Як встановити WhatsApp на iPad: Огляд можливих варіантів

Сучасні посланці дозволяють не тільки ділитися текстовими повідомленнями, а й здійснювати дзвінки, а також надсилати мультимедійні файли. Незважаючи на те, що вони призначені для телефонів, їх можна використовувати на інших пристроях. Наприклад, WhatsApp цілком реалістично встановити на iPad.

У статті ми подивимося, чи можна завантажити та поставити WhatsApp на iPad, параметри установки, як використовувати програму до iPad, можливі проблеми.

Як встановити WhatsApp на iPad?

Звичайно, перша проблема, яка виникає з користувачів iPad при встановленні WhatsaApp на iPad. Відсутність версії програми для планшета в App Store. Більше того, на відміну від інших програм, доступних для iPhone, програма не може бути знайдена, і коли ви вмикаєте програму, відображатиметься лише iPhone.Коли ви намагаєтеся встановити програму з комп’ютера iTunes, також дасть помилку.

Щоб обійти всі ці перешкоди, нам доведеться виконати кілька простих дій:

 • Відкрийте програму iTunes на вашому комп’ютері Windows або Mac та винищувачем у розділі iTunes Store.
 • У ньому знайдіть саму програму WhatsApp і завантажте його на свій комп’ютер

Після цього вам доведеться вдаватися до довідки сторонніх програм ifunbox (ви можете завантажити тут), який доступний як для Windows, так і для Mac. Ця програма по суті є менеджером для пристроїв iOS за аналогією з iTunes.

 • Підключіть iPad на комп’ютер і переконайтеся, що він визначений у ifunbox.
 • Натисніть клавішу встановлення програми та знайдіть встановлений файл за допомогою пошуку.Програма iPA WhatsApp, яка була завантажена з магазину iTunes.
 • Після успішного виконання процедури програми WhatsApp з’явиться на екрані iPad.

Однак, до цих пір неможливо використовувати програму на iPad, оскільки він повідомить, що він не буде розроблений для роботи на планшеті:

Тепер вам потрібен iPhone, на якому не встановлено, або програма WhatsApp була видалена. Зауважте, що після видалення WhatsApp з iPhone, коли ви не можете відновити копію даних кореспонденції з iCloud. Телефон повинен з’явитися на телефоні, щоб зареєструвати номери.

Після того, як програма підтверджує ваш номер телефону та надсилати повідомлення з кодом підтвердження в SMS, заповніть налаштування та підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою програми IFUNBOX.

Тепер знову підключіть iPad до комп’ютера та запустіть програму ifunbox. Аналогічним чином, перейдіть до папки WhatsApp і завантажте папки, скопійовані iPhone до нього.

Він залишається лише для перезавантаження програми на iPad і почати використовувати його.

Будь ласка, зверніть увагу, що WhatsApp не буде працювати на обох пристроях паралельно, повідомляються лише до пристрою, на якому буде використано програму WhatsApp.

Мінуси для iPad

Увага. Якщо ви вирішите встановити WhatsApp на iPad, перевірте наявність версії в офіційному магазині, і лише тоді використовуйте неформальні методи. Якщо розробники вирішать розширити аудиторію, послуга з’явиться в App Store, і третій сторонні програми не повинні.

Тепер поставте WhatsApp для iPad через App Store не буде працювати. Однак все може змінити через кілька місяців. У цьому випадку установка стане набагато простішою, і не відрізняється від iPhone.

Веб-версія

Досвідчені користувачі знають про наявність веб-версії Messenger, який працює у будь-якому веб-переглядачі зі списку:

Whatsapp для iPad буде працювати, якщо один з веб-браузерів встановлено на вашому пристрої. Зазвичай цей метод використовується на комп’ютері, але ніхто не турбує в більш мобільній версії пристрою. Спробувати?

Не забувайте. Передумовою для успішного запуску Messenger є мати зареєстрований обліковий запис користувача. Друга умова легше. Мобільний клієнт повинен бути встановлений на смартфоні, авторизації у потрібному рахунку.

See also  Як зробити скріншот на планшеті Prestigio. Знімок з екрану Android планшет

Попередня установка на смартфоні

Ви подумаєте на початку того, як завантажити WhatsApp на iPad, якщо ви не завантажили програму на смартфоні.

Якщо ви вже завантажили додаток та зареєстровано, пропустіть цей крок. Якщо обліковий запис ще не. Створити:

 • Відкрийте програму та введіть дійсний номер мобільного телефону з правильним кодом країни;
 • Дочекайтеся коду підтвердження та введіть його у відповідне поле;
 • Читати та підтвердити згоду з правилами угоди користувача;
 • Введіть ім’я та прізвище, якщо хочете, завантажте фотографію для аватара;
 • Дайте дозвіл на дозвіл на доступ до контактів, камер та мікрофона.

Безпосередньо працюйте в веб-версії

Ви можете використовувати встановлений Messenger! Тепер ми думаємо про те, як встановити WhatsApp на iPad за допомогою смартфона.

 • На планшеті відкрийте будь-який веб-переглядач (з вищесказаного) та перейдіть на офіційний веб-сайт розробника;
 • Знайдіть значок веб-версії. Натисніть на неї;
 • Відкрийте мобільну програму та перейдіть до налаштувань (на кнопці iPhone у наведеному нижче правиле, потрібно натиснути кнопку “Додатково” на Android та виберіть відповідний пункт меню);
 • Покладіть на екрані “Стіна веб-” секції та натисніть кнопку “Scan Ceware Code”;
 • Камера автоматично відкриється. Наведіть її на екран планшета;
 • Сканування автоматично виробляється для частини секунди, нічого не потрібно натиснути.

Готовий, WhatsApp на iPad доступний. Ви можете спілкуватися, писати повідомлення, отримувати файли та багато іншого.

Не забувайте, відшкодування WhatsApp на iPad є такими параметрами:

 • Постійне стабільне підключення до Інтернету;
 • Присутність в радіусі декількох метрів смартфона, з якого здійснювалося дозвіл на обліковий запис.

Whatsapp на iPad буде плавно функціонувати, поки ви не вирішите вимкнути смартфон. Додаток може використовуватися лише на одному пристрої, одночасна робота на двох (або більше) пристроях неможлива. Якщо ви хочете перейти до програми на мобільний телефон, версія браузера автоматично вимкнеться.

Як додати значок WhatsApp на головному екрані iPad

На жаль, щоб скористатися Whatsapp на iPad, вам доведеться відкрити браузер Safari кожного разу. Щоб зробити цей процес швидше, ви можете додати значок сайту прямо на головному екрані.

Відкрийте веб-сайт.Whatsapp.Com в Safari на iPad.

Натисніть меню у вигляді трьох точок поблизу адресного рядка.

Виберіть “Додати додому”, а значок WhatsApp з’явиться на головному екрані iPad.

Перед додаванням значків у вас є можливість перейменувати його. Перевірте назву та веб-адресу, і потім додайте значок на головний екран.

Тепер ви можете відкрити веб-сайт WhatsApp Touch значків на головному екрані.

Зверніть увагу, що значок WhatsApp не відображатиметься у бібліотеці програми, а віджети WhatsApp не зможуть використовувати. Це просто швидкий спосіб піти на сайт.

Whatsapp обмежує на iPad

Whatsapp на iPad. До цих пір просто веб-inteeis. Для нього ті ж обмеження стосуються, що для звичайної веб-версії WhatsApp.

 • Середня продуктивність. Іноді сайт може приховати. Програма працює трохи краще.
 • Голосові та відеодзвінки недоступні.
 • Сайт використовує контакти, збережені на iPhone, а не на iPad.

На цьому все! Тепер ви знаєте, як встановити WhatsApp на iPad. Хоча веб-інерда має деякі обмеження, WhatsApp у Safari досить добре для листування.

Завантаження та встановлення WhatsApp на iPad за допомогою WhatSpad

Завантажте файл ipa whatspad на цьому посиланні на комп’ютер.

Cydia Factortor потрібно буде встановити. Завантажте його звідси.

Підключіть iPad до комп’ютера через USB-роз’єм та запустіть Cydia Fastor.

Захоплення ipa whatspad файл і перетягніть його до вікна actacker cydia.

Повідомлення, здається, просить ввести ідентифікатор Apple та пароль. Необхідно створити сертифікат. Якщо ви не хочете надавати Apple ці дані, використовуйте альтернативний ідентифікатор Apple.

Негайно після введення ідентифікатора Apple, програма Cydia Factory почне налаштувати програму WhatSpad на iPad. Наприкінці встановлення значок програми з’явиться на домашньому екрані пристрою.

Перш ніж запустити програму, відвідайте розділ “Налаштування” = Basic = Profiles. Іноді цей пункт меню може бути названий “Управління пристроєм” або “Профілі та керування пристроєм”.

See also  Як зробити WhatsApp на Android. Короткий посібник для використання

Відкрийте профіль, що відповідає ідентифікатора Apple, і натисніть кнопку “Trust”.

встановіть, whatsapp, messenger, ipad

Поверніться до головного екрана і відкрийте WhatsApp.

Вітаємо з успішною установкою! Тепер ви можете використовувати iPad для обміну через WhatsApp. Оскільки заявка в оригіналі не призначена для iPad, можуть існувати певні труднощі. Наприклад, затримки при отриманні повідомлень або ніяких повідомлень.

Пам’ятайте: Після 7-денного терміну додаток буде супроводжуватися, і вам потрібно буде перевстановити установку за допомогою Cydia Factortor.

Як встановити WhatsApp на iPad: покрокові інструкції

Важливий момент, щоб використовувати цей метод, ви повинні не тільки використовувати iPad, але й iPhone. Якщо у вас немає, то ви можете спробувати відтворити його на спеціальних емуляторах мобільних пристроїв.

Як встановити WhatsApp на iPad

Для того, щоб зрозуміти, як встановити WhatsApp на iPad виконати наступну процедуру:

Як встановити WhatsApp на iPad

 • Щоб розпочати роботу, потрібно завантажити програму WhatsApp з стаціонарної версії.
 • Тоді вам потрібно буде завантажити та встановити програму ifunbox.
 • Використовуючи цю програму, вам потрібно буде встановити Messenger, для цього потрібно підключити iPadk PC та запустити програму.
 • Ifunbox відразу після запуску натисніть кнопку встановлення.
 • Знайдіть це самостійно, де зберігається файл установки WhatsApp, і тому це буде найлегше рішення “спуститися” у корінь системного диска вашого пристрою та введіть у панелі пошуку “Whatsapp” “.
 • Якщо у вас є кілька файлів у результатах пошуку, вам потрібна можливість розширення якої “.Ipa “.
 • Наприкінці встановлення значок WhatsApp з’явиться на вашому робочому столі, але інструкція не закінчується, оскільки це ярлик не буде працювати.
 • Тепер вам потрібно встановити yourifonewhatsapp.
 • Якщо додаток вже встановлено на ньому, вийміть його повністю, а потім перевстановіть.
 • Під час інсталяції ви повинні запропонувати зареєструватися по телефону, якщо замість цього вам пропонується відновити обліковий запис з iCloud, а потім відмовитися та перевстановити програму.
 • Потім запустіть посланник і активуйте його через SMS.
 • Тепер знову підключіться до комп’ютера. Використовуйте програму програми Funbox.
 • Тут на лівій панелі виберіть “UserPlication”, а справа WhatsApp.
 • Звідси скопіюйте папки “Документи” та “Бібліотека” та збережіть їх десь на своєму комп’ютері.
 • Тепер підключіть iPad знову і startunkbox.
 • Повторити дванадцятий крок.
 • Звідси повністю видаліть “документи” та “бібліотеку”, а замість, переказу, ті, що копіювалися до нього.

Після цього WhatsApp всі заробляють гроші на iPad.Якщо він не запускається, то спробуйте перезапустити пристрій, і повторіть спробу. Якщо після перезавантаження він не працює, то, швидше за все, ви зробили помилку десь, і вам потрібно почати знову.

Файловий менеджер

Jailbreak здійснюється за допомогою файлового менеджера (Itools, IFUNBOX або IMAZING), що дозволяє отримати доступ до файлової системи.

Найбільш часто використовувана утиліта IFUNBOX, на прикладі якого слід показати, як самостійно витрачати втеньку. Вам знадобиться комп’ютер з Windows або Macos.

 • Завантажте WhatsApp з iTunes до комп’ютера.
 • Завантажити ifunbox з офіційного сайту.
 • Підключіть iPad до комп’ютера та переконайтеся, що він визначається менеджером файлів.
 • Виберіть “Встановити додаток” елемент у верхній частині програми. Знайдіть інсталяційний файл через пошук та встановлення. Коли ви намагаєтеся запустити Messenger, вікно попередження з’являється: “На жаль, ваш пристрій наразі не підтримується”.
 • Встановіть месенджер на iPhone, якщо він не встановлений, і підключіть гаджет до комп’ютера та ifunbox.
 • У файловому менеджері відкрийте “прикладні програми” та знайдіть папку “WhatsApp”. Виберіть папки “Документальний фільм”, “Бібліотека” та натисніть “Копіювати”.

Методи встановлення WatchApp на iPad

Розглянемо основні способи встановлення WhatsApp на планшеті iPad, від законного до конфлікту з політикою Apple.

Веб-версія

Це найпростіший, законний, але, безумовно, не найзручніший з точки зору використання месенджерного методу. В принципі, багато користувачів настільних ПК використовують таким чином, але неможливо назвати це найуспішнішим.

встановіть, whatsapp, messenger, ipad

Запустіть WhatsApp справді просто за допомогою системного браузера, але порівняно з незалежним продуктом, він має багато недоліків, які ускладнюють використання комунікатора. Отже, у веб-версії подвійне дотик призводить до запуску масштабування, і є досить кілька таких дрібниць. Але, але вам не доведеться використовувати в’язницю. Правда, просто щоб увімкнути посланник, навіть цей метод вимагає смартфона з зареєстрованим рахунком.

See also  Чому iPad вимикається сам по собі. Чому сам iPhone 6 вимикається і включається?

встановіть, whatsapp, messenger, ipad

Отже, як почати веб-версію WhatsApp:

 • Ми йдемо до посланника на iPhone;
 • Відкрийте останню вкладку (вона знаходиться в нижній праворуч);
 • Tada на кнопці у вигляді QR-коду, розташованого у верхній частині права;
 • На екрані з’явиться сканер QR-коди;
 • На планшеті в браузері ми відкриваємо веб-сайт WhatsApp і натисніть кнопку Введення на обліковий запис;
 • Сканер QR-кодів відкриється;
 • Використовуйте смартфон, щоб прочитати виданий QR-код, після чого синхронізувати обидва пристрої.

встановіть, whatsapp, messenger, ipad

Це дозволить вам ввести обліковий запис і юридично використовувати Messenger на iPad. Функціональність буде майже такою ж, як у повноцінному застосуванні, і все ще обрізається. Необхідно негайно включати сповіщення, тому що без цього нові повідомлення залишаться непоміченими.

встановіть, whatsapp, messenger, ipad

Увага. Деякі параметри щодо налаштувань облікового запису будуть недоступні у версії браузера WhatsApp. Ви також не зможете керувати жестами Messenger, буде неперервним для деяких програм програми, в тому числі ви не можете зателефонувати з iPad від WhatsApp. Коротше кажучи, існуючі обмеження не дозволять використовувати цю опцію як повноцінну програму.

Tweakbox

Багато техніків Apple неодноразово використовували цей неформальний магазин для завантаження ігор / додатків, недоступні в офіційному. Він допоможе вам, і цього разу, що дозволить вам встановити WhatsApp на iPad без телефону та доступу до системи планшета.

встановіть, whatsapp, messenger, ipad

 • Після завантаження Tweakbox з офіційного сайту натисніть кнопку “Встановити”;
 • Ми вводимо пароль, натиснувши кнопку “закінчити”;
 • Відкрийте на планшеті “Налаштування”, перейдіть до пункту “Головний” і шукайте рядок “Шеньчжень Span Logistiks Limited”;
 • Tada на ньому натисніть кнопку “Довіра”;
 • Ми запускаємо Tweakbox, погоджуємось із умовами угоди користувача;
 • Ми вибираємо вкладку “Apps” у верхній частині екрана, у підсвічуванні підменю у підготовленому абзаці додатків;
 • З’являється список, в якому ми шукаємо рядок “watusi для WhatsApp”, встановіть цю програму російською мовою;
 • Залишається лише йти, щоб запустити Messenger і пройти процедуру реєстрації. Iphone для цього не потрібен, але отримайте окрему SIM.Карту для планшета.

встановіть, whatsapp, messenger, ipad

встановіть, whatsapp, messenger, ipad

Cydia Infrector

Призначення цієї утиліти схоже. Можливість встановлення додатків на пристроях, що працюють під iOS, у випадку неможливості їх встановити через Appstore.

встановіть, whatsapp, messenger, ipad

Хоча тут не може знадобитися смартфон, але без комп’ютера встановіть WhatsApp на iPad не буде працювати. Іншим обов’язковим умовам є наявність iTunes, встановленого на ПК, і обов’язково в останню версію програми. Ви можете завантажити його безпосередньо з веб-сайту розробника. Тепер вам потрібно знайти та завантажити WhatsApp інсталятора на планшеті (файл з розширенням IPA), а також інсталятор IPA. Остання програма негайно встановлюється.

 • Йти до Apple.Com, ми вводимо обліковий запис. Ми переходимо до налаштувань, перейдіть на вкладку “Security”, виберіть розділ “Паролі програми” та натисніть кнопку “Створити пароль”;
 • Ми вводимо ім’я для пароля, і після натискання кнопки “Створити”, вона буде автоматично створена програмою;
 • Запустіть actacker cydia, після чого ви підключаєте планшет до ПК. Заява Cydia з’явиться невелике меню, виберіть пункт “Просто підключений пристрій”;
 • Відкрийте каталог за допомогою Installer WhatsApp, перенесіть його в Cydia Fastor, натисніть кнопку “Пуск”;
 • У вікні, що відкривається, введіть свій ідентифікатор Apple та пароль, створений сайтом.

Перш ніж почати використовувати програму, потрібно активувати функцію довіри на планшеті. Це робиться наступним чином:

 • Ми йдемо до “Налаштування”, виберіть підпункт “Головний”;
 • Перейдіть до вкладки “Профілі, керування пристроєм”;
 • Ми шукаємо підрозділ “за розробником”, в якому буде відображатися ваш ідентифікатор Apple, Tadam на ньому;
 • Натисніть кнопку “Trust” двічі.