Навіщо відсутні сповіщення Android і як їх увімкнути

Смартфон. Це пристрій, який дозволяє його власнику завжди залишатися на зв’язку. Для цих цілей гаджет забезпечує функцію оповіщення. Вони миттєво повідомляють власника отриманого дзвінка або листа. Якщо спливаючі сповіщення про операційну систему Android зникають, і ви не знаєте, як повернути їх назад, вам потрібно вирішити причини проблеми.

Відсутність сповіщень. Проблема, з якою половина користувачів пристроїв в операційній системі Android. Він виникає для причин програми, серед яких потрібно виділити наступне:

 • Використання енергозберігаючого режиму;
 • Обмеження руху;
 • Заборона сповіщення для цієї категорії повідомлення;
 • Вимкнути сповіщення в налаштуваннях;
 • Неправильні налаштування екрана блокування;
 • Конфлікт програмного забезпечення;
 • Неправильні дати та налаштування часу.

Всі фактори, позначені вище, не є критичними. Отже, можна усунути несправності вдома, не звертаючись до сервісного центру. Потрібно лише уважно вивчити вимоги до інструкцій.

повідомлення, екрані, блокування, android

Функція “Повідомлення на заблокованому екрані

Завдяки цій функції ви можете налаштувати, як відображаються сповіщення на екрані блокування. Зазвичай він знаходиться в розділі параметрів системи, пов’язаних з повідомленнями.

❌ Як приховати вміст сповіщень на екрані блокування смартфонів Xiaomi

Система пропонує вибір між трьома режимами: “Показати сповіщення”, “не показувати сповіщення” та “Сховати особисту інформацію”. Імена перших двох варіантів говорять про себе. Останній означає, що отриманий вміст не відображатиметься на заблокованому екрані. Незнайомці побачать лише напис, як “нове повідомлення” і все.

Вимкніть сповіщення на заблокованому екрані або приховуйте свою особисту інформацію, якщо ви боїтеся, що хтось інший може читати вашу кореспонденцію.

Як вимкнути сповіщення через меню “Не турбувати

Витрачайте на екрані зверху вниз і натисніть значок “Не турбувати”. На деяких прошивках його можна знайти на другій сторінці швидких налаштувань. Для цього потрібно провести палець на завісу зліва. У режимі “Не турбувати”, смартфон не буде відображати сповіщення.

See also  Кинути додаток від Android до Android. Як передавати контакти з Android до Android - програми

Якщо ви натискаєте кнопку “Не турбувати” у завісі, меню буде відкриється. Він може бути налаштований на відключення сповіщень у певних періодах, наприклад, вночі. Натисніть “запланована” → “Додати”.

Введіть час, коли потрібно включити режим “Не турбувати”. Торкніться кліщів у верхній частині екрана.

Я журналіст, який любить технології та науку. Я копаю в налаштуваннях Windows, створюю звичайне телевізор “Smart” і відбивають мій Android як хобі. Я також зацікавлений у космосі, історії, зоології та спостерігають багато кіно. Мені подобається говорити про божевільні теорії вентилятора та розшарування псевдо-фізичних міфів. Я годую ніжні почуття до Linux (але не стільки, щоб використовувати його постійно).

Відключення сповіщень на сайті в браузері

Зараз майже кожен сайт новин, коли відвідує, агресивно пропонує включати сповіщення в браузері. Мобільні браузери ще більш сприйнятливі до цієї проблеми, ніж браузери таблиці: випадково натискання кнопки “Дозволити” на сенсорному екрані простіше.

Ми будемо аналізувати, як вимкнути такі сповіщення на прикладі найпопулярнішого хрому. Для цього відкрийте параметри браузера, перейдіть до розділу “Налаштування сайту”, а потім у розділі “Повідомлення”. Тут ви можете вивести свої дозволи для небажаних сайтів, або повністю вимкнути функцію сповіщень, натиснувши перемикач у першому пункті меню.

Як приховати конфіденційні дані з пристрою Android

У цій статті ми будемо використовувати пристрій з акцій Android 9. На своєму пристрої розташування та назва варіантів можуть відрізнятися, але ви можете легко їх знайти.

Перше, що вам потрібно зробити. Перейти до меню налаштувань. Ви можете зробити це, знижуючи панель сповіщень двічі, а потім натиснувши значок передач. Крім того, ви можете використовувати піктограму “Налаштування” на панелі програми.

У меню “Налаштування” прокрутіть вниз та виберіть “Програми та сповіщення”.

У відкритому меню виберіть “Повідомлення“.

See also  Створіть програму для Android та iOS. Інструменти AR (розширена реальність):

Ви побачите кілька параметрів, але в цьому випадку нам потрібен варіант “на заблокованому екрані”.

Просте меню з декількома параметрами відкриється: “Повністю показувати сповіщення”, “Сховати конфіденційні дані” та “Не показувати сповіщення”. Ви не можете показувати сповіщення на екрані блокування, але він позбавляє вас про цю корисну функцію. Тому в цьому випадку ми рекомендуємо вибрати “Сховати конфіденційні дані”.

От і все. Ви побачите, що більшість повідомлень зараз мають прихований вміст для вашої конфіденційності.

Звичайно, це не найнадійніша форма безпеки, але приховування конфіденційної інформації на екрані блокування вашого телефону, безумовно, не дасть цікавим, щоб побачити ваші повідомлення. І оскільки це потрібно, перш за все, налаштуйте екран захищеного блокування, ви можете бути принаймні трохи більш впевненим, що ваші дані безпечні у випадку втрати або телефону.

Доступ до налаштувань сповіщень на смартфоні Android

Першим кроком до приховування вмісту сповіщень. Це відкриття налаштувань на смартфоні Android. Потім прокрутіть вниз і натисніть розділ “Програми та сповіщення” або “Повідомлення”.

Android показує налаштування, пов’язані з повідомленнями, а також всі програми, для яких ви можете персоналізувати сповіщення.

На miui

Смартфони з Miui на борту використовують трохи різну систему: Налаштування. Сповіщення. Формат блокування. Формат. Тут ви можете вибрати потрібний формат відображення: з якої програми, програми та тексту повідомлення, або нічого взагалі. Як у випадку вище, ці зміни стосуються всіх повідомлень.

На смартфонах з виробника Південного корейського, ми будемо шукати необхідним для налаштування шляху налаштування. Екран блокування. Сповіщення.Отже, що попередження не відображається взагалі, ми вимикаємо перемикач у режим, вимкнено, і, щоб побачити, лише які програми надходять, але без тексту, ми активуємо перемикач “Приховати вміст”.

Про автора цього сайту

Вітаю. Мене звуть Петр. Я є автором цього сайту. У ньому я кажу мені, що я дуже зацікавлений. А саме на планшетах. У блозі я намагаюся поговорити про прошивку, налаштування та оновлення всіх сучасних таблеток. Крім того, більшість статей присвячені ОС Android, яку мені дуже подобається

See also  Як відновити віддалені повідомлення на Android. Лікар. FONE Android відновлення даних

Повідомлення приходять, але не відображаються на екрані блокування

Інший варіант. Сповіщення приходять, але не відображаються на екрані блокування. У цьому випадку ви повинні перевірити параметри на шляху налаштування. Програми та сповіщення. Сповіщення. Сповіщення на екрані блокування.Ось ще один корисний вимикач. Не відображати або не конфіденційні дані на екрані блокування. Наприклад, ви побачите, що приходить повідомлення, але його текст буде приховано.Також можливо, що з деяких причин ви раніше заборонили відображення сповіщень від конкретної програми. Повний список програм можна знайти на шляху конфігурації. Програми та сповіщення. Показати всі програми. У цьому списку ви можете знайти програму або гру, яку ви зацікавлені і уважно стежити за яким режимом він використовується.

В одному рядку ми перераховуємо ще кілька причин, через які ви не отримуєте сповіщення на смартфоні Android:

 • Налаштування встановленого антивірусу. Якщо проблеми почалися після її установки, варто ретельно переглядати свої налаштування та встановлені обмеження;
 • Вмикається режим польоту (вимикає швидкі налаштування);
 • Обмеження вашого тарифного плану. Дуже часто, після того, як обсяг платного трафіку вичерпаний, оператор значно знижує швидкість підключення до Інтернету;
 • Наявність активного VPN / проксі;
 • Режим “Не турбувати” на (ми шукаємо сповіщення або швидкі налаштування);
 • Проблема полягає в боці служби, яку ви зацікавлені. Залишається лише чекати.

Як ви бачите, було важко вирішити цю проблему, вказану в заголовку, достатньо ретельно вивчити налаштування вашого гаджета. Ми сподіваємося, що наша коротка інструкція була корисна вам, а також отримати найновіші та важливі новини з світу технологій, не забудьте підписатися на телеграму.