Топ-10 вільне програмне забезпечення для віддаленого доступу

Я склав вибір безкоштовних програм для віддаленого доступу до комп’ютера на основі нотаток з вашого телеграмного каналу. Всі програми перевіряються за мною особисто, і це написано враження їх роботи, а також короткий посібник для встановлення та налаштування, якщо це доречно для цього продукту. Деякі з них дозволяють розгорнути наш власний сервер управління, через який відбудуться з’єднання.

Навчитися налаштувати мікротік з нуля або систематизувати вже наявні знання можуть бути в поглибленому році адміністрування Mikrotik. Автор курсу, сертифікований тренер Мікротик Дмитро Романов, особисто перевіряє лабораторну роботу та контролює прогрес кожного зі свого студента. У три рази більше інформації, ніж у програмі MTCNA Vendorsk, більше 20 годин практики та доступу назавжди.

Вікна віддаленого робочого столу

Якщо вам потрібно встановити з’єднання двох комп’ютерів або ПК та мобільного пристрою, один з яких (віддалений) працює з Windows, а другий-під Windows, iOS, Android або Mac OS X, іноді ви можете обійтися без сторонніх програм (Якщо ви берете участь у з’єднанні лише комп‘ютерами Windows). Системний додаток “Віддалений робочий стіл” присутній у всіх випусках “Windows”, починаючи з XP. Не варто, щоб на обох машинах однакова версія ОС ви не можете встановити з’єднання без проблем, наприклад, між Windows 10 та Windows 7.

Microsoft Remote Desktop для Android та Apple доступні для безкоштовних завантажень у Google Play та App Store.

Що ще потрібно для створення з’єднання:

 • Дозвіл на віддалений доступ. Налаштований на комп’ютері, ви збираєтеся керувати зовні.
 • Обліковий запис із паролем на віддаленому комп’ютері. Для вирішення адміністративних завдань (встановлення та видалення програм, зміни в налаштуваннях системи тощо. Р.) Потрібно врахувати права адміністратора.
 • Підключення обох машин до Інтернету або знайдіть їх в одній локальній мережі.
 • З боку прийому. Відкритий порт TCP 3389 (використовується за допомогою дистанційного робочого столу за замовчуванням).

Як увімкнути дозвіл

Це та подальші інструкції показані на прикладі Windows 10.

  Перебуваючи у вікні “Система”, натисніть у “Налаштування віддаленого доступу”. У вікні “Віддалений робочий стіл” ми встановимо мітку “Дозволити” (дозволити підключення лише залишати аутентифікацію)). Далі натисніть “Виберіть користувачів”.

 • Щоб додати користувача, до якого буде дозволено віддалене з’єднання, натисніть “Додати”. У полі “ввести імена” ви введете назву його облікового запису на цьому комп‘ютері (не забувайте, він повинен бути з паролем!), натисніть “Перевірити імена” та добре.

іншого, комп, ютера, інтернет

Як налаштувати параметри підключення

Ми виконуємо наступні дії на комп‘ютері, з якого ми будемо виконувати віддалене з’єднання.

 • За замовчуванням відкривається вікно програми, де є лише поля для введення назви комп’ютера та даних користувачів. Щоб отримати доступ до всіх налаштувань, натисніть стрілку “Показати параметри”. У нижній частині першої вкладки. “Загальний”, то є кнопка для збереження параметрів підключення до файлу. Це зручно, коли ви використовуєте різні налаштування для з’єднання з різними машинами.
 • Наступна вкладка “Екран”, дозволяє змінювати властивості зображення екрана віддаленого комп’ютера на вашому моніторі. Зокрема, для збільшення та зменшення дозволу, використовуйте кілька моніторів, змініть глибину кольору.

  Далі ви налаштуєте “локальні ресурси”. Звук з віддаленого компютера, умови використання скорочень клавіатури, доступу до віддаленого принтера та буфер обміну.

 • Вкладка “Додаткова” дозволяє визначити дії з невдалою автентифікацією віддаленого ПК, а також встановити параметри з’єднання при підключенні через шлюз.

Після встановлення з’єднання комп’ютера поточного користувача буде завершено, і контроль буде йти до вас. Користувач віддаленого ПК не зможе побачити свій робочий стіл, оскільки на екрані з’явиться екранна заставка.

Після цієї інструкції ви можете легко з’єднатися з комп‘ютером, який знаходиться в тій же мережі з вашим. Якщо пристрої підключені до різних мереж, вам доведеться зробити кілька додаткових налаштувань.

Як підключитися до віддаленого комп’ютера через Інтернет

Існує 2 способи налаштування підключення віддаленого робочого столу Windows через Інтернет, створюючи канал VPN, так що пристрої бачили один і те ж саме, як ніби в одній локальній мережі, а також перенаправляючи порт 3389 до локальної мережі і змінити динамічні (чергові) IP-адреси віддаленої машини до постійного (статичного).

See also  Підключення адаптера Wi-Fi до комп'ютера. Як встановити адаптер Wi-Fi

Існує безліч способів створення каналів VPN, але опис їх займе багато місця (крім того, багато інформації про це легко в мережі). Тому ми розглянемо, наприклад, один з простих. За власними засобами Windows.

Як створити канал VPN у Windows

На віддаленому автомобілі, який буде сервером:

Після цього компонент “вхідний зв’язок” з’явиться у папці мережевого підключення, який буде сервером VPN. Так що зв’язок не заблоковано брандмауером, не забудьте відкрити порт TCP 1723 на пристрої. І якщо сервер призначений локальний IP-адресу (починається з 10, 172.16 або 192.168), порт повинен бути перенаправлений до зовнішньої мережі. Як це зробити, читати нижче.

Швидкий та безпечний віддалений доступ до локальної мережі: порівняти шість протоколів

Не можна сказати, що завдання віддаленого доступу до пристроїв у домашній локальній мережі дуже поширена, і, мабуть, більшість користувачів ніколи не зустрічалися з нею. Однак пристрої та послуги, які я хотів би дистанційно працювати в локальній мережі. Як приклад, ви можете викликати мережеві диски з бібліотечними файлами, відеокамерами, пристроями домашнього автоматизації. У деяких випадках це може бути достатньо забезпечуватися виробниками доступу до хмар або навіть просто пересилання портів на маршрутизаторі. Але якщо є багато такого пристрою, набагато зручніше мати можливість безпосередньо звернутися до всієї мережі, яка може бути надана послугами VPN. Крім того, ці технології допоможуть і об’єднати дві або більше мереж за допомогою прозорого обміну даними між ними.

У цій публікації не існує жодного завдання, щоб розповісти про всі спільні протоколи VPN та їх особливості. Зосередьтеся в основному на практичній стороні питання про дистанційний сценарій підключення клієнта та спробуйте порівняти різні варіанти зручності та продуктивності.

Vpn Services все частіше зустрічаються у прошивці бездротових маршрутизаторів, і, мабуть, їх найбільший номер представлений у геєтичних рішеннях, щоб вони будуть використовуватися в статті. Зверніть увагу, що, якщо ми точно говорити про швидкість, багато в цьому випадку залежить від апаратної платформи маршрутизатора та з реалізації програмного забезпечення. І другий аспект може ще більш важливий. Крім того, оскільки прошивка зазвичай закрита, і параметри сервера доступні через веб-інше, можуть відрізнятися. Вплив на продуктивність, звичайно, надають та створюють послуги. У цій статті я зазвичай використовую значення за замовчуванням виробником.

Варто також зазначити, що конкретно, що геєтні рішення мають дуже детальну базу знань на сайті, у статтях, які є прикладами конфігурації та використання додаткових послуг, включаючи все, описані в статті.

Freenas. Доступ до Інтернету

Поточна продукція компанії базується на двох моделях процесорів (SOC), зроблених Mediatek. Mt7628 та MT7621. На першому з одним обчислювальним ядром, 100 моделей Мбіт / с реалізуються / з портами. Другий, з двома ядрами, здатними виконувати чотири потоки, використовується в пристроях з гігабітними портами. Більш детальну інформацію про конфігурації пристрою можна отримати, наприклад, на форумі IXBT.

Отже, насправді, якщо ви берете одного представника на кожному чіпі, ви можете охопити всю лінію маршрутизаторів компанії в описаному завданні, оскільки Wi-Fi, USB-порти та обсяги пам’яті не є значними тут.

Гарячі пристрої Keenetic City KN-1510 (молодша, ніж двоспальна) та генетична ультра КН-1810, були використані для тесту (старша модель на даний момент).

Нагадаємо, що прошивка цього виробника модульна, тому в загальному випадку кожен користувач може зібрати свій унікальний варіант з необхідних послуг та функцій. Однак, якщо для старших моделей з великою потужністю флеш-смуги ви не можете турбуватися про обсяг, то для молодшої ситуації важче важче. Зокрема, цей тест повинен був додати не більше двох серверів у кенетичному місті одночасно. Крім того, при аналізі результатів не забувайте, що ця модель має лише 100 Мбіт / с, які в певних режимах буде обмежена.

Всі протоколи, наведені в статті для своєї роботи, вимагають, щоб біла адреса на стороні сервера, яка виглядає досить логічно. Однак один з варіантів, завдяки спеціальним кенетичним рішенням, може бути використаний без нього.

Тестування було проведено з прошивкою версії 3.3.Шістнадцять. Режим підключення до Інтернету. Ipoe. У тестуванні зовнішньої швидкості доступу клієнта оцінюється до комп’ютера всередині локальної мережі для маршрутизатора.

Pptp та L2TP

Деякі з найвідоміших протоколів для реалізації віддаленого доступу. Pptp та L2TP. Перший вже вважається небезпечним, хоча продовжує використовуватися через низькі вимоги до ресурсів. Зауважте, що вона надається в ньому як варіант без шифрування трафіку та з нею. Однією з особливостей цього рішення є використання спеціального тунельного протоколу, який часто заблоковано вітчизняними постачальниками, що призводить до неможливості використання цього типу зв’язку. Крім того, використовуються алгоритми шифрування, як правило, не “прискорюються” спеціальними блоками в SOC.

See also  Як дізнатися, коли включено комп'ютер. Що ще повинно звернути увагу

Другий запам’ятовується, насамперед, використовуючи один з основних вітчизняних постачальників у мережі та відсутність його підтримки у недорогих маршрутизаторів багатьох виробників.

Повні клієнти для цих протоколів існують у багатьох операційних системах, включаючи мобільний, який спрощує налаштування з’єднання. Зверніть увагу, однак, що для L2TP зазвичай використовується версія L2TP / IPSEC, в якій, крім звичайного імені та пароля користувача, вам також потрібно вказати загальний ключ. Він буде перевірений на цей раз.

Підключіть послуги легко. Після встановлення відповідних модулів, ви повинні включити сервери в меню керування.

З налаштувань існує дозвіл декількох одночасних входів для одного облікового запису, активація NAT для клієнтів (вони можуть перейти через цей маршрутизатор), виберіть IP-адреси, щоб виділити клієнтів та вибрати сегмент мережі для доступу.

Крім того, для PPTP ви можете дозволити зв’язки без шифрування, а для L2TP / IPSEC, ви повинні встановити загальний секретний ключ.

Обидва послуги дозволяють програмувати декілька облікових записів користувачів у маршрутизаторі та дозволяють їм отримати доступ до VPN.

Під час налаштування клієнтів слід вказати зовнішню адресу маршрутизатора (IP або ім’я хоста, який може бути реалізований, наприклад, через Keendns), обліковий запис користувача, для L2TP / IPSec. Додатково загальний секретний ключ. При роботі з PPTP та стандартним клієнтом Windows необхідно враховувати функції, описані в статті бази даних знань.

Для цих протоколів були використані звичайні клієнти Windows 10.

Вікна віддаленого робочого столу

Натисніть на вкладку “Віддалений доступ”, покладіть галочку на опцію “Дозволити підключення до мого комп’ютера

 • Підключення до ПК з будь-якого іншого комп’ютера, якщо він має віддалену робочу програму. У цьому випадку ви ризикуєте, однак, ви можете підключитися до будь-якого OC, включаючи Mac і Linkus;
 • Інший варіант віддаленого підключення до комп‘ютерів. Це можливість підключення виключно машин з використанням віддаленого робочого столу, що підтримує технологію аутентифікації мережі, і це лише системи, починаючи з Windows 7.

Таким чином, якщо ви використовуєте більше старих систем і одночасно виступаєте за безпеку, а потім виберіть перший тип з’єднання, і якщо більше сучасних систем Windows ви можете вибрати другий.

Віддалений робочий протокол

Щоб створити віддалене з’єднання з іншим комп‘ютером, що працює на Windows, операційна система ПК, до якої проводиться з’єднання, повинно підтримувати функцію “Host Host Desktop”)). У стандартній версії Windows ця функція не надана; Для цього ПК, до якого здійснюється з’єднання, повинна бути встановлена ​​Windows Pro або Windows Enterprise. Пульт дистанційного керування неможливий на комп’ютері з версією домашнього видання, а також на планшеті, що працює на “обрізаній” RT версії.

Наберіть перші літери “UB” у панелі пошуку. У списку результатів відображається “підключення до пункту віддаленого робочого столу”. Натисніть на нього, щоб запустити компонент. Після цього робочий стіл автоматично завантажується, з’явиться діалогове вікно “Підключення до віддаленого робочого столу”.

У майбутньому ми виходимо з того, що комп’ютери належать до однієї мережі. Щоб підключитися до іншої системи, введіть IP-адресу або ім’я комп’ютера у полі “Комп‘ютер”, за допомогою якого ви хочете створити з’єднання та натисніть “Connect”.

Якщо ПК, до якого ви хочете підключити, працює у Windows, з’явиться діалогове вікно Windows Security. Виберіть обліковий запис користувача, за яким ви хочете увійти, і підтвердьте кнопку “Connect”. Введіть ім’я користувача та пароль, а потім натисніть кнопку ОК.

Freenas. Доступ до Інтернету

Можливо, у новому вікні з’явиться попередження сертифіката. Закрийте це повідомлення, натиснувши “Так”. Якщо ви все ще отримуєте повідомлення про помилки, перевірте, чи дозволяється система підключення, можливість використання пульта дистанційного керування. Відповідні налаштування знаходяться в розділі “Панель керування | Система та безпека | Дозволити віддалений доступ ».

Натиснувши в першому діалоговому вікні (“Підключитися до віддаленого робочого столу”) опцією “Показати параметри”, ви можете змінити стандартні параметри з’єднання, такі як роздільна здатність екрана та необхідна швидкість з’єднання, або встановити програми, які повинні автоматично починатися, коли підключений.

Якщо ви віддаєте перевагу працювати на планшеті, встановіть додаток RemoteDesktop з магазину Windows Store. Запустіть його, введіть IP-адресу або назву цільової системи, торкніться кнопки “Підключити”, вкажіть дані для входу та створюйте віддалене з’єднання.

Безкоштовний інструмент, який популярний у 80 мільйонів. Людина.

 • Безпечне з’єднання;
 • Запустити без установки;
 • “Прозорість” для інтергранних екранів;
 • Інтегрований голосовий чат;
 • Обмін текстовими повідомленнями;
 • Багатомовний inteeis;
 • Віддалене з’єднання без супроводу (запит);
 • Контакти книги.
See also  Як видалити Apple ID на iPhone. Професійний спосіб видалити ідентифікатор Apple та пароль

Щільний

Suckvnc Software розробляє кілька продуктів: щільнепрожектор, RFB Player, VNC Reflector та AldVNC. Argervnc. Програма для пульта дистанційного керування, ви можете використовувати його для вирішення проблем з комп‘ютером, освітніми цілями, адміністрацією.

Gruchvnc. Cross-Flatform Rolld. Для Linux, однак, на момент написання, доступна лише стара версія програми, Mac OS не підтримується. Однак на платформі Java є версія ThileVNC, яка передбачає можливість віддаленого керування через веб.Сервер. На Windows, платформа GruxVNC встановлюється як звичайна програма або як системна служба. Режим “тихий” підтримується, легко передати конфігурацію на інші комп‘ютери або віддалено оновлювати сервери.

Інструменти GRUSTVNC поділяються на два модулі: WinVNC. Частина серверної частини, встановленої на віддаленій машині, а програма перегляду, призначена для перегляду вмісту екрана віддаленого сервера. У налаштуваннях підключення перегляду, адреса сервера VNS, швидкість передачі.

Слід зазначити, що SURCTVNC не генерує пароль доступу, він повинен бути незалежно визначений у налаштуваннях. Статус зв’язку можна знайти, відображення піктограми в області сповіщень: якщо до комп’ютера підключені принаймні один користувач, то кольори значків змінюються.

Розробники натягують на те, що передача даних через VNC, незважаючи на початковий захист пароля, є недосконалою. Для цілей безпеки рекомендується використовувати SSH.Тюнінгу. У той же час, налаштування щільного значення дозволяють зменшити ймовірність несанкціонованого доступу до нуля. У подальших версіях програми також планується ввести більш надійні методи захисту.

Резюме

Щільні сюрпризи з великою кількістю налаштувань, пов’язаних з сполукою, безпекою. Це хороший вибір для адміністратора, але з точки зору перенесення на сервер та подальше обслуговування. Не найкращий варіант для недосвідченого користувача.

[] Гнучкий налаштування [] Java версії [-] In-Upeless налаштування [-] Неінтутивні Inteeis

Litemanager

Ще одна успішна програма з вітчизняного LiteManAgerTeam розробників для віддаленого управління комп’ютером. Його основна орієнтація доступна та простота використання. М’який спочатку зосереджений на “народному” споживачі і не вимагає платних ліцензій. Крім того, LiteManager дозволяє безкоштовно керувати до 30 віддалених комп’ютерів. Це свого роду рекорд серед конкурентів. Платна версія присутня, але це необов’язково і включає лише кілька вузькоконтрольованих інструментів.

Друга перевага програмного забезпечення можна назвати його багатофункціональністю. Також є файловий менеджер, а також персональний диспетчер завдань та текстовий чат, і навіть функція захоплення відео. Більш досвідчені користувачі можуть використовувати командний рядок, який називається в меню як “термінал” та редактор реєстру.

Безпека підключення забезпечується підключенням через ID або IP. Зміна власника ідентифікатора може за допомогою налаштувань модему інструментів NoIP. Як у багатьох подібних продуктах є вбудований IP-фільтр.

Як працювати з LiteManager?

Крім того, як вищезгаданий продукт LiteManager складається з двох модулів для свинцевого та керованого компютера. Спочатку потрібно встановити LiteManager Server у системі, яку потрібно отримати контроль.

 • Завантажте архів за допомогою програми на http: // litemanager.Ru.
 • Розпакував архів і встановив LMS. При встановленні продукт одночасно пропонує змінити налаштування безпеки та створити пароль (обов’язковий).

іншого, комп, ютера, інтернет

Тепер комп’ютер знаходиться в мережі, і ви можете налаштувати хост.Пк.

іншого, комп, ютера, інтернет

іншого, комп, ютера, інтернет

іншого, комп, ютера, інтернет

Комп’ютер підключений, і ви можете запустити роботу.

Переваги

 • Багато інструментів для дистанційного керування та управління системами.
 • Лояльні для користувачів продукт. Ліцензія на роботу з комп’ютерами до 30 адрес безкоштовна.
 • Підключення через ідентифікатор або IP. Можливість змінити ідентифікатор маршрутизатора через NOIP.
 • Підтримуйте Windows, MacOS, iOS, Android, Linux.

Google Hangouts: Screeching та Video конференція

Як екстремальна міра може бути використана новою службою від Google. Hangouts. Це дозволяє організувати оператор відео, під час якого користувачі можуть продемонструвати свій екран один одному. Якщо ви хочете, ви можете ознайомитись із цією послугою самостійно.

Програми віддаленого доступу. Це багато. Як і я, я сподіваюся, показав, найвідоміший інструмент не завжди є найефективнішим. Необхідно відштовхуватися від умов певного завдання, цільових платформ та інших факторів. Я сподіваюся, що зараз я нарешті уточнив всю картину віддаленого доступу у вашій голові. Усі пропозиції та побажання можна надіслати на dhsilabs @.