Що робити, якщо телефон показує зарядки, але не заряджання

Навантажувальне програмне забезпечення або всю ОС можна “заплутати” батарею смартфона. У цьому випадку рекомендується провести оновлення. Зазвичай це допомагає відновити правильну роботу пристрою. Якщо після прошивки телефон не стягує плату, варто “повернути” налаштування на фабрику.

Часто буває, що користувач бачить індикатор заряду, але насправді ніяких змін у автономії смартфона не відбувається. У цьому випадку ймовірність самої батареї велика. Особливо тривожним знаком буде здуття акумулятора, вигляд підтектів. Більшість моделей смартфонів забезпечують самостійну заміну акумулятора користувачем.

Коли індикація присутня, але заряд не робить, варто намагатися калібрувати. Для цього “встановити” пристрій знову заповніть акумулятор (утримуйте протягом декількох годин, у випадку). Проведіть такі цикли. Це можливо, що ситуація буде виправлена.

Які телефони підлягають проблемі

У сучасних моделях той самий роз’єм використовується для заряджання, а для інших функцій. Наприклад, для підключення телефону до комп’ютера або ноутбука через USB. Він спрощує використання гаджета для свого власника. Один дріт, один роз’єм для всього. Але в той же час він розміщує певне навантаження, а також робить функцію заряджання безпосередньо пов’язана з операційною системою.

Тому проблеми з процесом зарядки. Не рідкість. Всі моделі сучасних мобільних пристроїв підлягають цьому без винятку. Найбільш надійними є, безперечно, iPhone. Також рідше виникають проблеми з смартфонами Samsung Galaxy, Honor, HTC, Lenovo. Більше бюджету. Xiaomi, Meizu, ZTE. Зламати частіше. Однак все індивідуально і залежить від конкретної моделі, а також характеристик її експлуатації, від ретельного взаємозв’язку власника.

У разі неправильної обробки, при встановленні програмного забезпечення низької якості, з прошивкою “ліворуч”, проблеми можуть виникати з такими надійними телефонами, як Sony Xperia, Asus, LG, Huawei, Nokia. Загалом, ніхто не застрахований.

Основні причини та їх рішення

Причини, через які телефон не стягує зарядний пристрій, дещо, і вони показують себе по.Різному. Найчастіше проблема полягає в самій пам’яті. Якщо це несправно, то смартфон не відповість на мережеве з’єднання. Перевірте це просто: потрібно знайти сто відсотків зарядки відповідної моделі та спробувати підключити до нього мобільний телефон. Якщо процес йде, це означає, що настав час змінити пам’ять. Але є більш складні ситуації. Наприклад, коли телефон не вмикається або не вказує на те, що він заряджається, але насправді є зворотний.

Важливий! Причина, що телефон не заряджається, може бути в Неправильний розетка! Triate, але перед тим, як ви панікуєте, варто перевірити.

Телефон показує зарядку, але не заряджання

Багато власників смартфона зіткнулися з такою проблемою: при підключенні до сітки потужності, на дисплеї з’являється відповідний індикатор, а на дисплеї з’являється акумулятор, а фактично, рівень зарядки не збільшується або, гірше, звинувачення в протилежному напрямку. Тобто вона розряджається.

 • Не рідкий Зе. Сучасні мобільні пристрої не можуть бути стягнуті з невідомої зарядки, тобто вони бачать зв’язок, але електрика не допускається до себе, оскільки напруга подається вище або нижче рекомендованого. Iphone особливо відомий для цього.
 • Слабкий. Якщо для цієї моделі потрібна потужність заряджання, ніж акумулятор, або процес проходить через USB з комп’ютера, то пристрій буде стягуватися дуже довго, і якщо одночасно грає на смартфоні, перегляньте відео або сидіти в соціальному. Мережа, потім телефон просто швидше розрядів, ніж заряджання.
 • Fault Ze. Можливий кабель, адаптер або роз’єм пошкоджено. Це може бути схоже на нагляд або кабельний біг, а окислення контактів або невдачі в дошці на самому адаптері.
 • Несправність батареї. Акб пережив свою власну, і вона залишається лише заміною.
 • Невдача калібрування. Смартфон може не правильно бачити потенціал акумулятора, він повинен калібрувати його для цього. Розрядь і заряджати кілька разів.
 • Фони. Якщо ви не використовуєте смартфон під час заряджання, і він все ще не заряджається, то велика кількість запущених додатків у фоновому режимі обертаються в процесорі. Варто вимкнути Wi-Fi, мобільний Інтернет та GPS. Закрийте всі програми, перевірте телефон для вірусів з антивірусом.
See also  Як знайти телефон HTC на GPS. Сімейний локатор

Телефон не включається і не заряджається

Якщо мобільний апарат перестав увімкнути та обвинувачувати, це може бути свідченням серйозного розбиття, який можна діагностувати лише та ліквідувати в сервісному центрі.

 • Проблеми з пам’яттю. Можливо, смартфон не включається, тому що він повністю розряджений, і ZU став непридатним для використання. Ви можете перевірити це, підключивши пристрій до іншої відповідної зарядки.
 • Глибокий розряд. Якщо телефон вивантажується на 0 і не заряджається, то, можливо, акумулятор переходить у глибокий розряд, і контролер більше не пропускає струм, щоб відродити його, щоб натиснути акумулятор через універсальну заряду.
 • Відмова телефону або акумулятора. Якщо акумулятор знімний, то ви можете попросити когось від знайомих, щоб задати таку ж батарею, щоб встановити, у проблемі. У крайньому випадку телефон може бути включений з проводів безпосередньо.
 • Невдача прошивки. Це може статися з безуспішним оновленням програмного забезпечення, інфекції вірусом або глюком. Доведеться носити в SC.

Телефон заряджається, але не включається

Якщо після підключення до зарядного пристрою смартфон загориться індикатор, але він не вмикається, може статися наступне:

 • Не встиг поповнити. Якщо смартфон вивантажився дуже багато, то йому потрібно дати деякий час, щоб витримати при зарядженні від 5 до 30 хвилин. Після чого він повинен включати.
 • Прошивка. Вам потрібно тримати гарячі клавіші на вашому смартфоні, щоб скинути налаштування на заводу. (Ви можете побачити їх в Інтернеті, оскільки вони тримають свої власні моделі). Якщо це не допомогло, потім нести в SC.
 • Переохолодження. З довгостроковим висновком при мінус температура, пристрій не може бути вимкнений, а не включений. Негайно встановіть його для заряджання, краще зачекати, доки він не нагрівається до кімнатної температури, після чого вона вже підключена до мережі.
 • Проблеми з батареями. Якщо акумулятор прийшов у погану, він може показати, що заряд іде, але насправді ємність у ньому більше не залишається, а для запуску смартфона просто не вистачає потужності.

Телефон не заряджається в машині з легшого сигарет

Підключення мобільного пристрою до Lighter, ви повинні знати, що струм тут буде слабшим, ніж від електричної розетки, тому телефон буде стягуватися довше. Якщо в цей час використовується навігатор, або інші програми працюють, то телефон не стягуватиметься, і, можливо, він навіть буде вивантажений.

Іншою причиною є банальне забруднення сигарет легча розетка. Якщо так, то його слід очистити. Гніздо може бути несправний. Ви можете перевірити його, підключивши інший пристрій. Також можлива причина в “нестандартній” дроті.

Новий телефон або акумулятор не платять

Ця категорія включає всі телефони та батареї, які використовуються від 0 до шести місяців.

 • Заводський брак. Якщо ви купили новий акумулятор або телефон у магазині, і він не стягує заряд, то найімовірніша причина. Це заводський шлюб. Також дефект може бути пам’яттю. Вам не потрібно намагатися відремонтувати пристрій самостійно, краще повернутися в магазин і переодягатися на інший.

Проблема з кабелем

Проблема може бути пов’язана з дротом або роз’єм. Кожна річ має власний запас безпеки. І дроти. Теж. Зрештою, вони не просто зношуються. Часто вони розірвані або скручені.

See also  Як заплатити телефон замість картки. Як налаштувати мобільний телефон

Завжди, коли ти звивишся або крутиш USB.Кабель, термін його обслуговування стає меншим. Отже, вам потрібно добре подумати над тим, чи потрібно врятувати ці крихти місць у шафі, яка заряджається?

Під час зарядки ви ставите пристрій на край таблиці, потім дріт стискається навколо його поверхні. Це також скорочує терміни.

Зазвичай кабель може бути візуально оцінити, наскільки вони носять. Однак трапляється, що дроти, схожі на ганчірки, можуть добре працювати. І це може бути так, щоб весь кабель не міг надати зарядку мобільного телефону.

Зверніть увагу, що роз’єм може не працювати через те, що один із контактів. Дуже рідко, але це трапляється, коли іржа або волога з’являється на контактах. Може бути їх деформація. У деяких випадках дитина пригнічує або стискає контакти. Так, щоб це не відразу помітило.

Важливий! Коли ви повністю переконані, що проблема полягає в кабелі, то зрозумійте. Проблема полягає в дроті або роз’ємі, тому це буде неможливо. Однак це не так важливо, якщо ви знаєте, що все буде змінено і негайно.

Як перевірити стан акумулятора

Існують різні способи перевірити стан акумулятора.

Використовуйте програму акумулятора. Це відображає інформацію про стан батареї: напруга, температура та інші параметри.

телефон, показ, заряд, заряджання

Під час зарядки на піктограмі акумулятора ви можете побачити знак запитання. Він з’являється з великим зносом акумулятора, повідомляючи про необхідність заміни або у випадках, коли контакт вилки відходить.

Перезапустіть телефон

телефон, показ, заряд, заряджання

Немає зарядки, оскільки при підключенні сталася якась відмова. Якщо це одноразовий випадок, звичайне перезавантаження усуне його. Усі фонові процеси закінчуються, а разом з ними, що втручався у з’єднання.

Щоб швидко зателефонувати в меню управління живленням, натисніть та утримуйте кнопку живлення. Торкніться параметра “перезапуск”.

Якщо після перезавантаження зарядка заробила в звичайному режимі, то проблема була тимчасовою.

Визначте причину вини

Перш ніж приписати мобільний ремонт, з’ясуйте причину, чому телефон припинив зарядку. Перша перевірка сервісна розетка та носіння. Для цього достатньо включити перезарядку до іншого виходу. Якщо все в порядку, перевірте зарядний пристрій. Часто шнур водіння, і контакт порушується. Можна відзначити, якщо, втративши дріт, відновлюється зарядка, і при поверненні до попереднього стану вона вимикається. У цьому випадку необхідна заміна кабелю USB.

телефон, показ, заряд, заряджання

Перевірка заряджання

Щоб визначити стан адаптера живлення, вам потрібно підключити телефон до комп’ютера або використовувати іншу заряду. Якщо процес пішов, пора купувати новий зарядний пристрій. Зіпсований адаптер часто має холодну або занадто гарячу справу, тому телефон погано заряджений. Новий адаптер купити, якщо ви впевнені, що телефон перезаряджається з іншого зарядного пристрою.

Перевірте роз’єм заряджання

Іноді телефон має зарядний роз’єм. Ви можете переконатися в забрудненні, дивлячись у гніздо з збільшувальним склом з гарним освітленням. Накопичений пил викликає поганий контакт провідників, що порушує поточний прохід. Щоб очистити роз’єм, рекомендується використовувати спеціальні антистатичні інструменти (антистатична щітка, пінцети та т.П.). Операція повинна бути виконана, коли телефон вимикається, якщо знімний акумулятор рекомендується зняти його. Не рекомендується використовувати інструменти светр, т.До. Це може пошкодити роз’єм, за відсутності необхідних інструментів, ми рекомендуємо звернутися до сервісного центру для цих робіт.

Перевірка батареї

Якщо ви включили смартфон, а телефон відображається зарядка, але вона не стягує, це говорить про відключення акумулятора. У цьому випадку ремонт телефону може допомогти. Кожне джерело енергії має власний термін служби, і перевищує його, коли майстер смартфона вже забуває. Зазвичай стара батарея розбухає, товщина збільшується. Якщо він перевірено, результат покаже, що настав час замінити акумулятор. Вибір батареї повинен бути відповідальним, оскільки несумісність телефону можлива за допомогою неорадиційної батареї.

Чисті контакти

Буває, що при зміні акумулятора до нового мобільного телефону ще не стягує. Це відбувається зі старими телефонами, в яких контакти в точці з’єднання з акумулятором окислюються. Потрібно очистити контакти з алкоголем.

See also  Знайдіть телефон на обліковому записі Samsung.

Мобільний не включається

Ця ситуація можлива, коли телефон заряджається, але не вмикається. Підключивши смартфон із зарядкою, ви раптом виявите, що індикатор спалахує, а пристрій не відповідає на включення. Це може бути з наступних причин:

 • Недостатньо часу для перезарядки. Заряд акумулятора був сів, і вимагає довшого часу для заряджання акумулятора;
 • Якщо телефон використовується при глибокій температурі мінус, це значно зменшується, що є причиною його відключення (подібна ситуація і з перегріванням). Перш ніж увімкнути зарядку, утримуйте пристрій на деякий час при кімнатній температурі;
 • Акумулятор став непридатним і вимагає заміни;
 • Не оригінальна / несправна зарядка або кабель. Індикатор заряду реагує, але насправді акумулятор не заряджає. Причина полягає у слабкій силі зарядного пристрою, чого недостатньо для повного заряду або несправності кабелю. Рекомендується використовувати оригінальні або сертифіковані зарядні пристрої та кабелі.
 • Підзарядка робочих програм. Увімкнено Wi-Fi є причиною пристрою. Вам потрібно вимкнути бездротове з’єднання, GPS, мобільний Інтернет, запуск програм. Рекомендується сканувати смартфон для антивірусних вірусів, завантажених з офіційного сайту, оскільки неліцензована програма може сприйматися як вірус. Вірусна програма може з’їсти телефонні ресурси таким чином, щоб при включенні заряджання, індикатор буде працювати, і перезаряджання не буде.

Іноді користувачі включають смартфон для перезарядки, і в цей час слухайте музику або дивитися відео. У таких випадках потужність заряду може бути недостатньою для зарядки пристрою, а рівень заряду акумулятора може не збільшуватися, але залишатись на одному рівні або навіть зменшенню.

Які телефони підлягають проблемі

У всіх сучасних смартфонах силовий роз’єм поєднується з спілкуванням. З одного боку, це зручно і зменшує кількість дротів до одного. Але з іншого. Це призвело до ускладнення програмного забезпечення та апаратного забезпечення. В результаті виникають різні проблеми з стягненням.

Негайно варто зазначити, що абсолютно всі сучасні гаджети підлягають призначеній проблемі, ніхто не застрахований. Однак, найчастіше відзначається у більшості бюджетних брендів. Порівняйте китайську Зе, Межу, Сяомі. Тут проблема може бути в низькій якості прошивки.

Однак інші. Честь, Леново, Нокія. Це може бути. Найбільш надійними вважаються, звичайно, iPhone, а також смартфони Samsung Galaxy, HTC, Huawei, LG, ASUS, Sony Xperia. Але їх власники не застраховані.

Телефон не заряджається, хоча це показує, що заряджається, що робити?

Інші рекомендації

Щоб продовжити гаджет, краще дотримуватися простих правил:

 • Застосувати оригінальні та високоякісні дроти.
 • Не використовуйте телефон під час заряджання. Так він може перегріватися, а також це призводить до розпушування роз’єму або перегину дроту.
 • Захистіть роз’єми з пилу та вологи.
 • Намагайтеся не залишити гаджет під впливом низьких або високих температур (це особливо стосується захищених пристроїв). Робоча температура батареї: від 3 до 45 градусів.
 • Не виділяйте акумулятор до 0. Оптимально заряджати його вже при зарядки 20%.
 • Краще не використовувати універсальний зарядний пристрій з невеликою потужністю.
 • Не заряджайте пристрій у вологих умовах і при високих температурах.
 • Не залишайте телефон на зарядку протягом тривалого часу (на 3-4 або більше годин).

Всі описані проблеми в статті допоможуть усунути несправність. Якщо вам не вдалося вирішити проблему, краще звернутися до сервісного центру. Експерти будуть діагностувати з спеціальним обладнанням, і, якщо можливо, усунути причину розбиття.