Сучасне телебачення та пару бездротових навушників

Це взяло мене до вашого телевізора Samsung qled 55q6fn пару бездротових навушників. Увечері кіно з дружиною спостерігати, а потім молода каталана почала заважати звуку. Перед тим, як він не завадив йому, ми не були зрізані, особливо тому, що рівень це дуже низький, і тепер навіть цей рівень запобігає.

Ну, які проблеми, особливо тому, що я сам написав статтю “Як дивитися телевізор у будь-яких бездротових навушниках”, і я, звичайно, є пару передавачів БТ десь!

Але спочатку я намагався вирішити завдання простіше: телевізор. Розширений, мабуть, повинен мати можливість працювати з бездротовими навушниками. Знати, як, так, немає проблем. І навіть з’єднує навушники будь-якого типу (іноді буває, що телевізори вимагає лише навушників їх бренду, я натрапив на такі). Але є величезна проблема! Телевізор в один момент часу здатний вивести звук лише на одному бездротовому пристрої. На двох. Перерву!

Гаразд, пішов шукати передавач. Знайдений. І тут теж. У мене була версія під аудіо-виходом. І немає звичайного звукового випуску на цьому телевізорі, існує лише оптика. Тому мені потрібен передавач під оптичним виходом. І підтримувати два навушники.

Руйнувався у своїх гаджетах, знайшов цей xduuo xq-50. Під оптичним кабелем все за потреби!

підключіть, пари, бездротових, навушників, використовувати, навушники

Я підключив, я намагався підібрати навушники до нього. Не чіпляйтеся. Підніміться з читанням інструкцій. А потім боммер: я дізнався, що він не є передавачем, а приймач. Тобто він з’єднується з колоною (або підсилювачем), а на ньому для бездротового зв’язку (наприклад, звук передається). І мені потрібно суворо навпаки.

Ні, я, звичайно, знайшов перший передавач на Amazon, щоб під оптичним виходом і підтримує пару навушників. Сьогодні буде принесено.

Але я вирішив запитати: Що ви використовуєте для цієї мети? Тому що ви завжди можете знайти щось зручне або щось менш зручне. Можливо, були деякі розширені пристрої для цієї мети, про що я не знаю? Частка, Pliz.

Два бездротових навушників на телевізорі (продовження)

Звичайно, я намагався підключити два навушники до My Dune Pro 4K II Media Player. Це дозволить вирішити проблему, оскільки навушники потрібні для перегляду фільмів та телевізійних шоу від медіа-плеєра.

Навушники відмінно і, навіть, здається, пов’язані одночасно, але не доля. Тільки тільки навушники грають, а саме ті, що підключили останню. Другий мовчить, навіть коли він написано, що пов’язано.

підключіть, пари, бездротових, навушників, використовувати, навушники

Уклав дві різні ящики, щоб вирішити цю проблему. Один з іспанської Амазонки (це швидше), але в Росії така річ не для продажу, і я замовив другий з AliExpress працювати добре. Можна рекомендувати вирішити таке завдання.

Також як варіант. Jbl Навушники з функцією Sharele: вони дозволяють іншим бездротовим навушникам підключатися до них, щоб спільно слухати звуковий вміст. Jbl не всі моделі підтримки: я знайшов відносно недорогу модель за підтримки цієї технології, я замовив, подивитися, як це працює. Також має бути варіант рішення, якщо він добре працює.

Tl; др працює, але не з усіма і після ебать.

Підключення 2 звукових пристроїв Bluetooth до смартфона або планшета

Fyi купив себе за таку Taotronics Bluetooth 5.0 передавача та приймач, 2-в-1 бездротовий.5 мм адаптер (це не той, хто порадив нижче) і протестував, я хочу негайно попередити про UX: це працює. Дві пари навушників у режимі TX з’єднуються і грає, але я отримав трахкав близько 40 хвилин вперше, а наприкінці 5 пар Bluetooth навушників, пов’язаних одночасно (також не відразу) лише таотронік моделі (також негайно) характерний характерний?):. Taotronics over Ear-Taotronics у Ear, зміг підключити ці секунди (підключити їх. Інші відключені):. Ugreen Hitune Bluetooth Earbuds (до речі Alex. Дякуємо за рецепцію, відмінне вуха самостійно) і взагалі не могли підключитися:. Oneodioa11- ILUV (якийсь китайський)

See also  Як знайти фотографію на комп’ютері. Навіщо використовувати пошук фотографій Google

Убитий офіс. Тільки одна кнопка, яка включає та повторно підключається та вимикається, натискає його протягом тривалого часу, Tapni двічі короткі, це світиться так. Abc morse і не inteeis. І я вважаю, що деякі вуха просто вимагають деякого PIN-коду для приєднання (тип 0000). Як ця коробка з’єднується з ними. Запитання. Коротше кажучи, приготуйтеся до чортів.

Як дивитися телевізор у бездротових навушниках

Багато користувачів потрібно дивитися телевізор у навушниках. Щоб не заважати своїм близьким (наприклад, батьки заклали дітей спати, і вони самі вирішили дивитися фільм. Тут тільки в навушниках). Проводні навушники вирішують цю проблему лише для однієї людини (аудіовихід телевізора лише один, а безліч сучасних телевізійних телевізорів телевізійного виводу взагалі), а навушники надзвичайно незручні для підключення навушників.

Зрозуміло, що найкращий вихід. Це бездротове з’єднання. Однак багато сучасних телевізорів підтримують бездротове з’єднання, як правило, вони дозволяють слухати звук лише в одному підключеному пристрої. І якщо вам потрібно підключити два пристрої (у багатьох сім’ях, чоловік і його дружина дивляться телевізор у вечорах), то вам потрібно використовувати інші способи.

Я вже вважав тему підключення двох бездротових навушників до телевізора у статті “Як дивитися телевізор у будь-яких бездротових навушниках”, але це було два з половиною років тому, і протягом цього часу існують більш просунуті пристрої, ніж описано Таким чином, я вирішив написати нову статтю, в якій ми розглянемо кілька різних способів дивитися телевізор у бездротових навушниках, і я буду говорити про два подібних пристроях, які дозволять вам вирішити це завдання.

Перш ніж говорити про універсальні спеціалізовані пристрої, що дозволяє підключити практично будь-які бездротові навушники, давайте розглянемо прості методи, які не вимагають окремих пристроїв.

Підключення дроту до бездротових навушників

Є бездротові навушники, які дозволяють підключати другі навушники (будь-які дротові) до них з дротом). Наприклад, Marshall бездротові навушники мають це властивість. Я зробив огляд Marshall Major III Bluetooth моделі, мені це сподобалося.

підключіть, пари, бездротових, навушників, використовувати, навушники

Marshall Major III Bluetooth бездротові навушники

Рішення, звичайно, не надто елегантний, але, з іншого боку, якщо є, принаймні, тільки маршаллові бездротові навушники (нова маршаллова модель Bluetooth тепер продається, але вони коштують багато, 12 тисяч, але Попередній Marshall Major III Model Bluetooth можна знайти протягом 7 тисяч), потім будь-які дротові навушники просто підключені до них, і ви можете виглядати разом.

Бездротові бездротові навушники

Більш цікавий варіант. Навушники, які підтримують бездротове з’єднання будь-яких бездротових навушників для себе. Я говорю про технологію Sharme 2.0 JBL. Перша версія цієї технології дозволила лише іншим навушникам JBL для навушників JBL з цією функцією, але Shareme 2.0 дозволяє підключитися до навушників JBL будь-які інші бездротові навушники.

Працює це дуже просто. На навушниках JBL, що підтримують цю функцію (не всі моделі підтримуються, тому вам потрібно з’ясувати до покупки), потрібно натиснути відповідну кнопку ShareMe 2.0, після чого другий навушники включають режим сполучення, і вони будуть підключатися до навушників JBL.

підключіть, пари, бездротових, навушників, використовувати, навушники

Отже, це хороший варіант для отримання подвійного бездротового зв’язку з телевізором, але для його реалізації, звичайно, вам доведеться придбати JBL навушники з Sharmele 2.0 (це, наприклад, підтримує моделі JBL Everest, і вони дуже помітні).

З’єднання з передавачем

Найбільш універсальний варіант. Підключення двох бездротових навушників за допомогою спеціального пристрою під назвою “Передавач” (передавач). Я писав про дуже простий передавач в останній статті, і в цій статті ми розглянемо ще дві вдосконалені та зручні моделі.

Що зазвичай потрібно від передавача? По-перше, практично необхідно, щоб він підтримує кодеки APTX, APTX LL (низька латентність. Низька затримка), ну, бажано, щоб APTX HD також підтримується. По-друге, передавач повинен підтримувати одночасне з’єднання двох навушників (і це підтримується усіма такими пристроями). По-третє, він повинен мати чіткий показник режиму роботи, кодека та підключених пристроїв. Добре, по-четверте, передавач повинен підтримувати з’єднання як аудіо (AUX), так і оптичним оптичним кабелем C / PDIF (для універсальності).

See also  Як заряджати телефон через навушники. Що робити, якщо втрачена зарядка від AirPods?

Один з цих пристроїв, який відповідає всім цій вимозі, і в той же час взагалі недорогий. Vikefon BT-B27 Це коштує 2000 на Aliexpress.Com (Яндекс.Ринок “. 3250). І це передавач, тобто він може підключитися на дроті до джерела і передавати звук з нього через пропускну здатність, і приймач, тобто, може отримати звук на пропускній здатності і передати його по дроту. Наприклад, від смартфона / планшета на стовпцях.

підключіть, пари, бездротових, навушників, використовувати, навушники

Набір доставки: Пристрій, зарядний кабель USB-MicroUSB, оптичний кабель S / PDIF, аудіо-кабель, аудіо-кабель. Rca, інструкції англійською мовою.

підключіть, пари, бездротових, навушників, використовувати, навушники

Підключіть 2 звукові пристрої Bluetooth до смартфона або планшета

Пристрій має дві антени, які підтримують аудіо на відстань до 80 метрів (тому принаймні запевнення виробника), у випадку, якщо він містить показники, що показують: режим роботи (приймач, передавач, обхід. Це дротове з’єднання з двох сторін), тип з’єднання (AUX, OPTICS), кількість підключених пристроїв (до двох), тип використовуваного кодека.

підключіть, пари, бездротових, навушників, використовувати, навушники

Яка важливість підтримки сучасних кодеків? Як звук, і найголовніше. За відсутності затримки. За затримкою стандартного кодека SBC може становити до 270 мс. Це буде дуже помітно (хоча зауважу, що не завжди навіть при використанні кодека SBC відбувається відчутна затримка. Це залежить від різних факторів: відстань від навушників до передавача, діапазону “шум” Bluetooth тощо). У звичайному aptx. До 80 мс (майже непомітно). Aptx ll. Менше 40 мс.

Тому що якщо при прослуховуванні бездротового спілкування музики, затримка взагалі не відіграє жодної ролі, то при перегляді фільмів чи відео дуже важливо, щоб затримки взагалі не були.

Як керувати аудіо

Ви можете керувати загальним аудіопотоком, як завжди, нічого складного в ньому. Ви можете відрегулювати гучність відразу на двох навушниках або кожному окремо.

Як негайно змінити гучність на двох навушниках

Відкрийте точку управління на своєму пристрої та змініть гучність за допомогою відповідного повзунка. Об’єм зміниться на обох парах навушників.

Як змінити гучність лише на деяких навушниках

Щоб змінити гучність лише на навушниках, відкрийте керування та натисніть повзунок керування гучком. Тепер ви можете окремо змінити гучність навушників або навушників одного за допомогою двох повзунків.

Ці два слайдер також відображаються на віджеті з музикою на заблокованому екрані, а також у центрі сповіщень. Ви також можете змінити гучність на самих навушниках.

Як підключити дві пари Airpods до iPhone

підключіть, пари, бездротових, навушників, використовувати, навушники

Натисніть кнопку “Поділитися” і принесіть другий аероплав або iPhone

Тепер ви можете подивитися фільм разом або слухати музику без будь-якої затримки.

Є airpods pro добре в порівнянні з іншими навушниками? У порівнянні з основними конкурентами.

Використання ручного з’єднання

Як створити пару з другим навушниками

 • Підключіть свої навушники до пристрою iOS.
 • Запустіть налаштування та перейдіть до розділу Bluetooth.
 • Відкрийте корпус з другим аеропланом і утримуйте кнопку кон’югації (або кнопка живлення. На ударі), доки індикатор не запускає мерехтіння.
 • Зачекайте виникнення навушників у розділі “Інші пристрої” та виберіть їх.

Як змінити гучність

Звук налаштований у меню літака або слайдерів у контрольній точці, як у випадку функції “акцій аудіо”.

Як вимкнути другі навушники

Щоб використовувати другі навушники з їх iPhone або iPad, друг повинен буде відновити процедуру з’єднання. Це робиться так:

 • Відкрийте кришку корпусу та утримуйте кнопку пару.
 • Підповніть справу до пристрою iOS.
 • Після створення пари підтвердьте дію і чекайте кінця процесу.

Механічний інженер, добре розуміє техніку та технології. Більше 10 років я використовую Mac та iPhone, я знаю все про екосистему та продукти Apple. Не тільки пишуть, але я знаю, як працювати з руками. 3 роки працювали автовідповідачем, машина Чіні. Це тільки сам. Розроблений і з нуля побудований будинок з власними руками, накопичуючи великий досвід у курсі. Я обожнюю OldCual відеоігри та комікси, граючи на гітарі.

See also  Як встановити WhatsApp Web на Android. iPhone

Один. Очистіть навушники у випадку

підключіть, пари, бездротових, навушників, використовувати, навушники

Чому навушники не підключаються до навушників (один навушники не працює)? Там може бути кілька причин. Але, як кажуть, сім неприємностей. Один скидання. Щоб почати спробувати простий варіант. Суть полягає в тому, щоб вимкнути як навушники, і покласти їх на зарядку.

 • Очистіть навушники у випадку. Вони повинні вимкнути.
 • Деякі китайські навушники автоматично не вимикаються, коли вони знаходяться у випадку, тому їх потрібно вимкнути, натиснувши кнопки (окуні) на них. А потім видалити у справі.
 • У випадку, навушники повинні почати зарядки. Деякі, знову ж таки, китайські бюджетні моделі не “не платять” автоматично. Для цього натисніть кнопку на випадок.
 • Якщо ви сумніваєтеся, вимкніть навушники примусово. Як це зробити, написано в інструкціях для конкретної моделі. Найчастіше для цього потрібно тримати 3-5 секунд кнопки \ Датчики на обох навушниках.

Як підключити навушники один до одного, якщо вони призупинені? Просто візьміть його у справу \ t. Після включення (коли ми вийдемо з справи), вони вже зазвичай прив’язані один до одного. Якщо це не допомогло, ми йдемо на другий крок.

Чи можна одночасно підключити 2 пристрої Bluetooth?

Тому питання полягає в тому, чи можна підключити кілька пристроїв Bluetooth до телефону, навіть не варто. Ви можете безумовно. Інший тип пристрою є клієнтом. Це пов’язані гаджети. Гарнітури, навушники, динаміки, клавіатури, миші, джойстики, принтери. Їх можливість є лише одним активним зв’язком і від 1 до 5 кон’югації.

Як підключити смарт-годинник та навушники Bluetooth до телефону?

 • Якщо екран годинника вимкнено, торкніться його.
 • Витрачайте на екран зверху вниз.
 • Натисніть Налаштування З’єднання Bluetooth. Доступні пристрої.
 • Годинник знайде пристрій, розташований поруч. Натисніть на ім’я навушників у списку, щоб підключити їх.

Bluetooth 5 має.0 Є одна цікава функція. Ви можете підключити дві пари бездротових навушників до пристрою. Це зручна функція, наприклад, для друзів: вам більше не потрібно давати один навушники другові, тепер кожен може насолоджуватися повноцінним стерео.

 • Iphone 8, iPhone 8 плюс, iphone x;
 • Iphone xs, iphone xs max, iphone xr;
 • Iphone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max;
 • Ipad pro 12.9 (друге покоління та новіше);
 • Ipad pro 11;
 • Ipad air 2019;
 • Ipad mini 2019;
 • Ipod touch 2019.

Перший спосіб. Це добре, тому що це зроблено в стилі Apple. Мінімум рухів тіла. Якщо є два iPhone на iOS 13, кожен з яких має свою пару повітряних парів, а потім запустити музику на одному з них і просто привести до іншого. На екрані з’явиться пропозиція, щоб ділитися музикою з іншим iPhone. Вам потрібно домовитися:

підключіть, пари, бездротових, навушників, використовувати, навушники

Підключення другої пари навушників за допомогою налаштувань.

Цей метод підходить, якщо оновлено лише один пристрій до iOS 13. Спочатку підключіть одну “рідну” пару повітряних парів до нього, після чого стандартний спосіб, щоб збити його з другою парою: Для цього відкрийте справу, натисніть кнопку на спину і зачекайте, коли з’явиться спливаюче вікно в якій потрібно погодитися з з’єднанням. Також, звичайно, ви можете зробити це через налаштування Bluetooth. Після цього, у меню відтворення, виберіть Вихід музики на обох пар навушників. До речі, ви також можете змінити гучність на кожному з них окремо, що досить зручно.