Завантажте TVIGLE на LG TV

Популярна програма для формування, розроблена як багатофункціональна програма для інтелектуальних телевізорів, встановлюється частіше, ніж онлайн-кінотеатри та потокові портали. Встановлення навантажувача на LG Smart TV надає вам можливість переглядати багато телевізійних каналів на цих телевізорах безкоштовно. За допомогою цього віджета ви можете переглядати відео, фільми, кліпи, слухати музичні новинки.

Ви можете підключити інші пристрої до телевізора або використовувати домашню мережу. Всі гаджети також зможуть транслювати відео конференц за допомогою хорошої якості. Такі функції можуть виконувати інші програми. Однак навантажувач не потрібно йти з однієї програми до іншого. Цей віджет замінить декілька програмного забезпечення відразу для зручного перегляду вмісту. Розглянемо методи встановлення його на пристроях бренду LG.

Чому цей віджет потрібен

Не всі знають, що ця програма може бути встановлена ​​на будь.Якому телевізорі та іншому пристрої з підтримкою смарт.Телевізора незалежно від його бренду. Ця програма дозволяє шукати фільми в зручному режимі в Інтернеті у відкритих джерелах. Таким чином, кожен користувач зможе отримати доступ до вмісту найрізноманітніших тем, така послуга є абсолютно безкоштовною, хоча не має значення, як буде здійснюватися з’єднання. Це можна зробити за допомогою звичайної флешки або через Інтернет.

Сучасне “розумне” телебачення пропонує всім користувачам величезну кількість можливостей для отримання вмісту та інформації, з цієї причини наявність спеціальних програм є обов’язковим фактором. Форк гравець став особливо відомим, тому що через цей медіаплеєр ви можете легко отримати безкоштовний доступ до великого списку телевізійних каналів на будь-якій темі. Він також призначений для перегляду фільмів, відео, прослуховування музики в Інтернеті та з будь-яких медіа, підключених до телевізора.

Загальні можливості Утиліти

Smart TV відтворює багато телевізійних каналів та фільмів з Інтернету. Заява для Forkplayer для LG розширює ці функції. Основні доповнення включають:

налаштування, навантажувача, smart, додаткові

 • Просте встановлення режиму перегляду батьків, що контролює телевізійні шоу, переглянуті дітьми.
 • Незалежний пошук аналогічний за запитом та інтересом до Інтернету.
 • Розширені особливості формування ігрового листа з музикою та кліпами.
 • Показати приховані сторінки в VC або інших соціальних мережах.
 • Детальні інструкції щодо застосування. Без додаткових сайтів для розуміння утилітів роботи не повинні відкриватися.

Насправді. Використання плеєра вилки будь-який смарт-телевізор стає майже повним комп’ютером. І найголовніше, що ця програма є абсолютно безкоштовною для будь.Якого власника технології LG.

Основне налаштування

У головній інтенсивності браузера натисніть червону кнопку з однією точкою внизу пульта дистанційного керування. Контекстне меню відкриється, де вам потрібно вибрати “Налаштування“.Після цього нове меню відкриється у верхній частині Forkplayer, де вам потрібно вибрати “Налаштування програм”.

Встановлення програвача вилки на Smart TV LG (через DNS Shift)

Параметри змінюються, натиснувши шутер на пульті дистанційного керування зліва.

 • Якщо мова не є російською, то змініть у першому рядку “мова”.
 • У рядку “Зміна часу” встановіть значення, що час відображався зверху без відставання або попереду.
 • Розділ “Налаштування плаків” призначений для зміни зовнішнього вигляду Forkplayer.
 • Пошук у прямому ефірі рекомендується включити. Функція пропонує варіанти продовження введених назв у рядку пошуку. Отже, вам не потрібно повністю вводити назву фільму. Згідно з першими кількома літерами, навантажувач пропонують правильний фільм або передачу.
 • Вміст для дорослих. За замовчуванням опція вимкнено. Якщо ви хочете переглянути 18 вмісту, активуйте функцію введення коду “0000”.
 • Якість відео. Вам потрібно задати максимально можливим і що пропозиції для навантажувачів. 1080p обмеження не означає, що не буде можливим відтворити вміст UHD у 4K-Resolution. Остаточна якість визначається порталом.
 • У рядках “Video Player” та “IPTVHLS Player”, потрібно встановити параметр гравця, який відтворє вміст. Змінити програвач рекомендується лише у тому випадку, якщо поточний варіант уповільнює або не відкриває вміст.
 • Налаштувати погоду. Виберіть країну, місто. Після того, у верхньому правому куті браузера будуть відображатися погодні умови.
 • Початкова група. Вибирає місце, яке відкриється при наступному запуску після закриття Forkplayer. Є два варіанти на вибір: “Продовжуйте працювати з того самого місця” та “меню” Пуск “. У першому випадку, якщо ви переглянули фільм і закрили браузер, то повторне відкриття гравця вилки поверне вас до фільму. По.Друге, незалежно від останнього місця пошуку, початкова інтейса відкриється. Часто рекомендується залишити налаштування незмінним.
See also  Як налаштувати канали на телевізорі LG. Як оновити та знайти безкоштовні канали на Smart Models (Smart) TV за допомогою тюнера?

Цих налаштувань достатньо для ефективного роботи, щоб ефективно працювали і не відбулися під час роботи браузера. Останній крок можна додати популярні портали через COPPE на головному екрані “Додати мітку”.

Установка на LG

Додаючи додаток програми, враховуйте рік пристрою та встановлену на ньому систему. Для LG TV, випущених з 2010 року з OS WebOS або Netcast, така інструкція підійде:

 • Відкрийте головне меню.
 • Перейдіть до налаштувань Smart TV до Інтернету.
 • Виберіть “DNS.Сервер”.
 • Введіть значення 85.17.Тридцять.89.
 • Збережіть конфігурацію.

Якщо після введення його, DNS Forkplayer не відображатиметься у списку додатків, спробуйте вимкнути SmartTV, а потім знову увімкніть. Або введіть іншу адресу:

Залежно від адреси встановлено різні програми. Якщо 85.17.Тридцять.89 додає безпосередньо навантажувачі, потім 217.79.190.156 ставить неофіційний магазин Forkstore, з якого сам гравець повинен буде завантажити.

Якщо ви налаштуєте навантажувач на телевізорі LG з WebOS або NetCast 2.0-4.5, потім виконайте такі дії:

 • Відкрийте параметри телевізора та перейдіть на вкладку “Підключення до мережі”.
 • Виберіть спосіб, який використовується для підключення пристрою до Інтернету.
 • Виберіть у точці доступу до списку або мережі.
 • Натисніть кнопку “Додаткові налаштування“.
 • Натисніть вхідну вкладку DNS.
 • Введіть 46.36.222.114.

Повідомлення про помилку може з’явитися на екрані під час підключення до DNS. Не хвилюйтесь. Зачекайте кілька хвилин і повторіть з’єднання. Якщо помилка знову стрибне, вимкніть смарт.Телевізор і увімкніть знову. Щоб запустити заявку після встановлення з’єднання, відкрийте вкладку Premium та виберіть віджет Vtuner, TV Russia або перший автомобіль.

Forkplayer також може бути встановлений на LG з флеш.Накопичувача, але в цьому випадку його можливості будуть значно обмежені, і щоб розширити їх, вам доведеться поставити програму RemoteFork, а потім активувати її на телевізорі.

Оскільки ви вирішили розширити мультимедійну бібліотеку на смарт.Телевізорі, подивіться, що ще ви можете встановити безкоштовні програми: ми ретельно підготували вибір.

Це цікаво: ми використовуємо маршрутизатор як приймач Wi-Fi для підключення інтернет-телебачення Wi-Fi

Налаштування ForkPlayer на LG Smart TV

У деяких версіях виникають труднощі з підключенням Forkplayer для LG Smart-TV. У таких ситуаціях це допомагає повторно авторизації користувача через вдосконалені налаштування телебачення. Після цього труднощі з віджетом зникає.

See also  Як налаштувати Smart TV на TCL. Як підключити TCL до Інтернету через кабель?

Незважаючи на зусилля розробників, повністю виключайте несправності та невдачі на службі служби. Отже, користувачі повинні мати можливість підключити віджет після помилок та відновити роботу браузера після раптового вимкнення.

Чорний екран під час відтворення всіх IPTV

У разі чорного екрану рекомендується замість безкоштовної трансляції:

Обидва дії здатні забирати багато часу, тому глядачі повинні підготуватися до того, що пошук робочої IPTV відкладається.

Чому так багато не працюють IPTV

Більшість вільних каналів є незаконними, тому передачі активно блокуються трансляції. Як результат, нещодавно акумулятор миттєво недоступний для перегляду. Розчин у описаних ситуаціях є лише один. Пошук робочої трансдії.

У разі чорного екрану на всьому відео трансляції, причина проблем лежить у форматі відео або програвача. Рішення надзвичайно просте:

Іноді це допомагає вимикати і повторити телевізор. Повторно завантажити навантажувач для LG Smart-TV не потрібно.

Mac-адреса змінила, як повернути старі

Повернення попередньої MAC-адреси буде лише у випадках, коли потрібна інформація була збережена в особистому рахунку. Для цього вам знадобиться:

Іноді сторонні програми допомагають впоратися з завданням.

Міла Артюхова (Письмові статті: 40)

Досвідчений автор, який допоможе впоратися з вірусами, невдачами, поширюються в налаштуваннях та блимаючи. Вона вивчала весь “внутрішній світ” ваших пристроїв, тепер допомагає освоїти його, і ви. Переглянути всі записи автора →

Як встановити Forkplayer для LG Smart TV

При встановленні плеєра вилки потрібно звернути увагу на рік телевізора та тип встановленої ОС. Процес установки може дещо відрізнятися. Встановіть програвач Fork для Smart TV LG, ви можете два основні способи. Змінити DNS або запустити з Flash Drive. Перший спосіб є більш популярним і простим у виконанні.

Щоб встановити програвач вилки таким чином, вам потрібно перейти до налаштувань телевізора та натиснути елемент “мережа”. Потім виберіть своє підключення до Інтернету у списку. Провідний або через Wi.Fi та натисніть відповідний рядок.

налаштування, навантажувача, smart, додаткові

У списку доступних з’єднань ви повинні знайти свою домашню мережу, а потім перейти до підпункту “розширених налаштувань”.

налаштування, навантажувача, smart, додаткові

налаштування, навантажувача, smart, додаткові

Якщо зміна DNS не працює, вам потрібно видалити введені номери та ввести нову версію адреси. Після успішної заміни ви повинні перейти до розділу “Преміум” у магазині вмісту LG та знайти одне з доступних програм. Deezer, Vtuner або перша машина та натиснути на його іконку.

налаштування, навантажувача, smart, додаткові

Встановлення Forkplayer з флешкою

Спочатку вам потрібно завантажити архів із бажаною версією гравця форми, яка є http: // forkplayer.Tv / Apps / LG_FORKPLAYER2.57.Zip. Тоді вам потрібно розстебнути його за допомогою будь.Якої спеціалізованої програми на флеш.Накопичувачі. Крім того, установка вимагає попередньої реєстрації користувача на веб-сайті Smart TV LG магазину. Ця процедура абсолютно безкоштовна. Якщо ви вже зареєстровані. Увійдіть до свого облікового запису, ввівши логін та пароль.

налаштування, навантажувача, smart, додаткові

налаштування, навантажувача, smart, додаткові

У той же час необхідно враховувати, що в цьому випадку дисплей буде обмежений. Для повного доступу ви повинні встановити програму віддаленого для планшета до планшета або смартфона та запустити його. Варіант Remotefork також повинен бути включений у налаштуваннях для навантажувача 2.5.

налаштування, навантажувача, smart, додаткові

Якщо ваш пристрій LG випущений у 2010-2013 роках, а також встановлена ​​операційна система Netcast, після чого після введення облікового запису в магазині Smart TV LG та встановіть флеш-накопичувач у роз’єм, потрібно перейти до “Мої програми “Розділ. Ви повинні вибрати пункт «Мої програми на USB», а також запустити віджет від флеш-накопичувача.

See also  Пароль облікового запису Samsung Smart TV. Як змінити рахунок

Forkplayer не грає відео. Що робити?

Часто, користувачі стикаються з чорним екраном, намагаючись відтворити відео або фільм. Зазвичай це пов’язано з непрацюючою IPTV, які часто підлягають блокам. Перш ніж відкрити вміст медіа, перевірте статус відтворення. Напевно, він пошкоджений, і вам потрібно вибрати інший.

налаштування, навантажувача, smart, додаткові

Останнім часом більшість IPTV заблоковано. Чому це відбувається? Заявка для гравців витягує лише піратський вміст, і ви можете створити нову трансляцію IPTV. Але це вимагає певного обладнання, приміщення, обчислювальної потужності та наявності спеціальної ліцензії. Це пояснює, чому користувачі вважають за краще використовувати незаконні методи створення списків відтворення.

У свою чергу, постачальники IPTV активно борються з витоками та закритими невідомими потоками. Безкоштовні списки відтворення легко знайти. Зрештою, тим більше людей відвідували їх, тим легше виявити вміст піратів і заблокувати його. Тобто, тисячі IPTV оновлюються щодня і заблоковані.

Активуйте функцію демонстрації рейтингу в параметрах браузера. Таким чином, ви побачите кількість робочих потоків.

Неправильно обраний формат відеограстування може бути причиною. Не запускається відтворення? Перейдіть до параметрів та виберіть тип гравця. Носій або HTML5.

Що може скинути

Фактична версія програми на літо 2019. 2.5. Фактично, це браузер, пристосоване до роботи на Smart TV. Він перетворює вміст з мережі (веб-сторінка, потокове відео) до його формату, використовуючи виконані сценарії (скрипти) та відображається на екрані телевізора. Програмне забезпечення має такі функції:

 • Робота з польлістами XML, M3U (готова або утворена користувачем);
 • Відтворення файлів з підключених пристроїв;
 • Створення вкладок для підтримки даних та, після повторного використання, продовжувати грати з того ж місця;
 • Пошук інформації за ключовими словами;
 • Створення зовнішнього вигляду програми;
 • Повернутися до попереднього розділу. Через спеціальну кнопку;
 • Відображення прогресу пошуку та завантаження вмісту.

На замітку! На додаток до вищесказаного, програма має ще один цікавий варіант. Якщо необхідні дані вже з’явилися в результатах пошуку, його можна переривати, натиснувши кнопку “Назад” (“Повернення”).

Однак слід мати на увазі, що особливості заявки залежать від моделі інтелектуального телеканалу та встановленої версії операційної системи.

Як видалити програму

Оскільки програмне забезпечення не попередньо встановлене, ви можете видалити навантажувач з телевізійного приймача стандартним способом. Кожна модель пристрою має свої нюанси. Наприклад, моделі Samsung Smart TV різні роки випуску пропонують різні маніпуляції під час процесу.

Отже, наприклад, на нових телевізорах (2020), щоб видалити необхідно перейти до SMART HUB. “Налаштування” (Gear). “Підтримка”. “Догляд за пристроєм”. Вибір “Управління складом”, ви можете відзначити непотрібні програми та видалити їх, натиснувши відповідну кнопку.

На телевізорах Samsung моделей 2017-2019 з головного екрану вам потрібно буде перейти до розділу “Програми”, де відвідати “Налаштування” та позначити непотрібне програмне забезпечення, а потім видалити, а потім видалити.

Аналогічно, програми видаляються на інших, попередніх моделях (за допомогою розумного центру або розділу “додатки”).

Forkplayer легко отримати комфорт і розібратися з налаштуванням, і якщо ви вирішите видалити програмне забезпечення, це можна легко зробити з вашою телевізійною моделлю. Дотримуйтесь цих рекомендацій та труднощів у роботі з Forkplayer, не виникнуть.