Помилки LG: Знаки, причини та ліквідація

Код. Це проблема причини зовнішнього вигляду та \ або як усунути
Ау Автоматична помилка вимкнення. Код помилки AE підсвічується, коли датчик типу поплавку спрацьовує. Вам потрібно перевірити машину для витоку.

Перевірте службу електродвигуна та електронний контролер.

Переконайтесь, що посилання електронного блокування. Ubed.

Ознайомтеся з станом соленоїдного клапана. Можливо, він знаходиться в стані “відкрито”, і в системі є постійний водний паркан.

Тепер ви знаєте, як реагувати, коли ваша машинка “LG” підкреслила код помилки. Головне. Помітити невдачу вчасно, спробувати усунути його або зв’язатися з господарем. Перш ніж звернутися до служби або перейти до ремонту, все ж перезапустіть машину, щоб усунути можливий збій:

 • Вимкніть машину.
 • Технічна техніка де-в-в-в-введення.
 • Приділіть їй час “у відпустку”. Близько 15 хвилин.
 • Увімкніть машину до мережі.
 • Спробуйте запустити шайбу.

Якщо код несправності зник з табло і більше не з’являється, це було нормальною програмою невдачі. Якщо код знову загорівся або з’явився через деякий час, настав час перемогти тривогу.

Lg пральні машини відображають не тільки коди помилок, але й інформаційні повідомлення. Щоб розпізнати це повідомлення, потрібно ретельно читати інструкцію з експлуатації. Якщо ваш побачити.

Дізнайтеся, що тип розбиття пральної машини LG допоможе код помилки для табло. Якщо машина в режимах “мити”, “полоскання”, “спина”, показує помилку, це означає, що є проблеми з блокуванням люка. За.

Lg пральна машина перестала працювати нормально: зупиняється в середині програми прання, постійно стікає воду після набору. На дисплеї відображається помилка Fe. Миття El Ji Відображає без табло.

Що робити, коли машина LG показує помилку IE на дисплеї? Перш за все розуміє, що означає код несправності. Поява помилки передує дивній поведінці пральної машини: миття запуску.

Коли ви запускаєте пральну машину LG, не обертається барабаном, хоча він вручну прокручується вручну, після чого le error показує на дисплеї. І це відбувається з різних програм: “Промийте”, “миття”.

Система самодіагностики пральної машини здатна виявляти несправність та виділити його код на табло. Якщо ваша машина LG, виконуючи миття, зупинене, а потім на дисплеї відображається код помилки PF.

Користувач не завжди зрозумілий, що означає помилку, яка здається на екрані. Перш ніж видати помилку, миття нормально починається, починає прання, але в процесі “зависає” і пише код.

Звичайний користувач не зрозуміло, що означає помилку UE, яку на дисплеї відображається пральна машина LG. Мийка неуспішно намагається вичавити нижню білизну, але барабан не отримує достатньої швидкості. Після.

Самодіагностика пральної машини LG відображає помилку помилки на дисплеї. Код помилки, який з’являється, може говорити про проблеми з вимиканням. Розшифровувати повну величину помилки, ви зрозумієте, як усунути.

Часто пральна машина LG показує помилку OE в середині миття. Що незручно: повний горщик води, машина зупиняється, а помилка на столі 03. Також код може виділити на етапі.

Помилка таблиці

Кодекс Спричинити Рішення
Де Код DE з’являється у випадку натискання кнопки запуску, коли відкривається або не до кінця шлем. Трапляється, що механізми відключення виходили з ладу. Щоб уточнити причину несправності, відкрийте та закрийте двері та переконайтеся, що вона ляснула. Вивчіть ручку люка, щоб пошкодити, особливу увагу, сплачуючи язик (гачок). Пружину, а не додавати, а не пронизити. Якщо механічне очищення від можливого засмічення та перевірки проводки замка для дверей не дає, вам потрібно буде замінити замок.
Тобто IE.Код сигналізує про те, що датчики не виявляли необхідної кількості води в резервуарі, яку слід намалювати протягом певного інтервалу часу. Перш ніж шукати проблеми в пральній машині, перевірте тиск у сантехнічній мережі! Найпоширенішою причиною цієї несправності є засмічений фільтр у водному клапані. Перевірте тиск у шланг підключення, перевантажуючи його з машини та повороту води (не забудьте замінити відро або басейн). Сам фільтр знаходиться в корпусі клапана, отримайте його з плоскістю і ретельно промити під тиском. У той же час подивіться на клапан. Іноді витягується і запобігає доступу до води до барабана.
Якщо описані заходи не допомогли, вивчайте шланг преси для пошкодження та сцендерів, подути себе. Наступний крок перевірки датчика води. Здійснюється шляхом заміни хорошої частини.
Печера Код PE ідентичний значення, описаного вище. Відповідно, необхідно виконати кроки, описані в попередньому пункті: Перевірте тиск, шланг преса і датчик.
Fe Помилка з’являється у випадку максимального рівня рідини в резервуарі і може бути викликана несправностями: датчик рівня води, заточні клапани або електронні контролери. Почніть з того, щоб подути натисніть натискання преси, якщо це необхідно, змінити. Ми вивчаємо клапан. Це можливо, він знаходиться у відкритому стані або сторонній об’єкті, випадково в системі, перешкоджає закриттю. Ми дивимося на контакти та дроти на датчику тиску: можуть бути пошкоджені або окислені. Ми перевіряємо датчик за допомогою методу заміни.
Зверніть увагу на кількість піни в резервуарі. З неправильно вибраними миючими засобами, піноутворення збільшується і викликає реакцію датчика.
Oe Код OE з’являється, якщо вода не об’єднана з насосом протягом 5 хвилин. Можна несправедливість у дренажному насосі, і це буде необхідно замінити, але перед застосуванням кардинальних заходів, спробуйте виконати наступні кроки: Відкрутіть фільтр звітного насоса, очистити його та прочитайте присутність чужорідних об’єктів, напівпрозорі насос з ліхтарем. У більшості випадків помилка з’являється через невеликі об’єкти під робочим колесом помпи. Якщо проблема не в цьому, вийміть та промийте насадку між резервуаром та насосом, вимикайте та перевірте, щоб пошкодити та загнуте дренажний шланг. Не забудьте побачити з’єднання для зливу в каналізацію.
Помилка рідко з’являється, коли прес-просторі або датчики тиску води датчика.
Ue Код UE не говорить так сильно про несправність, як повідомляється про незбалансоване навантаження через нерівномірне розподіл речей. Це означає, що обертання барабана зроблено неправильно, і існує ризик пошкодження пральної машини. Проблема вирішується шляхом перезавантаження з видаленням прання та подальшим рівномірним розподілом в резервуарі. Якщо помилка повторюється, спробуйте повідомити речі. Пристрій не завантажується.
Те Символи пристрою сигналів про проблеми в опалювальному контурі. Загальна причина несправності. Прилипання датчика температури (термістор) або його невдачу. Для визначення продуктивності термістору вимірюють його опору, показники повинні бути приблизно 50 COM при 200 °. Якщо проблема не знаходиться в датчику, перевірте проводку та контакти трубчастого нагрівача та їх продуктивність.
Le Le помилка схожа на код, описаний вище, але більш точно вказує на помилку блокування дверей. Почати, виміряти напругу в електричній мережі. Низька напруга (менше 190 вольт) не дозволяє повністю функціонувати пристрій. Вивчити ручку за пошкодження та наявність сторонніх об’єктів, що перешкоджають механізмі водіння. Пошкоджена проводка замка або застрягання в барабанний елемент, що перешкоджає обертання, аналогічно викликати вигляд помилки.
Щоб переконатися, що двері закриває двері з викруткою, якщо починається вода, механізм закриття пошкоджений, і якщо ніщо не змінилося, а пристрій не працює, рекомендується змінити замок.
Дрібний Автомобільна пральна машина не може крутити навантажену білизну: часта причина. Перевантаження. Видалити частину речей і перезапустіть програму прання. Коли ви повторили помилку, перевірте двигун та електронний контролер. У пральних машинах з прямим приводом, складність може проявлятися через вібрацію барабана, що означає провал підшипників або амортизаторів.
E3 Рідкий код, E3 помилка пов’язана з модулем керування, який не може визначити наявність речей у барабані через низьку завантаження та запобігає програмі.
Ау Код AE у пральних машинах LG з’являється виключно з функцією Aquastop. Система складається з плаваючого у нижній частині машини, яка натискає на Micrix у випадку накопичення води в піддоні з витоку труби або резервуара, а Micrix вимикає живлення. При наявності рідини в піддоні, ретельно вивчайте насадки, резервуар і манжету для вилуплення для присутності отворів та пошкоджень. Якщо з’являється анальний код, але в піддоні немає води. Перевірте поплав. Через вібрацію він міг змінити, варення або під ним може прийти до сторонніх предметів.
E1 Аналогічно до символу AE. Виникла депресія резервуара або шлангів у пральній машині. Способи усунення несправності у пункті вище.
До Код SE з’являється на прямих машинах для приводу та означає, що модуль керування не може визначити обертання двигуна. Потрібно перевірити контакти, стійкість датчика в спокої, при прокрутці валу та, при необхідності, замінити тахометр.
See also  Монітор чорний, а комп'ютер працює. Заміна відеокарти

Дешифровані коди та усунення несправностей

Для зручності ми представили список кодів помилок у таблиці. Нижче ви також знайдете короткий опис можливих проблем та методів для їх усунення.

Код помилки Опис Методи вирішення проблеми
Тобто Немає водопостачання, резервуар не заповнений або наповнений дуже повільно (затримка більше 4-5 хвилин) Перевірте тиск води та водопостачання. Перевірте пошкодження та поломку клапана штекера та прес-служби, якщо це необхідно, замінити розбиту частину нового
ПФ Невдача потужності, невдачі електроенергії Переконайтеся, що шнур живлення правильно підключений. Перевірте контактні з’єднання між блоком керування та захисним фільтром мережевого перешкод (FSP). Опитувати індикатор включення та перевірте роз’єми панелі РК-панелі на панелі керування
Дрібний Перевантаження електродвигуна Налаштуйте кількість завантаженого одягу. Перевантаження барабана негативно відображається на роботі двигуна. Перевірте функціональність контролера та двигуна
UE Барабанний дисбаланс (без надлишку) Додати або видалити декілька речей відповідно до стандартів завантаження барабану, рекомендованих для моделі. Розповсюджувати пом’ятий білизну вручну. Перевірте привід двигуна та контролер
Печера Несправності датчика рівня води (прес-запуск), машина підбирає воду більше 25 хвилин або менше 4 хвилин від початку циклу Переконайтеся, що тиск води у водопостачах знаходиться в межах норми (не надто високий або низький). Перевірте продуктивність преси, якщо це необхідно, замінити його
Фем Переповнення банку з водою Перевірте цілісність контактів на датчику рівня рівня води. Перевірте клапан заповнення, контролер, датчик рівня води. Зверніть увагу на кількість піни під час миття, тоді як воно надмірно чекати, поки піна не буде відшкодована, і знову почати мити знову
OE Відсутність каналізації (висока через 5 хвилин роботи дренажного насоса) Очистіть фільтр зливу від забруднення. Перевірте шланг для зливу на тему перегину, пошкодження, блоків. Виключити розрив дренажного насоса та датчика тиску води
Він Немає водного опалення Перевірте трубчастий нагрівач та його контакти, якщо це необхідно, замініть нагрівальний елемент
Де Проблеми з дверей Луки Спробуйте закрити люк. Перевірте термін служби дверей люка, зламаний пристрій замінити нове. Переконайтеся, що ви керуєте панеллю керування, перевірте електронну дошку
Те Проблеми водопостачання Датчик температури не вдалося, немає зв’язку з трубчастим обігрівачем. Потрібно перевірити елемент на тему закриття або скелі контактних ланцюгів, діагностувати електронний контролер
E1 Витоки води, наявність води на піддоні Була депресія шлангів, резервуару або інших елементів системи наповнення та зливу. Можливо, несправний датчик регулювання витоку
E3 Помилка завантаження Перевірте продуктивність блоку керування
До Такогенератор несправностей (датчик залу) Перевірте ставку та систему своїх контактів (елемент доступний у верстатах прямого приводу та індекс DD)
Ау Авоваскулярний Працював поплавковий датчик. Перевірте всі вузли для пральних машин у контакті з водою, для витоків

Помилка de у пральній машині LG може вказувати на замку Луки

Буває, що помилка не відбувається через розбиття деталей або механізмів, але через звичайну неуважність. Наприклад, помилка CL у пральній машині LG означає, що активується функція блокування від дітей. Що робити в такій ситуації? Щоб відновити роботу пристрою, потрібно одночасно натискати та утримувати дві кнопки на панелі керування. Для кожної моделі це різні основні комбінації, зазначені в інструкціях для пристрою.

Щоб усунути помилку Cl, потрібно знати комбінацію кнопок, що включає і вимикає захист від дітей

Ліквідація великих несправностей самостійно

Усуньте багато несправностей митних машин LG можуть бути незалежно не обов’язково викликати майстрів. Виняток, за винятком заміни зношених підшипників, для яких повна розбирання CM, а також ремонту пошкодженого контролю, що вимагає участі кваліфікованого майстра.

Діагностика та заміна трубчастого нагрівача

Цей ремонт не вимагає спеціальної кваліфікації. Трубчастий нагрівач часто спалюється через жорстку воду, що утворює вапно масштабу на її поверхні. Щоб запобігти такому збитку, встановіть додатковий фільтр з касетами з пом’якшення води на систему водопостачання.

See also  Instagram не працює на Android. Застаріла версія програми

Трубчастий нагрівач, кріплення гайки та термістора (зліва з гайки) у нижній частині бака LG машини

Щоб очистити танк і трубчастий нагрівач з масштабу, можна використовувати лимонну кислоту, а також інші інструменти, які продаються. Перевірте та замініть нагрівач простий. Щоб зробити це, де-енгергізувати та виконувати ряд дій:

 • Відкрутіть кріплення та зніміть задню стінку пральної машини.
 • Від трубчастого нагрівача, розташованого в нижній частині танка, відключіть два контакти, а також видаляйте роз’єм від датчика температури.
 • Перевірте мультиметр трубчастого нагрівача. Якщо його значення знаходиться в межах 25-40 Ом, нагрівач працює. Якщо значення менше 20 Ом або пристрій показує перерву, слід замінити трубчастий нагрівач.
 • Відкрутіть гайку, розташовану в центрі нагрівача, і видаліть заземлюючий дріт. Є ще один кріпильний горіх під ним, він також повинен бути викручений. Використовуючи викрутку та змащення WD-40, ретельно прибирання гумової ущільнення та видалення трубчастого нагрівача з посадкової ніші.
 • Очистіть нішу з масштабу та бруду, змастіть гумову ущільнювач нового трубчастого нагрівача з рідким миючим засобом, щоб він переходить у паз легше, потім встановіть його на сидіння.
 • Підключіть всі термінали до нагрівача та слот до термістора.
 • Перевірте, чи вода з танка не пропускає трубчастого нагрівача.

Сюжет про заміну трубчастого нагрівача в пральній машині LG з прямим приводом:

Перевірте та заміну вартості преси

Якщо дисплей відображається Fe, тобто коди помилок PE, ви повинні звернути увагу на датчик рівня рівня води в резервуарі. Щоб дістатися до нього, зніміть верхню кришку машини. На одній з бічних панелей ви побачите рутинну структуру, до якої підключено шланг з бака та проводів з роз’ємом.

Прес-простір у пральній машині LG

Щоб перевірити продуктивність, деталі від’єднайте затискач та видалити шланг, що вичерпується з резервуара. Буває, що шланг завалюється з купою, нитками, брудом та іншими дрібними об’єктами. Якщо блок знайдений, очистіть шланг. Потім, замість цього, підключіть шланг того ж діаметра до пресостату, довжиною 30-40 см. Дунта в ній, нервовий тиск. Якщо ви повинні почути кліки реле, пристрій працює належним чином. Підключіться до нього, читати шланг з резервуара та перевірте операцію. Також буде важко замінити непрацюючий датчик. Цього достатньо, щоб видалити старий пристрій, відключивши шланг та дроти від нього, а потім замість цього встановіть новий прес замість цього.

Діагностика та заміна клапана наповнення

Якщо вхідний клапан пральної машини весь час проходить воду (помилка, тобто), його можна замінити самостійно. Для цього виконайте такі дії:

 • Перетинайте кран подачі води у розливу шланг і розширюйте см.
 • Відкрутіть шланг затоплення з клапана.
 • Зніміть сітчастий фільтр з фітингів з плоскогубцями та перевірте його для кліпу. При необхідності очистіть під струмком води.
 • Зніміть верхню кришку пральної машини, потім відключіть від клапана сопла.
 • Відкрутіть застібку, який тримає клапан і від’єднайте термінали дротів.
 • Перевірте котушку керування клапаном з мультиметром. Його опір має бути в межах 2,5-4 номерів. Якщо ви знайдете перерву, клапан повинен буде повністю замінити.
 • Якщо керуюча котушка належним чином, вона залишається замінити гумові манжети у клапані. Швидше за все, вони пропускають воду через знос.

Затопний клапан у пральній машині LG

Перевірте і замінюючи каналізаційний насос

Зовнішній вигляд коду помилки OE на дисплеї говорить про проблему з рідиною з резервуара. Щоб з’ясувати причину проблеми, яка виникла, вам потрібно перевірити зливний фільтр. Можливо, він забивається. Попередня вода з резервуара. Якщо фільтр забивається сміттям, очистіть його і повторюйте його на місці, після чого перевіряють, чи є дренажні роботи.

Збій каналізатор

Якщо фільтр чистий, але насос ще не перекачує воду, вам доведеться замінити його. Для цього:

Видалення насоса з пральної машини LG

Можна відзначити, що перераховані несправності пральних машин LG легко усуваються самостійно. Але пошук пошкодження в блоці керування та заміна підшипників краще довірити досвідченого майстра. Щоб придбати нові частини для заміни, потрібно знати номер моделі пральної машини. Он указан в сопроводительной документации и на корпусе техники.

Вода набирается нормально, но стирка не начинается

Вы включили Washing machine, пошел забор воды, однако стирка так и не начинается. В чому причина?

 • Неисправен нагреватель (Tubular Heater). Вода не нагревается, поэтому стирка не начинается. Если вам нужно срочно постирать белье, попробуйте выбрать режим стирки без нагрева. В замене элемента вам поможет
 • Поломка прессостата или термистора. Неисправный прессостат не подает сигнал о достижении оптимального уровня воды в баке. При неполадке термистора модуль не получает сообщение о температуре нагрева. Нужна замена элементов.
 • Вышел из строя главный модуль стиральной машины LG, который подает узлам машины команду приступать к работе.
 • Неисправность двигателя стиральной машины LG с прямым приводом.

Что значит код ошибки и почему он появляется

Що означає помилку PE у пральній машині LG: несправність ретрансляції води (прес-транспорт). Система випускає код помилки після 25-хвилинного часу, протягом якого вода повинна була досягти мінімального рівня. Або надмірно швидке заповнення машини сталася. Всього за 4 хвилини.

Оскільки така несправність може відбутися з інших причин, з цієї статті ви дізнаєтеся, як виправити розбиття з власними руками.

Помилки, видані миючою машиною LG

Електронні та механічні компоненти корейської пральної машини LG є досить сильними та надійними. Поломка в них не стає частіше, ніж на інших пристроях. Коли виникають несправності на дисплеї пристрою, відображаються коди помилок. Розгляньте те, що вони означають, і що можна зробити з вашими руками вдома.

Помилка Fe виникає, коли вода в резервуарі піднімається над максимальною маркою. У машинах LG, у цьому випадку, знаки блимають або блищать синхронно:

Ця помилка може бути вирішена самостійно, якщо вона викликана великою кількістю піни через промивання пористих тканин, поганий порошок, ліньє. Об’єднувач води, Отримайте білизну і залиште пральну машину, щоб висушити принаймні 24 години.Якщо з цією помилкою вона безперервно об’єднана, а вода набирається, це означає, що він повинен замінити клапан подачі.

Тобто код означає, що машина не отримує води для стандартного часу. На пристрої без екрану основні та красиві знаки для миття блимають або блимають.

Самостійно виправляти ситуацію можливе наступним чином:

 • Увімкніть воду, якщо вона вимкнена або заблокована.
 • Зміцнити тиск води, якщо воно недостатньо.
 • Повністю відкрити запобіжний клапан, якщо він закритий.
 • Випрямляти.
 • Очистіть фільтр сітки в кінці шлангу.
See also  Як встановити браузер на смарт-телевізор. Чому вам потрібен браузер на смарт-телебаченні

помилки, працює

Якщо з цією помилкою вода не набирається, то клапан змінюється, а трубка пресисується, або змінює його.

Код помилки для пральної машини LG означає, що він не об’єднує воду для кінцевого терміну (5-8 хвилин).

На замітку! Цей код також називається 03 через аналогічні знаки.

На інструментах без дисплея в цьому випадку синхронно злегка вогні:

Початок роботи, щоб виправити помилки 03, злийте воду і видалити нижню білизну. При необхідності випрямляйте дренажний шланг або очистіть його, і в той же час фільтр насоса. Якщо злиття відбувається через сифон раковини або виділеної труби, перевірте і, при необхідності, видаліть блокування.

 • Не об’єднує воду: ви повинні очистити насос для зливу або замінити його.
 • Після зупинки та подальшого ручного злиття вода не набирає: потрібно підірвати трубку простору або замінити його.

помилки, працює

Код E1 вказує на витік води. Пральна машина відключається від мережі та перевірте цілісність резервуара, форсунок, зливних шлангів та здоров’я датчика витоку.

Помилка з кодом ПА вказує на проблеми з пресою. Пристрій є складним аналогом датчика рівня рідини та визначає, чи є вода в резервуарі, і в якому об’ємі. Для відсутності інформації з прес-служби, обладнання відмовляється запустити вибрані режими.

У дизайні, крім мембрани та камери, забезпечується реле. Саме це найчастіше, що не вдається. Ви можете з’ясувати, чи є реле дійсно винні, за допомогою мультиметра, зателефонувавши. Багато виробників миття обладнання дозволяють замінити елемент, крім того, це коштує недорого.

Якщо проблема виникла вперше, то іноді допомагає звичайним перезавантаженням техніки. Можливо, модуль керування не зможе. Для цього вам потрібно буде повністю знешкодити обладнання протягом 10-15 хвилин, а потім запустити будь-який режим, який забезпечує заповнення танка.

Коли, з стандартним пранням, обладнання збирає воду і негайно стікає, одночасно сигналізує про помилку RE, то, швидше за все, прес-рядок встановлюється неправильно, або термінал контактної групи вилетів з контакту з контакту група. Відкрийте відділення з пристроєм, перевірте схеми та усунути проблему.

Помилка де виникає, коли кришка люка не закрита. Перш за все, ви повинні відкрити та закрити люк. Якщо це не допомогло, то вийміть предмети, які заважають закриттю, в тому числі з замку. Якщо кришка закрутиться, відрегулюйте петлі.

З цією помилкою потрібно буде замінити наступні елементи у разі їх поломки:

Код lepinit зламана помилка блокування. Вам слід відкрити та закрити кришку люка. Якщо код з’явився під час спінінгу з делікатним промиванням, викладіть частину білизни. Щоб отримати блокування обертання предмета барабана, вам потрібно розібрати його. Також код відбувається під зменшеною напругою в мережі.

 • Барабан не обертається: потрібно замінити датчик залу в таогенератор, статорі або двигун.
 • Кришка хати не заблокована: змініть пристрій блокування, ручку, блокування.

Se.Код відображається, коли вал двигуна не обертається і не закручує барабан. Користувачі також називають це кодом 5e через подібність написання 5 і s. 5e помилка характерна для пральних машин LG з прямим приводом або видаленням та трифазним двигуном.

Коди помилок миючої машини LG

Якщо 5E пов’язаний з проблемою в датчику Холу, замініть резистор з його ланцюга. В інших випадках, у випадку помилки 5E, потрібна заміна двигуна.

Коди помилок миючої машини LG

помилки, працює

Помилка CE означає перевантаження двигуна. Якщо це відбувається під час промивання або обертання, ви повинні зупинити друкарську машинку, видалити частину нижньої білизни та знову запускати його. У деяких випадках вони ставлять датчик нового залу. Якщо код підкреслюється на початку промивання, статор двигуна замінюється. Якщо в той же час машина шум. Зміна підшипника та залози.

Код UE виникає, коли розбивається балансування барабана. У моделях без відображення блимання або блиск синхронно:

De (de) de1

Відкритий luc. Ця помилка може означати, що двері машини, або не працюють за замовчуванням, або немає сигналу від механізму блокування. Варто зазначити, що вихід замка є досить поширеним розбиттям, друге місце в цій ситуації надається ручці люка.

 • Перевіряти двері до правильності закриття;
 • Перевірте ручку на зламані (зношені) компоненти;
 • У разі вини винищувача дверей замініть елемент або весь замок дверей;
 • Проведення контролю тестування проводку замикаючого механізму.

De або de1

Коли проблеми з герметичним закриттям барабана на екрані є комбінація DE або D1. Ця помилка машини LG може означати, що один з елементів був пошкоджений, або був чужий об’єкт.

Необхідно перевірити, чи дверні кріплення не підкорялися, і чи ні.

Варіант не виключено, що дошка мікросхеми згоріла або відбулася невдача мережі.

Коди UE та UE вказують на проблему з барабанною вісью, викликаною нерівномірним розподілом навантаження. Однак вони їх розшифровують, враховуючи відмінності в кодування. У таких випадках програма зупиняється перед тим, як обертати через те, що друкарська машинка не може набрати необхідну кількість оборотів для цього етапу.

На блоці LV, не обладнаний дисплеєм, проблема буде повідомлятися одночасно миготить поштовх або світлодіодні показники.

Якщо сигнал UE освітлений, це означає, що пральна машина намагається усунути шкуру. Для цього програма запускає насос, щоб набрати невелику кількість води та розподілити нижню білизну рівномірно.

За відсутності позитивного результату, на дисплеї з’явиться комбінація UE (перша буква буде заголовком). Це свідчить про те, що необхідні додаткові дії, щоб усунути несправність.

У деяких випадках цього достатньо, щоб перевірити наступні моменти:

 • Барабан не перевантажений, т.До. Щоб здійснити спину, має бути вільне місце;
 • Чи була нижня білизна в одній частині, провокуючи перекосу;
 • Точно пральна машина (перевірена з рівнем).

Якщо машина займається довгий час, причина може бути в зносу підшипника або залози. Нафтові плями на підлозі будуть вказувати на це.

З часом приводний ремінь розтягується, і він не може тримати барабан у рівновазі.

Очищення датчика, відповідального за кількість революцій під час відпалу, може відображатися як помилка UE.