Загальні папки, мережеві комп’ютери, флеш-накопичувачі, диски на вкладці “Мережа” з Windows Explorer

Вітаю! Для тих, хто не є предметом, починаються з далекого. На комп’ютерах та ноутбуках з встановлених вікон у Explorer є окрема вкладка “Мережа”. Ця вкладка відображає пристрої з мережевого середовища. Тобто, відкривши вкладку “Мережа”, ми можемо спостерігати за комп’ютерами, мережевими сховищами (NAS), мультимедійними (DLNA) пристроями, флеш.Накопичувачами та зовнішніми дисками, які підключені до маршрутизатора, і до якого налаштований загальний доступ. Простіше, ці пристрої, які підключаються через один маршрутизатор (знаходяться в тій же мережі), і, на яких увімкнено функцію виявлення мережі (пристрої, які можна виявити в локальній мережі). Також можна відобразити наш маршрутизатор (розділ “Мережева інфраструктура”) та інших пристроїв.

Тепер я поясню, що і як, і чому я взагалі вирішив написати цю статтю. У мене є маршрутизатор Asus, до якого я підключив USB-флеш-накопичувач, і налаштувавши цей флеш-накопичувач для всіх пристроїв у мережі. І що, на вашу думку, у розділі “Мережа” на всіх комп’ютерах з’явився цей мережевий диск (він відображається як “Комп’ютер“). І на моєму комп’ютері він не відображався. Тобто мій комп’ютер не бачив флеш-накопичувача, підключеного до маршрутизатора, ні інших комп‘ютерів у цій мережі. Але сервер DLNA відображався на тому ж маршрутизаторі. Але це нічого не змінює, оскільки мені потрібен регулярний доступ до мережі до приводу.

Я також не міг отримати доступ до флеш.Накопичувача, коли я набрав його адресу // 192.168.Один.1 у провіднику. Негайно ця адреса відкрилася через браузер. І я не міг підключити цей диск як мережевий привід. Це було просто не в списку доступних пристроїв у мережевому середовищі.

Така проблема, коли Windows 7, Windows 8 або Windows 10 не бачить мережевих пристроїв. Не рідкість. Це не повинно бути флеш-накопичувачем або зовнішнім жорстким дисками, який ви підключили до вашого маршрутизатора, як у моєму випадку. Найчастіше налаштовують обмін між комп’ютерами у локальній мережі. І так само стосувалося проблемою, коли комп’ютери підключені до однієї мережі (до одного маршрутизатора). Налаштування загального доступу встановлюються правильно, а на вкладці “Мережа” порожній. Або лише маршрутизатор і ваш комп’ютер відображаються.

Оскільки причин може бути багато і відповідно до рішень, я, мабуть, почну з найпростіших (що мені не допомогло), і в кінці цієї статті я поділюсь рішенням, яке допомогло в моєму випадку. Як результат, мій ноутбук все ще бачив усі пристрої в Інтернеті. Включаючи мережевий диск та інший комп’ютер, який також підключений до цієї мережі.

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

Але це не означає, що у вас є той самий випадок. Тому я рекомендую вам перевірити всі налаштування в порядку.

Методи вирішення проблеми

Корекція помилок безпосередньо пов’язана з тим, що викликало його зовнішній вигляд. Якщо ви не могли визначити точну причину, то перейдіть у порядку, розглядаючи окремо кожен елемент матеріалу. Якщо причина діагностується. Дізнайтеся, що інформація, пов’язана з певним фактором, що впливає на виявлення ПК.

Перевірка назви робочої групи

Назва робочої групи. Це не формальність. На кожному комп’ютері, який входить до нього, ім’я має бути однаковим. Помилка принаймні в одному символі призводить до того, що виявлення не включається. Для вирішення проблеми потрібно:

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

Переконайтеся, що те ж назва групи вказана на всіх комп’ютерах у локальній мережі. В іншому випадку зв’язок буде вимкнено, і ви не зможете виявити інші пристрої.

Перевірте загальні параметри доступу

Установки Windows 10 Налаштуйте можливість виявлення комп’ютерів у межах однієї локальної мережі. Якщо опція не працює, пристрої не відображатимуться у списку. Тому, щоб вирішити проблему, вам потрібно включити виявлення мережі:

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

Windows 10 не бачить комп’ютерів у локальній мережі що робити?

  • Розгорніть налаштування гостя або публічної мережі, а потім встановіть прапорець у “Увімкніть мережеву виявлення” та “Увімкніть загальний доступ до файлів та принтерів”.
See also  Як змінити розташування завантажень до комп'ютера. Як вимкнути групування за датою в папці завантаження Windows 10

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

За аналогією з попереднім методом усунення проблем, необхідно повторити операцію на всіх комп’ютерах, що входять до робочої групи. Відсутність того чи іншого пристрою в мережі буде очевидним, що загальний доступ деактивується у своїх налаштуваннях.

Налаштування служби “Маршрут та віддалений доступ”

Буває, що відображення комп’ютерів у мережі не працює через дезактивацію служби, відповідального за віддалений доступ до ПК. У цьому випадку необхідно забезпечити його примусово:

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

  • У запропонованому списку ви можете побачити “маршрутизацію та віддалений доступ”. Саме ця послуга, яку нам знадобиться, тому натисніть на ньому двічі LKM, щоб запустити налаштування.

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

Важливий. Після зміни параметрів відкрийте загальне меню служби та переконайтеся, що запускається необхідний параметр. Якщо рядок “запуску” відображає значення “вимкненого”, то вам потрібно буде знову відкрити параметри сервісу та запустити його насильно, натиснувши на відповідну кнопку.

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

Легко здогадатися, що запропоновані дії повинні виконуватися на всіх пристроях, включених до робочої групи, а не тільки на цьому ПК, де інші комп’ютери не відображаються. Проблема не прихована при виявленні, але в активації функції віддаленого доступу.

Скидання маршрутизації та налаштування перезапуску

Часто на ідентифікації комп’ютера не є активним завдяки виникненню системних невдач. Як правило, вони впливають на налаштування маршрутизації, тому ручна зміна параметрів не допомагає усунути. У той же час існує альтернативний план дій, який передбачає скидання налаштувань та перезавантаження мережі. Щоб виконати операцію, потрібно звернутися до інструкцій:

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

  • Поперемінно введіть запити “Netsh Int IP Reset Reset.Txt “,” Netsh Winsock Reset “та” Netsh AdvFirewall “, що підтримує кожен з них, натиснувши клавішу” Enter “.

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

  • Наведені вище команди повинні бути введені на комп’ютер, який не бачить інших мережевих пристроїв. Одночасно з цим, за допомогою командного рядка, вам потрібно ввести “Netsh Advfirewall Firewall seture Plue Group =” Network Discovery “New Enable = YES” на всіх комп‘ютерах, включених до робочої групи.

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

Таким чином, ви позбавляєтесь від помилки, пов’язаної з виявленням комп’ютерів, а також насильно починайте службу віддаленого доступу. У той же час не забудьте встановити всі необхідні оновлення обладнання за допомогою менеджера пристроїв, оскільки відсутність поточних водіїв часто впливає на ефективність певних функцій ПК.

Smb 1.0 у Windows 10

Часто виникає проблема з протоколом SMB. Це з його допомогою, який можливий доступ до спільних папок у робочій мережі. Він підтримує мережевий браузер. Сервіс, який формує список активних комп’ютерів у локальній мережі.

Починаючи з оновлення 1703, браузер працює досить погано. Починаючи з версії протоколу 1709 SMB 1.0 взагалі не підтримується. Оновлення SMB до версії 2.0 Управляє не всім. Часто мережеве обладнання просто не підтримує.

Але давайте спробуємо включити першу версію на десять. Ми йдемо на панель керування.

У списку налаштувань виберіть “Програми та компоненти”.

Перейти до “Увімкнення та вимкнення”. У списку пошук “Підтримка загального доступу” та встановіть маркери перед клієнтом та сервером. Таким чином, ми включили першу версію протоколу SMB.

Причини та рішення “Невидимість

Кілька слів про маршрутизатор і антивірус

Щоб почати, я б порадив перейти до параметрів маршрутизатора та переглянути, чи відображаються всі включені комп‘ютери (зазвичай можуть бути зроблені в вкладці “Контроль за смужкою”).

Зауважте, що маршрутизатор не блокує роботу свого ПК, не було ніяких обмежень. Всі комп’ютери, підключені до маршрутизатора, повинні бути IP-адреса форми: 192.168.0.100, 192.168.0.101, 192.168.0.102 і Т.D. (Приблизно: не зокрема, однак, але аналогічна послідовність. )

Ці два пристрої підключені до маршрутизатора

Далі відкрийте налаштування мережевого адаптера ноутбука (комп’ютера): щоб зробити це, натисніть WinR, щоб викликати вікно “Виконати”. І використовувати команду NCPA.Cpl.

Ncpa.Cpl. Переглянути всі мережеві з’єднання

Після того, як вам потрібно відкрити властивості адаптера, через яке з’єднання виконується (на ноутбуках найчастіше це бездротове з’єднання, на ПК. Ethernet).

Далі перейдіть до IP-версії 4 властивостей (див. Скріншот нижче) і поставити автоматичне отримання IP-адреси у налаштуваннях. Як DNS, ми рекомендуємо вказати 8.Вісім.Вісім.8 і 8.Вісім.4.4 (це Google DNS, вони швидше і більш стабільні, ніж ваш провайдер).

В допомогу!

Як змінити DNS у Windows, і як вибрати найшвидший державний DNS-сервер. Https: // Ocomp.Info / kak-vyibrat-public-dns.Html

Якщо у вас встановлено антивірус (наприклад, Kaspersky) не забудьте вимкнути деяку віртуальну мережеву зв’язок. Загалом, бажано, щоб налаштувати та діагностувати роботу антивірусу, щоб повністю призупинити.

Назва ПК та назва робочої групи

See also  Як записати з мікрофона на комп'ютер.

Так що комп’ютери в локальній мережі можуть бачити один одного, вони повинні мати ту ж робочу групу та різні назви.

Щоб дізнатися ці параметри. Відкрийте Explorer (комбінований вино), перейдіть на вкладку “Комп’ютер” та відкрийте свої властивості. См. Скріншот нижче.

Звичайно, перевірте робочу групу, необхідну на кожному ПК у локальній мережі (вона повинна бути рівною. Для дому, зазвичай використовуйте значення за замовчуванням. Робоча група).

Якщо потрібно змінити назву робочої групи або комп’ютер. Не забудьте перезапустити пристрій.

Це дозволено мережевого виявлення

За замовчуванням для цілей безпеки в Windows 10/11 ця функція вимкнена ! Щоб увімкнути його, ви повинні відкрити панель керування та перейти до розділу “Мережа та Інтернет”. Після відкриття вкладки вкладки “Мережа та загальний центр доступу”.

Далі в меню зліва, щоб відкрити додаткові. Параметри загального доступу.

Потім розширюйте поперемінно всі три профілі (приватні, гості та всі мережі) та:

Увімкніть обмін та вимкніть захист паролем

Примітка. Після зміни цих налаштувань необхідно перезавантажити комп’ютер.

Протокол SMB необхідний для служби комп’ютерного браузера, який робить список комп‘ютерів у мережі та несе відповідальність за їх показ. Але в Windows 10 (1709 і вище), за замовчуванням протокол SMB вимкнено (для цілей безпеки).

Тому для вирішення невидимості мережевого середовища. Вам потрібно перевірити, чи включено він у вас, і якщо це необхідно використовувати. Це робиться досить просто: спочатку потрібно відкрити панель керування та перейти до вкладки “Програми / програми та компоненти”.

Далі, в меню ліворуч, відкрийте посилання “Повернення та вимкнення Windows” зліва.

Знайдіть вкладку “Підтримка загального доступу до файлів SMB” і покладіть перевірки навпроти клієнта та сервера. Зберегти налаштування (після Windows він знайде і поставити все). Приклад на екрані нижче.

Чи є “видання функції виявлення функції” / “функція відкриття ресурсу”

Windows 10 (1803) змінив роботу функції Discovery Resource Service Service (на російській мові. “Публікація ресурсів виявлення функцій”). За замовчуванням він більше не запускається. І якщо ця послуга не працює. То ваш комп’ютер буде невидимий іншим ПК у локальній мережі.

Покрокова інструкція

Зверніть увагу, що ситуації, коли комп’ютер не видно в мережі. Це звичайна річ у останніх версіях Windows. Незважаючи на це, вбудовані діагностичні та підтримки часто виводить абсолютно марні рішення.

Тому ми пропонуємо занурюватися в проблему трохи глибше і перевіряємо роботу відповідних послуг. Як показує практика, цей метод допомагає в більшості випадків.

Всі операції виконуються на комп’ютері, який не видно в локальній мережі.

Відкрийте меню “Run”. Ви можете знайти його в комбінації “Start” або Call Winr. У відкритій лінії введіть: послуги.Масло.

Відкриється вікно з довгим списком послуг Windows.

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

У вікні ви можете побачити стан служби, статус (або порожнє поле працює), тип запуску (автоматичний або ручний) та лінія “Вхід від імені”.

Натиснувши потрібну послугу, ви можете змінити свої налаштування. Або просто “запустити” для неактивного.

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

Вам потрібно перевірити всі моменти цього списку:

  • Клієнт DNS
  • Функції виявлення постачальника хостів
  • Сервер
  • Публікація ресурсів виявлення функцій
  • Універсальний вузол PNP-пристрою
  • Виявлення SSDP

Швидше за все, комп‘ютер не видно в локальній мережі, оскільки одна або декілька цих послуг неактивні. Запустити їх. Щоб не повторювати проблему, натисніть на службу за допомогою правої кнопки миші, перейдіть до “Властивості” та на вкладці Загальні, змініть режим запуску до автоматичного. Переконайтеся, що параметри виставлені для всіх послуг зі списку вище.

Після всіх налаштувань перезавантажте комп’ютер, який не відображається в мережі. Якщо ви зробили все правильно, швидше за все, ви не будете мати таких труднощів у майбутньому.

Windows 10 не бачить комп’ютерів �� у локальній мережі �� що робити?

Зауважте, що цей метод не є універсальним, але часто допомагає просто користувачам, які не знають про роботу різних служб Windows. Вам потрібно зробити цю процедуру, щоб переконатися, що комп’ютер знаходиться в тій же робочій групі, як інші. Перевірка запуску послуг допомагає у ситуаціях, де обрізані всі більш прості варіанти, а комп‘ютер ще не видно в мережі.

Ми сподіваємось, що ця інструкція була корисна для вас. Залишайтеся з нами та дізнайтеся, що багато корисних прийомів для роботи з ПК!

Проблеми з Windows 10 (1803)

З оновленням 1803 Microsoft розробники не дозволяють створювати робочі групи та виявляти папки з мережею. Вони вважають, що цей спосіб доступу до файлів і папок застарілий. Навіщо працювати з мережевим середовищем, створювати папки, нескінченно змінюйте параметри, якщо є більш зручні альтернативи. Наприклад, оновлення.

Але багато користувачів більш знайомі і навіть зручніше працювати в робочій групі.

Обов’язки мережевого виявлення виконують функцію відкриття служби видання ресурсів. Починаючи з Асамблеї 1803 року він не починається з завантаження комп’ютера. Але ми можемо включити його самостійно.

See also  Як перезапустити комп'ютер у безпечному режимі. Один з найпоширеніших методів - використання ключа F8:

Натисніть клавіші WinR, а в рядку “Run” введіть команду служби.Msc.

У російськомовній версії це звучить “Публікація ресурсів виявлення”. Ми знаходимо його у списку та натисніть двічі на ліву кнопку миші.

Виберіть параметр “Start Type” автоматично “. Найкраще вибрати налаштування з відстроченим запуском. Натисніть “OK” і перезавантажте комп’ютер.

Отже, ми розглянули кілька способів виправлення проблеми виявлення мережевих папок у Windows 10. Останні оновлення “Десятки” абсолютно недружні для роботи в загальній місцевій мережі. На додаток до налаштувань самих мережних папок та робочої групи, нам потрібно:

Як правило, операції зробили допомогу, щоб переглянути та відкрити мережеві папки. В іншому випадку використовуйте альтернативу для сервісу зберігання та роботи з Odrive.

Це цікаво:

Налаштування брандмауера Windows 10. Докладні інструкції.

Як швидко вимкнути проксі-сервер на Windows 10?

Інтернет не працює після оновлення Windows 10. Що робити?

Питання від користувача

Доброго дня.

У мене новий ноутбук з ліцензованими Windows 10 (X64), який не бачить інших комп’ютерів у локальній мережі (у мене є маршрутизатор вдома, а до нього підключені 2 ноутбуки та 2 ПК). До речі, інші пристрої бачать один одного (але вони мають Windows 7, і я не можу поставити його на цей ноутбук. Немає водіїв).

Ps у налаштуваннях Windows, все, здається, увімкнено, папка вирішена, перезавантаження, майстер усунути помилки, запущені (до речі, Інтернет на цьому ноутбуці працює, t.Е. Зв’язок з маршрутизатором є!).

Це дуже схоже на те, що ви пропустили десь у виявленні мережі налаштувань комп’ютера (або служба ресурсу виявлення просто вимкнено). Загалом, на мою думку, це “винна” політикою Microsoft підвищити рівень безпеки від усього і всього (було б краще доопрацювати “протокол” протоколів).

І так, нижче я дам послідовно ключові моменти, які потрібно перевірити, і до налаштування (якщо щось не так з тобою).

Сервіс мережевого спостерігача

У Windows 10,1703 і вище, проблема з підтримкою мережі може бути пов’язана з відключеним або, навпаки, службою мережевого браузера. Подивіться, чи це активне у розділі компонентів Windows SMB 1.0 cifs. Якщо так, спробуйте вимкнути, тим самим ви вимкніть мережевий браузер.

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

Якщо браузер вимкнено (у останніх версіях Windows 10 він повинен бути), спробуйте включити, а потім перезавантажте та перевірити правильність відкриття комп’ютерів у мережі.

Комп’ютер не видно в мережі після оновлення Windows

Після оновлення Windows 10 квітня 2018 року, проблема з доступом до комп’ютерів над мережею почала виникати тверду і поблизу. Причина виявилася досить простим. В Microsoft вирішив, що робочі групи більше не потрібні та відключаються ця функція. Для робочої станції знову видно. Виконайте наступне. Натисніть клавішу Windows R, щоб відкрити вікно “Виконати”. Входить у команду служб.Відкриється вікно управління сервісом операційної системи:

комп, ютер, бачить, мережевого, середовища

Знайдіть ресурси функції публікації послуг (видання ресурсу функції (функція Discovery). Після оновлення квітня він вимкнено за умовчанням. Натисніть двічі на лінії, щоб відкрити параметри служби. Тип запуску Ми поставимо “автоматично” і запускаємо його. Тепер ви побачите цей комп’ютер у мережевому середовищі.

Проблеми з мережевими послугами

Користувачі Windows 10 можуть зіткнутися з тим, що комп’ютер не відображається через неправильно робочу мережу мережі. Ви можете переконатися, що ця проблема видно, дивлячись на активність протоколу SMB 1.0 cifs у системі компонентів системи. Якщо він увімкнено, ви можете спробувати вимкнути його. Коли стан відключається, навпаки, увімкніть протокол та перезавантажте комп’ютер.

Також варто перевірити у списку послуг “Публікація ресурсів виявлення функцій”, “SSDP-детектування”, “Браузер комп‘ютерів”, Клієнт DHCP та “Універсальні PNP-пристрої”. Всі вони повинні працювати. Якщо це не так, ви повинні включити всі послуги та перезавантаження.