Android Phone не бачить флеш.Накопичувача за допомогою кабелю або адаптера USB OTG

Тепер ми розглянемо причини і що робити в ситуації, коли ваш телефон Android не бачить флеш.Накопичувача або жорсткого диска через USB OTG Cable.

Ця стаття підходить для всіх брендів, що виробляють телефони на Android 11/10/9/8: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

Увага! В кінці статті ви можете задати своє запитання.

Увага! У коментарях ще одна порада від читача з досвідом вирішення цієї проблеми. Не забудьте читати.

Для початку

Користувач смартфона зіткнувся з ситуацією, коли карта SD раптово стала “невидимою”, не повинна панікою, і, перш ніж робити будь-які радикальні заходи, спробуйте усунути несправність за допомогою стандартних процедур.

Перезавантажити техніку

Іноді причиною того, що телефон не бачить картки пам’яті, стає невдалою програмним забезпеченням. Отже, перший крок. Перезавантаження пристрою.

У разі невдачі власникам смартфонів з знімними батареями ви можете спробувати зробити наступне:

 • Вимкнути пристрій;
 • Зніміть задню панель;
 • Витягніть 1-2 хвилини акумулятора з корпусу;
 • Встановлюючи все на місці та увімкніть пристрій, перевірте привід для виконання.

Перевірте інший пристрій

Якщо перезавантаження не допомогло, слід розуміти, що це була причина: сам смартфон або сам MicroSD. Для цього перевірте карту пам’яті на свідомо хороший телефон, планшет, ноутбук або комп’ютер.

Увага! Щоб перевірити флеш-карту на ноутбуці, скористайтеся адаптером під повним SD, якщо пристрій не має гнізда для мікроформату, але для підключення до KP вам знадобиться USB-кард-читача.

Робота SD-карта, безумовно, буде визначена одним із цих пристроїв, з можливістю читати та писати нові файли. В іншому випадку ви повинні купити новий, оскільки ці диски не підлягають ремонту.

Візуальне обстеження гнізда

Стандартні процедури включають зовнішню перевірку носія та роз’єм для слотів телефону. У випадку забруднення поверхні контактів з пилом або жиром вони обов’язково поливають з бавовною паличкою або м’якою серветкою, змоченою у спирті.

Якщо механічний збиток помітив, наприклад, рукави помічаються, вам доведеться відкрити корпус і обережно виправити металеву пластину. Але “без прямих рук” і навички сервісного інженера, тому краще не робити це самостійно.

Перевірте систему для вірусів

Деякі користувачі вважають, що віруси можуть бути залучені до виникнення проблеми, на зараженому пристрої або картці пам’яті. Це малоймовірно, але з міркувань безпеки ми рекомендуємо перевірити надійний антивірус (краще, ніж декілька):

Картка пам’яті та смартфон буде сприйматися комп’ютером як зовнішні диски. Запустивши антивірус, встановлений на ПК, і вказує шлях до цих пристроїв, проведіть сканування.

Звинувачення з телефоном

Якщо картка пам’яті сумісна з телефоном, файлова система, яка підходить для Android, не має пошкодження апаратного забезпечення, то причини слід шукати в роботі смартфона. Якщо смартфон не бачить USB-флеш-накопичувач, встановлений з іншого смартфона, і комп’ютер бачить, то це може вплинути на такі фактори:

Спробуйте витягнути картку пам’яті та встановити його знову, переконайтеся, що слот буде. Якщо ви бачите, що контакти забруднені, очистіть їх звичайним ластиком або мокрою тканиною. Якщо прибирання не допомагає, то є можливість, що контакти відійшли або пошкоджені. Це проблематично відновити їх самостійно, зазвичай потрібно замінити компонент.

Якщо пристрій у відновленні бачить флеш-накопичувач, тоді як Android не бачить карту SD у програмах, хоча це показує, що місце зайняте, то причиною проблем слід шукати в системі. Якщо виникає помилка через несправність системи, перезавантаження пристрою допоможе виправити це допоможе.

Інше рішення полягає в тому, щоб перевстановити додаткову проблему або передачу з внутрішньої пам’яті до MicroSD. Що робити для цього:

Телефон не бачить картку пам’яті: рішення

Якщо після того, як виникла труднощі з визначенням зовнішнього приводу після прошивки пристрою, він повинен знову повторно використовувати з використанням офіційного Android збірки від виробника. Ви можете зробити з менш радикальним методом і просто скинути налаштування через інтеграцію меню Android або відновлення.

Щоб перейти до меню відновлення, вимкніть телефон, а потім затискайте збільшення гучності та кнопку живлення (можуть бути інші комбінації, шукайте певну модель смартфона). Тільки фізичні ключі працюють у меню відновлення. Використовуючи гойдалки гучності, перейдіть до пункту “Проникнення кешу” та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати опцію.

See also  Встановіть цифровий телевізор Samsung без консолі. Можливі помилки та їх корекція

Скидання буде завершено лише після перезавантаження. Подивіться, що акумулятор достатньо заряду, і не вживайте жодних дій, щоб пошкодити системні файли.

Додаткова консультація

Якщо жодна з порад вирішила проблему, а система не бачить сховище взагалі або з’являється повідомлення про відмову, а потім спробуйте наступні поради:

 • Якщо після підключення до комп’ютера через адаптер або читач картки в провіднику з’являється новий елемент, а потім формат. Виберіть FAT32 або файлову систему EXFAT. Після цього повторно підключіть диск до телефону або планшета.
 • Якщо ви не можете змінити файлову систему або формат, то скористайтеся спеціальною програмою. “SD-карта форматтер”. Завантажте його на ПК або ноутбуці з офіційного сайту.
 • Якщо ніхто не працює, то, швидше за все, картка пошкоджена і не буде працювати. Однак варто перевірити, чи працює слот у мобільному телефоні або планшеті.
 • Пристрої, придбані в невідомих магазинах для невеликої ціни, є фальшивими. Краще заплатити трохи заплатити та придбати якісний апарат у перевіреного продавця.
 • Якщо під час підключення SD до комп’ютера він не відображається з Windows, натисніть комбінацію клавіш Win R та введіть у поле Diskmgmt.Msc “(без цитат). Виберіть один із розділів накопичувача у списку, натисніть на нього правою кнопкою миші, а потім “Видалити Том”.

Це вирішує проблему з підключенням картки пам’яті до пристрою Android.

Як виправити помилку Galaxy S10 “SD SIM карта не виявлена

Помилка “SD SIM карта не виявлена” може бути викликана низкою факторів. Дізнайтеся, як впоратися з цим нижче.

Перезавантажте свій пристрій. Перше, що потрібно зробити в цьому випадку. Це спробувати оновити систему. Не забудьте імітувати ефекти процедури “вилучення акумулятора”, щоб також очистити кеш. Це те, що вам потрібно зробити:

 • Натисніть і утримуйте кнопки зменшення потужності приблизно 10 секунд, або доки пристрій вимикається. Примітка. Зачекайте кілька секунд, поки не з’явиться екран початкового навантаження.
 • На екрані режиму завантаження технічного обслуговування виберіть звичайне завантаження. Примітка. Використовуйте кнопки гучності для перемикання між доступними параметрами та нижньою лівою кнопкою (під кнопками гучності), щоб вибрати. Також зачекайте до 90 секунд, щоб завершити скидання.

Переконайтесь, що SD SIM карта працює. Перевірте саму SD.Карту. Це ще один основний крок усунення несправностей. Якщо у вас є інший телефон, вставте там SD.Карту і переконайтеся, що вона визнана. Потім спробуйте зберегти файл або файли, щоб перевірити, чи він передає файли.

Якщо у вас немає іншого пристрою для використання, знайдіть комп’ютер з розеткою або пристроєм для читання SD.Карт. Деякі ноутбуки можна поставити за допомогою вбудованого пристрою для читання SD.Карт, тому ви можете ним користуватися. Ваша мета зараз. Переконайтеся, що це не проблема SD-карти. Якщо ваша картка SD працює на іншому пристрої, він чітко вказує на проблему з пристроєм. Щоб усунути проблему, використовуйте поради щодо усунення несправностей нижче.

Реформат SD-карти. Іноді телефон Android може зіткнутися з проблемою, намагаючись прочитати SD-карту. Не може бути серйозною проблемою з SD-картою або самою пристроєм, але помилка все ще може заважати вмісту читання телефону. У деяких з цих випадків переформатування картки вирішує проблему. Обов’язково спробуйте. Переформатувати карту SD:

 • З дому, натисніть програми.
 • Натисніть Налаштування.
 • Натисніть “Технічне обслуговування пристрою”.
 • Натисніть на зберігання.
 • Натисніть Додаткові параметри.
 • Натисніть настройки пам’яті.
 • Натисніть SD-карту.
 • Прес-формат.
 • Підтвердьте, натиснувши на формат.

Телефон не бачить картку пам’яті: рішення

Від’єднайте карту SD. Іноді тимчасове відключення SD.Карти оновлює метод виявлення Android та усуває будь.Яку помилку, яка запобігає вмісту зчитування. Вимкніть телефон і видаліть SD.Карту. Якщо ви хочете видалити карту, коли телефон увімкнено, спочатку відключіть її. Відключити SD.Карту:

 • Перейдіть до меню Налаштування.
 • Знайдіть і виберіть зберігання.
 • Клацніть додаткові параметри.
 • Виберіть Налаштування зберігання.
 • Клацніть Unmount.

Після того, як карта була відключена або після вимкнення телефону, виконайте ці кроки, щоб видалити SD.Карту:

 • Вставте інструмент викиду в крихітний отвір на лоток для карт SIM / MicroSD.
 • Потім ретельно натисніть, поки не буде пропагувати лоток.
 • Вийміть SIM.Карту та карту microSD з лотка.
 • Перевірте та переконайтесь, що карта чиста і не має видимих ​​ознак пошкоджень, таких як подряпини.
 • Помістіть SIM.Карту та карту microSD назад до лотка. Переконайтеся, що обидва карти правильні.
 • Вставте лоток назад у слот.

Використовуйте іншу карту SD. У випадку, якщо SD-карта розірвалася після тестування на іншому пристрої, розгляньте за допомогою іншого. Ви можете знайти стару заміну або отримати нове. Перш ніж спочатку скористатися SD-картою в телефоні, обов’язково переформатувати його, щоб уникнути несумісності або пошкоджених файлів. Якщо ви намагаєтеся розпоряджатися старою SD-картою, це можливо, що старий пристрій, з якого він прийшов, використовує інший тип файлу. При використанні на новому телефоні ця карта SD може бути баггі. Ви можете уникнути цього, просто переформатуючи його.

See also  Як увімкнути телефон Sony Ericsson. Відновлення телефону Sony Ericsson з статусу "Цегла".

Скидання налаштувань програми. В інших подібних випадках помилка картки SD може виникнути, якщо Android не може використовувати критичну програму за умовчанням. Щоб переконатися, що всі програми за замовчуванням запускаються та працюють, спробуйте виконати такі дії:

 • Відкрийте програму “Налаштування”.
 • Натисніть програми.
 • Натисніть на додаткові параметри у верхньому правому куті (триточковий значок).
 • Виберіть «Скинути налаштування програми».
 • Перезапустіть галактику S10 і перевірте проблему.

Скинути всі налаштування. Скиньте всі налаштування, як напівфабрикат. Всі параметри програмного забезпечення повертаються до значення за умовчанням, але без фактичного видалення додатків та персональних даних. Не забудьте зробити це, якщо поки що нічого не працювало.

 • На головному екрані, проведіть своє порожнє місце, щоб відкрити панель програми.
 • Натисніть “Загальний контроль” “Налаштування скидання”.
 • Натисніть «Скинути налаштування».
 • Якщо ви встановили PIN-код, введіть його.
 • Натисніть «Скинути налаштування». Після завершення з’явиться вікно підтвердження.

Встановіть оновлення. Підтримка Android та додатків у поточному стані часто є недооціненим кроком для усунення проблем. Переконайтеся, що всі програми оновлюються та встановлюють будь-яке доступне оновлення Android або оператор зв’язку в цей час.

Очистити розділ Kesha. Android використовує системний кеш, щоб швидко завантажувати програми та послуги. Цей кеш іноді може бути пошкоджений в результаті проблем. Щоб переконатися, що ваш S10 використовує свіжий кеш, не забудьте очистити секцію кешу. Ось як це зробити:

 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте клавішу гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли з’явиться логотип Android, відпустіть всі клавіші (“Встановлення клавіш” Оновлення “будуть відображатися протягом 30-60 секунд до появи елементів меню відновлення Android).
 • Натисніть клавішу гучності, щоб виділити “Очистити розділ кешу”.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 • Натисніть клавішу гучності, щоб виділити “Так” і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Коли розділ очищення кешу завершено, підкреслює “Перезавантаження системи зараз”.
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Чому SD-карта не працює

Flashki може вийти з різних причин, а вирішення отриманої проблеми залежить від. Часто SD-карта не працює через поганий контакт або знищення його секторів, але можуть виникнути більш серйозні невдачі. Як самостійно вирішувати найбільш поширені проблеми, описані нижче.

Проблема з контактом

Такий розрив має різкий початок. До недавнього часу карта Micro SD працювала нормально, а потім просто припинила розпізнавання пристрою. Справа в тому, що контакти на карті та роз’єму невеликі, а навіть незначне переміщення або забруднення негайно впливає на швидкість читання даних.

Вирішити проблему можна видалити карткою пам’яті та очищення своїх контактів. Пил та інші залишки сміття краще видалити алкоголь. Крім того, слід очистити доріжки роз’єму та повторно підключити додаткову пам’ять пристрою.

Несумісність з пристроєм

Картки розширення зберігання для телефонів мають формат Micro SD. Він поділяється на кілька поколінь, різниця між якими в кількості пам’яті та швидкості роботи.

У технічних характеристиках більшості смартфонів виробники негайно вказують на максимальну кількість пам’яті, здатної враховувати пристрій. Якщо ви вставляєте в телефон більшу карту пам’яті, то гаджет просто не розпізнає її.

Зворотна ситуація складається з меншої пам’яті. Будь.Яка сума, менша за максимум, буде працювати по телефону без збоїв, незалежно від його генерації.

Невдача смартфона

Якщо SD SIM карта не працює, коли сумісність з телефоном та чистотою контактів, проблема може бути в системі відмови. Неправильна робота деяких додатків або зараження смартфоном вірусами призводить до блокування читання даних із знімних носіїв. У той же час, картка дасть подібну помилку апаратного забезпечення.

Ви можете відновити роботу картки пам’яті після сканування пристрою та видалити з неї шкідливе програмне забезпечення. Після завершення сканування телефон повинен бути перезавантажений.

Якщо картка правильно, але не розпізнається гаджетом, а потім ви можете зробити систему скидання до заводських параметрів. При этом, все имеющиеся на смартфоне файлы удалятся.

Неправильне форматування

Чтобы восстановить работоспособность карты на программном уровне, рекомендуется ее отформатировать. Метод работает с носителями всех форматов:

Выполнить процедуру можно прямо в телефоне, если устройство распознает карту, но не открывает данные.

Когда носитель даже не определяется телефоном, проверить его необходимо через компьютер, возможно, карта имеет не ту файловую систему. Обов’язковий стан форматування. Встановлення файлової системи лише FAT32, оскільки Android не підтримує інші формати.

Пам’ять розбиття картки

Якщо жоден з перелічених варіантів проблем допомагає, існує ризик того, що картка має механічний збиток. Контакти можуть викинути під час тривалого використання всередині носія та виправити його не можна виправити.

See also  Який смартфон вибере htc або samsung. Знімки з Samsung Galaxy S4

Крім того, ніхто не застрахований від заводського шлюбу при покупці, тому, якщо картка пам’яті не розпізнається на будь-якому пристрої, його слід просто замінити новим.

Відновлення даних з розбитого носія допоможуть майстрам сервісного центру мобільних телефонів, але це не завжди можливо реалізувати.

Друге рішення: демонтаж і видалення картки MicroSD.

Рекомендується вимкнути SD-карту, перш ніж видалити його з пристрою, щоб запобігти пошкодженню даних. Щоб вимкнути карту MicroSD на Galaxy S9. Виконайте наступні дії:

 • Перейдіть до меню Налаштування.
 • Знайдіть і виберіть зберігання.
 • Клацніть додаткові параметри.
 • Виберіть Налаштування зберігання.
 • Клацніть Unmount.

Зачекайте, поки не буде завершено, і ви можете видалити SIM-картку та картку MicroSD з лотка. Ось як це робиться:

 • Вставте інструмент викиду в крихітний отвір на лоток для карт SIM / MicroSD.
 • Потім ретельно натисніть, поки не буде пропагувати лоток.
 • Вийміть SIM.Карту та карту microSD з лотка.
 • Перевірте та переконайтесь, що карта чиста і не має видимих ​​ознак пошкоджень, таких як подряпини.
 • Помістіть SIM.Карту та карту microSD назад до лотка. Переконайтеся, що обидва карти правильні.
 • Вставте лоток назад у слот.

Увімкніть телефон і подивіться, чи зможе він виявити вашу карту MicroSD.

Як вибрати картку пам’яті

Деякі обсяги та формати карт пам’яті неправильно працюють у смартфонах

Ми хочемо, щоб MicroSD коштував недорого і розмістити якомога більше даних. На жаль, він рідко збігається з реальною позицією речей. Багато виробників встановлюють обмеження на використовуваних зовнішніх приводах, що пов’язано з невдачею роботи.

Наприклад, коли ви встановлюєте картку 512 ГБ на смартфоні, що підтримує лише 256 ГБ. Крім того, недорогі смартфони на Android мають обмеження на об’єм MicroSD, наприклад, 64 ГБ та нижче. Ця інформація може бути перевірена на веб-сайті виробника.

Перш ніж купувати, обов’язково вказуйте, який формат картки пам’яті у вашому смартфоні: MicroSD, SDHC або SDXC. Вони відрізняються швидкістю запису та, відповідно, довговічності. Не всі смартфони працюють правильно з різними форматами.

Не забудьте підписатися на наш Яндекс.Дзен: Ще більше Lifehakov для керування смартфоном!

Яку картку пам’яті для вибору вашого телефону

Є багато виробників карт пам’яті. Серед найвідоміших можна назвати Transcend, Sandisk, Kingston та Samsung. Купівля цих карт пам’яті, швидше за все, ви не будете зустрічатися з будь-якими проблемами. Принаймні я завжди використовував ці фірми. Тепер у мене є карта пам’яті Sandisk на всіх пристроях, і до цього я вибрав перевагу. Я ніколи не мав жодних спеціальних скарг нікому.

samsung, працює, карта, перш

Мої досить потерті, але живі карти пам’яті.

У випадку з якою я спочатку говорив, очолив мені неам-карту з магазину з сувенірами. Тому я ставлюся до них великою увагою. Якщо у вас є така картка, і вона працює, ви не повинні сказати нічого, що все добре. Я не стверджую, що він буде працювати, але це буде менш надійним. Якщо ви купили смартфон на 20 000, краще не пошкодувати надлишок 500. Ось так дорожче буде коштувати хорошу картку пам’яті.

Для всіх свіжих новин від світу Android ви можете дотримуватися нашого веб-сайту або новин Google. Якщо ви не пробували, зараз це час.

Що стосується обсягу, то кожен вибирає суму, яку він потребує. Якщо ви фотографуєте багато, візьміть відео або любов побачити фільм, краще взяти картку 128 ГБ. Напевно, це, як правило, оптимальний обсяг грошей, і продуктивності. У старих пристроях великі картки пам’яті змусили свого носія гальмом. Тепер це майже ні, але це не варто купувати надмірний обсяг.

Але що саме коштує, тому, щоб купити карту пам’яті при високошвидкісному читанні та написанні. Його можна знайти в характеристиках самої карти. Що це більше, тим краще ліміт досконалості в цьому питанні не є. Тільки з швидкою картою ви можете стріляти відео в максимальній якості та запису не буде перервано. У будь-якому випадку необхідно розуміти, що переваги швидкої карти не тільки в тому, що ви викинуте його з неї всі десять хвилин замість двадцяти, але також, що смартфон в цілому буде працювати швидше.

Поділіться у коментарях, які карт пам’яті вважають за краще використовувати вас.