Як перевірити смартфон Samsung на оригінальність

Samsung смартфони популярні у всьому світі. Користувачам вдалося оцінити надійність, довговічність та функціональність пристроїв. Однак це стосується лише оригінальних брендів.

Широко поширені підробок, на жаль, не тільки не можуть похвалитися високоякісним складом, але часто навіть за характеристиками не відповідають оригіналам. Доцільно доцільно мати справу з тим, як перевірити Samsung до оригінальності, щоб купити репліку (особливо на кредит або лізинг) не приносив незручностей.

Фірмові магазини

Ви завжди можете придбати оригінал або тримати його в руках у магазинах Samsung.

Ви можете перевірити телефон IMEI та планшет Samsung на офіційному веб-сайті компанії. Для цього вам потрібно буде вказати IMEI та адресу електронної пошти.

Важливим зауваженням від виробника каже, що перевірка IMEI не гарантує оригінальності, оскільки це число може бути прив’язане до підробленого пристрою.

Але якщо IMEI не перевіряє, то пристрій гарантується підробленим.

Зовнішній вигляд

Пакет

Упаковка з оригіналу ліворуч від високої якості і більш гладку на дотик. Підроблений картон грубо.

Логотип

Очевидні відмінності у дешевих підробках можна побачити навіть логотип компанії на зворотному боці. Оригінальна вона чорна, підробки білі.

Камери

Одним з основних способів розрізнення підробки. Розглянути камери камери. Для підробки, ви часто можете знайти вилки замість камер. Наприклад, нижче для підробки, головна камера є фальшивою. У ньому немає синього відбиття. Крім того, підробки мають відбиток у клітинах синього кольору, а оригінал має синій.

Що під кришкою

Якщо ви видалите обкладинку оригінального телефону, ви можете побачити наступне.

Платити

Плата за смартфон дуже мала, що буде важко зробити в підробці без втрати потужності.

Увімкнути смартфон

Під час включення ви повинні звернути увагу на наступне:

 • Робота з повільним рухом Inteeis;
 • Різкий перехід між настільних комп’ютерів;
 • Автоматичне оновлення прошивки не підтримується;
 • Активація програми займає багато часу;
 • Погана якість фотографії.

Всі ці ознаки говорять, що перед власником китайської підробки, а не оригінальний Samsung.

Як і де перевірити Galaxy S9 IMEI?

 • На офіційному веб-сайті Samsung. Пройдіть це посилання, ми бачимо спеціальну форму, введіть IMEI (лише 15 цифр, без будь-яких знаків), і ми отримуємо результат. Ми показуємо гарантійний період та модель пристрою. Зверніть увагу! Модель буде написана тут у цій формі SM-G960FZADSER, NO “Galaxy S9” ви не побачите. Це нормально.
 • Оновлений! Як правильно ми були виправлені в коментарях (Олег, дякую!). Вищевказане посилання веде для перевірки електронної гарантії, а не IMEI. Тому ми додаємо ще одне посилання на офіційний веб.Сайт Samsung (ось це). На цій сторінці ви можете перевірити серійний номер вашої Galaxy S9. Здається, все виправило 🙂
 • Якщо ви занадто ліниві перетинати посилання, і немає особливого бажання переписувати IMEI, то ви завжди можете зателефонувати на лінію гарячої риболовлі Samsung за номером 8-800-555-55-55 (працює з 7.00 до 22.00 Москва). Вони не тільки не відмовляться перевіряти серійний номер Galaxy S9, але й консультують з усіх можливих питань. Ми зателефонували, нам це сподобалось.
 • Крім того, на офіційному веб.Сайті є величезна кількість інших варіантів. Чат, електронна пошта, соціальні мережі. У робочий час вони відповідають дуже швидко. Перевірений.
See also  Забули свій рахунок Samsung, що робити.

Як нам здається, це цілком достатньо. Офіційна інформація, ви можете отримати його майже в будь-який час дня та ніч. Що ще потрібно?

Звичайно, ви не повинні забувати, що в мережі є численні розділи. Шашки, і вони також можуть бути використані, але необхідно враховувати ці моменти:

Як перевірити Samsung перед покупкою з руками 2019

 • Ви не можете довіряти деякому ресурсу. Потрібно перевірити різні та порівнювати інформацію.
 • Перед сплатою грошей (Так, ці самі “шашки” виплачуються!), ви повинні прочитати відгуки. Багато шахраїв.
 • Потрібно знати, які дані вони показують. І тоді ви можете отримати все те ж саме на офіційному сайті Samsung, але тільки за гроші.

П.С. Якщо ви все ще знаєте будь-які інші способи, то не соромтеся писати в коментарях. З задоволенням я додам статтю! Були питання? Попросіть, щоб ми спробуємо допомогти!

Всі способи знайти IMEI Phone Samsung

Жоден користувач не знає послідовності 15 цифр серцем. Якщо вам потрібно, вам потрібно знати кілька способів це з’ясувати. Якщо телефон увімкнено і під рукою. Все просто. І що робити, якщо його вкрали, не вмикається, а упаковка коробка кидається в сміття або загублене. Розглянемо всі можливі варіанти, щоб знайти IMEI Телефон Samsung Детальніше.

На батареї пристрою

На смартфонах, в яких можна зняти акумулятор, знаходиться наклейка з необхідною інформацією. Алгоритм:

samsung, оригінальність, imei, включення

Цей метод роз’яснення коду має недолік. Купуючи вживаний гаджет, наклейку можна видалити або містити підроблені дані. Ймовірність купівлі руками смартфона, які до цього було викрадено у потрібного власника, чудово. У цьому випадку шахраї спробують змінити ідентифікаційний номер.

samsung, оригінальність, imei, включення

Важливо:

Корпус телефону

При покупці нового гаджета Samsung на задній панелі можна розмістити наклейку з важливими даними. Існує попередження про це про необхідність приховувати коди. Його можна видалити або закрити за допомогою додаткового декоративного покриття або обкладинки.

See also  Як розв’язати Samsung з рахунку. Google Crawler Android 6/7/8/9/10 через Fastboot

samsung, оригінальність, imei, включення

У налаштуваннях пристрою

Меню налаштувань пристрою дозволяє отримати багато інформації, корисну для користувача: ідентифікаційний номер, версію Android, модель телефону та ін.

Спеціальна комбінація послуг для перегляду IMEI

Перевірте Samsung, що підлягає його ефективному стану, ви можете, ввівши спеціальний сервісний код. Цей параметр підтвердження доступний на кожному смартфоні, що працює на ОС Android.

samsung, оригінальність, imei, включення

samsung, оригінальність, imei, включення

samsung, оригінальність, imei, включення

Цей метод дає результат, який надійний на 100 відсотків. Для деяких таблеток таблеток це не може бути придатним, оскільки вони можуть не мати додатків для виконання голосових дзвінків.

Imei на коробці телефону

На упаковці всіх моделей мобільного та іншого обладнання, яке призначено наклейку з даними. З часом він втрачається, викидає. Тому цей метод не є зручним. Користувачам рекомендується зберігати коробки для упаковки з телефону, тим більше вони не займають багато місця, і можуть призвести до подальшого продажу.

samsung, оригінальність, imei, включення

Перевірте Galaxy S9 IMEI

samsung, оригінальність, imei, включення

Офіційний портал “Samsung” дозволяє ефективно розрахувати підробку. Введіть 15 цифр IMEI у спеціальному полі, і зачекайте результат (модель та гарантійний термін висихає). Модель буде представлена ​​в незвичному форматі. Smg960fzadser (це норма). Аналогічно (через іншу форму), ви можете “прорватися” серійний номер.

Нагадаємо, що розробники надавали клієнтам гарячу телефонну лінію. Це шлях для лінивих користувачів. Телефонуйте 8-800-555-55-55 (технічна підтримка) та примирення. Режим роботи в Москві: 7.00-22.00. Ось, до речі, ви можете повідомити про будь-які проблеми. Є й інші засоби зв’язку. Соціальні мережі, електронна пошта, швидкий чат.

Які смартфони Samsung лінійка найчастіше підробляють

Якщо ви вірите в статистику, найчастіше підроблені флагмани Galaxy S та примітка. Але з 2018 року почали з’являтися дешеві копії всіх епізодів, навіть J і a. На підставі цього, всі потенційні покупці повинні бути попередження та знання методів, як перевірити телефон Samsung до оригінальності.

Складність різниці полягає в відносно високій якості підробки, яка візуально копіює оригінальний Samsung. Проблеми відкриваються пізніше, з безпосередньою експлуатацією смартфонів. Програми “вставати”, виявляються дефекти програмного забезпечення, а якість зв’язку залишає бажати кращого бажання. Щоб не витрачати гроші та зберегти власні нерви, краще навчитися заздалегідь дізнатись про тонкощі відмінностей у копіях та реальних моделях та навмисно підійти до вибору продавця.

Якість побудови

Оригінальні Samsungs збираються з високоякісних компонентів, доступних на ринку під час моделі. Всі компоненти, включаючи процесори, модулі пам’яті, дисплеї та камери, розробляються на основі компанії, або зазнають суворого відбору від добре перевірених постачальників.

Копії Samsung збираються на підземних тілах, використовуючи недорогі застарілі частини та компоненти сумнівної якості. Через це фальшиві роботи гірше і з постійними невдачами, що випускає їх походження з часом.

See also  Навушники Android не працюють. Бездротовий навушник зламав: що робити?

На пристроях

Розроблені Samsung смартфонів пропускає дворазове тестування до випуску моделей. По-перше, програмне забезпечення перевіряється в відділі тестування компанії, де виявляються помилки, а несправності виправлено. Потім Google перевіряється як творець Android, перевіряючи швидкість роботи та якість захисту. Завдяки цьому серйозному підході, Samsung смартфони та планшети забезпечуються високим рівнем безпеки: на оригіналах ви можете безпечно використовувати онлайн-банківські та краватки для платіжних послуг.

Для встановлених смартфонів на Samsung постійно розробляють оновлення, які обслуговують для оптимізації роботи пристроїв, усунути невеликі невдачі та дефекти, а також підвищення рівня безпеки в умовах неухильного розвитку кіберзлочинності.

Зрозуміло, що підробки не можуть похвалитися цим, вони не є високоякісними та надійними, головне для виробника є те, що модель включена і зовні копіює оригінал. Небезпека такої продукції полягає не тільки в гарантованих невдачах, а й висока ймовірність проникнення фішингових вірусів у незахищену систему.

Офіційні послуги та функціональні

Оригінальний Samsung На момент отримання продажу вже встановив фірмові послуги, які не мають аналогів. Такий і грати на ринку та популярні послуги Google Corporation та унікальний Samsung Pay. Оскільки всі фірмові програми працюють у єдиній системі та спеціально розроблені для програмного забезпечення та складних компонентів смартфонів, вони просто працюватимуть на підроблених пристроях.

Гарантія прикріплена до всіх оригіналів від Samsung, у цій книзі продавець виправляє дату та місце продажу. Наявність цього важливого документа дозволить покупець у разі розбиття або виявлення заводського шлюбу, щоб безкоштовно отримати хороший смартфон.

Підроблені гарантії Samsung не мають, і це ретельно приховано продавцями. У коробці смартфона бажана книга просто відсутня, або є його підробка, і при покупці телефону вручну, особа, яка продає, скаже, що воно втрачається або більше не потрібна, оскільки термін гарантії закінчився.

Перевірити imei

Ви можете перевірити телефон IMEI та планшет Samsung на офіційному веб-сайті компанії. Для цього вам потрібно буде вказати IMEI та адресу електронної пошти.

Імеі чек на сайті

Важливе зауваження у виробника каже, що перевірка IMEI не гарантує оригінальності, оскільки це число може бути пов’язане з фальшивим пристроєм.

Але якщо IMEI не перевіряє, то пристрій гарантується підробкою.