Чому монітор не вмикається, коли комп’ютер увімкнено

Іноді користувачі стаціонарних комп’ютерів та ноутбуків стикаються з ситуацією, коли монітор не запускається за замовчуванням, коли ви натискаєте кнопку живлення. Є кілька причин для цього, всі вони різні, тому вирішити проблему з чорним екраном може бути або легким або складним.

Іноді користувачі стаціонарних комп’ютерів та ноутбуків стикаються з ситуацією, коли монітор не запускається за замовчуванням, коли ви натискаєте кнопку живлення. Є кілька причин для цього, всі вони різні, тому вирішити проблему з чорним екраном може бути або легким або складним.

Причини несправності

Насправді, часто монітор не входить навіть на найпростіших причин, наприклад, вашим розсіюванням або неуважним. Ну, нічого злочинця в ньому. Спробуємо відремонтувати та почнемо з найпростіших дій.

Монітор вимкнено. Справа в тому, що деякі комп’ютери мають кнопку “запуску”, не на звичайному місці. Він розташований внизу комп’ютера і “виглядає” у підлозі.

Ви могли випадково поранити її і успішно вимкнули. Спробуйте натиснути на заповітну кнопку. Нічого не трапилося? Ну, буде продовжувати ремонтувати монітор.

Крок два. Ми змінюємо акумулятор

Програмне забезпечення та апаратне пакет BIOS, який відповідає за вихід відеосигнал на екран, не може запустити, якщо акумулятор подає материнську плату. Відкрийте комп‘ютерний корпус і знайдіть невеликий круглий акумулятор. Він знаходиться на передній частині материнської плати. Замініть новий. І після перезавантаження перевірте, чи не вирішена проблема.

Монітор записує не виявлений сигнал. Що це означає і що робити

Додатковою перевагою в цьому випадку є розряд налаштувань BIOS: можливо, комп‘ютер працює, але на моніторі не є зображення саме через них. Вийміть акумулятор і вставте через кілька хвилин. Параметри будуть автоматично скинути. Виконати всі операції, необхідні для відключення ПК.

Чому монітор не працює?

    Немає моніторингу потужності найбільше перевіряйте потужність монітора з мережі. Коли монітор підключений до мережі. На ньому слід спалити лампочку жовтої або червоної. Перевірте вилку підключення кабелю до розетки та підключіть кабель живлення до самого монітора. Ви також можете спробувати підключити монітор за допомогою іншого кабелю живлення. Якщо все підключено і силовий світло палає, то проблема не в харчуванні.
See also  Як зберегти скріншот на комп'ютері. Огляд інструменту служби Pastenow

Поряд з цим, ми рекомендуємо також перевірити та правильно підключитися до самого роз’єму, для цього видалити та знову вставити кабель з’єднання, як у системному блоці, так і в самому моніторі. Є ймовірність, що підключений кабель може вийти з ладу, тому спробуйте підключити монітор до комп‘ютера за допомогою іншого кабелю.

Якщо у вас є 2 відеокарти, переконайтеся, що в налаштуваннях BIOS вимкнено інтегровану відеокарту.

Якщо проблема не вирішена, або перед тим, як ви не виконували жодних роботів у системному блоці, то спробуйте підключити картку в іншому роз’ємі материнської плати, і якщо є інтегрований, підключіть монітор до нього, спочатку витягуючи Дискретна картка для перевірки самого монітора. Можливо, що розбиття самого відеокарти.

Можливо, сам монітор зламав, він також виникає. При этом не стоит сильно расстраиваться, так как если монитор не включается, то это не так плохо как в случае проблем с матрицей экрана.

Когда монитор отображает загрузку BIOS, но после этого появляется чёрный экран, и нет звука запуска ОС, то переустановите систему.

Якщо монітор не працює після всіх виконаних дій, спробуйте підключити його до ноутбука або відеоплеєра, щоб перевірити його продуктивність. Якщо монітор працює під час підключення до відеоплеєра і не вмикається під час роботи з комп’ютером. Потім проблема у відеокарті або в інших компонентах комп’ютера. Якщо монітор не працює при підключенні до іншого пристрою, принесіть його для ремонту. Ви також можете спробувати підключити інший монітор до комп‘ютера або сучасного телевізора, якщо зображення є. Проблема на вашому моніторі, якщо ні, то шукайте проблему в компонентах.

Ми бажаємо вам успіху у вирішенні цієї проблеми, але якщо вам не вдалося вирішити її, то наші експерти допоможуть у цьому.

Перевірка відеокарти на компютері

Отже, ми перевірили монітор і переконалися, що монітор та всі з’єднання є справними. Тепер ми перевіряємо комп’ютер.

See also  Як переглянути інформацію про комп'ютер. Майстер ПК

Ми виймаємо відеокарту, і якщо на материнській платі є відео.Вихід, то спробуємо підключити кабель з монітора безпосередньо до материнської плати.

Ми підключаємо кабель VGA до відеовиду на материнській платі

З’явилося зображення? Якщо так, то випадок знаходиться у відеокарті. Візьміть гумку та очистіть контакти на відеокарті та покладіть на своє місце.

Монітор записує не виявлений сигнал. Що це означає і що робити

монітор, запуск, комп, ютері, джерело

Очистіть гумку контактів відеокарти

Ми підключаємо кабель і запускаємо комп‘ютер. Зображення повинно з’явитися. Якщо ні, то відеокарта вийшла з ладу. Тут є три варіанти:

  • Ми залишаємо монітор підключеним до материнської плати і використовуємо це.
  • Ми купуємо нову відеокарту та змінюємо спалені.
  • Ми передаємо відеокарту для ремонту.

Важливий! Якщо у вас є відеокарта, підключіть кабель до роз’єму 2 через відеокарту, а не до материнської плати 1. Показано на фотографії нижче.

За допомогою підключеної відеокарти підключіть кабель до відеокарти 2, а не до материнської плати 1

Часто це трапляється після перенесення комп’ютера на нове місце та підключення кабелів, монітор не відображається точно через неправильне з’єднання кабелю.

Якщо немає відео виведення на материнській платі, а зображення не з’явилося після очищення відеокарти, то ми чистимо контакти на оперативній пам’яті.

Водій відеокарти

Дуже часто монітор не включається і не показує зображення після встановлення нових драйверів відеокарти. Щоб відремонтувати пристрій у цьому випадку, потрібно ввійти через безпечний режим та видалити встановлену програму. Після чого необхідно встановити нову утиліту.

Іноді монітор не показує зображення через проблеми з операційною системою. Визначити, що причиною розбиття лежить саме в цьому, не складніше, ніж розуміння, через який телефон не вмикається. По-перше, екран показує зображення BIOS, але до перших кадрів завантажувальної рамки Windows не досягає. Пк Далі не запускається. Після натискання кнопки скидання, розташованого на системній одиниці, ситуація повторюється. У цьому випадку користувач повинен просто перевстановити ОС. Немає інших варіантів ремонту.

Материнська плата зламалася

Це один з найбільших випадків, т.До. Материнська плата є як кадром, де приєднуються інші комп’ютерні вузли та його мозок. Якщо ви вирішите зібрати комп‘ютер з нуля, ви повинні почати з материнської плати. Тому, коли він розривається, комп’ютер повинен бути віднесений до фахівця. Можливо, вона зламала одну з слотів (наприклад, слот оперативної пам’яті). Майстер замінить його, і проблема вирішується!

See also  Як видалити резервуари з комп'ютера. Як видалити світ танків (WOT)?

У гіршому випадку вам доведеться шукати подібну материнську плату. Якщо вона стара, це цілком можливо, разом з новим, ви додатково повинні купити та частину інших комп‘ютерних дощок. Наприклад, з моїм комп’ютером це було. Разом з материнською платою, я майже повністю оновив комп’ютер!

Пам’ять

Коли, коли ви вмикаєте себе на самому комп’ютері, з якоїсь причини монітор не працює, один з підозрюваних може бути модулем пам’яті. Зазвичай оперативна пам’ять може зробити деякі звуки, коли увімкнено. Хоча це не обов’язково.

Потрібно перевірити оперативну пам’ять і переконатися, що проблема не з її боку.

монітор, запуск, комп, ютері, джерело

Для цього вимкніть ПК, вимкніть його та вийміть бічне покриття. Пам’ятайте або навіть сфотографуйте, як саме в системному блоці встановлено пам’ять. Тепер візьміть бічну засувку в сторони та вийміть модулі оперативної пам’яті.

Використовуючи канцелярську гумку або губку, зволожене в спирті, протріть контакти модулів. Потім поверніть все в місця, підключіть кабель і перевірте, чи буде монітор працювати після таких маніпуляцій.

Якщо ситуація не змінюється, спробуйте інший варіант. Якщо є кілька модулів, залиште лише один, а решту вийміть. Або змінити місця про слоти. Після кожного такого маніпуляції спробуйте увімкнути комп’ютер.

Якщо на екрані з’являється якесь зображення, тут причина була в оперативній пам’яті. Проблемний модуль повинен буде замінити.

Як бачите, системний блок, а точніше його компоненти, також може бути причиною того, що сам ПК працює, але монітор не вмикається.

Як змінити або зменшити роздільну здатність екрана

монітор, запуск, комп, ютері, джерело

Зменшити роздільну здатність екрана. Інший шлях у боротьбі з раптовим чорним екраном. Це необхідно через безпечний режим. Якщо комп‘ютер завантажив. Змінити роздільну здатність на звичайному. У разі збереження проблеми, необхідно діагностувати джерело живлення та відеокарти.