Table of Contents

Все про консолі для телевізійного телебачення Samsung Samsung

Пульт дистанційного керування залишається найбільш зручним інструментом для взаємодії з телевізором. На відміну від комп’ютерної миші, яка також може бути підключена до “смарт-” телевізійної книги, пульт дистанційного керування не вимагає плоского поверхні, а кнопки дозволяють швидко регулювати звук та зображення, змінювати канал та отримати доступ до розширених функцій. Консолі для Samsung Smart TV Допомога розкрити всі особливості телевізорів нового покоління. Які вони, як працювати з ними, які недоліки характерні, коли варто думати про заміну зламаних світильників, ми будемо говорити про все це в нашому матеріалі.

Твоє батареї

80% всіх звернень до сервісних майстерень про поломку телевізійної консолі з телевізора, викликані елементами енергоблоків. Перше, що стосується діагностики побоювань пульта дистанційного керування, полягає в тому, щоб замінити батареї для нових.

Навіть якщо ви лише кілька днів тому вставляли нові акумулятори, потрібно спробувати оновити. Батареї можуть бути дефектними або простроченими, часто навіть у фабричній упаковці ці елементи можуть бути “печаткою”.

панель, телевізора, samsung, працює, проблеми

Якщо будинок має вольтметр, то ви можете перевірити їх напругу за цим пристроєм. Мінімальне значення заряду повинно бути 1,3 В. Якщо потенціал акумулятора нижче. Його потрібно замінити.

Перевірте продуктивність консолі з новими елементами живлення, можливо, подальшим ремонтом і не знадобиться. Якщо причина не в них, перейдіть на наступний етап.

Що потрібно перевірити, перш ніж розбирати панель управління

Якщо, коли ви натискаєте на пульт дистанційного керування, телевізор не відповідає на команду, перш за все, вам потрібно перевірити не забруднення пульта дистанційного керування, а чи працює сам телевізор.

Це потреба зробити, щоб зрозуміти, як пристрій лежить несправність, яка заважає нормальному використанню телевізора.

Для цього вам потрібно:

 • Перевірте, чи підключений телевізор до джерела живлення. Якщо він підключений до мережі, і є струм у розетку, але сам телевізор не вмикається, вам потрібно перевірити дріт, до якого пристрій живиться. Буває, що кабель, який рухається з телевізора до виходу, зникає або зникла через довгу експлуатацію. Це може перешкоджати операції пристрою. Якщо це сталося, замініть розп’ятий кабель живлення до нового.
 • Перевірте включення з кнопки на корпус. Якщо вилка живлення та кабель у порядку, то в розетці є струм, а телевізор не увімкнено, то ви повинні спробувати включити його з кнопки, розташованої на телевізійній справі. Якщо телевізор не реагує на такий спосіб включення, це означає, що проблема полягає в техніці. У цьому випадку потрібно відправити його на службу для діагностики та виявлення проблем, які можуть заважати своїй роботі.

Якщо телевізор увімкнено кнопкою на корпусі, а сигнал, переданий з пульта дистанційного керування, не приймає, то вам потрібно зрозуміти, чому це відбувається. При роботі з телевізором без віддаленої проблеми, за винятком лежить у пульті дистанційного керування.

Загальні розломи панелей управління

Найчастіше причини пульта дистанційного керування телевізійним пультом:

 • Механічні пошкодження. Найчастіше вони з’являються у сім’ях з маленькими дітьми, які можуть скинути пульт дистанційного керування, кинути його в стіну, тонуть його у ванну, туалет або у відро з водою. У такій ситуації ви можете позбутися від несправності лише за допомогою повної заміни пристрою. Новий пульт дистанційного керування повинен бути вилучений від дітей, де вони не зможуть досягти його самостійно;
 • Батареї. Кнопка телевізійного телебачення Робота з батарей, які вставляються в окремий відсік. Перед розбиранням пристрою перевірте, чи є заряд у батареях. Щоб зрозуміти, чи були винесені акумулятори, які вже встановлені в пульті дистанційного керування, були вивантажені, щоб придбати нові батареї та замінити їх джерелом живлення, розташованими в PD. Якщо після цього пульт дистанційного керування почав працювати, це означає, що несправність була викликана відсутністю заряду;
 • Проблеми з мікросхемою. Неможливо усунути цю несправність самостійно. Від’їзд контакту стає частим розбиттям мікросхеми, але можуть виникнути більш серйозні проблеми;
 • Неправильна функція полягає в кнопок. Це відбувається, якщо пульт дистанційного керування телевізором використовується протягом тривалого часу, оскільки під час експлуатації прокладка між кнопками та мікросхемою поступово тонша, яка перешкоджає нормальному використанню пульта дистанційного керування.

Ви можете помітити несправності в часі, якщо звернути увагу на те, як виглядає пульт дистанційного керування. Якщо пульт дистанційного керування розплавляється або зламається, це говорить про те, що можуть виникнути проблеми, які призведе до повного відмови пристрою, навіть якщо він все ще працює.

See also  Як підключити контролер до комп'ютера. Ds4tool

Якщо ви помітили розбивку вчасно, вони можуть бути усунені, перш ніж вони привели до повного відмови пристрою.

Якщо кнопки погано реагують, натиснувши, перевірте цілісність прокладки, яка розташована між кнопками та мікросхемою. Для цього вам доведеться розбирати консоль.

Коли помилки на справі рекомендується замінити пульт дистанційного керування або використовувати матеріали з ялинки, які можуть бути закріплені в поточному положенні та запобігати подальшій вини.

Що робити, якщо кнопки не працюють вибірково

Сильне забруднення, падіння пилу або солодкої соди призводить до Вестування або розбиття окремої кнопки. Отже, коли рідина потрапляє всередину, з’являється масляний конденсат. І його можна легко усунути.

панель, телевізора, samsung, працює, проблеми

Якщо пульт дистанційного керування з телевізора вибірково переставав працювати з частини кнопок, виконайте такі дії:

 • Розбирайте панель відповідно до схеми, представленої вище. Спочатку відкрутіть гвинти біля батарей після їх видалення. Провести тонкий пункт навколо периметру справи, щоб відняти фіксатори.
 • Візьміть бавовняний тампон або паличку. Щоб занурити його в алкогольний розчин або в спирті.
 • Обережно витріть карту бавовни.
 • Переглянути контакт Toopjts на гумовій частині.
 • Протріть корпус. Ключі. Зробіть все з легкими рухами без сильного поштовху.
 • Зверніть увагу на підмітання весняного контакту. Він йде до акумуляторів. І якщо це погано забруднене, ви можете взяти наждачний папір. Але тільки для нього.
 • Після очищення, чекаючи сушіння всіх предметів і збирати пристрій у зворотному порядку.

Важливий! Не рекомендується очистити китайські аналоги оригінальних консолей. Вони часто навіть не витримують простою розбиранням, не кажучи вже про очищення контакту з алкоголем. Але ви можете застосувати слабке милове рішення.

Механічні дефекти

Консолі для телевізорів, особливо популярних пристроїв у домогосподарстві. Вони використовуються кілька разів з усіма членами сім’ї, тому експлуатуються в екстремальних умовах і підлягають часті впливу та краплі. Наслідки можуть бути найбільш різними, але найчастіше тріснуті в контактах власника акумулятора та інфрачервоного світлодіода. Вони можуть бути дуже малими, тому рекомендується перевірити використання хорошого збільшувального скла, ретельно перевірити дизайн пульта дистанційного керування та спробувати усунути недоліки.

Можливі механічні розлади на пульті дистанційного керування:

 • Тріщини в тарілці або на мідних доріжках друкованої плати. Вони також викликані ударами і краплями. Зазвичай такий дефект може бути закріплений, загорнутий тонкий мідний дріт на пошкодженому мідному житті.
 • Контакти Власника акумулятора брудні, окислені або сультуровані. Він утворюється внаслідок наслідків каустичного електроліту, розлитого старими та вивантаженими батареями. Щоб відновити продуктивність, контакти повинні бути добре обгрунтовані для видалення оксидної плівки, а потім обробляють електронним контактним очищувачем.
 • Корозія друкованої плати. Це, як правило, викликається витоком електроліту з батарей. Коли корозія дуже велика і глибока або коли вона впливає на контакти інтегральної схеми, пульт дистанційного керування не підлягає.
 • Бруд в контактах. Pdo зазвичай накопичується пил і частинки, які потрапляють у простір між отворами верхньої кришки та ключами. У цих випадках необхідно ретельно очистити друковану плату, гумову клавіатуру та обкладинки. Кришки та гумові клавіатури можна промити теплою водою та милом, використовуючи невелику щітку. Це може бути зубна щітка, щоб видалити сміття з отворів і порожнечі.

Технологія найпростішого ремонту

Незалежно від того, наскільки хороша консоль. Це, безумовно, буде забруднена, і зношується через часте використання. З належним обслуговуванням, ви можете гарантувати багато років у хорошому стані.

Ремонтні операції PDO Philips:

 • Відкрийте пульт дистанційного керування, після зображення зібраного пристрою, оскільки при розбиранні деяких кнопок можна видалити правильно.
 • Видалити акумулятори від видалення.
 • Зніміть кришку на панелі задніх контролерів, щоб витягнути батареї. Видалення акумуляторів призведе до дезактивації контролера.
 • Знайти та видалити всі гвинти, які зберігають пристрій.
 • Я відкриваю корпус з тонким викруткою, обережно повертаючись, щоб не подряпати його.
 • Для очищення внутрішніх вузлів від брудних відкладень рекомендується використовувати комплект для ремонту ПК.
 • Видаліть всі гумові кнопки і ретельно мийте їх милом і водою
 • Встановіть кнопки в місцях з гарною циркуляцією повітря для сушіння.
 • Протріть дошку з алкоголем.
 • Застосуйте провідну фарбу до контактів клавіатури та дайте консоль висушити протягом 72 годин.
 • Збирати переказ.
 • Встановіть нові батареї.
 • Перевірте віддалений.
 • Якщо він все ще не працює, вам, можливо, доведеться купити новий GO.

Перевірка стану консолі

Найчастіше, причина, що телевізор не включається з пульта, укладеного в пульт. Якщо PD не падає, на ньому немає видимого пошкодження, варто перевірити найбільш очевидних проблем.

Батареї

Как это не странно звучит, чаще всего пульт дистанционного управления перестает работать из-за разряда источников питания. Именно это говорит статистика обращений пользователей в сервисные центры. Проверить и заменить батареи несложно. Для этого нужно найти крышку отсека питания. Обычно она расположена внизу, на тыльной стороне корпуса. Крышку отщелкивают, надавливая на зону рифления и сдвигая в направлении нарисованной на ней стрелки. После этого нужно вытащить старые и установить новые батарейки.

Еще одна ситуация, когда телевизор не включается с пульта, заключается в окислении или ослаблении контактов в отсеке питания. Проверить это достаточно просто. Сняв крышку, нужно пошевелить батареи. Если они свободно болтаются, необходимо поджать металлическую пластину контактов при помощи отвертки.

See also  Як викинути пароль на Android. Додатковий штифт на Samsung

Также осматриваются все стальные детали в отсеке. Якщо на них багато бруду та оксидів, їжа не прийде. У цьому випадку, природно, пульт не бачить телевізора. Всі оксиди та бруд повинні бути видалені. Це робиться за допомогою палички, зануреної в алкоголь. Якщо процес корозії пішов занадто далеко, вам доведеться використовувати гострий металевий об’єкт.

Світловипромінюючий діод

Інша причина, чому телевізор перестав відповідати на пульт дистанційного керування, лежить у фрагменті або відмову сигналу IR від світлодіодного. Гола око перевіряє свою роботу не може. Для цього вам знадобиться смартфон. Вона починає камеру, після чого PD надсилається на його об’єктив.

Якщо пульт дистанційного керування, коли ви натискаєте кнопки, буде видно світлодіодні роботи, а Flash на екрані буде видно. Якщо це не відбудеться, пристрій вимагає ремонту. Користувачі без необхідних навичок рекомендуються включати пристрій на службу.

Недійсна частота сигналу

Консолі не завжди ретельно перевіряються та відкалібровані за виробником. Коли електронні компоненти шлюбу можуть мати ситуацію, коли канали не перемикаються на телевізор, він не вмикається і не відповідає на подані команди. Це пов’язано з сильним невідповідністю частоти переданого сигналу.

Порада! Провести чек досить простий. Вам потрібно взяти пульт дистанційного керування з тієї ж моделі телевізора або сумісного, якщо виробник завершив всю серію своїх продуктів з однаковою відстані. Якщо все добре працює з іншим пультом дистанційного керування, то повний момент повинен перевозити до служби.

Як свідчить практика, спеціалісти семінарів швидко визначають причини зміни частоти та правильно встановити пульт дистанційного керування. За словами користувачів, подібна проблема часто зустрічається на телевізійних брендах LG та Sony. З недорогих брендів можна відзначити DEXP.

Сигнал слабкий

З невизначеним сигналом пульта дистанційного керування, телевізійна система не може визначити службу команду, а не реагувати. У цьому випадку індикатор корпусу блимає, але нічого не відбувається. Така проблема відома, виникає на телевізорах Samsung та Philips. Щоб відновити зв’язок з пультом дистанційного керування на телебаченні, одночасно закріплюйте програму та кнопки гучності (плюс або мінус, різні моделі можуть відрізнятися).

Така ж проблема може відбуватися на пристроях інших брендів, наприклад, гострий або toshiba. Особливо маючи смарт. Якщо натиснути за вказану комбінацію кнопки, не допомагає, ви повинні оновити прошивку пристрою. Найчастіше, операційна система має відповідний пункт меню для таких дій.

Також не забувайте, що апаратне рішення з пультах окремих торгових брендів відрізняється. Вони мають конфігурацію сайту передавача та світлодіодну установку. Тому не варто перевищити діапазон, на якому віддалене повинно бути з телевізора. Деякі моделі Philips це 5 метрів. Специфічне значення для вашого телевізора можна знайти як експериментально, так і з інструкції з експлуатації.

Перешкода

Інтееренція впливає як на канал передачі сигналу, так і на роботу пристроїв, що передають прийом. Їх джерело може виконувати:

 • Мікрохвильова піч;
 • Денні світильники;
 • Галогенні світильники;
 • Пряме сонячне світло, що входить у телевізор у розташуванні ІЧ.Приймача;
 • Необгрунтоване потужне обладнання;
 • Теплі та гарячі предмети, близькі до пульта дистанційного керування, включаючи популярні соляні світильники.

Особливо часто вплив втручання проявляється на кухні. Користувач раптом виявляє, що при роботі з мікрохвильовою піччю або мікрохвильовою піччю телевізор, встановлений на техніці, не вимикає пульт дистанційного керування і не перемикає канали. Проблема вирішується просто: пристрій повинен бути переставлений.

Важливий! Інструкції з експлуатації телебачення повинні вказувати на якій відстані від джерел тепла, за яких умов його слід встановити. Дотримання інструкцій. Це найкращий спосіб запобігти впливу перешкод та зрушень на експлуатацію електронного обладнання.

Часті проблеми

Правила правил роботи консолі прописані в технічній документації телевізора або опис пристрою можна переглянути на веб.Сайті бренду.

Щоб прочитати функції та характеристики пристрою управління, достатньо ввести серійний номер та відкрити розділ “Посібники та технічні характеристики”, там ви побачите вкладку, відповідальну за встановлення пульта дистанційного керування.

Якщо дистанційне керування працює, то при натисканні на індикатор сигналу у верхній частині пристрою він повинен моргнути червоним. В іншому випадку необхідно діагностувати апарат.

Стандартними проблемами, пов’язаними з роботою дистанційного керування, є:

 • Телевізор не відповідає на комутаційний сигнал, вимкнено.
 • Індикатор світла перестав працювати.
 • Світлодіод вгорі спалахує з певною частотою.
 • Неможливо налаштувати гучність.
 • Канали перестали перемикатися.

Для того, щоб зрозуміти причину зриву, вам потрібно:

 • Витягніть обидва акумулятори з пристрою.
 • Натисніть будь.Яку кнопку на пульті дистанційного керування та утримуйте її приблизно на 20 секунд.
 • Відпустіть ключ і вставте батареї назад.

Якщо консоль не реагує, це може статися, що було виправлено, коли телевізор увімкнено.

Багато одкровень залежать від інфрачервоного сигналу, переданого на відстані. Коли він заблокований, вам доведеться діагностувати область, між пультом дистанційного керування та телевізором.

Таким чином, ви можете зрозуміти, чи щось перешкоджає будь-яким передачею сигналу. Це може бути меблі, книги, речі, що залишилися перед телевізором.

Відстань також має значення. Якщо пульт дистанційного керування є несправність, то вам слід уважно підійти до телевізора та перевірки операції перемикача, натиснувши будь-яку з кнопок.

See also  Як змінити шрифт на Samsung. Ifont

Важливий! Інструкції користувача вишукані необхідну відстань від приймача до телевізора. Зверніть увагу на цей пункт, якщо PDU спрямований до центру екрана, а перемикач, спрямований на кут монітора без проблем, ловить сигнал.

Частина кнопки пульта дистанційного керування не працює або не працює вперше.

Рано чи пізно кожен власник PDU стикається з цим дефектом рано чи пізно. Виняток. Лише сучасні панелі управління споживачами, завдяки зовсім іншому дизайну.

З часом, через 2-3 роки використання, якість гуми зменшується (мабуть, деяка хімічна реакція від температури виникає або від того, що ще). З-під кнопок на дошці, масло-склеювання речовини починає виділяти, втручаючись на нормальний контакт провідного покриття з графітовими елементами друкованої плати. Крім того, пульт дистанційного керування забиті пилом, жирними або мокрими руками та іншими побутовими грязі. Всі види рідин не рідко розлиті на них.

Вся ця краса залишається між кнопками та контактами дошки. Відбиваючи пульт дистанційного керування, на стороні шляхів на контактних сайтах, ви, мабуть, помітите товстий шар адгезивної маси. Саме цей жировий шар, який перешкоджає контакту між графічним покриттям дошки та провідним шаром на гумовій основі кнопок.

Провідні гумові кнопки пульта дистанційного керування не можна витирати спиртом або розчинниками, т.До. Провідний шар вимивається!

Вийміть жирну бруд, ви можете з вологою тканиною, але краще використовувати посуд для миття посуду, який легко розбиває жир. Так само, як ви миєте посуд, промийте гумку кнопки, тіло консолі та самої дошки (ви можете використовувати зубну щітку для цього). Після цього ми ретельно протріть і суха (плата. Це швидше сушіння з феном). Після такої процедури пульт стає новим.

Що робити у випадку зносу провідних контактів контактів та графітових елементів друкованої плати?

панель, телевізора, samsung, працює, проблеми

Сама гумова є діелектриком, але провідне покриття застосовується до кнопок “штифтів”. Їх можна перевірити багатометром для провідності (допустимі знання з одиниць до декількох сотень ком).

З часом контакти під кнопками фізично носять. У цьому випадку ви можете використовувати особливий взаємний захист для консолей, до складу яких включає провідні гумові смуги та трубку силіконового клею. Якщо це не так, ви можете спробувати дотримуватися кнопок алюмінієвої фольги (наприклад, з пакету сигарет), але цей параметр, як правило, недовговий. І у випадку невеликих плоских кнопок, наклейки, як правило, летять миттєво.

Відновити роботу будь-яких кнопок кнопки протягом тривалого часу допоможе непотрібній фільм-клавіатурі. Він складається з 3 фільмів, склеєних разом: два з контактами, а центральний. Це ізоляційний шар. Вам потрібно скоротити контакт з ізолятором (третя плівка з контактом не потрібна) і дотримуйтесь його безпосередньо до дошки пульта дистанційного керування через контакт графіту. Коли ви натискаєте кнопку віддалену, то контакт буде закріплений з клавіатури. Я сподіваюся, що суть методу, який ви розумієте.

Схильні до зносу та графітових контактів друкованої плати, їх легко відновити за допомогою “м’якого” канцелярського олівця.

Якщо ви вважаєте корисним статтю, не лякайте, щоб покласти та поділитися з друзями.

Але вони кажуть, що зв’язок є дорожче. Як отримати необмежений Інтернет від Tele2 за 99 на місяць! Арабська Windows 8.1 Після відновлення комп’ютера простий та надійний спосіб відновити переривану проводку в роботі читання (Subshell_Pety): Немає такого файлу або каталогу (2) Обережно! Рішення DriverPack не така проста, як здається. Як змінити розширення файлів у Windows 7

Як підключити інтелектуальний пульт дистанційного керування до Samsung TV. Не працює віддаленим Samsung.

Коментарі: 8

Відрізають зношену гумку і закріпити невикористану еластичну смугу з цього або іншого віддаленого або з розбитою дитячою іграшкою та віддаленим як нове

Забавний.Нова віддалена вартість до 500 р.І немає проблем

Як підключити інтелектуальний пульт дистанційного керування до Samsung TV. Не працює віддаленим Samsung.

Не кожен пульт дистанційного керування можна знайти, а близько 500 для будь-якого пульта дистанційного права. І яка точка викидання навіть 500, якщо більшість недоліків усуваються протягом 15 хвилин від влади.

Dvd VKK майже новий, купив 2 роки тому і стояв весь цей час без справи, ніхто не використовував їх. Тепер він не відповідає на пульт (я взагалі не пам’ятаю, він відповів коли-небудь на пульті), акумулятор заряджений. Через телефонну камеру показує, що віддалений світлодіод дивне. Єдиний спалах тощо на всіх кнопок. Зазвичай на консолі, коли ви натискаєте кнопку. Clomut Inside Clean, плата, як тільки з фабрики. Чому один спалах? Мікроконтролер несправний?

Рідина, цей електроліт з батареїв випаровується, змивається водою і спробуйте працювати

Ik діод ледве освітлений (коли ви натискаєте і переглянете телефонну камеру). Акумулятори добре. Замінено IK. Той самий результат. Змінити кондиціонер? 100mkf. Або де копати.