Ваш iPhone настільки безпечний, або чому немає антивірусів для iOS

У епоху широкого розповсюдження гаджетів та технологій, бажання безпеки та захисту своїх конфіденційних персональних даних придбав справді глобальні пропорції. Якщо ви озираєтеся 30 років тому.

У епоху широкого розповсюдження гаджетів та технологій, бажання безпеки та захисту своїх конфіденційних персональних даних придбав справді глобальні пропорції. Якщо ви озираєтеся 30 років тому.

У епоху широкого розповсюдження гаджетів та технологій, прагнення до безпеки та захисту своїх конфіденційних персональних даних придбав справді глобальний масштаб. Якщо ви озираєтеся назад 30 років тому, і це навіть не більшість у житті середньої людини, ми побачимо, що світ був зовсім інший.

Тепер у нас є камери відеоспостереження на кожному кутку, політику конфіденційності, з якою ми погоджуємося без читання, і навіть збираємо інформацію про кожну з наших рухів організму у будь-якій програмі або пошуковій системі в Інтернеті. Все це вже давно є реальністю, яку можна ставитися по-різному.

З одного боку, передбачається, що чесна людина не має нічого боятися. Такий контроль, звичайно, допомагає, при необхідності, розрахувати “погані хлопці”, а ті, хто носить білі капелюхи, отримують чудову можливість дивитися рекламу в Інтернеті, що відповідає їх особистим смакам та потребам.

З іншого боку, погані хлопці зовсім різні рівні та різні наміри чомусь, навпаки, були активізовані з жахливими силами прямо зараз. Хакери, нудні програмісти, шахраї великі і малі. Так, не всі вони амбітні і спрямовані до мінімуму розбиття Пентагону. Більшість з них достатньо дрібних штук, наприклад, добавок вірусів у ваших пристроях та крадіжка банківської інформації, які можуть перетворитися на серйозні втрати грошей.

Ось чому люди, що дають більшість своїх доходів для нового гаджета (так, зокрема, мова йде про Apple, але не тільки), не важко сподіватися, що виробник зможе забезпечити гідний рівень захисту Фотографії та список відтворення для цих грошей.

Заяв, щоб забезпечити безпеку iPhone

Доки Apple не представив повнофункціональний антивірус для iPhone, ви можете вибрати кілька елементів, які кожен користувач iPhone повинен взяти, щоб захистити пристрій.

Доки Apple не представив повнофункціональний антивірус для iPhone, ви можете вибрати кілька елементів, які кожен користувач iPhone повинен взяти, щоб захистити пристрій. (Перший і найважливіший. Встановлення коду розблокування, який потрібно ввести після кожного мобільного телефону. Ви можете налаштувати меню загальних налаштувань.)

Величезна різноманітність інших функціональних можливостей, таких як управління паролем або впровадження додаткового захисту файлів з конфіденційними даними, реалізується у сторонніх програмах. Враховуючи величезну кількість додатків для iPhone у AppStore, пошук оптимального рішення завдання є проблемою. Далі в цій статті я розповім вам про кілька додатків, які покращить безпеку телефону.

Знайдіть мої iPhone функціональність в iCloud. Це база безпеки вашого пристрою. Він може бути активований у меню налаштувань. Icloud. Якщо ваш телефон втрачений або викрадений, ви можете визначити його місцезнаходження, відображати повідомлення на екрані, відтворювати звук протягом 2 хвилин, а також віддалено заблокувати телефон. Вам не потрібно завантажувати безкоштовну можливість знайти iPhone додаток, щоб знайти ваш iPhone, якщо ви його втратили. Програма дозволить вам використовувати телефон для виконання тих самих функцій на інших пристроях iOS.

Гадгеттрак (3.99) пропонує функціональність дещо відрізняється від попередньої заявки. Якщо ваш iPhone був викрадений, ви можете використовувати свої камери, щоб спробувати зробити фото злодія (на відміну від знайдете мій iPhone). Крім того, якщо знайти мій iPhone дозволяє переглядати лише поточне місце розташування телефону, то GadgetTrack дозволяє побачити позицію телефону в певний момент часу, тим самим дозволяючи вам простежити весь шлях.

Intego VIRUSBARRIER IOS (.99). Заява не є повнофункціональним антивірусом для iPhone, але він забезпечує можливість сканування файлів, включаючи вкладення в літерах, для шкідливого програмного забезпечення для Windows та Mac. Відповідно до програми на веб-сайті компанії IOS Security не дозволяє автоматично сканувати файли або за графіком. Вірусбаріє. Це шкідлива система визначення програмного забезпечення, яка забезпечує можливість сканування файлів у міру необхідності.

See also  Як відкрити обкладинку Sony Xperia. Як видалити задню панель з Sony Xperia Mini та Mini Pro

Splashid Safe для iPhone (4.99) Впроваджує безпечне зберігання ваших паролів, даних кредитної картки, номери персональних облікових записів, реєстраційних кодів у мережі. Автоматичний генератор паролів дозволяє створювати сильні паролі, зберігаються дані захищені 256-розрядним шифруванням, а сама програма синхронізується за допомогою програми ПК (HTTP: // Splashdata.Com / Splashid / Desktop /) (19.95).

1password Pro від Agilebits (14.99) забезпечує функціональність, подібну до функціональності Splashid, в одному винятку. Окрім Wi-Fi, щоб синхронізувати дані за допомогою програми ПК (49.99) можна використовувати Dropbox. “Оброблені дані в 1Плосному зашифровується до будь-якої операції запису або передачі”. Написано на сайте компании. “Якщо ви використовуєте DropBox для синхронізації між пристроями, копія ваших даних буде зберігатися в системі Dropbox. Але навіть якщо крапля зламана, щоб розшифрувати паролі до порушника, вам знадобиться ваш головний пароль, відомий тільки вам “

Наступний параметр для зберігання паролів, LastPass (безкоштовно) пропонує віддалений доступ до паролів, зберігаючи за допомогою служби преміум-класу Lastpass (450 / місяць). Зашифровані дані, що зберігаються в хмарі. За даними компанії, всі операції шифрування / дешифрування виконуються на комп’ютері користувача, а не на своїх серверах, тобто конфіденційні дані передаються через мережу виключно зашифровану.

Idiscrete (6500.99) захищає найбільш відмінний вміст (відео, зображення, документи тощо.D.) На телефоні. Якщо будь-який несанкціонований користувач намагається отримати доступ до програми, він буде відображатися на екрані помилкового завантаження. Если он не сможет ввести корректный код, то загрузится приложение для создания заметок. Захищені файли можуть передаватися між телефоном та комп’ютером через Wi-Fi.

Якщо в розмовах ви часто обговорюєте конфіденційну інформацію, ви можете використовувати Kryptos (безкоштовно), який перетворює 256-бітний сигнал шифрування AES. Програма працює в мережах 3G, 4G та Wi-Fi. Також доступний для пристроїв BlackBerry та Android.

Webroot SecureWeb (безкоштовно). Це вдосконалений мобільний браузер з функцією фільтрації для захисту користувачів від шкідливих сайтів. Додаток автоматично синхронізується з адресою адреси компанії для захисту в режимі реального часу. Результати пошуку надаються з анотаціями надійності сайту.

Пошта може забезпечити величезні незручності, якщо в папці буде багато спаму. Арешт спаму (безкоштовно) пропонує рішення типу “відповіді питання”. Замість того, щоб використовувати фільтри, щоб виявити спам та шкідливе програмне забезпечення, він вимагає кожного адресату, щоб підтвердити свою ідентичність до відповіді на це питання. Програма дозволяє створювати обліковий запис, керувати непереваженою поштою, а також редагувати списки підтверджених користувачів.

Один хакер може призвести до того ж шкоди, скільки 10 000 солдатів! Підпишіться на наш канал Teleagl, щоб з’ясувати перший спосіб вижити в цифровому кошмарі!

Безкоштовно або платити: Вам дійсно потрібно платити за антивірус для iOS?

Apple забезпечує відкриття додатків у пісочниці, що є мірою безпеки, що забезпечує окрему роботу кожної програми. Навіть якщо одне застосування інфіковане вірусом, цей вірус не зможе залишити заявку та заразити інші частини пристрою iOS. Завдяки цим вірусам він практично нереалістичний для доступу до вашого iPhone або iPad. Тим не менш, iOS є вразливою до іншої кібер-на основі (не-шкідливого програмного забезпечення). Наприклад, фішинг-атаки та небезпечні мережі Wi-Fi-це популярні способи крадіжки даних з хакерами.

Існує кілька ефективних безкоштовних антивірусних додатків IOS. Але безкоштовна програма забезпечує лише основний рівень захисту. Якщо ви зберігаєте конфіденційні фотографії, повідомлення та файли на вашому iPhone або iPad, краще інвестувати кілька коштів до антивірусної підписки. Надійна компанія, яка пропонує антивірус, використовує велику кількість ресурсів та передових технологій, щоб забезпечити захист вашого пристрою з IOS з усіх видів кібер.

Антивірус, як Norton Mobile Security включає всі необхідні інструменти для захисту вашого iPhone або iPad, а також додаткові функції, такі як захист пристрою у випадку крадіжки та захисту від крадіжки особистої інформації. Norton Мені також подобається, тому що ви надаєте гарантію повернення грошей 60-денного повернення грошей. Це досить багато часу, щоб перевірити антивірус на своєму пристрої з iOS. Якщо ви задоволені або просто зміните свою думку, ви можете легко отримати повне повернення коштів.

Як встановити / налаштувати мобільну безпеку Norton у iPhone та iPad

Як перевірити на віруси

Існує кілька способів перевірки Apple пристроїв для шкідливого програмного забезпечення: через Інтернет-послуги, власний персональний комп’ютер за допомогою спеціальних антивірусних програм. Кожен з них має свої особливості і застосовується в певних ситуаціях.

Через антивіруси по телефону

Магазин компанії App Store. Це сховище багатьох корисних та нестандартних програм, що включає антивіруси. Але, на жаль, більшість з них не здатні виявляти і усунути серйозні шкідливі. У кращому випадку вони допоможуть позбутися невеликих проблем, як спливаюча реклама або перенаправлення на іншу сторінку. “App Store” не може похвалитися багатим вибором додатків, а з тих, хто є користувачем, може вибрати найбільш підходящих та улюблених.

See also  Як видалити історію пошуку на комп'ютері. Історія очищення в Mozilla Firefox

Серед усього діапазону антивірусних програм, лише деякі з них звернулися до користувачів iPhone. Найвищий рейтинг у App Store має такі утиліти:

 • Mcafemobilesecurity. Забезпечує кілька ступенів захисту, створює резервні копії, зберігає їх, і відновлюється, якщо це необхідно. Здатний сфотографувати шахрайство під час сили смартфона з опцією CaptureCam;
 • Avastecure конфіденційність. Виконує функції, подібні до тих, що описані в попередньому варіанті здійснення. Антивірус пропонує захищений склад даних, ідеально справляється з призначеними завданнями;
 • Loocot. Це антивірусне програмне забезпечення добре знайомиться до користувачів iPhone. За допомогою спеціальних варіантів він забезпечує захист від крадіжки і дозволяє вам знайти втрачений телефон. Відповідно до оглядів власників I-гаджетів, програма добре справляється з його функціями;
 • Трендмікромобільствості. Утиліта популярна завдяки забезпеченню високоякісного інтегрованого захисту. Окрім виконання основних функцій, він здатний зберігати паролі та інші особисті дані, а також захистити їх через PIN-код;
 • Телефонний. Мало відомих у аудиторії користувачів iPhone програми отримали високі оцінки. Завдяки конфіденційності функції VPN, дозволяє безпечно користуватися Інтернетом. І використання вбудованого аналізу даних оптимізує процес, що вказує, які програми краще тимчасово вимкнути або видалити.

Через антивіруси на ПК

Якщо у Mobile Gadget немає довіри, але в той же час комп’ютер має свіжу програму, ефективно виявлення шкідливого програмного забезпечення, варто використовувати таку можливість та перевірити iPhone на вірусах. Порядок у цьому випадку буде наступним чином:

антивірус, norton, мобільна, безпека

 • Телефон повинен бути підключений до ПК або ноутбука за допомогою кабелю USB;
 • Зачекайте, поки процес спарювання закінчиться, і комп’ютер виявить мобільний пристрій;
 • Запустіть антивірусну програму, встановлену на ПК та активуйте процес сканування;
 • Зачекайте до кінця чек, звіт про уразливості та варіанти їх виправлень.

На жаль, цей метод перевірки не завжди виявляється ефективним. Це пов’язано з тим, що в деяких випадках (ймовірно, залежно від моделі), комп’ютерний своєрідним розпізнає пристрій. Він сприймає мобільний пристрій як зовнішнє зберігання даних, а блокування доступу при спробі його відкрити. Ви можете бачити лише фотографії лише з iPhone. У разі такої ситуації доцільно використовувати інший варіант перевірки.

Через онлайн-послуги

Для тих, хто планує перевірити свій iPhone для наявності вірусів без попередньо встановленого програмного забезпечення, опція задовольняється процедурою в Інтернеті. Звичайно, безпосередньо в мережі не сканувати мобільний пристрій, оскільки iOS не дозволить сторонній програмі отримати доступ до системних файлів.

Для реалізації задуманого, вам знадобиться:

 • Завантажте антивірус інтересу до зберігання хмар, після чого встановіть його на комп’ютері або ноутбуці;
 • Підключіть свій смартфон на ПК за допомогою кабелю USB та порівняти;
 • Дозволити доступ до програми до файлової системи;
 • Запустіть процес сканування в стандартному режимі.

Сканування файлової системи без необхідності попередньо встановлення на пристрої Apple здатні до таких відомих додатків, як:

Касперський Загроза Інтелект Портал. Онлайн-служба, яка замінила популярну програму Kaspersky Virusdesk, яка була закрита в квітні 2020 року, дозволяє виконувати онлайн-перевірки підозрілих об’єктів та великогабаритних файлів. До 256 Мб у режимі спільного доступу.

Вірус Загальний. Безкоштовна онлайн.Утиліта здатна не тільки обробляти системні файли та посилання сайтів, але й виявити інфекцію з троянами та іншими шкідливими елементами.

Есет В Інтернеті Сканер. Працює на задньому плані, але лише після встановлення на комп’ютері. Програма регулярно переглядає файли та доступні на дисках на ПК.

Як захистити свій iPhone

Ваш iPhone вже має багато вбудованих функцій безпеки. Вам потрібно встановити програми лише з App Store Apple, і Apple перевіряє ці програми для шкідливих програм, перш ніж вони будуть додані до магазину. Якщо програма App Store все ще виявила зловмисне програмне забезпечення, Apple може видалити його з магазину та негайно видалити цю програму з вашого iPhone, для вашої безпеки.

Iphone має вбудований функцію “Знайти мій iPhone”, який працює через iCloud, він дозволяє дистанційно знаходити, заблокувати або видалити інформацію з втраченого або викраденого iPhone. Вам не потрібна спеціальна захисна програма з функціями “анти-кражі”. Щоб перевірити, чи увімкніть функцію “Знайти мій iPhone”, відкрийте “Налаштування”, торкніться свого імені у верхній частині екрана, а потім натисніть “ICLOUD” “Знайдіть мій iPhone”.

See also  Комп'ютер не бачить USB-принтера. Драйвер принтера не розпізнається - алгоритм дій

Браузер Safari, на вашому iPhone є “попередження про шахрайський веб-сайт” з функцією якого є анти-фільтр. (прим. Фішинг. Тип шахрайства, метою якого є отримання доступу до конфіденційних даних користувачів. Логін та паролі). Якщо ви потрапите на веб-сайт, який відмовляється від вашої особистої інформації. Можливо, це фальшивий веб-сайт, який знає свою онлайн-сторінку банку вашого банку, ви повинні побачити попередження. Щоб перевірити, чи включена ця функція, відкрийте параметри “Safari” та знайдіть параметр “FRAUDO WebSERATE” у розділі “Конфіденційність та безпека“.

Avira Mobile Security

Мобільна безпека Avira допоможе забезпечити безпеку даних та анонімність дій користувача в Інтернеті через зашифровану мережу VPN.

Особиста функція захисту даних швидко повідомить про те, чи третя сторона має електронну пошту, а інструмент захисту від крадіжки допоможе повернути втрачений телефон.

Якщо ви купуєте в Інтернеті або зберігаєте дані про свої кредитні картки у всесвітній мережі, додаток блокує фішинг, зловмисне програмне забезпечення, спам та інші типи шахрайства.

Блокер дзвінків також дозволяє створити чорний список і заблокувати спам, небажані дзвінки та текстові повідомлення від інших користувачів. Ви також можете легко створити резервні копії та відновити контакти зі свого телефону та надсилати їх на електронну пошту, Dropbox або Google Disk.

) на місяць до 40 (2 940) на рік.

Загальна інформація. Топ безкоштовні антивіруси для iPhone та iPad (усі версії iOS)

Оновлення за квітень 2022 року: Мобільна безпека Norton вже не є безкоштовною, але все ще залишається найкращим недорогим антивірусом для iOS. Він захищає ваші дані на пристрої, забезпечує захист веб.Сайтів та сканує доступні мережі. Крім того, ви можете спробувати Norton Security без ризику протягом 60 днів завдяки гарантії повернення грошей.

Захист під контролем

Всі програми на iPhone можна завантажити до магазину Apple або через iTunes, включаючи адаптованих антивірусних програм, які розробляються виключно для миру власників, які хочуть бути стриманими. Невелика кількість антивірусних додатків у корпоративному магазині, їх низька функціональність підтверджує головну обіцянку розробників з Cupertino: “Додатковий захист iPhone не потрібно!»Смартфон не підбере вірус, якщо ви не встановлюєте додаткові оновлення на ньому, тому що по-іншому користувач не може зменшити рівень безпеки: всі програми та програми завантажуються лише з дозволених джерел.

Віруси для iPhone. Звичайно, бажання розвивати віруси для iPhone чудово, тому що технологія Apple є досить закріпленим та розчинним сегментом, привабливим для вірусів та антивірусних компаній. За весь час роботи Apple виявив невелику кількість (не більше двох десятків) вірусів, що було досить широко освітленим у пресі.

Корпорація Apple накладає суворі вимоги до програм iPhone для iPhone, ретельно контролювати контенту. Для розробки продуктів для iTunes є престижним для компаній, отже, для iPhone написано нові версії різних програм. Програмісти Apple активно контролюють всі спроби розробників вірусів, швидко випускаючи оновлення, завдання якого є припинення потенційних загроз. Система регулярно зміцнює від вірусних атак. Це для надійного захисту від хакерства, включаючи користувачів Apple смартфонів платять досить серйозні суми при покупці iPhone.

 • Віруси не працюють на поточній версії iOS.
 • Вірусне проникнення можливе після в’язниці.
 • Деякі точки у списку загроз для iOS були створені проти конкретних користувачів, не впливають на відпочинок.

Очевидно, що антивірусне програмне забезпечення для MAC не буде зайвим. Але сам користувача повинен збільшити свій рівень відповідальності.

Швидкий та ефективний антивірус для MAC збереже цілісність системи, але це буде помилкою вважатись панацеєю. Кожен власник комп’ютера повинен критично думати, слідкувати за обережністю та обережними. Ні в якому разі не можна встановлювати програми з неперевірених джерел та виконувати дії на підозрілих сайтах.

Якщо уникнути подібних помилок, решта безпеки завершується антивірусом.

Висновок: віруси Mac існують; отже, антивірус повинен бути встановлений в обов’язково, але до цього необхідно переконатися, що це не вплине на швидкість системи. Особливу увагу слід приділяти розробнику джерела та програми. Спостерігаючи за цими заходами, ви не залишите вірусних шансів проникнути на комп’ютер.