Table of Contents

Що робити, якщо монітор не вмикається

Часто причина несправностей полягає не в самому дисплеї, а в комп’ютері. Перевірте кожен варіант і вирішуйте проблему самостійно.

Перш ніж перейти до подальшої діагностики, потрібно переконатися, що монітор отримує їжу. Це вказує на світлодіодну панель, яка повинна спалити або спалахувати один з кольорів.

Якщо індикатор не світить, перевірте кнопки живлення на моніторі та розширення: Може бути, хтось або ви самі випадково натиснули на них під час чищення та не помічали.

Якщо там усе, то причина може бути в кабелі. З боку вилки він фіксується в розетку досить чітко і надійно, але в силовому роз’ємі монітора просто вставлено. Можливо, дріт злегка зміщений у гнізді, і контакт був порушений.

Спробуйте трохи вставити його в роз’єм і перевірте показники. Проблеми можуть бути з самою кабелем. Щоб виключити їх, замініть дріт іншим, наприклад, з джерела живлення комп’ютера. Вони підходять (якщо тільки це не модель з зовнішнім адаптером).

Завантаження Windows у безпечному режимі

Спочатку ви повинні спробувати зробити безпечне завантаження системи.

Від’єднайте зовнішні пристрої з комп’ютера, а також флеш-носій, які також можуть бути причиною конфлікту.

Вимкніть комп‘ютер, щоб зупинити всі процеси, що викликають чорний екран.

Потім знову запустіть його, на самому початку, з якого потрібно натиснути кнопку F8 на клавіатурі (видалити, Shift F8. Залежно від встановленої операційної системи).

У вікні «Додаткові параметри завантаження» виберіть потрібну опцію.

У цьому випадку безпечний режим.

Якщо комп’ютер почнеться в цьому режимі без будь-яких проблем. Ви можете припустити невдачу налаштувань системи.

Це далі віднесено до появи помилки після наступного оновлення в реєстрі ОС та неправильну роботу водіїв.

Тут активація операційної системи є першим кроком до виправлення проблеми.

Багато хто використовує неліцензійну копію ОС, наступне оновлення якого іноді закінчується появою чорного екрана.

Що робити, якщо комп’ютер та вентилятори працюють, але ніяке зображення на моніторі (екран)

Це відбувається через неможливість проходження “піратської копії” ідентифікації на сайті корпорації Microsoft.

Якщо це так, після завантаження в безпечному режимі ви побачите попередження на екрані, щоб використовувати неофіційну версію, щоб бути ліцензованим.

Щоб позбутися від проблеми. Активуйте свою копію операційної системи.

Монітор діагностики

Далі, щоб я рекомендую перевірку. Це сама монітор (особливо у випадках, коли після повороту на пристрої це абсолютно нічого не показана, навіть для розколу другого. ).

 • Від’єднайте його від системного блоку та вимкніть. Далі знову увімкніть його (без підключення до системного блоку!). Якщо монітор буде в порядку, як правило, повідомлення повинно з’явитися, що “кабель не підключений” (“сигнальний кабель не підключений!”);
 • Звичайно, навіть краще підключити монітор до іншого пристрою, наприклад, до ноутбука. Це робиться досить простим, у більшості випадків достатньо один кабель HDMI:

Монітор підключений до ноутбука. Малюнок і там і є те ж саме / висновок: монітор працює!

До речі, системний блок (ноутбук) з метою діагностики також не буде зайвим для підключення до іншого “екран”, наприклад, до телевізора.

Багато моніторів мають один досить популярний “болю”: відмова від підсвічування екрану. Спробуйте блищати ліхтариком або настільною лампою на екрані (див. Фото нижче). Якщо ви побачили знайомий робочий стіл через “темряву”, то проблема з підсвічуванням. Його ремонт, як правило, не надто дорогий і швидко усунений.

Підсвічування згоріло. Зображення видно лише тоді, коли настільна лампа світяться до поверхні монітора

See also  Як підключити ZTE до комп'ютера. Розблокуйте в Інтернеті

Перезавантажте Windows 10

Одним з робочих методів для вирішення проблеми з чорним екраном після повторного включення Windows 10, мабуть, є досить ефективним для власників відеокартів AMD (ATI) Radeon. Повністю перезапустіть комп‘ютер, а потім вимкніть швидкий запуск Windows 10.

Для того, щоб зробити його сліпо, після завантаження комп’ютера кілька разів натискайте клавішу Backspace (стрілка вліво, щоб видалити символ). Він видаляє заставку для блокування та видаляє будь-які символи з поля введення пароля, якщо ви увійшли їх там.

Після цього перемикайте макет клавіатури (якщо потрібно, за замовчуванням у Windows 10, як правило, російська, ви можете переключитися практично гарантовано за допомогою простору Windows) та введіть пароль облікового запису. Натисніть клавішу Enter і зачекайте, доки не завантажуються.

Наступним кроком є ​​перезавантаження комп’ютера. Для цього натисніть клавіатуру клавіатури Windows, зачекайте 5-10 секунд, введіть (знову, вам, можливо, доведеться переключити макет клавіатури, якщо за замовчуванням у системі ви маєте російську мову):

І натисніть Enter. Через кілька секунд натисніть клавішу Enter і почекайте приблизно хвилину, комп’ютер доведеться перезавантажити. Це цілком можливо, на цей раз ви побачите зображення на екрані.

Другий спосіб перезапустити Windows 10 чорним екраном. Після включення на комп’ютер кілька разів натисніть клавішу Backspace (а також простір або будь.Який символ), а потім натисніть клавішу вкладки п’ять разів (вона перенесе нас на вмикання.Перам. Після цього комп’ютер перезавантажиться.

Якщо жодна з цих параметрів не дозволяє перезавантажувати комп’ютер, ви можете спробувати (потенційно небезпечний) примусове вимкнення комп’ютера довго тримаючи кнопку живлення. А потім знову увімкніть його.

Якщо в результаті запропонованого зображення на екрані з’явилися, це означає, що він знаходиться у роботі драйверів відеокарти після швидкого запуску (який використовується за замовчуванням у Windows 10) та виключити повторення помилки.

Огляд та усунення поломки

Щоб дізнатись, що саме призвело до проблеми у роботі комп’ютера, вам потрібно вимкнути чергу пристрою, що може спричинити пошкодження, а потім подивитися, чи буде ПК без них.

Монітор

Перш за все, вам потрібно спробувати увімкнути комп’ютер з іншим монітором, а також з іншим кабелем, з яким підключено дисплей.

  Від’єднайте кабель від відповідного роз’єму відеокарти на ПК.

Якщо після цього з’явилося зображення, то все в порядку, і саме це було в цих елементах ПК.

Usb.Пристрій

Тоді необхідно відключити всі пристрої, пов’язані з ПК за USB. Це миші, клавіатура, флеш.Карти, веб.Камери тощо. Часто ці пристрої виходять з ладу і починають забезпечувати підвищену напругу до USB-розширення материнської плати або змінювати їх опір, що в кінцевому рахунку призводить до того, що ПК запускається, але зображення не подається. Якщо відключення одного з пристроїв допомогло і ПК заробляв нормально, вам доведеться замінити його подібним.

  Відкрутіть болти, за допомогою яких кріпиться бічна кришка корпусу, і знімайте його.

Якщо після цих маніпуляцій на екрані з’явилося зображення, це означає, що вона була у відеокарті.

Важливий! Однак слід пам’ятати, що не всі материнські дошки мають відеопровід. Він забезпечується лише на тих з них, які сумісні з процесорами, які мають відеокатали. Він знаходиться у всіх “каменях” Intel (крім версій сервера), але AMD не всі процесори оснащені інтегрованими графічними та відеовидами на своїх материнських платах. Потрібно враховувати цей фактор з такою тестовою продуктивністю ПК.

Оперативна пам’ять

Часто причиною відсутності фотографій на моніторі є несправність оперативної пам’яті. Щоб перевірити, чи це візьме:

  Зніміть бічну кришку ПК, попередньо перезавантаження відповідних болтів.

Якщо причина в пам’яті, комп’ютер розпочнеться та відображатиме зображення на монітор. Однак це не означає, що Планк Рам абсолютно несправний. Часто це запобігає нормальному режимі роботи ПК через окислення контактів. Коли це станеться, він зазвичай не може пройти електричний струм, який викликає проблеми у роботі всієї системи. Щоб видалити оксид, потрібно витерти пам’ять гумки. У багатьох випадках це допомагає.

Ви також можете спробувати переставити панель пам’яті в сусідній розетці. Він також іноді усуває проблему.

Материнська плата

Зателефонуйте за проблемою і материнською платою. На жаль, вдома, щоб зрозуміти, вона зламалася чи ні, досить складна. Однак ви можете спробувати це зробити:

See also  Як підключити комп'ютер до монітора. Додаткові питання

  Зніміть бічну кришку, перевантажуючи болти.

Якщо це знайдено, плата потребує або віднесена до сервісного центру, або замінити іншу. У випадку, якщо ви не знайшли зовнішні ознаки поломки, і відключення інших пристроїв не дали результату, системний блок краще показати майстер.

Що робити, якщо комп‘ютер та вентилятори працюють, але ніяке зображення на моніторі (екран)

Проблеми з програмного забезпечення

У деяких випадках “чорний екран” викликає проблеми з. Це може статися при замінах компонентів. Наприклад, якщо у вас є Windows 7, і ви кладете материнську плату на ПК, маючи розетку AM4 та відповідний процесор, не встановлюючи операційну систему знову, можна буде дотримуватися такої картинки.

Допомога Утиліта “AVZ

Після успішного завантаження в безпечному режимі шанси на те, що комп’ютер може бути повернутий до робочого стану. Для вирішення такої проблеми була розроблена корисна утиліта “AVZ”, яка допоможе відновити систему.

На замітку! Рекомендується завжди мати на своєму флеш-диску або диску, оскільки його можна вирішити за допомогою його допомоги: віруси, сміттєві файли, проблеми з запуском. Крім того, це абсолютно безкоштовно і підходить для всіх версій Windows, незалежно від розряду.

 • Вам потрібно завантажити програму з офіційного сайту та запустити комп’ютер у безпечному режимі. Робити будь-які дії інсталяції, оскільки утиліта вже повністю готова до використання.
 • Відкриття програми, у верхньому меню вам потрібно знайти “Файл”, у спадному списку виберіть “Відновити систему”.

Більше не потрібно діяти. Так просто і швидкий спосіб ви можете зберегти свій комп‘ютер з різних проблем.

Серед керівників файлів для операційної системи Windows ви можете виділити найкращий найкращий, а саме “Unreal Commander”, “Multi Commander”, а також “Q-DIR”.

Відключення непотрібних або конфліктних програм

Після завантаження в BR відкрийте панель керування та введіть вкладку “Програми та компоненти”, де можна сортувати програми для їх встановлення в ПК. Часто просте видалення останніх встановлених утиліт усуває проблеми. Також видаляють додатки, залишаючи для них “хвости”, дозволяє виконувати “CCleaner”, який доступний безкоштовно в Інтернеті.

У випадку, коли деінсталяція утиліти користувачів не хоче виконувати, допускається їх вимкнути та винятково з списку податків Windows:

 • У рядку пошуку (ярлик Windows R) почати друкувати “MSConfig”;
 • Після натискання кнопки “ENTER”, щоб ввести відображене меню до служби, де вимкнути непотрібні програми, а закладка “Автоматичне завантаження” знімається непотрібним до щоденного використання програми.

Для того, щоб користувачі “десятки” потрапляли до розділу запуску, достатньо запустити “менеджер завдань” (DZ).

Windows Desktop не завантажується.

Ще одна досить часта причина, з якої користувач бачить чорний екран, коли комп’ютер увімкнено. Це не робочий стіл завантаження. Проблема виникає після лікування комп’ютера з вірусів. У той же час, схоже, система завантажується, але робочий стіл залишається порожнім: ні мітки, ні папки, ні панель завдань. Якщо у вас подібна ситуація, то ми робимо наступне:

 • По.Перше, ми запускаємо менеджер завдань Windows, оскільки це натискаємо на комбінацію Hot Keys “Ctrl” “Shift” “ESC”;
 • У вікні менеджера завдань, що відкривається, натисніть на меню “Файл” та у списку, який з’явиться, виберіть “Запустити нове завдання”;
 • Далі у вікні введіть команду “Regedit”, щоб запустити редактор реєстру;
 • Вікно редактора реєстру Windows буде завантажено, воно рухається по дорозі:

монітор, чорний, комп, ютер, працює

 • У відділенні “Winlogon” ми шукаємо ключову “оболонку”, цей ключ повинен мати значення “Explorer.Exe ». Якщо ви бачите інше значення або порожнє поле взагалі, ви призначаєте правильний параметр та збережіть налаштування;
 • Після того, як маніпуляції виконуються перезавантаження комп’ютера та радійте, що все працює, як і раніше.

Спричинити

Нижче наведені рішення для ситуації, коли Windows завантажиться, але замість робочого столу, ми бачимо порожній чорний екран без написів та тексту (може бути присутня лише стрілка курсора миші).

Оскільки на екрані нічого не відображається, більшість рішень, описаних нижче, виконуються в безпечному режимі або на командному рядку. Останнє можна назвати, натиснувши комбінацію Ctrl Shift. Управляти. Запустіть нове завдання.

Перезавантажте або почекайте

Перш ніж почати вирішити, спробуйте наступне:

 • Ще раз, щоб перезапустити комп’ютер. Цілком можливо, проблема буде вирішена.
 • Зачекайте, 2-3 години. Система може почати перевіряти стан без відображення процесу на екрані, тому, здається, вона не завантажується правильно.
See also  Який Samsung тривалий час тримає батарею.

Перевстановлення драйвера відеокарти

Якщо проблема почалася після встановлення / оновлення драйвера для відеокарти, ми запускаємо комп’ютер у безпечному режимі та спробуйте видалити драйвер відеокарти. Для цього перейдіть до менеджера пристроїв (команда devmgmt.Msc). Розкрити відеоадаптери. Використовуючи використаний адаптер:

Відновлення системних файлів

В результаті втрати частини файлів операційної системи він може працювати нестабільним, зокрема, не завантажувати провідник, залишаючи нас чорним екраном.

Щоб перевірити систему наявності файлів з пошкодженням або їх відсутністю, запустіть командний рядок від імені адміністратора (натискаючи комбінацію Ctrl Shift ESC. Управляти. Запустіть нове завдання. Ми вводимо команду “CMD” та покладіть прапорець “Створити завдання з правами адміністратора”).

Якщо чек відображає помилки, і не можна виправити, виконайте команду:

Дим.Exe / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Система відкату

Відкат системи може допомогти. Детальніше в статті Як зробити систему Rollback.

Кілька дисплея та монітора за умовчанням

А) ми натискаємо комбінацію Win P. Вікно відкриє режим роботи декількох дисплеїв праворуч. Ми намагаємося вибрати лише екран комп’ютера або лише другий екран:

Б) При використанні декількох моніторів, спробуйте вимкнути все, крім основного та перезапуску комп‘ютера. Якщо з’явиться зображення, перевірте налаштування головного дисплея.

C) Відкрийте диспетчер пристроїв (команда devmgmt.Msc). У розділі моніторів ми видаляємо монітор:

Видалення антивірусу

У деяких випадках засіб видалення шкідливого програмного забезпечення можуть спричинити блокування важливого системного файлу.

Ми намагаємося видалити антивірусну програму. Для цього спробуйте ввести безпечний режим. Для надійності, з веб-сайту розробника варто завантажити спеціалізована корисність для видалення антивірусу.

Видалення оновлень

Ми намагаємося видалити останні виправлення. Для цього відкрийте панель керування (команду керування або скористайтеся пошуком Windows). Програми. Програми та компоненти. Встановлені оновлення:

Ми Assort Оновлення за датою встановлення та видалення останнього встановлення:

Список оновлень поділяється на категорії, що робить сортування не логічно, тому вам доведеться прокручувати прокрутки.

Проблема з Windows Explorer

Explorer. Це основна програма в Windows, яка відповідає за відображення Windows. У разі невдач у своїй операції можуть бути проблеми порожнього робочого столу.

Ви можете почати провідник через менеджер завдань. Більше в статті зникла робочий стіл.

Автомобільні програми

Проблема може виникнути при спробі запуску програми, яка працює не правильно або не сумісна з версією Windows. Ми намагаємося відключити все від автону. Якщо проблема вирішить, ми вмикаємо одну програму, щоб знайти той, який призводить до проблеми. Детальніше про вимкнення програм від запуску Windows.

Перевірка диска

Перевірте диск на наявність помилок. Для цього виконайте команду:

Де C:. Назва диска, на якому встановлена ​​система.

Якщо перевірка показує помилки, виконайте перевірку виправлення помилок:

Ми відповідаємо на запит перевірки дисків, коли ви запускаєте систему:

Неможливо виконати команду CHKDSK, оскільки вказаний том використовується іншим процесом. Чи варто перевірити цей обсяг, коли система буде перезапущена? [Y (так) / n (ні)] y

Якщо чек не показує помилок, також варто перевірити статус диска Crystaldiskinfo та сканувати його на фізичні помилки за допомогою програми HD Tune. Якщо знайдені помилки поверхні дискового приводу, необхідно замінити його на новий.

Антивірусна перевірка

Перевірте комп’ютер на наявність вірусів. Для цього ви можете використовувати одноразові утиліти, наприклад, Cureit.

Вимкнення режиму швидкого запуску або сплячого режиму

Швидкий запуск дозволяє зберегти стан системи, яка, у свою чергу, дозволяє його завантажувати швидше. У деяких випадках така початок системи може призвести до проблем різного характеру. Вони вирішуються шляхом відключення режиму швидкого запуску.

Обов’язкові параметри виконані на командному рядку. Спочатку ми намагаємося вимкнути режим сплячого режиму: