Що робити, якщо galaxy a50 просто вібрує, але не включається | Ніяких проблем з їжею після випадкового падіння

Деякі моделі Galaxy A50 звертаються до нас, щоб вирішити одну загальну проблему зі смартфонами: харчові проблеми. Ця публікація. Це наш спосіб вирішити цю проблему. Ми також включаємо один типовий опис проблеми, щоб дати вам уявлення про те, що відбувається. Якщо ваш Galaxy A50 вібрує, але не вмикається, обов’язково дотримуйтесь наступних кроків усунення несправностей.

Перш ніж ми продовжимо, ми хочемо нагадати вам, що якщо ви шукаєте вирішення власної проблеми #Android, ви можете зв’язатися з нами за допомогою посилання, розташованого внизу цієї сторінки. Описуючи вашу проблему, будьте максимально деталізовані, щоб ми могли легко знайти відповідне рішення. Якщо ви можете, увімкніть точні повідомлення про помилки, які ви отримаєте, щоб дати нам вигляд, з чого почати. Якщо ви вже пробували кілька кроків, щоб усунути неполадки, перш ніж писати нам, обов’язково вкажіть їх, щоб ми могли пропустити їх у наших відповідях.

Проблема: У мене є новий Samsung Galaxy A50 отримав його в понеділок на цьому тижні, але тоді він впав, на моєму телефоні вже є захист від тріщин, а також захисну плівку для екрана, коли I5 впав, захисна плівка розбилася трохи тільки в кінець і коли я знімаю, тріщини з’являються не на екрані телефону, а всередині екрана, і мій телефон взагалі не включається взагалі. Я спробував весь процес завантаження та натискання кнопки, наприклад, утримуючи кнопку гучності та кнопку живлення, але він тільки вібрує, і не вмикається, я спробував його зарядити, але це не показує, що він стягується, Але коли я заряджаю його на моєму батареї PAVERBANK у моєму павербанку, виписаний. Проблема полягає у дефекті мого нового телефону, оскільки це нормальна крапля, і це відбувається правильно? Це все ще фіксується? Я не можу зв’язатися з Samsung зараз, як я зараз перебуваю за кордоном, і моя гарантія відноситься лише до моєї країни. Що мені тепер робити?

Чому б не ввімкнути і не заряджати Samsung Galaxy A5

Причини можуть бути декількома: виписаний на нульовий акумулятор, несправний зарядний пристрій, не вдалося підключити кабель / зарядку USB, несправний контролер живлення або контролер заряду.

Samsung Galaxy A5 та оригінальний зарядний пристрій

Що можна зробити вдома, якщо Samsung Galaxy не вмикається

Отже, переконавшись, що телефон не запізнився і не змочив, настав час розглянути інші версії. Вони не стільки. Без допомоги працівника сервісного центру вдома можна перевірити лише три.

  Можливо, смартфон повністю сів, і через несправну зарядку ви просто не зможете зарядити його. Тому спробуйте використовувати інший пристрій або підключіть телефон до комп’ютера за допомогою USB. Якщо Samsung увімкнено, проблема була в зарядному пристрої.
  Мало хто з користувачів думають про те, що роз’єм USB повинен бути періодично очищений від сміття. Справа в тому, що з часом у розетці заряджання збирають пил, катип, купу. Щоб видалити накопичений бруд, вам потрібно перевернути телефон з роз’ємом і дуже ретельно, щоб не пошкодити контакти, очистити його за допомогою звичайної зубочистки або пінцет. Після “процедури” покладіть телефон для зарядки. Якщо це не допоможе, перевірте останню версію.
  Щоб перевірити цю версію, рекомендується скинути параметри галактики на завод (жорсткий скидання). Але оскільки телефон не вмикається, зробіть це через звичайне меню (Налаштування → Облікові записи → Архівація та скидання → Скидання даних) не буде працювати. Є ще один спосіб. Потрібно перейти в режим відновлення (режим відновлення). Для цього виконайте інструкції:
 • Одночасно затискайте і тримайте три клавіші: “Головна” “Сила” “Обсяг ⇧”. Якщо ваша галактика відсутня кнопка “Домашня”, натисніть і утримуйте лише “живлення” “об’єм ⇧”.
 • Після появи на дисплеї з телефонною моделлю ви відпустите кнопку “живлення”, зберігаючи залишкові клавіші (приблизно 5-15 секунд), доки на екрані з’явиться меню для відновлення Android. Якщо меню не з’являється, знову повторіть попередні кроки, але тримаючи ключі трохи довше.
 • Щоб вибрати “Так” (на деяких пристроях “Так. Видалити всі дані користувача”), натисніть клавішу “Гучність”, а потім підтвердьте свій вибір, натиснувши кнопку “Power”.
 • Після того, як всі дані видаляються, буде відображено головне меню. Для того, щоб телефон перезавантажив, у ньому, використовуючи ключ “Power”, потрібно вибрати “Перезавантажте систему зараз”.
See also  Як відновити віддалені фотографії відео Samsung. Відновлення зображення через Cloud Samsung

Зверніть увагу!

Якщо ви скинули до заводських налаштувань Samsung Galaxy, але смартфон не увімкнено, вихідний зв’язок. Зверніться до своїх фахівців!

Видалити карту Samsung SD

Пошкоджена карта SD. Це ще одна причина, чому Samsung не включається або перетворюється на чорний екран. Вам потрібно лише видалити SD-карту та SIM-картку, а потім виконати програмне забезпечення Samsung Galaxy S10 / 9/8 ще раз, щоб перевірити, чи була проблема.

Скидання акумулятора Samsung

Якщо ви тільки що випустили телефон Samsung Galaxy, акумулятор не може бути на своєму місці. Ви можете скинути батарею Samsung, щоб виправити, що Samsung не включається. Звичайно, ви можете завантажити деяке програмне забезпечення, щоб дізнатись деталі про акумулятор або навіть замінити його новим.

Завантажте телефон Samsung у безпечному режимі

Якщо ви не можете завантажити телефон Samsung за допомогою вищезгаданих рішень, ви можете спробувати завантажити його в іншому режимі. У безпечному режимі ви можете тимчасово вимкнути всі третіх.Партійних додатків. Якщо Samsung не завантажується через програмне забезпечення, ви можете завантажити пристрій без проблем.

Натисніть і утримуйте кнопку живлення, щоб увімкнути Samsung. Коли на екрані з’являється логотип Samsung, відпустіть кнопку живлення.

Після відпуску кнопки живлення ви можете натиснути та утримувати клавішу гучності, доки телефон Samsung перезавантажиться.

Ви можете отримати доступ до безпечного режиму в нижньому лівому куті екрана. Відпустіть клавішу гучності, щоб зменшити, коли ви бачите безпечний режим.

Режим відновлення

“Режим відновлення”. Це виділений розділ завантаження. Головне завдання. Видалити дані користувача та файли, налаштування скидання, а також оновлення Android, коли немає можливості зробити це з завантаженої системи. Це ефективний та безпечний спосіб повернути ефективність смартфона Samsung. Залежно від моделі, комбінація кнопок для запису в режимі відновлення може відрізнятися:

Samsung T585 вібрує, але не включається

Стерти КЕШ РОЗДІЛ

Очищення розділу кешу телефону дозволяє видалити файли кеш-пам’яті, які можуть бути пошкоджені та зателефонуйте до телефону. Існує можливість, що пошкоджені кеш-файли можуть не дозволяти вашому телефону включити. Ці файли кешу є тимчасовими та будуть створені по телефону знову після видалення поточних файлів кешу. Щоб стерти розділ Kesh, необхідно ввести режим відновлення, натиснувши певну комбінацію ключів. Комбінація коливається від одного пристрою Android до іншого. Ось деякі приклади:

На Samsung телефон. Чорний екран, але він працює

Якщо ви знаходитесь на вашому Samsung A51, A50, A30 A30, A10, A40, A31, A7, J7, A5 чорний екран, але телефон працює, то це може бути гірше, якщо це не спрацювало.

Чому? Оскільки така поведінка вказує, для пошкодження апаратного забезпечення, наприклад, з’явилася матриця (підсвічування).

Іноді це саме те, що ви можете дізнатись, якщо ви блищаєте на чорному екрані з ліхтариком, і ви можете відрізнити щось у темряві.

Тільки це також виникає через незначну невдачу або неспроможність, додатки можуть зазнати невдачі та впливати на ефективність телефону та призвести до несправності системи, нещодавнє оновлення може пошкодити деякі системні файли та призвести до невідповідності.

На відміну від реальної проблеми, коли телефон повністю вимкнений і не відповідає, коли ви натискаєте кнопку живлення або підключіться до зарядного пристрою, чорний екран, який називається BSOD, може залишити телефон, а всі інші апаратні компоненти правильно працюють, крім екран або дисплеї.

Існує ще один відмінний спосіб усунення проблем у телефоні Android, навіть якщо він не вмикається. Я рекомендую пам’ятати. Тоді скажіть мені “дякую вам!”

Samsung T585 вібрує, але не включається

Одне з знаків, що дозволяють негайно з’ясувати, BSOD є чи ні, це коли телефон вимикається при отриманні повідомлень або дзвінків, або коли світлодіодний індикатор сповіщень можна спалахувати час від часу.

Якщо ви є однією з власників такої події на телефоні Samsung, і в даний час стикаються з аналогічною проблемою, простий скидання програмного забезпечення може не працювати, щоб вирішити проблему, але вона не варто нехтувати.

Я отримав сотні повідомлень від читачів, які володіють телефоном A51, A50, A70 A30, A10, A40, A50, A70 A30, A5, A10, A40, A31, A7, J7, A5 та однієї з найпоширеніших проблем, які вони звітують, коли Samsung телефон працює, але екран чорний.

See also  Як налаштувати відсоток заряджання на Samsung. Як активувати режим енергозбереження на Galaxy S10?

Деякі сказали, що телефон просто вимкнено, і більше не відповідає на натискання або утримання клавіш живлення.

Інші заявили, що така атака виникла після оновлення, але лише екран вимкнено, а пристрій все ще отримує повідомлення та дзвінки, або якщо є повідомлення про зелений індикатор.

Насправді це типовий симптом BSOD. Екран. Це чорний, індикатор сповіщувань увімкнено або час від часу спалахує, а телефон може дійсно отримувати повідомлення або дзвінки, але дисплей чорний.

Деякі читачі сказали, що вони вже були в стані паніки, особливо тих, хто тільки що отримав телефон.

Ця проблема може здатися складною, але насправді це дуже легко виправити, за умови, що чорний екран не викликаний фізичним пошкодженням або пошкодженням рідини.

Щоб виправити це, вам потрібно зробити легке скидання налаштувань телефону Samsung: в той же час натисніть і тримайте, щоб зробити тихіше і потужність на 10 секунд.

Ми називаємо цю процедуру примусовим перезапуском. Це імітує відключення акумулятора, що дає той самий ефект, що і при вилученні акумулятора з телефону за допомогою знімного джерела живлення.

Пам’ять пристрою буде оновлена, щоб повернути необробний телефон до життя, за умови, що причина.Це лише невдача. Тільки якщо це невдале рішення, спробуйте ще раз.

Це в основному має такий же ефект, що і перша процедура, спочатку ви натискаєте і тримаєте його тихіше перед запуском Samsung, щоб увімкнути клацання кнопки vcl.

Майте на увазі, що якщо ви вперше стиснете харчування, Samsung негайно відповість на це, тому що важко запрограмувати це.

Коли це станеться, комбінація гучності та зменшення потужності ніколи не буде завершена правильно, тому телефон може не вмикатися, оскільки натискання та утримання клавіші живлення не може щось зробити з помилкою прошивки. Успіх.

Samsung Galaxy вимкнулася і не вмикається. Причини

Якщо ваш Samsung вимкнений і не вмикається, то пошкодження операційної системи може призвести до цього, але це відбувається дуже рідко.

Набагато частіше причина в батареї. Ви, звичайно, спочатку підключіть зарядний пристрій і нічого не відбувається.

Існує ще один відмінний спосіб усунення проблем на Android, навіть якщо він не вмикається. Я рекомендую запам’ятовувати. Тоді скажіть “Дякую!”” “

Ви впевнені в розетці, в кабелі, найбільш заряджені та в контактах у гнізді смартфонів. Перевірте ці речі і переконайтеся, що причина не в них. Буває, що контакти на акумуляторі не в порядку, і це призводить до того, що телефон не вмикається.

У цій ситуації може бути дуже корисним для витягування акумулятора та очищення застарілих контактів, які підключаються до акумулятора.

Ліквідація акумулятора також призведе до певного вивантаження телефону. Наведений вище метод призначений лише для смартфонів зі знімним акумулятором.

Також зверніть увагу на саму кнопку живлення. Вона також не вічна, хоча вона ламається не часто, але це відбувається. Якщо нічого не допомогло вищезазначеним телефоном, то проблема може бути всередині телефону Samsung Galaxy. У його компонентах.

Як виправити відключений і не включити на Galaxy A40

Я особисто стикався з цією проблемою кілька разів у минулому, і я можу запевнити вас, що насправді це не так серйозно, особливо якщо це сталося без видимої причини чи причини. Потрібно сказати, що ви можете це виправити самостійно. При усуненні проблем з телефоном з цим типом проблеми, вам потрібно лише виключити можливість того, що це невелика проблема прошивки, тому що якщо вона не зникне навіть після процедур, описаних у цьому посібнику, то вам потрібно привести телефон до магазин. Або магазин, щоб технік міг перевірити це для вас. Але це те, що вам потрібно зробити, якщо ваш телефон чомусь не вмикає:

Це має бути перше, що вам потрібно зробити, насправді це може бути єдине, що вам потрібно зробити, щоб зробити свою галактику A40, щоб знову не вмикати відповідь. У більшості випадків, виходячи з мого особистого досвіду, коли телефон вимикається самостійно і більше не вмикається, це пов’язано з невдачею прошивки. Незначна проблема системи, через яку телефон не відповідає. Примусовий перезапуск. Це наслідування вилучення акумулятора, яка оновлює пам’ять вашого телефону та перезавантаження програм та послуг. Це досить ефективна процедура таких проблем, і ось як це зробити:

 • Натисніть і утримуйте кнопку гучності і ще не випускайте її.
 • Утримуйте кнопку гучності, також натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 • Тримайте обидва ключі разом щонайменше 15 секунд.

Якщо після цього на екрані відображається логотип Galaxy A40, це означає, що проблема вже усунута. Врешті-решт, що нам потрібно зробити для цієї процедури, це знову відповісти на телефон. Якщо пристрій все ще не вмикається або не реагує після першого використання, спробуйте повторити спробу ще раз, і якщо телефон досі не вмикається, спробуйте наступну процедуру.

See also  Як використовувати картку пам'яті на Samsung. Збільшення пам'яті: повний успіх

Ліквідація неперевершує галактику A30, яка не включається

Під час усунення телефону телефону з такою проблемою, ви повинні переконатися, що ваш пристрій не має жодних ознак фізичного або рідкого пошкодження, тому що якщо це причиною проблеми, не має сенсу шукати та усунути несправності. Найкраще просто привести телефон до магазину, щоб технічний спеціаліст міг перевірити цілісність обладнання. Однак, якщо ця проблема виникла без видимих ​​причин або причин, то це те, що вам потрібно зробити:

Це має бути перше, що потрібно зробити. Насправді це може бути єдине, що вам потрібно, щоб ваш телефон знову відповів. Примусовий перезапуск. Це фактично імітація екстракту акумулятора, який оновлює пам’ять телефону, а також перезапускає всі його програми та послуги. Якщо це невелика проблема з прошивкою або системною відмовою, ваш телефон повинен завантажувати після цього:

 • Натисніть та утримуйте кнопку зменшення гучності, а ще не випустити.
 • Тримаючи кнопку гучності, також натисніть та утримуйте кнопку живлення.
 • Тримайте обидва клавіші разом протягом 15 секунд, або на екрані з’явиться логотип Galaxy A30.

Якщо пристрій не відповів, або не увімкнено після першої спроби, то виконуйте ту ж саму процедуру кілька разів, перш ніж перейти до наступного рішення.

Також читати: Як вирішити проблему мерехтливості екрану Samsung Galaxy A30

Що можна зробити для вирішення проблеми

Ви також можете спробувати “відновити” смартфон наступними діями:

 • Натисніть кнопку живлення (до 60 секунд).
 • Утримуйте кнопки живлення та гучності.
 • Витягніть батарею і вставте його назад.
 • Витягніть акумулятор і покладіть смартфон для заряджання, спробуйте включити.
 • Витягніть другу SIM-картку, залиште тільки один.
 • Якщо Samsung Galaxy S4 увімкнеться, але потім перезавантажує, попросіть друга зателефонувати вам у момент, коли телефон буде включений.

Пам’ятайте, що не всі дії можна зробити вдома з смартфоном, щоб не втратити гарантії. Якщо ви не можете самостійно вирішити проблему, найкраще звертатися до фахівців, і щоб запобігти його виникненню, вам потрібно просто дотримуватися чистоти Samsung Galaxy S4, а не встановлювати сторонні програми та оновлення.

“Шок пробудження після глибокого розряду

Використовується для випадків, коли при спробі увімкнути пристрій на екрані з’являється заощадження на екрані і негайно виходить. Увімкніть зарядку до мережі, натисніть кнопку живлення на пристрої, в той час, коли на екрані з’являється заставка. Прикріпіть зарядний кабель до смартфона. Коли заставка зникає, знову відключіть зарядний пристрій та натисніть кнопку живлення. Повторіть процедуру 3. 5 хвилин.

Іноді джерело всіх неприємностей може бути несправний комутаційний ключ. Тонкі силіконові або гумові мембранні кнопки з часом зношуються і стають непрацездатними.

Не слід забувати, що причиною розбиття телефону може бути заводським шлюбом або помилками в програмному забезпеченні. Якщо спроби увімкнути та зарядки пристрою призвели лише до появи початкового екрана, а смартфон не працює, перейдіть до остаточної версії.

Рекомендується відновити заводські налаштування, як останній курорт. Після скидання системи ви можете втратити всі дані (за умови, що латте не синхронізовані з сервером). Не намагайтеся зробити це, якщо ви боїтеся видалити важливу інформацію.

Скинути до налаштувань за замовчуванням у iPhone:

 • Підключіть пристрій до ПК через кабель.
 • Запустіть iTunes і зробити примусові кнопки скидання за допомогою інструкцій перезавантаження телефону.
 • Після того, як з’явиться логотип, утримуйте клавіші, доки не з’явиться режим відновлення.
 • Далі, дотримуйтесь покрокових інструкцій у вікні, що з’явиться.
 • Нарешті натисніть Оновити.

Відкат до заводських налаштувань на смартфоні з Android:

 • Перезавантажте апаратні кнопки, як зазначено у інструкціях з скидання телефону.
 • У меню завантаження, виберіть Відновлення.
 • Натисніть Wipe Data. Reset Reset (якщо ви не бачите цю лінію, натисніть та утримуйте клавішу живлення, а також одночасно, як другий натисніть кнопку гучності).
 • Зачекайте процесу відновлення.

Якщо жоден з методів не повернув свій смартфон до життя, передає його під гарантією або взяти до сервісного центру для діагностики та ремонту. Найчастіше винуватцем описаної проблеми є акумулятор, набагато рідше не вдається.