Чому звук не працює на моєму моніторі?

Якщо динаміка монітора не працює, вона зазвичай пов’язана з неправильно налаштованими налаштуваннями або кабелями. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб вирішити цю проблему, наприклад, перевірити свої з’єднання, відрегулювати гучність, виконати звуковий тест або відтворити звук, використовуючи пристрій, відмінний від монітора.

 • Підключіть комп’ютер до монітора
 • Підключіть монітор до джерела живлення та увімкніть його та комп’ютер
 • Клацніть правою кнопкою миші значок звуку в області панелі завдань на панелі завдань Windows і виберіть «Відтворити пристрої». Якщо ви підключили монітор через HDMI або DisplayPort, натисніть назву монітора в списку пристроїв.

Як увімкнути динаміки на моніторі

Можливо, монітор з вбудованими динаміками не підкорює вашу душу з чудовим звуком і насиченням тембру, але заощадить одну розетку і місце на столі. Самі стовпці не включаються, тому вам доведеться взяти дріт і розтягнути його до системного блоку.

Включені з монітором повинен бути не менше 3 шнурів: їжа, відео (DVI або VGA), звук (Mini Jack 3.5 мм). Роз’єми цих шнурів настільки різні, що просто неможливо їх заплутати (якщо ви все-таки змогли ввести VGA-Schnur в аудіо-гніздо, то ви зламали материнську плату). Отже, візьміть дріт з міні-джеком. Зазвичай це зелений на кінці і відповідає кольору звукового входу на материнську плату або аудіокарту. Якщо ви були випробувані і не постачали шнур. Купити його. Mini Jack Pope Pope 3.5 мм. Це коштує мінімум, чудово служить. Підключіть два розетки: на моніторі та системному блоці, і дотримуйтесь крок.

Всі пов’язані, але немає звуку. Не сумуйте, можливо, ви просто не перевернули його, а саме, не натиснув кнопку на кнопку. Подивіться уважно, він повинен бути на панелі монітора, а значок аудіо-динаміка над ним. Натисніть на ній, екран з’явиться на екрані подрібненого або не подрібненого динаміка. Покажіть винахідливість, яку це може позначити (напевно, перетинаючись. Немає звуку, не перетнуту. Є звук), діяти відповідно до логіки.

Підключений, включений, але не звучить. Зачекайте, щоб потрапити в RAGE, борйте пил і перейдіть до меню налаштувань звуку операційної системи. У Windows це можна зробити за допомогою меню “Пуск”. Панель керування. Вкладка “Звук.” Властивості. У новому вікні. Ви можете пройти через значок лотка з тією ж піктограмою динаміка. Можливо, десь є зрадницька перевірка на неправильній точці. Видалити його, якщо це. Налаштуйте гучність у програмі (і, якщо доступно. Відповідні кнопки на моніторі).

Якщо знову немає звуку. Див. Елемент, можливо, ви плутаєте вхід на системний блок. Увімкніть аудіофайл, наприклад, MP3, і змініть входи, поки не почуєте ZUZ.

Передає звук HDMI?

Hdmi відомий своїм якісним відео, але він також може пройти звук без необхідності використовувати кілька кабелів. Hdmi підтримує форматів Dolby TrueHD та DTS-HD для 7.1-канальний звук без втрат і якісного кінотеатру. Hdmi 1.4 також підтримує канал зворотного зв’язку звуку, який передає звук з ТВ-тюнера до приймача.

Використовуючи піктограму динаміка на панелі завдань, переконайтеся, що звук не вимкнено і увімкнено. Переконайтеся, що комп’ютер не вимикається за допомогою апаратного забезпечення, наприклад, спеціального звукового вимкнення на ноутбуці або клавіатурі. Перевірити, втрачаючи пісню. Якщо навушники працюють, видаліть їх, щоб продовжити пошук та усунення несправностей внутрішніх динаміків.

Як увімкнути звук на моніторі

Монітор з вбудованими динаміками має низьку якість звуку, але зберігає місце на столі і звільняє одну розетку у розширенні. Звуковий сигнал на такому моніторі постачається через окремий кабель.

Подивіться, чи присутній другий кабель, що підключає введення звуку монітора з виходом звукової карти комп’ютера. Якщо це таке, і в будь-якому випадку немає звуку, спочатку спробуйте знайти кнопку на передній панелі з позначенням перехрещеного динаміка. Натисніть на неї, після чого світлодіод вийде над ним, або позначення динаміки також з’явиться на екрані, але не перетинається. Це означає, що тепер звук увімкнено. Натискання кнопки призведе до включення діода або появу скрученого динаміка. Звук вимкнено. На деяких моніторах окремого кнопки, щоб змінити режим роботи, немає динаміки. Ця функція увімкнена і вимикається через меню.

Якщо монітор видаляється з режиму звуку, але це не вдалося почути, знайти регулятор гучності. Навіть на моніторах, де всі корективи здійснюються в електронному вигляді, такий регулятор може бути аналоговим. Вигнати його ручку, і звучить доведеться з’явитися. Якщо немає ручки, подивіться на передню панель за допомогою кнопок зі стрілками, між якими розташовано позначення динаміки, або спробуйте знайти елемент, щоб налаштувати гучність у меню монітора.

Ви не можете виключити та неправильно налаштувати змішувач операційної системи. Але тоді звук не буде у випадку, якщо ви підключаєте звичайні стовпці до звукової карти. Запустіть відповідну програму (його назва залежить від того, яка ОС використовується) та перевірте, чи вимкнено аудіо.

Навіть якщо кабель доступний, це не той факт, що він правильно підключений. Перевірте, чи пов’язано з одним штекером із зеленим гніздом звукового карту, а інший. До монітора Джек позначено як аудіо. При необхідності перемістіть його до відповідних гнізд. Крім того, шнур може бути несправний. Щоб дізнатися, чи є це, відключіть його від комп’ютера, так і монітора, і кільця диня.

See also  Як побачити швидкість Інтернету на комп'ютері. Відповідно до результатів тесту, швидкість Інтернету дуже низька

За відсутності кабелю, шукайте його у вікні упаковки монітора. Якщо це не знайде і там, зробіть це самостійно. Візьміть два 3,5-міліметрові стереогналізацію стандарту Jack (TRS). Трипровідний шнур підключіть їх до тих самих контактів.

Додаткова інформація

Програмне забезпечення, що постачається з драйверами відеокарти, також може мати свої власні параметри аудіо виведення HDMI для підтримуваних дисплеїв.

І хоча це рідко допомагає, подивіться на налаштування “Панель управління NVIDIA” (елемент знаходиться на панелі управління Windows), AMD Catalyst або Intel HD Graphics.

Розсилка Нова, іноді цікава та корисна, матеріали сайту Remontka.Про. Немає реклами та безкоштовної комп’ютерної допомоги передплатникам автора. Інші способи підписки (VC, однокласники, телеграми YouTube, Yandex.Дзен)

Якщо в декількох входах HDMI є телевізор, використовуйте вхід HDMI 1.

Ну, зазвичай це не потрібно. Просто, багато HDMI 1 підтримують MHL, так, через це рідше проблему.

Коли починається будь.Яка гра зникає. Якщо ви дивитесь фільми та t.D, тоді всі правила. Є ідеї?

З навушниками все гаразд. Бізнес у ПК, оновлений драйвер не допомагав, принаймні мої навушники з USB, це теж не допомагає, я не знаю, який зелений і USB може бути з двох сторін, це може бути більш імовірним у Windows. Але де?

Під час підключення комп’ютера до телевізора через HDMI була проблема. Звук пройшов через комп’ютер. І тоді було встановлено, що права адміністратора спочатку заблокована Microsoft на Windows 10 (вже намагалася отримувати по.Різному, описані в Інтернеті, але не працювали). І команди “.Msc »Виконати це неможливо. Скажи мені, будь ласка, що робити? Заздалегідь вдячний.

Не зовсім зрозумів ситуацію t.Е. Немає жодного користувача з правами адміністратора? Тож це не відбувається взагалі нічого подібного до Microsoft не блокує. (Більше того, якби це було, ви не створили б програми для встановлення будь.Яких програм)

Оновлено всі драйвери, малюнок на HDMI йде, а на пристроях відтворення телевізор не визначається. Ноутбук Acer Swift3, Win10x64, Intel Grafics 620, Audio Audio Audio Audio Realtek (SST). Я вже підключаюсь до 3.Го телевізора, не працює. У той же час інші ноутбуки працюють з цими телевізорами. Я не розумію, що це може бути. Немає прихованих і відключених пристроїв.

Доброго дня. Для аудіо від HDMI в графіку Intel повинні бути водії, а не на звуці. Спробував їх поставити з сайту acer?

Так, покладіть їх, останнє. Там та відео та HDMI звукові драйвери. Після цього відео перестала працювати на телевізорі, помилка вийшла з роздільної здатності типу 720p не підтримується. Запуск драйвера, оновлені інструменти Windows та відео та аудіо (система пошуку в Інтернеті). Телек почав демонструватися, а аудіо немає.

У диспетчеві пристроїв в аудіопристрої є щось на кшталт “Audio Intel для дисплеїв”? Якщо так, виберіть його. Оновіть драйвер. Виберіть на цьому комп’ютері. Зі списку встановлених драйверів і виберіть не той, який встановлюється на даний момент. До речі, я не знаю точно (і зараз не можу перевірити), але раптом ця “частина” водія (t.Е. Суто для HDMI Intel) десь доступний окремо від драйвера дисплея, має сенс шукати.

Добрий день. Я намагався зробити все, що знаходиться під статтею, не їздив. Завантажується з Linux (встановлений на флеш.Накопичувачі Lubuntu), і проблем немає. Тільки в аудіо імпульсу переключило вихід звуку. Іноді потрібно шукати інші способи, крім Windows.

І якщо я зараз у списку аудіопристроїв лише “пристрій.Підтримуючи “Як тоді я повинен бути? Спасибі.

І увімкнув дисплей інвалідів? Ви можете скріншот?

Немає звуку через HDMI При підключенні, зображення є. У написаних пристроях відтворення. Не підключено. Як бути?

І не через якийсь адаптер HDMI підключений?

Проблема полягає в тому, що в змішувачі показує, що звук йде, але в навушниках мовчання я спробував твої шляхи, не допомагав, точно так само, я подумав, що у Windows (10ka) знесено проблему, все ще залишається проблема

Доброго дня. Проблема полягає в такому, я підключив все відповідно до інструкцій, зображення пройшло негайно, звук не працює на ноутбуці (HP Pavilion G6) ні на телевізорі. Клацніть правою кнопкою миші відкриті “Пристрої відтворення” AMD HDMI Вихід підключено і вже підписали, що цей “Пристрій за замовчуванням”, якщо ви клацніть правою кнопкою миші, там немає елемента, який можна використовувати за замовчуванням. Поруч з цією значком праворуч, немає обсягів ваг. Потім “гучномовці та телефони” підписуються як пристрій підключення за умовчанням, а шкала гучності, але це порожнє (навіть коли щось грає), то навушники для спілкування “готові”

Під час відтворення відео, аудіо, YouTube і TD немає звуку в будь-якому місці! У менеджера пристроїв все працює “нормально”. Звук може відображатися на ноутбуці, лише якщо ви відключите аудіопристрій високої чіткості AMD у пристрої високого пристрою AMD.

Доброго дня. Судячи з опису, все повинно працювати від ідей Тільки проблеми з драйверами, кабелем, свердловинами, або на рівні ТВ до нуля видаляються (хоча тоді рівень відтворення пристроїв).

Подивіться, я підключив кабель HDMI на ПК, телевізор за замовчуванням як організатор відтворення, але немає звуку, я не піду навколо навушників (

Доброго дня. І ви можете скріншот із “Звукові, ігрові та відео пристрої” у диспетчеві пристроїв та списку пристроїв для відтворення? Можливо, я зможу допомогти.

Допомогли наступним: параметри. Система. Звук. Знайдіть “Інші налаштування звуку”. Налаштування пристрою та об’єм застосування. Налаштування скидання та встановлення стандартних значень, рекомендованих Microsoft

See also  Зробити чорний фон на Samsung. Як змінити фон клавіатури на Samsung?

Я не згоден з тим, що неможливо вивести звук через адаптер або кабель dvihdmi. Electribly DVI Single Link і HDMI повністю ідентичні, і немає окремих рядків для передачі звуку. Існує загальна лінія для керування сигналами, на яких передається звук. Отже, якщо відеокарта має вхід SPDIF (старі відеокарти NVIDIA від приблизно 8800) або вбудований кодек (всі сучасні, включаючи інтегрований Intel), електрично не перешкоджає передачі. Це було переконано, що це було необхідно підключити телевізор GeForce 9400GT, на якому виводу HDMI був, але тільки кабель DVI-HDMI був під рукою. Хоча це, безумовно.

Звук не відтворює динаміки монітора, підключено HDMI-HDMI, але якщо ви підключаєте навушники до задньої панелі монітора, звучить через них та регулюється GTX 1060 ASUS Video Monitor Monitor з Phillips 237E7 Відстежуйте всі драйвери, встановлені та оновлені

Як налаштувати звук на LG TV

Lg Modern TVS мають дуже широкий набір опцій і дозволяють кожному користувачеві налаштувати техніку “Ведучий”: виберіть оптимальні налаштування звуку, зображення, канали тощо.D. І, перш за все, це стосується звуку, оскільки залежно від уподобань та смаків глядача, ви можете адаптувати звук, щоб переглянути фільми, спортивний механізм, слухаючи музику або, навпаки, новини.

У всіх моделях телевізорів LG, операційна система веб-ОС встановлюється, завдяки чому контроль над варіантами стає інтуїтивно простий і зрозумілий. Все, що потрібно для оптимального налаштування звуку в телевізорі, це активізувати функцію “розумний звук“. Ось що потрібно зробити для цього:

 • Натисніть кнопку “Домашня сторінка” на пульті дистанційного керування (“Будинок”.
 • Виберіть “Налаштування” у меню, а потім натисніть на три вертикальні точки значків у верхньому правому куті монітора.
 • Знайдіть елемент “Звук” та виберіть “Режим звуку”. “Розумний”. Коли цей режим активується, сам телевізор буде аналізувати показники частот відтвореного вмісту та встановить оптимальні налаштування звуку.

Зауважте, що в цьому режимі всі налаштування встановлюються автоматично, і поки він активний, змініть налаштування звуку вручну, ви не зможете.

monitor, звук, отримати, двох

Як налаштувати звук у телевізорі LG вручну

Ви можете змінити автоматичні налаштування звуку на телевізорі. Виробники надали кілька популярних режимів.

 • Натисніть кнопку “Домашня сторінка” на пульті дистанційного керування (піктограма “Будинок”).
 • Виберіть елемент “Налаштування” у меню (значок значка передач, а потім натисніть значок трьох вертикальних точок у верхній частині верхнього кута монітора.
 • Знайдіть елемент “Sound”, виберіть “Режим звуку”, і виберіть один з запропонованих режимів, запропонованих у меню, на ваш смак:
 • “Стандарт”: Підходить для всіх жанрів програм та всіх типів звукових шляхів.
 • “Кіно”: призначений для фільмів та серії з спеціальними ефектами.
 • “Спорт / футбол / крихіт” (назва цього елемента змінюється залежно від країни): призначений для перегляду спортивного змісту всіх видів.
 • “Музика”: у цьому режимі ви можете слухати музику всіх жанрів: від класичних концертів до каналів з сучасними музичними відеокліпами та електронною музикою.
 • “Ігри”: режим, розроблений спеціально для ігор, також підходить, коли телевізор використовується як монітор.

На додаток до основних налаштувань звуку в сучасних телевізорах LG, ви також можете налаштувати звукові ефекти. Вони також знаходяться в розділі меню “Звук”.

monitor, звук, отримати, двох
 • Виберіть у меню “Звук” (як його знайти див. Нагорі) точка “звукові ефекти”.
 • Варіант Clear Voice II допоможе зробити звук голосу більш розбірливим.
 • Варіант Clear Durry (Віртуальне середовище), як від його назви, може створити ефект багатоканального звуку. Він активний лише в 2D.Режимі.

Коли ваш телевізор LG працює в 3D.Режимі, вам знадобиться опція “тривимірне масштабування” з тими ж функціями, що і “віртуальне середовище”.

 • Параметр Everyizer допоможе встановити звук вручну, регулюючи частоти.
 • Варіант балансу призначений для налаштування правих та лівих динаміків телевізора.
 • Параметр розряду скине всі налаштування звуку на фабрику.

Наявність звукових ефектів може змінюватися в різних моделях телевізорів LG.

Ще одна зручна функція. Регулювати гучність звуку. Не секрет, що на різних цифрових каналах для встановлення гучності звуку можуть змінюватися. Щоб не регулювати звук щоразу за допомогою панелі управління, ви можете активувати параметр “автоматичність”. Ви можете зробити це в меню “Звук” (як його знайти, див. Вище).

Також варто звернути увагу на функцію “величина збільшення обсягу”. Ви можете вибрати випускний “низький”, “середній” або “високий” і встановити діапазон, в якому ви можете максимізувати обсяг телевізора.

Немає звуку при підключенні телевізора до комп’ютера

Якщо ви не приймаєте жодних проблем самого телевізора, то в цій схемі операції джерелом проблеми може бути комп’ютер або підключення кабелю (зазвичай HDMI). Ви можете перевірити продуктивність або несправність кабелю двома способами. Або його заміна або підключення іншого пристрою до комп’ютера, який підтримує прийом сигналу HDMI (наприклад, монітор). Якщо немає нікого, ні іншого під рукою, вам слід перейти на встановлення параметрів операційної системи ПК.

Драйвер відеокарти

Перш за все, вам потрібно переконатися, що драйвер відеокарти доступний. Це забезпечує передачу цифрових даних між комп’ютером та будь.Яким приймачем HDMI. Це може здатися нелогічним зв’язком між драйвером відео адаптера та проблемами з звуком на телевізорі, але це не так. Слід розуміти, що звуковий сигнал передається разом із відеосигном на той самий кабель HDMI, t.Е. У сучасних відеокарках є вбудована аудіокарта. А останнє вимагає окремого драйвера, який завжди входить у комплект програмного забезпечення для відео адаптерів.

У будь-якому випадку це не буде зайвим, щоб перевстановити або оновити драйвер відеокарти. Перш за все, слід визначити, яка відеокарта встановлена ​​на комп’ютері. Найпростіший спосіб зробити це використовує будь-яку ідентифікацію компонентів ПК. Наприклад. Aida64. З нею легко визначити водій:

 • Встановіть та запустіть програму.
 • У лівій частині вікна програми знайдіть та відкрийте розділ. “Дисплей”, а потім перейдіть до підрозділу “Вікна відео”.
 • Вся необхідна інформація з’явиться у центральній частині вікна.
See also  Як очистити віртуальну пам'ять Windows. Як очистити віртуальну пам'ять через політику місцевої безпеки

Далі залишається перейти на веб-сайт виробника відео та завантажити останню версію водія. Також завантажте драйвери на NODEVICE. Знову зверніть увагу на зображення вище. Утиліта AIDA64 також надає посилання (“Завантаження драйверів”), на якому ви можете перейти на сторінку завантаження на відеокарті. Наприклад, для завантаження драйверів продуктів NVIDIA:

Як зробити / повернути звуковий шнур HDMI

 • Відкрийте посилання з програми AIDA64.
 • На екрані з’явиться кілька спадних меню.
 • У меню “Тип продукту” виберіть сімейство відеокарти NVIDIA, у цьому випадку. “Geforse”.
 • У меню “Серія продуктів” виберіть серію відеокарт, таких як GeForse 200 Series.
 • Далі, у меню “Продукт” виберіть певну модель відеоадаптера, наприклад, GeForse GT 220.
 • Він залишиться, щоб вибрати версію та мову операційної системи, після чого. Натисніть кнопку “Пошук”.
 • Відкриється нова сторінка. Натисніть кнопку “Завантажити”, щоб завантажити драйвер.
 • Запустіть інсталятор і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Встановлення параметрів звуку Windows

У будь-якому сучасному комп’ютері є вбудована звукова карта і, як мінімум, один роз’єм для підключення динаміків або навушників. Якщо материнська плата має вбудований HDMI-виводу, він присутній у знімній відеокарті, то аудіо виходи ПК стають принаймні двома. Будь-який з них може бути задіяний у Windows як за замовчуванням звукозаписний пристрій. Аудіосигнал буде відображатися через нього.

Підключившись до телевізора ПК, система зазвичай автоматично перепризначує порт HDMI як пристрій відтворення за умовчанням. Але іноді це може не відбутися. У таких випадках звуковий сигнал не буде переданий через HDMI. Те ж саме відбувається, і коли функція відтворення звуку відключається через порт HDMI. Усуньте обидва проблеми, як випливає (на прикладі Windows 10):

 • Клацніть правою кнопкою миші (PCM) на значку у вигляді динаміка в лотку (правий нижній кут), а потім виберіть “Звуки”.
 • Перейдіть до вкладки “Відтворення”.
 • Знайдіть значок телевізора, підписаний як “LG”, натисніть на IT-PCM і виберіть “Використовувати елемент за умовчанням”.
 • Звук повинен буде з’явитися.
 • Якщо піктограма відсутня. Натисніть на PCM у порожньому вікні вікна та встановіть прапорець у елементі “Показати вимкнено”.
 • Якщо є драйвер, буде відображатися значок із зображенням телевізійного зображення. Натисніть на ній pkm, а потім виберіть елемент “Увімкнути”, використовуйте пристрій як відтворювальний пристрій за умовчанням.

Налаштування пристроїв відтворення Windows

Зазвичай, коли у Windows 10, 8 або Windows 7 ви підключаєте телевізор або окремий монітор через HDMI до ноутбука, звук автоматично починає грати на ньому. Однак існують винятки, коли пристрій відтворення не змінюється автоматично і залишається незмінним. Тут варто намагатися перевірити, чи можна вручну вибрати, що звук буде втрачено.

 • Натисніть з правою кнопкою миші відповідно до значка динаміки в повідомленні Windows (праворуч у нижньому правому документі) та виберіть пункт “Плаза”. У Windows 10 1903, 1809 та 1803, щоб дістатися до пристроїв відтворення в меню, виберіть “Відкрити параметри звуку”, а в наступному вікні. “Панель керування звуком” або через панель керування. Звук.
 • Зверніть увагу на який з пристроїв вибирається як пристрій за замовчуванням. Якщо це такі динаміки або навушники, але список також містить звук високої чіткості NVIDIA, AMD (ATI) звуку високої чіткості або деякі пристрої з текстом HDMI, натисніть на це клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Використовувати пункт за замовчуванням” (зробіть це, коли ТВ вже підключено через HDMI).
 • Застосувати налаштування.

Швидше за все, ці три кроки будуть достатньо, щоб вирішити проблему. Однак може вимкнути, що немає нічого подібного HDMI аудіо у списку пристроїв відтворення (навіть якщо ви клацніть правою кнопкою миші на порожній список списку та увімкніть дисплей прихованих та відключених пристроїв), то це може допомогти Наступні рішення проблеми.

Апаратна помилка

Якщо маніпуляції з параметрами аудіо параметрів Windows та драйверами пристроїв HDMI не призвели до правильного результату, апаратна помилка комп’ютера або самого телевізора відбувається. Найбільш оптимістичний сценарій є фізичним пошкодженням кабелю HDMI. Ця проблема легко вирішити, просто замінивши кабель. Якщо причини проблем. Пошкодження розетки HDMI на комп’ютері або телевізорі, методика краще взяти до ремонту. Однак, і з цієї ситуації ви можете знайти вихід.

У першій главі статті було зазначено, що інші входи можуть бути присутніми в телесепці для підключення пристроїв відтворення звуку, у цьому випадку. Комп’ютер. Якщо у вашому випадку є TRS-роз’єм зеленого, то ви можете спробувати використовувати для керування звуком з ПК до телевізора.

Як зробити / повернути звуковий шнур HDMI

Для цього достатньо придбати розширення TRS з вилками на обох кінцях:

Після підключення кабелю перейдіть до налаштувань телевізора та виберіть TRS Вхід як основний роз’єм для отримання аудіо (саме для виконання параметрів необхідно вказати в телевізійних інструкціях). На комп’ютері виберіть аудіокарту за умовчанням як відтворення за замовчуванням.