Як встановити програми Android на SD-карті

Більшість сучасних смартфонів виробляються з великою кількістю внутрішньої пам’яті, але є ще багато моделей на ринку, що не перевищує 16 Гб пам’яті, яка вже недостатньо для 2019 року. Чому ти питаєш? Фотографії займають більшість місця, якщо є багато з них, однак, існує також велика кількість різних додатків або ігор, встановлених у пристрої, тому вони вдаються до довідки SD-карт, які можна придбати в будь-якому магазині від 2 до 256 ГБ (у деяких випадках є і великі обсяги, залежно від виробника).

Однак тут є проблема! Усі продукти, завантажені в Google Play, встановлюються в пам’яті телефону, і в той же час карта SD не використовується з точки зору мети. Звідси два питання: як встановити програми на Android негайно на SD-карті та як перенести їх у телефон на флеш-пам’ять USB, якщо установка за замовчуванням все ще знаходиться в пам’яті телефону? Ми відповіли на ці питання якомога більше в рамках цього матеріалу.

Як перемістити програми на SD-карті на Samsung у налаштуваннях

Простий спосіб для переміщення програм Samsung на SD-карті. Через програму “Налаштування”. Але зауважте, що не всі програми можуть бути передані на SD-карту. Деякі програми призначені для роботи у внутрішній пам’яті Samsung. Отже, тут ви можете перемістити програми на SD-карті на телефонах Samsung у налаштуваннях.

Кроки щодо переміщення програм на SD-карті в налаштуваннях Samsung:

Крок 1 Перш за все, перейдіть та запустіть налаштування.

Крок 2 Потім знайдіть та торкніться програми.

Крок 3 Потім виберіть програму, яку ви хочете передати на SD-карту.

Крок 4 Після цього натисніть “Зберігання”. Тоді ви побачите зміну вживаної пам’яті. Торкнись цього.

Крок 5 Нарешті, коли з’являється повідомлення, виберіть SD Map можливість успішно змінювати місце розташування програми.

додатки, карта, android, можливість, передати, sd-карту

І це все! Тепер ви перенесли свої програми на SD.Карту за допомогою налаштувань. Крім того, тепер ви звільнили місце у внутрішній пам’яті. Однак за допомогою цього методу ви можете перемістити програми лише один за одним.

See also  Як видалити темну тему на Android.

Android 9

У цій версії ОС ви можете швидко та легко передавати програми на SD.Карту. Єдине обмеження: Ви не можете передавати попередньо встановлені програми з Google на карту. Однак це стосується всіх версій Android. Для того, щоб перенести програму з внутрішньої пам’яті на SD.Карту, перейдіть до розділу “Налаштування”. “Програми та сповіщення”. “Інформація про додаток”. Знайдіть програму, яку ви хочете перемістити у списку та стрічкою. Виберіть “Зберігання” та натисніть Редагувати. Після цього виберіть карту пам’яті у вікні, що з’явиться. Зворотний переказ здійснюється точно так само.

Загалом, процес переміщення програми на SD-карті на Android 8.0 приблизно такий же, як у пізній. Вам потрібно перейти до “Налаштування”. “Програми та сповіщення”. “Додаток інформації”. Далі виберіть програму, натисніть “Змінити” та виберіть нове місце зберігання. Однак варто зазначити, що деякі програми не підтримують здатність зберігати на картці пам’яті у версії для Android 8.0. Тобто умовна програма x може легко дозволити вам зберегти себе на SD-карті, якщо у вас є встановлені Android 9.0, але тут він знаходиться на восьмому версії зеленого робота не дозволить вам зробити.

Встановіть карту SD / пам’ять як за замовчуванням зберігання камери

Поки про подальші фотографії та відео, які ви робите за допомогою камери телефону. Чому б не встановити карту SD як папку призначення? Вам не потрібно знову і знову передавати дані з внутрішньої пам’яті на SD-карті в Samsung, Huawei, Oppo та інших телефонах. Ось підручник.

Крок 1 Відкрийте програму камери. Натисніть на налаштування значка у верхньому правому куті.

Крок 2 Клацніть на передачі Налаштування значка у верхньому правому куті.

Крок 3 Виберіть Зберігання.

Крок 4 Переключення на вкладку SD Card Змініть сховище на карті SD. Тепер ваші нові фотографії та відео будуть за замовчуванням на карті MicroSD.

Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера до будь-якого місця без втрат.

 • Перемістити файли між iPhone, iPad, iPod Touch та Android.
 • Імпортувати файли з iOS на iOS або з Android на Android.
 • Перемістіть файли з iPhone / iPad / iPod / Android до комп’ютера.
 • Зберегти файли з комп’ютера на iPhone / iPad / iPod / Android.

Особливості різних способів вирішення проблеми

Існує два основних варіанти, щоб розширити внутрішню пам’ять:

See also  Як підключити IPGA до Android. Як підключити GamePad до Pubg Mobile через ShootingPlus

У першому випадку необхідно враховувати особливості різних версій Android.

При проведенні передачі необхідно доглядати, що картка має не тільки достатню пам’ять, а й клас. Маючи намір запустити програму з ним, потрібно доглядати, що швидкість роботи досить висока.

Чи варто зберегти заявки на карті SD

Внутрішня пам’ять на вашому пристрої може бути недостатньо для всіх програм, які вам потрібно. Сучасні програми та особливо ігри дуже об’ємні. Ця проблема може бути вирішена шляхом переміщення їх на SD-карті.

100% переміщення додатків та ігор на карті пам’яті SD на будь-якому телефоні Android

Але є підводні камені. Картки працюють повільніше, ніж внутрішня пам’ять. Тому ігри та інші ресурсо-інтенсивні програми після передачі можуть уповільнити. Щоб знизити втрату продуктивності, бажано вибрати карту з мінімальною швидкістю 10 Мб / с. Чим вище, тим краще.

Крім того, переміщені програми припиняться, як тільки ви видалите карту пам’яті. І коли вставити його назад, можливо, що деякі з них почнуть помилки баггі та випуску.

Таким чином, додатки варто рухатися, якщо ви готові пожертвувати своєю швидкістю та стабільністю заради вільного місця.

Що потрібно знати про додаткове зберігання

Загалом, необхідно зрозуміти, не всі пристрої для Android дозволяють переміщати частини встановленої програми на карту пам’яті, але для тих, хто знає, як процес займає лише кілька нескладних рухів. Більшість флагманів відмовилися підтримати цю функцію, і тому вона більш поширена в середніх і низьких рівнях, але найчастіше це пристрої, які забезпечують можливість використовувати додаткове зберігання.

На жаль, навіть якщо ваш смартфон підтримує цю функцію, не всі програми підтримуються. Великі додатки, такі як ігри, залишають більшість своїх даних у внутрішній пам’яті. Наприклад, асфальт 8 ставить лише 64 МБ своїх даних на картку пам’яті, залишаючи стільки, скільки 1,4 ГБ, щоб заповнити пам’ять мобільного пристрою. Тим не менш, ви все одно можете зберегти дорогоцінне місце таким чином, особливо якщо у вас є багато додатків, просто переміщаючись якомога більше з карток пам’яті.

Стороні програми

Якщо стандартний метод не працює або не є зручним, рекомендується спробувати третя.Партійна програма як альтернатива: Appmgr III (App 2 SD), Link2SD або кріплення. У комунальних підприємствах дозволяють ідентифікувати рухомі програми, переглядати детальну інформацію про зайнятий простір тощо.D.

See also  Як підключити мишу до Android. Підключення миші до телефону Android через Bluetooth

Проста і не перевантажена програма для передачі програм на картку пам’яті, переглядати вільне місце, очищення тимчасового кешу тощо.D. Для переміщення програми слід:

100% переміщення додатків та ігор на карті пам’яті SD на будь-якому телефоні Android

 • Відкрийте приховану панель, натиснувши на 3 смуги у верхній лівій стороні екрана.
 • Виберіть пункт «Перемістити додаток».
 • На вкладці “Рух” позначте програму.
 • У новому вікні підтвердьте рух.

Якщо ви надаєте права на кореневі права Appmgr, функції програми розширюються, що дозволить передати раніше недоступні програми.

Основні переваги:

 • Інформативність.
 • Додаткові функції: програми заморожування, швидке чищення тимчасового кешу та т.D.
 • Не обов’язкові права кореня.

Основні недоліки:

 • На пристроях, де передача додатків заблоковані на рівні системи, рухається не підтримується.
 • Додаткові функції не доступні без прав кореня.
 • Деякі функції приховані у вільній версії програми.

Робота з Link2SD

Відкрийте Link2SD і надайте програму прав суперкористувацької.

Вікно відразу з’явиться з вибором прихованого розділу SD-карти. Позначте необхідну версію EXT і натисніть “OK”. Якщо вікно не з’явиться, відкрийте меню зліва та натисніть на “Дистанційне сценарій готування”.

додатки, карта, android, можливість, передати, sd-карту

Далі натисніть кнопку «Перезавантажте», щоб встановити розділ другого розділу пам’яті. Далі буде перезавантажити.

додатки, карта, android, можливість, передати, sd-карту

Після запуску Android, перейдіть до Link2SD, натисніть три точки у верхньому правому куті та виберіть “Кілька”.

додатки, карта, android, можливість, передати, sd-карту

Позначте необхідні програми та повторно викладіть меню. Клацніть на “Надіслати”.

додатки, карта, android, можливість, передати, sd-карту

Далі виберіть, які файли додатків повинні бути перенесені на другий розділ SD.Картки. Перемістіть файли даних лише за допомогою платної версії програми LINK2SD.

додатки, карта, android, можливість, передати, sd-карту

Також є функція “передача на SD.Карту”, яка переміщує програми за допомогою стандартного методу APSS2SD, недоступно для користувачів, утиліта Link2SD не встановлена, на яких пристрої.

додатки, карта, android, можливість, передати, sd-карту

Якщо вам потрібно перемістити одну гру або програму, знайдіть її у списку, натисніть на неї та виберіть “Надіслати” або “Перенести на SD.Карту”.

додатки, карта, android, можливість, передати, sd-карту
додатки, карта, android, можливість, передати, sd-карту

додатки, карта, android, можливість, передати, sd-карту

Щоб перемістити додатки, виберіть їх та натисніть “Повернення” або “Передача до телефону”. Якщо ви хочете об’єднати розділи, просто форматувати карту SD у меню налаштувань → “Пам’ять”.