Що робити, якщо комп’ютер висить? Висять комп’ютер

Ця стаття може коментувати лише учасники спільноти. Ви можете приєднатися до спільноти одним натисненням кнопки праворуч.

Комп’ютер висять. Це відмова операційної системи, внаслідок чого комп’ютер перестає відповідати на дії користувача та відповідати на системні команди. Наступні списки Основні ознаки комп’ютера висить:

 • Комп’ютер не відповідає на дії користувача: Неможливо відкрити або закрити вікно програми або перейти до іншого вікна, натиснувши клавіатуру ALT та TAB. Покажчик миші перемістився до режиму “Система зайнятий” (взяв тип пісочного годинника) і довгий час не вводить звичайний режим;
 • Курсор миші застиг на екрані і не рухається, намагаючись перемістити мишу, комп’ютер не реагує на натискання клавіш;
 • Коли ви натискаєте клавішу NumLock (вона розташована у верхній частині цифрового блоку ключа, праворуч від клавіш курсора) не підпалює, або не виходить світлодіод ключаного показника стану.

З комп‘ютером, у випадку, якщо він все одно продовжує реагувати на команду, що надходить з клавіатури, ви повинні одночасно натискати клавіші Ctrl, Alt та Del. Спеціальне вікно програми з’явиться на екрані, який називається менеджером завдань

повісити, екран, комп, ютері, робити, ютер

Для кожної програми, що працює Microsoft Windows, операційна система створює власне завдання, іншими словами, певна сума оперативної пам’яті для виконання цієї програми та контролює роботу програми, завантаженого до ресурсів комп’ютера.

Іншими словами, ми можемо сказати, що з точки зору Windows, кожна програма, яка працює на виконанні, є завданням. Якщо робоча програма раптово викликала комп’ютер, в більшості випадків вам не потрібно вдаватися до аварійної перезавантаження: достатньо знайти в пам’яті, яка спричинила невдалу завдання і видалити його, тобто примусово припинити його подальше виконання.

У вікні програму диспетчера завдань міститься список усіх завдань, що працює в системі: у завданні відображається назва завдання, у полі Статус. Його поточний стан (у Windows XP, щоб переглянути список завдань, натисніть на список завдань На вкладці завдання у верхній частині вікна диспетчера завдань). Нормальний статус завдання. Це державні роботи.

Якщо завдання “висіло” і не відповідає на системні запити, його стан буде визначено, оскільки він не відповідає. Щоб видалити одне з завдань, виберіть його за допомогою списку та натисніть кнопку, щоб видалити завдання. Якщо після видалення завдання, комп’ютер не відновив роботу в звичайному режимі, у випуску Windows 98 / Millennium, ви можете насильно перезапустити комп’ютер, натиснувши кнопку Робота завершення.

Якщо комп’ютер висить і називає проблему диспетчера завдань, не вдасться (комп‘ютер не відповідає клавіші клавіш), натисніть кнопку RESET на передній панелі системного блоку або вимкніть живлення комп’ютера та знову поверніть його знову. Якщо знову зверніться до сервісного центру, де вам допоможе вам допомогти.

Комп‘ютер перезавантажується самостійно, якщо файл не відкривається

Програма висіла

Якщо ви впевнені, що сам комп’ютер не висить, а лише запущену програму, то вам потрібно перейти до менеджера завдань (натисніть клавішу Ctrlaltdel одночасно).

Ми виділяємо програму HUNG та натисніть “Видалити завдання”.

Таким чином, ми насильно завершуємо процес, дозволяючи систему продовжувати.

Є випадки, коли такий метод не працює. Подивіться, ви не встановили двох антивірусних програм відразу.

Іноді потрібні спеціальні утиліти для видалення антивірусу.

Коли комп’ютер висить при використанні щоденних програм, таких як Skype, перевірте, чи є служба не завантажувати рекламні повідомлення, або новини розробника.

Це досить легко: Перейдіть у налаштування та натисніть розділ, як показано на малюнку нижче.

Видаліть галочки (коли вони стоять) з усіх балів, оскільки програма може завантажувати поради щодо використання Skype та пропонувати різні сприятливі тарифи.

Обов’язково перевірте оновлення драйвера, якщо вам потрібно оновити їх до останньої версії, зробіть це.

Зверніть увагу на запуск вторинних додатків, вони перешкоджають вашій ноутбуці.

Ви можете знайти їх таким чином: C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ main_menu \ Програма \ Авто автомобіля \

У деяких випадках оновлення системи допоможе.

Система Windows працює завдяки великій кількості послуг, без них неможливо відкрити або запустити більшість додатків.

See also  Як підключити комп'ютер до монітора. Додаткові питання

Але деякі з них, ті, які ви не використовуєте, можуть бути відключені вручну самостійно.

Щоб відкрити сторінку послуг, введіть меню «Пуск», виберіть команду “Виконання” та введіть у вікно, відкрите

Далі у вас буде вікно сервісу, виберіть службу, яку потрібно вимкнути, або ті, які ви не використовуєте, і натиснувши праву кнопку миші, перейдіть до “Властивості”

На новоствореній вкладці ми переходимо до “загального” та підпункту “Тип запуску”, виберіть “Вимкнено”, закрийте вікно, натиснувши OK

Зробіть все ж з іншими програмами, які ви не використовуєте, а потім перезавантажте комп’ютер.

Після таких дій ваш ноутбук / планшет буде працювати набагато швидше.

Ви все ще можете відключити деякі послуги. Як це зробити і що відключити. Побачити це

Крапка в роботі “диригент Windows

Будь.Які помилки процесу провідника.Exe призводить до повного замерзання “провідника” та до його періодичних перезавантажень. Але якщо ПК щільно, панель завдань і кнопка запуску пішла, була лише екрани робочих столів Windows з настільним столом миші (або без), то ця проблема може виникнути з наступних причин:

 • Пошкодження даних файлу провідника.Exe у системній папці C: \ Windows \. Файл Explorer взята з інсталяційного диска.Ex_ (папка i386) і копіюється у папку \ windows \. Краще це зробити з версії Windows LiveCD/USB (через “командний рядок”), починаючи з флеш.Накопичувача встановлення, оскільки при заморожуванні Window. У цьому випадку, що вам потрібно багато завантажувального диска/флеш.Накопичувача;
 • Знос, відмова від диска під час Windows. У той же час, сектори пошкоджені в тому місці, де наразі виконується компонент Explorer.Екзе. Дуже рідкісна ситуація. Версія Вікторії допоможе (в t. C. І версія DOS) все з однаковою мультизродовою флешкою ​​або DVD. Якщо програмне забезпечення неможливе, диск замінюється;
 • Віруси. Оскільки вже встановлені антивірусні програми недоступні, допоможе лише нова установка Windows. Перед цим починайте з декількох навантажувальних дисків, на якому є Windows LiveCD / USB (будь-яка версія) та скопіюйте цінні файли в інші (зовнішні носії), а потім запустіть Windows install.

Наприклад, під час встановлення попередніх версій програми Daemon Tools ви не можете ввести Windows 8/10. Будь.Яка робота в Windows. Спроби увійти до системи з іншого облікового запису, не призводять до чого-небудь: робочий стіл Windows не відображається, і з’явиться меню вибору облікового запису. Абсолютно жоден метод, включаючи “відкат” системи, не працюють. Це допомагає лише перевстановити ОС.

Перезавантажте або вимкніть комп’ютер

Якщо ваш комп’ютер висить і не реагує на жодних дій миші, а також натискання клавіш або поєднання їх у цьому випадку, залишається зробити один. Перезапустити або вимкнути комп’ютер із відповідними кнопками на корпусі системного блоку. У разі успішного перезавантаження комп’ютер зазвичай починає працювати в звичайному режимі. Але є випадки, коли комп’ютер висить і не реагує навіть на кнопки житла. Тому натисніть кнопку живлення “живлення” і утримуйте її 10-15 секунд, поки комп’ютер не буде вимкнено, якщо цей метод не призведе до нічого, це означає на корпусі блоку або вийміть вилку з розетки.

повісити, екран, комп, ютері, робити, ютер

Якщо відбулося заморожування якоїсь окремої програми

Найчастіше, при роботі на комп’ютері, це окремі програми. Т.Е. Ви можете працювати, наприклад, словом, друкувати текст і несподівано програма може повісити. Це може статися після виконання деяких дій, наприклад, після збереження виконаної роботи або після виконання деякої іншої операції.

Слід мати на увазі, що у випадку, коли програма висить, ви навряд чи зможете зберегти результати роботи, виконану в ній (якщо вона не розпорошиться сам). Будь-який спосіб боротьби з залежністю програми може іншим чином зменшити закриття цієї програми без збереження.

Рекомендація: Яку програму ви не працювали, зберігайте результати вашої роботи якомога частіше. Це допоможе вам уникнути неприємних наслідків, коли ви повинні перемогти багато роботи, яку ви не зберегли.

Спочатку спробуйте закрити його звичайним способом, використовуючи кнопку “Закрити” у верхньому правому куті вікна програми.

Найчастіше програма все ще керується таким чином. Вам може знадобитися натиснути кнопку закриття програми кілька разів і чекати декількох хвилин. В результаті, програма може або просто закрити, або з’явиться вікно, що такий процес не відповідає, і це необхідно виконати з відповідною кнопкою.

Також трапляється, що програма не закрита звичайною кнопкою, а Windows про програму не виходить. У цьому випадку вам потрібно спробувати закрити програму через менеджер завдань Windows.

Менеджер завдань. Це окрема програма Windows, яка відображає всі робочі процеси (програми) та служби на комп’ютері, а також відображає інформацію про загальне навантаження на комп’ютер та інші функції.

See also  Як перенести браузер на інший комп'ютер. Налаштування передачі

Висіли комп’ютер, що робити

Щоб відкрити диспетчера завдань, натисніть комбінацію клавіш Ctrl Shift ESC (ці ключові комбінації працює у всіх версіях Windows).

Повісити комп’ютер, що робити

У версії Windows до Windows 7 включно, менеджер завдань матиме цей вигляд:

У Windows 8 та 10 менеджер завдань може відкриватися спочатку з мінімальним набором кнопок і функцій:

Все, що потрібно зробити, щоб закрити програму. Це знайти процес, пов’язаний з нею, у завдань, які відкрили та виконати її.

Для Windows 7 та попередніх версій. Необхідно перейти на вкладку “Процеси” (1), у списку (2), щоб знайти процес, пов’язаний з висячою програмою, і закрити її, натиснувши “завершити процес” (3).

Бажаний процес у списку можна визначити у стовпці “Опис” (1), який зазвичай вказує на конкретну назву програми, а іноді інтуїтивно розуміє за стовпцем “Назва зображення” (2). Наприклад, програма Hang Word зазвичай має назву зображення (процес) під назвою WinWord.Екзе. Браузер Mozilla Firefox має процес Firefox.Екзе.

Для Windows 8 та 10. Ми шукаємо необхідну програму в міні-вікні менеджера завдань (1) та натисніть “Видалити завдання” (2):

Якщо раптом програма HUNG не відображається у міні-вікні диспетчера, а потім натисніть “Більше”.

Відкриється розширений диспетчер завдань (як у Windows 7, так і попередніх версіях), де ви можете переглядати всі процеси, що працюють на комп’ютері та завершити вам необхідність. Краще відкрити вкладку “Подробиці” (1), оскільки з’явиться стовпець “Опис”, де ви можете побачити назву програми, до якої один або інший процес з стовпця “Ім’я”.

Завершення процесу через менеджер завдань повинен закрити програму. Далі ви можете запустити його на новому і продовжити.

Якщо це не допомогло, а не інша, то решту вихід є для перезапуску комп’ютера.

Якщо перезавантаження не видаляється стандартним способом, то перезавантажте комп’ютер за допомогою кнопки на системному блоці або утримуйте приблизно 5-10 секунд, увімкніть живлення (якщо у вас є ноутбук), і комп’ютер вимкнеться.

Мій досвід лікування комп’ютера від щільно висячого.

З такою проблемою я натрапив на двічі, і я можу відразу сказати, що проблема не проста, і, наскільки я зрозумів, вона виправлена ​​довгими і твердими танцями з бубеном. У першому випадку помилка сталася випадковим чином (наш список), у другому в іграх переважно на полі бою.

Комп’ютер щільно замерзає випадковим.

У першому з цього виду несправності я зустрівся на роботі. У певний момент один із комп’ютерів наших співробітників провалився, скарга на комп’ютер висить.

 • Килимок. Оплачувати.: ASUS P8H61-M LX3 R2.0
 • Відеокарта: Asus GeForce GTX 550 TI
 • Процесор: Intel Core I5-2310 2.9 ГГц
 • Блок живлення: FSP460-60HCN
 • Озу: 2х2 Гб

Опинившись у безпосередній близькості від джерела невдоволення, я виявив глибокий комп’ютер, який не реагував на будь.Які маніпуляції, лише перезавантаження з коренем кнопки./ Вимкнено., Після перезавантаження комп’ютер продовжував працювати в звичайному режимі, але недовго.

Я зрозумів, що проблема є апаратним і перше, що я вирішив звернути увагу, це відеокарта. Видалення дискретного відео я підключив роз’єм VGA до відеокарти, вбудованої в материнську плату. Увімкнути комп’ютер. Все почалося, і протягом декількох днів працювали, як очікувалося, тоді висить знову продовжувались, і в пошуках рішення я пішов, щоб підштовхнути інтернет-пробіли. Було багато різних запасних частин, і я продовжив свій танець навколо комп‘ютера щільно.

 • Перестановка оперативної пам’яті. Я намагався покласти свою пам’ять на один бар, встановив мою пам’ять на інші слоти, змінила пам’ять іншому.
 • Змінено джерело живлення.Відноситься до Біос.
 • Вимкнення звукової карти.
 • Вимкнула вбудована мережа, з мережевим підключенням Wi-Fi USB флеш-накопичувач.
 • Змінив процесор до подібного.
 • Змінено жорсткий диск.
 • Перевстановлення Windows. Вживана версія. Windows 7. (Не перевірив роботу комп’ютера з іншими версіями Windows).
 • Замінив материнську плату для подібного. На цьому етапі мій танець був закінчений, комп’ютер більше не залежить від щільного, джерело невдоволення було усунено.

У майбутньому на комп’ютері було встановлено новий ковдр. Плата трохи на новому, що було раніше.

Згідно з результатами роботи, я думав, що знайшов спосіб вирішити цю проблему, яка була фактично у заміні материнської плати, але в деяких форумах я познайомився з людьми, які змінили килимок. Плата, як правило, точно однакова, і проблема залишалася.

Комп’ютер щільно замерзає в іграх.

Вдруге, коли я впав у несправність, жертви виявилися моїм домашнім комп’ютером. Проблема з’явилася після встановлення нового SSD до 120 Гб та встановлення Windows 7.Відзначення з попереднього випадку полягав у тому, що комп’ютер був щільно залежав тільки в іграх, і це було в Batlefield. Я грав у різних Батлфілд (Герої, 1941,3, в Інтернеті), а в кожному з них через деякий час було замерзання. Залишки ще не спостерігалися в таких іграх, як Dota 2 і Far Cry 3.

 • Мат. Платити.: ASUS P5KPL PRO
 • Відеокарта: ASUS GeForce GTX 550 Ti
 • Процесор: Intel Core 2 Duo CPU E8300
 • Джерело живлення: Power Man IP-S450AQ2-0
 • Ram: 2x2GB, 2x1GB DDR2
 • Перестановка оперативної пам’яті.
 • Відноситься до Біос.
 • Вимкнула вбудована мережа, з мережевим підключенням Wi-Fi USB флеш-накопичувач.
 • Змінено відеокарту. Т.До. У моєму килимі. Немає інтегрованого відео Змінена зовнішня GTX 550 GFRON 9600.
 • Повернув систему назад до жорсткого диска.
 • Встановлено систему системи від нуля в режимі AHCI (розширений інтеейс контролера хоста. Механізм, який використовується для підключення HDD, SSD) на диску SSD із створенням розділу GPT. Після цього комп’ютер почав висить випадково (як у першому випадку).
 • Замінено джерело живлення. На цьому висячі зупинилися. Перемога!
See also  Як підключити Wi-Fi до комп'ютера.

Як результат, винуватець був несправним джерелом живлення.

Комп’ютер замерзає після встановлення нової відеокарти

Зіткнувшись з іншим проявом проблеми, описаною у статті, а саме компютер починає вішатися або замерзати після встановлення нової відеокарти.

У цьому випадку проблеми є два рішення:

 • Переконайтесь, що потужність наявного джерела живлення відповідає потужності, яку рекомендує виробник відеокарти. Якщо ні, замініть джерело живлення.
 • Оновіть BIOS до останньої версії.

Продуктивність вищезазначених дій повинна вирішити проблему за допомогою комп’ютера.

Причини скелі комп’ютера

Усі причини, чому комп’ютер або ноутбук можуть висіти умовно розділені на два типи:

Причини програми заморожування ПК спричинені несправністю або помилками в програмному забезпеченні. Операційна система, драйвери або програми. Зазвичай їх вирішують шляхом оновлення або перевстановлення програми, в якій сам ПК і висить, ну, добре, або драйвер, який тісно пов’язаний з ним. Якщо це гра, ви повинні звернути увагу на драйвер відеодаптера та звукової карти. Ви можете спробувати оновити або, за відсутності нової версії. Спробуйте переінсталювати.

Причини апаратури для замерзання виникають найчастіше через відмову будь-якого пристрою всередині комп’ютера або підключені до нього зовні. Це найсумніша версія, оскільки вона зазвичай пов’язана з фінансовими витратами на придбання нових компонентів або дорогого ремонту старого.

У будь-якому випадку, перш ніж продовжувати будь-які конкретні дії, необхідно провести ретельну діагноз та максимізувати інформацію про проблему.

Причина: Ваша версія Windows (або будь-яка інша платформа, яку ви можете використовувати) або інше програмне забезпечення застаріло.

 • Переконайтеся, що комп’ютер має всі останні оновлення Windows.
 • Якщо ви знаходитесь в Інтернеті, коли ваш комп‘ютер працює повільно, переконайтеся, що всі плагіни браузера оновлюються.

повісити, екран, комп, ютері, робити, ютер

Клавіатура ALT F4.

Про цю комбінацію мало хто знає, хоча це дуже корисно, якщо ваш комп’ютер несподівано почав “уповільнити”. Коли ви натискаєте цю комбінацію, з’явиться вікно на робочому столі, в якому вам буде запропоновано чотири кроки: перезавантажте систему, вимкніть комп’ютер, заповніть сеанс та виберіть інший користувач.

Отже, якщо ви натиснете комбінацію клавіш знову, коли вікно вже відкриється, він закриється, і в той же час оперативна пам’ять буде випущена. Ви також можете скасувати останню дію. Просто натисніть на ці ключі кілька разів.

Це, мабуть, найпоширеніший варіант для “Просвітництва” комп’ютера. Якщо одночасно натискайте ці три клавіші Ctrl Alt Del, ви відкриєте системне меню, і ви вже можете ввести менеджер завдань та закрити програму “Бармер”. Правда, у цьому випадку дані не будуть збережені. Але комп‘ютер знову почне працювати швидко.

Варто відзначити, що якщо справа набагато серйозніша, і у вас є той самий “синій екран смерті”, краще звернутися до фахівця. Можливо, він зможе зберегти систему та всі дані, що зберігаються в ньому.