І чи потрібна антивірусна, чи можна працювати у вікнах без нього?

Доброго вам дня!

Щоб бути чесним, я не хотів торкнутися цієї “теми”, але зараз на багатьох ресурсах (наприклад) безпосередньо “мода” якийсь написання про “непотрібний антивірус”. Звичайно, багато людей бачили (читати), з’явилися багато людей. Питання, сумніви та т.D. (в Т.C. Надішліть мені посилання з питаннями, які я думаю про це).

Сьогодні, до речі, 26 квітня. Річниця аварії в Чорнобилі. І комп’ютерний світ також був шокований на цій даті одного і того ж вірусу.

Насправді, не малювати ще раз у LS. Я вирішив відповісти про це в блозі. Я попереджаю заздалегідь: все, що написано нижче, лише виключно моя точка зору, і я не хочу сперечатися з різними модними журналами (та їх авторами), посилання, до яких я привів до мене. Хоча, можливо, вони штовхнули мене. Відро з лобами.

Ви використовуєте антивірус чи ні. Не забудьте зробити резервні копії важливих файлів та документів. Це один з найкращих захисту від більшості загроз!

Встановлення іншого антивірусного продукту

Немає нічого кримінального, щоб мати два програми на комп’ютері з аналогічним функціональним. Це просто антивіруси це не стосується. Вони люблять заважати роботою один одного. І безкоштовний avast, і якийсь масштабний пакет безпеки, безумовно, буде в одному ступені, щоб конфліктувати з захисником Windows.

Справедливість Варто визнати, що в Windows захисник має функцію самоперекину, коли виявлено інший антивірус, але він не завжди працює належним чином.

Windows Defender. Це програма з постійною функцією сканування пристрою для підозрілої активності та самостійних файлів, які можуть вказувати на наявність зловмисного. З цієї причини захисник може прийняти другий антивірус, який виконує свою роботу, за вірус і обмежує свої дії.

Одночасне запуск двох антивірусних продуктів не дає подвійного захисту комп’ютера. Просто навпаки, це рішення тягне за собою багато проблем до відмови всієї операційної системи.

Модель безпеки

Перед деталям детально описуючи конфігурацію, формулюють теоретичні принципи своєї організації:

Де користувач може записати закритий, щоб запустити. 2. Цей користувач може запустити закритий для запису. Ці два прості правила дозволяють захистити систему від запуску вірусів користувачем. Вірус не може сформувати, де користувач не може писати, а там, де вірус може писати, не дасть бажаного ефекту. Звідти буде заборонено запуск. У той же час він захищає (на термінальному сервері) від запуску іноземних застосувань з невідомим невідомості за ресурсами.

Реклама

Наприкінці 2019 року Avast вже отримав попередження, вистрілений з Firefox для тієї ж діяльності, але тоді розробники вимкнули з цього прецеденту, той факт, що зібрані користувацькі дані в будь-якому випадку були анонімними. Журналісти з віцеми пішли трохи далі і дізналися, що, якщо бажано, дані можна порівняти та визнати ідентичність свого власника. Відповідь від Avast не доведеться довго чекати, розробники сказали, що користувачі самостійно погоджуються з такою колекцією даних, і вони не порушують нічого відповідно до закону.

Чи потребує антивірус взагалі в 2022 році? Всі прецеденти, описані вище, не зможуть повністю описати ситуацію. Якщо ви почнете лістинг усіх випадків, пов’язаних з небезпечними та шокуючими скандалами навколо антивірусного програмного забезпечення, це може зайняти багато часу. Одним з найстаріших існуючих антивірусів McAfee для багатьох компаній завжди здавався гарантом безпеки. Однак у 2020 році хакерна група розподіляла шкідливе програмне забезпечення під його зовнішнім виглядом, і зробив це досить успішно. В іншому випадку кіберкримінатори розподіляли шкідливе програмне забезпечення за типом потужного антивірусу, який, за їхніми заявами, зміг усунути пегас. Один з найнебезпечніших шпигунських програм для всієї історії.

See also  Як видалити пересилання на Samsung Duos. У яких випадках перенаправляються

З антивірусом не добре, але без них погано. Що ж робити?

Довіра антивірусні програми кожен день стає все більш складним і складніше. На даний момент ніша антивірусів сильно переповнюється манекенним антивірусом, який іноді створюється лише для отримання доступу до ваших особистих даних та вибити гроші за платну версію через закупорки та непотрібні перевірки.

Основний антивірус завжди в нашій голові. Очевидний і простий спосіб захистити себе від вірусів, а з кіберзлочини є банальна застереження в Інтернеті. Але іноді цього недостатньо. Для того, щоб повністю відмовитися від антивірусу. Вам доведеться дотримуватися наступних правил:

  • Постійно встановлюють оновлення нової операційної системи
  • Перевірте всі завантажені файли на службах перевірки онлайн-безпеки
  • Тестування завантажених програм на віртуальних машинах
  • Не використовуйте будь-яке програмне забезпечення піратства
  • Не запускайте файли, отримані поштою, і ніколи не використовуйте флеш-накопичувачі інших людей

Якщо ви готові дотримуватися всіх цих правил, то ласкаво просимо до світу без антивірусу. Однак, якщо у вас немає достатньо знань у сфері інформаційної безпеки, то такий спосіб ви навряд чи підходять. Принаймні, не використовуйте не доведені і вільні антивіруси. Важливо зрозуміти, що завантаження антивірусу безкоштовно, нинішня ціна за його використання. Це ви та ваші конфіденційні дані.

Скажіть, ви використовуєте і ви антивірус, якщо так, що?

Підпишіться на наш канал у Yandex.Zen або telegram канал @overclockers_news. Це зручні способи дотримання нових матеріалів на сайті. З картинами, розширеними описом і без реклами.

Реклама

Отже, ви вирішили встановити антивірус, але який виберете? Не треба негайно купувати антивірус, є велика кількість безкоштовних варіантів, а також безкоштовні версії платних продуктів. Який вибирає? Щоб відповісти на це питання, є незалежні антивірусні рейтинги, складені антивірусними лабораторіями. Наприклад, AV-порівняльники, AV-тест, вірусний бюлетень.

Якщо ми почнемо аналізувати результати випробувань, то ми спочатку серед наших вільних антивірусів буде avast вільного антивірусу за результатами тестів у реальних умовах. І він випробував у всіх трьох лабораторіях. Досвідчені користувачі можуть сказати, що сам Avast схожий на вірус, але відповідно до поточного методу аналізу точно консолідованих тестів з різних антивірусних лабораторій, це буде в першу чергу. Порівнюючи цей антивірус з іншими, він, загалом, показує ті ж результати, які багато платних аналогів дають.

Основною критикою цього антивірусу є те, що багато хто створюється в собі. Як правило, це відбувається, коли ви завантажуєте деяку програму, і при встановленні він ставить вас avast. Друга критика полягає в тому, що важко видалити. Фактично, як правило, з нормальним встановленням та нормальним видаленням через однакові панелі керування, вона видаляється без проблем, якщо ви не намагаєтеся негайно видалити свою папку.

Як відрізняються антивіруси

Якщо прості антивіруси (наприклад, Kav) є багатофункціональні комбайни, настільки-проведена безпека Інтернету. К примеру, простой антивирус спасает PC, если ваш компьютер уже подцепил вирус. Тобто, ви натискаєте “сканування”, а антивірус починає шукати віруси та лікувати, видалити.

Антивірус у чистому вигляді не перешкоджає вірусу на ваш комп’ютер. Антивірус заважає цьому вірусу буде виконано, виконуйте свій план.

У великих антивірусних системах Kaspersky Internet Security, ESET Smart Security 9 та інші, є брандмауер, він також називається брандмауером, або Брандер.

See also  Як очистити віртуальну пам'ять Windows. Як очистити віртуальну пам'ять через політику місцевої безпеки

Отже, це з антивірусного сенсу в захист ПК від шкідників з Інтернету, т.До. Вони намагаються виправити шкідливе програмне забезпечення, вже проникнуло на ваш комп’ютер. Брандмауер намагається запобігти проникненню шкідливого програмного забезпечення з Інтернету. Брандмауер намагається відстежувати і фільтрувати трафік, який надходить у ваш комп’ютер.

Іншими словами, брандмауер намагається зловити вірус на підхід до вашого комп’ютера. Щоб зробити вірус до комп’ютера. Він, здається, закриває двері до Інтернету до певних програм.

Крім того, брандмауер намагається дотримуватися програм, які вже встановлені на вашому ПК та треки, коли деякі програми намагаються отримати доступ до Інтернету.

Оскільки багато вірусів намагаються отримати доступ до Інтернету під виглядом однієї з програм для передачі ваших особистих даних хакерам або навпаки, для створення спілкування з Інтернетом та впровадження ще більше шкідників. На даний момент це важливіше, ніж антивірус.

Чи потребує антивірус на Windows 10? (Відповідь безпеки)

потрібно, встановити, антивірус, windows
потрібно, встановити, антивірус, windows
потрібно, встановити, антивірус, windows
потрібно, встановити, антивірус, windows

Чи потрібна Windows 10 антивірус?

Я використовую Windows 10, наскільки я це розумію, він має вбудований антивірус захисника Windows. Чи має сенс поставити будь-який безкоштовний антивірус (Avast, Kaspersky, Aviga. ) ? Тобто це збільшить рівень безпеки або лише знижує продуктивність?

П.З. Розглядаються лише вільні антивіруси!

Я використовую Avast, не впливає на продуктивність, періодично клянуться на шкідливі програми з деякими сайтами. На додаток до Anteniguis, має сенс періодично перевіряти антиттіння (Spybot пошук та детрой та / або аналоги), мають встановлений нетканий, голова на плечах і свіжих резервних копій, не вибраних до системи.

Так як я порівнював його з оком з ним і без. Якщо, звичайно, у вас є 486DX50, різниця може бути помітною.

Тяжке питання. Дозвольте мені перерахувати ці випадки, в яких потрібно антивірус.

Отже, якщо ваш комп’ютер має доступ до наступних категорій. Покладіть антивірус:. Недосвідчені косурунти (ви можете перерахувати себе на них);. Діти (особливо обдаровані і не дуже);. Кулхазкер, фахівці та інші шарлатани (як я).

Якщо ви:. Постійно гойдайте торренти та піратів;. Йти на ліві сайти;. Концепції демонів. Це віруси та як їх усунути.Покласти антивірус!

Якщо ви просто боїтесь, що комп’ютер не вмикається і подібне. Так само покладіть антивірус.

Чи буде антивірус вигодою або достатньою захисником Windows?

Чи потребує антивірус на Windows 10? (Відповідь безпеки)

Суто кажучи, WD не має проактивного захисту, його роль грає SmartScreen, з якою речі не такі безпечні. Так, вони врятують від серйозних загроз (а також недооцінених UAC), але повну оборону важко назвати це важким. Від’їжджаючи трохи з теми, я цитую вам фразу, яка стала класичною

Коротше кажучи, наскільки корисним антивірусом залежить від вас. Але. Я все ще рекомендую це поставити його. Причина проста. Нехай анти.Вірус буде трахкав 100 500 разів, але принаймні один раз знайде вірус, який ви пропускаєте.

Які антивірусні виробники мовчать

Більш ніж один антивірус не в змозі запобігти вразливості “нульового” дня і майже безперешкодували віруси Sipper (насправді вони завжди запускаються користувачем, хоча сучасні системи попереджають про отримання файлу від неточних джерел). Культивує найчастіше поширюються поштою, нібито від імені податкової інспекції, суду або ваших друзів, під виглядом викликів, бухгалтерських документів, і ніщо не викликає підозри.

Ефективний захист від цієї інфекції, крім здорового глузду, ще не був винайдений. Системи запобіжного захисту з масовими змінами файлу також не миттєво спрацьовують. Ніхто не гарантує, що цінні файли не будуть зашифровані спочатку, а на сайті DR.Веб каже, що можна допомогти лише у 10% випадків (насправді і навіть менше).

See also  Як зареєструвати магію LG. Як знайти телевізійний код для універсальної консолі?

Але це я був дещо відволіканий від основної теми, я просто не міг ігнорувати це питання, суть якої зводиться до наступного твердження:

Наявність антивірусу не гарантує безпеки ваших даних!

Як повністю вимкнути захисника

У нових редакційних офісах Windows 10 (1903 і вище) спочатку потрібно відключити “захист від підробки”, який контролює комп’ютер, щоб внести зміни в шкідливе програмне забезпечення та заблокувати доступ до налаштувань.

Усі кроки повинні бути виконані від імені адміністратора.

Клацніть на піктограму стрілки в TRIA, натисніть на піктограму Shield.

Відкрийте розділ “Захист від вірусів та загроз”.

Розглянемо кілька способів повністю вимкнути антивірусну систему Windows Defend.

В редакторі групових політиків

Метод буде працювати, якщо у вас є Windows 10 редакції “Професійний” або “Корпоративний”.

У меню «Пуск» введіть gpedit.Msc та відкрийте заявку.

Розгорнути філію: Конфігурація комп’ютера. Адміністративні шаблони. Компоненти Windows.

У лівому списку виберіть “Антивірусна програма” Антивірусна програма Windows “”. Потім, з правого боку вікна, натисніть на параметри “Вимкнути антивірусну програму Windows Defender”.

У налаштуваннях активуйте перемикач у положення “включно” та натисніть кнопку “Застосувати”.

Далі відкрийте наступні налаштування по черзі:

У кожному з них встановіть перемикач у положення “вимкненого” та натисніть “Застосувати”.

Перейдіть у папку “Захист у режимі реального часу”.

  • Вимкніть захист в режимі реального часу: встановіть перехід до позиції “включно”.
  • Енорматична поведінка. Вимкнена.
  • Перевірте всі завантажені файли та інвестиції. Вимкнено.
  • Відстежуйте діяльність програм та файлів на комп’ютері. Вимкнено.

Після зроблених дій, обов’язково перезавантажте комп’ютер.

На замітку. Щоб повторно активувати захисника, виконайте всі кроки у зворотному порядку, лише встановіть параметри у всіх налаштуваннях у “Не вказано”.

У редакторі реєстру

Метод підходить, якщо у вас є Windows 10 “Внутрішні”.

Важливий! Виконувати кроки в послідовності, в якій вони вказані в інструкціях. Не змінюйте інші параметри реєстру, оскільки неправильні дії можуть порушити систему

Якщо ви старший користувач, я рекомендую читати матеріал для загальної ознайомлення. Зрештою, існує простіший спосіб відключити захисника. За допомогою спеціальної програми (див. ).

У меню “Пуск” введіть Regedit та запустіть редактор реєстру.

Розгорніть гілку HKEY_LOCAL_MACHINE, а в ньому програмного забезпечення.

Нижче під відкритим відділенням “політика”, а в ньому “Microsoft”. Натисніть на “Window Defender” за допомогою правої кнопки миші, виберіть “Створити” у контекстному меню. Параметр DWORD (32 біт).

Встановіть назву DisableSpyPyware. Потім двічі клацніть параметр, у поле значення, введіть 1 і натисніть кнопку ОК.

Правильно.Натискання, натисніть на Windows Defender, у точці “Create” виберіть “Розділ”. Назва для розділу Вкажіть захист в режимі реального часу.

Додайте до цього розділу, додайте кілька параметрів DWORD (32 біт) з значенням 1:

Створіть розділ під назвою Spynet, додати до нього три параметри:

Розгорнути гілку: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM. Поточнийконтроль. Послуги. Вітро. Знайдіть параметр запуску та встановіть значення 4.

Крім того, ви можете вимкнути значок захисника в лотку. Для цього відкрийте диспетчер завдань, перейдіть до вкладки “запуску”, клацніть правою кнопкою миші на піктограмі Windows Security та виберіть “Вимкнути”.

Щоб відновити роботу захисника, вам доведеться видалити всі створені параметри.