підписаний як USB HDD.

Це все налаштування ноутбука LeBovo G505 для завантаження з флеш-накопичувача або приводу.