Дистанційне керування смартфоном Android. Це найкращі способи керування вашим смартфоном

Сучасні мобільні пристрої та персональні комп‘ютери можна регулювати дистанційно завдяки стабільному підключенню до Інтернету. Отже, використовуючи смартфон, ви можете налаштувати ПК, увімкнути музику на планшеті, дивитися фотографії тощо.D. Розглянемо більш детально функцію дистанційного керування на Android.

Є багато програм, які забезпечують керування одним пристроєм, використовуючи інший. У сучасному матеріалі ми зосередимося на найбільш популярному програмному забезпеченні, яке має широку функціональність та корисні функції.

Apowermirror

Хороша програма, що працює за принципом підключення через Wi-Fi бездротової мережі. Щоб налаштувати з’єднання, вам потрібно:

 • Встановіть додаток на обох пристроях.
 • Запустіть Apowermirror на ПК та створіть безкоштовний обліковий запис (ви також можете увійти в режим гостя).
 • Відкрийте програму на смартфоні та перейдіть на вкладку “Мовлення”.
 • Виберіть свій комп’ютер.
 • Натисніть кнопку “Дзеркало екрана телефону”.

Після цього, що відбувається на екрані телефону, буде передано до комп’ютера. Але для правильного відображення інформації обидва пристрої повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi. Якщо ви хочете, ви можете використовувати дротове з’єднання через USB, після активації параметра “USB Debug” у налаштуваннях розробників Android.

контроль, android, комп, ютера

Повітря (безкоштовно)

контроль, android, комп, ютера

Ця програма оцінюється за рахунок 4,4 балів на 4,4 пункту, і півмільйона разів. Програма дозволяє підключити мобільний пристрій через бездротову мережу до ПК, використовуючи QR-код на веб-повітря, та:

Віддалений Office Android з комп’ютера

 • Передайте мультимедійні файли зі смартфона іншим користувачам, використовуючи для цього ПК.
 • Відображає екран смартфона на ПК і керує ним, наприклад, завантажувати, видаляти, грати в ігри (версія Android 5.0 або вище), завантажити музику, фотографії тощо;
 • Контролювати телефонні контакти, Редагувати їх, Здійснюйте дзвінки, напишіть SMS за допомогою клавіатури компютера, а не кріплення в кабелях.

Для російських користувачів головна програма мінус полягає в тому, що в ньому немає російської мови. Але, як показує практика, це сильно не впливає на зручність використання програми, це досить простий і простий у використанні.

контроль, android, комп, ютера

Для того, щоб здійснити пульт дистанційного керування смартфоном, необхідно виконати ряд простих дій. Щоб розпочати роботу, потрібно завантажити повітряну програму для персонального комп’ютера. Крім того, скануючи QR-код із смартфоном, знайдіть його в Google Play та встановіть його на мобільний пристрій.

З’єднання встановлюється наслідком введення IP-адреси або через Wi-Fi. Вам потрібно прийняти угоду та почати.

Програма працює швидко, на екрані монітора з’являється весь вміст смартфона, а також карти пам’яті.

Для тих, хто потребує допомоги фахівцям, ми рекомендуємо використовувати службу віддаленого адміністратора системи.

Геолокація Android за допомогою програм Google

Ви можете відстежувати рухи людини з обох комп’ютерів, так і з іншого телефону. Для цього використовуються однакові методи відстеження, єдина відмінність полягає в тому, що смартфон потребує додаткових програм. Вони приймуть інформацію про те, що потерпілий телефон передає. Більшість програм є вільними, серед користувачів популярні такі параметри:

Де мій дроїд

Корисна програма, яка допоможе дізнатися, де користувач із встановленою програмою. Має широку функціональність, яка включає не лише місце визначення. За допомогою корисності ви можете:

 • Зателефонуйте до телефону, щоб він зробив сигнал навіть у мовчазному режимі;
 • Використання SMS для отримання координат пристрою;
 • Сфотографуйте злодія з передньої камери (Pro Version);
 • Видалити програми та модулі (Pro Version) ;;
 • Заблокувати всі функції на пристрої (Pro Version);

Загублений Android

Ще один спосіб відстежувати Android. Android Lost Free. Повністю безкоштовна програма, яка має широкий спектр функцій. Необхідно встановити по телефону заздалегідь, щоб ви могли використовувати такі функції, коли ви втрачаєте або крадуть:

 • Активація або дезактивація GPS, Wi-Fi;
 • Контроль над вхідними та вихідними дзвінками;
 • Запуск будильника та мерехтіння екрана;
 • Видалення всіх даних з Android;
 • Створення фотографії з будь-якої камери на гаджет.
See also  Як підключити комп'ютер до монітора. Додаткові питання

Цей метод відстеження допоможе відслідковувати момент зміни SIM-картки. Сповіщення прийдуть до раніше вказаної адреси електронної пошти. Важко видалити Android втрачені, оскільки в меню не відображається. Головне правило полягає в тому, що програма негайно повинна бути встановлена ​​по телефону. Якщо гаджет втрачений або викрадений, він не буде працювати, щоб використовувати цей метод відстеження. Ви можете завантажити утиліту від офіційного магазину Google.

Антивірус Lookout

Це ще один спосіб відстежувати свій власний або чужий пристрій. Утиліта повинна бути встановлена ​​заздалегідь по телефону. Програма використовується з компютера за допомогою входу в обліковий запис. Заява не приховується на самому пристрої, тому зловмисники можуть його видалити. У цьому випадку останній пункт, де показано гаджет, буде показано, буде показано. Цей метод захисту допоможе вам:

Програмне забезпечення для віддаленого доступу на Android

Всі смартфони надійно захищені виробником, і тому неможливо отримати віддалений доступ до пристрою. По.Перше, для цього на гаджет потрібно встановити програмне забезпечення. Він також встановлюється на тому пристрої, з якого він планується керувати на відстані. Розглянемо кілька хороших програм, які зарекомендували себе в цьому напрямку.

Teamviewer

Найпопулярніше програмне забезпечення, яке дозволяє керувати смартфоном з комп‘ютера. Також TeamViewer допомагає синхронізувати два ПК, але в нашому випадку нас цікавить ланцюг, що складається з мобільного пристрою та персонального комп’ютера. Тут активується дистанційне управління:

 • Дистанційне управління здійснюється в Інтернеті, тому активуйте підключення до мережі на обох пристроях. Бажано, щоб це була одна мережа Wi-Fi.

контроль, android, комп, ютера

контроль, android, комп, ютера

Якщо все буде зроблено правильно, на екрані комп’ютера з’явиться система Android. Ви можете використовувати всі функції на відстані, незалежно від того, чи грає вона музикою, читання та надсилання літер або фотографій.

контроль, android, комп, ютера

Порада. Після завершення, не забудьте вимкнути, інакше віддалений доступ негативно вплине на заряд акумулятора.

Менеджер пристроїв Google Android

Це стандартне програмне забезпечення для всіх пристроїв на основі операційної системи Android. Це дозволяє підключитися до смартфона з будь-якого іншого гаджета через пошук служби пристрою. На відміну від TeamViewer, менеджер пристроїв Google Android не вимагає встановлення додаткових програм. Але в той же час, через пошук мого пристрою не можна повністю контролювати пристроєм. Для користувача доступні лише кілька варіантів:

контроль, android, комп, ютера

Отже, основна і, можливо, єдина мета використання служби стає блокуванням смартфона у разі його втрати. Це захищатиме особисті дані. Якщо ви просто потрапите в таку ситуацію, то виконайте відповідно до інструкцій:

 • Відкрийте веб-сайт HTTPS: // www.Google.Com / Android / Find.
 • Увійдіть, використовуючи обліковий запис Google Smartphone.
 • Выберите свое устройство и необходимое действие, которое можно с ним совершить.

контроль, android, комп, ютера

Помните, что отображение телефона на карте возможно только в случае предварительной активации определения местоположения. Наконец, удаленный доступ невозможен, когда мобильное устройство отключено из-за низкого заряда аккумулятора или по другим причинам.

Remodroid

Это программное обеспечение разработано для тех, кто хочет управлять смартфоном при помощи другого мобильного устройства. То есть выполнить операцию с компьютера не получится. Если вас это не останавливает, то сделайте несколько шагов:

 • Скачайте приложение RemoDroid на оба телефона через Google Play, а также подключитесь к интернету по одной Wi-Fi сети.
 • Запустите программу на управляемом гаджете, выдайте все разрешения и нажмите кнопку «Начать».

Теперь вы увидите на экране интеейс управляемого смартфона. Ви можете відкрити будь-яку програму та виконати будь-які дії. У той же час, інтенсивний може гальмувати залежно від продуктивності обох пристроїв, так і на якість підключення до Інтернету.

Airmirror Airdroid

Інша програма для тих, хто хоче, щоб те, що відбувається на екрані одного смартфона на іншому пристрої. Airmirror знає, як дистанційно керувати не тільки телефоном, але й таблеткою, і тому програма можна назвати багатофункціональним. Принцип взаємодії тут такий самий, як і інші утиліти:

контроль, android, комп, ютера

За бажанням, ви можете, наприклад, отримати віддалений доступ від телевізора, якщо він заснований на телевізорі Android. Будь-яка дія на екрані керуючого пристрою буде відтворюватися на смартфоні.

Logmein для Android

Інший представник програм для віддаленого доступу, тому не має сенсу зупинятися на ньому занадто детально. Logmein доступний для завантаження через ринок магазину “Відтворення”. Можна керувати не тільки Android, але і з iPhone під час завантаження програми через App Store. Підключення до смартфона здійснюється через Wi-Fi, а якість підключення до Інтернету безпосередньо впливає на швидкість дії.

See also  Як видалити блокування від Huawei. Пошук скинути до заводських налаштувань для розблокування

Застосування втратив Android

Сторона програма допомагає знайти смартфон через Інтернет. Він застосовується безкоштовно, після встановлення маскується під системою “блокнот”, що запобігає потенційному зловмисленню запобігти відстеженням.

Важливо: Аплет повинен бути встановлений перед тим, як втратити, до цього пристрою, який може знадобитися, щоб знайти. Після встановлення та першого запуску програми запитує доступ до адміністративних прав. Це повинно бути вирішено. Вам також потрібно дозволити програму отримати доступ до інтегрованої камери, браузерів, інших системних інструментів за запитом.

 • Відстежуйте поточну позицію машини на інтерактивній карті.
 • Програма дозволяє шукати втрачений телефон, а також зателефонувати, прочитайте його з часу відсутності SMS, див. Якщо пристрій знаходиться в зоні доступу оператора мобільного зв’язку, увімкніть Інтернет на Wi-Fui, активуйте передня або задня камера.

Замість цього можна використовувати застосовні програми: avast проти крадіжки, airdroid та інші. Вони легко контролювати, дозволяють відстежувати положення смартфона, виконати трансник, відображати повідомлення для знайдено.

Програма Ardroid

Одна з програм для виконання необхідної дії є афроїд. Це насправді багатофункціональна та зручна програма. З ним ви можете легко отримати доступ до комп’ютера через спеціальну механіку, яка працює як браузер.

Розробники інвестували в цей проект багато часу та зусиль. У програмі ви можете знайти багато надзвичайно корисних завдань виконаних завдань. Особливості програми:

 • Передача зображень з екрану гаджета до монітора, підключеного до комп‘ютера;
 • Абсолютно безкоштовний розподіл;
 • Висока якість виконання програми;
 • Унікальна здатність контролювати з відстані різних типів документів та збережених контактів;
 • Навчитися використовувати програму займає трохи часу, тому що це інтуїтивно.

Щоб отримати доступ до всіх функцій андроїду, необхідно зареєструватися на ліцензованому веб-сайті творців утиліти. Сайт легко знайти легким пошуком у Google. Після цього потрібно завантажити програму на смартфоні з спеціальної програми Google Play, встановіть та увімкнути.

Відразу після запуску буде відображатися основна сторінка програми. Це вимагає входу та пароль, через який буде проведено вхід системи. Вони копіюються з облікового запису, створеного на сайті розвитку під час першої реєстрації. Після того, як маніпуляції виникає телефонний зв’язок з стаціонарним комп‘ютером. Тепер вона залишається лише для вашого особистого рахунку та розгортання віддалених заходів.

Менеджер пристроїв Android

Найпростіший спосіб, який не вимагає встановлення додаткових програм. Все, що потрібно, вже зшита в операційну систему. Щоб почати використовувати метод, вам просто потрібно отримати обліковий запис Google або увійти по телефону під існуючим. Інструмент дозволяє зателефонувати за телефоном, заблокувати його або відстежувати місце на інтерактивній карті.

Якщо вам потрібен дистанційний контроль смартфона з комп‘ютера:

 • Дотримуйтесь посилання Google.Com / Android / DeviceManager.
 • Введіть той самий обліковий запис, до якого прикріплений гаджет.
 • Зачекайте завантаження онлайн-карт і подивіться, де знаходиться пристрій.

контроль, android, комп, ютера

І якщо вам потрібно керувати одним гаджетом з іншого, встановіть програму Branded Google. Введіть той самий обліковий запис на обох мобільних телефонах, включивши GPS і почати діяти!

Афроїд

Це вже інструмент виключно для комфортного управління пристроями Android на відстані. Він відрізняється від TeamViewer в тому, що він не має функції прямого контролю Inte Wee, тобто це не буде працювати, щоб вільно запускати заявки. Однак робота з усіма популярними функціями може. Крім того, AirDroid представлений веб.Intees, що виключає необхідність встановлення програм для персонального комп’ютера. Підключіть пристрої двома способами:

 • Через різні мережі. У цьому випадку ПК та смартфон можуть знаходитися на дуже великій відстані один від одного, вам потрібно буде зареєструватися в сервісі. Помітним недоліком є ​​повільна швидкість з’єднання.
 • Через одну мережу. Пристрої можна підключити в одній мережі, що забезпечить високу швидкість доступу. Крім того, зареєструватися не потрібно, ви можете просто завантажити клієнта AirDroid на Android, за допомогою якого можна підключити.

Отже, інструкції щодо встановлення з’єднання:

 • Завантажте програму AirDroid з Google Play на Android;
 • На комп’ютері відкрийте сайт AirDroid (https: // www.Авіаперевезення.Com / ru /) і натисніть “почати”;
 • У додатку Android скористайтеся функцією сканування QR-кодів (значок у верхньому правому куті);
 • Клацніть “Вхід”, щоб почати користуватися послугою.
See also  Чи можна оновити Android на Samsung. Оновлення Android до Huawei Honor 6 на Android 6 Marshmellow

Після цього дуже приємна веб-інтелект на комп’ютері стане вам доступною, з якою ви можете віддалено керувати своїм пристроєм. Що можна зробити тут:

 • Дізнайтеся пам’ять пристрою;
 • Надіслати файл або заявку;
 • Напишіть SMS/MMS або зателефонуйте;
 • Перегляньте список встановлених програм, а також розмір та датою завантаження, вони також можуть бути віддалені;
 • Отримати доступ до повідомлень, контактів, файлів, зображень, журналу дзвінків;
 • Знайдіть телефон віддалено;
 • Сфотографуйте, і екран смартфона буде в неактивному стані.

Насправді багато можливостей, і використання їх дуже просто. Щоб розширити список функцій, ви можете зареєструватися в Сервісі (можна використовувати обліковий запис Google). І все це доступно абсолютно безкоштовно.

Повітря

Інструмент з подібним ім’ям, але з кількома іншими реалізаціями. Повітря, оскільки AirDroid представлений Web Inteeis, що виключає необхідність встановлення програмного забезпечення на ПК. Інструмент дозволяє відображати екран робочого столу смартфона, щоб зробити скріншоти. Повітря розподіляється безкоштовно, на додаток, високо оцінюється користувачами, має прості та зрозумілі налаштування.

Що займе:

Інструкції щодо встановлення зв’язку та використання елементарних:

 • На офіційному веб.Сайті натисніть кнопку “Запустити Air Web для підключення”;
 • Вибір буде запропоновано два варіанти підключення: використання QR-коду або використання Wi-Fi;
 • Запуск програми Air на Android, виберіть “Сканер”;
 • Скануйте QR.Код на екрані комп’ютера та дозвольте отримати доступ до різних функцій на вашому телефоні.

Віддалений офіс Android від комп’ютера

Після цього в Інтернеті буде відображатися вся інформація про ваш пристрій: ім’я, версія ОС, ємність зберігання, рівень заряду акумулятора та інші. Крім того, ви можете передавати файли між пристроями, набір інструментів можна використовувати для створення скріншотів та запис відео з екрана, можна відобразити список контактів та повідомлень.

Повітря не погано показав себе в роботі, але не достатньо російської служби, що його основний конкурент має перед лицем андроїду. Однак розробники постійно оновлюються та покращують свій продукт, роблячи його більш комфортним.

Myphoneexplorer

Потужний інструмент, який підходить не тільки для віддаленого керування Android через комп’ютер, а й для синхронізації облікових записів, контактів обміну повідомленнями та також стане відмінними інструментами для швидко створюючи резервні копії. Немає можливості прямого доступу до смартфона або планшетного екрана, але з іншими функціями повного порядку, крім того, є підтримка російської мови.

Те, що нам потрібно:

 • Сама програма MyPhoneExplorer, яка повинна бути встановлена ​​на комп’ютері та пристрою Android;
 • Виберіть метод з’єднання, вибір доступний відразу. Три: дротовий за допомогою USB-кабелю або бездротового Wi-Fi / Bluetooth.

Програма завантаження доступна абсолютно безкоштовною, крім того, вона не має вбудованої реклами, з якої сам розробник відмовився. Дохід отримує від пожертвувань задоволених користувачів.

З’єднання відбувається в декількох простих діях:

 • Ми підключаємо обидва пристрої до однієї мережі Wi-Fi або Bluetooth (або через дріт);
 • Запустіть програму MyPhoneExplorer на ПК та пристрої Android;
 • Дотримуйтесь помічників порад.

У першому з’єднанні контакти, SMS, програми та облікові записи синхронізуються, щоб ви могли працювати з ними на персональному комп‘ютері. Також у додатку окрема вкладка відображає інформацію про стан телефону: рівень заряду, кількість вільної пам’яті, завантаження оперативної пам’яті, температури тощо.

Myphoneexplorer. Це інструмент свого роду, який доведеться спробувати користувачам, які люблять планувати свій календар, сидячи для ПК, розбирайте купу SMS-повідомлень та завантажте пару нових ігор. Програма дещо відрізняється від одного і того ж TeamViewer, оскільки вона не дає повного доступу до смартфонів. Однак для дистанційного контролю він досить підходить.

Mobilego

Ну, нарешті, ще один хороший інструмент для віддаленого управління Android через комп’ютер, який є рідше, ніж його аналоги, але він не скасовує його великі можливості. Mobilego застосовується безкоштовно, в арсеналі є параметри синхронізації, відео перетворювач та хороший менеджер, з яким ви навіть можете віддалено очистити пам’ять смартфона.