Що робити, якщо ігровий ринок не завантажує програми та чекає завантаження

Вболівальники регулярно оновлюють список доступних ігор та додатків на смартфоні можуть серйозно засмутити проблему за допомогою завантаження та встановлення. Часто користувачі стикаються з тим, що на ігровому ринку очікування завантаження затримується тривалий час або навіть стає нескінченним. Деякі пов’язують появу такої проблеми з великою чергою для завантаження, але цей міф давно розкиданий. Варто розуміти, чому нова програма не завантажена.

Поява цієї помилки провокує наступні фактори:

 • Повільне підключення до Інтернету;
 • Відсутність пам’яті на пристрої;
 • Невдача в існуючих додатках;
 • Помилка в операційній системі.

Увага! З ймовірністю 99%, суть проблеми полягає в гаджеті, а не несправностями від Google Play.

Помилка сервера на ринку відтворення: причини проблеми

Проблема підключення сервера може відбутися через неправильно встановлену систему оновлення або Google Dobrais. Це найпоширеніша проблема. Також одна з можливих причин є проблемою через переповнену кеш-пам’ять.

Цілком можливо, що з Google виступу і немає проблем, але просто немає зв’язку з Інтернетом. Перевірте мобільний Інтернет або Wi-Fi включений.

Крім того, з’єднання з сервером може бути відсутнім, якщо пристрій неправильний з неправильною датою та часом, наприклад, після того, як користувач витягнув акумулятор або повністю розряджений пристрій, ці дані автоматично скинуті.

Впливає на роботу ринку відтворення та синхронізація з обліковим записом Google, у якому є всі користувачі Android. Можливо, проблема виявилася завдяки встановленню або видаленню програми, завантажена через магазин.

Проблема з’єднання може виникнути, якщо ви встановили зламану програму або використовувати Klyatsi для ігор.

І останнє. Як не дивно, не всі пристрої на системі Android підтримують програму та веб-версію магазину. Це пов’язано з тим, що деякі смартфони та планшети просто не відповідають вимогам сумісності. Ви можете переглянути список моделей на веб-сайті Google Play у розділі Довідка.

Перевстановлення Play Market

Оскільки ігровий ринок є системним застосуванням, ми не зможемо просто видалити його. Але можна видалити його оновлення.

Знайдіть ринок відтворення в диспетчері програми, як і раніше, і натисніть “Видалити оновлення”. Якщо такої кнопки немає, виберіть “Вимкнути” (після видалення оновлень, не забудьте включити його)

Що робити, якщо додатки не завантажуються з ринком PLAY

Перевірте підключення до мережі, дати та часу

Це найбільш стандартна та найпопулярніша порада у випадку подібної проблеми. У той же час можна легко вибити, наприклад, через неправильно встановлений часовий пояс.

Також зверніть увагу на мережу: у вас є веб-сторінки в браузері, чи доступ до Інтернету інших додатків (приблизно. : Навіть якщо ваша піктограма в кутку екрана показує, що з підключенням все нормально. Це може бути далеко від. ).

Видаліть кеш і перезавантажте телефон

Нерідко, різні помилки з додатками (прикладами: не надходять повідомлення, оновлення не завантажуються та.) Відбуваються через “неправильний” кеш-кеш (тимчасові файли). Тому після перевірки часового поясу та охорони мережі. Майже завжди рекомендується скинути кеш (у цьому випадку, грати на ринку).

Для цього просто відкрийте список додатків, виберіть з нього, потрібно і натисніть кнопку “Очистити кеш” (зразки екранів нижче).

Після очищення кешу дуже бажано перезапустити телефон (щоб з’явитися меню, як на екрані нижче, просто затискайте кнопку живлення протягом 3-5 секунд.). Після перезавантаження. Перевірте ефективність Play Market.

See also  Як покласти фотографію на екрані iPhone. Встановлення відображення дзвінків на повний екран

Можливо, на даний момент система оновлює інші програми

Play Market має одну функцію: він не завантажує і одночасно встановлює кілька додатків одночасно. І якщо ви хочете завантажити якусь заявку, але в даний момент інші оновлюються. Вам доведеться чекати.

Оновлено 11 додатків (повідомлення Android)

Зазвичай у цьому випадку, коли ви натискаєте кнопку “Встановити”. Напис з’являється “Завантаження”.

Зверніть увагу, що в більшості випадків завантажена програма відображається у верхньому меню Android (за бажанням, ви можете скасувати завантаження, а потім система перейде до завантаження наступного. ).

Ви можете використовувати альтернативні програми

Звичайно, Play Market має аналоги (і досить погано!). У випадках, коли ви не можете знайти жодної програми або з тимчасовою недоступністю послуги. Можна використовувати подібні магазини (ми говоримо про магазин Yandex, Amazon Appstore, Apkpure, Slideme та DR.). Я розповів про них в одній із своїх минулих статей (посилання нижче).

В допомогу!

Google Play Аналоги або що можна використовувати, якщо ігровий ринок не працює. Https: // ocomp.Інформація / аналогі-google-play-ринок.Html

Вимкніть мережу Wi-Fi (якщо підключено. )

Якщо ви підключені до Wi-Fi, спробуйте відключитися від нього і почніть встановлювати програму з ігрового ринку. Справа в тому, що якщо у вас є слабкий зв’язок від Wi.Fi. Телефон може просто “очікувати”, коли його можна відновити і завантажити його.

Під час вимкнення з такої мережі Wi.Fi. Можна було б завантажити програму буквально за лічені хвилини (якщо, звичайно, у вас є Інтернет.Трафік).

Спробуйте вимкнути мережу Wi-Fi для діагностичного часу

Спробуйте встановити програму з ПК

Не всі новачки користувачі знають, що веб-сайт відтворення ринку (HTTPS: // PLAY.Google.Com) Ви можете піти з комп’ютера / ноутбука, виберіть програму та встановити його на будь-якому з вашого пристрою Android (CM. Екран нижче).

Цей варіант може допомогти, якщо задана заявка на ринок відтворення, на телефоні почав укусити і вести себе нестабільним.

Google Play. Виберіть пристрій для встановлення програми

Використовуйте VPN (можливо, випадково заблоковані деякі адреси. )

Якщо ігровий ринок навіть не завантажує його (або це відбувається після). Можливо, що будь-які IP-адреси були заблоковані вашим постачальником, і в цей час не доступні (наприклад, це було вже під час блокування “Телеграма” в Росії, Коли на розподіл патчували тисячі випадкових IP).

У цьому випадку ви можете порекомендувати використовувати VPN (я вражений однією простою програмою. Turbo VPN (ви можете завантажити його в різних магазинах додатків, посилання на них наведено вище, див. П.4)). Принцип роботи з ним надзвичайно простий: після запуску достатньо, щоб натиснути кнопку “підключити”. І після переходу до використання ДР. Додатки.

Скидання телефону до заводських налаштувань

У деяких випадках правильні помилки можуть скинути лише налаштування телефону (так зване жорстке скидання). У цьому випадку не тільки деякі параметри та налаштування будуть видалені, але й ваші фотографії, відео, програми, листування та Т.D. (включаючи різні помилки).

Зазвичай розряд вдається, коли незрозумілі помилки з Wi-Fi, Bluetooth, Google Services тощо. Щоб не повторювати тут, я дам посилання на одну свою останню статтю на цю тему.

Очищення кешу та ринку гри

Захищення кешу також може спричинити, чому очікування завантаження в Google Play висить. Кешовані дані. Це своєрідні фрагменти файлів, які колись брали участь на пристрої. Вони утворюються в процесі завантаження та видалення різного вмісту, а також після Інтернету. Ці сміття перебувають у папках, які беруть участь у обміні пристроями з серверами. Лежачи себе, брехня. До тих пір, поки не буде заважати, що це дуже обмін. Сервери будуть надіслати неправильну інформацію.

Якщо на ринку Google Play Long очікує завантаження, що робити: Вам потрібно очистити заявку від кешованих та інших даних. Це робиться наступним чином:

 • Перейдіть до налаштувань телефону.
 • Відкрийте розділ “Програми”.
 • Виберіть у списку “Google Play Market” та натисніть на “Пам’ять”.
 • Натисніть “Очистити кеш”, а потім до “Очистити дані”.
See also  Як перевірити батарею на Android. Як відродити акумулятор з заморожуванням?

Будь ласка, зверніть увагу: ми радимо зробити те ж саме з програмою Google Play Services. Від того, як правильно працює правильно, застосування магазину програми повністю залежить.

Якщо програма записує ім’я помилки

Такі випадки найпростіші, оскільки знаючи назву помилки, ми можемо зрозуміти, чому Google Play Market не працює і “обробляє” програму націлює.

Наступна таблиця пояснює, що робити, якщо ринок гри не працює у різних випадках. Ми радимо вам почати очищення кешу. Це найпростіше і не вимагає подальшої установки смартфона. А потім спробуйте, що, на вашу думку, найлегше виконувати.

Дія Як це робиться
Видалити оновлення Меню пристрою → Установки → Програми → Google Play Market → Меню → Видалити оновлення → Запустіть ринок відтворення → Зачекайте оновлення.
Ручне запуску оновлення, якщо Google Play не працює. Open Play Market → Меню → Установки → Версія → Оновлення
Очищення каси Меню пристрою → Установки → Програми → Google Play Market → Пам’ять → Очистити кеш.
Очищення даних Меню пристрою → Установки → Програми → Google Play Market → Пам’ять → Очистити дані.
Обставлення блокування за допомогою IP-адреси Якщо ви не працюєте Google Play Market на Android. Встановіть на програмі Android, замінюючи поточну IP.Адресу в іншу країну. Наприклад. Zenmate VPN, Hola Free VPN, Hideman VPN і PR.
Пошук App Conflicting з Play Market Меню пристрою → Установки → Програми → Ікона нещодавно встановленої програми → Зупинка / вимкнення → Перевірте продуктивність ринку PLAY. Якщо це не допоможе, припинена програма запускається та намагається зупинити наступний.
Перевірте вірусне програмне забезпечення Запустіть антивірусну програму на телефоні та виконуйте перевірку повного пристрою.
Якщо Google Play Market не працює по телефону через заплутані налаштування часу та дати Налаштування → Загальні параметри → Дата та час → Автоматичне виявлення часу (пристрій отримає поточні дані з Інтернету).

Якщо такої кнопки немає, це означає, що немає ніяких оновлень, або система не встигла їх знайти (у випадку, коли раніше встановлені оновлення). Тоді ми повторюємо процедуру за кілька хвилин.

Зверніть увагу: якщо немає встановленого антивірусу на Android, і завантажте його (оскільки Google Play не працює на телефоні), ви не можете працювати спочатку, зробіть це, щоб завантажити до комп’ютера. Далі підключіть телефон на кабелі USB до ПК, передайте файл із програмою до розділу “Завантажити” та запустіть установку.

Аутентифікація Google Talk

“Аутентифікація Google Talk”. Назва цієї помилки дуже часто супроводжується запитами пошукових систем на тему “Чому Play Market не працює на планшеті”. Ми говоримо про проблеми синхронізації для поточного рахунку. Може статися на будь.Яких пристроях, що працюють на Android, але частіше в планшетах. Ця проблема усунута на кілька етапів, тому давайте поговоримо про неї окремо.

Google Play не працює. Що робити, якщо Google Play Market не працює над Mayz, Xiaomi та Samsung

play, market, android, завантажує

Що потрібно зробити, якщо Google Play не працює:

 • Очистіть дані кешу та додатків. Як це зробити описано в таблиці вище.
 • Зупиніть ігровий ринок. Меню пристроїв → Налаштування → Програми → Граунт Play Market → STOP.
 • Відкрийте параметри смартфона, то: Cloud та облікові записи → Облікові записи → Назва поточного рахунку (поштова адреса) → Синхронізація облікового запису → Перемістіть всі слайдери, що залишилися (щоб вимкнути).).
 • Перезавантажте пристрій.
 • Повторити П. 3, тільки зараз ми повертаємо повзунок до попередньої позиції (включаючи.).
 • Перезавантажте пристрій.

З цієї причини іноді грає ринок не працює, а на Android. Смартфон, але менше.

Неправильна дата та час по телефону

Неправильні налаштування дати та часу у програмі відтворення PLAY можуть спричинити проблеми при завантаженні додатків у цифровому магазині.

See also  Комп'ютерна фрі і не починається. Які сигнали?

Рішення:

Перейдіть до налаштувань вашого гаджета, виберіть “Загальні налаштування”, а потім “Дата та час”, і переконайтеся, що встановлено параметр “Авто” Визначення часу “.

Якщо автоматичні налаштування не є правильними, вимкніть вказаний параметр, і встановіть правильну дату та час вручну.

Проблеми з оновленням ринку відтворення

Якщо ви завантажуєте що-небудь з п’єси, ви не будете перевіряти нічого, коли програма була останньою оновленою: запустіть → Меню → Установки → Версія ринку відтворення.

Версія повинна бути не старшою, ніж 14.Дев’ять.76. І коли ви натискаєте кнопку, повідомлення про те, що для цієї програми немає оновлень. В іншому випадку, при натисканні кнопки, з’являється вікно для запуску ручного оновлення.

Дані за травень 2019 року. Ви можете побачити кількість останньої відповідної версії для порівняння з результатами аудиту на 4PDA Forum або іншому подібний ресурс. Інформація постійно оновлюється.

Якщо версія свіжа, але Google Play не завантажує програми, є шанс, що він був встановлений неправильно, і через це програма не працює. Спробуйте відвернути його до оригіналу (до перегляду, в якому він був завантажений на телефон): відкрийте параметри телефону → Програми → Google Play Market → Меню → Видалити оновлення.

Після цього система автоматично розпочне пошук та завантаження нового програмного забезпечення для цієї програми.

Інші причини

Існує ряд інших причин, які не дозволяють завантажувати програми від гри. Наприклад, ця проблема може виникнути внаслідок оновлення інших програм. Playmarket має одну цікаву функцію. Ця програма не може одночасно завантажувати, встановлювати або оновлювати більше однієї програми. Тому, на п’єсі, ринок утворює чергу з додатків, що вимагає оновлення або завантаження. Тому іноді ви повинні чекати. Можливо, установка автоматично розпочнеться за кілька хвилин.

Ще однією поширеною проблемою є відсутність вільного місця. Якщо телефон не вистачає місця для встановлення певної програми, завантаження просто не почнеться. Тому користувачі завжди повинні хвилюватися заздалегідь про випуск необхідної кількості пам’яті.

Проблеми з завантаженням додатків також виникають у зв’язку з віком або регіональними обмеженнями. Це найчастіше свідчить про повідомлення “у вашій країні, заявка недоступна”. Щоб обійти такі заборони, ви можете використовувати з’єднання VPN, яке дозволяє змінювати IP-адресу телефону та завантажувати програму.

Ви також повинні знати, що певний рівень фільтрації вмісту встановлюється на налаштуваннях відтворення. Через цей фільтр деякі програми можуть не завантажувати. Щоб вирішити цю проблему, перейдіть на ринок налаштувань відтворення та виберіть пункт “Налаштування фільтра”. Далі потрібно видалити непотрібні прапорці та натисніть кнопку “OK”.

Нарешті, проблеми з завантаженням додатків можуть виникнути через помилки в коді PlayMarket. Розробники цього магазину програми намагаються швидко усунути такі помилки через регулярний випуск оновлень. Але якщо користувач вимикається автоматичне оновлення PlayMarket, він все одно буде стикатися з даними. Тому рекомендується встановити “автоматичне оновлення” у налаштуваннях відтворення.

Одним з загальних розбивок ноутбука є проблема з включенням. Ноутбук є складним і багатофункціональним пристроєм, тому причини виникнення такого розбиття можуть бути різноманітними.

Синій екран смерті, він є BSOD і синій екран смерті. Це відповідь Windows на критичні помилки на комп’ютері. Розглянемо основні причини виникнення BSOD і як вирішити проблему.

Google Play не працює. Що робити, якщо Google Play Market не працює над Mayz, Xiaomi та Samsung

Одним з найпоширеніших несправностей, з якими стикаються користувачі ПК, є розбивка джерела живлення. Зазвичай це свідчить проблеми з запуском або постійним просвітленням комп’ютера.