Енергоносне меню Android російською мовою

Виробники смартфонів на Android для тестування пристроїв запроваджують та використовують інженерне меню. Він містить всі види тестів та налаштувань апарату, недоступними для звичайних користувачів. Однак сьогодні, знаючи команду USSD або завантажуючи програму з PlayMarket, кожен може перейти до інженерного меню.

Режим інженерів по суті є прихованою програмою, яка використовується розробниками для тестування та встановлення оптимального мобільного телефону або планшетних параметрів. Експерти перевіряють роботу датчиків і, при необхідності, вносити коригування функціонування компонентів системи.

Робота з технічним меню Android, будьте обережні. Зміна частини функцій призводить до невдач у роботі пристрою.

Спеціалізовані програми

Цей параметр є найбільш актуальним для планшетів, оскільки він не вимагає введення коду. Він також може бути застосований до смартфонів, якщо вхід коду не надав результат.

Щоб використати цей метод, вам потрібно буде відкрити “Play Market” та введіть “Інженерне меню” у вікні пошуку. За результатами виберіть один з представлених програм.

Налаштування звуку через інженерне меню

Огляд кількох з них представлений нижче:

Програма призначена для запуску інженерного меню на пристроях з процесором Mediatek (MTK). Доступні функції включають введення розширених параметрів процесора та безпосередньо системою Android. Ви можете використовувати програму у випадку, якщо немає можливості ввести код кожного разу, коли це меню відкривається. В інших ситуаціях краще зробити вибір на користь спеціального коду, оскільки програма може дати надмірне навантаження на пристрій і уповільнити свою роботу.

Програма підходить для більшості пристроїв з ОС Android. Однак замість стандартного інженерного меню користувач отримає доступ до додаткових налаштувань та кодів, щоб вже встановлені програми. Це може бути хорошою альтернативою інженерному режиму, оскільки шанс на шкоду шкоди значно нижче. Програма також може бути встановлена ​​на пристроях, для яких стандартні коди відкриття інженерного меню не підходять.

Працюючи з будь.Яким із цих програм, ви повинні бути максимально уважними, оскільки недбалі дії можуть завдати шкоди пристрою і перетворити його на «цеглу». Перед встановленням програми, не вказаною у списку, прочитайте коментарі до нього, щоб уникнути можливих проблем.

Функції інженерного меню

Меню служби майже не обмежує користувача в можливостях. З цієї причини використовуйте функціональність без відповідних знань і, керуючись принципом “Я йду заради інтересу, щоб побачити, що приховано”, не варто. Випадкові дії, а також навмисні експерименти з налаштуванням можна згоду, тому ми переходимо до передового меню Android лише у разі необхідності та змінюємо параметри лише тоді, коли точно у ваших діях.

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Inteeis включає шість вкладок, що супроводжують набір конкретних функцій:

 • Телефона. Наприклад, будуть налаштування мобільної мережі, наприклад, ви можете вибрати діапазон частот для модуля GSM, вимкнути передачу даних у фоновому режимі, налаштувати підключення до мобільного Інтернету та t. D.
 • Зв’язок. Розділ “З’єднання” передбачає налаштування та випробування модулів бездротової передачі (Wi-Fi, Bluetooth, FM).
 • Тестування обладнання. У категорії “Тест обладнання”. Це налаштування та тести компонентів мобільних пристроїв. Тут ви можете змінити параметри звуку динаміка, навушники, мікрофон, камери, сенсорний екран, операцію датчика, перевірити стан процесора та t. D.
 • Розташування. Можливості GPS, тестування навігаційної системи.
 • Журнал та налагодження. На вкладці “Журнал та відслон” ви можете знайти інформацію про акумулятор (рівень заряду, роботу, температуру, напругу), пам’ять смартфона, налаштування даних з журналів (журналів).
 • Інший. Конфігурації шрифту, варіанти кореневих прав.

Найпопулярніші налаштування

Налаштування в інженерному меню дуже багато, і тут ви можете змінити майже всі пресекти, призначені в програмній частині пристрою. Однак ми розглянемо найпопулярніші варіанти, які ви могли б поставити вас тут.

Як правило, виробник завжди встановлює оптимальні параметри пристрою. І якщо вам щось заплутує. Має бути об’єктивна причина. Наприклад, занадто тихий пресети стандартного об’єму можуть бути викликані поганою динамікою якості, а розширення діапазону посилення призведе до помітного зниження якості звуку. Однак всі зміни, зроблені вами, можна повернути до місця, і нічого не можна виправити.

See also  Як створити Apple Iyi без картки. Перевірте нову (без кредитної картки) itunes рахунок

Зміна діапазону гучності

Для початку варто сказати, що при виборі значення арматури гучності використовується жодне єдине значення, а пачка з чотирьох розділів, кожен з яких має власні підрозділи, до яких ваш пристрій адресує при відтворенні звуку.

Значення параметрів гучності:

 • “Нормальний режим”. Стандартний розділ параметрів, що використовуються за замовчуванням.
 • “Режим гарнітури”. Налаштування гучності на навушниках, підключених до пристрою, динаміків та іншої звукозапису.
 • “Режим гучномовця”. Налаштування режиму високої гучності. Він використовується, коли гучний зв’язок включений під час телефонної розмови, а також стандартного гравця та деяких додатків. Ось обсяг мелодії вхідного дзвінка та будильника.
 • “Режим HeadSeet_Loudspeaker”. Налаштування об’єму мелодії вхідного виклику, коли навушники, підключені до пристрою, динаміків та іншої звукової продукції. Всі інші налаштування режиму High-Volume, при підключенні звукового обладнання, буде взято з режиму режиму гучномовця. Іншими словами, єдиний випадок, коли основні динаміки включені до підключених навушників. Це звук тривоги та вхідного дзвінка, гучність якого налаштована в цьому розділі.

Значення налаштування гучності:

 • “SIP”. Встановлення обсягу нагадувань, сповіщення про застосування та інші спливаючі сигнали.
 • “MIC”. Налаштування гучності мікрофона.
 • Sph. Налаштування телефонного розмови. Один для кожної SIM-картки.
 • Sid. Це налаштування, яка відповідає за відтворення сигнального динаміка, отриманого з мікрофона. Краще не торкатися.
 • “Медіа”. Налаштування гучності всередині додатків. Також включає в себе обсяг музики та фільмів.
 • “Кільце”. Налаштування вхідного виклику та сигналу тривоги. Подаруйте лише в розділах “Гучномовний режим” та “Headset_Loudspeaker”.
 • “FMR”. Налаштування гучності радіо. Існує лише в розділі “Режим гарнітури”, якщо у телефоні є зовнішня антена.
 • “MATV”. Налаштування гучності ТВ. Існує лише в розділі “Режим гарнітури”, якщо у телефоні є зовнішня антена.

Це встановить максимально можливий об’єм для цього розділу

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Виберіть потрібне підрозділ та встановіть значення “Значення” для кожного з рівнів, а потім натисніть “SET”

Вимикаючи невикористану частоту GSM

Відповідно до міжнародних стандартів, дозволяється використовувати дві пари частот, які ваш телефон безперервно сканує пошук сигналу з найкращою якістю комунікації, до якої витрачається значна частина заряду акумулятора. Однак, на території країн СНД та ЄС, одна з пари не використовується, а відключення буде страждати лише за зменшення заряду акумулятора.

  Перейдіть до інженерного меню та перейдіть до розділу “Bandmode” на вкладці телефонії.

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Виберіть першу SIM-картку, якщо у вас є кілька з них

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Видаліть прапорці з розділів, зазначених у скріншоті

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Повторіть виконану з рештою SIM-карт, якщо будь-яка

Увімкнути / вимкнути режим пробудження

Любителі читають книги з таблетками, безумовно, знайома проблема, коли режим сну постійно включений, який постійно дратує. Однак автоматичний перехід до режиму сну можна вимкнути у всіх за допомогою інженерного меню.

  Перейдіть до інженерного меню та перейдіть до розділу “Без сну” на вкладці тестування обладнання.

Перевірка мультитації

Якщо ви помітили, що ваш телефон не розпізнає дотик більше одного або двох пальців, швидше за все, ваш Multitouch підтримує обмежену кількість дотику. Ви можете перевірити це в інженерному меню.

  Перейдіть до інженерного меню та перейдіть до розділу “TouchScreen” на вкладці тестування обладнання.

Калібрувальний акселерометр

У випадках, коли ви помічаєте, що акселерометр (рівень) вашого пристрою неправильно працює, ви можете калібрувати його в інженерному меню.

  Перейдіть до інженерного меню та перейдіть до розділу “Датчик” на вкладці тестування обладнання.

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Покладіть пристрій на горизонтальну площину і натисніть “Чи калібрування (20% толерантність)”

Якщо ви вводите меню, не працювали

Можливо, що ви намагаєтеся представити всі перераховані комбінації, і ви не потрапите в інженерне меню. Це відбувається на Android 6 та деяких інших досить свіжих версіях операційної. Очевидно, інженерне меню заблоковано, або який потрібно назвати певний конкретний код.

Виробники смартфонів на Android для тестування пристроїв запроваджують та використовують інженерне меню. Він містить всі види тестів та налаштувань апарату, недоступними для звичайних користувачів. Однак сьогодні, знаючи команду USSD або завантажуючи програму з PlayMarket, кожен може перейти до інженерного меню.

Можливості службового меню

Давайте зрозуміли, чому вам потрібне інженерне меню в смартфоні? Відповідь проста. Для дуже тонкої установки пристрою. Наприклад, збільшення обсягу на Android можливе лише через інженерне меню. Тут вам потрібно відвідати налаштування аудіо та грати з представленими параметрами. Тут можна вручну відрегулювати гучність звуку в різних режимах та на різних класах обсягу. Розглянемо приклад:

 • Ви виявляєте, що при максимальній гучності динамік вашого смартфона починає хрип;
 • Ми переходимо до інженерного меню за допомогою команди;
 • Ми проходимо в налаштуваннях аудіо та змінюємо гучність у вказаному режимі та в заданій градації;
 • Ми залишаємо інженерне меню та перевіряємо результати. Обсяг повинен зменшуватися.
See also  Який фокус на вибір для камери відеоспостереження. Інафокальний об'єм для камер спостереження

Це можливо лише точне регулювання через стандартне меню налаштування? Природно, нічого подібного тут не в мами.

Які інші функції в інженерному меню? Перевірка мережевих модулів, регулювання діапазону прийому, налаштування автомобіля, тестовий модем, конфігурація з’єднань з іншими пристроями, налаштування приймача, тестування камери, датчика, екрана, акумуляторів та інших модулів. У окремому прихованому меню створюються параметри геолокації. Тут ви можете перевірити продуктивність чіпа GPS, увімкнути / вимкнути A-GPS, перегляньте інші параметри. Також можна налаштувати шрифти, відтворювати налаштування USB та виконувати інші кроки.

Як знайти інженерне меню на Android

Запуск інженерного режиму здійснюється як за допомогою вбудованих інструментів смартфона, так і через спеціальні програми. Якщо ми говоримо про стороннє програмне забезпечення, було б достатньо встановити відповідну програму та відкрити його.

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Якщо розглядати системні інструменти для введення інженерного розділу, користувач повинен працювати згідно з наступними інструкціями:

Окремі слова заслуговують на запит USSD, без якого неможливо відкрити інженерну секцію. Це буде відрізнятися залежно від виробника вашого смартфона, і тому важливо проаналізувати всі доступні службові коди.

Коди доступу

Перш ніж розглянути існуючі коди доступу, потрібно зробити одне витончення. Є запити USSD, які працюють лише на певних смартфонах, і є універсальні коди, які дозволяють розпочати інженерне меню, незалежно від того, чи тримаєте пристрій у ваших руках. Нарешті, існують запити, призначені для запуску певних розділів інженерного меню.

Столові коди

Як ми вже говорили раніше, щоб викликати інженерне меню, вам потрібно буде ввести спеціальний запит USSD, який відповідає виробненню пристрою. Список поточних кодів наведено в таблиці нижче.

Виробник Кодекс
Samsung, LG, Xiaomi ###
Соні ###
Huawei, честь ###
Реал #
Fly, Philips, Alcatel ###
Смартфони на Mediatek ###

Зауважте, що наведені вище коди не завжди спрацьовуються. З випуском нових моделей виробник може замінити запит USSD, і тому рекомендується шукати всю відповідну інформацію на своєму веб-сайті. Це також має сенс перевірити універсальні коди.

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Універсальні службові коди

Поряд з запитами USSD працює виключно у поєднанні з конкретними пристроями, є універсальні кодекси:

Продуктивність цих сервісних кодів перевіряється на смартфонів різних брендів, включаючи ті, які були переглянуті у попередньому пункті. Тому, з високою ймовірністю, ви можете отримати доступ до інженерного меню без серйозних проблем. Якщо труднощі, як і раніше, не виключено, що на вашому пристрої просто немає інженерного меню. Крім того, не забудьте вказати поточну інформацію на веб-сайті виробника.

Таблиця найчастіших запитів

Управління в інженерному режимі здійснюється за допомогою кранів на екрані. У той же час ви можете швидко отримати доступ до потрібного розділу, обробляючи спеціальний запит.

Глава Запит
Перевірте датчик GPS ###
Інформація про Bluetooth ###
Інформація про оперативну пам’ять ###
Тест-екран ###
Тестовий датчик наближення ###
Звуковий тест ###

Звичайно, це не всі коди швидкого дзвінка потрібного розділу меню. На додаток до них, є ще кілька десятків запитів, які слід вказати на веб-сайті виробника смартфона.

Заява

Ви можете отримати доступ до інженерного режиму як використання службових кодів, які ми раніше сказали та використовуючи спеціальні програми. Нижче наведено найкращу програму, представлену в магазині Google Play Market.

Приховані налаштування

Додаток, ім’я якого може бути перекладено, як “приховані налаштування”. Звичайно, приховані параметри дозволяють ввести інженерне меню. Крім того, опція працює, навіть якщо за замовчуванням на вашому інженерному меню смартфон не представлений.

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Режим інженера MTK

Інша програма, яка дозволяє потрапити в приховане меню. Однак ця програма працює лише на пристроях, які базуються на процесорах Mediatek (кількість чіпсетів, геліо та щільності). На Qualcomm, Samsung, Huawei та UnisoC, Huawei та процесори UNISOC не почнеться.

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Ярлик майстер

Хороша програма, яка дозволяє швидко перейти до секретного меню і вийти з нього. Але це трохи відрізняється порівняно з іншими перегляданими програмами. Ярлик Master. Це вибір кодів обслуговування, щоб отримати доступ до інженерного розділу, а не окремого меню, який існує окремо від системних інструментів. Тому на смартфонах, де інженерне меню не працює, ярлик майстер не вирішить проблему.

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Як перейти до інженерного меню на Android

Ви можете потрапити до інженерного меню на будь-якому мобільному пристрої, що запускає операційну систему Android. Є кілька способів переходу до інженерного меню. Далі описує кожен метод, починаючи з найбільш класичного і простого.

Команди USSD

Стандартний параметр для входу в меню Android Engineering є використання системних секретних кодів.

See also  Як підключити флеш-накопичувач до Android. Micro USB флеш-накопичувачі

Під кодами меню Android, комбінації номерів та символів, які потрібно ввести у вікні номера, а потім натисніть на логотип дзвінка. Але не буде зроблено жодного дзвінка, і буде вхід до інженерного меню.

Секретні андроїдні коди для введення інженерного меню різні. Кожна марка смартфона або планшета має свої власні комбінації.

Список інжинірингових кодів кожного виробника:

 • Sony. ### ### ###;
 • Philips. ## ###;
 • Zte, motorola. ###;
 • Htc. ###, ###;
 • Samsung. ###, ###, ###;
 • Prestigio. ###;
 • Lg. 3845 #;
 • Huawei. ### ###;
 • Alcatel, fly, texet. ###;
 • Mediatek-чіпсет (більшість сучасних китайських гаджетів бренду). ###, ###;
 • Acer. ###;
 • Bq. ###;
 • Pixel (Google смартфони з стандартними командами USSD). ### #, ###.

Наведені вище комбінації чисел та символів використовуються саме для запуску меню Android, в якому ви можете зробити стільникову конфігурацію, калібрувати датчик, відрегулювати гучність та багато іншого.

На додаток до тестування параметрів смартфона в інженерному меню ви можете використовувати окремі команди USSD, які працюють над усіма моделями, що виконують операційну систему Android, незалежно від бренду.

У деяких випадках краще застосувати їх, якщо необхідний параметр знаходиться в окремих команд.

 • Mac-адреса бездротової мережі. ###;
 • Дані щодо використовуваної бездротової мережі (IP, маска підмережі, адреса хоста та т.D.). ###;
 • Gps-тестування на Android. ### ###;
 • Тип Bluetooth. ###;
 • Mac-адреса bluetuza. ###;
 • Перевірте Loopback. ###;
 • Дані на тахкрин. ###;
 • Тестування сенсорного екрану. ###;
 • Тестування датчика руху. ###;
 • Тестування дисплея. ###;
 • Тестування підсвічування та вібрації під час вхідного виклику. ###;
 • Перевірка дзвінка Мелодія. ###;
 • Тип оперативної пам’яті. ###.

Mtk інженерне меню

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Якщо налаштування інженерів не відкриті через команди USSD, ви можете використовувати спеціальні програми.

Один з найпопулярніших називається “MTK інженерний меню”, і, як видно з назвою, він призначений виключно для мобільних пристроїв з Mediatek-чіпсетом. Як час на таких пристроях, проблема найчастіше виникає з тим, як увімкнути інженерну мод.

Програмне забезпечення дуже зручне і повні інформаційних особливостей інженерного меню Android.

Це також легко (важить лише 25 КБ), не відбудеться в оперативній пам’яті під час складання, не має реклами і не вимагає непотрібних дозволів (тільки доступ до даних пристрою).

Деякі користувачі скидаються всі зміни параметрів у меню прихованого Android за допомогою цієї програми після вимкнення або перезавантаження пристрою.

Також на техніці Huawei програма не може працювати, оскільки дані перегляду та тестування заблоковані на рівні системи. У цьому випадку блокування можна видалити через права суперкористувача, і лише після цього використання програми.

Заява безкоштовна і розподілена через ринок відтворення.

Приховані налаштування

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Інша програма, яка працює не тільки на мобільних пристроях з чіпсетом Mediatek, але також на пристроях з іншими процесорами. Програма називається “прихованими налаштуваннями” та доступна на ігровому ринку безкоштовно.

Заява не вимагає кореневих прав і зроблено дуже чітко. Просто запустіть його і змініть будь-який параметр. Від того, що можна налаштувати тут, є всі функції меню, що відображаються через команду USSD.

Ярлик майстер

вхід, меню, android, engineering, аудіо, рівня

Застосування того ж назви працює з етикетками та прихованими функціями операційної системи. Це не така комфортна, як попередня програма, але можливості тут трохи більше.

Прямий доступ до інженерії в заявці не є, але є список команд, доступних спеціально для вашого пристрою. Зміна команди може автоматично вводити його в набір чисел і запустити.

Налаштування звуку через інженерне меню

Ярлик майстер завантажується безкоштовно з Play Market. Є платна версія, яка завантажує окремо.

Спеціальні коди Android

На додаток до самого інженерного меню, існують також різні секретні коди, які допомагають у створенні параметрів вашого телефону.

Можливості керування та зміною налаштувань. Безумовна перевага. Але не забуваймо, що не дивно, що вони приховані і призначені для тих, хто знає, що робить. Зрештою, ми не маємо доступу до параметрів законів фізики нашої Всесвіту? Хто знає, що призведе до того, що ми мали б можливість змінити силу води або води? Це тривожне, це не так? Обережно використовуйте силу.