Як підключити камеру заднього виду до дзеркала з монітором

Всім привіт! Потрібна порада, щоб бути практичним, естетичним і все це. Загалом, сутність: я замовив дзеркальний реєстратор у Китаї з відеозаписом та підсвічуванням камери. Якщо iNETER є. Тут ви посилаєтеся: на дзеркалі

Я бачив суть зв’язку, теж немає питань.

Але! Дзеркало дзеркального рекордера має прохолодну особливість. Одночасна запис з двох камер, тобто головний і ззаду. Для реалізації. Потрібно, щоб постійна плюс приїхав до камери, якщо я, наприклад, включив розміри. Інша примітка: “Зображення задньої камери” вимкнена “на екрані, коли заднє вікно увімкнено, інший pustik на червоній дріт повинен прийти до дзеркала, який з тюльпаном.

Тепер ця ситуація: я підсумував на камеру постійну плюс, і відповідно до загальноприйнятої схеми (яка була заглянута) замість плюс камери, плюс на червоній тюльпані, виявляється, що камера постійно усуває ( Працює з тилу “сигарет легше”), і коли тил увімкнено, реле працює, а картина розгортається на весь екран. Все було б круто, але запальнички сигарет постійно працює, що означає теж камеру. Тому я думав: 1. “Чувак, закінчуючи сміття, щоб страждати, у будь-якому випадку, ця камера видаляє землю, кладці обидва плюс до релігійного з контролем від зворотного”

Як встановити дзеркало заднього перегляду з камерою заднього виду? Дзеркальне підключення до монітора

Я пам’ятаю ще 12 років тому, маючи їзди на L200, я помітив, що повернувшись до того, що ви ризикуєте створювати неприємну ситуацію для будь-яких предметів, тому що вони не видно, тому було придбано заднє.Кладне дзеркало.Реєстратор та камеру для перегляду ззаду.

Протягом декількох років він іде з таким пристроєм на іншому автомобілі і бачить лише переваги. Регістри та записи в той же час, що відбувається спереду і ззаду. Коли вмикається задня швидкість, відображається зображення з задньої камери. Звичайно, є дорогі версії з Android, навігацією тощо. Світло на ньому освітлення. Тому була придбана окрема камера.

Продавець запевнив, що у неї вид на кут 170 градусів. (Виробники трохи веселішого кажуть, що це кут погляду діагонально). Як результат, мені сумно:

Покладіть чи ні, камеру реверсації, вирішує кожного водія. У цій статті ми розповімо, як підключити камеру заднього перегляду, але вам вже потрібно її вирішити чи ні. Підключення камери заднього перегляду вимагає певних знань та навичок, тому не кожен може це зробити самостійно. Але якщо ви все ще вирішите, що для вас необхідна установка камери заднього виду, а потім використовуйте поради з цієї статті. Маючи невеликий набір інструментів та вихідних навичок роботи, ви можете легко з’ясувати, як підключити камеру заднього виду.

Бічні дзеркала, а ваш розгорнута 180 ° голова не дадуть правильному ефекту, деякі маленькі речі, і, можливо, не дрібниці, ви все ще не можете помітити. І тоді може бути розбирання з власником подряпинної машини, і це може зробити це в десятки часом дорожче, ніж підключення зворотної камери. Далі в статті ми подивимося, яка палата ви можете вибрати, чи буде китайський виробник вам підходить, або ви віддаєте перевагу щось більш тверду речовину. А також обговорити, чи можлива установка камери заднього виду, і як підключити пристрій, який ви виберете.

Читайте також: Автомобіль був доставлений до буксирування вантажівки

Як підключити відеомагнітофон

Ви можете правильно встановити відеореєстратор кількома способами.

 • Довжина кабелю дає можливість прокласти елемент під обробкою та накладання з виводом до запальнички сигарет або роз’єм з розеткою. Для довгих поїздок рекомендується використовувати трійник з вимикачами, що дозволяє одночасно підключити кілька пристроїв до вузла. Якщо ви використовуєте вказану схему з’єднання, запис увімкнеться при запуску двигуна в автоматичному режимі. Після відключення запалювання пристрій деактивується самостійно. Якщо вбудована акумуляторна батарея, зйомки також може бути здійснена за допомогою безконтактного блоку живлення.
 • Найпростіший і найшвидший спосіб підключити через світло стелю. Вам просто потрібно видалити кришку, знайти “плюс”. Головне, щоб не заплутати гілку з прогулянковим процесом реле. В іншому випадку запис буде здійснюватися на будь-якому відкритті дверей. Оскільки лампа салону в основному під напругою, DVR також знаходиться в активному стані.
 • Інший варіант, як налаштувати дзеркало DVR незалежно. Підключення до блоку запобіжників. Він розташований знизу передньої або бічної панелі. Електрична схема наноситься на кришку вузла. Після вибору бажаного елемента він витягується, червона дріт фіксується, частина вставляється назад. Мінус йде до монтажу болта.
See also  Зависає мишу на комп'ютері, що робити. Неправильна робота дисків

Така ланцюг передбачає активацію реєстратора при подачі напруги до вибраного електричного контакту. Якщо він знаходиться під постійною напругою, вам доведеться вимкнути пристрій вручну.

Підключення дзеркала заднього перегляду з монітором

Щоб підключити дзеркала заднього перегляду з монітором, можуть знадобитися наступні сигнали: 12V потужність від акумулятора, потужність 12V від схеми запалювання, сигнал 12V при зворотному напрямку.

Вам потрібно вибрати спосіб підключення камери на основі ситуації. Наприклад, якщо необхідно, щоб камеру переднього перегляду працює постійно, вона повинна бути підключена до схеми запалювання. І як тільки автомобіль починає. Камера автоматично увімкнеться.

І камера заднього виду можна підключити таким чином, що він включається під час переміщення автомобіля назад. Під час руху вперед, зображення з камери не буде передано, і ви можете використовувати цей пристрій, а також стандарт.

Крім того, деякі дзеркала заднього виду оснащені такою корисною функцією, як AutoBam. Коли в темряві, машина буде їздити ззаду, дзеркало виправить світло від фар і увімкне автоматичне. Таким чином, фари більше не будуть заважати драйверу, і спостерігати, як ситуація через дзеркало заднього виду буде набагато простішою.

Налаштуйте дзеркальний реєстратор

Після встановлення та підключення дзеркального рекордера необхідно налаштувати для його звичайної роботи. Після включення запалювання починає працювати основну камеру. Деякий час зображення з’являється на екрані, яке потім зникає. Що реєстратор працює, миготає миготливий індикатор. Коли ви вмикаєте задню передачу, автостоянка активується, а зображення відображається.

Ви можете вручну налаштувати необхідні параметри для цього, у нижній частині дзеркала є ключі команд:

 • Кнопка живлення. Відповідальний за перемикання / вимкнення пристрою, а також для його перезавантаження.
 • Кнопка “Меню”. Використовується для введення меню налаштувань.
 • Кнопка “Зірка”. Призначений для перемикання режимів роботи, фотографій, перегляду.
 • Кнопки “ліворуч”, “право”. Подавайте, щоб переміщатися по пунктах меню вперед і назад.
 • Підтвердьте вибраний пункт меню. За допомогою цієї кнопки ви можете зробити фотографію та примусово включити / вимкнути режим відео.

підключення, дзеркала, заднього, монітором

Натискання клавіші “Меню” дозволяє вибрати параметр. Залежно від того, що потрібно налаштувати, вибрано функцію:

 • Формат якості та запису;
 • Перемикач між основною та парковкою;
 • Перегляд відео;
 • Режим фотографування;
 • Тривалість та циклічне запис;
 • Режим виявлення руху;
 • Якість зображення відображається на екрані.

На екрані “Дзеркало-реєстратор” інформація, що вказує на режим, в якому працює пристрій.

підключення, дзеркала, заднього, монітором

Підключення до заднього виду до автомобільної проводки

підключення, дзеркала, заднього, монітором

Мабуть, найскладніша частина установчих робіт. Пристрій повинен бути оснащений бортовою мережею, а дроти, для яких виходить відеосигнал, лежав у всьому салоні до передньої панелі.

Автомобільні накидки від Alcantara Trokot

Унікальні місця на човні від Alcantara. Відмінне рішення для автомобілістів, які хочуть покращити комфорт у кабіні свого автомобіля. Цей матеріал неймовірно.

Найбільш очевидний і традиційний спосіб харчування камери заднього виду. Від “позитивного” дроту зворотної лампи. Камера увімкнеться лише при поверненні спини, що логічно. На всякий випадок, якщо ми уточнимо, що “земля” краще взяти поруч, щоб не створити додаткову потенційну різницю.

Існує варіант і постійна потужність камери, коли зворотне включення лише активує відображення зображення на екрані, але цей метод, здається, менш оптимальний.

Далі, з камери на екран або головний пристрій мультимедійного комплексу або зовнішнього екрана, потрібно розтягнути два дроти. Один коаксіальний, згідно з яким буде відеосигнал, друга активація.

Що необхідно для другого дроту? Справа в тому, що більшість комплексів активують відео введення, і, відповідно, починають показувати знімок з нього, лише якщо напруга написана, що пристрій, що передавало. Активно отримано за додатковим контактом. Це корисно, якщо ви, наприклад, вирішили зберегти камеру на постійній основі, а не з зворотної лампи. Є пристрої, які є достатньо, щоб мати відеосигнал, і вони негайно перемикаються, щоб відобразити фотографії з камери, коли вона увімкнена. Яке обладнання у вас є. Потрібно уточнити інструкціями.

Способи підключення камери заднього перегляду для моніторингу

Підключення камер заднього перегляду (огляд) до монітора

У цій статті детально описано та намалює діаграми, а також фотографію камери заднього перегляду за допомогою проводів та бездротових модулів, дізнайтеся, що захоплююче дріт розвіять кілька марення та прочитавши статтю, ваші знання в цьому випуску будуть на Хороший рівень.

Лінії паркування мають усі камери заднього виду, також камери відображають чистий дисплей на моніторі. Лінії паркування не показують відстані (достатньо, щоб змінити кут камери, а відстань між лініями буде іншим), вони зроблені, щоб з плином часу ви самі завдяки лініям, пристосованим до кордонів машини та відстань до перешкод. Камери ззаду, як передні камери не підходять.

See also  Підключення комп'ютера через Wi-Fi маршрутизатор. Параметри з'єднання

Інфрачервона підсвітка на камері заднього виду Відображає зображення з достатньою підсвічуванням у кольорі, а з недостатністю завдяки ІЧ-освітленні відображає зображення чорно-білим приблизно 5 метрів. Так що їхня присутність на камерах заднього виду є актуальним, на відміну від реєстраторів, де вони несуть рекламний характер “нічної зйомки” без практичного застосування, який не можна сказати про світлодіодну підсвічування на камер заднього виду. Краще без них, ніж з ними!

Камери вказаного погляду завершені з відео з шнуром 5-6 метрів, якщо це необхідно, його можна подовжити (дроти не захищені, мають 2 вени у простих шнурах, а також 3 вени з дротом збудження), а також дріт потужності довжини метрів (дві вени, може бути продовжена) для підключення до зворотного лонама.

Дріт збудження (активація). Це дріт, який активує монітори в режим заднього перегляду “плюс”. Дріт збудження частіше потрібний для стандартного магнітолу та 7 “-дуйських моніторів (цей момент повинен бути зазначений у технічних умовах монітора). Дріт збудження зазвичай не потрібний для моніторів 3.5 “. 4.3 “-duym і на деяких стандартних радіоактивних записах на задній вигляд відбувається за допомогою відеосигналу. Не намагайтеся “вирвати”, стискаючи зворотні монітори з дроту збудження, оскільки в майбутньому монітор буде потрібно більше часу на включення (нормальне включення за 0,5 секунди, дріт збудження вимагатиме близько 3 секунд).

Погана ідея для встановлення камер заднього виду кабіни автомобіля за курсом, яку камера буде чиста, оскільки вона буде підібрана сама, не дозволить побачити нижні межі машини, завдяки Великий кут огляду там буде зображення непотрібних деталей машин. Якщо ви хочете довести, що камера заднього виду можна встановити за склом, то це ваше рішення. Деякі авто власники можуть бути вирішені за допомогою чистоти камери просто вилучення додаткового сопла на камері заднього виду з задньої панелі Window. Негайно розвіяти міф, що ваша камера представляє інтерес до вандалів, наркоманів: не розбиваючи дроти, щоб не розбиратися, отже, це не буде коштувати нічого в зіпсованій формі, а другий момент, на практиці, це єдиний випадок, і хто його купить, навіть якщо це ціле. Слухайте просте запитання: ви знімаєте двері, антени, бічні дзеркала, протитуманні вогні, івалки, зрештою, вони також представляють інтерес до вандалів. Камери ззаду не підходять як камеру для реєстратора, залиште цю мрію самостійно і не втрачайте свого часу. Хороше місце для встановлення камери на машині може бути вибране місце розташування поруч із підсвічуванням кімнати, хоча різноманітність типів камер заднього виду дозволять вам вибрати інші місця для монтажу камери заднього виду: у спойлері, У кімнаті, в бампері, у личинці замку, патентна калата в номерах підсвічування ліхтарів. Тільки при виборі камери не забувайте, що деякі камери ззаду ззаду мають певну позицію для монтажу, так що відео не працює інвертованим.

Як встановити дзеркало заднього виду з камерою заднього виду? Підключення дзеркала з монітором

 • У гнізді підсвічування кімнати або в ручці стовбура або місце для пошкодження автомобіля не застосовується;
 • Камера в номері кадру не видно в кадрі, оскільки вона знаходиться поза;
 • Ріжучий камеру за принципом ока, зручний серед датчиків паркування, у личинці замка або просто корпусу;
 • На міні-мінімальний збиток, оскільки дріт проходить через сам PIN-код, непомітний, встановлення PIN-код;
 • Накладні витрати. Мати певний кут та мінімальні розміри, часто мають певну позицію для установки:
 • На кронштейні зручні, тому що можна встановити майже у всіх областях і змінити кут нахилу камери та розгорнути зображення.

Монітори можуть бути встановлені на торпед і під стелею за допомогою стрічки для кріплення, і ви також можете придбати монітор у дзеркалі заднього виду, який встановлюється на стандартному дзеркалі за допомогою самодугових лап (вона виявляється надійно). Деякі дзеркальні моделі мають яскравість і контрастність. 7-дюймові монітори та радіопірувачі можуть перетворювати та відбивати зображення. Є моделі, встановлені під стелею або козирком.

З’єднувальні роз’єми

Монітори та задніх дзеркал мають три вилки. Один кінець відповідає за годування 12В. Інші два несуть відповідальність за подання відеосигналу. При підключенні однієї камери вона не має значення для жовтого або білого дзвінка для підключення. Якщо ви підключите задню камеру та фронтальну, то біла вилка несе відповідальність за передню камеру, а жовтий для камери заднього виду (можливо, навпаки), а передня камера постійно відображає зображення, але коли сигнал від Настає параметр заднього виду, приходить Priority Monitor, він перейде зображення до камери заднього виду.

Методи зв’язку

Підключення бездротових модулів. Є два типи бездротових модулів: для RCA-Bell-Tulip та 2,5 мм міні-роз’єм на 4 штифтах для підключення навігаторів з відеозаписом. Не називайте їх Вайфеєвським або Bluetooth, вони не мають нічого спільного з ними, хоча вони працюють на одному частому 2,4 ГГц. При підключенні за допомогою RCA один модуль підключається до зворотного світла, і сама камера вже є. Другий модуль підключається до живлення та монітора. Ці модулі не підходять для реєстраторів та моніторів радіоприймачів, які потребують проводу збудження. Другий тип модулів 2,5 міні-підтягнутого навігатора з’єднання. Є те саме, лише перед навігатором встановлюється лише модуль для навігатора, а зарядка з навігатора вже застрягла. Часто модулі навіть різні за зовнішнім виглядом (виробником). Крім того, бездротові камери не підходять для камер заднього огляду, які встановлюються за допомогою шпильки, оскільки в цьому випадку камера має інший роз’єм для підключення відеозйомки.

See also  Як зробити скріншот на Huawei Smart. "IPhone"

На ринку DVRS нещодавно з’явилися багато моделей, які записані відразу двох відеосигналів. Більше того, друга камера, спрямована назад у напрямку автомобіля, може бути встановлена ​​в основному випадку DVR (тоді інтер’єр потрапляє у своє поле, і, менша ступінь дороги за машиною) або може бути прикріплена до заднього вікна з автомобіля. Ця опція просто цікава для нас. Що робити, якщо “вбити двох птахів одним каменем”? Використовуйте зображення з тієї ж камери, щоб полегшити автостоянки?

Популярні у навантажувальних журналах

4 “TFT LCD Screen Car Auto RevenView зворотний дзеркальний монітор для DVD-камери VCD. Я купив на аукціоні в той час у той час вартість 2300, тепер курс змінився, але тепер це трохи більше для продажу.

Влітку це було нормально, але тепер це не тільки передній брудний, але спина не завжди чистий, суто літній варіант.

Так, передня камера, звичайно, прохолодна річ, але я б швидко монтував, нехай його розрізають отвори в бампері, але висота раковини не зменшує його, а до неї повинна бути пристойно, і вона є Незручно витирати його, це може допомогти в основному в отворі буксирування очей відправити трохи вниз?

Imho все набагато прозаїка, якщо число не знаходиться в центрі ззаду, то все добре, камеру в кадрі сам кімнати запитує, ні свердла не придумує особливо;)

Alex148, думав про ці варіанти, але це було б більш незручно, і якщо потрібно буксирне плаття? Тоді вилка висить на проводах з камери, я встановив його як іграшку t.Це коштує вільного каналу на дзеркалі. Враховуючи з урахуванням паріпер, щоб не чіплятися бампер.

Початок видалення дзеркала, і він встановлений на звичайному місці, і я поклав його в коробку з цього дзеркала.

На сьогоднішній день достатньо вибрати один найкращий відеомагнітофон у дзеркалі з камерою заднього виду, тому що список доступних опцій дуже великий. Ми підготували наш список таких дзеркал, які, на наш погляд, є найкращими моделями (відповідно до співвідношення ціни / якості / функціональності / відгуки користувачів) у низькому, середньому та високому ціновому сегменті.

І так, наші 3 кращі дзеркала з відеомагнітофоном та камерою заднього виду:

Порівняйте ці пристрої один з одним досить складно, оскільки всі вони знаходяться в різних цінових категоріях.

 • Автомобільний DVRS Mirror Video Recorder. Це бюджетний варіант (ціна від 1 990 у цьому магазині), який захоче вас не тільки за ціною, але й високоякісну картину вдень, а також високі продуктивні властивості (стабільні Операція при температурах за межами від.Від 20 до 50 ° С). На Яндекс.Ринок Цей пристрій має майже три десятки позитивних відгуків.
 • Artway MD-165 Combo-Mirror 5 в 1 (приблизна ціна від 9000) займає друге місце (приблизна ціна від 9000), яка гармонійно вписується в інтер’єр будь-якого автомобіля. Його комплект включає в себе дзеркало, відеомагнітофон, водонепроникну задню парковку, GPS-навігатор та радар-детектор. У поєднанні з багатьма позитивними відгуками користувачів ми можемо сміливо назвати цей пристрій “Golden Mid”.
 • Флагман серед представлених моделей. Це тенденція Amariror (ціна починається з 20 000), яка має такий великий набір функцій, які навіть розширений користувач потребує більше одного дня, щоб мати справу з ними. З особливостей цього реєстру дзеркала, ОС Android можна виділити, сенсорний екран, Wi-Fi, Bluetooth, 3G-телефон, GPS навігатор, FM-передавач. Згідно з більш ніж 60 користувачів Яндекса.Ринок є кращим відеореєстратором у дзеркалі заднього виду, який вони коли-небудь використовували.

Але, як кажуть, будь-який наш вибір завжди коливається між нашими потребами та можливостями. Ми сподіваємось, що ця стаття допоможе вам вибрати хороший реєстратор відео-відео з камерою заднього виду, серед великої кількості моделей та виробників.