Як поставити пароль у папку телефону Android

Проблема безпеки операційної системи Android існує з першого дня його появи на ринку. І кожна нова версія значно покращує систему захисту попереднього. В результаті, Android-смартфон захищений від зловмисників з графічними клавішами, PIN-кодами, паролями, а в нових моделях гаджетів додано сканер відбитків пальців.

Однак, не завжди смартфон у руках інших людей означає загрозу для користувача. У надзвичайних ситуаціях мобільний пристрій повинен дати час, наприклад, близький друг або відносний. У цьому випадку повний замок блокування буде скоріше задумцем. Однак, якщо на смартфоні є якась суто особиста інформація, яка бажано захищати від чужих очей, найпростіший спосіб розмістити важливі файли до папки та встановити його пароль.

У нашій статті ми скажемо вам, як поставити пароль для папки Android за допомогою зручних програм, які допоможуть захистити інформацію про користувача.

На інших пристроях Android

Якщо ваш пристрій не має попередньо встановленого налаштування захисту або спеціалізовану програму, ви можете використовувати один з рекомендованих.

Апатика

Додаток з відмінним рейтингом у PlayMarket та не менш відмінними функціями:

Як поставити пароль на додаток на Сяомі? Блокування програми за допомогою пароля на Android Xiaomi!

  Встановіть його на пристрій і запустіть його.

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

На жаль, програма не поставляє пароль у папку, що містить програми, але є альтернативним списком всіх програм, які ви можете встановити пароль.

Пароль може бути встановлений будь-який (графічний або лист), тоді як є додаткові параметри, такі як “невидимість графічного шаблону” та ін.D.

пароль, папка, android, блокування

Ес-диригент

Програма для роботи з файлами може шифрувати дані, включаючи папки. Відмінно підходить для введення папки пароля:

  Встановіть програму та запустіть по телефону.

Як поставити пароль на додаток на Сяомі? Блокування програми за допомогою пароля на Android Xiaomi!

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

Цей метод чудово підходить для приховування від несанкціонованих очей різних файлів (фотографій, відео, документів). У той же час, відеоплеєри, галереї та інші програми сканера не зможуть сканувати безпечні дані та показувати їх у своїх списках.

Якщо вам потрібно додатково приховати папку з стороннього ока, натисніть “Перейменувати”, і на початку назви, поставте точку.

пароль, папка, android, блокування

Щоб побачити його пізніше, у налаштуваннях ES-провідника виберіть “Показати приховані файли”.

пароль, папка, android, блокування

Дізнайтеся більше про конфігурацію Android та як захистити його, це можливо, посилаючись на спеціалістів фахівців та портативних фахівців.

Встановлення пароля до папки

На відміну від галереї, щоб захистити деякі конкретні папки з файлами, що зберігаються на своєму мобільному пристрої, вам не доведеться встановлювати будь-які додаткові програми. Ви можете зробити це за допомогою самої системи:

 • У меню “Налаштування” необхідно знайти підпункт “безпеки”.
 • У списку запропонованих функцій. Виберіть “Встановити PIN-код”.
 • Введіть будь-яку довільну чисельну комбінацію (це буде секретний код) і командує пристрій “встановити” зміни.
See also  Відновити резервне копіювання Android з Google. Як налаштувати автоматичне або ручне збереження резервного копіювання

Після того, як всі операції зроблені, щоб відкрити будь-яку папку з галереї телефону, вам доведеться спочатку ввести вибраний числовий код.

Як поставити пароль у стандартній системі папки

Якщо ви турбуєтеся про безпеку персональних даних і хочете достовірно захищати їх від чужих, ми рекомендуємо використовувати вбудовану систему Android.

 • Перейдіть до налаштувань та знайдіть розділ безпеки
 • Натисніть “Захист персональних даних”
 • Виберіть програми та папки, які ви хочете захистити
 • Виберіть метод захисту (PIN-код, пароль, графічний ключ, відбиток пальців)

Цей метод є найбільш переважним і працює для всіх пристроїв, за винятком смартфонів від виробників, передбачених власними рішеннями.

Зверніть увагу: пароль, PIN-код або графічний ключ, який вам потрібно добре запам’ятати, і краще писати десь. Якщо ви блокуєте папку або програму та забудете пароль, то єдиним способом відновлення доступу до вмісту буде розряджати пристрій для заводських налаштувань (а в деяких випадках, блимаючи смартфон).

Як поставити пароль на папку в Samsung смартфонах

Щоб забезпечити високий рівень конфіденційності, для своїх пристроїв Samsung пропонує використовувати функцію «папка Knox». Насправді це окремий безпечний простір для зберігання особистої чи ділової інформації, яка має лише власника пристрою.

Немає способу встановити пароль на папку в смартфонах Samsung, натомість ви можете передати інформацію, яку потрібно захистити, до папки Knox. Це зручно, оскільки не потрібно вводити пароль кожного разу, щоб відкрити, наприклад, галерею, але фотографія, яку ви хочете сховати від сторонніх очей, буде захищена.

 • Перейдіть до налаштувань смартфона та виберіть “Біометрію та безпеку”
 • Відкрийте папку “Нокс”
 • Клацніть “метод розблокування”
 • Введіть поточний пароль для розблокування смартфона та виберіть спосіб блокування захищеної папки (пароль, PIN-код, графічний ключ або відбиток пальців)
 • Відкрийте галерею, натисніть та утримуйте альбом (або окремі фотографії), які ви хочете приховати
 • У нижньому правому куті натисніть “Параметри”
 • Виберіть “Перемістити до папки Knox”

Вибрані матеріали будуть переміщені в безпечну папку. Щоб переглянути їх, відкрийте папку Knox (знайти список програм), введіть вибраний пароль, графічну клавішу, PIN-код (або прикріпіть пальцем до сканера).

Аналогічним чином, ви можете перемістити інші матеріали до безпечної папки.

Щоб видалити програму, фотографію або документи з папки Knox, відкрийте його, розблокуючи вибраний спосіб, натисніть та утримуйте фотографію або документ, який ви хочете перемістити. Далі виберіть “Параметри” у нижньому правому куті та натисніть “Перемістити з папки Knox”.

Ес-диригент

Es Explorer. Це файловий менеджер, який має багато додаткових функцій. Один з них. Це просто захист даних. Встановіть програму через Google Play, запустіть її та дотримуйтесь наших інструкцій:

Ви можете зашифрувати не тільки нові папки, але й наявний каталог. Для цього очистіть палець на кілька секунд за потрібним каталогом, а в меню дій також виберіть “Шифрування”.

Користувач може налаштувати випадкове розташування клавіш або невидимий графічний ключ, щоб жоден сторонній не може бути вихований, як видалити блок.

Як передавати певні програми

Щоб поставити пароль і приховати надмірні програми, використовуйте спеціальну програму. Але зауважте, що для повної роботи з ним вам знадобляться кореневі прави.

  Завантажте з офіційного сайту розробника (http: // 360root.Ru) Додаток 360ROOT.

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

пароль, папка, android, блокування

Безпечна папка Vault App Lock

Додаток є відносно новим, принаймні порівняно з усіма іншими переліченими у статті. Блокування додатка для Safe Polder. Це програма для зберігання додатків для Android. Він пропонує захищене пароль зберігання, яке можна використовувати для зберігання важливих файлів та папки. Додаток також може бути використаний для захисту ваших програм пароля.

See also  Як викинути пароль на Android. Додатковий штифт на Samsung

Методи встановлення та інструкцій для них

Перш ніж почати проходити через все і все, вирішіть зі своїми бажаннями. Якщо ви хочете заборонити комусь доступ до контактів. Встановіть для них пароль. Але якщо ви хочете це зробити, наприклад, з фотографіями, вам доведеться трохи заморозити: потрібно буде встановити захист не тільки в галереї, але і для всіх менеджерів файлів, програм, які мають доступ до фотографії, Грати на ринку, або робіть це з папкою, де фотографії.

Якщо ви вже вирішили встановити пароль на додаток Android, вам доведеться завантажити одну з утиліт у магазині програми. Є багато продуктів цього типу на вашому розсуд, ми радимо спробувати Smart Applock, CM Security, приховати його. Як використовувати їх і те, що ми також проаналізуємо в них, головне. Вибрати версію для вашого пристрою.

Розумний додаток

Дуже популярна програма, яка використовує понад 20 мільйонів людей у ​​всьому світі. Вона може запропонувати багато варіантів блокування смартфона та надійно захистити його від сторонніх.

Можливості

Заява може не тільки змінити Lokskrin, використовувати різні типи блокування та зробити резервні копії, як і більшість. Незважаючи на те, що він є безкоштовним, він також може захистити себе від видалення, сфотографувати пристрій, який намагається розблокувати, встановити різні паролі в різних програмах, має прихований режим, блокування даних і навіть віддалено заблоковано SMS.

Якщо ви не хочете встановлювати пароль, оскільки ви боїтеся забути це, ви можете зробити підроблене повідомлення про закриття. Тоді небажаний користувач побачить помилку і зупинить використання. Ну, якщо ви все ще забули пароль, можна відновити його.

Встановлення пароля

Щоб допомогти цьому вирішенню, захист додатків на Android налаштовано, виконується така послідовність дій:

 • Встановіть та запустіть програму з ринку Google Play.
 • Введіть пароль за замовчуванням (ви можете легко змінити його до будь-якого іншого).
 • У меню ви відкрили, виберіть “Програми” та натисніть кнопку “” у нижній частині екрана.
 • Перевірте програми, які потрібно встановити пароль.

Це все, тепер, коли ви відкриваєте вибрані програми, телефон запитає пароль. Ви можете змінити його на вкладці “Налаштування” у початковому меню. Крім того, ви можете змінити тип блокування.

З доступного: PIN-код, пароль, графічна клавіша, жести, Scanner Print. Найкраще, звичайно, сканер відбитка в тандемі з паролем, тільки у випадку. Жести не рекомендуються, якщо у вас вже є дуже бюджетний смартфон, оскільки він, ймовірно, матиме декілька контактних точок, і це може не завжди працювати правильно.

Cm Security Master

Ця програма є майже абсолютним лідером на ринку. Він вже насолоджувався майже мільярдними користувачів, і це, безумовно, не обмежена. Головний чіп і секрет цього блокатора полягає в тому, що це не тільки блокувальник. Розробник. Це дуже відома компанія, яка випустила чистий майстер. Ви, безумовно, чули про нього, якщо телефон з android os більше місяця.

Можливості

За допомогою утиліти ви можете не тільки поставити пароль на смартфоні Android, але також захистити його від вірусів, очистіть від сміття, діагностувати та навіть налаштувати з’єднання VPN для більшої кількості безпеки в Інтернеті. Ви також можете включити захист в режимі реального часу і не турбуватися про можливі віруси.

See also  Програми для встановлення кореня на Android. Вибір програми

Всі функції в програмі розподіляються до блоків, кожен має свій власний віджет. Таким чином, якщо ви хочете, наприклад, швидко включити VPN, вам не потрібно відображати віджет з системою очищення до головного екрана та навпаки.

Безсумнівна перевага також стала невеликою вагою програми. З усіма його функціональними можливостями ви витратите не більше 2 мегабайт дискового простору. Частково це реалізується за рахунок хмарної системи.

Встановлення пароля

Незалежно від того, скільки функцій у програмі, але головною темою є захист конкретних додатків. Тут ви маєте жорстоку інструкцію:

Як бачите, також нічого складного. Нехай ви не плутаєте багату функціональність; Корисність ефективно працює один з одним і дуже рідко дає мінімальні помилки.

Приховати його про. Пряне фото

Порівняно з попереднім варіантом у нашому поточному списку, це не виглядає багатим і красивим, але це не вплинуло на його функціональність. Нехай не турбує та назва утиліти, вона може приховувати не лише фотографію. Більше того, вона сама, так би мовити. Він також безкоштовний на ринку.

Можливості

У меню лаконічного меню програми є приховане функція фото / відео / музика / програми, блокування програми, диспетчера файлів, налаштування безпеки ваших повідомлень, нотатки та сповіщення. Завдяки власному хмарному сховищі, приховані файли не просто показані в меню. Вони вивантажуються в хмару. Якщо у вас немає постійного доступу до Інтернету, ви можете приховати фотографію і без неї.

Тут ви не знайдете заборону на встановлення або видалення додатків. Але ви можете поставити пароль до самого магазину, тим більше, що поставити пароль на ігровий ринок у смартфоні Android може бути точно таким же, як і в будь.Якій іншій встановленій програмі.

Встановлення пароля

Для початку нам потрібно буде потрапити в приховану утиліту меню. Для цього перейдіть до аудіо.Менеджера, натисніть і тримайте палець на змісті. Тепер ми доступні безпосередньо для тих варіантів, які потребують. Щоб встановити пароль на програму, виберіть “Блокування додатків”, а потім зі списку потрібної програми.

Щоб додатково та приховати додаток, ви можете перейти до пункту меню Hide Apps та зробити аналогію з налаштуванням ключа. Але якщо вам потрібно вийти деякі медіа-файли, краще використовувати розділи для них. Цей метод буде набагато надійнішим.

Встановлення пароля в окрему програму за допомогою вбудованих інструментів

Деякі програми Android також можуть бути заблоковані системними утилітами. У той же час вам потрібно буде запам’ятати пароль: Якщо ви забули ключ, вам доведеться скинути весь пристрій на заводські налаштування.

Щоб передати програму системними можливостями ОС Android, ви повинні:

 • Перейдіть до налаштувань.
 • Виберіть “Інші налаштування”.
 • Перейдіть до розділу “конфіденційність”.
 • Перейдіть до “Захист даних” та виберіть “Захист додатків”.

У цьому випадку ви також можете вибрати пароль. Але пам’ятайте, що, змінивши його, ви також змінюєте ключ для папки та програм: у системі можна встановити лише один пароль у вигляді чисел або графічний ключ.