Table of Contents

Ліквідація проблем з зміною роздільної здатності екрана на Windows 10

У Windows 10 змінюється зміна роздільної здатності екрана в додатку параметрів, розділ “Система”. “Дисплей”. Якщо точка з вибором роздільної здатності виглядає щось на зразок скріншоту, причини можуть бути такими:

 • Правильний драйвер відеокарти не був встановлений. Іноді трапляється, що навіть після оновлення Windows від диспетчера завдань та отримання повідомлення про встановлення найбільш підходящого драйвера, ви встановите правильний драйвер.
 • Неправильні налаштування драйвера або несправності.
 • Моніторинг підключення кабелю апаратного забезпечення несправності.

Зніміть прапорець Основний відео

Варіант Основне відео запускає Windows у графічному режимі з мінімальною роздільною здатністю VGA. Це, безумовно, варіант, який може вплинути на роздільну здатність вашого ноутбука або робочого столу. Таким чином, скасування параметра основного відео є потенційним виправленням для роздільної здатності екрана. Ви можете скасувати налаштування основного відео наступним чином.

 • Натисніть клавішу Windows X, щоб відкрити меню Win X у Windows 10.
 • Клацніть Почати в меню, щоб відкрити цей аксесуар.
 • Введіть “msconfig” у поле “Запустити” і натисніть кнопку ОК.
 • Натисніть кнопку Застосувати. Для підтвердження нових налаштувань.
 • Клацніть ОК. Закрити вікно.
 • Перезапустіть Windows після закриття конфігурації системи.

Параметри комп’ютера змінено Перезавантажити комп’ютер. Перше рішення

Вам потрібно відкрити менеджер пристроїв. У Windows 7 за допомогою панелі керування та у Windows 10, натиснувши PKM у кнопці “Пуск”.

Подивіться на гілку відео адаптера. Як правило, є значок, що вказує на невірність.

Я не маю це як на малюнку вище, тому що зараз я пишу з ПК, який використовує відеокарту Intel. Такі пригоди, як правило, не знайдені.

У будь-якому випадку, потрібно спробувати оновити драйвер. Для цього натисніть PKM та виберіть Оновити.

Загалом, це не поганий шлях, але не завжди успішний. Існує більш надійний варіант. Про нього в останньому розділі.

Жорсткий драйвер відеокарти

Як ми вже згадували, проблема іноді може виникнути через останнє оновлення драйвера відеокарти. Тому в цьому випадку обхід буде повернення до останньої версії, в якій проблема не виникла. Дотримуйтесь інструкцій, наданих цьому:

 • Перейдіть до меню “Пуск”, введіть менеджер пристроїв та відкрийте його.
 • Розгорніть список відеоапаратів.
 • Клацніть правою кнопкою миші драйвер відеокарти та виберіть Властивості
 • Натисніть вкладку “Деталі”.
 • Натисніть “Діапазон”. Щоб повернутися, щоб встановити останню стабільну версію драйвера.
 • Зачекайте, поки вона завершить і перезапустіть систему.
 • Подивіться, чи ізольована вашою проблемою.

В чому причина?

Причиною проблеми полягає в заголовку: вона створила вашу організацію 🙂 Під організацією Microsoft розуміє або адміністратор домену (у випадку, якщо комп’ютер підлягає спільній мережі), або місцевий користувач. Тому, якщо ви побачили напис у Windows 10, “Деякі параметри керуються вашою організацією”. Подумайте, чи має сенс у принципі. Якщо ви працюєте в офісі, навряд чи бос буде любити, що ви порушуєте загальне обладнання. Для домашнього комп’ютера ви можете спокійно вимкнути цей параметр “.

Windows перезапускається без явної причини

Щоб вирішити проблему, дотримуйтесь інструкцій, наведених у цьому документі, в тому, який вони представлені.

Вимкніть опцію “Автоматичне перезавантаження”, щоб переглянути повідомлення про помилки

Багато помилок у роботі драйверів апаратного забезпечення або операційна система відображають свій текст на екрані комп’ютера, перш ніж зупинити операцію або вимкнути ПК. Однак, якщо функція автоматичної перезапуску буде включена, повідомлення про помилку може не відображатися, навіть якщо сталася помилка. Якщо цей параметр вимкнено, на екрані з’явиться повідомлення про помилку.

Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб вимкнути функцію автоматичного перезапуску

Перевірте, чи немає невдач обладнання

Проблеми обладнання можуть призвести до раптового перезапуску комп’ютера. Для отримання додаткової інформації про перевірку проблем з обладнанням. У документі тестування обладнання для несправностей.

See also  Як налаштувати колір на Samsung TV. Ручний режим

Примітка.

Причиною відмови зазвичай є підвищення температури всередині корпусу комп’ютера. З часом забиті отвори для охолодження, що призводить до підвищення температури всередині корпусу. Для отримання додаткової інформації див. У розділі знижена температура всередині ноутбука ноутбука або запобігання перегріву комп’ютера для настільних комп’ютерів:

Оновлення BIOS

Оновлення BIOS може усунути комп’ютери з раптовим відключенням. Виконайте кроки в наступних розділах, щоб використовувати Assistant HP Assistant, веб.Сайт HP або HP SoftPAQ Download Manager для перевірки та завантаження будь.Яких оновлень BIOS.

Використання помічника підтримки HP для перевірки оновлення BIOS

Ви можете знайти оновлення BIOS за допомогою помічника підтримки HP. Якщо помічник підтримки HP знайде оновлену версію BIOS, ви можете завантажити та встановити її.

Завантажте та встановіть останню версію BIOS від HP

У деяких випадках технічна підтримка HP може рекомендувати завантаження та встановлення певного пакету програм, або ви можете зробити висновок про необхідність встановлення певного пакету програм після прочитання іншої технічної підтримки HP. Щоб вручну знайти та завантажити BIOS новітньої версії, дотримуйтесь наступних дій.

Зміна параметрів системи. Параметри вашого обладнання змінилися. Як видалити помилку.

Після встановлення оновлень, а також у випадку їх відсутності, перейдіть до наступного кроку.

Використання HP SoftPAQ завантажити диспетчер (тільки для професійних комп’ютерів)

На професійних комп’ютерах, використовуйте HP SoftPAQ Завантажити диспетчер для підтримки комп’ютера BIOS в поточному стані. Щоб знайти та вручну завантажити найбільш релевантну версію BIOS, виконайте наведені нижче кроки.

Після завершення встановлення відкрийте утиліту, а потім натисніть Показати цей комп’ютер. Відображає список доступних оновлень.

Натисніть кнопку Select SoftPaq Packages. Потім натисніть “Упада” у спадному списку.

У пакетах завантаження SoftPaq натисніть Завантажити. Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завантажити та встановити оновлення.

Виконувати відновлення системи

Якщо проблема стала нещодавно, вона може бути усунена шляхом відновлення комп’ютера до точки відновлення, що передує початку проблеми. Додаткова інформація про використання системи відновлення системи см. У документі за допомогою відновлення відновлення Microsoft у Windows 10 та 8.

Відновити комп’ютер

За відсутності результатів, після дотримання інших дій, наведених у цьому документі, виконуйте відновлення усього програмного забезпечення до початкового стану, використовуючи відновлення системи. Залежно від версії Windows, перейдіть до однієї з наступних документів технічної підтримки HP для отримання додаткової інформації.

Іноді трапляється, що при встановленні нової версії драйвера пристрою, наприклад, відеокарта, система починає працювати нестабільним. Природно, це неприйнятно, оскільки це створює багато незручностей. Все це погіршує той факт, що, як правило, розподіли старих водіїв цього пристрою не врятуються ніде, і це неможливо знову встановити їх знову.

Розробники системи Windows XP передбачають ситуацію, описану та забезпечують систему з відповідним механізмом. Цей механізм дозволяє зробити так званий водійський відкат, що дає можливість відновити операційну систему. Це можливо, тому що кожен раз, коли ви замінюєте або оновлюєте критичні компоненти системи, операційна система зберігає змінні файли у спеціальній прихованій папці та призводить до протоколу всіх дій. Щоб відновити систему, ви повинні використовувати цей протокол.

Отже, припустимо, вам потрібно повернути безуспішну або несумісну відеокарту, що призводить до нестабільної роботи операційної системи.

По-перше, ви повинні відкрити вікно властивостей системи для доступу до списку встановлених пристроїв. Ви можете зробити це кількома способами. Один з них. Клацніть правою кнопкою миші на значок мого комп’ютера, і з’явився елемент властивостей вибору (рис. 5.6).

Як результат, вікно властивостей системи, що містить кілька вкладок, з’являються на екрані. Дотримуйтесь цим вікном на вкладку «(рис». 5.7).

Ця вкладка містить кілька областей з кнопками. Коли ви натискаєте кнопку диспетчера пристроїв, вікно з’явиться на екрані, який відображає список всіх пристроїв, встановлених на вашому комп’ютері. Натиснувши на pluster поруч із відеоадаптером, виберіть Встановлений відеодаптер. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Властивості (рис. 5.Вісім).

параметри, вашого, обладнання, змінено

У цьому випадку на екрані з’являється вікно властивостей встановленого відео адаптера, що містить кілька вкладок. 5.Дев’ять).

Параметри вашого обладнання змінилися, як видалити?

Якщо операційна система Windows несподівано перезапущена без попередження або перезавантаження, коли потрібний комп’ютер, це може бути викликано кількома причинами. Windows може автоматично перезапускати, і коли виникають певні помилки системи. Оновлення BIOS також може усунути цю помилку. Інформація в цьому документі буде корисним, коли усунення неполадок проявляється в несподіваному перезавантаженні комп’ютера.

Якщо комп’ютер несподівано перезапускається, а потім не завантажує Windows, в одному з цих документів ви можете знайти вирішення проблеми:

Як ви знаєте, крім дій, щоб усунути проблеми, що виявляються у несподіваному перезавантаженні комп’ютера, описаного у цій статті, ви можете оновити драйвери відеокарти.

Windows перезапускається без явної причини

Щоб вирішити проблему, дотримуйтесь інструкцій, наведених у цьому документі, в тому, який вони представлені.

See also  Як зробити папку на комп'ютері. Як знайти приховану папку на комп'ютері

Вимкніть параметр автоматичного скидання, щоб переглянути повідомлення про помилки

Багато помилок у роботі драйверів апаратного забезпечення або операційна система відображають свій текст на екрані комп’ютера, перш ніж зупинити операцію або вимкнути ПК. Однак, якщо функція автоматичної перезапуску буде включена, повідомлення про помилку може не відображатися, навіть якщо сталася помилка. Якщо цей параметр вимкнено, на екрані з’явиться повідомлення про помилку.

Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб вимкнути функцію автоматичного перезапуску

Перевірте, чи немає невдач обладнання

Проблеми обладнання можуть призвести до раптового перезапуску комп’ютера. Для отримання додаткової інформації про перевірку проблем з обладнанням. У документі тестування обладнання для несправностей.

Причиною відмови зазвичай є підвищення температури всередині корпусу комп’ютера. З часом забиті отвори для охолодження, що призводить до підвищення температури всередині корпусу. Для отримання додаткової інформації див. У розділі знижена температура всередині ноутбука ноутбука або запобігання перегріву комп’ютера для настільних комп’ютерів:

Оновити BIOS

Оновлення BIOS може усунути комп’ютери з раптовим відключенням. Виконайте кроки в наступних розділах, щоб використовувати Assistant HP Assistant, веб.Сайт HP або HP SoftPAQ Download Manager для перевірки та завантаження будь.Яких оновлень BIOS.

Використання помічника підтримки HP для перевірки оновлення BIOS

Ви можете знайти оновлення BIOS за допомогою помічника підтримки HP. Якщо помічник підтримки HP знайде оновлену версію BIOS, ви можете завантажити та встановити її.

Завантажте та встановіть найновішу версію BIOS від HP

У деяких випадках технічна підтримка HP може рекомендувати завантаження та встановлення певного пакету програм, або ви можете зробити висновок про необхідність встановлення певного пакету програм після прочитання іншої технічної підтримки HP. Щоб вручну знайти та завантажити BIOS новітньої версії, дотримуйтесь наступних дій.

Після встановлення оновлень, а також у випадку їх відсутності, перейдіть до наступного кроку.

Використання HP SoftPAQ завантажити диспетчер (тільки для професійних комп’ютерів)

На професійних комп’ютерах, використовуйте HP SoftPAQ Завантажити диспетчер для підтримки комп’ютера BIOS в поточному стані. Щоб знайти та вручну завантажити найбільш релевантну версію BIOS, виконайте наведені нижче кроки.

Після завершення установки відкрийте утиліту, а потім натисніть Показати цей комп’ютер. Відображає список доступних оновлень.

Натисніть кнопку Select SoftPaq, а потім натисніть «Упада» у спадному списку.

У пакетах завантаження SoftPaq натисніть Завантажити, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завантажити та встановити оновлення.

Виконувати відновлення системи

Якщо проблема стала нещодавно, вона може бути усунена шляхом відновлення комп’ютера до точки відновлення, що передує початку проблеми. Додаткова інформація про використання системи відновлення системи см. У документі за допомогою відновлення відновлення Microsoft у Windows 10 та 8.

Відновити комп’ютер

За відсутності результатів, після дотримання інших дій, наведених у цьому документі, виконуйте відновлення усього програмного забезпечення до початкового стану, використовуючи відновлення системи. Залежно від версії Windows, перейдіть до однієї з наступних документів технічної підтримки HP для отримання додаткової інформації.

Іноді трапляється, що при встановленні нової версії драйвера пристрою, наприклад, відеокарта, система починає працювати нестабільним. Природно, це неприйнятно, оскільки це створює багато незручностей. Все це погіршує той факт, що, як правило, розподіли старих водіїв цього пристрою не врятуються ніде, і це неможливо знову встановити їх знову.

Розробники системи Windows XP передбачають ситуацію, описану та забезпечують систему з відповідним механізмом. Цей механізм дозволяє зробити так званий водійський відкат, що дає можливість відновити операційну систему. Це можливо, тому що кожен раз, коли ви замінюєте або оновлюєте критичні компоненти системи, операційна система зберігає змінні файли у спеціальній прихованій папці та призводить до протоколу всіх дій. Щоб відновити систему, ви повинні використовувати цей протокол.

Отже, припустимо, вам потрібно повернути безуспішну або несумісну відеокарту, що призводить до нестабільної роботи операційної системи.

По-перше, ви повинні відкрити вікно властивостей системи для доступу до списку встановлених пристроїв. Ви можете зробити це кількома способами. Один з них. Клацніть правою кнопкою миші на значок мого комп’ютера, і з’явився елемент властивостей вибору (рис. 5.6).

Як результат, вікно властивостей системи, що містить кілька вкладок, з’являються на екрані. Дотримуйтесь цим вікном на вкладку «(рис». 5.7).

Як змінити комп’ютерні дані?

Чи можливо, і як я можу змінити комп’ютерні дані? Ще один маленький, хоча і абсолютно марний трюк (з точки зору продуктивності) з блогу комп’ютера76. Його суть полягає в тому, що користувач може самостійно змінити деяку інформацію про обладнання, встановлене на комп’ютері.

І, використовуючи цю можливість, ви можете змінити комп’ютерні дані таким чином, щоб система інформації в цьому випадку буде відображатися унікально збіркою системи. Можливо оцінити такий хак.

З іншого боку, в наш час загальний нагляд за користувачами (і не має значення, він працює з ліцензованим програмним забезпеченням чи ні) непотрібними кроками, щоб ввести в оману буржуей за океаном про вашу особистість.

Увага. Після застосування деяких оновлень усі зміни можуть прийти до нікчем.

See also  Монітор не запускається на комп'ютері. Джерело сигналу

Трохи пізніше (якщо з вашого боку є запити), я можу доповнити статтю, де ми автоматизуємо шахрайство. Судячи з оглядів, читачі люблять видаватись дійсними. А тому:

 • Додайте підтримку сучасних операційних систем з Microsoft
 • Ви можете замінити інформацію про процесор назавжди (після перезавантаження у вас все одно буде 48 ядерний процесор із частотою 100 ГГц). Щось корисне, що ви можете залучити зі статті, як запустити програму без UAC?
 • Якщо ви хочете, щоб дані, утворені вами, залишається трохи довше, а перезавантаження системи не змінювала їх, зверніться до гучності оперативної пам’яті, як описано у статті, де використовується програма Resourceacker.

Як підробити обсяг флеш-диска або диска SD?

Змінити комп’ютерні дані: як це працює? Windows XP

Як ви знаєте, загальна інформація про встановлену операційну систему, процесор та значення встановленої пам’яті можна знайти, натиснувши значок Мій комп’ютер за допомогою правої миші та вибираючи властивості. Я пропоную просто від спортивних інтересів цієї інформації, щоб виправити або навіть повністю змінити дані. Для цього йти по дорозі:

І знайти файл під назвою Oeminfo.Іни. Відкрийте його за допомогою програми ноутбука. Це буде виглядати так:

Тепер додати нашу інформацію тут, будь-який що-небудь. Заповнити всі лінії (навпроти лінії), як ви будете. Ви можете вказати назву, адресу, номери телефонів та адреси. І, отже, ми розглянемо результат (мій комп’ютер. Властивості. Вкладка додаткова інформація). Після цієї модернізації мій персональний комп’ютер придбав дуже цікаві риси:

В принципі, ви можете собі уявити, що ви можете. Практична вигода не несуть ніякого, але це ще один крок до Haku Windows. І ви можете змінити його. Надмірна причина похвалитися друзями, крім іншої операційної системи на комп’ютері або ноутбуці.

Тепер змініть дані на процесорі, встановленому у приході. Для цього потрібно щось пристосувати в реєстрі. Відкрийте редактор до команди Regedit та знайдіть наступний параметр у лівій стороні вікна редактора

Hkey_local_machine \ Апаратне забезпечення \ Опис \ Система \ centralprocessorkey_local_machine \ Обладнання \ Опис \ Система \ ЦентральнийПроцесор \ 0

Натисніть на параметр “Процесор” Редагування правою мишкою та натисніть “Редагувати” Ви можете написати що-небудь у вікні. Нехай це стане найпопулярнішою. Нічого, звичайно, не змінюються (величина частоти на ядрі все одно буде випущено випущено). Але ви можете похвалитися перед вашими друзями, наповнюючи ноутбук. Це, до речі, стосується програми Prcribsenamer.

Мінус мода.

Система не є дурною, і тому змінені дані зберігаються до першого перезавантаження, після чого Windows повторно розглядає інформацію виробника, а обман буде відкритий. Тому, трохи пізніше, давайте спробуємо обдурити жертву до кінця, щоб після перезавантаження процесора, а інший залишався “закаченим”. Але про це пізніше.

Як змінити комп’ютерні дані: у Windows 7 і пізніше

Тут ви також можете смоктати щось. Ось як змінити інформацію про зареєстрований власник Windows. Знайдіть з редактором реєстру цього куща:

І в ньому ключ під ім’ям ного йому. Розпізнати назву комп’ютера? Ви можете змінити будь-який:

Перевірте зміни. Зателефонуйте до пошуку Win R і введіть Winver. Ми дивимось:

Далеко від реєстру не залишається. Ми шукаємо новий Буш:

Він може бути порожній або наповнений тим, хто зробив комп’ютер і встановив Windows. Якщо нічого немає, ви можете додати свої значення:

 • Manoufacturr. Виробник
 • Модель. Це модель
 • Прихильники. Години підтримки
 • Підтримка телефону. Телефон технічної підтримки
 • Supporturl. Webadreste технічної підтримки
 • Логотип. Логотип

Натиснувши кнопку технічної підтримки, ви впадете до адреси, яка вказана вами у параметрі рядка. Якщо ви збираєтеся додати свій логотип, просто вкажіть повний шлях до нього (він повинен бути у форматі BMP) у форматі C: \ Windows \ System32 \ Oemlogo.Bmp з бажаними розмірами 100х100 пікселів.

Рішення 9. Виконайте відновлення системи

Якщо принтер за замовчуванням продовжує змінюватися на ваш ПК, проблема може бути викликана нещодавнім оновленням або зміною вашої системи.Однак ви можете усунути проблему, завершивши відновлення системи. Для цього виконайте такі дії:

 • Натисніть клавішу Windows і введіть відновлення системи. Виберіть “Створити точку відновлення”.
 • Тепер натисніть кнопку відновлення системи.
 • Коли відкриється реставрація вікна. Натисніть на.
 • Встановіть прапор Показати більше балів відновлення. Якщо він доступний, виберіть потрібну точку відновлення та натисніть на.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес відновлення.

Після відновлення вашої системи перевірте, чи проблема усунута.

Відмінний редактор. Ця публікація була спочатку опублікована в липні 2016 року і з тих пір була повністю перероблена та оновлена, щоб забезпечити свіжість, точність та повноту.