5.0 Рейтинг: 3 (ваш 🙂

Як використовувати для запису відео структури, урок школяра на віддаленому керуванні, курс про інформаційний продукт чи геймплей? Як записати екран компютера? Для зйомки ви можете використовувати онлайн-послуги.

5 найкращих програмного забезпечення для безкоштовного екрана (2022)

Вони дозволять вам швидко захопити потрібний вміст із звуком і зберегти файл на ПК. Однак сайти залежать від швидкості підключення до Інтернету та не знаєте, як редагувати записані ролики. Крім того, більшість платформ встановлюють ліміт на тривалості зйомки. Якщо вам потрібно зробити екранного колеса без програм, перегляньте огляд найкращих веб-сторінок, щоб записати онлайн-екран.

5 найкращих програмного забезпечення для безкоштовного екрана (2022)

Obs (Software Open Broadcaster)

Незважаючи на те, що програма OBS, мабуть, найпопулярніша програма для стримерів, вона добре підходить для запису відео з екрана компютера. Користувач доступний для багатих наборів налаштувань (якість, роздільна здатність, джерела звуку) та можливість захоплення окремого вікна, весь екран, певну гру або, наприклад, певну область на екрані. Також у мережі ви можете знайти море різних плагінів, що дозволяє захоплювати рухи миші та натискати на клавіатуру. Всі вони вільні, як, однак, сам по собі. Це додаток з відкритим вихідним кодом, доступним для всіх і скрізь без водяних знаків та будь-яких обмежень.

екрана, комп, ютера

 • Гнучке налаштування якості запису;
 • Вибір джерел звуку;
 • Можливість захоплення окремого вікна або регіону;
 • Ви можете боротися;
 • Повністю безкоштовна програма.

Бандикам

Легко в контролі закріпаного, популярного серед геймерів та флаєрів завдяки спеціальній грі захоплення гри. У Бандікамі ви можете написати з робочого столу ноутбука, від підключеного пристрою HDMI та пристроїв за допомогою DirectX. На зображенні під час процесу запису ви можете покласти зображення з веб-камери. Доступний у вільному варіанті, але у вільній версії відеокліпу, збереженого з логотипом компанії.

 • Дисплей клацання курсору та клацання миші;
 • Дані FPS показують у режимі відеоігор;
 • Накладення на відеокадри зображень із веб.Камери;
 • Налаштування розкладу;
 • Встановлення якості збудливих відеофайлів.
See also  Повісити екран на комп’ютері, що робити. Старий комп'ютер

Bandicam повністю відсутній редагування. Тому це варіант для тих, хто завантажує «сирі» відео в мережу, не обробляючи або встановив окремий відео.Редактор.

екрана, комп, ютера

Вибір джерела в Bandicam

Як записати відео з робочого столу за допомогою екранної камери

Переваги

Екранна камера. Зручна утиліта для зйомки відео з екрана та його подальшого редагування. Він оптимізований для роботи в Windows XP та 7, добре для хорошої швидкості, не вимагаючи комп‘ютерних ресурсів. На додаток до основної функціональності, програма також дозволяє вибрати кількість кадрів в секунду, напишіть звук, оптимізувати файли для завантаження на YouTube або в соціальному. Мережа.

Параметри

Після запуску ми можемо змінити режим (повний екран, фрагмент, вибране вікно), а також встановити розмір кадру, джерело звуку, рівень гучності, час запису, частоту кадрів, дисплея курсора миші. Щоб почати запис відео з екрана з звуком, виберіть “Запишіть”.

Збереження

Після натискання кнопки “Стоп” перейдіть до “Редагувати”. У цьому вікні ви можете виконати походження, вирізати кліп до частини, додати фонову музику або заставку. Піти на заключний етап. “Створення відео”. “Створити екранне відео”. “Зберегти у форматі AVI”. Ми вказуємо формат, розмір, якість відео та натисніть “Конвертувати”.

Напишіть відео з екрану в Інтернеті

Ви можете зробити екрани екрана без завантаження програмного забезпечення до компютера. Інтернет-сервісний ClipChamp допоможе вам. Сайт пропонує різні інструменти для редагування відео: обрізання, поєднання, стискання та перетворення файлів.

 • Переваги:
 • Готові шаблони для соціальних мереж.
 • Галерея музичних та графічних елементів.
 • Недоліки:
 • Необхідність створення облікового запису та підтвердження адреси електронної пошти.
 • Відео улов обмежено до 30 хвилин.

екрана, комп, ютера

Клістер

Відкрийте ClipChamp у браузері та дотримуйтесь простих інструкцій:

 • Виберіть Запис екрана в нижній частині Intese, з’явиться новий блок. Натисніть на червону кнопку
 • Вкажіть розділ запису весь робочий стіл, вибране вікно, вкладку браузера.
 • Обробляти відеоматеріал, потім натисніть “Експортувати” та виберіть відповідне розширення.

Тепер ви знаєте, як захопити відео з монітора за допомогою різних інструментів. Ви можете використовувати інструмент Windows 10, веб-платформу або комп‘ютер. Останній варіант дозволить вам видалити та обробляти кліп без доступу до мережі.

See also  Як відключити датчик наближення Android. Наближення датчика: скидання, ремонт

Оптимальне рішення для створення скріншотів буде екранною студією. Це зробить відео крам, покращити візуальний рядок та вивести результат у високій якості. Завантажте його безкоштовно, і давайте почнемо встановлення вражаючих роликів зараз!

Онлайн-конференції дозволяють отримати знання кожному з будь-яких кутів світу. Хочете, щоб переглядати минулу онлайн-подію.

Як записувати відео з екрана в Windows 10

Переваги програми

Хочете записати відео з екрану ноутбука зі звуком без використання додаткового програмного забезпечення? Якщо у вашому пристрої встановлено Windows 10, ви вже можете це зробити. Утримуйте клавіші ярлики Win G, щоб відкрити панель керування. Хоча ця утиліта. Вбудована функціональність Windows 10, є досить багато можливостей.

екрана, комп, ютера

Інтайз

Перш ніж почати працювати, налаштуйте джерела звуку. Вони можуть бути додатками або іграми, операційною системою або мікрофоном. Вони легко поєднуються, отримують аудіосигнал з одного джерела або від будь-якого відразу, або взагалі не візьміть його. Щоб розпочати роботу, натисніть на круглуй позначку на панелі в меню або скористайтеся клавішами Win Alt R.

екрана, комп, ютера

Параметри програми

Цей стандартний засіб захоплення зображень дозволяє вам знімати скріншоти. Для цього, затискання на клавіатурі Win Alt PRTSCRN або натисніть значок камери на панелі в меню, залежно від того, який метод більш зручний.

Зберегти файл

Відеоматеріали зберігаються в “Галереї”, де легко переглянути та перейменувати. Існують також скріншоти. У галереї розміру та дату створення файлів зручно відображаються.

екрана, комп, ютера

Програма для запису відео з екрана “Камери екрана

Переваги програми

Екранна камера. Це спеціальна програма, розроблена не тільки для захоплення відео з екрану з звуком, але також для подальшого редагування, а також підготовки до завантаження на YouTube або соціальній мережі. Особливості корисності повинні включати інтуїтивно зрозумілі інтелектуальні, добре продумані меню та низькі вимоги до ПК для ПК. Він має хороший вбудований редактор, займає невеликий простір жорсткого диска та підтримує запис у всіх популярних форматах.

Головне вікно

Після встановлення та запуску з’явиться меню “Пуск”, де ви вибираєте “Запис”. Відкриється вікно, в якому розміщено всі основні інструменти для запису відео. Ось можливість вибору режиму запису. Повний екран, вибрана область або конкретне вікно. Він також встановлює розмір зображення, джерело запису звуку, рівень гучності. Для того, щоб почати захоплення зображення залишається натиснути “писати”.

See also  Як побачити швидкість Інтернету на комп'ютері. Відповідно до результатів тесту, швидкість Інтернету дуже низька

Редагування функцій

Програма дозволяє не тільки знімати відео з екрана компютера, але і редагувати отримані ролики. Після завершення захоплення відкриває спеціальне вікно. Тут є кілька панелей інструментів. За бажанням, ви завжди можете видалити та вирізати непотрібні частини, додати фонове супровід або заставку. Щоб перейти до останнього етапу, натисніть кнопку “Далі” або негайно виберіть вкладку “Створити відео”.

Збереження

У цьому вікні параметри конверсій встановлюються. Формат, розмір, частота відеороликів. Залишається натиснути “конвертувати” і дочекатися кінця збереження вашого компютера.

Nvidia shadowplay

Якщо у вас є пристрій з відеокартою NVIDIA, то ви можете використовувати службу ShadowPlay для відео зйомки дисплея. З нею ви можете знімати геймплей і принести його на ПК або опубліковано на YouTube, а також NVIDIA Broadcasts відео вміст у Live, Twitch або YouTube Live Live.

Щоб стріляти відеоматеріалом, дотримуйтесь інструкцій:

Один. Відкритий досвід GeForce. Перейдіть до налаштувань і увімкніть “Внутрішньо-керам” надмірно “.

Щоб увімкнути рукоятку, натисніть кнопки ALT та F9. Щоб вимкнути екран, скористайтеся комбінацією ALT та Z.

Nvidia shadowplay

NVIDIA пропонує своїм користувачам вбудований запис для гри під назвою ShadowPlay. На додаток до автоматичного запису геймплея, програма також має ряд інших функцій, таких як роздільна здатність прямого трансляції або відображення лічильника FPS. Якщо у вас є відеокарта NVIDIA, то це дуже ймовірно, що ви вже встановили ShadowPlay, достатньо оновити драйверів. Заявка не може бути використана, тільки у випадку сильно застарілого графічного процесора.

екрана, комп, ютера

Панель керування тіні