Table of Contents

Чому навушники не працюють по телефону

Чому телефон не бачить дротових навушників. Всі способи виявлення несправностей. Чому навушники не працюють по телефону. Бездротові моделі. Як підключити бездротові навушники. Що робити, якщо нічого не допомогло.

Смартфон з різних причин не може бачити провідну гарнітуру. Якщо ви разом поєднуєте їх, ви можете розділити причини цієї проблеми до наступних груп:

Як правило, проблеми апаратного забезпечення перебувають у самому телефоні, тобто навушники можуть не підключатися через те, що, наприклад, кабель буде всередині або вода потрапила в організм смартфона. Системні проблеми можуть виникати в системі телефону або самого гарнітури. Щоб вирішити цю проблему, будуть змінені певні налаштування, після чого гарнітура буде працювати знову як нова.

Несправність є найчастішою причиною, через яку телефон не може розпізнати гарнітуру. Варто зазначити, що недосвідчений користувач вирішити цю проблему, рекомендується звернутися до професійного майстра, який може повністю розглянути систему гаджета.

Інспекція може бути реалізована наступним чином:

 • По-перше, це необхідно, щоб дроти з навушників. Погляньте уважно, чи є якісь шанси або очевидні прогалини. Варто також відзначити, що розділення проводки може викликати поломку. І можна вирішити цю проблему лише для заміни дротової гарнітури до нового;
 • Для кращої перевірки кабелю ви можете підключити навушники на інший телефон. У випадку, якщо після цього піктограма з’єднання не з’явилася, проблема лежить в самих навушниках;
 • Ви також можете перевірити кабель для продуктивності, підключивши його до смартфона та трохи перемішуючи в роз’єм. До цього слід також покласти навушники в вуха. У випадку, якщо ви почуєте будь-які екрани або звук, починає з’являтися лише при певному положенні дроту, проблема, безумовно, підніметься в гарнітурі дроту і вирішується лише його заміною;
 • Якщо проблеми з дротом не було, це, швидше за все, розбивка полягає в пайці на динаміці, тобто на вилку, вставлену в роз’єм навушників. Ця штекер несе відповідальність за підключення гарнітури до телефону і іноді може відійти від плати мобільного пристрою або повністю потрапити в роз’єм. У цьому випадку не рекомендується намагатися відремонтувати поломку самостійно, якщо ви не маєте досвіду та будь.Яких знань у цій галузі;
 • Крім того, спробуйте запам’ятати, якщо ви колись кинули телефон. Якщо гаджет дійсно нещодавно впав, то, швидше за все, роз’єм може змінити, що спричинило низьку якість навушників. Варто також зазначити, що контакти гаджета можна окислювати, якби рідина впала в нього.

За посиланням, доданим нижче, ви можете подивитися відео, яке розповідає, як виправити зазор дроту гарнітури:

Неправильні налаштування

Неправильно встановлені налаштування також можуть не дозволити смартфон та дротову систему. У випадку, якщо телефон не розпізнає гарнітуру в апаратному забезпеченні, рекомендується зробити наступне:

 • Відкрийте веб.Сайт виробника та прочитайте інструкції щодо правильної гарнітури та конфігурації. Також дотримуючись цієї інструкції, заповніть дротову систему;
 • Спробуйте скинути налаштування телефону. Однак, як правило, представлений метод ремонту використовується надзвичайно рідкісним, оскільки він повністю повертає пристрій у фабричні налаштування;

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

 • Зробіть миготливі пристрої. Цей метод рекомендується використовувати лише в тому випадку, якщо з’єднання не виявилося за допомогою інших методів. Однак дуже важливо зазначити, що процес блиску гаджета вимагає спеціальної підготовки та доступності певних знань. Якщо ви вирішите самостійно прошивати пристрій, рекомендується це зробити під наглядом досвідчених професіоналів.

Пошкодження кнопок гучності

Кнопки управління рівнем гучності відповідають за вихідний звук від гаджета та гарнітури. Власник смартфона може подумати, що проблема полягає в самих навушниках, а не в телефоні, якщо кнопки керування гучності пошкоджені.

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Важливий! Найчастіше проводна гарнітура може не працювати через це розбиття. Зрештою, навушники підключені до телефону, але звук не передається, оскільки неможливо налаштувати його через розбиті кнопки.

Щоб усунути описану проблему, вам доведеться зафіксувати кнопки для регулювання рівня гучності. Ви можете зробити це як самостійно, так і за допомогою професійного майстра. Перевірте помилку кнопок наступним чином:

Якщо ви змогли змінити рівень гучності, проблема не може бути прихованою у кнопках гучності, а також у провідній гарнітурі.

Бруд у роз’ємі

У певних ситуаціях гніздо можна засмітити всілякі бруд, наприклад, пил або навіть земля. Однак ця причина настільки банальна, що багато користувачів не можуть навіть дати. Виправте ситуацію наступним чином:

 • Поверніть гаджет і потрясти його, ви також можете підірвати роз’єм навушників самостійно або з низьким температурою феном. Частинки можуть прийти до роз’єму відмінно будь-яких розмірів. У деяких випадках ви можете позбутися від них, очищаючи гніздо з зубочистками. Однак робити це якомога обережно;
 • Після взяття бавовняної палички з невеликим діаметром. Вологий її трохи алкоголю, щоб він став трохи вологим. З паличок не слід крапати алкоголь;

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

 • Приходьте з бавовною паличкою в роз’ємі в спирті і прокрутіть її кілька разів;
 • Зачекайте приблизно п’ять хвилин, поки не випаровувався вся алкоголь;
 • Зробіть над перерахованими кроками знову.

Чому телефон не бачить навушників. Перевірте гарнітуру

У випадку, якщо ваш телефон перестав бачити навушники, потрібно перевірити свою працездатність. Підключіть навушники на інший телефон або планшет. Перевірте, чи працюють вони з іншими пристроями? Якщо ви не працюєте з іншими пристроями, це означає однаково в гарнітурі.

Немає звуку в навушниках може бути у випадку:

У випадку несумісності з пристроєм, зараз це малоймовірно варіант, оскільки більшість виробників навушників роблять їх універсальними та роз’ємом для навушників для стандартного міні-джека. Але, на всякий випадок, перевірте, який роз’єм у вашому.

Micro-Jack Mini-Jack Jack Зразки
2,5 мм 3,5 мм 6.35 мм
Використовується для невеликих пристроїв, так і в старих смартфонах або телефонах Стандарт з широким використанням у сучасних смартфонах, гравцях, ПК Використовується в професійному різноманітному обладнанні: мікрофони, професійні студії навушники
See also  Як налаштувати проксі на Android. З телефоном все в порядку, але доступу немає

Безпровідні навушники. Це те, що робити, якщо ви не працюєте. Тільки 1 підключено

Несправність навушників можна перераховувати в:

Почніть з першого варіанту, обережно витріть вилку, якщо він забруднений або має нанильний пил.

У випадку пошкодженого кабелю навушників. Ви негайно помітите розбивання або порушену ізоляцію навушників. У таких випадках ви можете відновити, очистити дроти, об’єднати та виставку (платити за ремонт) або купити нові навушники / кабель.

Якщо ви очистили вилку та перевірили пошкодження дроту, і його не знайшли, проблеми знаходяться всередині навушників у 80% випадків, це не відремонтовано, хоча у будь-якому випадку, якщо навушники є дорогим сегментом, зверніться до служби центр.

Як видалити значок навушників на телефоні

Через низку причин, що призводить до виникнення проблеми, це неможливо робити з одним способом усунення проблем. Ви повинні розглянути ряд методів, які можуть виправити помилку.

Перезавантажте пристрій

Переважна більшість проблем, пов’язаних з операцією пристрою, вирішуються шляхом перезавантаження смартфона. Якщо помилкове розпізнавання гарнітури стала однією збою, після вимкнення та повторного ввімкнення гаджета, то піктограма в системній панелі зникне.

Навіть якщо проблема зникла після перезавантаження смартфона, помилка може відчутись у майбутньому. У цьому випадку рекомендується розглянути ще кілька варіантів.

Очистіть і висушіть з’єднувач

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

При розгляді можливих причин проблеми вона не випадкова про можливе засмічення роз’єму. Бруд може навіть не бути видно з боку, але пил може бути накопичений всередині порту протягом декількох місяців використання смартфона.

Щоб очистити роз’єм, використовуйте зубочистку або інші тонкі елементи. Не рекомендується використовувати металеві голки та інші засоби, здатні контактувати з роз’ємами.

Невелика інша інструкція використовується, якщо проблеми з’являються після контакту з смартфоном з рідиною. Гаджет повинен бути розміщений на сухому підкладці у вигляді махрового рушника. Пристрій повинен бути вимкнений і почекати кілька годин, поки його тіло не висихає. Під час процесу сушіння ви не повинні трясти гаджет або використовувати фен. Все це може негативно вплинути на подальшу працездатність телефону.

Життєвий процес очищення роз’єму показано на відео. Скористайтеся ними, якщо ви сумніваєтеся, як правильно видалити залишки бруду та пилу з закритого порту.

Очистіть спеціальний інструмент

Іноді накопичені залишки пилу настільки щільні, що це не працює поодинці самотньо. У такій ситуації ви повинні звернутися за допомогою спеціальних фондів. Крім того, дисперсна рідина не тільки пошкоджує щільний бруд, але також видаляє політ з контакти коннектора.

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Ви можете придбати засоби для очищення роз’єму в магазині електроніки. Далі потрібно вилити рідину в шприц і залити його в забитий порт через голку. Потім він залишиться знову, щоб очистити роз’єм з зубчастою або бавовняними паличками.

Скидання даних радіоприява

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Помилка виникає не тільки через механічні пошкодження та блокування, але й через невдачі програмного забезпечення. Найчастішою є неправильна робота програми “Радіо”. Іноді це розпізнає навушники навіть тоді, коли гарнітура не підключена до телефону. Щоб вирішити проблему, потрібно скинути дані програми:

Зауважте, що після скидання даних, збережені радіостанції видаляються.

На додаток до скидання даних, варто доглядати за видаленням кешу. Операція також виконується інструментами налаштувань телефону. Після цього значок гарнітури один раз і назавжди зникне з екрана пристрою. Наступного разу він з’явиться лише тоді, коли користувач вирішить підключити навушники.

Комбінація ключа

Люди, які використовують провідну гарнітуру, часто припускають, що значок навушників зникає після натискання кнопки живлення аксесуара. Проблема вирішується наступним чином:

Далі ви помітите, як дратує значок з системи з системи. Якщо вона продовжує змусити себе відчути. Спробуйте, перш ніж видалити аксесуар знизити рівень гучності до мінімального значення.

Очищення смартфона від вірусів

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Причиною більшості проблем, пов’язаних з роботою телефону, є віруси. Шкідне програмне забезпечення перешкоджає в експлуатації пристрою, порушуючи стандартні процеси. Смартфон починає помилково визначати навушники, коли вони відключені.

Усуньте несправності в цьому випадку керує антивірусом. Це може бути програмне забезпечення від будь-якого розробника, відомого вам, включаючи Касперський, д-р. Веб або avast. Завантажте свою улюблену утиліту через магазин програми, а потім почати перевірку. Під час тестування системи антивірус покаже, який шкідники вони були знайдені та запропонували видалити проблемні файли.

Також, щоб усунути віруси, це абсолютно необов’язково завантажує додаткову програму. Часто функція реалізується вбудованим інструментами пристрою. Зокрема, на багатьох моделях програма “безпека” попередньо встановлена. Це точна копія сторонніх антивірусів і дуже добре справляється з її завданням.

Підключіть ще одну гарнітуру

Іноді усунення несправностей відбувається у випадку використання найбільш простих методів. Зокрема, досвідчені користувачі кажуть, що нав’язливий значок зникає відразу після підключення інших навушників. Власник смартфона зіткнувся з проблемою, вам потрібно вставити іншу гарнітуру в гніздо, після чого він видаляє його.

Безпровідні навушники. Це те, що робити, якщо ви не працюєте. Тільки 1 підключено

Часто операція повинна повторити кілька разів. Але в кінцевому підсумку проблема виявляється вирішена, і значок більше не з’являється. Якщо ви не можете виправити помилку, зверніться до кінцевого методу.

Скидання налаштувань

У випадку, якщо ви на 100% впевнені, що проблема не пов’язана з механічним пошкодженням, варто вдатися до радикальних методів для усунення збоїв у системі. Краще, ніж будь.Який антивірус, допомагає повному скидання налаштувань смартфона.

Скидання та повторна синхронізація

У більшості випадків саме тому, що навушники не синхронізувались один з одним, працює лише одне вухо в навушниках. У двох словах я поясню, чому це відбувається. Майже всі навушники TWS працюють над таким принципом: другий навушник підключений до головного (він встановлений виробником, або вибирається користувач). Після чого основні навушники ми підключаємось до телефону, ноутбук і t. D. У більшості моделей головне може діяти як ліве та праве вухо. Їх можна використовувати як гарнітуру, коли працює лише одне вухо. Коли навушники з якоїсь причини не можуть з’єднатися один з одним. Тільки один працює. Виправити це може бути скидання налаштувань та повторної синхронізації.

Важливий! Я підготував окремі та дуже детальні інструкції: як скинути та синхронізувати бездротові навушники між собою. Я рекомендую відкрити його та виконати це рішення на ньому.

Універсальна інструкція:

 • Відкрийте налаштування Bluetooth на пристрої, на який підключені наші навушники та видаліть (на iPhone “Забудь цього пристрою”). Видаліть їх на всіх пристроях, до яких вони були з’єднані.
 • Переконайтесь, що навушники заряджаються. Якщо ви не впевнені в цьому, тоді встановіть їх у коробку зарядного пристрою на 5 хвилин.
 • Вийміть навушники з корпусу.
 • У той же час натисніть кнопку на кожному навушнику протягом 5 секунд.
 • Знову одночасно тримайте кнопки і тримайте їх 20-50 секунд. У цей момент налаштування повинні бути скинуті на фабрику. Ви можете орієнтуватися на індикатори. Правда, на різних моделях вони можуть поводитися по.Різному.
 • Відпустіть кнопки і покладіть навушники у випадку.
 • Видаліть навушники з футляра і зачекайте 10 секунд. На цьому етапі вони повинні синхронізувати між собою.
 • Перейдіть до налаштувань Bluetooth на своєму телефоні або іншому пристрої та підключення навушників.
 • Перевірте, відтворюйте як навушники, або тільки один працює.
 • Іноді для скидання налаштувань потрібно покласти навушники у випадку і затискайте кнопку на корпус протягом 20-30 секунд.
 • На деяких моделях скидання відбувається тільки у випадку. Це означає, що на кожному навушників потрібно тримати кнопку, коли вони знаходяться у випадку.
 • Це не завжди працює вперше. Спробуйте кілька разів повторюватися.
 • Якщо індикатор на одному з навушників взагалі не відповідає, щоб натиснути або тримати кнопку, то, швидше за все, вона порушується або розряджається.
See also  Створіть нову обліковий запис Google для Android. Якщо не відомий пароль

Бруд у роз’єм навушників

Як правило, ми несемо телефон, де ви повинні. У кишені джинсів, куртка, сумка та т.П. І завжди є невеликий сміття, який може потрапити в роз’єм. Результат. Немає звуку в навушниках. Можна навіть визначити, але не буде звуку! Ось яскравий приклад:

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Ви можете побачити, який бруд залишався на підказках зубочистки. І це незважаючи на те, що основні частинки бруду я видаляли перед ним окремо. Тому спочатку спробуйте підірвати роз’єм, а потім приступити до очищення. Це необхідно зробити це дуже обережно. Звичайна бавовняна паличка йде там дуже погано, і тому краще використовувати зубочистки з щуром на кінчику. Мокрий комплект кращим з алкоголем і дуже, дуже слабкий, щоб він був трохи вологий, але не вологий. Після цього ми міцно прокидаємося на зубочистку, щоб він не випав і не залишився всередині.

П.S.: Якщо нічого вище не допомагає. Спробуйте підключити інші навушники до телефону, свідомо працівників. У мене був випадок, коли пробка була зламана на “вухах”, але чомусь я робив без проблем у іншому підключенні.

Чому навушники не працюють по телефону. Бездротові моделі

Більшість користувачів все частіше перемикаються на системи Bluetooth, які працюють у мережі та підключаються до телефону, підключившись до нього. Звичайно, такі навушники набагато зручніші, ніж дротові, але вони також мають свої недоліки та переваги.

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Бездротові моделі є більш складним типом навушників, які також можуть відмовитися від роботи, не підключаються до телефону, а просто не відображаються на панелі підключення. Бездротові пристрої набагато складніше виправити, ніж дротовий, оскільки знайти причину розбиття багато разів складніше. Це пов’язано з тим, що у мене немає кабельних бездротових навушників, вони не повинні бути підключені до роз’єму. Єдине, що може зламати. Це одна з навушників або цілій системи. Як визначити причину розбиття і як це виправити?

Невідповідне програмне забезпечення

Однією з частих причин підключення є непридатна версія телефону. Багато розробників створюють навушники, які пов’язані лише до сучасних пристроїв новітніх моделей. Людина, яка набуває навушників на своєму старому телефоні, намагається підключити його в надії, і в кінці нічого не виходить. Все пояснюється тим, що смартфон має непридатну прошивку та стару версію.

Смартфон не побачить пристрій, який його не влаштовує. Ви можете вирішити цю проблему, щоб купити новий пристрій: телефон або навушники. Малоймовірно оновити телефонні навушники. Швидше за все, покупець не звернув увагу на сумісність пристрою та придбаного навушників.

Тому вам потрібно ретельно дивитися всі характеристики пристрою перед покупкою. Увага допоможе вам не подати писати, а не кидати гроші на покупку нової гарнітури.

Фізичні несправності

Різні фізичні дефекти на навушниках можуть відігравати важливу роль. Ці перешкоди включають:

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

 • Розряджений акумулятор;
 • Окислення контактів гарнітури, яка могла б потрапити у вологу атмосферу;
 • Відмова контактів гарнітури, яка може витримати різні краплі. Гарнітура Bluetooth сама по собі невелика, тому падіння. Частий випадок;
 • Динамік гарнітури Bluetooth забивається сірим вухом;
 • Недійсний, розташування живлення на навушниках.

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Перша причина легко вирішити, чи перевіряєте заряд акумулятора. Вона повинна бути не менше 20%. Якщо заряджання менше, то ви повинні спробувати перезаряджати пристрій для роботи якості. У налаштуваннях Bluetooth гарнітура часто виявляється таким, що вона переходить у режим енергозбереження відразу після того, як він залишається менше 20%. Якщо це призвело до неї, гарнітура повинна бути заряджена або змінити налаштування.

Окислення контактів може бути вирішено або незалежним ремонтом, або звернення до фахівця, який мав справу з таким типом діяльності. Якщо користувач не розуміє контактів і не знає приблизної схеми одного навушника, краще звернутися до професійного.

Падіння є найбільш серйозним справою. Багато елементів гарнітури під впливом впливу можуть втратити свою діяльність. Так що це не в майбутньому, вам потрібно ретельно робити за гарнітурою і запобігти падіння. Ви також можете атрибути навушники до майстра, і ви можете розібрати їх і побачити причину.

Вухо сірчана. Ворог багатьох гарнітур. Потрібно чистити його, а не тільки дотримуватися гігієни, але також є робочі навушники. Очистіть динамік за допомогою звичайної бавовняної палички.

Також варто перевірити полярність батарей. Акумулятор знаходиться особливим способом. Його неправильне розміщення може призвести до непрацюючого стану. Щоб виправити це, потрібно поставити акумулятор залежно від того, як він вказано в інструкціях.

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Як правильно підключити бездротові навушники

Для того, щоб не мати проблем з правильним підключенням бездротових навушників, потрібно запам’ятати алгоритм:

 • Увімкніть телефон і перейдіть до налаштувань. Як правило, значок налаштувань схожа на передачу, яка найчастіше розташована на головному екрані відразу після розблокування пристрою;
 • Після переходу до налаштувань ми знаходимо розділ Bluetooth, натиснувши на нього; Bluetooth різні пристрої називаються по.Різному. Найчастіше це “підключені пристрої” або англійська версія імені.
 • Знайдіть у Bluetooth кнопку живлення та натисніть на неї. Якщо Bluetooth увімкнено, то в державній завісі з’явиться буква “B”;
 • Після того, як ми самі вмикаємо навушники. Це робиться або за допомогою спеціальної кнопки на них, або автоматично з виведенням із захисного корпусу;
 • Знайдіть у розділі Bluetooth в пристроях назва навушників, натисніть на нього та перевірте продуктивність, включаючи якусь музику.
See also  Як підключити мишу до Android. Підключення миші до телефону Android через Bluetooth

Вимкніть навушники з інших пристроїв

Якщо ви впевнені, що навушники не підключені до інших пристроїв, ви можете пропустити цей крок. Але я рекомендую перевірку. Бездротові навушники можуть автоматично підключатися до пристроїв (з якими вони є кон’югатом) після їх включення або вилучення з корпусу.

Ви можете просто вимкнути Bluetooth на цих пристроях (телефони, планшети, ноутбуки, телевізійні консолі). До яких можна підключити ваші навушники (до яких ви раніше підключили). Або видалити (забути) навушники у налаштуваннях. До речі, я рекомендую перевірити, чи немає навушників у списку підключених до цього телефону, який їх не бачить. Якщо є. Видалити їх. Це виглядає так:

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Після того, як навушники вимкнені з усіх можливих пристроїв, вони можуть автоматично переходити в режим з’єднання. Це означає, що вони вже повинні відображатися в налаштуваннях Bluetooth на вашому телефоні, і ви можете підключити їх.

Навушники Bluetooth не підключені до телефону

Все частіше, а також Samsung, Huawei смартфони, Горр отримує бездротові навушники, що працюють на Bluetooth. Звичайно, вони набагато зручніше використовувати і допомагати уникнути постійного введення проводів. У випадку з них повністю різні проблеми приходять до першої ролі.

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Причина

Швидше за все, телефон не підключається до навушників для однієї з причин:

 • На навушниках занадто низький рівень заряду;
 • Гарнітура вимкнена;
 • Телефон не кон’югатний з навушниками;
 • На смартфоні вимкнено Bluetooth;
 • Версія Bluetooth на гаджет несумісна з версією гарнітури;
 • Бездротова зона з’єднання;
 • Навушники розбиті.

Рішення проблеми

Достатньо усунути корінні причини, для яких навушники не працюють по телефону, і все почне функціонувати правильно:

 • Гарнітура вже “зайнята”. Телефон не бачить бездротових навушників через їх активне поєднання з іншим пристроєм. Якщо є ще один смартфон, ноутбук, планшет або інший пристрій з Bluetooth поблизу, який раніше використовувався для відтворення аудіо з навушників, це так. Проблема вирішується дуже просто. Від’єднання Bluetooth на всіх сторонніх пристроях. До речі, існують моделі, здатні працювати з декількома пристроями.
 • Ми стягуємо навушники. Швидше за все, вони мають рівень заряду. Можливо, вони використовували це лише за 1 годину, але акумулятор все ще сидів. Акумулятор має знос, а китайські аксесуари часто не відповідають заявленим характеристикам. Інший варіант. Навушники не стягують, хоча вони повинні. Це відбувається через поганий контакт з зарядним пристроєм.
 • Увімкніть гарнітуру. На навушниках може бути кнопка для включення та відключення. Ми натискаємо на нього один раз і насолоджуємося музикою.
 • Ми активуємо режим кон’югації. Для цього увімкніть Bluetooth на своєму смартфоні, ми знаходимо бездротовий пристрій та запускаємо процес з’єднання. На навушниках самі увімкніть режим спарювання. Дуже скоро вони почнуть працювати.
 • Перевірка сумісності навушників. Загалом, всі версії Bluetooth є незмінно сумісними, але є також випадки, які не вдається підключати навушники через відмінності в бездротовій технології. Перевірте гарнітуру на іншому телефоні з відмінною версією Bluetooth, якщо все працює, то проблема тут. Однак проблема зустрічається рідко, це не варто робити.
 • Перейдіть на відстань до пристрою. Навушники готові стабільно працювати в певному радіусі з телефону. Якщо ви йдете за це, зв’язок стає періодичним або повністю зникло. Коли рівень заряду зменшується, діапазон стабільної операції може зменшуватися. Якщо все працює належним чином при близькому діапазоні, ми намагаємося не відходити від телефону.
 • Введіть пароль. Деякі пристрої при підключенні вимагають пароль. Код повинен бути вказаний у документації для гарнітури. Це потрібно зробити лише тоді, коли перше з’єднання.
 • Ми ремонтуємо або змінюємо навушники. Це екстремальний випадок, коли несправність в апаратному забезпеченні. Зазвичай це не практично відновити їх, оскільки ремонтна ціна однакова або навіть дорожча, ніж нові навушники.

Варто відзначити, що навушники різних брендів з смартфоном часто працюють не найкращим чином. Наприклад, аероходи на Android видають якийсь плоский звук, і це негайно чутно. Навушники Sony також можуть працювати на Samsung, але гарнітура Huawei з почесним телефоном (майже та ж бренд) працює краще і стабільніше. Проблеми можуть стосуватися не тільки звуку, але й з’єднання. Ми рекомендуємо перевірити свої навушники під час підключення до інших пристроїв.

Здоровий! Часто телефон не бачить Bluetooth Nashelds через несправність незрозумілого походження. Покрівельні болючі речовини вони не перетворюються в режим спарювання, болючі під час підключення відбувається несправність. У будь-якому випадку це вирішується шляхом відключення та повторного включення гарнітури. Якщо ми говоримо про моделі TWS, ви повинні повернути їх до справи, а потім знову видалити.

Що робити, якщо навушники не працюють на Android

Причини можуть бути багато, наприклад, сама гарнітура є несправний, полірований роз’єм або безперервна помилка.

Несправність гарнітури

Почнемо з банального. Це рано чи пізно буває з будь-якими навушниками. Ви постійно перетягуєте їх, Ware-angled і зрештою приходить до поломки. Найчастіше трапляється так, що навушники порушуються біля штекера.

навушники, android, працюють, бездротовий, навушник, зламав

Але дріт може розірвати будь-де тільки під оболонкою не видно. Навушники зламалися, як виправити? Якщо ви бажаєте та навички, це може бути припаятися. Тобто, відріжте туди, де це займає, чистіть дроти і дуже ретельно припою. Потім налийте до прикладу, щось на зразок поліамідного стрижня. Я купую такий радіо ринок.

Така процедура вимагає навичок пайки. Так що не беріть його, якщо у вас немає.

Роз’єм телефону порушений

Якщо отвір навушників не працює, може бути, це просто забруднено. Візьміть щось тонке, як зубочистка, оберніть вовну, мокрий у алкоголь і очистити роз’єм, якщо він не повзає, візьміть щось тонше.

Або вам потрібно розібрати пристрій і змінити, або відновити роз’єм. Деякі навички будуть потрібні тут знову.

Помилка прошивки

Це також трапляється, коли користувач, з його хворим.Conceived дії, розбиває прошивку телефону. Як варіант, ви можете скинути налаштування телефону.

Або спалахнути. Інструкції для вашого пристрою можна знайти в Інтернеті.

Але якщо ви нічого не розумієте, переведіть його до сервісного центру, вони згадатимуть або замінюють роз’єм, якщо проблема, звичайно, в ній.