Samsung Eo-B3300 Рівень U2 Навушники

Керівництво вимагає навушників U2 Samsung Eo-B3300? Нижче ви можете переглядати та завантажувати безкоштовний посібник PDF. Крім того, часто задаються питання, рейтинг продукту та відгуки користувачів, які дозволять вам оптимально використовувати ваш продукт. Якщо це не гід, ви шукали, зв’яжіться з нами.

Ваш пристрій несправний, і посібник не має рішення? Перейти до ремонту кафе для безкоштовних послуг з ремонту.

Samsung рівень на Pro. Відгуки

Найпопулярніші аксесуари для смартфона. Це гарнітури. Якість навушників, які включені до стандартного пакета до телефонів, коливається від бідних до хорошого, на ринку величезний вибір навушників, які мають як у дизайні, так і в звуку. Але для повсякденного використання більшість набуває окрему пару навушників. І хоча зараз є чудові гарнітури за невеликі гроші, іноді варто платити більше, за додаткові пільги.

Сьогодні мова йде про варіант від Samsung зі зменшенням шуму, рівня гарнітури на Wireless Pro.

Технічні характеристики Samsung рівень U EO-BG920

Нижче ви знайдете технічні характеристики продукту та посібники рівня Samsung u eo-bg920.

Поширені запитання

Не можу знайти відповідь на ваше запитання в посібнику? Ви можете знайти відповідь на своє запитання нижче, у часто заданих питаннях про рівень Samsung U EO-BG920.

Більшість моделей телефонів Samsung можуть перезавантажити за допомогою комбінації кнопок регулювання гучності звуку, увімкнення / вимкнення та повернення.

У цьому випадку ви можете використовувати спеціальний адаптер для SIM-карт. Вставте SIM-картку в адаптері та встановіть його в телефон.

Imei розшифровується як “Міжнародна ідентифікація мобільного обладнання” (Міжнародна ідентифікація мобільного обладнання). Це унікальне число п’ятнадцяти цифр, що ідентифікує ваш телефон Samsung.

Розмір смартфона зазвичай виражається в дюймах, 1 дюйм. 2,54 сантиметри. Під розміром відноситься до розміру діагоналі смартфона, тому екран повинен бути виміряний з нижнього лівого кута до верхнього права.

Переконайтеся, що акумулятор Smartphone не нагрівається, у цьому випадку ймовірність вибуху акумулятора дуже мала.

На жаль, у нас немає гіда для рівня Samsung U EO-BG920, доступний російською мовою. Цей посібник доступний англійською мовою.

Програмне забезпечення

Мобільна програма Samsung Level для пристроїв Android (завантажена з Google Play) полегшує пару гарнітури з смартфоном і встановлює його. Якщо “зчеплення” (так написано в вбудованому посібнику користувача), вона встановлюється з двома моделями, вона, здається, швидко перемикається між ними.

Неможливо передавати звук одночасно до двох різних гарнітур, однак, модель U Pro має звукову функцію зі мною. За допомогою своєї допомоги музичний потік передається на іншу таку гарнітуру, і це також реалізується за допомогою програми.

Інший чіп, який має лише “професійну” модель, приховано під звуковим живим значком. Там ви можете налаштувати тембр при низьких, високих та середніх частотах, а також відрегулювати звук з шестисменним еквалайзером.

Інша різниця між двома гарнітурами полягає в тому, що для моделі PRO можна змінити рівень виходу смартфона та об’єм самої гарнітури, “нормальний” можна змінити тільки. Я відзначаю, що найкраща якість звуку досягається, коли обсяг гарнітури встановлюється максимально.

Для решти, можливості заявки на дві моделі збігаються: є вбудований ілюстрований посібник користувача, ви можете включити сповіщення про програми та вибрати, який один, існує також синтезатор мовлення, який може голосуватися з голосуванням. Загалом, корисне програмне забезпечення.

See also  Миша на комп'ютері перестала працювати. Перевірка працездатності

Тестування відбулося за допомогою смартфона Samsung Galaxy S4 LTE (GT.I9505), музичний репертуар. Найрізноманітніший.

Є дві моделі по.Різному, а це означає, що в їх дизайні є серйозні відмінності. Можна було б припустити, що як тільки “професійна” гарнітура буде більшою і складнішою, вона повинна мати певні якісні переваги, але насправді не так просто.

Рівень U Модель: мовлення звучить глухота, але розбірливість хороша. І обсяг повинен бути поставлений на максимум. При відтворенні музики. Те саме. Коли еквалайзер відключений, звук рідини, але якщо в гравці (у нашому випадку Poweramp Pro) підніміть бас, ви вже можете слухати не без задоволення. Високий дзвони та врятовані, однак, помірковано. Але вражаюча. Ковбаса, яскрава. Нехай з очевидним спрощенням.

Рівень U Pro: Об’єм не вища, можливо, навіть нижче. Нижчий дефіцит частоти відчувається сильніше. Необхідно підняти в еквалайзерах. На щастя, він вбудований, і тому ви не можете торкнутися обробки у гравця. Відрегулюйте частоту повинна бути в гарнітурі. Звук чистіший, ніж коли бас піднімається в гравці. Для мого смаку для музики ці навушники не дуже підходять. У будь.Якому випадку навіть дешеві дротові вкладиші будуть грати голосніше, і приємніше. Середній показник якості голосу. Стійка мова, але сильно затиснута, ймовірно, через високий ступінь стиснення або зменшення шуму. Як спілкування з іншою планетою.

У тихому міському квартирі (тобто там, де така гарнітура не особливо потрібна), можна буде зручно поговорити, але на галасливої ​​вулиці я захочу додати обсяг, і немає запасів.

Самостійність

Зазначений час роботи акумулятора наймолодшого рівня U становить близько 10 годин. Для більшої моделі та важкого рівня U Pro технічні характеристики вказані протягом години менше часу, а не тільки активними, але і в режимі сну. Або її батарея менша, або хтось дуже ненависний. Під час процесу тестування на гарнітурі U PRO працювала максимальний обсяг протягом усього робочого дня, тобто ті ж паспорт дев’яти годин. Рівень U-батареї під однаковими робочими умовами була виписана за десять годин. Таким чином, під час реальної операції обидва моделі, безумовно, живуть не менше часу, зазначеного в характеристиках.

Гарнітура займає близько двох годин, щоб повністю здійснювати.

Огляд та тестування бездротової гарнітури Samsung

Сучасні мобільні пристрої вже давно вийшли за межі звичайних засобів спілкування. З впровадженням передових технологій та широке використання дорогих матеріалів, деякі смартфони та таблетки почали нагадувати реальні твори мистецтва, які почали викликати безпрецедентне хвилювання серед споживачів. І ви повинні визнати, що на тлі цього пишності стандартні дротові аксесуари виглядають досить архаїчними, що, здається, навмисно витягує вищезгадані гаджети в минулому столітті.

Майже всі лідери мобільної індустрії почали мати справу з цим дратуючим непорозумінням, включаючи знаменитий корейський гігант. Samsung. У цій статті ми познайомимося з цілком незвичайним, а з цієї дуже цікавої бездротової гарнітури Samsung рівень U, який призначений для переміщення якості мобільних аксесуарів на новий рівень. Однак ми не будемо достроково розкривати всі козирі, і давайте розпочнемо наш огляд досить традиційно. З розглядом технічних умов.

Цифровий ехо- та шум, вібраційний сигнал, голосовий контроль

Мобільні пристрої на основі ОС Android

Три пари силіконових лайнерів, USB-кабелю, гумові смуги для кріплення дротів, інструкцію користувача

Зовнішній вигляд, особливості дизайну

Незвичайний дизайн рівня Samsung U бездротова гарнітура виглядає свіжа і досить приваблива. Незважаючи на деяку схожість з лінією аксесуарів головного територіального конкурента, LG, він має свою унікальну особистість і заслуговує особливого уваги від користувачів.

See also  Як вимкнути для сліпих на Samsung. Розумні налаштування

Корпус новизни виготовляється з глянцевого пластику, який розбавляється маленькими м’якими гумовими вставками. Ці матеріали відрізняються високою якістю та мають приємні тактильні властивості. У парі з компактними розмірами та невеликою вагою (лише 33 г), він супроводжує комфорт гарнітури протягом усього дня, без будь-якої стомлюваності та дискомфорту.

Ринок Samsung U представлений у кількох кольорах: білий, темно-синій і золотий. Така різноманітність дозволяє вибрати аксесуар до майже будь-якого стилю одягу, включаючи бізнес, коли головний модуль навушників розміщений під коміром сорочки.

Специфічний дизайн гарнітури може бути умовно розділений на два компоненти: центральний модуль у вигляді дуги, де розташоване апаратне забезпечення, а також дві навушники, які за допомогою ліноподібних дротів, довжиною 22 см основа. Це технічне рішення допомагає розмістити всю необхідну електроніку в одному місці, а також значно збільшує загальну ергономіку пристрою.

У свою чергу, головний модуль гарнітури умовно ділиться на три частини. Його ліва чергування містить невеликий мікрофонний отвір, в той час, як справа є два кнопки керування гучком та ключ ключа з прийом дзвінка, який у деяких випадках виконує роль кнопки управління відтворенням музики. Крім того, з 3-секундним утриманням він запускає режим сполучення, а на смартфонах з Samsung, з другим утриманням, активовано фірмову функцію S Voice.

У центральній частині основного блоку є вібраційний модуль оповіщення та вимикач живлення, мікро-USB-порт для заряджання та іншого додаткового мікрофона.

Крім того, біля вищезгаданого порту є невеликий індикатор світлодіодного індикатора, який інформує користувач про стан аксесуара та його робочого режиму.

Навушники Cams мають форму лайнерів з спрямованим звуковим випромінюванням. Замінні силіконові накладки кріпляться до них (включено три пари, одна з яких оснащена невеликою стійкою для більш зручного активного використання, наприклад, під час спорту).

В дурних мийках середніх навушників сидять досить міцно, що вказує на хорошу ергономіку. Однак це чисто предметний параметр, який може відрізнятися залежно від фізіологічних характеристик людини.

Огляд Bluetooth Samsung рівень U, білий

Гарнітура упакована в плоску картону. На задній панелі логотипу APTX це говорить про те, що гарнітура підтримує цей кодек.

samsung, рівень, інструкція

samsung, рівень, інструкція

Всередині коробки є сама гарнітура, три пари додаткових силіконових форсунок, а також шматок паперу з інструкціями. Кабель зарядки в комплекті не знайшов, для інфекції, будь-який кабель з роз’ємом MicroSB підходить.

Samsung рівень U Навушники Bluetooth Огляд. Хороші звукові та розширені функції для помірної ціни

samsung, рівень, інструкція

Я раджу вам ретельно вибирати форсунки силіконових навушників, я переконався, що від цього залежить зручність носіння та якість звуку. Я підійшов до максимальних розмірів форсунок, пронумеровані як L3 і L3.

samsung, рівень, інструкція

Овальні динаміки навушників, є також деякі додаткові скорочення, мабуть, для підвищення звуку закінчується.

samsung, рівень, інструкція

Гарнітура виконана у вигляді підкови, вона покласти на шию. Вона легка, на шиї сидить дуже комфортно, майже не відчувається. Шнур навушників закріплений гумовими стрижнями, які можна перемістити. Навушники обладнані магнітами і “палицею” один до одного, що дуже зручно, якщо вони хочуть тимчасово видалити. На дні “комір” є ковзаючий перемикач, щоб увімкнути та вимкнути.

samsung, рівень, інструкція

На правильному навушниках “ROG” є кнопки управління відтворенням та гучком. Кнопки досить великі, ідеально визначені на дотик, чітко призначте, можливо, трохи буксиру. Велика кнопка зупиняється і починає відтворення, відповідає на дзвінок, подвійне натискання перемикає доріжку вперед. Довго натискання цієї кнопки перетворює гарнітуру в режим сполучення. Щоб переключити доріжку, потрібно натиснути та утримувати кнопку зменшення гучності.

See also  Створіть програму для Android та iOS. Інструменти AR (розширена реальність):

samsung, рівень, інструкція

На нижній стороні “комір” є роз’єм MicroUSB для заряджання, покритий штекером. Поруч з нею є невеликий індикатор світла, який може спалювати червоний або синій залежно від стану. У режимі сполучення він блимає по черзі червоного та синього кольору. Під час зарядки він горить червоним, після повного заряджання світиться синім.

samsung, рівень, інструкція

Якщо навушники використовуються з телефоном на Android, то ви можете встановити програму від Play Market. Це дозволяє бачити рівень заряду, читати короткі інструкції та налаштувати сповіщення.

samsung, рівень, інструкція

Гарнітура зароблена без проблем з комп’ютером на Windows. Він також може бути підключений до двох пристроїв одночасно. При підключенні та засудженні гарнітура коротко вібрує.

У гарнітурі є два побудованого мікрофона, один спереду, інший ззаду, мабуть, для зменшення шуму під час розмови. Не було спеціальних претензій до якості розмови, співрозмовники не скаржилися, я почув їх добре.

Якість звуку під час відтворення музики середня, навушники у звуку “Світло”, з нахилом у верхній частині. На мій погляд, може бути більше нижчих класів, але тут все залежить від правильного розташування навушників у вухах. У порівнянні з подібними навушниками мені сподобалося звук більше, ніж Apple Earpods, це приблизно схоже на Sennheiser MX 450. Ізоляція шуму слабка, як і інші вставки, для метро ці навушники навряд чи підходять.

Час роботи з одного заряду становить близько 10 годин, він стягується досить швидко, від звичайного смарт-заряду на годину.

Загалом, гарнітура сподобалася, я використовую вдома, головним чином для фільмів та ігор на комп’ютері.

Огляд активних навушників

Active Samsung Active означає бездротові пристрої. Комфорт використання гарнітури забезпечується гнучкими власниками, лайнерами та кайданами. Навушники відрізняються вологістю, тому ви не можете боятися потрапити під дощем або стояти в тренажерному залі.

Модель ідеально підходить для спорту, активної діяльності. Пристрій має секундомір, зручне здоров’я App S. Підключення бездротової гарнітури здійснюється через Bluetooth.

Гарнітура для ноутбуків: Поради щодо вибору

Питання полягає в тому, чи можна підключити гарнітуру Bluetooth, вона залежить від самого ноутбука або ПК. Коли на них встановлено модуль Bluetooth, проблеми не повинні бути.

Якщо ви не придбали пристрій, за допомогою якого ви отримаєте дзвінки та слухати музику, зверніть увагу на такі моменти:

  • На додаток до основної функції отримання дзвінка, будь-який звук повинен бути переданий на пристрій. Це гарантує, що ви не будете мати проблем, які слухають музику, і це буде відтворюватися у хорошій якості. Вкажіть можливість слухати музику через навушники даних.
  • Зручна ергономіка. Навушники повинні добре підходити, вуха не повинні втомлюватися, і пристрій повинен тримати добре. Інакше ви можете псувати настрій або навіть здоров’я.
  • Наявність контрольних кнопок. Гарнітура, призначена для прослуховування музики, може містити кнопку гучності, кнопку “Відтворення” та пауза.
  • Вид навушників: вакуумні “вилки”, накладні, повнорозмірні або один динамік. Вибирайте їх, виходячи з того, де і як носити їх, наскільки це зручно.

Нижче я дам пару моделей гарної гарнітури, як приклад пристроїв, які можна підключити як до телефону, так і для комп’ютера.

samsung, рівень, інструкція