Table of Contents

Встановлення SIM-карт у Samsung Galaxy смартфонів

Залежно від моделі пристрою SAMSUNG GALAXY, можлива одночасна установка однієї або двох SIM-карт або USIM-картки NANO. Якщо ви хочете, ви також можете замінити один SIM на карту MicroSD, що значно розширить пам’ять смартфона. Після встановлення слід активувати та налаштувати SIM-картки.

 • Вставте ключ для лотка SIM у роз’єм у дверях смартфона Galaxy і злегка поштовх.
 • Обережно отримуйте лоток для SIM з роз’єму.
 • Встановіть SIM-картку в потрібному слоті на лотку. Потрібно звертатися до контактів.
 • Натисніть SIM-картку, щоб виправити в слот.
 • Обережно встановіть лоток назад у роз’єм смартфона Samsung Galaxy. Переконайтеся, що лоток встановлений, доки він не зупиняється, оскільки розлад розташування може призвести до несправності мобільного пристрою та проникнення рідини та пилу в роз’єм.

Телефони з 2 вбудованими слотами для SIM-карт

Майже всі останні моделі мобільних телефонів мають функцію подвійної SIM-картки як стандарт.

Під складованою кришкою два слоти видно, в яких поставлені SIM-картки, і ми можемо безпечно використовувати обидва.

На даний момент багато пристроїв дозволяють використовувати обидва цифри одночасно без перемикання від одного до іншого.

Я покажу тут, як увімкнути другу SIM-картку на Samsung Android 6.0.1, тільки спочатку я рекомендую ознайомитись із цим запис. Інакше ви можете включити як з вами.

Тут мова йде про те, що на багатьох телефонах активно в будь-який час може бути лише одна з карток.

Потім, залежно від моделі телефону, яку ви використовуєте, вам може знадобитися переключатися між ними

У той же час, у старих телефонах, необхідно перезапустити його, якщо ви хочете включити другу SIM-картку. Новіше дозволяють вибрати з меню MAP і активувати його “на льоту”, без перезавантаження.

Причина два, чому Samsung зупинився побачити SIM-картку. Слот

Незважаючи на використання різних герметиків у слотах SIM-картки, це дуже сприйнятливі до різних типів забруднення.

Невелика крихта достатньо, щоб заблокувати з’єднання між SIM.Карткою та смартфоном. У цьому випадку варто звернутися до стисненого повітря, оскільки наявність вологи може негативно впливати.

Тому не рекомендується контактувати з цим елементом вологи, оскільки це може пошкодити сам телефон Samsung.

Тут багато залежить від самого слота, є відкриті “все видно”, і є такі люди, які не можуть дістатися без розправ.

Форматування картки пам’яті

Після форматування на ПК карти пам’яті можуть працювати неправильно під час встановлення на смартфоні Samsung Galaxy A51. Формат карт пам’яті лише за допомогою пристрою.

Відкрийте програму «Налаштування» та виберіть Службу пристрою → Пам’ять → Додатково → Карта пам’яті → Формат.

Перш ніж відформатувати карту пам’яті, рекомендується створити резервну копію всіх важливих даних, що зберігаються на ній. Гарантія виробника не застосовується до втрати даних, викликаних діями користувача.

Samsung Galaxy A51 покупці також цікавляться

Перевірте повністю. Верхній Wi-Fi Smart Cameras (Особливості Де купити, характеристики). Відкрити: Top 17 Smart Wi-Fi відеоспостереження Камери відеоспостереження. Основні переваги, де можна купити.

Як подвійна SIM-карта та які переваги використання його?

Переважна більшість телефонів Android мають слот для двох SIM-карт, що означає, що ваш телефон може активувати дві SIM-картки одночасно.

See also  Як зробити документи сканування на комп’ютері. Усуньте проблеми зі сканером або MFP

Де два слоти для SIM-карт на Samsung Galaxy A31?

Місце для двох SIM-карт вашого Samsung Galaxy A31 зазвичай в коробці для SIM-картки та SD-карти. Іноді другий слот для SIM-картки знаходиться в одному слоті, як SD-карта. Вам потрібно буде вибрати між SD-картою та другою SIM-карткою. Однак існує два різних слоти для SIM-картки та один для SD-карти. Про те, як вставити SIM-картку в Samsung Galaxy A31, прочитайте в нашій статті.

Які будуть переваги подвійної SIM-картки?

 • Розділення роботи та особистого життя: Ви можете мати дві різні номери на вашому Samsung Galaxy A31, один для роботи, а другий для вашої конфіденційності. Це вимкне SIM-картку з роботи, а ваша персональна SIM-карта залишатиметься активною в найкоротші терміни.
 • Збільшіть покриття мережі: шляхом придбання двох SIM-карт з різних операторів, ви раптом отримуєте найкраще покриття мережі незалежно від вашого місцезнаходження.
 • Залишайтеся за кордоном: коли ви прибуваєте в іншу країну, ви можете взяти локальну SIM-картку, щоб не платити дорогу плату за роумінг даних. Все це дозволяє підтримувати дві SIM-картки, і, наприклад, отримувати текстові повідомлення або навіть важливі дзвінки.

Що насправді означає подвійну SIM-картку?

Насправді, подвійна SIM-карта не завжди означає, що ви можете використовувати дві SIM-картки одночасно. Телефони активуються першими, тоді другий, деякі телефони пропонують можливість здійснювати дзвінок, але інша SIM-карта вимикається. Краще, щоб одночасно активувати як SIM-картки, і зможете отримувати телефонні дзвінки до однієї та іншої без дезактивації. Найкращий подвійний подвійний дзвінок або подвійна симарна.

увімкніть, карта, samsung, galaxy, чому

Як подвійна SIM-карта та які переваги використання його?

Переважна більшість мобільних телефонів Android має слот для двох SIM-карт, що означає, що ваш телефон зможе активувати дві SIM-картки одночасно.

Де два слоти для SIM-карт на Samsung Galaxy A51?

Слот для двох SIM-карт вашого Samsung Galaxy A51 зазвичай розташований на рівні SIM-картки та SD-карти. Іноді другий слот для SIM-картки знаходиться в одному слоті, як SD-карта. Вам потрібно буде вибрати між SD-картою та другою SIM-карткою. Однак існує 2 різних слотів для SIM-картки та один для SD-карти в мобільних телефонах. Якщо ви хочете знати, як вставити SIM-картку у Samsung Galaxy A51, перейдіть до нашої статті.

Які переваги подвійної SIM-картки?

 • Розділення роботи та особистого життя: на вашій Samsung Galaxy A51 може бути два різних числа: один для роботи, а інший. Для особистого життя. Це дозволить вам вимкнути SIM-картку з роботи, а ваша персональна SIM-карта залишається активною у годинах.
 • Збільшіть покриття мережі: прийом двох SIM-карт з різних операторів, ви повинні мати кращий покриття мережі незалежно від вашого місцезнаходження.
 • Подорож за кордон: Після прибуття в іншу країну, це може статися, що ви використовуєте локальну SIM-картку, щоб не платити дорогий заряд для роумінгу даних. Це хороший спосіб підтримувати дві SIM-картки активні та, наприклад, для отримання текстових повідомлень або навіть важливих дзвінків.

Що насправді означає подвійну SIM-картку?

Фактично, наявність двох SIM-карт не завжди означає, що ви матимете можливість працювати з двома SIM-картками одночасно. Деякі телефони активують один, а потім другий, деякі телефони можуть дозволити зателефонувати, але вимкнути іншу SIM-картку. Краще, щоб одночасно активувати як SIM-картки, і зможете отримувати дзвінки до однієї та іншої без дезактивації. Найкращий подвійний подвійний дзвінок або подвійна симарна.

увімкніть, карта, samsung, galaxy, чому

Як встановити два SIMS на Android?

Вставте обидва Sims у свій мобільний пристрій, а потім перейдіть до розділу “Мережа та Інтернет”. “SIM-картки” (або “SIM-картки та мобільні мережі”, назва може відрізнятися). У цьому розділі відображатимуться дві SIM-картки, кожен з вас може встановити власне ім’я: ім’я власника, тип карти, оператор тощо. D.

 • Потрібно вставити другу SIM-картку в телефон,
 • Потім у налаштуваннях відкрийте менеджер SIM-картки ,
 • Натисніть на ім’я другого SIM ,
 • А потім двигун з позиції “вимкнення” перекласти до “включеного” держави

Встановлення SIM.Карт у смартфоні Samsung Galaxy A50

Ви можете встановити дві карти SIM або USIM, щоб використовувати два номери телефонів або постачальника послуг на одному пристрої. У деяких місцях, швидкість передачі даних може бути нижчим, якщо в пристрої встановлено дві SIM-картки.

See also  Як перевірити батарею на Android. Як відродити акумулятор з заморожуванням?

Використовуйте лише формат Nano-Sim.

Не втрачайте і не дозволяйте іншим використовувати вашу SIM-картку або USIM-картку. Samsung не несе відповідальності за пошкодження або незручності, викликані втратою або крутним моментом.

увімкніть, карта, samsung, galaxy, чому

Вставте штифт, щоб витягнути в отвір, щоб розширити його. Переконайтеся, що шпилька видалення знаходиться перпендикулярно до отвору. В іншому випадку ви можете пошкодити пристрій.2. Обережно витягніть слот від відповідного роз’єму.3. Помістіть SIM-картку або USIM карти в лотку з золотими контактами.4. Обережно натисніть SIM-картку або USIM-картку, щоб заблокувати його в гнізді. Якщо SIM SIM карта не належним чином зафіксована, вона може випасти з слота.5. Вставте слот назад у відповідне гніздо. Якщо в пристрій вставлений мокрий слот, він може пошкодити пристрій. Переконайтесь, що сухий слот. Повністю вставте гніздо в роз’єм, щоб уникнути потрапляння рідини в пристрій.

Активація SIM або USIM.Картки

Відкрийте програму «Налаштування» та виберіть «З’єднання» → Диспетчер SIM.Картки. Виберіть SIM.Адресу або USIM.Карту та натисніть перемикач, щоб активувати його.

Налаштування SIM.Карт та USIM

Відкрийте програму Setup, виберіть Підключення → Диспетчер SIM.Картки, а потім виберіть SIM або USIM CARD, щоб отримати доступ до наступних параметрів: Значок: Зміна піктограми SIM або USIM Card. Ім’я: Зміна імені SIM.Дисплея або картки USIM. Мережевий режим: Вибір типу мережі для використання SIM або USIM.Картки.

Встановлення кращої SIM.Адреси або USIM.Картки

У випадку, коли активовано дві карти, ви можете призначити голосові дзвінки, повідомлення та службу даних до конкретних карток.

Відкрийте програму налаштування, виберіть З’єднання → Диспетчер SIM-картки, а потім вкажіть бажані функції картки у меню Priority SIM-карти.

Усунення несправностей

Коли ви вмикаєте пристрій або під час його використання, з’являється вхід одного з наступних кодів: Пароль: Якщо функція блокування увімкнена, потрібно ввести пароль пристрою. Pin-код: Коли ви ввімкніть пристрій або коли ввімкнено PIN-код, ви повинні ввести PIN-код, що постачається з SIM-карткою або USIM-карткою. Ця функція може бути вимкнена у меню Lock Lock SIM-картки. Код PUK: Як правило, SIM-картка або USIM картка заблокована після декількох спроб ввести неправильний PIN-код. У цьому випадку введіть код PUK, наданий постачальником послуг. Код PIN2: Під час доступу до меню потрібен код PIN2, введіть код PIN2, який забезпечений SIM-карткою або USIM-карткою. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до свого постачальника послуг.

Дисплей пристрою відображає повідомлення з мережевими або службовими помилками в деяких місцях настільки слабкі, що використання мережевих функцій пристрою стає неможливим. Перейдіть до місця, де сигнал стабільний. Під час руху можуть з’явитися повідомлення про помилки. Використовувати деякі функції, необхідно активувати їх. Для отримання додаткової інформації зверніться до постачальника послуг.

Чому смартфон не бачить SIM-картку? Sim-картка не працює на телефоні Android / iPhone, що робити?

Пристрій не вмикається на пристрої, якщо акумулятор повністю розряджений. Перед включенням пристрою повністю заряджайте акумулятор.

Сенсорний екран повільно або неправильно реагує, щоб торкнутися, коли встановлюючи захисну плівку або додаткові аксесуари на сенсорному екрані, він може працювати неправильно. На сенсорному екрані можна неправильно працювати в наступних ситуаціях: ви покладаєте на рукавички, торкаєтеся екрана з брудними руками, гострими предметами або кінчиками пальців. Підвищена вологість та залякування рідини можуть спричинити неналежну операцію сенсорного екрана. Знову вимкніть та увімкніть пристрій, щоб виправити тимчасові недоліки. Переконайтеся, що на пристрої встановлено останню версію. Якщо сенсорний екран подряпаний або пошкоджений, зверніться до сервісного центру Samsung.

Пристрій “замерзає” або має критичну помилку. Спробуйте наведені нижче дії. Якщо проблема не виключена, зверніться до сервісного центру Samsung.

Перезапустіть пристрій, якщо пристрій “Freezes”, ви повинні закрити всі програми або вимкнути пристрій і знову увімкнути його.

Вимушено перезавантажити, якщо пристрій “замерзає” і не відповідає на дії, щоб перезапустити його одночасно натиснути та утримуйте бічну клавішу та клавішу гучності, щоб зменшити обсяг більше 7 секунд.

See also  Як видалити кнопки з екрана Samsung. Як приховати кнопки навігації на Android?

Пристрій захисту Якщо методи, викладені вище, не допомагають усунути проблему, скинути налаштування пристрою. Відкрийте програму налаштувань, виберіть Загальні налаштування → Скидання → Скидання даних → Скидання → Видалити всі. Перед тим, як скинути налаштування пристрою, рекомендується створити резервну копію всіх важливих даних, що зберігаються в пам’яті пристрою.

Неможливо виконати або прийняти дзвінок, переконайтеся, що використовується належна стільникова мережа. Перевірте, чи функція заборони виклику не ввімкнена для номера телефону. Перевірте, чи не ввімкнено дзвінок для вхідного номера телефону.

Розпорядкування не чують мене під час розмови, перевірте, чи відкриття вбудованого мікрофона не закриті жодними сторонніми предметами. Підніміть мікрофон до рота. Якщо ви використовуєте навушники, перевірте правильність їх з’єднання з пристроєм.

Чому смартфон не бачить SIM-картку? Sim-картка не працює на телефоні Android / iPhone, що робити?

Під час дзвінка, ECHO звучить звучить обсяг пристрою за допомогою клавіш гучності або перейдіть до іншого місця.

Мережевий сигнал або підключення до Інтернету часто зникає, або якість звуку стає низькою. Переконайтесь, що площа вбудованого антенного пристрою не закрита сторонніми людьми. У деяких місцях мережевий сигнал настільки слабкий, що використання мережевих функцій пристрою стає неможливим. Проблеми з підключенням можуть виникнути через постачальника послуг базової станції. Перейдіть до місця, де сигнал стабільний. Під час використання пристрою під час руху служба бездротової мережі може бути відключена через проблеми в мережі постачальників послуг.

Акумулятор не заряджається (при використанні затвердженого зарядного пристрою Samsung) переконайтеся, що зарядний пристрій підключений правильно. Зверніться до сервісного центру Samsung, щоб замінити акумулятор.

Акумулятор вивантажується швидше, ніж зазвичай ефективний заряд акумулятора пристрою може зменшуватися занадто низькою або високою температурою навколишнього середовища. Споживання батареї збільшується при використанні конкретних функцій або програм, таких як GPS, ігри або Інтернет. Акумулятор споживається, і його ефективна зарядка знизиться з часом.

Коли ви вмикаєте камеру, повідомлення про використання камери використовуються в пам’яті пристрою, повинні бути достатньо вільним простором, а акумулятор повинен бути повністю заряджений. Якщо з’являється повідомлення про помилку, коли ви вмикаєте камеру, виконайте такі дії: зарядіть акумулятор. Безкоштовне місце в пам’яті пристрою, копіюючи файли до комп’ютера або видалення їх. Перезавантажте пристрій. Якщо це не допоможе вам усунути проблему з додаванням камери, зверніться до сервісного центру Samsung.

Якість зображення нижче, ніж при попередній перегляді якості зображень можуть відрізнятися залежно від навколишніх умов та методів зйомки. Коли фотографія в темних місцях, вночі або в кімнаті, зображення може бути розмито або шум може з’явитися на ньому.

Коли ви намагаєтеся відкрити мультимедійний файл. Повідомлення про помилки з’являються, якщо ви отримуєте повідомлення про помилку або на своєму пристрої не відтворюйте мультимедійні файли, спробуйте наступні кроки: безкоштовно розташування в пам’яті пристрою, копіювання файлів на комп’ютер або видалення їх. Переконайтеся, що музичний файл не захищений DRM (Digital Management Management. Control Digital Access). Якщо файл захищений DRM, ви можете слухати, лише якщо у вас є відповідна ліцензія клавіш або відтворення. Переконайтеся, що формат файлів підтримуються пристроєм. Якщо такі формати файлів, такі як DivX або AC3, не підтримуються, встановіть спеціальну програму з підтримкою. Щоб перевірити форматів файлів, сумісних з вашим пристроєм, перейдіть на веб-сайт WWW.Samsung.Com. Пристрій може відтворювати всі фотографії та відео, зроблені з ним. Картинки та відеозаписи, зроблені за допомогою інших пристроїв, можуть не грати. Пристрій підтримує мультимедійні файли, затверджені постачальником послуг мережі або постачальником додаткових послуг. Якийсь вміст з Інтернету, наприклад, мелодії дзвінка, відеозапису або шпалери, можуть бути відтворені неправильно.