Samsung Pay Access заборонено. Допомога у вирішенні

Не так давно, Samsung платить мобільну платіжну систему, почав працювати в нашій країні, але деякі проблеми вже з’явилися. Наприклад, помилка плати Samsung з’являється “доступ заборонено”. Як виправити цю проблему? Про це далі і говорити.

Найчастіше система відмовляється доступу, якщо були зроблені несанкціоновані зміни. Наприклад, хтось намагався потрапити до платформи за допомогою неправильного пароля, неправильний відбиток пальців або просто в смартфоні, що зачіпає вірус.

Чому не підтримується Samsung Pay?

Найбільш недавно, Samsung представив електронний сервіс гаманець. Тепер досить, щоб зробити карту в мобільному телефоні та платити за смартфон товарів. Функція розроблена, щоб повністю відмовитися від пластикових карток. На даний момент не всі моделі телефонів можуть підтримувати безконтактний платіж. Іноді в роботі є невдачі. Щоб виправити проблему, потрібно мати справу з причин. Основні проблеми, які можуть виникнути:

samsung, працює, galaxy, його

Samsung Pay не підтримується у рідкісних випадках. Якщо ви отримуєте смартфон за кордон, Samsung Pay не може підключитися до домашньої країни. Телефон потрапляє в так званий чорний список. Це використовується шахраями та продають іноземні смартфони за низькими цінами. Пізніше ви купуєте проблеми з обличчям у домі. Розробники вирішили боротися з такими практиками. Деякі функції автоматично блокуються на смартфонах. Щоб виправити проблему за допомогою Samsung Pay, вам потрібно відобразити операційну систему. Самостійно ростіть це важко. Ми рекомендуємо зв’язатися з сервісною службою для експертної консультації. Інший варіант. Заморозити мобільну програму. Повторно встановіть програму або оновіть програму в електронному магазині Play Market.

Як підключитися до Samsung Pay?

Не вдалося підключитися до сервера оплати Samsung? Розглянемо основні способи усунення цієї проблеми, щоб допомогти в більшості випадків.

Прошивка

Проблеми можуть виникнути, якщо прошивка не відповідає країні пошуку. Ви можете перевірити її номер у налаштуваннях, у розділі “Про телефон”. Знайдіть код складання та порівняйте його з даними прошивки, доступними у вашій країні.

Якщо програмне забезпечення не відповідає, це буде потрібно замінити. Розширені проблеми за допомогою послуги виникають на мобільних пристроях із користувальницькою прошивкою та кореневими правами. Знову ж таки, вам доведеться поставити офіційну версію операційної системи від розробника.

Неправильна дата та час

Правильна дата та час необхідні для повної роботи платіжного сервісу. Якщо дані втрачаються, краще увімкнути автоматичну синхронізацію інформації з сервером. Ви можете зробити це в налаштуваннях у розділі “Дата та час”.

See also  Як розв'язати Android з облікового запису Google. Обсяг облікового запису Google після скидання для пристроїв з чіпом MTK (Mediatek)

Перезавантажувати

Спробуйте перезавантажити смартфон і знову перейти до програми. У деяких випадках такі маніпуляції дійсно допомагає позбутися системних помилок.

Скидання послуг

Ви можете спробувати скинути дані сервісу, іноді така операція допомагає позбутися помилок у заявці. Це легко виконати цю процедуру:

Видалення та додавання картки

Служба відмовляється повністю працювати? Спробуйте видалити додану карту та додати його знову. Для цього потрібно:

Не вдалося встановити і усунути причину проблеми? Тоді вам потрібно зв’язатися з Samsung для підтримки. Зателефонуйте за номером 8-800-555-55-55 і розповісти нам про невдачу фахівцю. Працівник спробує допомогти вам, вам може знадобитися відвідати сервісний центр.

Ліквідація невдачів

Помилка 1. Невдача установки

Найбільш поширеною причиною є несумісні пристрої. Користувач повинен перейти на веб-сайт Samsung і переконатися, що його гаджет зможе працювати з сервісом. Ви також можете перевірити наступним чином:

 • На пристрої перейдіть до ринку Google.
 • Наберіть на сайті Samsung Pay Search.
 • Виберіть програму.
 • Інформаційне вікно відображатиме загальне застосування даних та статус сумісності з користувацьким пристроєм.

Увага! Версія вашого пристрою не підтримується програмою

Помилка 2. Samsung Pay не працює

Якщо програма встановлена, але не працює, причиною може бути відсутність мережевого з’єднання, механічної несправності пристрою або відсутності останніх оновлень операційної системи гаджета. Як усунути:

Якщо програмне забезпечення працює неправильно, ви можете спробувати скинути параметри Samsung або перевстановити програмне забезпечення. Як видалити Samsung Pay. Подивіться далі:

Примітка! Цей метод для смартфонів з ОС Android підходить не пізніше версії 7.0

Знаючи, як підключити Samsung Pay та налаштувати самостійно, користувачам буде простіше керувати послугою та швидко внести необхідні зміни.

Як вирішити проблему

Перше, що потрібно зробити. Це перевірити баланс на карті, а також якщо у нього термін зберігання. Якщо з боку банку все добре, перевірте, чи забруднений ваш NFS. Датчик, якщо вода потрапила на нього. Якщо візуальний огляд показав, що все в порядку, спробуйте перезапустити телефон. Цей універсальний спосіб допомагає вирішити 80% телефонних проблем. Перевірте правильне відображення дати та часу, якщо це неправильно. Підключіться до мережі та синхронізуйте дані відповідно до погодинного пояса, в якому ви перебуваєте. Останній спосіб, який можна використовувати самостійно, є перевантаження системи оплати Samsung. Для цього:

Якщо все це допомогло. Спробуйте заплатити іншу картку, а також видалити та додати бажану. Якщо ви не вдалося, не відчувайте себе долю. Зніміть смартфон для ремонтників, не ризикуйте, щоб зіпсувати вже тендітну інноваційну систему.

Кенет Вілсон (письмові статті: 122)

Засновник та адміністратор порталу, редактор та експерт. Спеціаліст з вищою технічною освітою, маючи практичний досвід роботи з машинами. Після закінчення університету працював у кількох фірмах, де він почав проводити свій блог. Згодом він перетворився на кілька інформаційних сайтів, на одному з яких ви зараз. Основним завданням Кен є автентифікація інформації, зазначеної в статтях, поданих авторами. Переглянути всі записи автора →

Порада бонусу: керування даними смартфона з Anytrans для Android

Що таке Antrans для Android? Це файловий менеджер Android, який дозволяє керувати телефонами / таблетками з цим ОС розумним та зручним способом. Цей інструмент підтримує майже всі пристрої, що працюють з Android 4.0 до Android 8.1 (OREO) будь-яких виробників, включаючи Samsung, Huawei, Motorola, Xiaomi та інші.

See also  Програми для встановлення кореня на Android. Вибір програми

Уявіть собі дані Samsung в інтуїтивно зрозумілому форматі для перегляду та редагування всіх файлів на ПК або Mac.

Служба дозволяє передавати файли з одного пристрою до іншого (чи це телефон, планшет або комп’ютер) для місцевого резервного копіювання.

samsung, працює, galaxy, його

Anytrans підтримує файли різних типів, включаючи фотографії, музику, відео, контакти, повідомлення, журнали викликів, книги, програми тощо.

 • Завантажте файл установки з одного з перевірених джерел.
 • Запустіть процес встановлення, по черзі натискаючи “Далі”.
 • Відкрийте Anytrans для Android та підключіть всі ваші пристрої до комп’ютера за допомогою USB-кабелів.
 • Натисніть “Мої файли”, і будуть відображатися всі файли на пристрої Android. Тепер натисніть кнопку “Оновити”, потім “Налаштування”, щоб встановити шлях експорту.
 • Натисніть кнопку Додати / Створити папку та створіть папку.
 • Виберіть “Надіслати до ПК / MAC”, щоб завантажувати файли.
 • Натисніть Перейменувати та дайте нові імена файлів та папки. Використовуючи команду «Видалити», ви можете видалити непотрібні елементи.

Ситуація полягає в тому, що Samsung Pay не проходить платіж, це може бути дуже розчарування, особливо коли необхідно терміново здійснювати платіж. Але, безумовно, наведені наведені поради допоможуть вирішити проблему, а утиліта Anytrans збереже всі необхідні файли на інших пристроях.

Samsung Pay не працює / не може використовувати Samsung Pay не підтримується на цьому телефоні

Що робити у випадку проблем з програмою Samsung Pay

Якщо ви дізнаєтеся, що сталося з платіжним сервісом, то спробуйте вирішити проблему. У більшості випадків сертифіковані смартфони та годинники галактики можуть бути налаштовані самостійно.

 • Перезавантажте телефон;
 • Оновлення послуг;
 • Перевстановлення Samsung Pay;
 • Встановлення часу та дати;
 • Миготливий смартфон;
 • Видалення та додавання картки.

Оновити програму

Оновлення Samsung платити двома способами:

Якщо програма не оновлюється, ви не змогли завантажити останню версію, зверніться від спеціалістів.

Налаштування дати і часу

samsung, працює, galaxy, його

Щоб встановити правильні дані. Потрібно:

Ви можете ввести все самостійно, але тоді вам потрібно знати точний час. Якщо ви кладете автоматичні налаштування, то помилки виключаються.

Миготливий телефон

Щоб перевірити, відповідає прошивнику країни проживання чи ні, вам потрібно:

Якщо є розбіжності, то у вас є не сертифікований гаджет.

Увага! Зразки про відбивання самостійно смартфон не варто. Зверніться до сервісного центру.

Перевстановлення Samsung Pay

Якщо ви не можете виконати логін протягом тривалого часу, то просто перевстановіть Samsung Pay. Спочатку видалити зірку щодо програми. І після завантаження нового.

Після того, як смартфон потрібно перезапустити, і тільки тоді почати завантажувати нову програму.

Видалити та додати нову картку

Якщо у вас виникли проблеми з платіжною карткою, ви видаляєте старі та додайте нову. Для цього:

 • Йти до служби.
 • Знайдіть потрібну картку.
 • Натисніть “Видалити”.
 • Підтвердьте свої дії (, ввівши PIN-код або з відбитком пальців).
 • Натисніть “Додати”.
 • Зробіть нову сканування картки та введіть всі необхідні деталі.
 • Видаліть умови, підтвердьте свою згоду.
 • Покласти підпис.
 • Очікувати активації.
See also  SoundBar LG не працює Bluetooth. SOUNBAR LG SL6Y Відгуки

Після таких маніпуляцій всі проблеми мають 90% користувачів.

Перезапустіть гаджет

Якщо ви розумієте, що суть проблеми не виходить, ви можете спробувати просто вимкнути та увімкнути смартфон. Перезавантаження неодноразово вирішив різні проблеми. Іноді таким чином допомагає відновити роботу цієї платіжної служби.

Пошкодження телефону

samsung, працює, galaxy, його

Якщо в механізмах смартфонів є видимі несправності, ви можете:

Жодна допомога професіоналів не коштуватиме людям, які мають значні знання в цій галузі. Якщо вони відсутні або ви сумніваєтесь у правильності своїх дій, будь ласка, візьміть гаджет фахівцям.

Чому Samsung Pay не працює?

Зіткнувся з питанням: “Чому Samsung платить ?”Тоді ми пропонуємо зрозуміти основні причини невдачі. Система оплати Samsung розроблена для полегшення життя клієнтам. Тепер на будь-якій моделі Samsung Galaxy, S9, S10, Note 9, A50, S8 та багатьох інших мають вбудовану функцію оплати безконтактним способом. Відразу після появи більшість користувачів почали активно використовувати Samsung Pay. Для того, щоб не носити з собою щоденну кредитну карту, додайте кілька карток до телефону. Коли ви платите, виберіть з якої кредитної картки для списання засобів. Однак, коли платіжна система замерзає проблеми.

Смартфон у чорному списку

Якщо смартфон був придбаний в одному регіоні або країні, а в іншому, то він потрапляє в так званий чорний список. Багато людей продають телефони, привезені з-за кордону. Їх вартість нижча, яка приваблює покупців. Однак у використанні такі мобільні телефони не виконують основні функції. Якщо Samsung Pay не працює по телефону, можливо, він потрапив до категорії “сірих” телефонів. Проблема легко вирішується в сервісному центрі. Це роздумано під бажаним регіоном.

Проблема з заявкою

Найбільш поширена проблема. Невдача в самій програмі. Якщо при сплаті заявки зависає або баггі, то вам потрібно перезавантажити або повторно встановити платіжну систему. Ви можете зробити це в електронному магазині Play Market.

Збиток

Інший варіант механічного пошкодження мобільного телефону. Пам’ятайте, мабуть, нещодавно скинув телефон або щось вдарив. Samsung Pay може припинити працювати через невдачу чіпу NFC. Який пошкоджений під час осені. Ви можете вирішити питання в будь.Якому ремонті чи сервісному центрі. Спеціалізовані магазини Samsung також нададуть допомогу.

Застаріла оновлення версії

Програмне забезпечення впливає на роботу різних програм. Якщо встановлена ​​стара версія, то додаток висить і кусає. Не відмовляйтеся від оновлень, і навпаки, підтвердьте їх. Інакше невдачі неминучі.

Хоча Samsung Pay, як правило, вважається надійним платіжним обладнанням, підкладка все ще відбувається і повинна бути готовою до них. Стаття розбирайте основні моменти, чому Samsung Pay може не працювати, але причини можуть бути набагато більше. Тому стаття буде поповнена, побачимось на селах сайту!