Дизайнери додатків. Огляд популярних послуг

“Якщо ви не в Інтернеті, ви не в бізнесі”. Білл Гейтс колись сказав і був безумовно правильним.У 2019 році ви повинні думати. Ви в бізнесі, якщо у вас немає мобільного додатка?

Аудиторія мобільного Інтернету постійно зростає. За даними глобальної служби статистики, рейтинг, частка мобільного трафіку в 2018 році становить понад 60%. Користувачі віддають перевагу смартфону все більше і більше. І це зрозуміло. Ви можете переглядати та шукати необхідну інформацію в будь.Який час і в будь.Якому місці, а мобільні додатки допомагають структурувати та організувати роботу складного сайту в зручних та інтуїтивних інтелектів.

Ваша заявка сьогодні є ознакою хорошого тонусу та можливість “захопити клієнта” протягом тривалого часу. Ваш сайт може знайти, відкрити, переглядати та закрити. За допомогою програми все набагато краще! Якщо заявка встановлена, це чудовий спосіб встановити спілкування з майбутнім клієнтом через поштову систему розсилки, чату та т.D.

Незважаючи на всі основні переваги, мобільна програма має один суттєвий мінус. Це вартість розвитку. Створення мобільного застосування. Це досить дорогий продукт у порівнянні з створенням сайтів. Незалежний розвиток застосування, на даний момент, все ще важкий процес. Але я намагався знайти інструменти, які створили б мобільне додаток для малого бізнесу, а для невеликих грошей. Онлайн і незалежно.

Ринок дизайнерів мобільного додатка не такий великий, як здається з першого погляду.

Готовність швидко допомогти у вашій рідній мові.

Кожен фактор огляду оцінюється в п’ятибальній шкалі. Кількість послідовності тестової служби не тлумачиться будь-яким способом. Остаточні показники, які ми підсумовуємо в кінці огляду.

Alstrapp

Alstrapp. Повна CMS для створення та управління додатком для Android та iOS. Немає платежів та передплатників та передплатників. Лише одноразову покупку ліцензії, яка дозволяє створювати необмежену (!) Кількість додатків без обмежень.

створ, програму, android, інструменти, реальність

З основних переваг варто відзначити:

 • Поштові повідомлення та сповіщення
 • Управління клієнтами (реєстрація облікового запису, особистий рахунок)
 • Редактор вмісту (можна додавати та редагувати будь-який вміст HTML без оновлення програми)
 • Чат з користувачами
 • Брендінг програми (власні значки та скачати екрани)
 • Лише безкоштовні шаблони для пристроїв Android та iOS
 • Керуйте всіма додатками в одному вікні
 • 100% відкритий вихідний код

Додаток, створений через Alstrapp, матиме чистий код і легко буде модеруватися в мобільних створах. Як правило, з цим пунктом у багатьох інтернет-конструкторах є проблеми.

Alstrapp має систему локалізації та підтримує російську мову.

До речі, російською мовою ви можете написати і в підтримку. Розробники наших співвітчизників.

Appsmakerteore

Appsmakerstore. Це онлайн-служба, яка дозволяє користувачам створювати та публікувати свої власні мобільні програми в декількох клацаннях в Інтернеті. Платформа AppSmakerstore створює мобільні програми, підтримуються HTML5, ITunes, Android Market, BlackBerry Marketplace, Windows Marketplace та без глибоких технологічних навичок. Це лише 1 заявка на 6 різних платформ. Appsmakerstore пропонується на 23 мовах, у тому числі російською та українською мовами.

See also  Підключення дзеркала заднього виду з монітором. Принцип роботи та функції

Особливість AppsMakerstore полягає в тому, що він пропонує вибрати з готових шаблонів для певних галузей (наприклад, юридичні послуги, нічні клуби, ресторани та кафе, торгівля, салони краси тощо.)

Ця послуга представлена ​​такими планами:

 • “Зробити себе”. 9.78 на місяць.
 • “Ми робимо програму для вас”. 249
 • “Реселер”. Особлива ціна, яка повинна бути визнана на сайті окремо.
 • Необмежена кількість змін змісту та оновлення програми.
 • Оновлення вмісту програми на iTunes та Google Play без необхідності повторно опублікувати.
 • Надіслати необмежені повідомлення користувачів.
 • Автоматично отримувати та використовувати всі оновлення систем.
 • Безпечний хостинг на наших серверах.

Justinmind

Мобільний дизайн та платформи прототипів для iPhone, Android-смартфонів та iPad. Підтримує роботу з віджетами.

Додаток Bauser на HTML5 для створення інтерактивних прототипів мобільних додатків під Android, iOS та Windows 8. Підтримує редагування шляхом перетягування, анімації та бібліотеки 1700 готових елементів Inteeis. Існує можливість експортувати конструкторські прототипи до різних типів документів та зображень.

Інструменти розробки додатків для iPhone:

Swiftic. Це дизайнер для розробки додатків для iPhone. Він має простий на навігаційний план, який дозволяє будь-кому створювати заявку. Він має багато функцій, які зробить привабливу заявку.

 • Створити свою власну програму програми та лояльності для будь-якого бізнесу;
 • Опублікувати заявку в магазинах хоста;
 • Заява гарантовано приносить реальні доходи;
 • Зв’яжіться з клієнтами, відправляючи їм привабливі сповіщення на них;
 • Збільшити лояльність своїх клієнтів;
 • Наша успішна команда тут, щоб допомогти вам на кожному етапі проекту;
 • Мотивація клієнтів залишаються на зв’язку, що дозволяє їм зателефонувати або надсилати відгуки.

Ітентор | Веб-сайт про це

Є багато історій, коли розробник створив свій мобільний додаток, завантажив його в Google Play або App Store і став мільйонером. Якщо ви не програміст, але у вас є ідеї. Ви можете спробувати самостійно створити мобільну програму за допомогою онлайн-послуг. Ви можете вибрати універсальну службу або дизайнер, заточити для створення додатків певного типу. Знання програмування при роботі в таких послугах не потрібно. Але все-таки вам доведеться платити. Як правило, використання менш високоякісних онлайн-послуг становить від 5 до 50 Y. Itmentor зробив вибір 13 онлайн-послуг, щоб створити мобільну програму.

створ, програму, android, інструменти, реальність

Appsgeyser пропонує своїм користувачам безкоштовно створювати мобільні програми для Android на основі будь-якого існуючого вмісту. Для того, щоб отримати готову програму, користувач достатньо, щоб вказати посилання на сайт, вставте код HTML або завантажте документ. Отримана заявка може бути розміщена на Android Market і навіть заробляти на ньому, продаючи його або розміщує рекламу в додатках.

Служба створення різних додатків для платформ IOS та Android. Можна створювати безкоштовні програми. Створення програми безкоштовно, а за 5 років.Е. Місяць можна вимкнути, щоб відобразити сторонні рекламу у створеній програмі.

Appsmakerstore. Це онлайн-служба, яка дозволяє користувачам створювати та публікувати свої власні мобільні програми за кілька кліків в Інтернеті без глибоких технологічних навичок. Appsmakerstore пропонується на 23 мовах, включаючи російську мову. Вартість використання з 10 на місяць.

See also  Як відкрити Instagram безпосередньо на комп'ютері. Прямий в Instagram не відкривається

Дизайнер мобільних пристроїв для Android та iOS. Клієнти можуть створювати власні каталоги, флаєри, брошури, звіти, резюме тощо. І надайте їм SAAS-рішення. Є англійські та російські версії. Вартість використання з 35 на місяць.

Viziapps. Дизайнер додатків для компаній. Однією з основних функцій є підтримка багатьох різних джерел даних (включаючи Google, Salesforce, QuickBase або SQL бази даних), які зазвичай використовуються в компаніях. На виході ви отримуєте рідкі додатки для веб, Android або iOS. Вартість використання 33 на місяць.

Appsbuilder. Інструмент для саморозвитку мобільних додатків, які не вимагають навичок програмування. Італійська компанія оголосила про останню версію дизайнера, перекладеного на 5 мов. Вартість використання з 60 на місяць.

Платформа додатків на базі HTML5 Appmakr. Основна функціональність пропонується безкоштовно, для додаткових функцій та налаштування вже потрібно платити. Вартість використання з 6500 на місяць.

Buildfire. Онлайн-служба, щоб створити свої власні програми для iPhone, Android, Windows Phone. Особливістю цієї онлайн-служби полягає в тому, що створення додатків є абсолютно безкоштовним, дошка приймається, коли заявка публікується в каталогах та становить 49 місяців.

Бізнесазм. Це просте та доступне рішення для підприємств для створення та управлінських програм для iPhone, iPad, Android. Протягом 30 днів ви можете відмовитися від використання дизайнера і витрачати кошти назад. Вартість використання з 39 на місяць.

Щоб створити свою заявку, користувачі можуть вибирати елементи з різних шаблонів. Від навігаційних панелей та форм, до комерційних елементів, таких як дзвінки та SMS та вміст, як Google Maps. І випадаючі меню дозволяють вводити додаткові функції для кожного елемента програми. Основні сервісні функції доступні безкоштовно.

#Mobile, Іван Порошин, Arcore Screeform: як створити розширену реальність

Безкоштовна послуга для створення додатків. Ви можете створити програми Android та iOS з простим функціоналом.

За допомогою цієї послуги ви можете розробляти програми Android та iOS. Вартість використання з 16 на місяць.

Платний дизайнер створити універсальні програми. Ви можете оцінити свою функціональність за допомогою періоду тестування вільного доступу.

Створений у дизайнері програми можна опублікувати в Google Play та App Store, їх можна контролювати за допомогою рекламних або платних установок. Однак не варто переоцінити запропоновані послуги. Такі послуги більш підходять для створення заявки на інший тип бізнесу, щоб розширити цільову аудиторію та залучити клієнтів. За допомогою запропонованих послуг ви дійсно можете створювати робочі функціональні програми, але їх недолік залишається шаблоном, простотою дизайну та обмеженою функціональністю. Вирішити, що краще. Платити роботу розробників один або багато років, щоб заплатити власникам дизайнерів за застосування середньої функціональності?

See also  Як відключити таймер вимкнення комп'ютера. Від'єднання таймера

Відростання статті дозволено лише при визначенні активного посилання на веб-сайт ITMENTOR.По

Хочете перше, щоб отримати нові статті? Приєднуйтесь до спільноти Itmenor У контакті з і

Опубліковано: 02-12-2016 241037 Поділитися:

Android проти iOS

Сьогодні у нас є дуополія (з латинського “двох” і греків “продають”. Ситуація, при якій є лише два продавці певного продукту, провідну незалежну політику один від одного ред.). Два основних мобільних операцій. Android з Apple Google і iOS. За даними StatCounter Global Stats, за березень 2019 року їх частка на ринку становить 75,33% та 22,4%, відповідно:

створ, програму, android, інструменти, реальність

#Mobile, Іван Порошин, Arcore Screeform: як створити розширену реальність

Хоча дві собаки грижа за кістки, третій бігає з ним, ні? Не в цьому випадку. Ніколи, позиція решти гравців не було настільки плаче. Два відсотки ринку. Це все, що вони залишили, і, щоб заманити розробників до себе, не буде легким.

Що потрібно пам’ятати дизайнерами мобільного додатка. Незалежно від того, ви працюєте з Android або з iOS?

Новітні технології

Інтуїтивно зрозумілий конструктор застосування

Створіть власну заявку на iOS та Android. Без однієї лінії коду.

Безшовна синхронізація програми та сайту

Веб-сайт на Wix, панель керування та активність у застосуванні синхронізуються в режимі реального часу.

Автоматичні оновлення

Програма постійно оновлюється для роботи з останніми версіями IOS та Android.

Добродушний

32 / місяць. Тариф “Android Standard” 48 / month. Тариф “Android Full” 96 / Month. Тариф “IOS Premium” 200 / Month. Тариф “Випробний випробувальний термін 30 днів

Goodbarber. Це ще одна платформа розробки додатків, придатна для створення пристроїв Native (IOS / Android), HTML5, але фокус залишається на прогресивних веб-додатках (PWA). Французька компанія пропонує послуги для середніх та малих компаній, які потребують не тільки мобільного додатку, а й доступу до його вихідного коду. Багато приємних тем для розробки, розширених функцій, таких як: соціальні мережі, чат, геозони, налаштування, поштові сповіщення, багато плагінів. Крім того, декілька варіантів керування додатком, такі як функції CMS, функції Audio / Podcast, списки подій, профілювання користувачів, обмін файлами / коментар, інтеграція з мобільною комерцією та T. D.

Інтуїтивно зрозумілий Inteeis Simple UX Оновлення процесу розробки

Закритий вихідний код Немає інструментів для співпраці Немає функції веб-розробки