Нестандартні рішення для загальних проблем з комп‘ютером. Реальний досвід роботи з практики обслуговування ПК

Пк не включається? Монітор з комп’ютером висить, але вентилятори в системному блоці продовжують обертатися для цілого? Пк раптово вимикається під час роботи або перезавантаження без будь-яких причин? Комп’ютер щільно висить навіть у BIOS? Унікальні та ефективні рішення для деяких проблем з комп’ютером, який ви не знайдете в Інтернеті.

Сьогодні я вирішив переїхати з предмету експериментів з компонентами та написанням дуже нестандартних статей для себе в більш розмовному стилі, тоді як ідея прийшла, щоб виділити деякі унікальні, але ефективні рішення проблем ПК, які я успішно застосував у моєму Практикуйте для підтримки комп’ютерів родичів та знайомих. Я не маю наміру опису будь-яких нестандартних випадків, я не бачу жодного моменту, а для опису атипових рішень для спільних проблем з роботою комп’ютера, які дуже важко, або не можна знайти в Російськомовна частина Інтернету, я вважав це досить розважальним. Можливо, досвідчені користувачі та ентузіасти не визнають нічого нового для себе з цієї статті, але я сподіваюся, що ви будете зацікавлені читати деякі невеликі історії; І початківці в області ПК та розгін, я сподіваюся, що ця стаття допоможе захистити свої гроші від “майстрів” та різних видів “Душникова”.

Реклама

Що я бажаю вам приємного читання, і якщо ви в даний час шукаєте рішення для комп’ютерної проблеми, то, відповідно, швидке вирішення проблеми, яку можна знайти для вас у цій статті.

Комп‘ютер включається і негайно вимикається. Systemsman не починається.

Порушення системи охолодження

Перш за все, з різким відключенням комп’ютера негайно або майже відразу після його включення, ви повинні подивитися під тілом системного блоку, і в ньому є пил і бруд.

Якщо комп’ютер не був очищений протягом багатьох років, то бруд і пил у великих томах можуть накопичуватися на кулерах, дошках, мікросхемах тощо.D. Якщо ви бачите, що пил у системному блоці достатньо, необхідно збирати його за допомогою пилососу, а потім ретельно очистити киньки з залишків.

Особливу увагу слід приділити системі охолодження: ретельно очистити радіатор та кулер і пил, а також замінюють тепловий проміжок між радіатором та процесором. Після монтажу комп‘ютера, увімкніть його та перевірте, чи круто обертається. Цілком можливо, що вентилятор взагалі впав, і тут це може знадобитися замінити його.

Ця процедура рекомендується виконувати через півроку: процедура проста, займає не більше 15 хвилин, і насправді ви в значній мірі розширюєте життя на ваш пристрій.

Проблеми з системним блоком

Причини проблем з включенням ПК можна розділити на дві категорії: ті, які видно негайно, і для виявлення яких потрібно тоновані.

Видимі проблеми

Отже, ми починаємо з візуального обстеження комп’ютера:

 • Подивіться, чи є системний блок (перший, на вентиляційних решітках і в радіаторах) пилові кластери. Коли ви її знайдете, вимкніть комп‘ютер із потужності та проводьте глобальне очищення системного блоку.
 • Перевірте, чи включення та перезавантаження кнопки. Якщо щось не так з кнопом, організуйте викрутку та розбирайте системний блок, а потім знайдіть та усуває джерело проблеми. Якщо ви сумніваєтеся у ваших власних здібностях, зателефонуйте за допомогою друга, який добре розбирається в технології, або шукати допомоги від майстра.
 • Переконайтеся, що всі дошки сидять щільно у своїх слотах, а система охолодження правильно встановлена ​​і добре фіксується. Якщо ви знайдете проблеми, усуньте їх.
 • Обережно огляньте внутрішні кабелі та роз’єми. Перший не повинен мати складки, а на другому. Сліди перегріву (т. Е. Потемніння або плавлення). Необхідно замінити або вимкнути несправні дроти та встановити дошки для розширення на інші, справні роз’єми.

Якщо нічого не спостерігається, зніміть систему охолодження від процесора. Перевірте підошву радіатора та самого чіпа. Якщо вони повністю сухими, настав час замінити теплову пасту, тому що його відсутність викликає різке перегрів процесора, коли увімкнено.

Те саме потрібно зробити, якщо ви бачите надмірну кількість термічної пасти, що поширюється навіть за межі чіпа. У цьому випадку, коли система увімкнена, контакти процесора відбувається.

See also  Як ідентифікувати китайський iPhone від оригіналу. Екран з кроком

Всі описані проблеми розбивають тепла з великими чіпсами та процесором, тому апаратна програма моніторингу вимикає живлення комп’ютера, щоб уникнути компонентів термічного пошкодження. Як тільки проблеми виключені, комп’ютер почне працювати нормально.

Проблеми з компонентами

Якщо візуально проблема не видно, швидше за все, вона лежить у самому залозі. Іншими словами, деякі з компонентів не вдалося.

 • Спробуйте підключити джерело живлення до системного блоку з іншого. До. Якщо завантаження, що пройдеться нормально, вам доведеться придбати новий блок живлення.
 • Видаліть батарею BIOS з материнської плати, почекайте хвилину і вставте його назад. Якщо це не допоможе, спробуйте замінити акумулятор на новий планшет бренду CR2032.
 • Видаліть дискретну відеокарту з ПК та підключіть монітор до вбудованого. Нормальне навантаження після таких маніпуляцій є ознакою, що дискретна відеокарта несправедлива.
 • Якщо у вас є кілька рампи Ram, видаліть все, а потім вставити один бар і спробуйте запустити комп’ютер. Таким чином, ви можете розрахувати проблему ланцюга.

На додаток до вищесказаного, ви можете спробувати наступний параметр: видалити всі дошки з системного блоку, залишаючи лише материнську плату процесором та охолоджувачем, і спробуйте запустити. Якщо комп’ютер наляканий, але не вимикається, спробуйте встановити один компонент (природно, кожен раз, коли вичерпає комп’ютер), щоб дізнатися, який з них не зможеться. Якщо комп’ютер все-таки вимикається відразу після запуску, і в той же час на ньому встановлено навмисне робоче джерело живлення, є два варіанти: процесор або сама материнська плата вийшла з ладу.

Проблеми з ОС

Якщо, після відключення жорсткого диска з системою, починається компютер, проблема або в системі, так і в самому приводі. Щоб уточнити цей момент, залиште диск, підключений до джерела живлення, відключивши інтенсивний кабель. Якщо p. До. Не почнеться. Причиною проблеми лежить у жорсткому диску. Якщо початок був успішним, операційна кімната винен.

У випадках, коли винуватця проблеми є ОС, може існувати кілька рішень. Алгоритм дій багато в чому залежить від того, чи починається комп’ютер взагалі. Якщо на першій спробі ПК негайно вимикається, а на другому, починається нормальне навантаження (т. Е. Ви все ще можете ввести систему), спробуйте виконати наступне:

 • У Windows останні версії (8 і 10) вимкніть швидкий початок ПК. Для цього перейдіть на панель керування. Блок живлення. Дії кнопок живлення. У вікні, що відкривається, натисніть кнопку “Зміна параметрів, які зараз недоступні”, і вийміть поле з точки “Увімкнути швидкий старт”. Спробуйте перезавантажити. Якщо комп’ютер зазвичай завантажується на першу спробу, дбайте про встановлення останніх водіїв для обладнання, щоб уникнути повторної проблеми.
 • Завантажте програму Drweb-учасника або сканера Kaspersky, а потім запустіть ПК в безпечному режимі та провести повне сканування системи для вірусів.
 • Запустіть комп’ютер з LiveCD, який включає в себе спеціальну програму перевірки диска (наприклад, Regenerator HDD або Victoria), і перевірте привід для виявлення нечитаних секторів.

Якщо неможливо ввести систему, спробуйте перевірити диск для нечитаних секторів або перевстановіть операційну систему.

Якщо немає жодних дій, і комп‘ютер все-таки відмовляється включити нормально, один вихід. Це атрибути системного блоку у спеціалізований центр.

комп, ютер, почин, негайно

Добрий день для всіх. Проблема з матір’ю Eyxrock p43de. Після маніпуляцій з коефіцієнтом пам’яті в BIOS, комп’ютер вийшов і почав незрозумілим, мати вмикається, і через 2 секунди він знову повертається, і так без кінця. Скидання BIOS ні до чого не призвів. Змінені перценти занадто нульові, ви видаляєте роботу в пам’яті. Покладіть таку саму проблему. Я подумав, що пам’ять про іншу матір поставила працівника пам’яті, що це не зрозуміло, всі компоненти були видалені та переставлені до іншої матері, Ас все працює добре. Що я спалив цей множник?

Перевірте надійність кріплення охолоджувача процесора.

Протягом декількох секунд процесор може перегріватися лише у випадку поганого контакту з радіатором охолодження. Тому ми відкрутіть бічну стінку системного блоку, а руку перевіряємо надійність радіатора процесора. Коли він біжить, він повинен бути міцно і щільно сидіти на процесорі.

Через те, що відбувається коротке замикання в комп’ютері?

Важливий! Щоб краще зрозуміти проблему, пов’язану з спонтанним вимиканням комп’ютера протягом декількох секунд після того, як вона повинна мати уявлення про те, як працюють сучасні стаціонарні комп‘ютери.

Комп’ютер вимикається незалежно під час гри

Часто користувачі негайно починають шукати джерело проблеми у відеокарті, але зауважте, що Freak відеокарти слід розглядати як імовірну причину вимкнення лише після перевірки 2 інших компонентів комп’ютера.Зазвичай, коли відеокарта винен, симптоми виглядають по-різному, і комп’ютер не вимикається, але просто або висить, або артефакти з’являються на моніторі.

комп, ютер, почин, негайно

Якщо ПК вимикається прямо під час гри, швидше за все, винуватцем цієї проблеми став джерелом живлення, тоді як вимкнення може відбутися 2 причини.

комп, ютер, почин, негайно

Перше. Збільшення під час завантаження гри на відеокарті.Блок живлення, який не призначений для такого високого навантаження, або просто не якісний, він не встає і після того, як він не вдається. Відповідно, системний блок перевантажений.

Друга причина вимкнення ПК під час гри. Це процесор, а саме його критична температура. Тобто, під час гри, вимоги до потужності процесорів збільшується, його робоча температура зростає, і якщо розетка охолодження не відбувається належним чином, захист активується, і комп’ютер автоматично вимикається.

See also  Комп'ютер працює дуже повільно, як виправити. Очистіть ноутбук "Всередині"

Наведені вище симптоми відносяться не тільки до комп’ютерних ігор. Будь-яка робота “важка” застосування або об’ємне відео викликає сильне збільшення навантаження як на процесорі, так і на джерело живлення.

Найпростіші причини для вимкнення

Існує пара найпоширеніших винуватців, чому спонтанно комп‘ютер включається і негайно вимикається протягом декількох хвилин / секунд. Так чому це може бути з ПК:

 • Забруднення внутрішнього простору системного блоку. Це може бути причиною вимкнення. Незалежно від того, наскільки це може звучати, але це, мабуть, найпоширеніша корінна причина більшості проблем. Якщо комп’ютер не очищається протягом багатьох років, то пил буде оселитися у величезному шарі на всіх його компонентах: охолоджувачі, мікросхеми, дошки тощо. D. Отже, перше, що стосується проблем з включенням комп’ютера, то вона повинна бути добре очищена зсередини. Це не займе декілька хвилин і секунд, але трохи більше, але значно підвищує продуктивність. Загалом, рекомендується профілактичне чищення внутрішніх років приблизно один раз на шість місяців.
 • Іншою причиною вимкнення комп’ютера може бути оперативною. Його дошки, самі слоти за їх зв’язок можуть вийти з ладу. Также, если компьютер подвергался каким-то перевозкам или переноскам, планка оперативной памяти могла просто отсоединиться от входа. Тому перша перевірка, якщо вони добре підключені до материнської плати. Якщо не було відзначено порушення, ви можете вставити бар оперативної пам’яті в інший слот, або якщо у вас є кілька рейків, вибивайте один з них і спробуйте включити комп’ютер без нього. Можливо, відповідь на питання, чому виникають проблеми, вона лежить лише в тому ж барі RAM, без якого комп’ютер нормально почнеться.
 • Крім того, комп’ютер може спонтанно вимикати, коли блат, і, відповідно, відмова його конденсаторів. Їхня фізична деформація зможе помітити навіть недосвідченого користувача, але він не зможе це виправити. Якщо така деформація була виявлена, то нічого не краще не робити. Найбільш оптимальним варіантом буде передана комп‘ютера до сервісного центру або відповідного майстра, щоб вони могли виправити виправлення.

Кнопка включення включення

Якщо з джерелом живлення, все в порядку, і його заміна не призвела до виправлення проблеми, то варто перевірити кнопку живлення на корпусі. Часто буває, що він виникає у певній позиції, тим самим автоматично включає та вимикає комп’ютер. Найшвидший і ефективний спосіб. Вимкнути кнопку та запустити материнську плату без кнопки живлення, закриваючи відповідні ноги на дошці.

Якщо виявиться, що проблема в кнопці, ви можете переключити кнопку перезавантаження до кнопки живлення, переставити RST до PWR_SW місце.

Andrei

Коли ви натискаєте кнопку живлення, всі Coolers Twitch, кнопка блимає один раз і подальша тиша. Але запуск комп‘ютера виявляється таким: я заткнувся і тримав зелений дріт з чорним БП, починаючи з підключеного (охолоджувачі максимально).I принесуть кнопку Power-2nd 2, вони зменшуються, я видаляю перемичка між зеленим і чорним, він завантажується як завжди, але з одним піком. Він добре працює, поки ви не вимкнете його. Re.Launch відповідно до тієї ж схеми. Скажи мені, хто знає, де копати?

Andrei

З коротким піком ясно. Очевидно з’являється після скидання BIOS “за замовчуванням”. Пристрої та поворот на пристрої, у свою чергу, нічого не пояснювали. Допоможіть будь ласка.

Артема

Забули інше рішення проблеми. Заміна елемента харчування на материнську плату. У моєму випадку рішення було саме таке

Андрій Завдяки другу за поради спалювали материнську плату за 5 К

Karpov369

Замініть теплову мастило на відеокарту та процесор. Мабуть, коротке замикання. Запущено джерело живлення, але якщо вентилятори зупиняються, це спрацьовує захист. Це відбувається під час короткого замикання в дошках або місцях спайок до корпусу.

Ігор

Дякуємо за статтю. Я зробив все, як зазначено. Не допомогло. Але людина з коментарів допомогло: я, як він дурно, змінив акумулятор у дошці. І все відразу заробляло. Може почати статтю з цим?

комп, ютер, почин, негайно

Demonf2016

Додано можливість до статті. Спасибі за підказку.

See also  Як писати програми на комп'ютері. Створіть програму для Android у Studio Android

Руслан

Допоміг заміни акумулятора, завдяки чуваку, який недостатньо вирішити все)

Майкл

І мені допомагав, вимкнувши передню панель USB (мабуть, закрита).

Микита

Допоможіть будь ласка! Мій комп’ютер може спалахнути екран, він може повністю повісити, і сьогодні це було так, перезавантажте, 3 місяці тому він міг би зробити брижі (різнокольорові смуги).Що це?

Demonf2016

Така ж проблема, як у статті, тільки тут комп’ютер різко вимкнув під час перегляду відео на YouTube і більше не включайте статті. Акумулятор залишається або спеціально мат. Кількість польотів? Я не знаю, пам’ятайте нові компоненти вже або переживайте акумулятор. Ну, чи може комп’ютер так різко отримати його, тому що він сів вниз?

Demonf2016

Батарейка не причем. Попробуйте подкинуть блок питания другой. Если не он – значит мат. Платити.

4 и 6 контакт на блоке питания замкнул, блок работает, точно в нем может быть причина? Просто вариантов сейчас искать родменное оборудование нет, только покупать

Demonf2016

Если блок запускается, то тогда скорее всего он рабочий.

Demonf2016

С большой долей вероятности проблема с мат. Дошка

Виктор

Доброго дня. Проблема следующего характера, при запуске кулер дёргается а ком не запускается. Чтоб запустить PC я извлекаю батарейку и опять ставлю на место и комп работает, как сделать нормальный запус без извлечения батарейки?

Demonf2016

Доброго дня. Столкнулась с такой проблемой: при запуске PC кулеры начинают работать, потом вырубаются и тут же начинают опять работать. И так по кругу, пока не выключишь PC. На мониторе никаких движений не происходит. Похоже на скачки напряжения. Перш за все, вам потрібно подивитися на PSU або це також може бути на батареї?

Demonf2016

Так, почати з батареї та живлення

Іван Соколов

Закрито 4 і 6 блок-масла, також підключивши процесор з охолоджувачем, те, що він був використаний для теплового пакету, я взагалі не буду, дитина, витертий його, ми будемо так далі бачити удачу та гарного настрою.

Спасибі друг! Я б не думав про батарею!

Антоніо

Зробив все, як написано, т.Е. Змінив акумулятор, потім викрав живлення від роботи, не допомагав. І коли я вставив інший мітинг, материнська плата почалася. Дякуємо за статтю!

Хлопці розповідають мені, чому комп’ютер починається без кулера, і він блимає з ним один раз і скорочується.

Я взагалі маю якийсь містичний, PIN 204 закриття працює, я працюю з тестувачем, я перевіряю скрізь, де знаходиться рифт, налаштований гвинт безпосередньо і Vidyuhu-молот, я підключаю шанувальники мама, що починають обертатися і зупинятися, добре, Ми беремо робочий блок, той же сміття, а потім візьміть торгівлю BP, і я приєднуюся до явно працюючого стропня, така, лайно з роботою матері, вентиляції будуть сміятися і зупиняються, відчуття, яке не вистачає, щоб почати, на перший Мати я запустив без кнопки з кліпом

Івалекс

Охолоджувач починає обертатися, зупиняється, і через пару секунд він включається, і комп’ютер працює додатково з усією периферією, за винятком одного оперативної пам’яті. Що було до цього. Комп’ютер перестав включити, охолоджувач процесора починає обертатися і зупинятися. У той же час вболівальники та блок живлення, а у випадку продовжують працювати. Монітор не запалюється. Заміна заміни акумулятора, периферійні пристрої. Умовно не працюють, як це працює один баран, без якого він працює. Це крик, а не роз’єм. Що передували. Підключення одного монітора для дискретного бачення одночасно двох кабелів DVI та HDMI, а потім виберіть дисплей дисплея лише 1, оскільки було запропоновано розширити. У цей час топ-десять оновлено версію. Тут у мене є така ситуація. Чому, що є причиною зупинки кулера після початку того, як усунути? Я думаю, що це якийсь помилка, і ця робота. Але тут, як це виправити Допомога, будь ласка!

Монгол

Якщо нічого не змінилося і не піднялося в систему, то така проблема відбувається, пов’язана з материнською платою, часто через конденсатори, візуально оглядають закручену батьків материнської плати.В іншому випадку все описано раніше.

Івалекс

Ви дублювали вище, частково, формуючи найбільш нісенітницю “, якщо ви не піднялися в систему”. Спасибі!