Комп’ютер з Windows 7/10 не бачить інших комп’ютерів у мережі. Ми шукаємо причину

Найпопулярніша проблема під час налаштування локальної мережі, коли комп’ютер не бачить інших комп’ютерів, загальні папки, мережеві диски тощо. D. Ця проблема найчастіше вирішується шляхом встановлення спільного доступу та відключення антивірусу (брандмауера), але не завжди. У цій статті я хочу розповісти про кілька рішень цієї проблеми в Windows 10, які я вже більше застосував на практиці. Якщо ваш компютер із встановленим Windows 10 не бачить комп’ютерів та папок у локальній мережі, то перше, що вам потрібно перевірити, чи ввімкнено підтримку SMB1, оскільки після одного з оновлень цей протокол вимкнено. Наче для безпеки. І це головна причина, чому на вкладці “Мережа” в провіднику, а не з’являється мережеві пристрої. Як правило, це старі пристрої, які використовують цей протокол SMB1, який не вимкнено в першій десятці.

Wlan AUTO-Tuning Service Як увімкнути в Windows?

Ми відкриваємо, ми маємо на увазі вкладку “мережа” в Explorer Windows 10, де слід відображати всі мережеві пристрої. Але ми бачимо там, в кращому випадку, ваш маршрутизатор Wi-Fi, ваш комп’ютер і, можливо, якісь інші мультимедійні пристрої. Інші комп’ютери в локальній мережі та мережах не відображаються. А з інших комп’ютерів їх зазвичай видно, і ви можете ввести їх. Включаючи цей комп’ютер із встановленим Windows 10.

комп, ютер, мережа, налаштувань

Як правило, всі комп’ютери підключені через один маршрутизатор. І чомусь багато людей думають, що місцева мережа не працює точно через налаштування маршрутизатора. Але з мого досвіду я можу сказати, що це не так. Якщо на маршрутизаторі ви не встановили жодних спеціальних функцій і нічого не вимикали, то всі підключені до нього пристрої автоматично розташовані в одній локальній мережі.

Окремо я хочу поговорити про загальний доступ до USB.Накопичувачів через маршрутизатор. Якщо ви підключили флеш-накопичувач до маршрутизатора до порту USB, або зовнішній жорсткий диск і Windows 10 не бачать мережевого накопичувача на вкладці Мережі, то проблема також може бути в протоколі SMB1-вимкненого SMB1. Оскільки маршрутизатор використовує цей протокол для обміну до диска (мережева папка).

Методи вирішення проблеми

Корекція помилок безпосередньо пов’язана з тим, що викликало його зовнішній вигляд. Якщо ви не могли визначити точну причину, то перейдіть у порядку, розглядаючи окремо кожен елемент матеріалу. Якщо причина діагностується. Дізнайтеся, що інформація, пов’язана з певним фактором, що впливає на виявлення ПК.

Перевірка назви робочої групи

Назва робочої групи. Це не формальність. На кожному комп’ютері, який входить до нього, ім’я має бути однаковим. Помилка принаймні в одному символі призводить до того, що виявлення не включається. Для вирішення проблеми потрібно:

комп, ютер, мережа, налаштувань

комп, ютер, мережа, налаштувань

комп, ютер, мережа, налаштувань

комп, ютер, мережа, налаштувань

комп, ютер, мережа, налаштувань

Переконайтеся, що те ж назва групи вказана на всіх комп’ютерах у локальній мережі. В іншому випадку зв’язок буде вимкнено, і ви не зможете виявити інші пристрої.

Перевірте загальні параметри доступу

Установки Windows 10 Налаштуйте можливість виявлення комп’ютерів у межах однієї локальної мережі. Якщо опція не працює, пристрої не відображатимуться у списку. Тому, щоб вирішити проблему, вам потрібно включити виявлення мережі:

комп, ютер, мережа, налаштувань

комп, ютер, мережа, налаштувань

комп, ютер, мережа, налаштувань

  • Розгорніть налаштування гість або загальнодоступної мережі, а потім виберіть прапорець у розділі “Увімкнути мережеве виявлення” та “Увімкнути файли обміну та принтера”.

комп, ютер, мережа, налаштувань

комп, ютер, мережа, налаштувань

За аналогією з попереднім методом усунення проблем, необхідно повторити операцію на всіх комп’ютерах, що входять до робочої групи. Відсутність того чи іншого пристрою в мережі буде очевидним, що загальний доступ деактивується у своїх налаштуваннях.

Налаштування служби “Маршрут та віддалений доступ”

Буває, що відображення комп’ютерів у мережі не працює через дезактивацію служби, відповідального за віддалений доступ до ПК. У цьому випадку необхідно забезпечити його примусово:

комп, ютер, мережа, налаштувань

  • У запропонованому списку ви можете побачити “маршрутизацію та віддалений доступ”. Саме ця послуга, яку нам знадобиться, тому натисніть на ньому двічі LKM, щоб запустити налаштування.

комп, ютер, мережа, налаштувань

комп, ютер, мережа, налаштувань

комп, ютер, мережа, налаштувань

Важливий. Після зміни параметрів відкрийте загальне меню служби та переконайтеся, що запускається необхідний параметр. Якщо рядок “запуску” відображає значення “вимкненого”, то вам потрібно буде знову відкрити параметри сервісу та запустити його насильно, натиснувши на відповідну кнопку.

See also  Як форматувати диск на комп'ютері. Опції введення BIOS

комп, ютер, мережа, налаштувань

Легко здогадатися, що запропоновані дії повинні виконуватися на всіх пристроях, включених до робочої групи, а не тільки на цьому ПК, де інші комп’ютери не відображаються. Проблема не прихована при виявленні, але в активації функції віддаленого доступу.

Скидання маршрутизації та налаштування перезапуску

Часто на ідентифікації комп’ютера не є активним завдяки виникненню системних невдач. Як правило, вони впливають на налаштування маршрутизації, тому ручна зміна параметрів не допомагає усунути. У той же час існує альтернативний план дій, який передбачає скидання налаштувань та перезапуск мережі. Для виконання операції потрібно посилатися на інструкції:

комп, ютер, мережа, налаштувань

  • По черзі введіть запити “Netsh int ip reset reset.Txt “,” Netsh Winsock Reset “та” Netsh Advfirewall Reset “, супроводжуючи кожен з них, натиснувши клавішу” Enter “.

комп, ютер, мережа, налаштувань

  • Наведені вище команди повинні бути введені на комп‘ютер, який не бачить інших мережевих пристроїв. Одночасно з цим, за допомогою командного рядка, вам потрібно ввести “Netsh Advfirewall Firewall seture Plue Group =” Network Discovery “New Enable = YES” на всіх комп‘ютерах, включених до робочої групи.

комп, ютер, мережа, налаштувань

Таким чином, ви позбавляєтесь від помилки, пов’язаної з виявленням комп’ютерів, а також насильно починайте службу віддаленого доступу. У той же час не забудьте встановити всі необхідні оновлення обладнання за допомогою менеджера пристроїв, оскільки відсутність поточних водіїв часто впливає на ефективність певних функцій ПК.

Перевірка параметрів обміну в Windows 10

Звичайно, він вимкнено на вашому комп’ютері, або загальний доступ неправильно налаштований. Через те, що Windows 10 не може виявити інші комп’ютери та диски в локальній мережі. Я покажу вам, як перевірити ці налаштування.

У Windows 10 (версія 1803), домашня група була видалена. Це достатньо, щоб налаштувати спільні принтери та файли.

Відкрийте меню “Пуск” (або натиснувши кнопку пошуку) і напишіть “Спільний доступ”. Відкрийте “Керування розширеними загальними параметрами”.

комп, ютер, мережа, налаштувань

Wlan AUTO-Tuning Service Як увімкнути в Windows?

Або ви можете відкрити це вікно в параметрах “Мережа та Інтернет”. “Загальні параметри доступу”.

Крім того, для поточного профілю (швидше за все, це буде приватною мережею), встановіть вимикач поблизу “Увімкнути детектування мережі” та “Увімкнути спільні файли та принтер”. А також позначте поле біля “Увімкнути автоматичну установку на мережевих пристроях”.

комп, ютер, мережа, налаштувань

Якщо це не допоможе. Спробуйте встановити такі параметри для вкладки “Вся мережа“.

комп, ютер, мережа, налаштувань

Але я не рекомендую робити такі налаштування, особливо якщо ви часто пов’язані з загальнодоступними мережами Wi-Fi.

комп, ютер, мережа, налаштувань

  • Переконайтеся, що ваш комп’ютер та інші комп‘ютери, з якими ви хочете налаштувати локальну мережу, підключені через один маршрутизатор.
  • Від’єднайте антивірус (вбудований в ньому брандмауер) та захисником Windows. Якщо це не вирішує проблему. Поверніть назад.
  • Якщо ваш комп’ютер з Windows 10 (який не бачить спільних папок та комп’ютерів у локальній мережі), підключений до маршрутизатора Wi-Fi, то встановіть цей статус бездротової мережі приватного (дому).
  • Переконайтеся, що загальні налаштування доступу належним чином встановлюються на інших комп’ютерах. Або на маршрутизаторі. Це загальний доступ до підключеного USB.Накопичувача.

Я буду радий бачити ваші коментарі з іншими рішеннями та питаннями цієї статті!

Додатково

Оскільки причин цієї проблеми існує багато, вищезазначені методи можуть бути недійсними. Тому варто спробувати інші методи усунення проблеми. Якщо один комп’ютер не бачить іншого комп’ютера в Windows 10, то невдача можлива в антивірусі чи сервісі.

Скидання налаштувань

Якщо після використання вищезазначених методів система не працює неправильно з робочою групою або Windows 10, не бачить локальної мережі, варто її скинути. Можливо, в процесі використання сталася помилка. Це легко зробити:

Після скидання комп’ютер буде перезавантажений.

Цей метод скидає обладнання, налаштування з’єднання, VPN тощо.D. Якщо підключення до Інтернету виконується за допомогою набору номерів та пароля (наприклад, на деяких 3G та 4G модемів, є такі налаштування), ви повинні знову створити це з’єднання.

Цей метод не завжди корисний, оскільки проблема, коли комп’ютер не з’являється на мережі Windows 10, рідко відбувається через невдачу. Але якщо попередні методи не допомогли, варто це спробувати.

Поділіться файлами

Якщо ви все ще не вирішили проблему, ви можете спробувати обмінюватися файлами. Таким чином, ви можете обійти проблему, коли Windows 10 бачить мережеві комп’ютери. Це робиться легко:

Ви також можете спробувати OneDrive. Microsoft пропонує його як заміну робочої групи. Репозиторій знаходиться в основному наборі Windows 10, тому він залишається лише для його запуску та налаштування. Цей метод також обіймає ситуацію, коли комп’ютер не бачить локальної мережі на Windows 10.

Перевірка функції Відкриття Ресурс Публікація

Після оновлення операційної системи це може виникнути так, щоб система не бачила ПК у мережі Windows 10. Компанія розробника вважає, що це застаріла функція та пропонується замінити його своїми хмарними послугами. Щоб підключити іншу систему, вам потрібно знати їх імена або IP.Адреси, але комп’ютер не може отримати цю інформацію.

See also  Як підключити повітря до комп'ютера. Якщо з'єднання Bluetooth розривається

Окрема послуга публікації ресурсів для виявлення функцій відповідає за визначення пристроїв у LAN. Якщо комп’ютер у Windows 10 не видно в локальній мережі після оновлення 1803, то ця функція була вимкнена стандартною, через які проблеми виникають. Робота з резюме проста:

Після того, як система буде повторно врахована з тим, що Windows 10 не відображає комп’ютери в мережі, вона повинна бути виправлена.

Вимкнути антивірус

Антивірусні системи можуть не дозволяти передачі інформації на LAN через можливу небезпеку для комп’ютера: під час процесу можуть бути віруси. У цьому випадку версія операційної системи має невелике значення, наприклад, це може бути так, щоб Windows 10 не бачила мережу з Windows 7. Найбільш доступним та ефективним рішенням у цій ситуації є вимкнення антивірусу.

Snag полягає в тому, що таке програмне забезпечення не може бути деактивоване стандартними способами, наприклад, просто натисніть на значок закриття або завершити процес у менеджера завдань.

Вбудовані антивірусні інструменти для захисту можуть максимально обмежити систему, яку Windows 10 може не відображати наявні мережі. Щоб вимкнути його, ви повинні відкрити вікно програми. Швидше за все, на вкладці “Налаштування” зможуть деактивувати робочу програму.

Комп’ютер з Windows 10 PINGS, але не видно в мережі для інших комп’ютерів

Ми вийдемо з того, що IP-адреса знаходиться у вирішенні проблеми. Налаштування DHCP на маршрутизаторі зроблені правильно, комп’ютер відповідає команді Ping. Перше, що ми робимо, натисніть клацніть правою кнопкою миші на значку “TV” на панелі завдань та йти як на

комп, ютер, мережа, налаштувань

Нам потрібно спочатку перевірити параметри спільного доступу. Давайте розпочнемо:

Почніть налаштування з поточного профілю. Тепер ми включаємо виявлення мережі для нього, і, якщо хочете, ви можете налаштувати доступ до спільних папок та принтерів:

комп, ютер, мережа, налаштувань

Це ще не все; Я рекомендую зробити ті ж самі налаштування в мережі “Гість або громадська”.

І в розділі “Вся мережа” наступних параметрів:

комп, ютер, мережа, налаштувань

Якщо комп’ютер має загальні папки та принтер, то доступ до них можна організувати або з введенням пароля поточного ПК, або без. Для безперешкодного доступу до комп‘ютерних ресурсів, доступ до захисту паролем може бути вимкнений.

Щоб отримати доступ до загальної фотографії (необов’язково) та відео, ви можете налаштувати потокову передачу через мережу. Якщо ви хочете, інші користувачі переглянуть їх. Тепер показав. Ці налаштування бачать перше.

Наступний елемент. Об’єднання нерухомості. Ви помітили, що система надає три типи мережі. Додому, приватний та загальнодоступний? Для кожного надано його рівень конфіденційності та налаштувань безпеки. Іноді достатньо, щоб переключити тип мережі від одного до іншого:

комп, ютер, мережа, налаштувань

Виберіть потрібний профіль (див. Вище) той, на якому у вас є всі налаштування, вже зроблені для доступу до мережі: (у мене “приватний):

комп, ютер, мережа, налаштувань

І останнє, щоб перевірити. Це брандмауер. Часто, і він починає блокування з’єднань:

комп, ютер, мережа, налаштувань

Якщо у вас є загальний сканер мережі в мережі, то я рекомендую вимкнути брандмауер взагалі (але пізніше ви можете спробувати налаштувати винятки для сканера):

комп, ютер, мережа, налаштувань

Тут нещодавно з’явилися налаштування “Рельєф”. Якщо раптом, мережеві картки на вашому ПК були сліпими, то цей параметр видаляє їх з системи, після того, як процес перезавантаження знову ставить їх у систему, як ніби від нуля. Допомагає з’ясувати, коли нічого не зрозуміло, як ви бачите, нічого складного. Весь процес займає п’ять хвилин.

Використовуються для того, щоб було встановлено такі проблеми, коли були встановлені брандмауери та антивіруси, в т.H оплата. Після оновлень всі зв’язки були заблоковані. Якщо є щось, що не потрібно. Вимкнути. Удачі вам!

Комп’ютер з Windows 10 PINGS, але не видно в мережі для інших комп’ютерів

Ми вийдемо з того, що IP-адреса знаходиться у вирішенні проблеми. Налаштування DHCP на маршрутизаторі зроблені правильно, комп’ютер відповідає команді Ping. Перше, що ми робимо, натисніть клацніть правою кнопкою миші на значку “TV” на панелі завдань та йти як на

комп, ютер, мережа, налаштувань

Нам потрібно спочатку перевірити параметри спільного доступу. Давайте розпочнемо:

Почніть налаштування з поточного профілю. Тепер ми включаємо виявлення мережі для нього, і, якщо хочете, ви можете налаштувати доступ до спільних папок та принтерів:

комп, ютер, мережа, налаштувань

Це ще не все; Я рекомендую зробити ті ж самі налаштування в мережі “Гість або громадська”.

І в розділі “Вся мережа” наступних параметрів:

комп, ютер, мережа, налаштувань

Якщо комп’ютер має загальні папки та принтер, то доступ до них можна організувати або з введенням пароля поточного ПК, або без. Для безперешкодного доступу до комп’ютерних ресурсів, доступ до захисту паролем може бути вимкнений.

See also  Як зареєструвати магію LG. Як знайти телевізійний код для універсальної консолі?

Щоб отримати доступ до загальної фотографії (необов’язково) та відео, ви можете налаштувати потокову передачу через мережу. Якщо ви хочете, інші користувачі переглянуть їх. Тепер показав. Ці налаштування бачать перше.

Наступний елемент. Об’єднання нерухомості. Ви помітили, що система надає три типи мережі. Додому, приватний та загальнодоступний? Для кожного надано його рівень конфіденційності та налаштувань безпеки. Іноді достатньо, щоб переключити тип мережі від одного до іншого:

комп, ютер, мережа, налаштувань

Виберіть потрібний профіль (див. Вище), на якому у вас є всі налаштування вже зроблені для доступу до мережі: (у мене є “приватні):

комп, ютер, мережа, налаштувань

І останнє, щоб перевірити. Це брандмауер. Часто, і він починає блокування з’єднань:

комп, ютер, мережа, налаштувань

Якщо у вас є загальний сканер мережі в мережі, то я рекомендую вимкнути брандмауер взагалі (але пізніше ви можете спробувати налаштувати винятки для сканера):

комп, ютер, мережа, налаштувань

Тут нещодавно з’явилися налаштування “Рельєф”. Якщо раптом, мережеві картки на вашому ПК були сліпими, то цей параметр видаляє їх з системи, після того, як процес перезавантаження знову ставить їх у систему, як ніби від нуля. Допомагає з’ясувати, коли нічого не зрозуміло, як ви бачите, нічого складного. Весь процес займає п’ять хвилин.

Використовуються для того, щоб було встановлено такі проблеми, коли були встановлені брандмауери та антивіруси, в т.H оплата. Після оновлень всі зв’язки були заблоковані. Якщо є щось, що не потрібно. Вимкнути. Удачі вам!

Якщо ви точно впевнені, що комп’ютер знаходиться в мережі, він отримує правильні налаштування IP та., Спробуйте виконати ще 2 додаткових дій. Один. Перевірте, чи ввімкнено брандмауер, що дозволяє відповісти на Пінггі. Перейдіть до “Налаштування Windows”, потім “мережа та Інтернет”. У вікні, яке відкривається (праворуч або внизу) знайдіть елемент Windows Brandmaer. Далі у вікні брандмауера виберіть “Розширені параметри”. На лівій стороні вікна, що відкривалося, виберіть “Правила для” Вхідні “, то, прокрутіть вниз по списку, доки ви не знайдете правило з назвою” Моніторинг віртуальної машини (Echo Query. Icmpv4. Вхідний трафік) “, натисніть її праворуч.Click на ньому і виберіть “Увімкнути правило”. Перевірте, чи з’явилися IP IP та комп’ютерне ім’я (хост). Якщо пінг на ім’я хоста не увімкнулася, то на комп’ютері, який не прищеплює другу дію. 2. Перейдіть до “Налаштування Windows” та виберіть “Мережа та Інтернет”. Далі виберіть “Ethernet”. Наступний “Налаштування параметрів адаптера” Знайти Inteeis, який підключений до локальної мережі. Натисніть на ній правою мишкою та виберіть “Властивості”. У властивостях мережі Intety вимкніть протокол IPv6. Pings від NAME NAME повинні пройти.

Скидання мережі

Якщо комп’ютери все ще не бачать один одного, то в “параметрах” знову перейдіть до “Мережа та Інтернет”. На вкладці “Статус” у нижній частині Windows ми знаходимо та натисніть на “Home Group”. Тепер натисніть “Зміна місця розташування в мережі” та підтвердьте дію.

Якщо це не допоможе, негайно натисніть на “Рельєф мережі”. Після цього перезавантажте.

комп, ютер, мережа, налаштувань

Якщо це не допоможе, скидання можна зробити через “оболонку потужності”. Ми вступаємо в ряд трьох команд:

Скидання Netsh int ip.Txt netsh winsock reset netsh advfirewall reset

Увімкнення підтримки обміну файлами SMB.0 / CIFS

Для успішного підключення потрібно перевірити стан компонентів, необхідних для виявлення мережі. Одним із цих компонентів є підтримка обміну файлами SMB 1.0 / CIFS. Щоб переконатися, чи ввімкнено цю функцію, дотримуйтесь інструкцій.

Відкрийте панель управління командою управління. Запущений у вікні “Run” (Win R).

Перегляд перемикання на категорію та натисніть на вкладку “Видалити програму”.

комп, ютер, мережа, налаштувань

У бічному меню виберіть “Увімкнути або вимкнути компоненти Windows”. Перегляньте, чи відзначається “підтримка обміну файлами SMB 1.0 / CIFS ».

Якщо вимкнено, позначте його прапорець і збережіть зміни.

Мережеві послуги

Користувачі Windows 10 можуть зіткнутися з тим, що комп’ютер не відображається через неправильно робочу мережу мережі. Ви можете переконатися, що ця проблема видно, дивлячись на активність протоколу SMB 1.0 cifs у системі компонентів системи. Якщо він увімкнено, ви можете спробувати вимкнути його. Якщо стан відключається, навпаки, ви повинні увімкнути протокол та перезавантажити комп’ютер.

Також варто перевірити у списку послуг “Публікація ресурсів виявлення функцій”, “SSDP-детектування”, “Браузер комп’ютерів”, Клієнт DHCP та “Універсальні PNP-пристрої”. Всі вони повинні працювати. Якщо це не так, ви повинні включити всі послуги та перезавантаження.