Як встановити драйвери на адаптері Wi-Fi у Windows 7?

У процесі написання різних елементів конфігурації Wi-Fi у Windows 7 існує безліч незрозумілих моментів та питань з драйвером Wi-Fi адаптера. Наприклад, ви пишете про підключення до бездротової мережі, і людина взагалі не знаходить Wi-Fi на комп’ютері. Те ж саме відбувається, коли я намагаюся розповсюджувати Інтернет з ноутбука, якщо водій не встановлений на адаптері Wi-Fi, то віртуальна мережа не буде працювати. Багато хто просто не розуміє, що робити далі, коли інформація з статті відрізняється від того, що відбувається на моніторі.

Ось дивлячись, є ноутбук, він, безумовно, повинен мати вбудований адаптер Wi-Fi. Навіть візьміть ноутбуки, які вже минули 5 і більше років і більше, я не говорю про сучасні моделі. Якщо у вас є стаціонарний комп’ютер, і ви хочете підключитися до Інтернету в бездротової мережі, то це можна зробити через USB або адаптер PCI. На ноутбуці або стаціонарному ПК встановлено Windows 7. Майстри, або ти сам. Неважливо. Головне, що сам Windows 7 не встановлює драйвер на адаптер Wi-Fi (я не помічав таких випадків, тут Windows 10 вже встановлено автоматично). Виявляється, якщо майстри, які встановили вам операційну систему, не встановили драйвер на бездротовий адаптер, то, відповідно, Wi-Fi не буде працювати з вами. І якщо мережевий кабель не підключений до ноутбука, то стан підключення, швидше за все, буде:

Як підключити комп’ютер до Wi-Fi ? Встановіть адаптер Wi-Fi

У налаштуваннях: Панель управління \ Network та Інтернет.Мережеві з’єднання Ви, швидше за все, не побачите адаптера “З’єднання бездротової мережі”, а на вкладці Менеджер пристроїв, на вкладці Мережеві адаптери, буде лише один адаптер. Мережева карта. Бездротовий адаптер ви не знайдете там.

Все це ознаки того, що необхідний драйвер не встановлений. Рішення дуже просте, самостійно встановіть драйвер бездротового адаптера. Нижче я постараюся детально, на прикладі, щоб сказати, як це зробити.

Типи адаптерів Wi-Fi

Є кілька типів роз’ємів, до яких ви можете підключити модуль Wi-Fi:

Pci. Слот на материнській платі. Є два типи:

Залежно від типу роз’єму вибрано потрібний бездротовий модуль. Варто зазначити, що ноутбуки використовують адаптер Wi-Fi, який називається Minipci-E.

Як правило, немає такого роз’єму в стаціонарному ПК, але ви можете придбати адаптер від Minipci-E на PCI-E або PCI. Незалежно від того, який тип підключення ви виберете, у будь-якому випадку ви можете підключитися до мережі без кабелю.

Вибір приймача Wi-Fi відповідно до технічних умов

Після того, як ви вирішили інтуї зв’язку, вам потрібно переглянути інші специфікації. Це в основному один показник: швидкість передачі даних шляхом бездротової мережі Wi-Fi. Швидкість підключення до Інтернету, яке ви отримуєте на комп’ютері під час підключення через Wi-Fi-приймач, залежить від цього.

Також зверніть увагу на коефіцієнт підкріплення мережі Wi-Fi. Я подивився на різні адаптери, у характеристиках, як правило, потужність антен не вказує. Якщо ваш комп’ютер встановлений далеко від маршрутизатора, де сигнал не дуже стабільний, то для хорошого прийому сигналу Wi-Fi, візьміть приймач з зовнішніми антенами. Системний блок зазвичай встановлюється на підлозі. Тому для кращого прийому, адаптер може бути підключений через USB-виконавець (якщо у вас є зовнішня модель) і покладіть його на стіл.

Стандарт Wi-Fi, підтримка 802.11ак (5 ГГц)

На момент написання цієї статті (кінець березня 2017 року). У продажу більшість адаптерів з підтримкою стандарту 802.11н. Бездротова мережа прискорює до 300 Мбіт / с (можливо, вище). Найдешевші адаптери Wi-Fi забезпечують швидкість до 150 Мбіт / с. Я б порадив купувати такі адаптери лише тоді, коли потрібно зберегти дуже багато. Краще, звичайно, купуйте приймач зі швидкістю до 300 Мбіт / с, і навіть краще за підтримки сучасного стандарту 802.11ак.

See also  Як підключити кабель LAN до комп'ютера. WAN IP

Якщо у вас є двобічний маршрутизатор, або ви плануєте придбати такий маршрутизатор, щоб перейти до нового стандарту 802.11ак, то, звичайно, купуйте адаптер з підтримкою 802.11ак та можливість підключення до мереж Wi-Fi на 5 ГГц. У 2017 році це дуже актуальне. Щоб після заміни маршрутизатора до більш сучасного, вам не доведеться купувати новий приймач з підтримкою 802.11ак.

Тепер я поясню. Якщо у вас є (або вже там) сучасний маршрутизатор з підтримкою нового стандарту 802.11ак, а також адаптер з підтримкою 802.11n, тоді ви можете підключитися до мережі Wi-Fi, вони сумісні. Але швидкість буде обмежена повільним стандартом 802.11н. І весь потенціал підтримки маршрутизаторів 802.11ac ви не побачите, оскільки приймач обмежить швидкість.

Сумісність адаптера, ПК та Рутера

Мене вже кілька разів запитували, вам потрібно вибрати адаптер Wi-Fi для конкретного маршрутизатора та комп’ютера. Я відповідаю: не потрібно. Все спрацює. Звичайно, винятки зазвичай пов’язані з дуже старим обладнанням. Але я думаю, що ти не натрапиш на це.

Якщо ваш комп’ютер має робочий порт USB, то ви можете підключити адаптер до нього. Аналогічно, з PCI Express. Що стосується сумісності з встановленою операційною системою, то майже всі адаптери підтримують операційні системи від Windows XP до Windows 10. Це означає, що виробник випустив драйвери для цих систем. Це завжди позначається в характеристиках конкретної моделі. Також майже всі моделі підтримують MAC OS.

Що стосується сумісності адаптера та маршрутизатора, то важко пропустити. Практично неможливо. Оскільки стандарти Wi-Fi сумісні між собою. І я дуже сумніваюся, що ви знайдете десь як стародавній маршрутизатор, щоб новий приймач був несумісним з ним. Сам адаптер не повинен бути приблизно того самого виробника, що і маршрутизатор.

Виробник, ціна, яку модель вибрати?

Майже кожен виробник, який виготовляє мережеве обладнання, також займається виробництвом адаптерів Wi-Fi. Tp-Link, Asus, D-Link, Netis, Tenda, Edimax, Belkin, Linksys і T. D. Вибір дуже великий. Який виробник вибирає. Для вирішення вас. Я б радив більше орієнтувати компанію, але за специфікаціями (які ви підходите) та ціна.

Що стосується ціни, вона починається приблизно від 6 доларів. Для цієї суми ми отримаємо найпростіший, невеликий приймач зі швидкістю підтримки до 150 Мбіт / с. Зараз у мене є моделі введення у популярних виробників. Без китайських пристроїв. Знову ж таки, зосередити увагу на своєму бюджеті. Якщо можливо,, звичайно, краще взяти дорожчу, сучасну та продуктивну модель.

Серед популярних адаптерів: TP-Link TL-WN725N, D-LINK DWA-131, TENDA W311MA, ASUS PCE-N15, ASUS USB-N14, TP-LINK TL-WN727N, TP-LINK TL-WN722N, TELLA W311M та інші. Дивитись інтернет-магазини. Читайте відгуки. Вибір насправді дуже великий. Коли ви підбираєте відповідну модель для себе, ви можете піти і купити його в звичайному магазині. Або замовити онлайн.

Якщо ви читаєте мою статтю з порадами щодо вибору Wi-Fi маршрутизатора, то, напевно, помітили, що мені не дуже подобається консультувати конкретні моделі. Так, і це не має сенсу. Оскільки у кожного є різні вимоги та фінансові можливості.

Способи включення адаптера Wi-Fi

Після встановлення необхідного програмного забезпечення в нижньому правому куті на панелі завдань з’явиться значок з’єднання з неактивним Wi-Fi. Якщо ви натиснете його, з’явиться список доступних бездротових мереж. Виберіть потрібну вам та натисніть кнопку “Підключити”. У наступному вікні потрібно ввести пароль для доступу до мережі, якщо він встановлений. Якщо немає пароля, вхід Інтернету буде автоматично виконуватися.

підключення, адаптер, wi-fi, комп

Багато сучасних маршрутизаторів та адаптерів використовують WPS. Опцію для більш швидкого підключення всіх пристроїв. Для ее активации нужно всего лишь нажать на корпусе маршрутизатора соответствующую кнопку, а после нее такую же на «свистке». Устройства обменяются сигналами распознавания и соединятся в единую сеть автоматически. Это более удобно, так как не нужно вручную вводить пароль, что особенно актуально, если он очень сложный.

Установка ПО Wi-Fi адаптера

Компакт-диск с драйверами и приложением для сетевого подключения — штука удобная, но актуальность давно утратила. По-перше, якщо ви недавно купили готовий комп’ютер, просто не є оптичним приводом. По-друге, і самі виробники рідко оснащені адаптерами диска Wi-Fi.

Якщо ваш комп’ютер має оптичний накопичувач, а диск у комплекті все ще був, все дуже просто: вставте його в лоток і, прочитавши дані, запустіть файл встановлення. Майже завжди це називається налаштуванням.Екзе. Це так, якщо розробник забув про Autorun і встановлення не починається автоматично.

У будь.Якій такій ситуації все необхідне програмне забезпечення можна завантажити на офіційному веб.Сайті виробника. Знайдіть це просто: введіть у пошукову систему “Офіційний веб.Сайт% mark_adapteter%”. Зазвичай перше посилання є офіційною платформою виробника в Інтернеті.

See also  Миша на комп'ютері перестала працювати. Перевірка працездатності

підключення, адаптер, wi-fi, комп

Незалежно від бренду на будь.Якому такому сайті, є розділ “завантаження” або “підтримка”, де ви можете завантажити все необхідне програмне забезпечення. Вам потрібно вибрати відповідний тип пристрою у розкривному списку та знайти свою модель, а потім завантажте останню версію драйверів для своєї ОС. Він залишається лише для запуску завантаженого файлу та зачекайте встановлення комп’ютера.

підключення, адаптер, wi-fi, комп

Налаштування на комп’ютері з Windows 10

Адаптер Wi-Fi налаштований на роботу автоматично. Якщо це не відбудеться або потребує додаткових налаштувань, ви можете ввести їх вручну. У “десятті” все це зроблено, як це:

  • Натисніть кнопку Пуск і значок шестерні, щоб перейти до “Параметри”;
  • Виберіть категорію “Мережа та Інтернет”;
  • Виберіть “Бездротова мережа”, натисніть PKM та виберіть “Властивості”.
  • На вкладці “Мережа” виберіть Інтернет-протокол версії 4 та натисніть “Властивості”;
  • Встановіть перемикач у положення “Використовувати Next” та вручну Зареєструйте IP-адресу, маску підмережі та головний шлюз.

Ці маніпуляції потрібні, якщо ваш постачальник використовує конфігурацію нетипової мережі. Зазвичай достатньо автоматичного адаптера та автоматично отримує мережеву адресу.

підключення, адаптер, wi-fi, комп

підключення, адаптер, wi-fi, комп

підключення, адаптер, wi-fi, комп

підключення, адаптер, wi-fi, комп

Адаптер Wi-Fi не є необов’язковим для вилучення з USB-порту, навіть якщо ви не використовуєте Інтернет або вимкнено комп’ютер.

Налаштування модуля Wi-Fi

Нещодавно встановлений модуль вимагає встановлення його параметрів. Потрібно почати з перевірки Ім’я локальної мережі за допомогою пристрою, який вже налаштований для роботи в ньому.

Попередній підготовку комп‘ютера

Щоб налаштувати Wi-Fi на комп’ютері, потрібно встановити програмне забезпечення, яке потрібно працювати. Він складається з драйверів для конкретної моделі адаптера. Водій. Невелика програма, яка дозволяє операційну систему (ОС) бачити обладнання, з яким вона має обмінюватися інформацією. Якщо водій не встановлений, ОС не зможе підключитися до цього пристрою під час роботи.

Як підключити комп’ютер до Wi-Fi ? Встановіть адаптер Wi-Fi

В ідеалі, драйвер адаптера Wi-Fi, записаний на диску CD, включений у виробник обладнання. В іншому випадку його можна знайти в Інтернеті на веб-сайті виробника. На сторінці сайту ви повинні вказати модель адаптера та операційну систему комп’ютера. Встановіть драйвер з останніми оновленнями, випущеними на даний момент.

Щоб перевірити, ви повинні вибрати елемент “Device Manager” на “Панелі керування” на комп‘ютері, в якому потрібно вибрати рядок “мережевих адаптерів” та знайти необхідний адаптер у ньому, зосереджуючись на інформації. Wi-Fi, бездротовий доступ. 802.11 (b. N). Якщо така інформація присутня, то, зробивши його подвійним клацанням ліва кнопка миші, на сторінці, яка відкриється на вкладці Загальні, ви можете прочитати повідомлення про стан пристрою.

Якщо пристрій працює нормально, то, коли ви йдете на вкладку драйвера, ви можете прочитати всю інформацію про це за допомогою пропозицій щодо оновлення, відключення, видалення або відвернення до попереднього стану. Що стосується оновлення, останній драйвер буде встановлений у поточний час, випущений для цієї моделі адаптера.

Відрегулюйте пристрій введення

Щоб безпосередньо налаштувати бездротовий модуль, потрібно звернутися до області сповіщень на сторінці відкритої браузера. Потрібно натиснути на піктограму бездротової мережі за допомогою правої кнопки миші та на сторінці, яка відкривається в лівому стовпці, знайшли елемент “Змінити адаптер”. У списку мереж, доступних на комп’ютері, який з’являється, вам потрібно вибрати локальну бездротову мережу Wi-Fi. Натиснувши на свою значок правою клавішею “миша”, ви можете перейти до контекстного меню. Він вибирає необхідний рядок. Відключити / підключити, стан, діагностику, властивості.

Перший елемент дозволяє включити адаптер і перейти до роботи у вибраній мережі. Це можливо для цього необхідно ввести пароль для входу, який був призначений при налаштуванні маршрутизатора. Якщо в області сповіщень, натисніть ліву кнопку миші на піктограмі бездротового зв’язку, ви можете побачити весь список мереж у зоні прийому адаптера, з індикатором рівня прийнятого сигналу у вигляді вертикальних ліній.

підключення, адаптер, wi-fi, комп

Діагностика використовується для автоматичного оцінювання продуктивності пристрою з випуском результатів випробувань. У випадку несправного виявлення, система випустить повідомлення про це і запропонує можливі способи усунення його або запропонувати провести більш глибокий аналіз.

Елемент “Властивості” дозволяє зробити глибоку мережеву установку, що використовується адаптером. Вибравши Інтернет версію 4 Internet (TCP / IPv4) у Windows, ви можете, якщо це необхідно, введіть інформацію, отриману в Договорі з постачальником Інтернет до свого рядка. Коли ви натискаєте трафарет, “Налаштуйте” на цій сторінці, стає можливим переглянути всі налаштування набору, а драйвер адаптера використовується. Краще не змінювати параметри без гостро.

See also  Як увімкнути мобільну версію на комп’ютері. Що таке мобільна версія сайту і як його зробити?

Типи адаптерів Wi-Fi

Wi-Fi адаптери для комп’ютера з двох типів: зовнішніх і внутрішніх. Зовнішні мають виводу USB і вставляються у відповідний порт як звичайний флеш-накопичувач (до речі, ці моделі дуже схожі на них). Внутрішні адаптери встановлюються в роз’єм PCI-Express на материнській платі, тому для їх зв’язку вам потрібно буде розібрати корпус ПК.

Комп‘ютерний адаптер працює на діапазоні частот, який використовує технологію Wi-Fi. Він може читати сигнали, прийняті в цьому сегменті та перетворюють їх у цифрову форму, і також може надсилати дані (розподіляти Wi-Fi) до інших приймальних пристроїв, передаючи “число” у радіохвилі.

Для цих цілей пристрій оснащений спеціальною побудовою або зовнішньою антеною. За процесом перетворення радіосигналу до цифрового коду та назад служить окремий мікросвітний за допомогою програмного забезпечення. Налаштуючи цей модуль на комп’ютер, ви можете підключитися до доступного мережевого з’єднання за допомогою “Air”, без кабельних з’єднань.

Що потрібно для підключення комп’ютера до Wi-Fi

Все, що потрібно для підключення комп’ютера до бездротової мережі,-це оснащувати його адаптером Wi-Fi. Відразу після цього він, як і ваш телефон, планшет або ноутбук, зможе працювати в мережі без проводів. У той же час, відмінно-1000 і дуже круто-3-4 тисячі. Продається буквально в будь.Якому комп‘ютерному магазині.

Wi-Fi Комп’ютерні адаптери є двома основними типами:

  • Usb-адаптери Wi-Fi, які є пристроєм, подібним до флеш-накопичувача.
  • Окрема комп’ютерна плата, яка встановлюється в PCI або PCI-E-порт, одна або декілька антен можуть бути підключені до дошки.

Незважаючи на те, що перший варіант є дешевшим і легшим використовувати, я б рекомендував другий. Особливо, якщо вам потрібен більш впевнений прийом сигналу та хороших швидкостей підключення до Інтернету. Однак це не означає, що адаптер USB поганий: для підключення комп‘ютера до Wi-Fi у звичайній квартирі в більшості випадків це буде достатньо.

Найбільш прості адаптери підтримували 802 режими.11 b / g / n 2.4 ГГц (якщо ви використовуєте бездротову мережу 5 ГГц, розглянемо це при виборі адаптера), а ті, які надають роботу 802, з’явилися в продажу.11 AC, але мало хто має маршрутизатори, які працюють у цьому режимі, і якщо є ці люди, і без моїх інструкцій знають, що.

Підключення комп‘ютера до Wi-Fi за допомогою адаптера. Без кабелю

Як я вже написав вище, для звичайних комп’ютерів, в яких немає вбудованих приймачів бездротових мереж, ви продаж є велика кількість мережевих адаптерів. Ці адаптери є зовнішніми, так і внутрішніми. Які ціни гойдаються, то вони не дуже дорого. Є, звичайно, різні моделі, різні виробники. Але найдешевшим буде коштувати вам близько 6-7 (це пристрої популярних виробників). Tenda має недорогі моделі. Наприклад, у мене є недорогий, зовнішній USB Wi-Fi Adapter TP-Link TL-WN721N. Він виглядає так:

Працює відмінно. Вам потрібно буде підготувати інструкції для налаштування на ПК. До речі, багато хто називає такі адаптери “Flash Dris для підключення до Wi-Fi” 🙂

Поширені запитання

Які переваги мають вбудовані рішення для з’єднання Wi-Fi?

Більшість комп‘ютерів визначає їх і знаходять необхідні драйвери для роботи, незалежно від операційної системи. Оскільки такі модулі постачаються з додатковими антенами, вони також можуть бути рекомендовані для мереж, в яких стаціонарний ПК видаляється з маршрутизатора на значну відстань.

Чи є альтернативний спосіб підключення комп’ютера до Wi-Fi?

Жителі Москви та Московської області використовують Wifier Internet Provider, замість незалежного доступу до мереж Wi-Fi з стаціонарного ПК, зателефонуйте до інженера мережі для професійної установки внутрішніх або зовнішніх адаптерів Wi-Fi, встановлення драйверів, введення в експлуатацію та Підключення стаціонарного ПК до мережі Wi-Fi.

Зателефонуйте за телефоном та отримайте безкоштовну консультацію та вибір адаптера з наступною установкою та конфігурацією пристрою на ПК у зручний для вас час!

Тарифи та послуги ТОВ “Чистий BAI NAT Holding LLC) можуть бути змінені оператором. Повна актуальна інформація про тарифи та послуги. У розділі “Тарифи” або по телефону, вказаному на сайті.