Як змінити шпалери на телефоні Android

Стандартна картина, встановлена ​​на екрані смартфона, може з часом і почати турбувати. Ви скажете, що ви можете періодично знаходити нові фотографії за допомогою спеціальних сайтів та мобільних додатків для цього. Але тільки хто це зробить, якщо час і недостатній? Цікавим способом на допомогу, розповідаючи про те, як зробити мінливі шпалери на телефоні Android. Якщо ви не розумієте, то спочатку вибране зображення буде замінено на інше зображення, і це може статися щонайменше кожні кілька годин. Став цікавим? Потім читайте далі!

І вся установка автоматичної зміни шпалер буде пов’язана з використанням спеціальних додатків, доступних на ігровому ринку. Що дивно, на багатьох смартфонах за замовчуванням опція, яка активує заміну фонового зображення після дня або після перезавантаження пристрою. Наприклад, режим “Carousel Wallpaper” був присутній на телефоні Xiaomi, але в результаті наступного оновлення розробники вирішили видалити його. Але нічого страшного, тому що ми можемо встановити програму Changer шпалер та застосувати конфігурацію інтересу:

  Відкрийте додаток, а потім натисніть на помаранчеве сповіщення, розташоване у верхній частині екрана. Нам потрібно встановити живі шпалери, щоб доступ до програми можна було змінити, змінивши зображення робочого столу. Звичайно, зробіть це, натиснувши на однойменний елемент.

Клацніть на сповіщення та встановіть живі шпалери

Завантажте шпалери, клацаючи на піктограму плюс

Додатково встановіть режим розміру та зображення

Тож це не добре, як нам вдалося налаштувати програму, яка відповідає за автоматичну зміну шпалер настільних. Крім того, якщо ви звертаєте увагу на головний розділ програми, ви можете ввімкнути заміну фонового зображення, коли екран розблоковано або двічі клацнувши на дисплеї. Загалом, є багато налаштувань, тому все зможе вписатися в їхні потреби!

Solo Locker. Це складна програма для блокування екрана для Android, що дозволяє вибирати з широких шпалерних шпалер, які були сегментованими за категоріями, такими як тварини, квіти, ландшафти, фестивалі тощо. D. Ця програма також має підтримку накладання, таких як консоль GameBoy або підводний човен, але здається, що вони вже не в магазині Play Store Store. Окрім вибору фону, ви також можете вибрати між шаблоном та параметрами PIN-коду, щоб застосувати блокування до екрана блокування. Цікавий пункт у налаштуваннях шаблону або PIN-коду полягає в тому, що ви можете вибрати зображення для кожного кола, надаючи екран блокування вашого пристрою Android більш індивідуальним видом.

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Окрім зміни шпалер, ви можете налаштувати кількість розмитості до опції та налаштувати час та дати або будь-який інший текст користувача. Крім того, ви можете додати прямі ярлики у програмах та перевірте сповіщення та погоду на окремому екрані, і навіть змінити колір значків на ярликів, наприклад, для програми камери. Єдине розчарування шафка полягає в тому, що ви побачите рекламу на екрані блокування, коли немає сповіщень для відображення. Якщо ви можете терміни з цим, Solo Locker забезпечить вам багато варіантів налаштувань. Це одне з найкращих додатків для заміни екрана блокування у цьому списку.

Щоденні шпалери від Bing

Пошукова система Bing не похвалитися відмінними результатами пошуку, але фонові фотографії є ​​просто відмінно. Ця програма допоможе використовувати ці зображення як шпалери для Android.

Це абсолютно свіже додаток від Google. У ньому ви знайдете постійно оновлену колекцію шпалер, розділене на кілька категорій. Існує функція автоматичного щоденного зсуву зображень. Зверніть увагу, що на деяких версіях Android можна змінити шпалери на екрані блокування за допомогою цієї програми.

Застосування для зміни стандартного блокування екрану Android

Щоб змінити стандартні налаштування на смартфоні та покращити захист, скористайтеся стороннім програмним забезпеченням: програми, завантажені через PlayMarket або Google Play. Це є:

Cm locker

Підходить для нових, так і для старих версій Android. Коли програма вперше активована, вам потрібно натиснути пункт “Захист”, щоб активувати його. Потім захист встановлюється. Pin-код або пароль, налаштовані інші функції, після чого програма перенесе користувача на головний екран. Є розділ “Теми” та вкладка “шпалери” на нижній панелі.

See also  Встановіть годинник на екрані блокування Samsung. Які причини скидання та часу?

Ви можете додати свої фотографії або завантажені зображення. Для цього перейдіть на сторінку, яку називають “я”. Там у вкладці “Моя” потрібно натиснути значок “” та додати фотографії з пам’яті телефону. Завантажуючи та вибираючи зображення, натисніть “Застосувати” у верхньому лівому куті екрана.

Зверніть увагу! Cm Locker незручний, оскільки через заміну системи захисту у користувача можуть виникнути труднощі з доступом до пристрою, але він добре керує замком.

Diy LOCKER (Solo Locker)

За допомогою цього додатка ви не можете встановити блокування шпалер живих шпалер на екрані, але ви можете використовувати зображення для встановлення пароля. Схоже, так: Щоб видалити замок, потрібно підключити фотографії в потрібній послідовності.

Плюс програми. Великий вибір шпалер, встановлених на екрані блокування Android.

Echo сповіщення Lockscreen

Програма хороша в розумному підході до сповіщень. Вона сортує їх у важливості та відображає замок. Сорти сповіщення за категорією. Наприклад:

Зверніть увагу! Використовуючи LECHENCENCENCENCENTECTECON, ви можете переформатувати сповіщення на нагадуванні, що система покаже у встановлений час. Ви можете переглядати сповіщення безпосередньо на екрані блокування.

Samsung Dynamic Wallpaper для Android 10. Asker

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Згруповані сповіщення в LECHO LOCKSCREEN відображаються чіткі та ненав’язливі

Програма підтримує розблокування замку, що рухається на екрані, графічні клавіші, живі шпалери.

Інші плюси. Короткі, зрозумілі Inteeis і стабільна робота.

Переходити

Програма від розробника GOMO Go Maximally адаптована, тому вона також підходить для старих, а також для передових телефонів. Виберіть багато тем та зображень.

Легко встановлюється, він стабільно працює, це виглядає красиво. Важливі сповіщення та повідомлення можна прочитати безпосередньо з екрана, не видаляючи замок. Для цього у програмі потрібно вказати, які програми дозволяються показувати сповіщення.

Програми додатків мають цікаві фішки. Наприклад, ви можете налаштувати розблокування пристрою, струшуючи або створювати візуальні ефекти, які відбудеться при розблокування.

Важливий! Щоб встановити цю програму, потрібно покласти спеціальний запуск на Android Go Launcher Ex по телефону.

Наступний Lockscreen

Це екран блокування, розроблений знаменитою Microsoft. Завдяки йому, ви можете налаштувати різні шпалери для різних місць: для дому, офісу, вулиць. Вибір зображень велика, а також завантажує фотографії, завантажені з Інтернету та фотографії з камери смартфона.

Синхронізується з календарем по телефону та відображає прогноз погоди, нагадування про важливі дати та зустрічі для екрана блокування. Програма також повідомляє листи, які надходять до пошти, пропущені дзвінки та повідомлення.

Ще однією зручною функцією є доступ до вибраних додатків, ліхтарів та мережевих з’єднань (Bluetooth, Wi-Fi) з екрана блокування.

Шалечик

Розробник додатків. Нарешті чистий. Інтенсивність проста, вона буде зрозумілою навіть для користувачів далеко від технології.

Програма дає вибір: використовуйте готові блокування шаблонів екранів або створити їх самостійно. Інструменти для редагування зображень та екранів тут багато, що дозволяє вам придумати шпалери майже без обмежень.

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Locker Master. Це велике поле для творчості

Зверніть увагу! Шпалери Master Computer можуть приєднатися до спільноти та обміну унікальним авторським правом шпалер.

Підтримує блокування PIN-коду, графічну клавішу та набір параметрів розблокування, включаючи незвичайний, наприклад, мане.

Використовуйте стандартні інструменти для зміни шпалер на екрані блокування або сторонніх додатків для Android. Випадку смаку та звичок. Ви можете обмежити зображення за замовчуванням або створити власну незвичайну тему. Сучасні програми відкривають чудові можливості, які не тільки зробить телефон більш красивим, але також забезпечують конфіденційність даних.

Як встановити GIFS на шпалери Android

Будь-яка Gif-картина може бути встановлена ​​як Samsung, Xiaomi, Huawei, шпалери для смартфонів, Huawei, честі. У цьому випадку зображення на задньому плані буде рухатися. Gif Android Desktop може бути встановлений завдяки підтримці функції живих шпалер у системі. Для цього виконайте такі дії:

 • Відкрийте налаштування робочого столу для довгого крана в порожній частині сторінки.
 • Виберіть меню “Шпалери”.
 • Перейти до “Каталог живих шпалер”.
 • Виберіть програму з живими шпалерами зі списку.
 • Налаштуйте заставку на свій розсуд і натисніть “Встановити”.

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Багато хто цікавиться, як покласти GIF на екран блокування Android, тому ви повинні знати, що це можливо лише з сторонніми комунальними підприємствами. Завантажте подібне, ви можете завантажити з офіційного магазину додатків Google Play.

Після встановлення будь-якої з наступних програм потрібно повернутися до архіву живих шпалер та вибрати завантажену програму зі списку. Також встановіть GIF-Wallpapers, може бути безпосередньо з програми програми, яка робить заставку з гіфи. Докладно в інструкціях нижче.

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Loopwall (живі шпалери)

Loopwall. Це сучасна програма для перетворення GIF-фотографії до робочого столу. Ви можете завантажити Luples за посиланням

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Редактор має свій дизайн дизайну та цілу базу з готовим GIF-фото на робочому столі. У виборі є тварини, природа, ландшафти, простір, їжа тощо. Інструкції з використання стінки петлі для Android-смартфона:

 • Відкрийте програму, в першому розділі виберіть фотокарту, яка вам подобається у галереї або натисніть “Мої GIFS”, щоб вибрати власний документ.
 • Позначте потрібну картину, яка повинна бути шпалери для смартфона.
 • Натисніть на плюс, виберіть “Редагувати”.
 • Тут необхідно налаштувати фотографію для співвідношення сторін телефону, обрізання, прискорення або уповільнення та уповільнення та виконання інших маніпуляцій для покращення GIF-файлів.
 • Підтвердьте зміни, зачекайте, коли встановлення вікон живих шпалер та натисніть “Встановити фоновий малюнок”.
 • Примітка. Де саме зображення має бути встановлено: тільки на головному екрані або екран блокування.
See also  Створіть програму для Android та iOS. Інструменти AR (розширена реальність):

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Шпалери

Програма GIFLIVE. Простий інструмент для перетворення зображень GIF у настільних зображень та блоку. Він доступний безкоштовно та для більшості пристроїв навіть із застарілою системою. Не потребує спеціальних налаштувань або кореня. Посилання на завантаження з Google Play:

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Про те, як поставити GIF на шпалери Android через Hyphary, він далі описаний:

 • Відкрийте програму та натисніть на квадрат із написом “gif” вгорі праворуч.
 • Виберіть GIF-файл.
 • Зміна розміру файлу за допомогою Swipes, щоб він ідеально лежав на фоновому екранах та натисніть на галочку.
 • Підтвердьте встановлення живих шпалер.

Під час переробки GIF у LiveWallpaper, такі як перекриття декількох файлів, обертання структури становить 90 градусів в одну з сторін, збільшення швидкості роботи або, навпаки, її зменшення та зміни кольорового акценту матеріалу.

Зверніть увагу! Усі дії для зміни GIF виконуються перед використанням фотографій. Після того, як неможливо щось змінити, вам доведеться перевстановити кожну операцію.

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Як встановити GIF на екрані блокування Android? Достатньо при встановленні живих шпалер, виберіть пункт “Головний екран та блокування”. Тоді GIF буде застосовувати до всіх фонових елементів негайно. Далі, коли змінюючи шпалери до інших, ви можете завантажити їх лише на робочому столі, а також на екрані блокування, залиште колишню заставку.

Animgif Live Wallpaper 2 Pro

Angif. Це платна утиліта для детального редагування відео Gif і відшкодування у відео. Є тільки англійська. Ви можете придбати на наступній гіперпосилання:

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Зверніть увагу! Animgif Live Wallpaper 2 Pro підтримується навіть застарілими пристроями, починаючи з Android 2.2 і з баран від 250 Мб.

Як покласти GIF на екран блокування в Android через Anelive? Є багато налаштувань, тому вам потрібно мати деталі з кожним. Ось як встановити GIF на головному екрані та на екрані блокування Android:

 • Відкриті анімгіфи в прямому ефірі. Тут з’явиться каталог шпалер, де слід вибрати “animgif LWP 2 Pro”.
 • Тепер вам потрібно відкрити контекстне меню в кут і натисніть “Налаштування”.
 • У першому меню виберіть “Встановіть зображення GIF” та виділіть необхідне зображення.
 • Поверніться назад крок назад і виділіть “Встановіть фоновий шаблон”.

Після цих дій вибране зображення відображатиметься на тлі вікна робочого столу. Але його потрібно налаштувати для нормальної роботи. Для цього потрібно відкрити анімгіф. Ось відразу кілька цікавих налаштувань:

 • “Shuffle” дозволяє рандомізувати кілька вибраних зображень (з’являється випадковим чином).
 • “Швидкість обміну зображення” допоможе змінити швидкість зсуву.
 • “Кейс кадру” буде завданням кешування (вимагає більше пам’яті, але зберігає заряд та потужність).
 • “Нульова затримка вирішення” встановить повільну затримку між кількома документами GIF.
 • “Мультиплікатор GIF Framerate”. Це зміна швидкості відтворення відео.
 • «Набір фонових кольорів» змінює фону позаду.
 • Підпункт “Налаштування відображення” повністю спеціалізується на розміщенні зображень GIF та їх джерела (стиснення для енергозбереження).

Ось як легко зробити фоновий малюнок на пристрої більш цікавим і рухається. Завантажене GIF легко перейти на шпалери, достатньо заплатити за кілька хвилин часу.

Автоматичний екран блокування екрана з використанням вбудованих опцій

Деякі виробники Android також пропонують вбудовані варіанти автоматичного зміщення екрана блокування. Сьогодні ми поговоримо про те, як це зробити на пристроях Samsung та Xiaomi. Процес буде приблизно однаковий на інших телефонах Android, хоча точні параметри можуть дещо відрізнятися залежно від марки вашого смартфона.

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

екрані, блокування, android, автоматичний, екран, samsung

Для смартфона Lenovo

Як показує статистичні дані, смартфони цього бренду популярні з широким колом покупців. Це пояснюється великою кількістю моделей, серед яких є ультра-бюджетні пристрої або флагмани, що пропонують великий набір функцій.

Щоб змінити фонову картину блокування на смартфонах Lenovo, потрібні наступні дії:

Samsung Dynamic Wallpapers Android 10. Дзвеніти

 • Перейти до галереї.
 • Виберіть потрібну картину або фотографію.
 • Натисніть на контекстне меню дзвінка. Він виконаний у вигляді піктограми трьох балів у верхньому правому куті.
 • Виберіть елемент “Використовувати”.

Ось це, ви можете спробувати покласти телефон у сплячий режим, і коли активується на екрані блокування, нова картина буде.

See also  Комп'ютер починається на моніторі, немає сигналу. Відсутність несправності

Спеціальні утиліти

Якщо користувач зацікавлений у передових можливостях використання зображення блокування, то необхідно встановити одну з багатьох безкоштовних додатків для роботи з дисплеєм. Ви можете завантажити такі програми в Standard Play Market Store (магазин Google).

На відміну від більшості утиліт, призначених для внесення змін до системних налаштувань, програмне забезпечення для роботи з дисплеєм не вимагає кореневого доступу (кореневі права). Крім того, немає необхідності перезапустити мобільний пристрій після того, як користувач змінив налаштування екрана блокування на Android.

Давайте зупинимось на найбільш поширених додатках і коротко покриваємо свої основні риси.

Зміна стандартного блокування екрана на Android

Будь-які зміни до стандартних параметрів Android виконуються за допомогою встановлення додаткових програм, які легко знайти в Google Play. Просто кілька кранів на екрані. І на смартфоні встановлено програму для зміни шпалер на Android.

Розробники таких програм не оберталися та параметри безпеки. Десятки додатків були доступні сьогодні в офіційному магазині, який зумів встановити себе з найкращої сторони завдяки практичності та надійності. Уявіть собі найпопулярніші з цих утиліт.

Cm Locker Application

Cm Locker Utility може стати відмінною заміною стандарту замикання з Android як на нових, так і на старих пристроях.

За допомогою своєї допомоги легко налаштувати не тільки зручні параметри розблокування, але також збільшити практичність використання пристрою. Cm Locker дає змогу зробити етикетки ваших улюблених програм безпосередньо на екрані блокування, який помітно заощаджує час при роботі з смартфоном або планшетом.

Ця програма також передбачає встановлення шпалер на повному екрані без обрізання.

Diy Locker App

Інша надійна замикальна програма. Diy LACKER.

Особливістю цього програмного забезпечення є те, що фотографії, які користувач може вибрати самостійно, підходить для встановлення пароля. Після встановлення графічної клавіші, щоб розблокувати пристрій, ви повинні пов’язати потрібні фотографії до серійного ланцюга.

Незважаючи на те, що ця програма не дозволяє інтегрувати живі шпалери на екрані блокування, у своїх налаштуваннях доступні різноманітні яскраві зображення в HD-роздільній здатності.

Lecho notification lockscreen утиліта

Відмінна заміна стандартного блокатора буде програма з поля персоналізації, розробленої подвійними Labs, Inc. Запакування Echo Notification Lockscreen дозволяє встановлювати живі шпалери на екрані блокування. Сьогодні він встановлюється на мільйони пристроїв.

Програмне забезпечення отримало популярність завдяки бездоганній стабільній роботі та стриманому Inteeis. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете встановити будь-які теми для екрана блокування та використовувати функцію, надану розробниками.

Крім того, ця програма дозволяє заблокувати сповіщення від програм, які не видаляються з будь-яких інших причин.

Go LUCKER

Gomo GO. Відомий розробник програмного забезпечення для операційної системи Android. Команда спеціалістів вдалося надати користувачам багатофункціональні пристрої велику кількість програмного забезпечення, яка дозволяє максимально оптимізувати систему. Заявка Go Locker. Чудовий приклад.

Використовуючи програму, ви можете встановити зручний екран блокування, що характеризується підвищеною надійністю та привабливим виглядом. Слід зазначити, що програма була адаптована для роботи більше 8 тисяч пристроїв. Тому налийте та встановіть утиліту, яка буде випущена навіть на старому пристрої.

Також розробники піклувалися, що ви не повинні розблокувати пристрій для читання важливих повідомлень. Всі вони можуть відображатися безпосередньо на екрані блокування. Для реалізації цього варіанту вам потрібно буде дати відповідний дозвіл та вибрати програми, чиї сповіщення будуть зроблені на екрані блокування.

Наступний Lockscreen для швидкого розблокування

Наступний програмний продукт LockScreen може бути замінений стандартним блокатором.

Заява створена Microsoft, яка постійно піклується про безпеку та комфорт користувачів. Основними можливостями корисності слід віднести до можливості блокування віджетів найпопулярніших додатків, попередньо встановлених на планшеті або смартфоні.

За допомогою наступного Lockscreen на екрані блокування погода може з’явитися, графічний модуль музичного плеєра та багато іншого.

Крім того, програма дозволяє вам встановити будь-які зображення на екран блокування до галереї користувача.

Зручний журнал майстер утиліти

Окремі уваги заслуговує на магістерську програму шафки з нарешті чисті.

Inteeis програми дозволять недосвідченому користувачеві адаптувати екран блокування для будь-яких потреб. Окрім встановлення різних шпалер, ви можете вибрати відповідний стиль дисплея годинника, різні методи розумного розблокування пристрою, а також використовувати редактор.

За допомогою однієї безкоштовної утиліти шафки кожен користувач може легко створити власний ідеальний екран блокування.