Як підключити ПК до Wi-Fi. Методи підключення комп’ютера до Wi-Fi

Само собою зрозуміло, що можна було б використовувати спеціальний мережевий кабель та підключити стаціонарний термінал безпосередньо до відповідного порту маршрутизатора. Але це жахливо незручно, тому що, наприклад, у приватному будинку, маршрутизатор може бути на першому поверсі, а комп’ютер. На другий. Як підключити ПК до Wi-Fi без кабелю, а навіть з мінімальними витратами? У цьому випадку, у будь-якому випадку, вам знадобиться будь-який пристрій, який, підключений до терміналу, відіграє роль приймача бездротового сигналу. Опції тут також не стільки, скільки я хотів би.

По-перше, ви можете додатково придбати недорогий адаптер Wi-Fi або зовнішнього або внутрішнього типу, або використовувати інший маршрутизатор або мобільний пристрій як приймач. Звичайно, ви можете знайти маршрутизатор вдома, лежачи без справи, тому розглядаючи основні питання, пов’язані з тим, як підключити ПК до Wi-Fi без кабелю, ми будемо повторюватися з використання додаткових приймачів та мобільних пристроїв, які точно. Мати всіх і всіх.

Підключення стаціонарного комп’ютера до бездротової мережі за допомогою зовнішньої мережевої картки

Зовнішні мережеві адаптери підключені через USB-порти. Вони, як правило, мініатюри, і представляють “флеш-накопичувач”. При виборі такого адаптера варто звернути увагу на кількість антен. Карти найчастіше використовуються з вбудованими антенами, але вони не найкращі передачі даних, крім того, охоплення площі досить мала.

Підключіть зовнішній адаптер до вашого персонального комп‘ютера.

Встановлювати драйвери. Зазвичай вони приходять укомплектовані самим адаптером.

Налаштування мережі, як описано раніше.

Налаштування маршрутизатора

Tp-посилання вибрано як маршрутизатор. Основні методи підключення до маршрутизаторів описані тут. Щоб налаштувати домашню мережу, найважливішою є конфігурація DHCP, тому ми будемо зупинятися на ньому більш детально.

Запустіть службу DHCP. Вкажіть початкові та кінцеві адреси, прояснення за допомогою калькулятора. Не забудьте вказати термін оренди IP (цей параметр дає додаткову гарантію безпеки, оскільки IP кожного пристрою змінюється за вказаним періодом часу). Як за замовчуванням за замовчуванням варто вказати сам маршрутизатор. Інструкція домену для робочої групи не є актуальною. Dns-сервер в доменних мережах позначається контролером домену, рекомендується використовувати адресу 8 для домашньої мережі.Вісім.Вісім.8 (сервер Google DNS).

Важливий! Маршрутизатор повинен бути постійним!

Параметр “Список клієнтів” містить записи кожного підключення до мережі, а саме порівняння MAC-адреси з IP-адресою.

У опції “Список клієнтів” ми знаходимо записи про кожну мережеву абонент, а саме порівняння MAC-адреси з IP-адресою

“Бронювання адрес” використовується для усунення оренди спеціальних компонентів мережі, наприклад, принтерів.

Як підключити маршрутизатор Wi-Fi за допомогою дроту?

Не забувайте, що можна підключити Wi-Fi маршрутизатор до комп’ютера (ПК) через кабель. Дротовий зв’язок менш сприйнятливий до стрибків швидкості. Це вимагатиме замкнутого кабелю. Його довжина повинна бути достатньо, щоб поєднати маршрутизатор і ПК. Для підключення вам потрібно:

 • Поверніть маршрутизатор у розетку та підключіть кабель постачальника до спеціального порту маршрутизатора. Він відрізняється від інших у кольорі або окремому місці.
 • Підключіть маршрутизатор та комп‘ютер за допомогою мережевого кабелю.
 • Тоді вам доведеться налаштувати Інтернет. Найчастіше це робиться спеціалістом від постачальника при першому з’єднанні Інтернету, якщо користувач змушений зробити це самостійно, то ви можете звернутися до служби технічної підтримки для налаштувань.

Живлення

При виборі місця для маршрутизатора, користувач іноді забуває, що його новий пристрій вимагає підключення до мережі 220V. Звичайна розетка.

І на практиці було обрано випадки, коли було обрано ідеальне місце, кріплення на стіні були зроблені, все готово, але ви не можете підключити маршрутизатор у вибраному місці. До найближчої розетки 3 метрів. І стільки, щоб розташування ПК, який раніше був підключений до постачальника. І кабель постачальника лежить біля нього.

See also  Комп'ютер починається і негайно вимикається. Монгол

Іноді питання вирішується всілякими подовжувачами. Але якщо ці дроти лежать у коридорі, згідно з якими жителі постійно йдуть, яка ймовірність того, що їх ніхто не падає?

Відповідь очевидна. Гаразд, якщо така “аварія” просто вимикає маршрутизатор з розетки, і якщо пристрій добре підключений? Він руйнується. І якщо після цього не працює, гарантійний випадок не визнає.

Як настроїти

Наведені вище, переглянули інструкції, як підключити Інтернет через Wi-Fi маршрутизатор до ноутбука над дротом або бездротовою мережею. В обох випадках конфігурація пристрою відіграє важливу роль. Нижче наведено, яка інформація повинна бути введена в маршрутизатор і ПК.

Маршрутизатор

Почніть, подумайте, як підключити Wi-Fi на ноутбуці та налаштувати маршрутизатор. Давайте даємо інструкції на прикладі TP-Link. Алгоритм дії такі:

 • Введіть маршрутизатор, ввівши URL-адресу браузера 192.168.Один.1, а потім візьміть логін та пароль у полях для авторизації. Якщо панель не з’являється, вкажіть інші номери. 192.168.0.Один.
 • Оновіть прошивку. Для цього завантажте останню версію програмного забезпечення з сайту та встановіть його на маршрутизатор. Вимкніть кабель від постачальника, а потім введіть налаштування системи та лінію оновлення. Далі виберіть файл і зачекайте завантаження. На завершальному етапі перезавантажте пристрій.
 • Введіть налаштування. Щоб успішно підключитися до Інтернету з ноутбука за допомогою Wi-Fi маршрутизатора, вкажіть тип з’єднання. Для цього перейдіть до розділу мережі, і там WAN. Вкажіть необхідні параметри (повинні бути у контракті з постачальником) та зберегти дані.
 • Встановіть налаштування Wi-Fi. Перед тим, як підключити ноутбук до маршрутизатора через Wi-Fi, встановіть назву мережі та пароль для входу. Для цього перейдіть до розділу бездротової мережі, і є налаштування. Заповніть поля з ім’ям, вкажіть регіон, канал (Авто), режим (11BGN), ширину каналу (AUTO). Або ви можете самостійно вирішувати, який канал краще вибрати і налаштувати до нього.
 • Перейдіть до розділу безпеки, встановіть рівень захисту WPA2 та керуйте спеціальним полем пароля. Спробуйте бути надійним. Якщо ви кладете ті ж числа, будь-хто зможе підключитися до ноутбука.

Після збереження даних перезавантажте маршрутизатор. Тепер ви можете підключити Інтернет через маршрутизатор Wi-Fi на ноутбуці та насолодитися загальними функціями мережі.

Якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням, ви можете попросити когось, щоб дистанційно підключити маршрутизатор через Інтернет та допомогти.

Деякі параметри повинні бути зроблені на самому ноутбуці. Для цього введіть панель керування, і є мережа та Інтернет.

Виберіть мережеві з’єднання. Далі знайдіть своє з’єднання, натисніть праву кнопку миші та увійдіть до властивостей. На наступному кроці встановіть позначку в інтернет-протоколі версії 4, клацніть властивості та встановіть нотатки в точках отримання IP-адреси та DNS-сервера автоматично.

Після цих дій підключення до ноутбука Інтернету через Wi-Fi маршрутизатор не повинен викликати труднощів.

Чому вам потрібна домашня мережа

Якщо вам потрібно швидко і легко обмінюватися файлами між ноутбуками, смартфонами та навіть телевізором. Тоді вам потрібна домашня “LAN”. Навіщо створити мережу Wi-Fi на Windows 10:

 • Файли та каталоги не потрібно переписати на USB-флеш-накопичувачем.
 • Не потрібно використовувати Bluetooth та інші додаткові технології.
 • Ви не можете переписати файл між комп’ютерами, але просто відкривайте з потрібного ПК.
 • Ви можете друкувати файли на одному принтері, де вони є.
 • Ви можете запустити мережеві ігри.

Більше пристроїв підключені до маршрутизатора, тим більше вимагає домашньої Lokalka. Особливо, налаштуйте мережу між двома комп’ютерами Windows 10 через маршрутизатор не складно. Потрібно зробити кілька обов’язкових кроків, які я скажу нижче.

Методи зв’язку

Розглянемо чотири найпопулярніші методи підключення комп’ютера до бездротової мережі.

Зовнішні адаптери

Цей пристрій схожий на невеликий флеш-накопичувач. Різні виробники продають ці пристрої від 400. Пристрій підключено до системного блоку.

Щоб налаштувати зовнішній адаптер і підключити Wi-Fi, потрібно дотримуватися інструкцій:

 • Підключіть пристрій до ПК через вхід для USB. Далі з’являється вікно, які повідомляють про успішну активацію.
 • Тоді диск з драйверами вставляється в відкриття комп’ютера, починається установка. Після цього потрібно натиснути кнопку “Далі”, не звертаючи уваги до спливаючої інформації.
 • Після встановлення драйверів потрібно знайти значок бездротової мережі на панелі завдань, який з’явився там. Ви повинні натиснути на нього, виберіть мережу та введіть пароль.
See also  Як знайти фотографію на комп’ютері. Навіщо використовувати пошук фотографій Google

Якщо є питання, перегляньте відеоінструкцію щодо підключення адаптера Wi-Fi до комп’ютера:

Якщо на комп’ютері встановлено Windows XP, то піктограма бездротової мережі не з’явиться. Він зустрічається один. Для цього потрібно перейти до “мережевих підключень”, у списку, який, як видається, виберіть свою мережу та введіть пароль.

Внутрішні адаптери

Експерти в галузі інформаційних технологій не рекомендують користувачів новачок підключати Wi-Fi за допомогою внутрішнього адаптера, оскільки це досить складно. Але якщо новачок все ще вирішив це зробити, він повинен відкрити системний блок, т. До. Пристрій підключається до материнської плати.

Процедура підключення внутрішнього адаптера полягає в наступному:

 • Вимкнути ПК з джерела електроенергії, зніміть бічне покриття системного блоку, а також зніміть антени з найбільш підключеного пристрою та знайдіть незайнятий роз’єм PCI.
 • Далі потрібно відключити та вилучити вилку з вибраного безкоштовного роз’єму.
 • Потім пристрій встановлюється у відповідний роз’єм. Під час свого з’єднання потрібно триматися до краю для кріплення та правої сторони материнської плати. Щоб повністю помістити адаптер у слоті, вам потрібно трохи натиснути на нього.
 • Вилка встановлюється на попередньому місці. Крім того, користувач не повинен забути закручувати гвинт.
 • Останній крок. Сформулювати обкладинку системи. Антени з адаптера, в той же час, не слід забути прикріпити до задньої поверхні пристрою.

Після встановлення адаптера на ПК необхідно це налаштувати. Для цього користувач повинен встановити драйвери, зачекайте, доки не з’явиться значок мережі, або знайти його, введіть запитувані дані.

Яскраво бачимо, як зовнішній адаптер Wi-Fi встановлюється в системний блок комп’ютера, ви можете далі

Використання маршрутизатора

Ви також можете підключити ПК до Wi-Fi, використовуючи маршрутизатор, крім того, до якого буде потрібно дріт. Це робиться таким чином:

 • Підключіть пристрій до джерела живлення, підключіть один кінець кабелю до порту LAN маршрутизатора, а другий на карту мережі ПК. Далі слід освітлювати індикатор.
 • Тоді вам потрібно ввести систему налаштувань маршрутизатора, ввести IP.Адресу на адресу адреси. Прочитайте цю інформацію на задній поверхні пристрою. Далі, вхід введення та пароль. Як правило, це слово “адміністратор” в обох випадках.
 • Тоді користувачеві потрібно знайти вкладку “Мережа”, вибрати в ньому “wan” та позначити тип мережевого з’єднання, який використовується підключеним Інтернет.Провайдером. Інформація вказана на офіційному веб.Сайті провайдера або у договорі, який був укладений з ним.
 • Далі, вам потрібно знайти “клон Mac”, вкажіть “клонування MAC.Адреси”, прийняти зміни та зберегти їх.
 • Тоді вам потрібно відкрити вкладку “Бездротові мережі”, натисніть параметр бездротового налаштування, встановіть його ім’я.
 • Запустіть перезавантаження через вкладку Системні інструменти.

Після вищезазначених маніпуляцій маршрутизатор роздає Wi-Fi на інші пристрої. Щоб підключитися до бездротового Інтернету в майбутньому, ви можете просто вибрати свою мережу та введіть запитувані дані в рядку, яка відображається.

Як підключити та налаштувати маршрутизатор (наприклад, взято популярний маршрутизатор TP-Link) для отримання комунікації Wi-Fi на ПК, у відео нижче:

Заміна материнської плати

Сьогодні є материнські плати з адаптером Wi-Fi. Заміна звичайної плати на це дозволить вам підключити комп‘ютер до бездротового Інтернету.

Вбудовані адаптери Wi-Fi, як правило, лише на дорогих материнських платах. Тому підключення до бездротової мережі таким чином може бути дуже дорогою процедурою. Крім того, процес заміни пристрою є досить складним, тому краще довіряти його спеціалісту.

Взагалі інструкції щодо заміни материнської плати виглядає так:

 • Обидві бічні частини системного блоку видаляються.
 • Далі вам потрібно замінити панель з’єднувачів, яка розташована на задній частині корпусу. Цей елемент замінюється новим, який йде в упаковці з придбаною дошкою.
 • Тоді вам потрібно знайти стелажі (елементи, які не дають дошки, торкаються корпусу блоку системи). Після виявлення стійок потрібно встановити ті, які приходять з дошки.
 • Потім здійснюється встановлення материнської плати на стійці.
 • Далі встановіть всі компоненти, підключення до джерела електроенергії, підключення передньої панелі системи. На останньому етапі корпус блоку системи закритий.
See also  Як видалити історію пошуку на комп'ютері. Історія очищення в Mozilla Firefox

Надання доступу до файлів та папок та обмеження прав

Примітно активно обмінюватися файлами та іншими ресурсами у створеній домашній мережі, слід забезпечити доступ. Алгоритм відкриття загального доступу є:

 • Натисніть значок папки (диск), виберіть “Властивості” у “Властивості”.
 • Відкрийте вкладку “Access” та перейдіть до розширених параметрів.
 • У вікні падіння позначте прапорець “Відкрити доступ до цієї папки”.
 • Введіть назву мережі у полі “Загальний ресурс” (це буде зручніше ідентифікувати ресурс у домашній мережі), а потім натисніть “Застосувати”.

На наступному етапі ми працюємо з правом доступу. Ми визначаємо, хто дозволити папку (диск) і як поставити:

 • Натисніть “Дозволи”. Відкриється вікно зі списком груп або користувачів.
 • Ми вибираємо “все” і святкуємо галочку “Повний доступ”. Натисніть “Застосувати” і “OK”.

За відсутності групи “Вся” вона повинна бути додана до списку:

Як підключити маршрутизатор до компютера або ноутбука?

підключення, комп, ютера, wi-fi, маршрутизатор, параметри

При необхідності захистити свій ресурс від небажаних користувацьких маніпуляцій з файлами та папок (наприклад, щоб позбавити можливість їх видалення), ви повинні активувати вкладку “Безпека” у властивостях папки. Для цього:

 • Натисніть “Розширений”, виділяючи групу “ВСІ”.
 • У вікні, що відкривається, ми також відзначаємо “все” елемент і натисніть “Змінити”.
 • Нагорі ми знаходимо “Відображення додаткових дозволів” та натисніть на ній.
 • Видалити за допомогою непотрібних дозволів, і натисніть “OK”.

підключення, комп, ютера, wi-fi, маршрутизатор, параметри

Про це налаштування необхідних заходів безпеки можна вважати повним.

Різні помилки часто виникають з новачок, які незалежно займаються встановленням. Найбільш поширені несправності при створенні локальної домашньої мережі через Wi-Fi маршрутизатор:

 • Неправильно підключений кабель до маршрутизатора. Кабель від постачальника вставляється тільки в роз’єм “WAN”. Більшість виробників виділяють його спеціальним кольором або написом Ethernet.
 • Функція сервера DHCP не працює. Одне з основних завдань маршрутизатора. Avtomazdach IP-адрес за допомогою підключених пристроїв. Якщо функція, яка відповідає за це, вимкнена, вона повинна бути активована або здійснена вручну для кожного комп’ютера. В іншому випадку пристрій не зможе бачити один одного та перейти до глобальної мережі.
 • Працюйте одночасно два сервери DCHP. Якщо в мережі є кілька серверів, потрібно залишити в режимі розповсюдження IP-адрес тільки один.
 • Нестійкий зв’язок. Це відбувається при використанні бездротового маршрутизатора сусідів. Щоб мінімізувати перешкоди, потрібно перейти до параметрів каналу у суміші маршрутизатора та перекласти його на будь-яку з номерів (1-12) з режиму “Авто”. Також за перешкодами може вплинути на роботу побутової техніки. Як вибрати та налаштувати канал, детально описує тут.
 • Налаштування загального доступу. Повідомлення з’являється, що мережевий ресурс недоступний. У цьому випадку необхідно визначити похибку загального доступу параметрів цього пристрою, до якого ви намагаєтеся піти.

Спробуйте спочатку зробити все, що напевно: з правильними налаштуваннями, мережа буде функціонувати безперервно.

Як підключити маршрутизатор до компютера або ноутбука?

У цьому відео показано, як налаштувати локальну мережу через Wi-Fi-маршрутизатор:

Щоб створити та налаштувати домашню бездротову мережу через маршрутизатор, потрібно трохи зусиль та час, з більш ніж ви сплачуєте можливість обміну файлами та іншими ресурсами. Для правильного запуску локальної мережі перевірте параметри антивірусної програми та Brandmaera на комп’ютері.