Що робити, якщо немає сигналу на моніторі, коли ви вмикаєте комп‘ютер?

На дисплеї є напис “Перевірте відеокабель” або “Не виявлено сигнал“. Якщо ви натискаєте кнопку Lock Lock на клавіатурі, то його індикатор буде запалювати.

Це показує, що система розпочалася, але на моніторі немає сигналу і не записує не виявлено сигналу.

 • Перевірте стан кабелю, який походить від системного блоку на екран:
  Перевірте кабель. Якщо є пошкодження, то замініть;
 • Відключити та повторно підключити;
 • Підключення через адаптер / конвертер або через інший роз’єм;
 • Перевірте “ноги” у кабельних з’єднань;
 • Затягніть гвинти на з’єднувачі до кінця;
 • Підключіть інший кабель.
 • Перевірте джерело відео:
   Перейдіть до меню на панелі монітора (вхід або джерело);
 • Виберіть правильний порт;
 • Перевірте параметри графіки (може бути несумісним з вказаними параметрами).
 • Прості причини, що немає сигналу на моніторі та як це виправити

  Почнемо з простих і досить поширених варіантів причин проблеми та відповідних методів рішень. Я рекомендую не вистачати будь-якого елемента, навіть якщо ви впевнені, що це все в порядку з цим.

  • Кабель дійсно відключений або не щільно з’єднаний з боку монітора або відеокарти комп’ютера: він може бути випадково вимкнений, хтось може перемістити монітор. Обов’язково перевірте, це не такий рідкісний випадок.
  • Якщо ви оновили монітор або відеокарту, після чого вони підключили монітор, використовуючи будь-який адаптер або кабель з різними Integs (наприклад, відображення порт. Hdmi, HDMI. Vga / DVI та подібні), пам’ятайте, що цей кабель або адаптер можуть бути виникними проблемами: деякі з них є односпрямованими, частина. Робота лише на певному обладнанні (наприклад, лише на ці відеокарти, де підтримується аналоговий вихід HDMI, і немає такого часу). Рішення в цьому випадку. Спробуйте використовувати з’єднання з використанням портів того ж типу або, принаймні, цифровий вихід до цифрового введення, також може бути придбаний активний перетворювач сигналу. В ідеалі. Використовуйте оригінальний кабель монітора без адаптерів.
  • Якщо ви підключили комп’ютер до другого монітора, проектора або телевізора (як підключити ноутбук або комп’ютер до телевізора), вимкніть комп’ютер, від’єднайте кабель від відеокарти, що веде до телевізора (навіть якщо він відключений З самого телевізора або другого монітора) знову увімкніть комп’ютер і перевірте, чи не виявлено сигнал або перевірити кабель сигналу.
  • Якщо сам монітор є можливість вибору джерела введення (“Вхід”, “Вхід”), відкрийте це меню та спробуйте вручну вибрати вхід.
  • Якщо у вас є можливість, підключіть свій монітор на інший комп’ютер або ноутбук, щоб усунути сам монітор або його порти: якщо немає сигналу на іншому комп‘ютері, проблема полягає у пошуку на рівні самого монітора.
  • Якщо комп’ютер раніше була дискретна відеокарта, і тепер ви підключили монітор до інтегрованого (вихід на материнській платі), отримавши “без сигналу”, причина може бути вимкненим інтегрованим відео в BIOS, або відеокарта виставлена ​​в тому ж місці. Або процесор без інтегрованого відео.
  • Деякі старі відеокарти не можуть відображати дисплей на порту дисплея (теоретично той самий варіант можливий і з HDMI) перед завантаженням драйверів (на початку встановленого завантаження). Що це означає: якщо ви просто зібрали комп’ютер з такою відеокартою або вирішив перевстановити систему на ньому, завантаження з флеш-накопичувача, а монітор підключений до порт відображення, сигнал від нього не може бути.
  • Якщо ви купили новий монітор за допомогою USB-C / Thunderbolt Connection та підключення ноутбука до нього, прочитайте ноутбук: не всі вони підтримують виведення зображень за USB-C. Я також рекомендую використовувати “рідкий” монітор кабелю, кабелі USB-C різні, а деякі з них не можуть підтримувати відео / звук до монітора.
  See also  Як включити темну тему в iOS. Як зробити Instagram Black на iPhone: Зміна теми iOS до темряви

  Окремо, на другому з перерахованих предметів: сьогодні існує часто ситуація, коли користувач набуває сучасної відеокарти, на якій є лише порт відображення та HDMI, але старий недорогий монітор, на якому нічого, крім VGA / DVI, тоді зіткнулися з тим, що немає сигналу. Це можна вирішити шляхом придбання активного перетворювача з HDMI або DP до стандарту монітора, але якщо є можливість, я рекомендую змінити монітор.

  Немає зображення на моніторі, а комп’ютер працює

  Досить загальна проблема, з якою стикаються багато користувачів персональних комп’ютерів, це відсутність зображення на екрані монітора, незважаючи на те, що системний блок функціонує на перший погляд абсолютно нормальним. Стаття буде обговорювати, як зробити діагностику без допомоги фахівців, які повинні бути перевірені компоненти пристрою та як вирішити проблему.

  У статті розглядається конкретна ситуація, коли процесор запускає стандарт: всі показники спалюються, всі робочі шанувальники, характерний пост-сигнал, після чого починається операційна система, але монітор не дає жодного зображення. Перевірка повинна бути виконана в певній послідовності, оскільки існують більш поширені причини проблем і навпаки.

  • Спочатку потрібно перевірити, чи правильно підключені кабелі. Природно, необхідно перевірити кабель, який здійснює постачання електричної енергії, щоб функціонувати дисплей. Якщо він не пошкоджений і не підключений правильно, роз’єм, з яким він з’єднується, також належним чином у роз’єму на моніторі (якщо кабель не перевіряється), немає ніяких дефектів, то ви повинні перейти до відеокабелю. Найчастіше кабель VGA використовується для передачі відеосигналу, і нещодавно стандарт HDMI стає популярним, але роз’єми для нього є виключно в найновіших моделях моніторів. Етапи перевірки цього компонента не відрізняються від попереднього. Якщо було виявлено причину проблеми, і він складався в одному з кабелів, його можна вирішити досить просто. Замінити або відновити дефектний шнур.
  • Оскільки крок подачі зображення на екрані наближається, навіть коли ви починаєте BIOS, проблема може ховатися там. Природно, за відсутності зображення буде проблематично змінити будь.Які налаштування, але ви можете скинути їх. Для цього вам потрібно буде відкрити системний блок і витягніть акумулятор на материнській платі. Багато хто навіть не знає про його існування, і насправді такий “Кроч” зберігає найважливіші параметри BIOS, а у випадку його відсутності, кожен раз, коли він починається з значеннями за замовчуванням. Отримайте це вам потрібно лише кілька хвилин, а потім повернутися до місця. Можливо, проблема буде вирішена.
  • Далі необхідно перевірити продуктивність та правильність установки операційної пам’яті. Отримати дошку з системної одиниці праці не буде, і функціональність їх на комп’ютері настільки велика, що цілком можливо, монітор не отримує зображення через невдачу в цьому компоненті. Ви можете поєднати цю дію з видаленням акумулятора, оскільки воно займе все не більше 5 хвилин. Карти пам’яті повинні не тільки витягти, але й очистити від пилу (не вручну!). Краще використовувати серветку, яка не залишить волокна з контакти. Також варто чистити обидва розетки для установки дощок.
  • Далі потрібно перевірити продуктивність відеокарти, оскільки це найважливіший пристрій, який відповідає за подання відеосигналу на монітор, для якості зображення, а також для продуктивності всього, що працює Прямий контакт із зображенням зображення. Перш за все, ви повинні відключити цей пристрій і очистити його від пилу. Далі перевірте пластину, на якій всі контакти застосовуються, резистори, транзистори та т.D., Якщо на ньому є темні плями, це вказує на повторне перегрів пристрою, що може призвести до проблем. Проблема буде швидко вирішена, замінивши відеокарту або підключення кабелю до іншого роз’єму, якщо комп’ютер має дискретний відеоадаптер (вбудований у материнську плату). Ремонт непрацюючого пристрою можна виконувати лише в сервісному центрі. Врешті-решт, щоб повернути повну функціональність комп’ютера, необхідно ввести нову відеокарту через час, це можливо, з найкращими технічними характеристиками, які також стануть новою роботою для комп’ютера.
  • Проблема може бути прихована в джерело живлення (BP), оскільки цей пристрій дає електричний струм, попередньо переробляючи його на всі пристрої на комп‘ютері. Відповідно, помилка BP може призвести до того, що компютер буде запущений, але поточний буде достатньо тільки для просування просування та миготливих показників. У той же час відеокарта просто не розпочне свою роботу синхронно з рештою компонентів. Проблема також вирішується шляхом заміни або ремонту в сервісному центрі.
  • Банальна може бути проблемою, викликаною напилюванням основних функціональних частин комп’ютера. Очищення комп’ютера та регулярно рекомендується, оскільки пофарбовані контакти можуть не працювати, коли почалися, пильні кулери не будуть ефективно охолоджувати пристрої, а пильна відеокарта в певній точці може перестати взагалі. Очищення можна виконувати за допомогою звичайних щіток та пилосос на слабкій потужності, або за допомогою компресорного або розпилюваного літака.
  • Якщо всі перераховані вище методи не дали очікуваного результату, останній етап перевірки повинен бути оцінкою працездатності материнської плати та (надзвичайно рідкісний) процесор. Один, людина, яка не має певного набору знань у галузі електротехніки, навряд чи вирішить проблему та виконувати діагностику. Звичайно, ви можете переставляти конденсатори, але не більше. Якщо помилка була прихована в одному з зазначених компонентів, то вам доведеться зв’язатися з сервісним центром.
  See also  Як прискорити відео на Samsung. Ми не передаємо вашу контактну інформацію без вашої згоди.

  Зазвичай всі процедури, описані в цій статті, послідовно проводять їх допомогу впоратися з зазначеною проблемою. Головне. Дотримуватися інструкцій, тому що будь-яка маленька річ може фактично заблокувати відеосигнал на монітор. Якщо проблема не вирішена, то ви повинні зв’язатися з сервісним центром, т.До. Експерти повинні виконувати ремонтні роботи. Природно, якщо він не стосується ремонту електричного кабелю, який може бути виконаний будь-яким технічно підкованим власником.

  Перевірка монітора

  Можливо, несправність, через яку монітор не працює, виражається пошкодженням або розбиттям вхідного гнізда. Перевірка здійснюється шляхом підключення комп’ютера до дисплея іншого ПК або телевізора, оснащеного необхідними входами.

  Деякі монітори мають кілька входів. Якщо монітор не вмикається, ви повинні перейти від одного входу в іншу. Якщо є кнопка “вхід”, спробуйте натиснути його.

  Проблема з контактами в роз’ємі

  Дії такі ж, як у першому випадку. Роз’єм, що йде від відеокарти на монітор, може бути (у більшості випадків) трьох типів: VGA (синій), DVI (біло-сірий або чорний) та HDMI (чорний). Ви можете дізнатись більше про роз’єми та інші характеристики монітора тут.

  Немає сигналу для монітора. Немає напису сигналу.

  Відкрутіть гвинти роз’єму, зніміть вилку, вставте його назад і поворот. Увімкнути комп’ютер. Якщо не заробляється. Спробуйте вставити кабель до іншого роз’єму або застосувати адаптер. Це може допомогти заміни банального кабелю, т.Е. Якщо ви можете, то обов’язково спробуйте інший шнур.

  Можливо, ми познайомилися просто вільним роз’ємом, тому тиск на штекер і подивіться, чи буде результат.

  Зміна режиму проекції

  На відміну від частоти, режим проекції при підключенні другого монітора автоматично визначається. Але ви можете спробувати свій останній шанс, вручну змінювати цей режим за допомогою комбінації Win P.

  Виберіть один із чотирьох варіантів і перевірте після цього, це другий монітор на ПК. Якщо ні. Спробуйте всі інші варіанти.

  See also  Як завантажити програму до комп'ютера. Як встановити програму?

  Як ми бачимо, способи вирішення проблеми більш ніж десятка, а деякі з них досить труднощі. Але з достатньою наполегливістю ви не можете сумніватися, що візит до найближчого семінару з ремонту ПК можна уникнути. Чи допоможе вам ця інструкція? Якщо так, поділіться своїм досвідом у коментарях, не забуваючи вказати моделі моніторів та відеокартів.

  Немає відеосигналу на моніторі комп’ютера: основні причини несправності

  У більшості випадків відсутність сигналу монітора пов’язана з роботою самого комп’ютера. Перш за все, про проблему повідомляється на екрані монітора, а потім процесор переходить у режим очікування. У справі надійності дисплея та його правильної роботи ви можете легко підключити монітор до іншого комп’ютера або ноутбука.

  Увага! Моніторинг операцій та відсутність сигналу на ньому можуть бути пов’язані з неправильним з’єднанням та відключенням кабелю, отже, перш за все, вам потрібно перевірити дротяні з’єднання.

  Інші причини невдачі екрана та той факт, що комп’ютер написано, фраза “без детектанди” пов’язана з:

  • Пошкоджене джерело живлення. Потужність комп’ютера може бути достатньо лише для просування прохолода, тому його звук настільки з’ясований, а мінімальна потужність спрямована на інші компоненти, що не дозволяє материнській платі.
  • Рам не працює. Можуть виникнути контакти або просто їх вихід з розетки, результат цих дій стає відсутністю сигналу до ПК.
  • Неправильна робота відеокарти. Графічний адаптер може зважати будь-якою причиною, від елементарного перегріву до напруги в контактах.
  • Невдача материнської плати. Такі ситуації виникають рідко, але якщо проблема роботи точно в “материнській платі”, користувач повинен буде вилучити для нового.

  комп, ютер, почин, моніторі, сигнал, несправності

  Не потрібно запускати для нового монітора, швидше за все, причиною розбиття вирішується набагато простіше.

  Екран чорний, системний блок не запускається. Сигнал не служить не тільки на моніторі, але і на інших компонентах комп‘ютера.

  Ви можете діагностувати несправність материнської плати лише на роздуті конденсатори та інші видимі пошкодження. Щоб перевірити це, вам потрібне спеціальне обладнання, яке знаходиться в сервісних центрах.

  Ця стаття обговорюється основні причини, що на моніторі немає сигналу, коли комп’ютер увімкнено. Тільки найбільш очевидні не вказано (кнопка обертання екрана вимкнена, кабель відключається від джерела живлення та T. Р.) і проблеми, що виникли через установку в комп‘ютері нових або несумісних компонентів.

  Прості дії Користувач зможе виконати себе, але складні процедури діагностики краще довірити майстрів. І перед відкриттям комп‘ютера важливо переконатися, що це не під гарантією.

  Гарантійне обладнання має право відкривати лише інженер сервісного центру, уповноважений виробником.

  У статті ми розібрали проблему, жоден сигнал не виявлено сигналу на моніторі, коли ви вмикаєте комп’ютер.

  Невидача материнської плати або блок живлення можна виявити лише шляхом проходження обладнання до сервісного центру. Звичайно, “специфікації” не буде важко отримати сторону живлення та спробувати, знову підключити всі роз’єми. Але краще довіряти цим процедурам справжніх майстрів. Але просто ніколи не звертайтесь до оголошень для оголошень! Це така гра. Ви зрівніть вас непомірно, і ремонт буде сумнівним.

  Ну, на цьому я закінчую свою статтю. Я сподіваюся, що це було корисно для вас, і інформація, представлена ​​в ньому, допомогла вам впоратися з проблемою. Не забудьте підписатися на мій блог, а також мої соціальні мережі. Удачі вам. Бувай!