Що робити, якщо контакти втрачаються на Android

Зникнення всіх контактів з телефону є загальною проблемою власників гаджетів. Для багатьох це катастрофічна втрата. Але не все так безнадійно. Розробники розробників зайняли вирішення цієї проблеми, і тепер у нас є кілька виходів з аналогічної ситуації.

Щоб зрозуміти, як врятувати ситуацію, ми зрозуміємо причини цього явища.

 • Механічний пошкодження телефону, наприклад, при падінні або удару. Існує шанс, що кілька номерів буде стерто, але найчастіше все буде втрачено.
 • Максимальне заповнення пам’яті призводить до часткового видалення даних. Я отримую той самий результат із порушеннями в деяких фрагментах пам’яті.
 • Невдала синхронізація з вашим обліковим записом @gmail.Com.
 • Невдача програми, яка призвела до перекладу всіх контактів до статусу прихованого.
 • Скиньте параметри гаджета до заводських налаштувань.

Є кілька інструментів для повернення контактів у пам’яті гаджета. Розглянути найбільш ефективні з них.

Відновлення через пам’ять телефону

Ви можете відновити віддалені контакти з пам’яттю SIM-картки. Цей шлях підходить для тих, хто зберігає деяку кількість контактів на карті.

Інший альтернативний спосіб. Звернення до оператора мобільного зв’язку. Ви можете подати запит на список вхідних та вихідних дзвінків, а в деяких випадках SMS.

Залиште заявку на офіційному веб-сайті, за допомогою телефонної підтримки або особисто в салоні зв’язку.

Ми звертаємо вашу увагу, щоб ви могли відновити список тих, з якими ви постійно спілкуєтеся.

контакти, android, зникли

Від посланців

Посланці формують свою адресну книгу на основі бази абонентів із пам’яті смартфона. Виклик частиною номерів з програми, якщо користувач уповноважує програму на новому пристрої під старим номером телефону.

See also  Як дізнатися, коли включено комп'ютер. Що ще повинно звернути увагу

Вітер

На першому встановленні, Messenger завантажує контакти з телефонної книги тих абонентів, які також встановили Viber. При встановленні заявки на новий смартфон Viber буде передавати кореспонденцію та інші дані з серверів Messenger. Однак, копіюйте номери на мобільний телефон, може лише вручну.

Whatsapp

Працює однаково як Viber. Копії абонентів, які також встановили WhatsApp. При встановленні на новому смартфоні, з обов’язковим до старого телефонного номера, копіює контакти та листування. Але ви можете відновити номери, копіюючи один за одним.

Телеграма

Працює на тому ж методі, що і програма, описана вище. Необхідно встановити месенч до нового смартфона з посиланням на старе число. Після цього передплатники передачі в ручному режимі.

Відновлення за допомогою облікового запису Google

контакти, android, зникли

Контакти на смартфоні зникли ! Подробиці про методи відновлення контактів на смартфоні Android

Обов’язково зробите обліковий запис у Google Play, навіть якщо ви не використовуєте його. Під час авторизації телефону система запропонує створити обліковий запис. Він автоматично використовується для зберігання великої інформації, це також включає в себе файли Android, включаючи цифри.

Якщо при реєстрації ви створили обліковий запис, то система пристрою кожного разу, коли вона підключена до мережі, надішле нові дані до зберігання хмар. Ось чому дуже просто відновити інформацію. Перейдіть до свого облікового запису Google, то до ноутбука. Тепер проводять ті ж дії, що й у першому способі.

Ми використовуємо резервну копію

Якщо ви увімкнули резервну копію на диску Google, всі контакти з вашого телефону повинні були збережені в сховищі хмари. Щоб відновити їх до телефону, ви повинні виконувати ці кроки:

 • Перейдіть до “Налаштування” свого смартфона.
 • Знайдіть обліковий запис Google і відкрийте його у списку.
 • Далі натисніть “Налаштування та відновлення”.
 • Потім натисніть “Відновити контакти“.
 • Далі виберіть обліковий запис Gmail, на якому зберігаються резервні копії.
 • Після цього натисніть кнопку “Відновити”.
See also  Комп'ютер не бачить кабелю HDMI. Увімкніть пристрої

Контакти в месенджерах

Якщо ви використовуєте посланців, таких як Viber, Telegram або WhatsApp, вони також підтримують ваші контакти з телефонними номерами. Т.Е. Увійшовши до списку контактів Messenger, ви можете побачити номери телефонів людей, які раніше були у вашій телефонній книзі Android (і ви можете перейти до месенджера на комп’ютері, якщо раптом телефон втрачається або зламається).

На жаль, способи швидкого експорту контактів (за винятком збереження та подальшого введення вручну) від месенджерів, які я не можу запропонувати: на ігровому ринку є два додатки “експортні контакти Viber” та “експортні контакти для WhatsApp”, але я не можу сказати про їх виступ (якщо ви спробували, дайте мені знати в коментарях).

Также, если вы установите клиент Viber на компьютере c Windows, то в папке C: Пользователи Имя_пользователя AppData Roaming ViberPC Номер_телефона вы найдете файл viber.Db, яка є базою даних з вашими контактами. Цей файл може бути відкритий у звичайному редакторі, як Word, де, хоча і в незручності, ви побачите свої контакти з можливістю копіювання їх. Якщо ви знаєте, як писати запити SQL, ви можете відкрити Viber.Db в SQL Lite та експортуються контакти звідти у зручній формі для вас.

Розглянемо більше, як у цьому випадку, відновити контакти в телефоні, переміщуючи їх з SIM-картки:

Відновлення контактів через обліковий запис Google

На смартфонах Android є синхронізація з обліковим записом Google. Він використовується для завантаження програм з Google Play та електронної пошти (Gmail).

Відкрийте програму системи “Контакти”. Ось кімнати, які зберігаються на телефоні. Відкрийте меню керування (зазвичай це три точки у верхньому правому куті або меню зліва) та перейдіть до розділу “Налаштування”.

See also  Як підключити флеш-накопичувач до Android. Micro USB флеш-накопичувачі

контакти, android, зникли

Тут вам потрібно вибрати функцію “Імпорт / експорт”. Відкриється новий розділ. Виберіть джерело, де смартфон завантажить контакти. Це, як правило, є обліковим записом Google, який відображається у форматі Login @ gmail.Com.

контакти, android, зникли

Якщо контакти були збережені в профілі Google, відкриється список номерів. Виберіть номери телефонів, які вам потрібні, і натисніть кнопку “OK”. Вони автоматично будуть передані на смартфон.

контакти, android, зникли

Пішли номери з пам’яті

У Android відкрийте налаштування, перейдіть: вкажіть місцеположення, резервне сховище.

Спосіб використання після самообмеження або вивантаження параметрів смартфона. У серверах Google, резервне копіювання даних зберігаються, якщо функція синхронізації телефону з обліковим записом Google активується. Перейдіть до: https: // контакти.Google.Com /. Виберіть: вкажіть час, коли дані були втрачені, натисніть “Відновити”.

Зміна відображення контактів у телефонній книзі

У разі випадкових обставин ваші контакти можуть бути прихованими через неправильне оновлення або через помилку системи Android.

 • Відкрийте програму контакту
 • Введіть меню налаштувань (три точки у верхньому правому куті). Далі введіть розділ “Контактний фільтр”. Відкриється список
 • Облікові записи та програми.
 • Виберіть потрібний обліковий запис (SIM-карту або Google).

Після цього перевірте наявність контактів у телефонній книзі вашого Android.

Тепер ви знаєте, як відновити або повернути відсутні контакти з телефону Android.