Я хочу передати свої нотатки з Android до іншого Android

Одне з найкращих речей, які мають телефон Android, ви можете взяти нотатки та зберегти їх у Додатку як нагадування або відстежувати свої думки та ідеї.

Справа в тому, що на деяких телефонах Android відсутні стандартні нотатки, але ви можете вибрати програму приміток. Деякі з них мають важливі зустрічі, і вони зберігають важливу інформацію, наприклад, дату, час та місце зустрічі, використовуючи додаток для нотаток.

Причини перенесення приміток: з Android на Android

Є кілька причин, чому люди хочуть витримати свої нотатки з одного телефону до іншого. По.Перше, інші користувачі, які придбали новий телефон і хочуть передати необхідну інформацію, збережену на своїх старих телефонах, включаючи нотатки. Деякі просто несуть свої збережені нотатки на телефонах своїх друзів, щоб поділитися посиланнями та веб-сайтами.

Нотатки. Це збережена інформація, і вам може знадобитися резервну копію. І це часта причина, чому більшість користувачів вважають за краще передавати важливу інформацію від додатків для нотаток до іншого телефону.

Ви можете бути здивовані, як передати ці нотатки за допомогою Android до іншого Android? Добре! Відповідь знаходиться в цій статті, і я поділюся з вами, який метод найкраще використовувати для передачі нотаток.

Передача даних з Android на Android

Почнемо з стандартних коштів, які вже є за замовчуванням у операційній системі. Це найпростіше і найбільше. Але, за умови, що ви будете використовувати той самий обліковий запис Google на новому пристрої, і не хочете просто копіювати інформацію на інший смартфон.

Ми використовуємо стандартні системні інструменти. Обліковий запис Google

Що можна передати (список може відрізнятися залежно від версії Android):

 • Системні налаштування
 • Список встановлених додатків, вони автоматично завантажують на новий пристрій
 • Дані з програм, які використовують Google Disk для резервного копіювання
 • Контакти
 • Календар
 • Документація
 • Диск Google
 • Google Play фільми
 • Google Fit. Програми відстеження здоров’я
 • І Т.D залежить від операційної системи та з моделі пристрою

На поточному пристрої ми робимо:

Ви повинні бути створені компанією Google та підключено до пристрою. Перейдіть до налаштувань, відкрийте розділ з обліковими записами та дізнайтеся, чи це додано, якщо ні, то зробіть це. Перейдіть до нього та встановіть прапорці з усіх або лише необхідних точок до активного положення. Натисніть на синхронізацію, щоб не зачекати, поки він не буде автоматично.

передача, додатків, android, програму, інший

передача, додатків, android, програму, інший

Якщо ви використовуєте смартфон із версією Android до 8. У налаштуваннях відкрийте розділ “Реставрація та скидання” (його можна назвати трохи інакше, якщо використовується сторонній пусковий пристрій). І включити в нього параметр резервування даних. Ось додати свій обліковий запис.

передача, додатків, android, програму, інший

Активована функція автоматичного.Contamination. У автоматичному режимі, він створить новий телефон із вказаним обліковим записом, а також, як старий був налаштований та перенесення даних з резервної копії.

За новими версіями ОС, починаючи з Android 8, перейдіть до розділу “Система”, а потім відкрийте “Додаткові налаштування”. Резервне копіювання буде тут. Відкрийте його та увімкніть функцію завантаження даних на диску Google, якщо це не буде зроблено за замовчуванням. Потім натисніть “Почати копіювання”.

передача, додатків, android, програму, інший

На новому пристрої:

Під час активації нового смартфона або скидання його до заводських налаштувань. Під час увімкнення. Вкажіть свій обліковий запис Google. Вам буде запропоновано відновити дані з попереднього пристрою. Виберіть його зі списку.

передача, додатків, android, програму, інший

Вже на активованому смартфоні перейдіть до параметрів пристрою до розділу “Облікові записи”. Додайте той, який був на старому пристрої, і синхронізувати всі дані.

See also  Який телефон краще, ніж Lenovo або LG. Redmi Примітка 10 Pro: Переваги та недоліки

Цікавий! Якщо вам потрібно передати додатково фотографії та інші мультимедійні файли. Ви можете використовувати диск Google або інші позиції. Читайте про всі шляхи передачі фотографій у матеріалі. Як передати фотографії з Android на Android.

Використання програм

Розглянемо лише програмне забезпечення, яке дійсно працює і підтверджується позитивними відгуками від користувачів, які її використовували.

Скопіюйте мої дані

Максимально швидко і без проблем буде копіювати інформацію зі старого пристрою до нового. Досить багато позитивних відгуків у Google Play. Дозволяє копіювати: Контакти, календар, фото, відео.

Телефонний клон

Працює на багатьох моделях пристроїв, копій: контактів, постів, календарів, приміток, фотографій, списку викликів.

X-Transfer. Share / Backup Files / Контакти / SMS / дзвінки

Чудове рішення для швидкого перенесення контактів, SMS, списку дзвінків та фотографій. Працює швидко і ефективно. Багато позитивних відгуків.

Клон

Дозволяє передавати музику, відео, фотографії, контакти, SMS та інші дані.

Cloneit. Пакетна копія всіх даних

Хороша програма дозволяє передавати контакти, SMS, MMS, програми тощо.D. Працює досить добре, але судячи за відгуками, деякі моделі смартфонів не можуть бути підтримані.

Через комп’ютер через USB

Підключіть пристрій до комп’ютера та перетинайте папки з необхідними файлами на ПК або ноутбук. Потім скопіюйте їх до нового телефону. Ви можете пройти таким чином: музика, фотографії та інші зображення, завантажені дані та інші мультимедіа.

Також, майже у кожному виробництві пристроїв, заснованих на цій ОС, є власна програма, яка дозволяє створювати резервну копію пристрою та передачі даних до нового. Наприклад, Samsung є розумним перемикачем. Але практично немає сенсу їх використання в передачі даних, лише якщо інші методи не працюють. Краще використовувати їх за призначенням. Створюючи резервну копію поточного пристрою.

Як передати дані на різних брендах

Є методи передачі даних за допомогою деяких програм брендів.

Передача даних Samsung до Samsung

передача, додатків, android, програму, інший

Південнокорейська компанія має власну заявку під назвою Smart Switch.

Як передати дані за допомогою Smart Switch:

 • Завантажте програму.
 • Запустити програму.
 • Виберіть спосіб підключення до старого пристрою, на якому також повинна бути встановлена ​​програма.
 • Зверніть увагу на необхідний вміст, який ви хочете передати.
 • Підтвердьте передачу даних.

Передача даних між Сяомі

Сяомі також має власну заявку MI Mover. Потрібно встановити програму на обох пристроях.

 • Запустіть програму як смартфонів.
 • Вкажіть, який з них одержувач, і який відправник.
 • Скануйте QR-код, тоді як кожен гаджет повинен бути підключений до однієї мережі Wi-Fi.
 • Виберіть, які файли для передачі.
 • Підтвердьте дію.

Як перетинати гру до іншого телефону за допомогою програм

Це ще один досить трудомісткий спосіб передачі даних. За допомогою програми. Є величезна кількість програм, адаптовані для передачі багатьох файлів, включаючи дані про ігри. Наприклад, така популярна заявка, як Shadele.

Послідовність при передачі є простим, тому програма вважається найпопулярнішою:

 • Ми встановлюємо програму та по телефону, а інший пристрій, для якого я хотів би передати дані. Програма знаходиться в Google Play, тому що відбувається завантаження з там;
 • Далі потрібно натиснути запуск програми, тапаку на “згоден”, щоб прийняти всю політику політики;
 • Створити аккаунт. Завдяки цьому, в майбутньому всі дії будуть здійснюватися. Якщо у користувача вже є обліковий запис, ви можете його використовувати;
 • Ми йдемо з приймаючого пристрою до того ж облікового запису;
 • Виберіть на переданому пристрої ці ігри, які потрібно передати;
 • Tada на “Надіслати”;
 • Сканувати код, який з’являється на екрані за допомогою іншого пристрою;
 • Tada на кнопці “Отримати”;
 • Виберіть встановлення за допомогою коду;
 • Ми чекаємо встановлення необхідних файлів на пристрої.

Програма допомагає швидко та легко передавати дані будь-якому користувачеві. Це дуже зручно, достатньо завантажити одну програму для якості роботи та передачі.

Як скопіювати контакти з Android на Android. За допомогою облікового запису Google

Ви можете використовувати синхронізацію облікового запису Google між поточним смартфоном та новим. Крім того, цей спосіб залишається тим, що ваші контакти завжди будуть релевантними та синхронізовані між усіма телефонами, які ви використовуєте. Головне, що вони працювали Інтернет.

Відкрийте налаштування на поточному телефоні та перейдіть до розділу “Облікові записи”. Дивіться, якщо обліковий запис додається, якщо ні, і ви взагалі не зробили це, а потім створіть та прикріпіть до пристрою. Про те, як це зробити, написано у статті. Як створити новий обліковий запис облікового запису Google.

See also  Як перенести браузер на інший комп'ютер. Налаштування передачі

Відкрийте прикріплений обліковий запис та встановіть прапорці на елементі синхронізації контактів. Не забудьте натиснути кнопку синхронізації.

передача, додатків, android, програму, інший

На другому телефоні також перейдіть до налаштувань, додайте той самий обліковий запис і натисніть кнопку синхронізації.

передача, додатків, android, програму, інший

Контакти будуть передані все і повністю. Це найпростіший спосіб зберегти ваші пристрої синхронізовані.

Якщо ви не хочете підключити обліковий запис Google на інший смартфон, а експорт просто не працює. Ви можете використовувати спеціальні програми. Прочитайте про це нижче.

Використання сторонніх програм

В даний час існує величезна кількість сторонніх інструментів на мобільних телефонах з операційною системою Android, яка також дозволяє переносити різні дані та програми.

Як перетинати програму з телефону на телефон через провідник ES

Ця утиліта вважається одним з найпопулярніших файлових менеджерів для телефонів. Він має величезну кількість різних функцій та інструментів, що також включає імпорт застосування до інших пристроїв.

 • Щоб почати з того, вам доведеться включити функцію Bluetooth на всіх телефонах;
 • Після цього потрібно запустити програму Explorer, яка була встановлена ​​заздалегідь з відтворення ринку, а також потрібно натиснути кнопку “Apps”;
 • Далі користувач повинен вибрати необхідні програми та програми для імпорту до іншого пристрою, позначення їхньої перевірки;
 • Після того, як всі необхідні програми відзначаються, потрібно натиснути кнопку “Надіслати”;
 • Відкрити вікно “Надіслати за допомогою”. У ньому користувач буде наданий список методів, з якими він може надсилати дані. Ви повинні натиснути кнопку “Bluetooth”;
 • Після цього смартфон буде шукати доступні пристрої. З’явиться список виявлених пристроїв, в якому ви хочете вибрати телефон, до якого імпортується програма;
 • На другому пристрої потрібно підтвердити передачу програми, натиснувши кнопку “Прийняти”;
 • Як тільки процес імпорту закінчиться, ви повинні натиснути на папку, в якій файл, що передається в APK, часто називається “Bluetooth”;
 • Після цього має бути пропозиція встановити передану програму на пристрої. Користувач повинен натиснути кнопку “Встановити”, а потім чекати встановлення.

Відразу після встановлення програми власник мобільного пристрою може запустити його та використовувати.

Як скопіювати програму з Android на Android через екстракт APK

Також передайте програму за допомогою APK Extractor. Це робиться наступним чином:

 • Спочатку потрібно завантажити програму екстрактора з марного відтворення для мобільного пристрою;
 • Далі потрібно відкрити, а у списку завантажених додатків буде потрібно вибрати, який необхідно імпортувати. Вам потрібно натиснути на ньому, і після того, як відкриється меню, ви повинні натиснути на “Надіслати;
 • Після цього слід відкрити список способів імпортування заявки. Потрібно вибрати “Bluetooth”;
 • Телефон автоматично запустить пошук другого гаджета, і як тільки це робить, вам потрібно натиснути на нього, щоб відправити;
 • Крім того, на другому гаджеті потрібно підтвердити файл імпорту.

Щоб завершити цей процес, вам потрібно просто встановити програму.

Деякі платні, а також захищені програми можуть бути недоступними для імпорту. У зв’язку з цим, якщо під час імпортного процесу виникає помилка, вам потрібно повторити всі дії, і якщо проблема не вирішила, то краще використовувати іншим способом. Крім того, через те, що цей тип файлу часто має велику вагу, процес передачі може тривати довгий час.

Блокноти

Поверніть Bluetooth у налаштуваннях вашого смартфона, зробіть це найпростішим способом включення верхньої завіси та натиснувши відповідну піктограму.

Відкрийте фотогалерею, виберіть фотографії, які ви хочете передати (у різних версіях ОС, вони вибираються різними способами, це, як правило, просто затискає одну фотографію, а потім виділити решту) і зверху над списком натисніть Значок передачі файлів.

Існує кілька варіантів їх передачі, будь-яка з них буде працювати, але нам потрібен Bluetooth.

Як передати заявки з Android до Android за допомогою Bluetooth

Перш ніж розпочати, ми повинні прояснити, що ми можемо передавати через Bluetooth, готовий до запуску самої програми, але його файл APK. Це файл, що містить всі дані програми та код, щоб встановити його на своєму пристрої. Коротше кажучи, це пакет встановлення, і ви будете використовувати його для встановлення програм на своєму Android. Проблема в тому, що ви не бачите цей файл під час завантаження програми через магазин додатків.

Тому, перш ніж передавати програму через Bluetooth, ми спочатку повинні знайти його файл APK. Ось як це зробити:

 • Завантажити файл. В ідеалі ви зробите це з авторитетним веб.Сайтом, таким як Apkpure.
 • Переконайтеся, що ви зберігаєте файл APK десь, про який ви пам’ятаєте.
See also  Як заплатити телефон замість картки. Як налаштувати мобільний телефон

Як перенести файли APK з одного Android на інший за допомогою Bluetooth

Тепер, коли у нас є файл apk, ми можемо пройти його через Bluetooth. Ось як:

У цьому посібнику ми будемо використовувати два пристрої, які викликають пристрій A та пристрій B. Це може бути будь.Які два пристрої, які ви хочете використовувати, і, хоча ми використовуємо Xiaomi Redmi для цього випадку, кроки повинні бути достатньо подібними до будь.Якого іншого Android.

 • Увімкніть Bluetooth на обох пристроях. Зазвичай це робиться, витягнувши панель завдань та натиснувши на параметр Bluetooth.
 • Потім натисніть та утримуйте кнопку Bluetooth та натисніть кнопку Оновлення на пристрої А так, щоб він почав шукати інші пристрої, що активуються Bluetooth для кон’югації.
 • Як тільки ви знайдете пристрій b, натисніть на його ім’я, і ​​він автоматично запускає процес кон’югації.
 • Іноді вам, можливо, доведеться прийняти спробу відкликання на пристрої B, натиснувши на натяк, який може з’явитися, повідомляючи вам, що інший пристрій намагається підключитися через Bluetooth.
 • Після контакту перейдіть до менеджера файлів на пристрої a, натисніть та утримуйте файл APK, який ви хочете передавати. Якщо є більше одного, натисніть, вам потрібно буде перевірити їх усі, оскільки натискання та утримання одного файлу активує режим множинного вибору.

Як передати дані Bluetooth на Android: проста інструкція

 • Натисніть на нього, знайдіть пристрій b у списку, який з’явиться та виберіть його для передачі файлів / файлів.
 • Знову ж таки, вам може знадобитися прийняти програму на пристрої b, натиснувши добре у відповідному запиті.

Найкращий спосіб надіслати заявку на інший телефон iPhone або Android

Насправді, найкращий спосіб надіслати заявку на інший телефон Android або iPhone. Використовуйте сторонні програми для передачі. Тут ми настійно рекомендуємо простим у використанні додатки для передачі додатків, гіпертранс, він в основному призначений для передачі всіх типів даних, таких як музика, контакти, повідомлення, фотографії, відео та багато іншого між комп’ютером, пристроями Android та iOS.

Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера до будь-якого місця без втрат.

 • Перемістити файли між iPhone, iPad, iPod Touch та Android.
 • Імпортувати файли з iOS на iOS або з Android на Android.
 • Перемістіть файли з iPhone / iPad / iPod / Android до комп’ютера.
 • Зберегти файли з комп’ютера на iPhone / iPad / iPod / Android.

Крок 1 Подвійне завантаження кнопки вище, щоб завантажити, встановити та запустити це програмне забезпечення на своєму комп’ютері безкоштовно. Це дозволяє надсилати програми з Android на Android, Android на iPhone, iPhone на Android, iPhone на iPhone та багато іншого. Просто підключіть два пристрої до нього за допомогою USB-кабелів.

Крок 2 Ви можете вибрати спробу! Можливість перевірки, якщо ви дійсно задоволені своєю функцією. Щоб надіслати програму з телефону Android або на ньому, ви повинні відкрити режим налагодження USB, Integs відображає на екрані інструкції, які допоможуть вам це зробити. Гіпертранс може автоматично виявляти два телефони.

передача, додатків, android, програму, інший

Крок 3 Деякі основні відомості про один пристрій буде відображатися в основному Integs після зв’язку. Ви можете натиснути на модель телефону у верхній центральній частині Intety, щоб перейти на інший пристрій.

Крок 4 Деякі популярні типи даних перелічені на лівій панелі, такі як музика, фотографії, повідомлення, відео, контакти та інші. Тут ви можете вибрати програму, яку потрібно надіслати, і натисніть на нього. У вікні правильного попереднього перегляду є піктограма телефону. Вибравши програму, ви можете натиснути його, щоб надіслати.

У цьому повідомленні ми в основному говорили про те, як відправити програму на інший телефон. Після прочитання цієї сторінки ви можете отримати ефективні способи передачі додатків з одного пристрою до іншого в 3. Залиште нам повідомлення, якщо у вас є питання.