Як відновити телефон з резервного копіювання

В ОС Android з версією 5 розробники почали реалізовувати можливість відновлення пристрою за допомогою резервного копіювання. До цього, втрачені дані облікового запису були можливі лише за допомогою стороннього програмного забезпечення з необхідністю встановлення прав корекції. Тепер це не потрібно, оскільки ви можете зробити функціональність вбудованої операційної системи. Як це зробити. Розглянути далі.

Резервне копіювання або резервне копіювання. Спеціальний архів, який містить інформацію про пристрій під час його створення. Через наявність такого файлу користувач має можливість повернути пристрій від резервної копії до того ж стану, в якому він залишався під час створення архіву.

Як зробити резервну копію даних (резервне копіювання) на Android і відновити їх назад

Таким чином, якщо користувач випадково вилучив деяку інформацію з свого пристрою, або його дії призвело до появи невдач у роботі, ви можете відновити дані з резервного копіювання без проблем.

резервне, android, google, автоматичне, збереження

Починаючи з Android 5.0 Google вичерпує функцію відновлення пристроїв Android. Якщо ви використовували для відновлення даних та програм, було можливо лише за допомогою спеціальних утиліт, доступних лише для користувачів з кореневим доступом, тепер сама системи відновлює майже всі дані. Єдиною важливою умовою є використання послуг Google за замовчуванням: контакти, календар, хмарне сховище “Google Disk” та інші.

Щоб не втратити дані, ви повинні увімкнути резервну копію в налаштуваннях Android. Для цього:

1) Відкрийте “Налаштування” “Дані резервного копіювання”.

2) Переконайтеся, що “резервування даних увімкнено”.

3) Виберіть обліковий запис Google, до якого буде додано резервну копію даних.

4) Переконайтеся, що функція автоматичного встановлення додатків увімкнена.

резервне, android, google, автоматичне, збереження
резервне, android, google, автоматичне, збереження

Якщо ввімкнено налаштування, програми та налаштування будуть автоматично збережені в хмарі “Google Disk”. У цьому випадку кожна програма виділяє розмір зберігання 25 Мб. Це трохи, але для збереження більшості налаштувань вистачає. У той же час, самі програми, звичайно, не зберігаються в “Google Disk”, система автоматично витягне їх з каталогу програми Google Play.

Примітка. Можливість збереження налаштувань програми у “Google Disk” залежить від розробників додатків. Якщо конкретний розробник не виконував цю функцію, то при відновленні програми його дані не будуть відновлені.

Резервні копії не займають основний простір у “Google Disk”. Переглянути які програми Система зберігає, відкриваючи меню «Налаштування» «Налаштування» «Налаштування» «Резервні копії».

резервне, android, google, автоматичне, збереження
резервне, android, google, автоматичне, збереження

При розвантажуванні або активації нового пристрою, після введення облікового запису Google Addroid запропонує відновити пристрій з резервної копії.

резервне, android, google, автоматичне, збереження

Важливо пам’ятати деякі більш нюанси, пов’язані з відновленням даних на Android:

Брендований запуск Google може бути встановлений будь.Ким із каталогу програм Google Play. Його перевага полягає не лише в тому, що вона надасть операційній системі «чистий» вигляд, задуманий Google, але також повністю підтримуватиме налаштування робочого столу. При відновленні даних на місці всі папки, віджети та розташування піктограм будуть на місці. Використовуючи стандартний лахер від виробників, цього не станеться. Блики третє розробників найчастіше також знають, як зробити резервну копію, але там це потрібно зробити вручну.

See also  Як змінити піктограми Android. Ми ставимо живі шпалери для Android

Не забудьте використовувати хмарну синхронізацію

Не відмовляйтеся від основної зручності Android. Синхронізації даних через хмару. Зберігаючи новий контакт у ноутбуку, не зберігайте його локально на пристрої, краще негайно використовувати обліковий запис Google. Таким чином, це ніколи не буде втрачено, лише якщо ви не видаляєте його з хмари вручну, але навіть тоді він може бути відновлений. Те саме стосується календаря, пошти, примітки та інших типів даних.

Інструменти виробників пристроїв

Якщо ви є певною маркою пристроїв, наприклад, Samsung, Meizu або LG, корисно запам’ятати інструменти, побудовані виробниками, які допомагають створити дані резервного копіювання. Найчастіше вони забезпечують можливість створювати повний резервний пристрій, який можна зберігати стільки часу. Плюс такий підхід полягає в тому, що абсолютно всі дані зберігаються в одному файлі (як на iOS), але головний мінус. Це те, що такі резервні копії не будуть працювати між пристроями різних виробників. Резервне копіювання смартфона LG не підійде до смартфона Samsung і навпаки. Аналогічно може бути реалізовано стороннім програмним забезпеченням, але для цього потрібен кореневий доступ.

Відновлення заявок

Майже всі популярні андроїдські посланки зберігають резервні копії чатів та іншої інформації в розрахунку на зберігання хмар, а потім можуть бути використані для відновлення даних. Завдання також виконується аналогічно в більшості інших програм, які можуть зберігати інформацію на диску Google.

У випадку WhatsApp ви повинні перезавантажити або відновити програму, а потім утримувати авторизацію за допомогою телефону. Якщо відповідна резервне копіювання знаходиться в магазині облікового запису Google Google, прив’язаний до мобільного пристрою, відразу після підтвердження, відповідне повідомлення з’явиться з кнопкою відновлення.

Хоча резервні копії Viber відрізняються від WhatsApp, процес відновлення даних однаковий: під час першого налаштування після встановлення. Тому вам просто потрібно відкрити програму, виконати авторизацію та після перевірки підтвердження інформації завантаження з Google Disc.

Як відновити Android з резервного копіювання

Як страшний гройон має смертельне повідомлення про втрату файлів. І здавалося, що все загубилось, але ти не був одним із тих простих, і вже підготували резервну копію, яка залишилася відновити. Оскільки кожна послуга має власний алгоритм копіювання, то відновлення буде дещо іншим.

Стандартний метод

Почнемо з реставрації резерву Android. Алгоритм дій:

резервне, android, google, автоматичне, збереження

У деяких телефонах текст різний. Наприклад, у MIUI Intees розташована там кнопка відновлення, де та кнопка бронювання. Таким чином, можна буде відновити програми, повідомлення, журнали та деякі файли персоналізації послуг. До речі, подумайте, що після бронювання ви можете безпечно забрати у системних файлах, це також не варто. Не плутайте резервну копію з точкою відновлення або відключенням.

Обліковий запис Google

Є гарна новина. Не турбуйтеся про дані, пов’язані з іграми та додатками. Вони автоматично синхронізуються з службами Google. Тому що перше, що вам потрібно зробити при запуску нового телефону:

See also  Samsung Duos Як зберегти на картці. Що робити, якщо функція усиновлювача не доступна

Після цієї пошти, фотографії, рейтинг гри та інші файли будуть відновлені на гаджеті з хмари.

Google Диск

Розглянемо способи вилучення копій з пам’яті Cloud Cloud Google. Оскільки ми розглянули бронювання Vцап, ми опишемо на своєму прикладі. Алгоритм дій:

 • Видалити WhatsApp.
 • Встановіть його знову (так, ці два кроки можуть бути замінені шляхом видалення даних у налаштуваннях).
 • Коли почалося, виберіть “Відновити з копії”.
 • Зачекайте завершення процесу.

«Звучить якось тільки». Ви говорите, що ви. Це дійсно так. Якби лише фахівці займалися бронюванням, тепер ця розкіш доступна для всіх.

Як завантажити

Необхідний документ можна переглянути тільки, але й завантажувати. Для цього перейдіть на свій диск і виберіть розділ з копіями в лівому меню.

Відкриється список файлів. Виберіть бажаний, натиснувши кнопку миші двічі. Далі натисніть “Файл” та “Завантажити Як”. Система запропонує оптимальну версію завантаження.

Відновлення та завантаження необхідного файлу не буде доглядати, якщо ви дієте відповідно до інструкцій. Але пам’ятайте, що якщо ви видалили копію, то неможливо відновити його.

Як відкрити резервну копію на диску Google за допомогою комп’ютера

При копіюванні інформації з мобільних пристроїв на диску Google можна переглядати дані на диску.

Як видалити резервну копію

Це тут, щоб вказати важливу точку. Багато хто цікавиться, як відновити резервну копію.

Важливий! Якщо резервна копія вже була видалена, вона не може бути відновлена.

Що станеться, якщо закінчується копії часу зберігання

Копія буде зберігатися гладко як активний пристрій. Якщо, наприклад, ви не будете використовувати їх протягом 14 днів, тоді документ з’явиться на період зберігання.

Наприклад, “решту періоду зберігання 49 днів”.

Як відновити дані з Backup Android

Резервне копіювання було успішно зроблено, але як відновити його? Найпростіший спосіб. Через Google.

резервне, android, google, автоматичне, збереження

Відновлення даних з резервного копіювання

 • Введіть обліковий запис Google через логіну та пароль.
 • Виберіть “Відновлення додатків та даних”. “раніше створена резервна копія”.
 • Позначте програми та файли, які потрібно відновити: програми, повідомлення, логіни та паролі, контакти, налаштування пристрою.

Зверніть увагу! Налаштування виконуються у фоновому режимі, це може зайняти деякий час, протягом якого ви можете використовувати пристрій без обмежень.

Установка резервного копіювання в Cloud Samsung

Щоб встановити архівування всіх важливих даних, необхідний обліковий запис Samsung. Зареєструйте його з телефону. Давайте перейдемо до параметрів Cloud та Archiving та Recovery Settings Backup.

Далі послуга запропонує вибрати дані для архівації. Я рекомендую вибрати всі категорії: Телефон, повідомлення, контактувати по телефону, календар, годин, усі налаштування, програми, документи, диктофон, музика. Але пам’ятайте про обмежений простір у хмарі Samsung. Лише 15 ГБ. Якщо всі дані не включають, не архіву медіа.Файлів. Музика, фотографії та відеоролики. Їх простіше зберегти на картці пам’яті або завантажити на комп’ютер через кабель.

Вибравши всі необхідні дані, натисніть кнопку резервного копіювання внизу екрана. Процес займе певний час, залежно від гучності всіх вибраних файлів.

У верхній частині екрана відображається дата останньої резервної копії (якщо ви вже робили цю процедуру раніше). Його можна відновити, але про нього далі.

Як створити резервну копію?

Автоматичні резервні програми будуть виконуватися кожні 24 години за таких умов:

See also  Як розв'язати Android з облікового запису Google. Обсяг облікового запису Google після скидання для пристроїв з чіпом MTK (Mediatek)

Яка інформація включається в резервну копію?

 • Телефон: Журнал дзвінків та повідомлення.
 • Повідомлення: Розширені повідомлення MMS та SMS.
 • Контакти: Контакти, адреси електронної пошти та візитні картки, що зберігаються по телефону.
 • Годинники: тривоги, світовий час і таймери.
 • Налаштування: спеціальні функції, мелодії дзвінка (резервне копіювання стандартної мелодії дзвінка не будуть виконані), налаштування клавіатури Samsung, Wi-Fi, підключений Bluetooth та завжди на пристроях відображення.
 • Wixby Widgets: Налаштування та встановлені картки.
 • Головний екран: макет, шпалери (крім стандартних шпалер) та параметри Samsung Dex.
 • Програми: файли встановлення та налаштування програми.
 • Документи: DOC, PDF, TXT, HTML-файли.
 • Диктофон: записи.
 • Музика: аудіофайли (MP3, M3A, 3GC, OGG, WAV).

Неможливо створити резервні копії файлів, які перевищують 1 Гб, у хмарі Samsung.

Відновлення даних після скидання налаштувань телефону

 • Після скидання налаштувань натисніть “Почати” і перейдіть до.
 • Підключіть пристрій до Інтернету.
 • Як з’являється повідомлення “Відновлення даних”, виберіть “Копіювати з хмарного зберігання”.
 • Увійдіть до облікового запису Google, з збереженими резервними копіями та дотримуйтесь додаткових інструкцій.

Супер резервне копіювання дозволяє вам резервувати контакти та SMS, історію викликів, журналів дзвінків, закладки, календарі та програми, а також дзвінки безпосередньо на SD-карті.

Наприклад, зробити резервну копію та відновлення контактів за допомогою поточної програми.

Йти до Контакти Резервна копія, Встановіть назву збереженого файлу та натисніть “OK”.

резервне, android, google, автоматичне, збереження

Для відновлення, перейдіть до Контакти Відновлювати, Виберіть збережений файл та обліковий запис (телефон або обліковий запис), до якого буде відновлення.

резервне, android, google, автоматичне, збереження

Згідно з тією ж схемою діють з іншими категоріями. Фотографії та відео резервного копіювання тут, реалізовані додатковою програмою Easy Applock від того ж виробника, яка не тільки резерви, але й захищає їх, приховуючи від сторонніх очей та шифрування.

Якщо ви не хочете довіряти роботі стороннє програмне забезпечення, тобто простий перевірений, підключіть пристрій за допомогою кабелю USB до комп’ютера та копіювання потрібних даних.

Це дуже зручно і практично, навіть якщо у вас є інші інструменти для цього, як кажуть, занадто багато копій резервної копії, не буває!

Використовуючи резервну копію MacOS, ви можете уникнути таких проблем, як втрата даних, коли керується приводом або системою усунення несправностей, які не зафіксують.

Як зробити резервну копію даних (резервне копіювання) на Android і відновити їх назад

Використовуючи просте просте резервне копіювання, ви можете легко створювати контакти на Android і відновити, коли потрібно безпосередньо з смартфона.

Безкоштовна ліцензія для резервного копіювання Ashampoo 2021, що допомагає виконувати автоматичне резервне копіювання та відновлення комп’ютера на основі операційної системи Windows.

Microsoft надає надійний інструмент для резервного копіювання та відновлення у Windows 10, що дозволяє користувачам створювати резервні копії своїх файлів та зображень системи.

Безкоштовна ліцензія для EASEUS TODO Backup Головна версія 12.0 Забезпечення швидкої резервної копії та відновлення комп’ютера, що запускає операційну систему Windows у надзвичайних ситуаціях.