Безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео

Шукаєте хороший редактор відео? Любителі, які іноді потребують обробки відео або підключити кілька коротких роликів в одному, навряд чи хочете купити дорого і важко в таких шляхах, відомі Sony Vegas Pro або Adobe Premiere. На щастя, є безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео, яке дозволяє виконувати основні типи маніпуляцій з відеофайлами. Ви дізнаєтеся з статті до того, які редактори повинні звернути увагу, щоб суттєво заощадити.

Найкращі відеоредаги на Windows

Наш рейтинг кращих редагувань відео для Windows буде цікавим для вас, незалежно від того, чи будете ви професійно керувати відео або зробити це для себе.

Є багато програм з зручним Inteeis, які дозволяють працювати з відео та створювати слайд-шоу, ефекти перекриття та музику на тлі.

Як правило, з великим вибором додатків, користувач втрачається і не знає, який з них буде відповідати і повністю задовольняє свої потреби. Тому ми вирішили присвятити цілу статтю до цієї теми, в якій ми поговоримо про те, які редактори відео найкраще підходять для Windows. Ми зібрали 10 найкращих найкращих програм, з якими легко обробляти кліп без спеціальних навичок.

програми, обробки, комп, ютері

програми, обробки, комп, ютеріТоп 3 найкращі безкоштовні програми встановлення відео

Рейтинг кращих DereDactors відкриває потужний інструмент, що містить прості та ефективні інструменти для роботи з відеофайлами. На першому запуску програми ви можете вибрати режим. Повноцінний редактор. Повноцінний редактор, легкий редактор. Спрощений, і Slideshow Creator. Тільки для створення слайд-шоу. У першому випадку відео редактор користувачеві буде доступний для накладання візуальних спеціальних ефектів, вставки об’єктів, тексту, а також субтитрів.

На початку роботи, Atep-the.Step Майстер допоможе вам. Він імпортує відео та фотографії та вибирає необхідний стиль.

Редагування відео також передбачає застосування аудіо-трафіку, налаштування тривалості відео та набагато більше. Результат роботи можна побачити і негайно зафіксувати, якщо це необхідно. Отриманий відеокліп можна зберегти на компютері або спільно в Інтернеті.

програми, обробки, комп, ютері

Зручний редактор відео, за допомогою якого ви можете налаштувати кольори, використовувати ефекти та вибрати необхідну якість. Програма підтримує багато аудіо- та відео форматів та файлів з графікою.

Shotcut дозволяє вам нав’язувати звукову доріжку або ефекти та фільтри на відео, з яких в програмі є багато. Також можна налаштувати тіні та тони, а також налаштувати рівень гучності. Існує також версія для Linux.

програми, обробки, комп, ютері

Безкоштовна заявка з інтуїтивно зрозумілою інтенсивністю. Це повний редактор відео, з яким можна створити свій власний фільм. Тут ви можете легко створити довге відео, просто перетягнувши кліпи, як це повинно, використовуючи ефекти та переходи. Можна захопити відео з камери, імпортувати файли різних форматів. Отриманий рекорд перетворюється для перегляду на різних пристроях.

програми, обробки, комп, ютері

Це один з найбільш завантажених та популярних відеоредакторів для Windows, пропонуючи професійним набором інструментів для якості роботи з кліпами. Включає багато-лінійну шкалу, спрощену інтеграцію редактора та можливість швидкого різання та різання відео.

Openshot здатний швидко налаштувати анімацію за допомогою ключового персоналу, видалити або змінити фон, налаштувати яскравість та інвертувати кольори. Підтримує завантаження необмеженої кількості доріжок.

See also  Підключення комп'ютера через Wi-Fi маршрутизатор. Параметри з'єднання

Програма також додасть кредити на ваше відео, анімацію, уповільнення або прискорення. Ви можете поділитися або зберігати на компютері за допомогою кліпу.

програми, обробки, комп, ютері

Якщо ви хочете обробляти відео на професійному рівні, цей нелінійний редактор підходить. Існує великий набір простих у використанні та розширених інструментах, а також зрозумілий користувач Inteeis. Світлові роботи будуть працювати з необмеженою кількістю редагувальних доріжок.

Програма за замовчуванням підтримує всі можливі відеоформат. Програма дозволяє імпортувати або експортувати їх, а також розрахувати всі фільтри, ефекти та анімацію у фоновому режимі без зупинки. Ви можете захопити, синхронізувати та редагувати відео відразу з декількох камер, покладіть на них саундтреки.

програми, обробки, комп, ютері

Додати 2D та 3D-анімацію в цій програмі, відредагуйте відео та налаштуйте кольори. Все це в простих Integ, в якому вам не потрібно займатися довгий час.

Всі дії відео редагування в програмі виконуються в режимі реального часу, результат може бути оцінений миттєво. Є три незалежні модулі, що регулюються окремо. Перше. Редагувати відео, другий. Для редагування візуальних ефектів, третій працює з тривимірними анімованими об’єктами, якщо вони є і вставляються у відео. Всі ці користувачі модулі можуть налаштувати.

Гнучкий та професійний відеомагнітофон. Дозволяє монтувати високоякісне відео та з високою точністю. Задумливі INTEEIS, MultiPrame Timelines, можливість роботи над відео робить цю програму зручною для розширених користувачів, так і для новачків. В IVSEDIT сотні високоякісних переходів, відео ефекти, висока швидкість імпорту та експорту. Готове створення можна завантажити на Vimeo.

програми, обробки, комп, ютері

Це хороший безкоштовний редактор відео для Windows. За допомогою цього за допомогою кліпу можна видалити додатковий елемент, не вдаючись до транскодування. Відповідно, закінчене відео не втрачає якість, і сама робота буде набагато швидше. Підтримує форматів.Аві.Mpg.Mp4.Мкв.Flv.3gp.Webm i.Wmv.

програми, обробки, комп, ютері

Основні інструменти для редагування відео

Який фільм без спеціальних ефектів і стильний дизайн? Програма редагування відео оснащена вражаючим каталогом готових ефектів, переходів, екранів та пояснювальних назв. Завдяки цим можливостям ви можете буквально створити справжній блокбастер з домашнього відео!

програми, обробки, комп, ютері

Щоб здійснити якісне редагування відео, програма дозволяє повністю використовувати вбудований каталог переходів. Відео та фотографії гармонійно замінять один одного, вивернули, зникають або з’являються в кадрі. І якщо ви хочете принести прекрасний заголовок або уточнити конкретні моменти, варто додати відповідні написи. Змініть тип і колір шрифту, завантажте зображення та логотипи.

програми, обробки, комп, ютері

Особливу увагу слід приділяти спеціальними ефектами та різним вдосконаленням, яку пропонує програма редагування відео. На спеціальній вкладці ви можете затемнити або уточнити будь.Яке відео, додати ефект старого фільму, гравірування та навіть аватара. Якщо з якоїсь причини ви не задоволені кольором відео, застосуйте комплексне вдосконалення. Він автоматично виправляє яскравість, насиченість, контрастність та колір кольору.

програми, обробки, комп, ютері

Топ 3 найкращі безкоштовні програми встановлення відео

У процесі роботи над фільмом ви, як директор початківців, доведеться потіти на видалення окремих фрагментів. Але вона та програма встановлення відео, щоб полегшити ваші зусилля. Завдяки обрізаному модулі, ви можете легко скоротити відео. Питання про голосування також не буде без відповіді. Це достатньо, щоб зв’язатися з вбудованою аудіовою базою або завантажувати музику у редактор.

програми, обробки, комп, ютері

Icecream відео редактор завантаження

Редактор відеороликів Icecream. Безкоштовний продукт для редагування та редагування відеоматеріалів.Цей відмінний редактор має вражаючу функціональність та багато можливостей для редакції, створення нових відео з фотографій та відео, покращення, поєднання мультимедійних заголовків, фонових аудіозаписів, візуальних спеціальних ефектів та інших відео-інструментів для відеопроекту.

Movavi Video Editor Plus Безкоштовно завантажити російську версію

Movavi Video Editor. Це багатофункціональна утиліта для високоякісного відео обробки, створюючи слайди з зображень та використання різних ефектів.

See also  Як писати програми на комп'ютері. Створіть програму для Android у Studio Android

Популярний редактор обробляє відео різних форматів, захоплює аудіо та відео, а також містить побудовані фільтри та ефекти для високої чіткої обробки.

З розширеними параметрами відео конвертера ви можете створювати зупинки Cadres та GIF-відео, додати текст або логотип для роботи, плаче, змініть бітрейт та розширення, витягніть звук та налаштувати шлях звуку та генерувати FLV відео з програвачем. Розробники забезпечують 10 днів, щоб ознайомитись з безкоштовною версією програми.

Corel VideoStudio Pro Завантажити

Corel VideoStudio Pro. Високий. Кнопка Co-Oditor з високопрофесійними інструментами. Розважальні візуальні ефекти. Перекази та легкі фільтри.

Програмне забезпечення відмінно поєднується з відтворенням та укладанням кадрів, перетворення відеофайлів. Відпочинок скріншотів під час роботи. Нагадуючи файли на ЗМІ у всіх видах форматів та публікації роботи в Інтернеті.

Топ-15 найкращих програм обробки відео

Сьогодні в Інтернеті ви можете знайти багато програм обробки відео на вашому компютері. Який з них вибрати. Питання нелегко. Давайте спробуємо зрозуміти це. У статті представлена ​​порівняльна таблиця всіх програм зверху та детальний огляд кожного з них. І в самому кінці ви чекаєте висновку, що програма найкраще використовувати і для яких цілей.

Давайте подивимося на кращі програми обробки відео та порівняти їх один з одним у найбільш значних параметрах, таких як: ціна, дизайн та Inteeis, функціональність та системні вимоги.

Adobe Positions Premiere Rush як Cross.Platform для редагування відео для YouTube. Вам не потрібно підготувати до довгого навчання, як з іншими інструментами редагування відео з Adobe, таких як прем’єра Pro, після ефектів та прослуховування. Замість цього ви можете негайно взяти та швидко обробляти кліпи, після чого ви завантажуєте їх у соціальній мережі. Програма автоматично налаштовує оптимальні співвідношення сторін та якість, необхідну для кожної платформи, усуваючи вас від непотрібних неприємностей.

програми, обробки, комп, ютері

Premiere Rush також буде корисним, оскільки це дозволяє вибрати проект від Premiere Pro та працювати з ним на телефоні або планшеті. Ви можете завантажувати вміст до хмари та продовжувати працювати з ним у Premiere Pro або Premiere Rush на інших пристроях.

програми, обробки, комп, ютері

Застосування має просте Inteeis з великими значками та панелями, що робить його дуже простим для виконання будь-яких завдань для редагування відео. Функціонал дозволяє працювати з роликами в масштабі часу, виконувати корекцію кольору, змішувати музику, додати голос зсуву, заголовки та переходи. Завдяки крос-платформі ви можете зробити це навіть на невеликих екранах смартфона.

Коли ви вперше почнете, з’являється урок, який показує, як використовувати програмне забезпечення.

програми, обробки, комп, ютері

Сучасний дизайн та лаконічний Inteeis дозволяють працювати з додатком без досвіду у відео. Всі основні функції зручно розбиті в меню за категорією, тому знайшов необхідний не буде складним. При створенні вашого ролика ви можете використовувати вбудовану музичну колекцію, що складається з більш ніж 200 композицій, відсортованих за жанром, тривалістю та предметом.

програми, обробки, комп, ютері

Послідовні поради зроблять роботу з вже зрозумілою Inteeis ще більш приємним. І з більш просунутих функцій, варто відзначити заміну фону на корекцію відео та кольору з можливістю встановлення насичення, контрастності та кольорового тонусу. При збереженні файлу ви можете вибрати готові.Відні старі для різних пристроїв, таких як планшет, телефон або телевізор. Можна записати відео на DVD та експортувати в соціальних мережах та на YouTube.

програми, обробки, комп, ютері

Спробуйте редагування відео прямо зараз та оцініть зручність та простоту використання!

See also  Як встановити час на кондиціонер LG. Іконки та кнопки на внутрішній блок спліт-системи

До 2019 року було два додатки GoPro: одне для дистанційного керування пристроєм, а другий для редагування матеріалу зйомки. Потім їх об’єднували в одну програму і доповнили функціональність. Тепер додаток GoPro. Це програма для редагування відео, на яке ви звертаєте увагу, навіть якщо ви не використовуєте екшн.Камеру.

програми, обробки, комп, ютері

Завдяки надзвичайно зрозумілому та простому.Використаному інтеграції, програма може автоматично імпортувати ваші відеоролики та спрощувати багато дій. Це допомагає синхронізувати кліпи з музикою, додавати фотографії до відео, створювати заголовки та стабілізувати зображення.

Топ-20 найкращих програм для редагування та редагування відео

Огляд та порівняння найкращих програм для редагування та редагування відео в 2021 році. Не вибирайте у випадковому. З’ясовуйте плюси та мінуси найпопулярніших редакторів і зупинитися на тому, що саме для вас.

Будь-яка особа, яка починає знімати відео, розуміє, наскільки важливі програми для роботи з відео є. З їх допомогою ви можете обрізати невдалих фрагментів, а успішні можуть бути оброблені і приклеюються до одного фільму. Але вибір редакторів на ринку дуже великий. Який ідеально підходить для вас? Ми склали верхню програму, яка заслуговує уваги. Ознайомившись з характеристиками, ви можете вибрати та завантажити найкращу програму для роботи з відео.

Програмне забезпечення навіть забезпечує чітчучу функцію, т.Е. Заміна фону для відео. Він доступний для додавання музики з бібліотеки програми або з ПК. Обробка та переробка навіть повних роликів HD виникають якомога швидше, і навіть не найпотужніші комп‘ютери.

Програма встановлення відео, яка отримала популярність у всьому світі з його потужною та якістю обробки. Завдяки великому наборі інструментів треку ви можете редагувати хірургічну точність: обрізати, зсув, клею саме вам потрібно. Вся робота обумовлена ​​гарячими клавішами. Початківці матимуть труднощі за запам’ятовування їх, але з часом редактор буде виявлений у всій своїй славі.

Неможливо не відзначити відмінні можливості для корекції відео та аудіо, робота з векторною графікою. Але ці інструменти не освіжають без довготривалу тренування. Загалом, відсутність можливостей для початківців почати встановлення з першого дня використання є основною проблемою всіх серйозних редакторів.

програми, обробки, комп, ютері

Інша проблема може бути названа ціною. Для щорічної ліцензії Adobe Premiere Pro ви будете платити з 16000. Крім того, на слабкому ПК програми просто не зможе відкриватися в повній силі. Але якщо ви готові витрачати гроші та час, це програмне забезпечення забезпечить вам найвищу установку навіть у домашній студії. Особливо, якщо ви доповнюєте свою функціональність з численними плагінами, які можна знайти в Інтернеті.

Найпопулярніша програма редагування відео, яка використовується фахівцями кіностудій та основних блогерів. Функціональність вражає навіть більше, ніж Adobe Premier, перш за все. Число та якість декількох спеціальних ефектів та тонкості їх налаштувань. Ось створення 3D-анімацій, переходів, фільтрів та багатьох інших речей. Якщо є дороге обладнання, придатне для вимог, програма буде надавати високоякісні проекти у роздільній здатності до 4096×4096. Звук також буде збережений якомога більшою якістю.